14 najlepších doplnkov, doplnkov a rozšírení Gutenberg

10 najlepších doplnkov, rozšírení a rozšírení Gutenberg

Gutenberg je výkonný editor obsahu, aký je, ale doplnky rozširujú možnosti editora revolučných blokov. So správnymi doplnkami, rozšíreniami a doplnkami Gutenberg môžete zapnúť editor a môžete vytvoriť mimoriadne rozloženie obsahu, ktoré riadi vašu obchodnú agendu..


Najprv použijem Gutenberga plugins, add-ons, a rozšírenie zameniteľné v dnešnom príspevku. Prečo? Doplnok alebo rozšírenie WordPress je doplnok, ktorý rozširuje ďalší doplnok alebo jadro WordPress. Doplnok, rozšírenie alebo doplnok Gutenberg je teda akýkoľvek doplnok WordPress, ktorý rozširuje editor Gutenberg.

Po druhé, dúfam, že sa vám táto zbierka doplnkov Gutenberg páči. Nazvite ich doplnkami, rozšíreniami, doplnkami alebo inými doplnkami spoločnosti Gutenberg; tieto nástroje rozširujú editor Gutenbergov mimo vašu fantáziu! Inými slovami, vaša cesta k lepšiemu webovému obsahu sa ešte zvýšila vďaka doplnkom Gutenberg, ktoré dnes pokrývame.

Majte na pamäti, že väčšina doplnkov Gutenberg ponúka podobné bloky. Skutočný rozdiel je v možnostiach, ktoré každý doplnok ponúka na základe blokov. Najlepším doplnkom Gutenberg je preto ten, ktorý vám poskytuje všetky možnosti, ktoré potrebujete na vytvorenie a prispôsobenie obsahu obsahu vášho srdca..

V nasledujúcej časti vás upozorňujeme na 14 z najlepších doplnkov WordPress, ktoré úplne zmenia spôsob interakcie s editorom Gutenberg. Či už začínate alebo ste skúseným vývojárom, nasledujúce doplnky Gutenberg vám ponúkajú množstvo možností na vytvorenie obsahu, ktorý si želáte.

Bez ďalších úprav si vylepšíme editora Gutenbergovcov pomocou niekoľkých doplnkov, takže môžete vytvárať obsah ako šéf. Zabudnite na šálku kávy, ktorú ponúkate takmer v každom príspevku; Aj tak ťa tu dlho nechcem. Stačí z jedného zoznamu vybrať jedno rozšírenie Gutenberg, bežať s ním a baviť sa!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Getwid

getwid gutenberg blokuje doplnok wordpress

Prvé miesto patrí spoločnosti Getwid, šikovný blok Gutenberg blokovaný spoločnosťou Motopress, dôveryhodným vývojárom WordPress s viac ako šiestimi rokmi skúseností. Doplnok je fantastická zbierka viac ako 30 blokov obsahu, ktoré vám ponúkajú veľkú kontrolu nad vaším obsahom. Je ľahké nastaviť a používať, že by ste mali byť a beží v žiadnom momente.

Getwid významne rozširuje editor Gutenbergovcov. Dodáva sa okrem iného s krásnou sadou blokov obsahu, ako sú posuvníky médií a textu, posuvníky obrázkov, sekcie, bannery, galérie zásobníkov obrázkov, cenové boxy, vlastné typy príspevkov, Instagram a MailChimp. Hlavný doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo na WordPress.org. Ak sa chcete dozvedieť viac, pozrite si našu recenziu a príručku Getwid!

2. ZeGuten

ZeGuten Bloky pre Gutenberg

Info & DownloadView The Demo

S programom ZeGuten sa nemusíte obťažovať tvorcom stránok, pretože môžete použiť iba Gutenberga. Tento doplnok bloku v súčasnosti obsahuje 11 funkčných blokov, pomocou ktorých môžete prispôsobiť rozloženie svojich príspevkov a stránok pomocou Gutenberg. Pridajte interaktívne mapy, zverejnite reklamné pruhy, pritiahnite pozornosť k bannerom, kolotočom, informačným priebehom a kruhom, porovnajte obrázky (alebo pred a po), zoznamy s ikonami, vlastné sekcie, príspevky a dokonca aj časovače odpočítavania (ceny sa odoberajú a posudky budú čoskoro k dispozícii! ).

Ale to nie je všetko. Bloky tiež zahŕňajú prispôsobiteľné nastavenia pre prekrytia prechodu, deliče tvarov, efekt paralaxy, animácie, responzívne rozloženia, vlastné výplne / okraje (a tiež medzery v stĺpcoch) a ďalšie. ZeGuten je tiež optimalizovaný pre SEO, pracuje s akoukoľvek aktuálnou inštaláciou WordPress a je veľmi ľahko použiteľný. Stačí nainštalovať ZeGuten začať s vytváraním vlastného návrhu!

3. Guteblock

Guteblock - Konečný doplnok Gutenberg Blocks

Gutenberg je skvelý – chýba mu však veľa základných blokov, ktoré chcú blogeri a podniky. Tu prichádza Guteblock. Tento bezplatný doplnok vyplní medzeru pre majiteľov webových stránok, ktorí chcú na svoje stránky pridať profesionálne a prispôsobiteľné bloky..

Guteblock obsahuje 12 kreatívnych blokov, všetky so zabudovanými štýlmi, ktoré uľahčujú návrh webových stránok. Napríklad blok Autorský profil, Blok Cap Cap a Post Grid sú ideálne na navrhovanie vašich vlastných blogových stránok. Alebo by ste mohli využiť členov tímu, referencie a bloky CTA (výzva na akciu) na vytvorenie úžasnej vstupnej stránky pre svoje podnikanie. Medzi ďalšie dostupné bloky patria kontajner, oddeľovač, rozpera / delič, číselné pole, notifikácia, ikony zdieľania.

Ale to nie je všetko – vývojár Guteblock má čoskoro k dispozícii viac ako 15+ nových blokov! Budete tak môcť pridávať aj harmoniky, tlačidlá, mapy Google, zoznamy ikon, cenové tabuľky a ďalšie. K dispozícii je tiež Guteblog tému (od rovnakých vývojárov) navrhnutá tak, aby hladko pracovala s programom Guteblock – takže každá funkcia a štýl vyzerá skvele.

4. Atómové bloky

pluginy gutenberg - atómové bloky

Gutenbergov editor nepochybne úplne zmenil spôsob, akým vytvárame obsah. Na rozdiel od minulosti si za pár minút môžete vytvoriť neuveriteľné webové stránky. A vďaka doplnkom Gutenberg, napríklad Atomic Blocks, nebolo vytváranie jednoduchých webových stránok nikdy jednoduchšie.

Doplnok Atomic Blocks vám prináša množstvo pôsobivých stavebných blokov stránky, ktoré vám umožňujú vytvoriť požadovaný web. Doplnok vám okrem iného ponúka bloky Gutenberg, ako sú informačné bulletiny, blok sekcií a rozloženia, kontajnery, ikony zdieľania, výzva na akciu (CTA), vložené upozornenia a rozšírené stĺpce..

5. CoBlocks

plugin coblocks gutenberg blokuje

Gutenberg je snehová guľa a veľká časť rastu sa pozoruje prostredníctvom doplnkov, ktoré rozširujú editor blokov. Rozšírenie, napríklad CoBlocks, sa dodáva s pôsobivými funkciami. To vám umožní vyťažiť maximum z editora Gutenberga bez toho, aby ste sa o to usilovne snažili.

Prináša vám GoDaddy, Coblocks vám ponúka bloky, ako sú upozornenia, akordeóny, autorské profily, kliknutie na tweet, sekcie hrdinov, logá a odznaky, mapy, mediálne karty, služby a rozdeľovače, medzi ostatnými. Doplnok je neuveriteľne výkonný, ale ľahký, čo znamená, že si môžete vytvoriť krásny a super rýchly web.

6. Ultimate Addons for Gutenberg

konečné addony pre gutenberg

Keď vytvárate webovú stránku, potrebujete všetku prispôsobivosť, na ktorú budete mať ruky. A ak ste na trhu s rozšírením Gutenberg, ktoré ponúka takúto schopnosť, budete radi Ultimate Addons. Tím jednotky Brainstorm Force za doplnkom sa prehnal a je to zrejmé.

Ultimate Addons vám ponúka veľa kreatívnych blokov Gutenberg, takže si môžete vytvoriť dokonalé stránky bez toho, aby ste museli písať kód. Hovoríme okrem iného o blokoch, ako sú výnimočné nadpisy, pokročilé stĺpce, blokové úvodzovky, CTA, styler kontaktného formulára 7, časová os obsahu a mapy Google..

BTW, ak vás to zaujíma, Brainstorm Force vám ponúka viac ako 20 predinštalovaných bezplatných štartovacích stránok vytvorených pomocou Gutenberg, Ultimate Addons for Gutenberg a témy Astra. Okrem doplnkov Ultimate Addons potrebujete Doplnok Astra Starter Sites získať bezplatné webové stránky.

7. Kadence Blocks

kadence blokuje doplnok gutenberg

V minulosti ste buď potrebovali zručnosti kódovania na úrovni boha alebo robustný doplnok na tvorbu stránok, aby ste vytvorili krásne rozloženie. Vchodom sa Gutenberg výrazne zmenil. Editor je silný, áno, ale spojte ho s pluginom Kadence Blocks a získate supernovu.

Medzi vlastné bloky Kadence patria okrem iného rozloženia riadkov, rozšírené galérie, nadpisy, tlačidlá, ikony, rozpery, referencie, akordeóny, informačné okná, karty a ikony. Každý blok je dodávaný s rozsiahlym zoznamom možností, ktoré umožňujú vizuálne vytvoriť výnimočný obsah.

8. Vydra bloky

vydra blokuje addony gutenbergov

Otter Blocks vám prináša Themeisle, jeden z najuznávanejších vývojárov WordPress na webe. Doplnok je nádherná zbierka kreatívnych blokov Gutenberg a šablón pripravených na import. Na dosiahnutie najlepších výsledkov môžete každý blok alebo šablónu značne prispôsobiť.

Doplnok Otter Blocks Gutenberg vám ponúka okrem iného množstvo blokov, medzi ktoré patria sekcie, služby, cenníky, poštové siete, Mapy Google, referencie, ikony Awesome fontov a tlačidlá zdieľania. Je to vynikajúci nástroj na vytváranie vynikajúceho obsahu bez porušenia potu.

9. Stohovateľné

stohovateľný doplnok gutenberg

A keď si myslíte, že ste to všetko videli, pluginy Gutenberg neustále prichádzajú. Na pódiu máme stohovateľný, šikovný doplnok Gutenberg od spoločnosti Gambit Technologies. Doplnok vám ponúka bloky s bohatými funkciami, ktoré vám pomôžu pri vytváraní webovej stránky snov jedným kliknutím.

Medzi pôsobivé bloky, ktoré sa dodávajú so stohovateľnými, patria kontajnery, oddeľovače, poštové mriežky, mriežky na hranie, akordeóny, obrázkové boxy, bloky na hranie, zoznam ikon, CTA, hlavičky, karty, vyskakovacie okná, pulty, referencie, cenové tabuľky, členovia tímu atď..

10. Pokročilý Gutenberg

pokročilý gutenberg plugin

Zatiaľ čo väčšina doplnkov Gutenberg ponúka takmer rovnaké vlastnosti, doplnok Advanced Gutenberg ide ešte o krok ďalej. Okrem viac ako 20 blokov obsahu poskytuje doplnok väčšiu kontrolu nad editorom Gutenberg. Teraz môžete aktivovať bloky obsahu pre každého užívateľa. To znamená, že iba určití používatelia môžu upravovať konkrétne bloky obsahu.

Advanced Gutenberg prichádza s radom roztomilých a ľahko použiteľných blokov. Získate správcu stĺpcov, posúvače posielania, posúvače produktov WooCommerce, rozšírené tlačidlové bloky, kontaktné formuláre, rozšírené zoznamové zoznamy, akordeóny, referencie, karty, vynikajúce obrázkové a video bloky atď..

11. Ultimate Blocks

gutenberg pluginy konečné bloky

Stále sme v tom. V čísle deväť máme doplnok Ultimate Blocks Gutenberg. Je to šikovný malý motor, ktorý je zaručený pre dobitie vášho editora Gutenbergovcov. Je to najlepšie rozšírenie Gutenberg pre blogerov a obchodníkov vďaka množstvu pôsobivých funkcií.

S blokmi obsahu 18+ vám Ultimate Blocks ponúka veľa munície na vytvorenie vynikajúcich webových stránok, ktoré sú mimo túto galaxiu. Medzi pozoruhodné bloky patrí filtrovanie obsahu, kontrola, karty, obsah, CTA, prepínanie obsahu, štýlové boxy a zoznamy, rozšíriteľný obsah a ešte oveľa viac.

12. Qodeblock

Doplnok gutenberg pre modul qodeblock

V neposlednom rade máme zbierku Gutenbergových blokov od spoločnosti Qodeblock. Je to fantastický doplnok Gutenberg, ktorý obsahuje viac ako 20 blokov obsahu. Doplnok vám ponúka skvelý zoznam blokov, ktoré vám poskytujú väčšiu kontrolu nad rýchlym vytváraním a spúšťaním ľubovoľných stránok.

Dostupné hodiny zahŕňajú rozšírené stĺpce, harmoniky, profily autorov, tlačidlá, CTA, blokové bloky, e-mailové informačné bulletiny, inline oznámenia, cenové tabuľky, mriežky na post / stránky, ikony sociálnych médií a zoznam pokračuje. Táto zbierka blokov Gutenberg vám ponúka veľkú flexibilitu pri zostavovaní vašich webových stránok podľa vašich predstáv.

13. EditorsKit

Gutenberg Page Building Toolkit - EditorsKit

EditorsKit obsahuje pridané možnosti blokov pre textové formáty (vrátane odkazov nofollow / sponzorovaných, zvýrazneného textu, transformácie textu, odsadení atď.), Podporu označovania, možnosti viditeľnosti (zobrazovanie / skrytie blokov na základe zariadenia, prihlásení používatelia, ACF alebo podmienená logika) , odhadovaný čas čítania, kontrolované zoznamy, prispôsobenie textu v odpovedi a ďalšie. Ale možno jednou z najužitočnejších funkcií je možnosť importu a exportu blokov. S ním môžete ľahko exportovať a znovu použiť vaše bloky priamo z editora.

A pre tých, ktorí sú s kódom spokojní, EditorsKit tiež pridal ďalšie triedy CSS ako režim editora kódu (doplnený zvýrazňovačom syntaxe)..

14. Mriežka WP

Gridbuilder WP

Hľadáte na svojich stránkach lepšie mriežky a filtre? Dajte Gridbuilderovi WP skúste. Tento prémiový doplnok obsahuje jednoduché možnosti na zostavenie vlastných sietí (vyberte si z muriva, zdôvodnenia, metra alebo karuselu) spolu s nastaveniami pre vyhľadávanie tvárí. Plugin je samozrejme kompatibilný s Gutenbergom aj s ACF pre vlastné polia, preklady Polylang alebo WPML, produkty WooCommerce a ďalšie.


Gutenberg je výkonný editor obsahu s jasnou budúcnosťou. Umožňuje vám vytvárať úžasné webové stránky jediným kliknutím. Doplnky / doplnky / rozšírenia Gutenberg stavajú na predvolenom editore Gutenberg, ktorý vám ponúka ešte viac sily na ohýbanie Gutenberg podľa toho, čo si želáte..

Ak chcete vybrať najlepší doplnok Gutenberg pre svoje potreby, musíte byť ochotní vyskúšať niekoľko možností. Väčšina doplnkov Gutenberg ponúka rovnaké bloky obsahu. Každý doplnok Gutenberg však prichádza s rôznymi možnosťami prispôsobenia každého bloku, čo znamená, že to, čo pre mňa funguje, nemusí fungovať pre vás.

Dúfame, že tu nájdete skvelý doplnok Gutenberg na doplnenie webových stránok WordPress. Zatiaľ mám najradšej doplnok Getwid Gutenberg od spoločnosti MotoPress. Ale aký je váš obľúbený doplnok Gutenberg? Prosím, podeľte sa o svoje najlepšie výber v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map