15+ doplnkov BuddyPress, ktoré musíte mať

15+ najlepších doplnkov BuddyPress, ktoré musíte mať

BuddyPress je chrbtovou kosťou sociálnych sietí WordPress. Ak hľadáte vytvorenie sociálnej siete (alebo komunity) na vašej existujúcej platforme WordPress, BuddyPress je požadovaný doplnok.


Doplnok „odomkne“ schopnosti siete WordPress v oblasti sociálnych sietí. Inými slovami, BuddyPress umožňuje používateľom zaregistrovať sa a vytvárať profily, uverejňovať správy, vytvárať spojenia, vytvárať skupiny a všeobecne sa stýkať.

Autor BuddyPress na WordPress.org hovorí, že doplnok je „sociálne siete v krabici“ a mám sklon súhlasiť.

Ak chcete vytvoriť príťažlivú a výkonnú sociálnu sieť BuddyPress, potrebujete vražednú tému (alebo návrhára), čas a niekoľko doplnkov, ktoré buddyPress napínajú nad rámec fantázie..

Dnešný príspevok vám predstaví 15+ z najlepších doplnkov BuddyPress, ktoré musíte vyskúšať pri inštalácii BuddyPress. Užite si a nezabudnite zdieľať svoje názory v sekcii komentárov.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Komunita a užívateľské profily Youzer

Komunitný a užívateľský profil Youzer Premium Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Doprajte svojej sieti BuddyPress nový život so spoločenskými a užívateľskými profilmi Youzer. Predvolený doplnok BuddyPress vám z hľadiska estetiky veľa nenabízí. Youzer je riešenie pre správu používateľských profilov WordPress s bezpečným systémom členstva, nastavením front-end účtu, výkonným podrobným administrátorským panelom, hladkými efektmi, mnohými pokročilými autorskými widgety, plne responzívnym dizajnom a extrémne možnosťami prispôsobiteľnými s partiou „neobmedzených“ Vlastnosti.

Youzer sa dodáva so širokou škálou funkcií, ktoré vám pomôžu vytvoriť úžasnú sieť BuddyPress bez ohýbania dozadu. Môžete očakávať dobroty, ako je 16 farebných schém, 35+ miniaplikácií, 14 štýlov hlavičky, sociálna stena, overené odznaky, emotikony, zmienky, páči sa mi, sociálne prihlásenie, súkromné ​​profily, neobmedzené reklamné priestory, viacnásobné formáty príspevkov a plne responzívny dizajn. , S vyše 700 ďalšími možnosťami je Youzer iba nástrojom, ktorý potrebujete pridať do siete BuddyPress farbou a okázalosťou.

S Youzerom môžete tiež zarobiť viac peňazí inzerciou na profiloch používateľov na vašom webe tým, že vytvoríte neobmedzené reklamy s typmi bannerov aj s kódom Adsense. Týmto spôsobom môžete využiť Youzer, aby sa pre vás stal zdrojom príjmu, ak ho budete používať rozumne.

Vývojári vyvinuli Youzer, aby vytvoril jedinečný doplnok WordPress. Vedia, že výber správneho doplnku užívateľských profilov je pre vaše podnikanie rozhodujúci, pretože lepšia platforma znamená viac príležitostí pre rast. To je dôvod, prečo sa Youzer stáva jedným z najlepších doplnkov používateľských profilov WordPress.

2. Profily používateľov USERPRO so sociálnym prihlásením

Užívateľské profily USERPRO so sociálnym prihlásením Prémiový doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

UserPro ponúka vašim používateľom možnosť prihlásiť sa na svoje webové stránky WordPress (a vašu komunitu BuddyPress) pomocou ich účtov sociálnych sietí. Existuje veľa skvelých možností, ktoré môžete aktivovať, a ak vaši návštevníci nechcú používať jeden zo svojich sociálnych účtov, môžu sa vždy prihlásiť na váš web staromódnym spôsobom. Doplnok stojí 30 dolárov, ale stojí za to.

UserPro prichádza s šialeným množstvom možností, vrátane viacerých registračných formulárov, písiem Google, integrácie PayPal, takže môžete vytvárať platené členstvá, krásne profily členov, vyhľadávanie členov, integráciu bulletinov, vlastné ikony a oveľa viac.

Nielenže sa ľahko integruje s BuddyPress – ale aj s bbPress, WooCommerce, MailChimp a väčšinou témou WordPress. Navyše obsahuje aj ľahko použiteľné možnosti, ktoré uľahčujú nastavenie. Správcovský panel drag & drop odstráni dohady z vašich prispôsobení a 4 vopred naformátované farebné vzhľady uľahčujú začatie práce s rýchlym a ľahkým prístupom. Téma je navyše pripravená na preklad a obsahuje podporu RTL, takže funguje skvele bez ohľadu na to, z ktorej krajiny je vaše cieľové publikum.

3. BuddyPress Activity Plus (zadarmo)

BuddyPress Activity Plus zadarmo WordPress Plugin

BuddyPress Activity Plus je doplnok, ktorý chcete, ak sa snažíte zvýšiť angažovanosť používateľov a zvýšiť spoločenskú aktivitu v komunite BuddyPress. Doplnok pridáva tlačidlá zdieľania v štýle Facebook do informačného kanála aktivity BuddyPress, aby vaši členovia mohli rýchlo zdieľať obrázky, príspevky a videá. Ak sa chystáte uľahčiť uverejňovanie a zdieľanie obsahu z celého internetu v sieti BuddyPress, BuddyPress Activity Plus je vaša odpoveď.

BuddyPress Activity Plus má 3 štýly tlačidiel a navyše si môžete pridať svoje vlastné štýly. Okrem toho BuddyPress Activity plus automaticky vytvára útržky obsahu, vďaka čomu je zdieľanie obsahu blaženosťou.

Doplnok okrem toho vám umožňuje zobraziť ukážku a upraviť obsah pred uverejnením na vašom webe, čo znamená, že môžete pridať svoj vlastný komentár a zároveň automaticky sťahovať tituly, popisy a miniatúry..

4. Možnosti registrácie BuddyPress (zadarmo)

BuddyPress Možnosti registrácie Bezplatne WordPress Plugin

So sociálnymi sieťami prichádzajú všetci používatelia. Máme civilných používateľov, ktorí sú v pohode ľudu, a potom sú tu automatizované spamové roboty a spameri, ktorí sú závislí od chaosu. Ak chcete zachovať slušnú sociálnu sieť, ktorá stojí za svoju soľ, musíte chytiť spam skôr, ako degraduje vaše stránky. Tu prichádza doplnok Možnosti registrácie BuddyPress.

Podľa vývojárov možnosti registrácie BuddyPress „… umožňujú povoliť moderovanie používateľov novým členom a tiež pomôcť vytvoriť súkromnú sieť pre vašich používateľov.“ Inými slovami, doplnok vám pomôže zabrániť spamovacím robotom a novým používateľom v prístupe na vašu platformu BuddyPress pred schválením. Okrem toho sa noví používatelia nebudú objavovať na internete členovia zoznam až do schválenia.

Nemoderovaní používatelia však môžu dostávať e-mailové potvrdenia a mať prístup k svojmu užívateľskému profilu, ale to je len o tom – nebudú môcť používať sociálnu sieť ani interagovať s ostatnými používateľmi, kým ich neschválite..

V čase písania správy BuddyPress Možnosti registrácie podporujú tri jazyky, a to katalánčinu, angličtinu a hebrejčinu. Ak ste však naklonení, môžete sa stať prispievateľom WordPress a preložiť doplnok do svojho jazyka.

5. Pokročilé doručovanie všetko v jednom

Pokročilý doplnok All-in-One-Email Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Taktiež známy ako Všetko v jednom e-maile pre WordPress, tento doplnok rozširuje e-mailové funkcie WordPress pridaním funkcií, ako napríklad:

 • Vlastné polia „From“, ktoré nahrádzajú predvolené nastavenia WordPress
 • Podpora SMTP, takže môžete odosielať e-maily z externých serverov
 • Vyčistite e-maily a šablóny HTML
 • BuddyPress a WP-eCommerce e-mail s tematikou
 • Kompatibilita s WordPress MU (Multisite)
 • WYSIWYG editor a prehliadač
 • A ešte oveľa viac

Ale ani s týmito zaujímavými funkciami si nezamieňajte rozšírené doručovanie e-mailov WordPress pre e-mailového klienta; je to iba a Tweaker ktorá dodáva vašim odchádzajúcim e-mailom teplo a osobnosť.

Doplnok je kompatibilný s najnovšou verziou WordPress, BuddyPress a funguje dobre vo všetkých prehľadávačoch okrem IE6, ktorý nepodporuje správcovský panel doplnku. Rozšírené doručovanie e-mailov WordPress vám ušetrí 18 dolárov, ale stojí to za každý cent.

6. rtMEDIA pre BuddyPress a bbPress (zadarmo)

rtMEDIA pre BuddyPress a bbPress Free WordPress Plugin

Ak ste hľadali multimediálne riešenie s bohatou funkciou pre svoj web BuddyPress, bbPress alebo WordPress, už nemusíte hľadať, rtMedia je skutočná dohoda.

rtMedia, ktorý bol autorom rtCamp a 40 ďalších vývojárov, vám umožňuje pridávať albumy s fotografiami alebo videami, nastavenie zdieľania a preferencie ochrany osobných údajov, implementovať nahrávanie front-end a kódovať (prevádzať) zvukové súbory a videosúbory.

A to je len špičkou ľadovca, pretože doplnok má mnoho ďalších funkcií vrátane systému templating, bezproblémovej integrácie BuddyPress a WordPress, nahrávača rtMedia, ktorý podporuje odovzdávanie pomocou drag-and-drop, odporúčaných médií a možnosti pripojenia médií k streamom aktivít.

Tento doplnok sa dodáva v dvoch verziách. Môžete si vybrať bezplatnú verziu alebo prémiové doplnky rtMedia, ktoré prichádzajú s miliónom ďalších funkcií, moderovania a podpory priorít. rtCamp vám odporúča vyskúšať bezplatnú verziu pred nákupom. Sú presvedčení, že sa vám bude páčiť.

7. BuddyPress – chat používateľov (zadarmo)

Info & DownloadView The Demo

Zvýšte zapojenie používateľov na svojom webe BuddyPress pomocou doplnku na chat ako žiadny iný. Ak hľadáte riešenie chatu pre svoju komunitu, spoločnosť BPChat vám ponúka množstvo zaujímavých funkcií, ako napríklad:

 • Chat v štýle Facebook pre všetkých prihlásených používateľov
 • Bezproblémová integrácia BuddyPress
 • Ľahko prispôsobiteľné, okrem iného neobmedzené farby, pozadie a obrázky
 • Zvukový výstražný systém
 • Oznámenia o názve prehliadača
 • Podpora viacerých jazykov
 • Online / offline indikátor
 • 80 ikon smajlíkov
 • Rozhovor pre viacerých používateľov
 • Hľadanie priateľov
 • Citlivý dizajn a podpora Ajaxu
 • A oveľa viac

Doplnok vám ponúka možnosť poskytnúť svojim používateľom uspokojivý zážitok z chatovania. Najlepšia časť je, že doplnok je kompatibilný s BuddyPress, WordPress a WordPress MU, čo znamená, že ho môžete použiť takmer pri každom projekte WordPress. Stručne povedané, musíte vyskúšať BPChat, aby ste získali vzrušenie.

Poskytnite svojim používateľom lepšiu používateľskú skúsenosť a zintenzívnite interakciu na svojich stránkach pomocou služby BPChat. Predáva sa iba za 35 dolárov.

8. Predvolené údaje BuddyPress (zadarmo)

BuddyPress Predvolené údaje bez WordPress Plugin

Ak ste práve začali používať BuddyPress, budete chcieť svoju platformu otestovať ešte pred spustením. Doplnok predvolených údajov BuddyPress vám umožňuje naplniť vašu inštaláciu BuddyPress automaticky na účely testovania.

Predvolené údaje BuddyPress sa dajú ľahko nastaviť. Stačí nainštalovať a aktivovať doplnok a potom k nemu pristupovať pod položkou „Nástroje“ na obrazovke správcu WordPress. Po spustení doplnku stačí iba začiarknuť dve políčka a kliknúť na „Importovať vybrané údaje“. Je to také ľahké. Vaša inštalácia bude naplnená okamžite s 25 používateľmi a 75 položkami aktivít, ktoré sú skutočne citované od známych osobností.

To nie je všetko. Doplnok importuje ďalšie údaje, ako napríklad 100 súkromných správ, 45 nových skupín, 440+ členov skupiny, 95+ priateľských spojení a 225 profilových záznamov..

Všetci používatelia majú rovnaké heslo, aké vám bolo odhalené, takže sa nemusíte obávať. Okrem toho môžete fiktívne údaje vymazať naraz kliknutím na ikonu Vymazať údaje BuddyPress gombík.

Predvolené údaje BuddyPress sú na testovacie účely úžasné, ale nepoužívajte ich na živých stránkach. Okrem toho vo svojom profile vypnite e-mailové upozornenia, aby ste sa sami spamovali.

9. BuddyPress Analytics

Doplnok BuddyPress Analytics WordPress

Ak chcete zostať na špičke a prevádzkovať cielené kampane, musíte svojim používateľom lepšie porozumieť. Doplnok BuddyPress Analytics vám to sľubuje.

Pomocou tohto doplnku môžete vidieť celkový počet používateľov, ktorí navštívia vašu sieť BuddyPress. Čo je viac? Môžete zjednotiť štatistiky, aby ste si mohli pozrieť čas, ktorý každý používateľ strávi na vašom webe.

Ďalej môžete zistiť, ktoré kľúčové slová používatelia vo vyhľadávaní zadávajú najviac. Okrem toho vám BuddyPress Analytics zobrazuje počet návštev na používateľa, skupinu a stránku.

Okrem toho môžete vidieť počet používateľov s prázdnymi profilmi a získať podporu pre celý rok pomocou plnej verzie.

Doplnok je dodávaný s ľahko použiteľným informačným panelom, ktorý sumarizuje štatistické údaje profilu a zobrazuje počet používateľov. Získate tiež pekné mapy a autor sľubuje ďalšie funkcie v budúcnosti. Lite modul je zadarmo, ale môžete si kedykoľvek vybrať plnú verziu za 55 dolárov.

10. iThemes Security for BuddyPress

Zabezpečenie iThemes pre doplnok BuddyPress Freemium WordPress

Keď sa váš marketing WordPress začne vyplácať, ste povinní prilákať hackerov a spamerov do vlečných sietí. Je to nevyhnutné a nemôžete urobiť nič, aby ste týmto nežiadúcim používateľom zabránili v prístupe na váš web.

Môžete im však zabrániť v registrácii a spôsobovaní zmätku v iThemes Security. Vďaka úžasným funkciám, ako sú bezpečnostné kontroly, zákaz používateľov, detekcia zmeny súborov, zálohovanie databázy, ochrana pred útokmi hrubou silou a ešte oveľa viac, iThemes Security znamená podnikanie.

Doplnok sa dá používať zadarmo, ale potrebujete prémiovú verziu, ak potrebujete ďalšie funkcie, ako napríklad dvojfaktorové overenie, opätovné CAPTCHA, vypršanie platnosti hesla, plánovanie skenovania škodlivého softvéru a magické prepojenia medzi ostatnými..

Pozeráte sa však na to, je to skvelé ukradnutie, pretože iTheme Security pro vás stojí 80 až 197 dolárov za rok. Je to skutočne nízka cena za bezpečnosť na svetovej úrovni.

11. Ultimate Membership Pro

Špičkový doplnok pre členstvo v programe Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Jediný doplnok, ktorý predáva členstvo na Envato, Ultimate Membership Pro vám pomôže speňažiť vašu sieť BuddyPress, čo s množstvom funkcií zamykania obsahu..

Svoj najcennejší obsah môžete uzamknúť, či už ide o stránku, príspevok, vlastné adresy URL, produkty, sekcie obsahu, ponuky, kategórie atď. A môžete nastaviť presmerovania alebo náhradný obsah..

Doplnok sa dodáva s niektorými atraktívnymi funkciami vrátane:

 • Sociálne prihlásenie podporujúce 7 sociálnych sietí
 • Podpora viacerých platobných brán
 • Bezplatné / platené / skúšobné modely platieb
 • Kvapkajte obsah, aby ste mohli obsah pravidelne uvoľňovať
 • Uzamknutie obsahu na obmedzenie akéhokoľvek obsahu na stránke
 • Vlastné polia pre užívateľské profily a registračné formuláre
 • Integrácia s 9 platformami e-mailového marketingu
 • Kompatibilita s obchodom Woocommerce
 • Vizuálny skladateľ
 • Kupónové kódy
 • A ešte oveľa viac!

Nemôžeme uviesť zoznam všetkých funkcií programu Ultimate Membership Pro, takže sa budete chcieť dobre pozrieť.

12. Editor vizuálnych CSS žltej ceruzky

Doplnok WordPress pre doplnok Visual CSS Editor Žltá ceruzka

Info & DownloadView The Demo

Dobrý dizajn ide ruka v ruke s lepším zapojením používateľov a konverziami. Samozrejme, posledná vec, ktorú chcete, je web BuddyPress, ktorý vyzerá ako inzerát zo 60. rokov, pretože buďme úprimní, nemáme obrovskú zbierku vizuálne atraktívnych motívov BuddyPress..

Čo robiť? Vo väčšine scenárov zvládnete priemerne vyzerajúcu tému a niekoľko prispôsobení. No, to je, ak máte znalosti v oblasti kódovania alebo dizajnu, aby ste mohli prispôsobiť svoju tému. Stačí povedať, že cesta touto cestou nie je pre väčšinu používateľov BuddyPress k dispozícii, vrátane vás.

Vstúpi do vizuálneho editora štýlov CSS YellowPencil a deň sa uloží. Bez ohľadu na vaše skúsenosti s kódovaním, môžete použiť YellowPencil na vykonanie rozsiahlych konštrukčných zmien v ľubovoľnej téme. Áno, môžete upravovať vzhľad svojich webových stránok v reálnom čase a na klientskom rozhraní bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu.

Medzi funkcie, ktoré máte k dispozícii, patrí 600+ písem, 300+ pozadí, vizuálna zmena veľkosti, drag and drop, 50+ animácií, editor živých kódov, výber farieb, paralaxové pozadie, filtre CSS3, vlastnosti 50+ CSS, responzívny dizajn a mohli by sme ísť ďalej a ďalej , ale to by ťa nudilo.

13. Správa reklamy ADS PRO

Doplnok na správu reklamy ADS PRO WordPress

Info & DownloadView The Demo

Predaj reklám je jedným z najlepších spôsobov speňaženia vášho webu. Čo inzerenti míňajú viac ako 150 miliárd dolárov za digitálnu reklamu ročne.

Aj keď na svojom webe BuddyPress môžete vytvárať platené členstvá, nič vám nebráni v tom, aby ste doplnili svoj príjem o niekoľko reklám..

Spravovanie reklám však nie je ľahšou úlohou pre dokonalého začiatočníka. Ak neviete, čo robiť alebo kde začať, pokiaľ ide o predaj reklamného priestoru na vašich stránkach, poukazujeme na doplnok Ads Pro.

Doplnok Ads Pro Plugin sa dodáva s funkciami, ako je napríklad 20+ umiestnení na zobrazovanie reklám, 30+ možností inzercie, 3 spôsoby platby, 3 spôsoby fakturácie (CZK, CPM a CPD), plánovanie reklám, testy A / B, 25 a viac šablón reklamy, pokročilé backend admin panel, úplné štatistiky, podpora WooCommerce a geografické zacielenie.

14. Odmeny spoločenstva WPA

WPAchievements Community Rewards Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Ako ľudské bytosti sa darí konkurencii, a tým viac spokojnosti z toho, že vystupujeme na vrchol. Naša vrodená túžba vyhrať je presne dôvodom, prečo WPAchievements funguje zázraky pre vaše stránky BuddyPress.

Doplnok vám pomôže zvýšiť interakciu používateľov vďaka schopnosti vytvárať neobmedzené úspechy a úlohy, ktoré používateľov na vašich stránkach budú prenasledovať po nových úspechoch. Okrem toho si môžete vytvoriť milión a jedno miesto, ktoré užívateľovi sníva o vyššej hodnosti.

Môžete nastaviť spúšťače pre svoje úspechy a úlohy pre maximálnu autonómiu. Čo je viac? Službu WPAchievemens môžete použiť na odmeňovanie používateľov, ktorí navštevujú ktorýkoľvek z vašich režimov offline, a to aj vďaka špeciálnym kódom aktivít, ktoré môžu používatelia použiť na odomknutie bonusov.

V oddelení dizajnu vám doplnok WPAchievements začne s viac ako 60 vlastnými ikonami a interaktívnymi mapami pokroku, ktoré motivujú vašich používateľov k dokončeniu úloh. Doplnok dodáva aj editor krátkych kódov, ktorý vám pomôže spravovať krátke kódy WPAchievements, takže môžete svoje bonusy a questy vynechať kdekoľvek budete chcieť. Ďalej, WPAchievements prichádza s vyskakovacími oznámeniami, aby okamžite informovali používateľa vždy, keď odomknú nový úspech.

Aby sme nezabudli, tento doplnok sa dodáva so špeciálnou stránkou Úspechy a úlohy, na ktorej môžu používatelia porovnávať, čo odomkli, a odhaľujú, čo im zostáva. Ak tento doplnok znie zaujímavo, budete radi, keď viete, že publikuje hotové úspechy a úlohy automaticky do toku aktivít používateľa, čo zvyšuje interaktivitu.

Okrem toho sa WPAchievements dodáva so skrinkou na obsah, podrobnými správami, správou používateľov a správcovských bodov, podporou viacerých stránok / sietí, zdieľaním v sociálnych sieťach, aby používatelia mohli medzi ostatnými zdieľať svoje úspechy, vlastné widgety a panel pokročilých nastavení..

15. Reakcie na aktivitu pre BuddyPress (zadarmo)

Reakcie na aktivitu pre doplnok WordPress zdarma od BuddyPress

Ak chcete nadchnúť svojich používateľov a súťažiť s mužmi, ktorí sledujú vašich členov, musíte držať krok s dobou. Iba posledný deň bol prepustený Facebook “Reakcia” ako rozšírenie známeho tlačidla „Páči sa mi to“.

Teraz už nemusíte zostať pozadu so vstupom doplnku Activity Reactions For BuddyPress. Jednoducho vám tento doplnok umožňuje pridať do vášho toku aktivít BuddyPress reakcie podobné Facebooku.

Najlepšie časť je plugin prichádza s ďalšou reakciou, vďačný reakcia, ktorú Facebook upadol, pretože bola určená iba pre Deň matiek.

Reakcie aktivity Pre BuddyPress je jednoduchá inštalácia a použitie. Nemusíte nič konfigurovať, pretože doplnok funguje tak, ako je inzerovaný hneď po vybalení z krabice.

16. GEO My WordPress (zadarmo)

GEO My WordPress Bezplatný doplnok WordPress

Internet skutočne urobil zo sveta globálnu dedinu, tak prečo neprinášate používateľov siete BuddyPress ešte bližšie pomocou doplnku ako žiadny iný? Ak sa tešíte na služby založené na polohe alebo by ste chceli pomôcť používateľom BuddyPress pri hľadaní ďalších používateľov v okolí, GEO my WordPress je doplnok, ktorý potrebujete.

Podľa slov vývojára Eyal Fitoussiho, GEO my WordPress, je „… dokonalým riešením geolokácie, mapovania a vyhľadávania blízkych miest pre WordPress.“ Áno, to zahŕňa aj BuddyPress, takže sa nemusíte trápiť. Tento doplnok sa môže pochváliť funkciami, ako napríklad:

 • Schopnosť geograficky označiť ktorýkoľvek z vašich príspevkov alebo stránok
 • Neobmedzené vyhľadávacie formuláre
 • Vyhľadávač členov BuddyPress
 • Widgety a krátke kódy
 • Spúšťa sa v rozhraní API služby Mapy Google

Pokiaľ ide o BuddyPress, doplnok pomáha vašim používateľom „vyhľadávať a nájsť ďalších členov v ich blízkosti alebo blízko ktorejkoľvek adresy pomocou pokročilého vyhľadávacieho formulára pre blízkosť.“

17. SimplyChat

SimplyChat

Info & DownloadView The Demo

SimplyChat bol vyvinutý špeciálne pre BuddyPress. Je to samostatný doplnok, ktorý beží na vašom vlastnom serveri a nevyžaduje použitie externej služby. Plne sa integruje do aplikácie BuddyPress ťahaním informácií o užívateľoch a skupinách, profilových obrázkoch, účtoch, priateľov, členov a ďalších. To tiež zahŕňa, že doplnok na chat automaticky vytvorí skupinový rozhovor, keď sa vytvorí skupina BuddyPress. Navyše pridáva / odstraňuje používateľov z tohto skupinového chatu, ak sa editujú členovia skupiny BP.

Vývojári, ktorí ponúkajú súkromné ​​a verejné skupiny, rozsiahle nástroje na správu komunít a nastavenia pre správcov webu, ho hrdo nazývajú špičkovým doplnkom BuddyPress Livechat..

SimplyChat bol vyvinutý s ohľadom na schopnosť reagovať, takže vaši používatelia chatu budú mať čo najlepší užívateľský zážitok aj na svojom mobilnom telefóne. Schopnosť zakázať používateľom, filtrovať vulgárnosť a viac zaokrúhliť tento kompletný doplnok livechat.

Je kompatibilný s najnovšou verziou programov WordPress a BuddyPress a bude sa neustále aktualizovať. Náš plán obsahuje množstvo úžasných nových funkcií, ktoré sa spustia čoskoro, vrátane úplného šifrovania, ďalších nástrojov na správu komunít a ďalších.

18. Používateľské profily sú ľahké

Ľahké užívateľské profily

Info & DownloadView The Demo

Ľahké užívateľské profily sú plugin pre správu užívateľských profilov, ktorý pridáva úžasné užívateľské profily, ako aj vlastné registračné a prihlasovacie formuláre.

Ľahko použiteľné profily používateľov (alebo skrátene UPME) je ľahko použiteľný doplnok, ktorý pridáva skvelú funkčnosť používateľa do ľubovoľnej témy WordPress. Doplnok vám poskytuje možnosti pre vlastné registračné formuláre, vlastné prihlasovacie formuláre, neobmedzené vlastné polia, možnosti súkromného poľa, možnosti vlastného poľa, vlastný widget prihlásenia a oveľa viac. Môžete si vytvoriť jednoduchú registráciu členov pomocou formulára, ktorý je špecifický pre vaše webové stránky (ak máte webové stránky na varenie, ktoré sa pýtajú na obľúbené jedlá ľudí, ak máte webové stránky s hudbou, aby členovia pridali svoje obľúbené kapely atď.).

Doplnok bol integrovaný do aplikácie Gravatar, takže keď sa používatelia zaregistrujú pomocou rovnakého e-mailu, automaticky sa zobrazí jeho obrázok Gravatar. Doplnok UPME bol vytvorený aj s integráciou používateľa WooCommerce. Týmto spôsobom, ak máte na svojich stránkach obchod WooCommerce, používatelia môžu získať prístup k informáciám o svojom účte a objednávkach bez toho, aby sa museli dvakrát prihlásiť. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí responzívne rozloženie, preložiteľné súbory, veľa ikon a niektoré skutočne úžasné kódy, ktoré uľahčujú pridávanie formulárov na vaše stránky..

19. Profil Builder Pro

Tvorca profilov

Informácie a sťahovanie

Profile Builder Pro je užitočný doplnok, ktorý vám dáva možnosť prispôsobiť si registráciu WordPress pre váš web. Vytvorte si svoj vlastný formulár na registráciu, profil a prihlásenie pomocou úžasných možností v nástroji Profile Builder Pro.

Jednou z najlepších funkcií programu Profile Builder Pro je možnosť používať na pridávanie vlastných formulárov kódy. Jediné, čo musíte urobiť, je vytvoriť novú štandardnú stránku, dať jej názov formulára, pridať skrátený kód a publikovať. To je všetko. Nachádza sa len pár kliknutí od vlastného registračného formulára, prihlasovacieho formulára, formulára aktualizačného profilu atď.

Ďalšou vynikajúcou funkciou je pokročilý správca záznamov. Vďaka tomu môžete rýchlo upravovať šablóny, ktoré obsahujú zoznam všetkých vašich používateľov, prihlásených používateľov, konkrétnych rolí používateľov, používateľov s konkrétnou hodnotou meta_hodnoty a ďalšie. Je to vynikajúce na sledovanie vašich používateľov, autorov a ďalších informácií.

Profile Builder Pro tiež podporuje vlastné CSS, takže si môžete vytvoriť štýl tak, aby zodpovedal zvyšku témy, vlastné avatary (aby používatelia mohli nahrať svoj vlastný obrázok, ktorý sa zobrazí na miniatúre profilu v komentároch, fórach a ďalších), presmerovanie dokončenia vlastného formulára a oveľa viac. Ak sa chcete dozvedieť viac a zobraziť všetky úžasné funkcie nástroja Profile Builder Pro, navštívte stránku doplnku.

Nad tebou …

Ktoré doplnky používate na svojej webovej stránke BuddyPress? Ako im pomôžu a chceli by ste sa podeliť o svoje skúsenosti? V časti s komentármi môžete pokojne zdieľať obsah svojho srdca.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map