15 doplnkov na doplnenie komentárov WordPress

Dopĺňajte komentáre WordPress pomocou týchto 15 doplnkov

Predvolená funkcia komentárov WordPress funguje dobre, zvlášť ak práve začínate. Vaši komentátori sú však pravdepodobne najviac angažovaní čitatelia, takže možno budete chcieť naplno využiť prístup, ktorý k nim máte.


Pomocou doplnkov WordPress môžete svojim čitateľom vylepšiť zážitok z komentárov – môžete komentáre vo svojom blogu zrýchliť a ľahšie použiť, takže je pre nich ešte jednoduchšie sa s vami a svojím obsahom stretnúť..

V tomto článku sa zameriavame na 15 veľkých doplnkov s komentármi, ktoré môžete použiť na pomoc pri prevzatí sekcie s komentármi a premení ju na motor vášho blogu. Poďme praskať!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Jetpack (zadarmo)

Doplnok Jetpack
Začíname náš zoznam doplnkom, ktorý už používa mnoho stránok (najneskôr viac ako 1 000 000), aj keď nie pre funkčnosť komentárov.

jetpack je bezplatný doplnok zo stránky WordPress.com, ktorý poskytuje sadu užitočných služieb. Jetpack Comments nahrádza predvolený formulár s komentármi, ktorý obsahuje integrované možnosti prihlásenia na sociálne médiá (WordPress.com, Twitter, Google+ alebo Facebook) a e-mailové upozornenia..

2. Diskutácia (zadarmo)

Doplnkový systém disqus Comment
S viac ako 200 000 inštaláciami Diskutovací systém zostáva populárny, hoci nebol aktualizovaný približne o rok. Čo robí Disqus jedinečným, je diskusná komunita, ktorú vytvára prepojením komentárov na rôznych webových stránkach.

Bohužiaľ, hodnotenie spokojnosti pre tento bezplatný doplnok kleslo na 3,4 z dôvodu nedávnych nekompatibilít doplnkov a tém spojených s nedostatkom aktualizácií a podpory – preto buďte varovaní.

3. Komentáre na Facebooku (zadarmo)

Doplnok pre komentáre na Facebooku
Ak vás zaujímajú iba komentáre Facebooku pre vaše publikum, bezplatné Komentáre na Facebooku plugin vám môže pomôcť. Má nainštalovaných vyše 100 000 webových stránok, čo im pomáha pri nastavovaní, prispôsobovaní a správe komentárov na Facebooku.

Aj keď tento doplnok má 4,2-hviezdičkové hodnotenie spokojnosti, niektorí používatelia zaznamenali určité problémy týkajúce sa rýchlosti a kompatibility s prehliadačom, preto ho najskôr vyskúšajte.

4. Komentáre Facebooku pre WordPress (zadarmo)

Komentáre z doplnku Facebook
Náš ďalší doplnok je tiež zameraný na Facebook – Facebookové komentáre sú bezplatný plugin, ktorý sa používa na pridanie komentára na Facebook na webové stránky WordPress. Pro verzia doplnku začína na jednom webe od 10 dolárov a pridáva významnú prispôsobenie a prémiovú podporu.

S viac ako 10 000 aktívnymi inštaláciami je tento doplnok celkom populárny, má však iba päť hviezdičiek, takže si ho najskôr vyskúšajte sami.

5. Komentáre + (49 dolárov mesačne na predplatné WPMU DEV)

Plugin Comments Plus

Prvý prémiový doplnok v našom zozname, Poznámky +, umožňuje vašim čitateľom komentovať príspevky pomocou účtov Facebook, Twitter, Google+ alebo WordPress.com a zdieľať komentáre na Facebooku a Twitteri. Obsahuje tiež tucet doplnkov pre funkcie, ako je integrácia MailChimp, vrátane úchytov Twitteru v automatických tweetoch a obrázky odporúčané pre príspevky na Facebooku..

Komentáre + sú k dispozícii ako súčasť členstva vo WPMU DEV (49 dolárov mesačne), ktorý obsahuje všetky ich doplnky a témy.

6. Vyvinuté komentáre (zadarmo)

Komentáre Vyvinuli sa plugin
Vytvorené komentáre (predtým Google+ komentáre pre WordPress) pridávajú karty do sekcie komentárov pre Google+, Facebook, Disqus, WordPress.com a Trackback..

S viac ako 10 000 aktívnymi inštaláciami a 4,5-hviezdičkovým hodnotením spokojnosti môže byť tento doplnok dobrou voľbou pre vás. Nebolo však aktualizované ani o rok, nie je správne otestované nedávnymi vydaniami WordPress, preto ho používajte opatrne.

7. wpDiscuz (Freemium)

doplnok wpDiscuz
Ak hľadáte alternatívu k Jetpack a Disqus, wpDiscuz by to mohlo byť s viac ako 10 000 inštaláciami a 4,5 hviezdičkami.

Tento doplnok pre freemium používa Ajax na vytvorenie systému komentárov v reálnom čase a má dlhý zoznam funkcií vrátane živých aktualizácií nových komentárov a prihlásení na sociálnych sieťach. K dispozícii je niekoľko prémiových doplnkov (od 25 dolárov), ktoré pridávajú ešte viac funkcií, napríklad nahrávanie médií.

8. Vyberajte obnovené komentáre (zadarmo)

Prihláste sa na odber doplnku Reloaded Comments
Zadarmo Prihlásiť sa k odberu obnovených komentárov doplnok umožní vašim komentátorom prihlásiť sa na odber e-mailových upozornení na budúce komentáre. Poskytuje plnohodnotného správcu prihlásenia na odber a umožňuje komentátorom tiež zrušiť odber konkrétnych príspevkov alebo všetkých príspevkov. K dispozícii je tiež funkcia dvojitého prihlásenia, ktorá pomáha znižovať počet spamových správ.

S viac ako 30 000 inštaláciami a 4,7-hviezdičkovým hodnotením je to solídny doplnok.

9. CommentLuv (Freemium)

CommentLuv plugin
CommentLuv je jedinečný v priestore pre komentáre, pretože navštevuje webovú stránku autora komentára a umožňuje im zahrnúť odkaz na svoj posledný príspevok v blogu pod komentárom. S viac ako 30 000 aktívnymi inštaláciami a 4,6-hviezdičkovým hodnotením spokojnosti udržiava tento doplnok veľa majiteľov stránok veľmi šťastných.

Prémiová verzia (67 dolárov za jednu stránku) pridáva funkcie, ako sú odkazy na prácu s Twitterom, prevencia proti spamu a sociálne odblokovanie funkcií.

10. Komentáre WP Ajaxify (zadarmo)

Doplnok WP Ajaxify Comments
Ak chcete iba urýchliť používanie formulára s komentármi WordPress, WP Ajaxify Komentáre pokrývaš vás. Po overení, uverejnení alebo aktualizácii komentárov sa už nebudú načítavať žiadne ďalšie stránky. Tento doplnok je nainštalovaný na viac ako 7 000 stránkach a má hodnotenie spokojnosti 4,7 hviezdičkami.

11. Slušné komentáre (zadarmo)

Doplnok pre slušné komentáre
Slušné komentáre umožňuje zobraziť miniaplikáciu nielen známych príspevkov s najnovšími komentármi, ale aj avatárov autorov komentárov a výpisu skutočných komentárov. Môžete tiež zobraziť komentáre pre konkrétny príspevok, pre konkrétne typy príspevkov alebo pre príspevky v konkrétnej taxonómii (kategória alebo značka).

Viac ako 4 000 inštalácií a hodnotenie 4,5 hviezdičiek robia z tejto možnosti vhodnú voľbu pre pozornosť vašich komentárov.

12. Komentáre SEO WordPress (zadarmo)

Doplnok WordPress SEO Comments
V predvolenom nastavení WordPress nerobí nič pre optimalizáciu vyhľadávacích nástrojov (SEO) komentárov. WordPress SEO Comments opravuje, že generovaním stránok s komentármi, ktoré obsahujú celý obsah každého komentára, a akýchkoľvek nedávnych komentárov toho istého autora, aby spoločnosť Google indexovala..

S viac ako 4 000 inštaláciami a 4,3-hviezdičkovým hodnotením sa oplatí vyskúšať.

13. Postmatic (freemium)

Postmatický doplnok
Umožnenie čitateľom prihlásiť sa na odber komentárov alebo príspevkov e-mailom nie je nič nové, ale Postmatic ide ďalej a umožňuje pridávať komentáre k príspevku jednoducho tým, že čitatelia odpovedajú na e-mail. Postmatic je stále relatívne nový, s viac ako 2 000 aktívnymi inštaláciami, ale 4,8-hviezdičkové hodnotenie naznačuje, že výsledky jeho zapojenia čitateľov sa oplatí vyskúšať sami..

Doplnok je zadarmo, ale vývojári uvedú prémiovú verziu (predbežná cena je stanovená na 9 dolárov mesačne), ktorá bude zahŕňať možnosti moderovania, prispôsobenia a speňaženia.

14. Rozšírený komentár WP (Freemium)

Doplnok rozšíreného komentára WP
Rozšírený komentár WP poskytuje výkonný a ľahko použiteľný systém komentárov, ktorý vám umožňuje vytvárať vlastné formuláre komentárov na príspevkoch, stránkach a dokonca aj produktoch. Medzi ďalšie funkcie patrí automatické zverejňovanie označených komentárov, označenie „Páči sa mi“ a „Nepáči sa mi“ a upozornenia na komentáre.

Prémiová verzia (20 dolárov) pridáva funkcie, ako sú obrázky a súbory, lepkavé komentáre a slovné filtre.

15. Komentátor (17 USD)

Doplnok komentátora
Komentátor je ďalšou prémiovou ponukou. Commentator je plnohodnotný systém komentárov s povolením Ajax, ktorý poskytuje sociálne prihlásenie pomocou služieb LinkedIn, Twitter, Facebook alebo Google+, odovzdávanie obrázkov, hlasovanie nahor a nadol, hlasovanie podľa témy a triedenie komentárov. Má iba niekoľko stoviek predajov, ale so 4,49-hviezdičkovým hodnotením a veľmi prijateľnou cenou 18 dolárov sa možno oplatí pozrieť.

16. Hacky vášho komentára

Yoast-comment-hacky-plugin

Plugin Yoast Comment Hacks je bezplatný doplnok pre repozitár WordPress.org, ktorý pridáva niektoré vylepšenia komentárov WordPress, ktoré tím Yoast skutočne používa na svojich vlastných stránkach! Niektoré z týchto vylepšení zahŕňajú:

 • Čistejšie e-maily s upozornením na komentáre.
 • Možnosť zakázať komentáre pod určitou dĺžkou.
 • Možnosť presmerovať používateľov prvého komentára na stránku s poďakovaním.
 • Vstupné pole na obrazovke úpravy komentárov na zmenu rodičovského ID komentára.
 • Odkazy v sekcii komentáre správcu na zaslanie e-mailu jednotlivým komentárom.
 • Tlačidlo na paneli s nástrojmi WP na poslanie e-mailom všetkým komentátorom príspevku.
 • Pridá možnosť smerovania komentárov. Toto pridáva rozbaľovaciu ponuku v diskusných nastaveniach príspevku a umožňuje smerovanie e-mailov s komentármi inému používateľovi.

17. Love It Pro

Love It Pro pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Love It Pro je doplnok WordPress vyvinutý spoločnosťou Pippin a na predaj na Mojo Themes. Jedná sa o šikovný doplnok, ktorý umožňuje návštevníkom „milovať“ vaše príspevky a stránky. Doplnok je zostavený tak, aby používatelia mohli milovať každú položku iba raz a návštevníci mohli milovať položky bez ohľadu na to, či sú prihlásení alebo nie. Tento doplnok je vynikajúci na to, aby prijímal pozitívne potvrdenia a spätnú väzbu od svojich návštevníkov, ale poskytuje aj cenné údaje o tom, ktoré aspekty vaše webové stránky si najviac užívajú vaše publikum. Doplnok Love It Pro sa dá ľahko nastaviť pomocou ovládacieho panela doplnkov a upravovať, ktoré typy príspevkov alebo stránok sú milé.


Aj keď je možné začať s predvolenou funkciou komentárov WordPress, môžete využiť výkonnosť doplnkov WordPress na transformáciu sekcií s komentármi a na interakciu so svojimi čitateľmi..

Z nášho zoznamu by ste mali mať možnosť nájsť perfektný doplnok (doplnky) na doplnenie komentárov blogu. Čítajte teda a vyberte si, čo vyhovuje vašim potrebám, a zvýšte úroveň spolupráce so svojimi čitateľmi dnes.

Ako preberáte časť komentárov na svojich vlastných stránkach WordPress? Podeľte sa o svoje tipy a triky v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map