15+ motívov WordPress pre zoznamovacie webové stránky

10+ WordPress Témy pre zoznamovacie webové stránky

Všetko to začína dátumom.


My ľudia sme spoločenské zvieratá. Čo sme bez spoločnosti druhých? Naše prirodzené tendencie nás nútia k spoločenstvu nad rámec „priateľstva“. Chodíme na rande, pretože sa chceme stretnúť s niekým, s kým by sme mohli rásť a vychovávať a očakávať viac. Keďže sme jednou z najzákladnejších ľudských tendencií, nestratili sa o nás. Teraz, v digitálnom veku, hľadáme, aby sme zistili, že niekto niekoho cez mnoho spoločníkov tam. Uvedomujeme si, že prvý dojem je najdôležitejším dojmom. Je uvedený zoznam najnovších a trendujúcich tém WordPress Dating, ktoré vám prinesú tento ďalší kúsok.!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Zoznamka

reagujúce-dating-theme

Čistá a jednoduchá možnosť, táto online zoznamka sa pustí do práce s minimálnym dizajnom, ktorý sa dostane priamo k veci. Používatelia sa môžu pripojiť na váš zoznamovací server a najnovší členovia sa zobrazia na domovskej stránke spolu s motivačným posúvačom pozadia, animovanými prvkami stránky a ďalšími. K dispozícii sú aj pokročilé možnosti tém, ktoré vám pomôžu štýl podľa vašich predstáv.

2. LoveStory

LoveStory - Zoznamka WordPress Téma

LoveStory, jedno z najpopulárnejších zoznamovacích tém na tému Themeforest, bolo navrhnuté tak, aby pomohlo ľuďom nájsť ich zhodu. Rozšírené užívateľské profily uľahčujú vyhľadanie osoby, s ktorou by ste boli kompatibilní, podpora chatu uľahčuje používateľom vzájomné spoznávanie sa a podpora členských poplatkov znamená, že môžete aj naďalej pomáhať ostatným pri pripojení..

Túto tému považujte za úplnú zoznamku alebo sociálne aplikácie. LoveStory bol postavený s komplexnými funkciami pre členov a ich vzájomné pôsobenie. Používatelia sa môžu prihlásiť na členstvo, platiť členské poplatky, nakupovať a odosielať virtuálne darčeky iným používateľom, pridávať informácie do svojho profilu (meno, fotografie, páči sa im atď.) A samozrejme stretávať sa, posielať správy a chatovať s ostatnými používateľmi..

Táto téma je skvelý spôsob, ako spustiť prevádzku svojej webovej stránky komunity. LoveStory obsahuje responzívne rozloženie, takže vaši členovia majú prístup k svojim stránkam na akomkoľvek zariadení, či už používajú stolný počítač alebo mobilný telefón. K dispozícii je tiež integrácia prihlásenia do Facebooku, ktorá vašim členom ešte viac uľahčí používanie vašich webových stránok.

3. KLEO

KLEO - WordPress Téma ďalšej úrovne

S plnou podporou najnovšej verzie programov WordPress a BuddyPress je Kleo témou, ktorú si môžete vyskúšať, keď chcete vytvoriť sociálnu sieť online pomocou WordPress. Téma zahŕňa ľahké styling prostredníctvom živého prispôsobovača, rozšírené vyhľadávanie BuddyPress, ľahké spravovanie tabuliek a členstiev, inštaláciu ukážkovej stránky jedným kliknutím a oveľa viac.

4. Sladké rande

Sladké rande - viac ako téma WordPress

Sweet Date je komunita WordPress Theme, ktorá je ideálna pre online fóra, zoznamovacie weby a webové stránky založené na členstve. Prepojte používateľov a nechajte ich hovoriť s touto témou!

Sweet Date používa bbPress a BuddyPress pre komunitu založenú na členstve. Používatelia môžu vytvárať profily, vzájomne sa spájať, spúšťať fóra a ďalšie. Téma má dokonca funkcie, ktoré môžete povoliť, aby sa používatelia mohli zaregistrovať pomocou svojho účtu Facebook. Ďalšou zábavnou funkciou je systém párovania, ktorý téma používa, aby pomohol používateľom nájsť ľudí s podobnými záujmami.

Téma má tiež veľa skvelých možností prispôsobenia. Môžete si vybrať z rozloženia v rámčeku alebo v plnej šírke, rôznych možností farby pozadia, pridať vlastnú prihlasovaciu stránku a pomocou krátkych kódov môžete vytvárať vlastné stránky..

5. Holiaci strojček

Razor: Téma Cutting Edge WordPress

Razor je čistá a profesionálna téma WordPress, ktorú by ste mohli použiť pre svoj web na vytváranie zápasov. Téma obsahuje skvelé funkcie na vytváranie webových stránok komunity online, ako sú responzívne rozloženia, obrázky sietnice, tvorca rozloženia, tvorca kontaktných formulárov, podpora bbPress a BuddyPress, prihlasovacie formuláre, vyskakovacie formuláre, podpora lokalizácie a prekladu a ďalšie..

6. Love Hearts

Love Hearts WordPress Téma

Téma Love Hearts je sladká a pekná téma na propagáciu vašich zoznamovacích služieb. Téma obsahuje galériu profilových profilov, takže používatelia môžu vidieť, kto je ďalším členom a nájsť si vlastný zápas. Integrácia sociálnych médií, responzívne rozloženie a prekladové súbory sú súčasťou toho, čo robí túto tému úžasnou voľbou.

7. Love Romance

Love Romance WordPress Téma

Love & Romance je krásna a moderná téma na zoznamovanie pre WordPress. Táto téma je vybavená funkciami, ktoré vám pomôžu ostatným nájsť ich jedinú. S možnosťou zobrazenia nedávno pridaných profilov na domovskej stránke, rozšíreného vyhľadávania na domovskej stránke, posudkov zo šťastných párov, plného blogu a stránok so službami, to je solídna téma pre vaše podnikanie na zoznamkách.,

8. Miešanie

Mingle - Viacúčelová téma WordPress

Mingle je viacúčelová téma WordPress s plnou podporou BuddyPress. To znamená, že môžete použiť všetky úžasné sociálne možnosti BuddyPress (ako sú užívateľské profily, skupiny, súkromné ​​správy atď.) Na vytvorenie miesta online, kde sa ľudia môžu spojiť. Navyše možnosti zostavenia rozloženia a štýlov nie sú prispôsobenie vôbec žiadnym problémom.

9. WildCommunity

WildCommunity - BuddyPress Téma

Prepojte používateľov s témou WordPress WildCommunity. Táto téma BuddyPress & bbPress pripravená dáva vašej skupine priateľov alebo klientom zmenu, aby vytvorili profily a spojili sa s ostatnými používateľmi prostredníctvom správ, fór a ďalších. Ak si chcete vybudovať vlastnú sociálnu sieť, musíte začať.

10. Zoznamka

Zoznamka responzívne WordPress Téma

Táto responzívna téma dátumu bola testovaná v rôznych prehliadačoch a mobilných zariadeniach, aby sa ľudia mohli prihlásiť a získať prístup k svojim profilom odkiaľkoľvek. Vďaka jedinečnému posuvníku na domovskej stránke, výrazným písmom a farbám a ľahko rozložiteľnému rozloženiu, táto téma určite zaistí, aby vaše zoznamovacie miesto vynikalo od ostatných..

11. Pozdrav

Pozdravné responzívne WordPress + BuddyPress Téma

Salutácia je responzívna téma pripravená na BuddyPress, ktorá je ideálna na vytvorenie online zoznamovacieho centra pre používateľov. Ľudia sa môžu registrovať a vzájomne sa baviť prostredníctvom fór, rozhovorov, súkromných správ, skupín a ďalších. Navyše čistý dizajn, možnosti rozloženia a vlastný formulár kontaktných formulárov sú úžasné doplnky, na ktoré sa môžeme tešiť.

12. Social Buddy

Sociálny Buddy - WordPress a BuddyPress Téma

Social Buddy je len to – téma WordPress vytvorená pre používateľov, aby boli sociálni. Vďaka vstavanej podpore populárnych doplnkov BuddyPress a bbPress je táto téma responzívnou komunitou, ktorú môžete použiť na pripojenie osamelých singlov. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí ohromujúci jazdca, jednoduché farebné možnosti a neznačkové motívy.

13. Online zoznamka

Online zoznamka - WordPress Zoznamka Téma

Zoznamka pre WordPress od PremiumPress je dodávaná so 6 prednastavenými rozloženiami, takže môžete nainštalovať tému a nechať svoj zoznamovací server spustiť. Téma je plne prispôsobiteľná, priateľská k SEO a podporuje platené členstvo, profily, súkromné ​​správy a dokonca aj živé videorozhovory.

14. Zoznamovacia agentúra

Zoznamka responzívne WordPress Téma

Táto responzívna téma WordPress s možnosťou datovania je prekrásny spôsob, ako propagovať svoje zoznamovacie služby. Vďaka skvelým funkciám, ako sú obrázky v plnej šírke, popisy, najnovšie užívateľské profily, plný blog a krásny štýl, je táto téma vynikajúcou možnosťou.

15. Cinematix

Cinematix - BuddyPress Téma

S podporou programov bbPress a BuddyPress je téma Cinematix sociálna sieť zabalená do jednej témy. Používatelia sa môžu registrovať, vytvárať profily a odosielať správy pomocou zabudovaných funkcií podporovaných témou. A s kompatibilitou WooCommerce môžete predávať aj prémiové členstvá!

16. Spolu

Total Drag & Drop WordPress Téma

Ako vždy je Total vynikajúcou voľbou pre akýkoľvek štýl webových stránok. Ak vytvárate webovú stránku na vytváranie profesionálnych zápasov, môžete na predaj zoznamovacích balíčkov použiť Total a WooCommerce. Alebo ak začínate službu alebo klub s rýchlym zoznamom, jednoducho pridajte všetky nadchádzajúce dátumy a stretnutia pomocou doplnku Total a Calendar Calendar. Navyše so všetkými zahrnutými modulmi, ikonami, prémiovými doplnkami a ďalšími funkciami Total je ideálny pre všetky webové stránky, ktoré by ste mohli budovať.

Zabalenie

Bez ohľadu na vaše potreby je tu pre vás téma WordPress! A ak nemôžete nájsť niečo, čo máte radi, potom je pre vás flexibilná téma ako Total, ktorá je vždy skvelá voľba, pretože je ľahké zmeniť rozloženie a stránky podľa vašich potrieb. My tu vo WPExplorer dúfame, že sme sa vám mohli pri vašom úsilí nájsť tému podľa vašich predstáv! Dajte nám vedieť vaše myšlienky. Šťastné surfovanie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me