15 najlepších doplnkov na rezervovanie rezervácie WordPress

Najlepšie doplnky pre WordPress na rezerváciu termínov pre plánovanie a rezervácie

Ak sa vaša firma spolieha na schôdzky, máte webovú stránku WordPress a ešte nemáte nainštalovaný rezervačný doplnok, musíte sa k tomu dostať. Konkrétne jeden z týchto doplnkov, ktorý si rezervuje WordPress.


Nie je dôvod, aby toľko firiem robilo stále prinútiť svojich zákazníkov, aby im telefonovali, kontaktovali ich e-mailom a čakali na odpoveď, alebo najhoršie zo všetkého, fyzicky prišli do svojich kancelárií a naplánovali si stretnutie. Implementácia ľahko použiteľného rezervačného doplnku môže viesť k zvýšeniu predaja od ľudí, ktorí pracujú počas väčšiny svojho času, alebo ktorí sa necítia radi, keď prechádzajú rezerváciou a čakajú, až si recepčný rezervuje telefonicky. A to môže viesť k väčšiemu počtu stretnutí, najmä ak ich môžete zasiahnuť možnosťou rezervovať ihneď po tom, čo vaša webová kópia (dúfajme) odvedie svoju prácu.

Našťastie, WordPress ponúka veľa možností na dokončenie tejto úlohy.

Rezervované doplnky sme už zakryli, ale iba v tom, že sa týkajú výklenkov hotelov. Dnes pokrývame ďalších 15 a rozširujeme náš názor tak, aby zahŕňal aj objednávanie doplnkov WordPress na schôdzku určených na plánovanie takmer čohokoľvek!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Rezervácia stretnutí Amelia na úrovni podniku

Doplnok na objednanie schôdzky Amelia na podnikovej úrovni WordPress

Amelia je jedným z najúčinnejších doplnkov na objednávanie schôdzok, ktoré si môžete vybrať pre svoje podnikanie. Toto automatizované rezervačné riešenie nepretržite pracuje nepretržite, takže nikdy nezmeškáte nového zákazníka. Stačí nainštalovať, nakonfigurovať svoje nastavenia a ste pripravení na spustenie!

 Amelia rezervačný doplnok obsahuje ľahko použiteľné funkcie na zostavenie vašich vlastných formulárov na objednávanie stretnutí. Medzi silné možnosti patrí podpora pre viacerých zamestnancov (spolu s možnosťou pridávania konkrétnych služieb, pravidelných hodín a voľno pre každého), miestna mena, doplnkové služby, e-mailové upozornenia, galérie obrázkov, kupóny a možnosti farieb / písiem pre klientske rozhranie dizajn.

Keď je formulár pripravený, zákazníci môžu používať interaktívny kalendár schôdzok (mesačné, týždenné, denné, ako aj zoznamy / časová os) a jedinečný sprievodca krok za krokom s filtrovaním tvárí, aby našli čas schôdzky pre konkrétnu službu pomocou konkrétny zamestnanec (alebo dokonca na presnom mieste). Keď je čas na zaplatenie, zákazníci môžu pomocou vstavaných platobných brán Amelia rezervovať svoj čas alebo zvoliť platbu na mieste..

Krátky kód Amelia Booking Plugin Services

Amelia dokonca obsahuje užitočný skrátený kód na vytvorenie stránky služieb. Jednoduchým prilepením krátkeho kódu na novú stránku môžete zobraziť svoje súčasné služby s parametrami pre konkrétnu jednu službu, celú kategóriu alebo všetky kategórie).

Stále sa nepredávate? Ak chcete zobraziť všetky funkcie a možnosti v akcii, prečítajte si našu úplnú recenziu doplnku na objednávanie stretnutí Amelia!

2. Booknetic

Booknetic - systém rezervovania a plánovania termínov WordPress

S programom Booknetic môžete ľahko vytvárať lepšie kalendáre schôdzok a rezervácií, aby ste si rozšírili svoje podnikanie. Tento moderný a pohotový kalendár schôdzok obsahuje množstvo funkcií, ktoré vám ušetria čas a peniaze a uľahčia proces rezervácie pre zákazníkov. Od vytvorenia formulára až po spracovanie platby môže Booknetic urobiť všetko. Či už prevádzkujete salón, fitnes centrum, právnu kanceláriu alebo iný profesionálny obchod, spoločnosť Booknetic určite uspokojí vaše potreby (a vašich klientov)..

Po inštalácii môžete využiť Booknetic vytvoriť si vlastný automatizovaný systém rezervovania schôdzok pre svoj web. Ale všetko to začína tvorcom formulárov. Pomocou vstavaných možností v nástroji na tvorbu živých formulárov na celkový dizajn, farebnú schému, kroky na rezerváciu, viacúrovňové kategórie služieb, personál, miesta a ďalšie, môžete vytvoriť formulár dokonale prispôsobený pre vaše podnikanie. Navyše môžete vytvoriť komplexnú ponuku služieb s ďalšími doplnkami a dostupnosťou personálu.

Booknetic vám tiež umožňuje prijímať platby alebo vklady pred stanoveným časom. Umožnite zákazníkom vybrať si z platieb PayPal, Strip alebo na mieste. Alebo využite WooCommerce na bezproblémovú integráciu vášho rezervačného kalendára s pridanými platobnými možnosťami. K ďalším pozoruhodným funkciám patrí podrobný informačný panel pre vás a vašich zamestnancov, schopnosť exportovať vašich zákazníkov a / alebo schôdzky, aby vynikali (ideálne pre správu údajov alebo pre správu harmonogramov zamestnancov), ako aj preklady pripravené pomocou WPML..

Príklad rezervácie Booknetic schôdzky

Ale to nie je všetko. Vaši zákazníci budú službu Booknetic tiež milovať. Elegantný a moderný UX je atraktívny a intuitívny. Klienti majú možnosť rezervovať si na akomkoľvek zariadení ľahko filtrovať personál, služby alebo miesto, aby našli čas na stretnutie, ktorý vyhovuje ich potrebám. V závislosti od možností, ktoré ste povolili, si môžu rezervovať aj jednorazové, opakujúce sa alebo dokonca skupinové stretnutia. Vstavaná podpora pre SMS a e-mailové upozornenia a obojsmerná synchronizácia Kalendára Google znamenajú, že im nebude chýbať to, čo si rezervovali. Udržiavanie spokojnosti vašej klientely a prosperujúce podnikanie.

3. Vízové ​​stretnutia

Vik schôdzky

Zostavte si kompletný plánovací a plánovací systém pre svoje podnikanie pomocou WordPress a Vik Schôdzok. Tento výkonný doplnok WordPress je plný funkcií, ktoré vám uľahčia správu vášho času rýchlo a ľahko.

Prvým z nich je spoľahlivý kalendár doplnený online rezerváciami. S Vikom máte možnosť pridať služby, časové úseky, doby trvania, kapacitu udalosti a dokonca aj dostupnosť zamestnancov (prostredníctvom času a miesta). A ak vaša firma ponúka špeciálne ceny na základe dennej doby, sviatkov alebo ročných období, môžete to tiež pridať! Týmto spôsobom si môžu zákazníci rezervovať schôdzky s ľahkosťou, či už ide o stretnutie s klincami alebo o daňové konzultácie.

Schôdzky spoločnosti Vik tiež uľahčujú správu rezervácií a faktúr zákazníkov. Môžete dokonca nastaviť automatické e-mailové a SMS notifikácie, aby ste zákazníkom dali vedieť, keď bola ich rezervácia potvrdená, alebo aby nasledovali pripomienky. Keďže program Vik Appointments Pro podporuje viac platobných brán, je jednoduché prijímať platby online. Zjednodušte proces objednávania schôdzky pre svojich klientov od začiatku do konca!

4. Rezervácie a stretnutia WooCommerce

Rezervácie a stretnutia WooCommerce

Čokoľvek je vaše podnikanie, Rezervácie a stretnutia WooCommerce od PluginHive je ďalšia skvelá voľba. Tento flexibilný rezervačný doplnok uľahčuje nastavenie formulárov na vašom webe pre rezervácie podľa mesiaca, dňa, hodiny alebo dokonca minúty. Navyše môžete povoliť klientom možnosť vybrať si viac stretnutí pri jednej rezervácii – čo je vynikajúca funkcia, ak si prenajímate priestor na usporiadanie udalostí, izby v posteli a raňajkách, viacdennú konferenciu alebo festival atď..

Doplnok umožňuje viacerým zamestnancom a individuálnym cenám. Týmto spôsobom si váš tím môže účtovať poplatok podľa svojej odbornosti a vďaka výpočtovej kalkulácii Dynamická celková rezervačná cena doplnku môže klient pri rezervácii vidieť sadzby možností. Môžete tiež povoliť objednávanie doplnkov pre akékoľvek ďalšie služby alebo funkcie, ktoré by ste mohli ponúknuť (napríklad doplnok pre aromaterapiu pri masáži)..

Príklady rezervácií a schôdzok spoločnosti WooCommerce

Doplnok WooCommerce Bookings a Appointments tiež obsahuje možnosti pre e-mailové upozornenia a zrušenia (ak ich povolíte). Vďaka integrovanej synchronizácii Kalendára Google je pre vás a vašich klientov ľahké pridať do svojho rozvrhu nové stretnutia. Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí názov vašej ceny, prílohy k súborom, variabilné určovanie cien (napríklad vyššie ceny cez víkendy alebo sviatky), kompatibilita s WPML, podpora viacerých jazykov, globálna synchronizácia aktív medzi kalendárom a obchodom s rezerváciami a ďalšie tony. Viac informácií nájdete v hlavnej webovej stránke doplnku.

5. Zarezervujte si schôdzku online PRO

Zarezervujte si schôdzku Online PRO WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Uľahčite svojej klientele rezervovanie schôdzok pomocou online rezervácie schôdzok. Tento doplnok umožňuje používateľom rezervovať si podľa člena tímu (alebo môžu preskočiť dopredu bez preferencie) alebo podľa služby a potom zvoliť dátum a čas. A pretože kalendáre a výber doplnku reagujú – rezervácie sú rýchle a ľahké na akomkoľvek zariadení. Navštíviť Zarezervujte si schôdzku online PRO ukážku pre seba!

Zarezervujte si schôdzku Online PRO WordPress Plugin

Okrem toho, že je to pre zákazníkov priame, je na vašom webe WordPress tiež hračka, ktorú si môžete rezervovať online. Stačí pridať funkcie svojho rýchleho spustenia doplnku a pridať svoj tím a ponuky. Pridajte toľko zamestnancov, koľko chcete, vyberte si z 2 rôznych pracovných plánov (hodiny alebo zmeny), nastavte formát času rezervácie, pridajte službu PayPal a ďalšie. Navyše môžete povoliť pripomenutie SMS – aby si zákazníci už nikdy nezmeškali stretnutie! Medzi ďalšie možnosti doplnkov patria pracovné pozície, fotografie, dni dovolenky, kategórie služieb a integrácia s WPML, Twilio, PayPal, SMSC a Firebase..

6. Rezervácia schôdzky a online plánovanie (zadarmo)

Rezervácia schôdzky a online plánovanie zadarmo WordPress Plugin

Doplnok na objednávanie schôdzok a online plánovanie od spoločnosti vCita je vynikajúcou možnosťou, ako na svoj web WordPress pridať formulár stretnutí. Doplnok je ideálny na rezervácie udalostí, kurzov, služieb jeden na jedného a ďalších.

Doplnok vCita ponúka možnosti plánovania online, ako sú napríklad stretnutia s konkrétnym zamestnancom, potvrdenie rezervácie a podpora platieb. Čo sa však skutočne líši, je vstavaná funkcia správ a spätného volania. Doplnok sa synchronizuje s mobilnou aplikáciou vCita, aby vás okamžite informoval o nových požiadavkách na rezerváciu alebo zaslal upomienky. Navyše vám umožňuje odosielať správy a súbory klientovi skôr, ako sa stretnete. Umožní vám spojiť sa s klientelou a nadviazať kontakt.

Aplikácia cVita Business Management App

Ale to nie je všetko, čo môže spoločnosť cVita urobiť pre vaše podnikanie. Ak chcete získať viac funkcií, inovujte na vCita obchodný manažment poistný plán. V závislosti od plánu, ktorý si vyberiete, sa tým môžu odomknúť funkcie pre analytiku, kupóny, klientske textové správy, e-mailový marketing, povolenia zamestnancov a dokonca aj prioritnú podporu. Plány začínajú na 15 USD za mesiac pre základné online plánovanie alebo 29 dolárov za mesiac pre Essentials – personalizovaný klientsky portál, online obchodný kalendár plus podpora fakturácie a fakturácie. Ak chcete využiť celú škálu nástrojov na riadenie podniku, budete potrebovať platinový plán. Ale vzhľadom na to, že vCita je ako viac podnikových služieb v jednej, je to viac ako rozumná investícia.

7. Rezervovanie rezervácií a plánovanie

Bookly Appointment Booking and Scheduling WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Ak ste hľadali výkonné doplnky na objednávanie doplnkov WordPress, pravdepodobne ste sa už predtým stretli s Bookly. Tento populárny online rezervácia doplnok je optimalizovaný, aby vám pomohol rezervovať viac stretnutí bez ohľadu na to, kedy a ako vaši zákazníci pristupujú na vaše stránky.

Bookly je pripravený na mobil a preklad, takže vaše formuláre vyzerajú skvele v akomkoľvek jazyku na akomkoľvek zariadení. Vstavaná podpora pre e-mailové a SMS notifikácie plus integrácia Kalendára Google zaistí, že vaši zákazníci nikdy nezmeškajú stretnutie. Chcete účtovať poplatok pri rezervácii? Žiadny problém – integrácie platobného portálu Bookly vrátane služieb PayPal, Stripe, Authorize.net, Mollie, Payson, PayU Latam, 2checkout, PayUbiz a WooCommerce. Medzi ďalšie vlastnosti patria možnosti farebnej schémy, flexibilné plánovanie, sviatky, kroky procesu rezervácie, viac ako 50 mien a ďalšie.

Chcete skúsiť službu Bookly skôr, ako si ju kúpite? Dostať bezplatný doplnok Bookly na WordPress.org a zistite, aké úžasné môže byť rezervovanie schôdzok.

8. Kalendár rezervácií schôdzky (zadarmo)

Kalendár schôdzok pre schôdzky Zadarmo WordPress Plugin

Ak máte jednoduchšie potreby objednávania schôdzok (napríklad potreby, ktoré sa oplatí zaplatiť), môže byť vaša najlepšia stávka kalendár voľných schôdzok. Ponúka väčšiu funkčnosť ako mnoho bezplatných verzií porovnateľných doplnkov. Medzi funkcie, ktoré sú dodávané s týmto doplnkom, patria rezervovateľné časové úseky, e-mailové upozornenia, možnosť exportovať na Disk Google, zoznamy objednávok na vytlačenie, prispôsobenie dostupnosti a počet rezervácií, ktoré môže používateľ rezervovať, digitalizované obrázky a ďalšie.

Ak však chcete získať prístup k mnohým najlepším funkciám, musíte si prémiovú verziu vysunúť. Ak napríklad spoplatňujete svojim zákazníkom schôdzku, tento doplnok nie je najlepším nápadom, pretože bezplatná verzia funguje iba so službou PayPal. Ak chcete použiť akúkoľvek inú platobnú bránu, musíte zdvihnúť nejaké peniaze.

9. Rezervácia templatických stretnutí

Doplnkový program Templatic Appointment Booking Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ponuka spoločnosti Templatic rezervovanému svetu je trochu iná ako väčšina. Nepredstavuje iba používateľa kalendár; vezme ich priamo do formulára. Kalendár sa objaví, keď používateľ klikne na sekciu dátumu. Ide teda skôr o taký spôsob, ako si zvyknú zákazníci, ak si rezervujú veľa letov alebo hotelových izieb. Táto znalosť je sila.

Podobne ako väčšina doplnkov WordPress s rezerváciou schôdzky, aj zásuvný modul Templatic WordPress Plugin umožní pokročilé funkcie rezervácie vo vašej téme, čo je ideálne na vypožičanie. A keď si kúpite doplnok, postará sa o všetko za vás, bez mesačných alebo iných transakčných poplatkov. Toto je tiež jeden z mála doplnkov, ktorý vašim zákazníkom umožní platiť priamym bankovým prevodom. (Ak by ste sa však chceli držať kreditných kariet, môžete vždy aktivovať ďalšie brány, napríklad pomocou akéhokoľvek iného doplnku.)

Medzi ďalšie funkcie patrí variabilný rezervačný formulár, sezónne ceny a možnosť ponúknuť zákazníkovi ďalšie služby s ich rezerváciou. Ako vedľajšiu poznámku funguje doplnok skvele s mnohými tematickými témami WordPress – konkrétne so službou Biz Biz, ktorá už tento doplnok obsahuje.

10. Schôdzky (zadarmo)

Bezplatný doplnok WordPress od WPMUdev

Schôdzky sú jedným z komplexnejších doplnkov bezplatných rezervácií dostupných pre weby WordPress. So zoznamom funkcií doplnku nemám dôvod namietať proti tomuto nároku. Jedna jedinečná funkcia: ak máte viac zamestnancov, ktorí sa zaoberajú schôdzkami, môžete každému z nich dať svoj vlastný kalendár – s priloženým životopisom a obrázkom – aby si zákazníci mohli vybrať, s ktorým zo svojich zamestnancov by radšej zarezervovali.

Funguje to aj opačne: klient si môže vybrať zo zoznamu služieb, ktoré ponúka vaša spoločnosť, a ak je každá z nich priradená inému zamestnancovi, automaticky si rezervuje tento zamestnanec. Nielen to, je to ľahká integrácia s Kalendármi Google – pre vás aj pre zákazníka – bez potreby kódovania. Nakoniec si zákazník rezervuje schôdzku iba tromi kliknutiami: jedno vyberie čas, jedno prejde na potvrdzovaciu obrazovku a jedno potvrdí. Toto pohodlie sa môže dobre odraziť vo vašom predaji.

So zoznamom viac ako 30 ďalších funkcií, vrátane vlastných farebných štítkov, automatického dopĺňania pre opakovaných zákazníkov, integrácie služby Mapy Google a možnosti prihlásiť sa prostredníctvom sociálnych médií, budem musieť povedať, že to vyzerá ako najlepší doplnok na objednávanie schôdzok tam. práve teraz. Túto cenu nemožno poraziť.

11. Rezervácia rezervovaných stretnutí

Zarezervované - doplnok rezervácie Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Rezervovaný je prémiový manažér stretnutí s množstvom funkcií a možností na zostavenie formulára na objednanie schôdzky pre vašu firmu. Prijímajte rezervácie hostí alebo požadujte od používateľov, aby sa zaregistrovali na účet, umožnili používateľom spravovať ich čakajúce a schválené schôdzky, pridávať vlastné polia a časové úseky, vytvárať viac kalendárov, prijímať platené rezervácie pomocou integrácie WooCommerce spoločnosti Booked a ďalších..

Kniha je tiež ľahko prispôsobiť. Vyberte si z neobmedzenej farby pre vybrané možnosti, responzívne rozloženie, prihlasovací a registračný formulár, prispôsobiteľné e-maily atď. Zabudované krátke kódy navyše uľahčujú vkladanie kalendárov a prihlasovacích formulárov na akýkoľvek príspevok alebo stránku. Môžete dokonca pridať možnosť „Pridať do Kalendára Google“, ktorá zákazníkom pomôže spomenúť si na svoje stretnutia.

12. Jednoduché stretnutia (zadarmo)

Jednoduché doplnky zadarmo WordPress Plugin

Doplnok Easy Appointments je práve to – ľahké. Je to rýchly a jednoduchý spôsob, ako na svoj web WordPress pridať systém stretnutí. Doplnok podporuje viacero služieb, pracovníkov, miesta a flexibilný časový rozvrh, takže môžete vytvoriť rozšírený časový rozvrh možností stretnutí. Pri nastavení doplnku Easy Appointments existujú aj možnosti, ako povoliť prispôsobenie e-mailových upozornení na potvrdenie rezervácie, stav schôdzky a potvrdenie. /Zrušiť.

Pokiaľ ide o tvarovanie tvarov, funkcia Easy Appointments to tiež uľahčí! Vyberte rozloženie 1-2 stĺpce, drag & drop polia formulára (a dokonca si vytvorte vlastné), pridajte ceny alebo štítky, lokalizujte výber dátumu a ďalšie. K dispozícii sú tiež integrované prehľady, ktoré vám pomôžu sledovať prevody a štatistické údaje o formách.

13. gVlastnosti pre gravitačné formuláre

gAppointments Gravity Forms Appointments Prémiový doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

Doposiaľ sme zakryli samostatné doplnky na objednávanie schôdzok, ale čo keď chcete výkonnejší systém formulárov? Rovnako ako gravitačné formuláre? Tu prichádza gAppointments. Tento prémiový doplnok pridáva funkcie populárneho rezervovania do populárneho doplnku Gravity Forms.

Keď kombinujete udalosti gAppointments s Gravity Forms, pridáte podporu pre platené rezervácie, takmer neobmedzené platobné brány, viac rezervácií za dátum, servisné intervaly, vlastné služby, opakujúce sa stretnutia, odkazy na kalendár Google a Yahoo, e-mailové upozornenia, automatické potvrdzovanie / kompletné stretnutia a viac. Toto plus jednoduché nastavenie stylingu, možnosti prekladu a jednoduchá správa front-end formulárov robí z gAppointments skvelú voľbu.

14. Rezervácia kalendára schôdzky Ultra Pro (zadarmo)

Rezervácia Ultra Pro schôdzky v kalendári Zadarmo WordPress Plugin

Doplnok Booking Ultra Pro ponúka vynikajúce funkcie na vytváranie rezervačného kalendára a správu schôdzok prostredníctvom webu WordPress. Návštevníci si môžu rezervovať schôdzku pomocou jednoduchého procesu v 4 krokoch, aby si zabezpečili čas. Doplnok potom pridá rezerváciu na informačný panel jednotlivých zamestnancov, aby si mohli spravovať svoje nadchádzajúce schôdzky.

Chcete viac funkcií? Bezplatný doplnok Booking Ultra Pro ponúka prémiový upgrade pre mobilné platby, skupinové rezervácie, súkromné ​​poznámky, integráciu kalendára Google, flexibilné stanovovanie cien, viac miest a ďalšie

15. Rezervácie WooCommerce

Doplnky WooCommerce na rezerváciu schôdzky WordPress

Zostavte si svoj vlastný formulár stretnutí pomocou WooCommerce! Nainštalujte si doplnok WooCommerce Appointment Booking, aby ste mohli začať robiť rezervácie, predávať vstupenky, rezervovať stretnutia a ďalšie. Stačí pridať svoje produkty alebo služby a pomocou doplnku zadať rezervovateľné časy a potom počkať, kým si zákazníci zarezervujú časy.

To nie je všetko. S týmto doplnkom WooCommerce môžete mať jednu alebo viac osôb, ktoré je možné rezervovať, ponúkať špeciálne ceny, zobrazovať dostupnosť podľa časového pásma, nastaviť potvrdenia a pripomienky rezervácie, zrušiť ponuky, synchronizovať s kalendármi Google a ďalšie. Môžete tiež ukladať ďalšie oficiálne doplnky spoločnosti WooCommerce, aby ste mohli prijímať vklady, umožňovať predajcom tretej strany dohodnúť si schôdzky, ponúknuť doplnky na rezervovanie atď..

Zabalenie najlepších doplnkov na rezervovanie rezervácií WordPress

Neexistuje nedostatok objednávania doplnkov WordPress, ktoré vám umožnia rezervovať si schôdzku cez WordPress. V skutočnosti je ich toľko, že výber môže byť ľahko ohromujúci. Dúfajme však, že takýto sprievodca zabráni tomu, aby sa to stalo. Aké ďalšie doplnky by som mal vedieť? Chceš mi niečo povedať o vyššie uvedených, ako sú tvoje osobné skúsenosti? Zanechať komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me