15+ najlepších doplnkov ponuky WordPress

Najlepšie doplnky WordPress Menu

V blogu sme sa predtým zaoberali tým, ako vytvoriť ponuku v programe WordPress. Ponuky sú kľúčovou súčasťou každého webu, pretože návštevníkom vašich stránok uľahčujú navigáciu v príspevkoch a stránkach. Aj keď predvolené ponuky sú zvyčajne upravené podľa témy WordPress, môžete namiesto toho pridať doplnok pre lepšie a pokročilejšie funkcie. Dnes sa budeme venovať jednému z najlepších doplnkov ponuky WordPress, pomocou ktorých môžete vylepšiť svoje stránky.


Pokrývame bezplatné aj platené doplnky ponuky WordPress, aby vyhovovali vášmu rozpočtu. Začnime teda s tým, čo považujeme za najlepšie doplnky ponuky WordPress!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Doplnok Mega Main Menu Premium WordPress Menu

Doplnok hlavnej ponuky Mega

Info & DownloadView The Demo

Hľadáte pre svoje webové stránky WordPress dokonalé multifunkčné responzívne menu WordPress? Nehľadajte nič viac ako hlavnú ponuku Mega, doplnok ponuky WordPress, ktorý podporuje neobmedzené farby + ikony, lepivú funkčnosť, viac ako 10 rozbaľovacích zoznamov, 600+ písma Google, 16 000+ vektorových ikon, widgety, krátke kódy a úžasnú podporu medzi ďalšími funkciami..

Hlavná ponuka Mega je úžasné riešenie, ak nechcete kódovať svoje vlastné menu (alebo ak neviete ako). Doplnok uľahčuje pridávanie rôznych časov obsahu do rozbaľovacích ponúk mega ponuky. Medzi príklady patria propagácie, reklamy, viac stĺpcov, miniatúry posledných príspevkov, mriežky ikon a dokonca aj widgety. Hlavné menu Plus Mega obsahuje možnosti štýlu zabudované tak, aby ste mohli meniť farbu, zarovnanie, vertikálnu / horizontálnu orientáciu a dokonca pridať logo bez toho, aby ste ho museli sami kódovať. Stačí nastaviť svoje možnosti a stlačiť Uložiť!

Hlavné menu Mega je tiež kompatibilné s WPML, BuddyPress, WooCommerce, Bootstrap, aktuálnou verziou WordPress a hlavnými prehliadačmi..

Pokúste sa pozrieť na živý náhľad, aby ste videli, aký druh komba môžete prísť s hlavným menu Mega. Existuje toľko možností, že budete určite schopní vytvoriť požadovanú ponuku. Hlavné menu Mega navyše plne reaguje, takže vaše krásne mega menu bude plne funkčné na tabletoch, telefónoch a ďalších mobilných zariadeniach..

2. Responzívne menu zadarmo WordPress Plugin

Responzívne menu Zadarmo WordPress Plugin

Responsive Menu je špeciálny typ doplnku ponuky WordPress, ktorý vám pomôže vytvoriť 100% responzívne ponuky pre vašu hlavnú stránku, tablet a smartphony..

Vyzerá to neuveriteľne skvele a vďaka viacerým funkciám, ktoré kedy potrebujete, vám nič nebráni vytvoriť dokonalú responzívnu ponuku pre váš web WordPress. Responzívne menu je dodávané s viac ako 70 prispôsobiteľnými možnosťami, ktoré vám umožňujú okrem iného meniť názvy ponúk, obrázky ponuky, umiestnenia, hĺbku ponuky, písmo ponuky a animácie. Navyše, program Responsive Menu je kompatibilný s WPML, načíta sa veľmi rýchlo a podporuje krátke kódy.

3. UberMenu – WordPress Mega Menu Premium WordPress Plugin

Doplnok UberMenu Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Mega ponuky sú senzáciou na trhu ponúk WordPress a UberMenu je hotcake. S viac ako 75 000 predajmi nemôžete pokaziť UberMenu, trendový doplnok mega ponuky WordPress, ktorý je niekoľko priečok nad obvyklým doplnkom ponuky..

Ide o doplnok mega ponuky číslo jedna v spoločnosti Codecanyon a prichádza s flexibilnými rozloženiami, responzívnym dizajnom, pokročilým obsahom (aby ste do svojich ponúk mohli pridávať mapy a ďalšie), vylepšeným používateľským rozhraním a dynamickým generovaním položiek. Je dodávaný s výkonným prispôsobiteľným programom, ktorý podporuje viac ako 50 štýlov kombá, podponuky s kartami, viac ponúk a skvelé prechody, aby som spomenul aspoň niektoré. Všetky tieto (a ďalšie) funkcie sú stlačené do krásneho doplnku, ktorý sa ľahko inštaluje, učí sa a používa.

4. Max Mega Menu zadarmo WordPress Plugin

Max Mega Menu zadarmo WordPress Plugin

Verili by ste mi, keby som vám povedal, že môžete zostaviť dokonalé mega ponuky jednoduchým pretiahnutím položiek ponuky? Všetko počas práce so známym manažérom ponuky WordPress? Pravdepodobne by ste si mysleli, že vám ťahám nohu, pokiaľ ste si samozrejme nevyskúšali doplnok Max Mega Menu.

Je citlivý a podporuje všetky tie sladké funkcie, za ktoré by ste zabili. Napríklad môžete umiestniť miniaplikácie a ikony do svojich ponúk, pridať úmysel vznášať sa alebo kliknúť na udalosť a zahrnúť elegantné prechodové efekty, aby som spomenul aspoň niekoľko.

Okrem toho je ponuka Max Mega Menu dodávaná so 100 ďalšími možnosťami prispôsobenia, platným CSS3 a čistým kódom, vďaka ktorým je úžasný zážitok.

5. QuadMenu Bezplatný doplnok WordPress Mega Menu

Doplnok QuadMenu zdarma WordPress Mega Menu

(a dokonca ponúkajú zvyk Celkom tém integračný doplnok QuadMenu).

Bezplatný doplnok QuadMenu predstavuje jednoduchý spôsob, ako na svoje stránky WordPress pridať mega ponuky. Doplnok reaguje na mobilné zariadenia a obsahuje aj možnosti pre zvislé ponuky, postranné panely alebo ponuky mimo plátna. Medzi ďalšie možnosti ponuky patria fonty spoločnosti Google, ikony FontAwesome, ponuka vyhľadávania a plechoviek, rozbaľovacie zoznamy float a položky ponuky na základe veľkosti obrazovky..

Chcete prispôsobiť vzhľad a dojem z vašich ponúk? Na zmenu farieb, rozložení, písiem a ďalších možností použite vstavaný ovládací panel ponuky a nastavenia prispôsobovača.

6. Doplnok QuadMenu Premium Mega Menu WordPress

Doplnok QuadMenu Premium WordPress Mega Menu

Info & DownloadView The Demo

Bezplatný doplnok Love QuadMenu, ale chcete viac? Lucky you – QuadMenu ponúka prémiovú verziu svojho doplnku mega menu, ktorý dodáva ešte viac úžasných možností ponuky. Ponúka všetky funkcie bezplatného doplnku a navyše to, čo ste hľadali.

Vytvorte si vlastné záložky, kolotoč, prihlasovacie údaje, registrácie a ponuky sociálneho typu. Navyše vytvorte neobmedzený počet mega ponúk, vytvorte vlastné vzhľady ponúk, vyberte rozbaľovacie animácie, pridajte lepivú ponuku na rolovanie a ďalšie. Navyše s prémiovou licenciou pre doplnok získate prémiovú podporu od vývojára doplnkov.

7. WP Responsive Menu Free WordPress Plugin

WP responzívne menu zadarmo WordPress Plugin

Vytváranie responzívnych ponúk je teraz jednoduchšie a zábavnejšie vďaka ponuke WP Responsive Menu, chladnému malému nástroju, ktorý transformuje vaše ponuky WordPress na elegantné posuvné ponuky, ktoré fungujú mimoriadne dobre na všetkých zariadeniach..

Je plne citlivý, prichádza s intuitívnym administračným rozhraním a hladko sa integruje do predvoleného systému ponúk WordPress. Pridajte do ponuky vlastné vyhľadávacie formuláre, vlastné farby a logá a ľahko skryte nechcené položky na mobilných zariadeniach. WP Responsive Menu je jednoducho krásne.

8. Doplnkový doplnok WordPress Menu Superfly responzívny

Superfly - responzívny doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

Superfly je vertikálna posuvná / statická / tlačená navigačná ponuka, ktorá dodáva vášmu webu užitočnosť a štýl. Ak chcete odhaliť celú ponuku na mobilných zariadeniach aj na stolných počítačoch, stačí, keď váš webový prehliadač prejde myšou cez okraj obrazovky.

Superfly vám umožňuje ukotviť statické hlavné menu buď naľavo alebo napravo od obrazovky, alebo môžete použiť skryté zásuvný sa zobrazí, keď návštevník prejde kurzorom myši na oblasť ponuky. Vertikálne ponuky sú ideálne pre mobilných návštevníkov, vyzerajú nádherne a prichádzajú s množstvom animácií a efektov.

Ponuky sú plne prispôsobiteľné, s neobmedzeným výberom farieb, množstvom ikon a výberom písma a veľkosti. Ak chcete do ponuky pridať tlačidlá sociálnych médií, Superfly podporuje Twitter, Facebook a Google+. Pomocou programu Superfly môžete tiež vytvárať hlboké viacúrovňové ponuky, pričom každá vrstva sa posúva ďalej na obrazovku. Pretože doplnok bol vyvinutý s ohľadom na mobilných používateľov, nie je prekvapujúce, že plne reaguje a používa natívny štýl výpad funkcia pre dotykové obrazovky.

Ďalej môžete na ľahko použiteľnom správcovskom paneli vytvárať viacúrovňové ponuky, pridávať sociálne odkazy a ešte oveľa viac. Na zavedenie systému Superfly sa dobre hrá so systémom ponuky WordPress.

9. WP Mobile Menu zadarmo WordPress Plugin

WP Mobile Menu zadarmo WordPress Plugin

Pridajte na svoje stránky WordPress vlastnú mobilnú ponuku pomocou bezplatného doplnku WP Mobile Menu. Je to vynikajúci spôsob, ako zjednodušiť navigáciu na svojich stránkach na malých obrazovkách. Pomocou tohto doplnku si môžete zostaviť stručné menu pre svojich mobilných návštevníkov s až 3 rozbaľovacími úrovňami menu (na malom zariadení to naozaj nie je viac). Navyše môžete na svoju hlavnú stránku pridať prekryvnú masku, aby ponuka pre mobilné zariadenia skutočne vynikla. Môžete si tiež zvoliť vlastné písma Google, pridať svoje logo a obrázok na pozadí.

10. Hero Menu Citlivý prémiový doplnok WordPress Mega Menu

Hero Menu Citlivý prémiový doplnok WordPress Mega Menu

Info & DownloadView The Demo

Hero Menu je prémiový tvorca mega ponúk drag & drop pre WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete rýchlo a ľahko zostaviť responzívne mega menu pre svoje stránky. Pomocou tohto nástroja môžete pridať položky ponuky, upraviť zarovnanie, vložiť odkaz na košík alebo hľadať a dokonca pridať sociálne odkazy. Navyše je tu veľa farieb, ikon a možností písma, okrem 60 predvolieb, z ktorých si môžete vybrať. Navyše je kompatibilný s WooCommerce, takže môžete do svojich ponúk pridávať produkty.

11. Nextend Accordion Menu Free WordPress Plugin

Nextend Accordion Menu Free WordPress Plugin

Ak máte radi akordeónový efekt, zamilujete si ponuku Nextend Accordion Menu. Aj keď ste nikdy predtým nepočuli o akordeónoch, mali by ste milovať tento doplnok ponuky WordPress. Prečo? Pýtaš sa.

Pre začiatočníkov vám tento doplnok poskytuje absolútnu kontrolu nad „… úrovňami ponuky, farbami, animačnými efektmi a ďalšími.“ Ľahko si môžete prispôsobiť vzhľad ponuky harmoniky bez akýchkoľvek znalostí programovania. Táto ponuka je najvhodnejšia pre bočné panely, najmä ak chcete ušetriť miesto. Napriek tomu neváhajte umiestniť svoje menu kdekoľvek pomocou krátkych kódov a widgetov.

Jedinou prekážkou je bezplatná (Lite) verzia, ktorá obsahuje iba jednu tému. Ak chcete získať viac tém, musíte inovovať na verziu Nextend Accordion Menu PRO.

12. WP Floating Menu Pro Premium WordPress Plugin

Doplnok WP Floating Menu Pro Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pomocou doplnku WP Floating Menu Pro môžete pre svoju jednostránkovú stránku vytvoriť štýlovú plávajúcu alebo lepivú navigáciu. Doplnok obsahuje 13 plávajúcich šablón ponúk, modálne kontextové okno a možnosť pridať rôzne ponuky pre mobilné obrazovky. Okrem toho obsahuje podporu pre ikony FontAwesome, zobraziť / skryť pri posúvaní, popisy ponúk a možnosť navrhnúť vlastnú šablónu ponuky..

13. WP Mega Menu zadarmo WordPress Plugin

WP Mega Menu zadarmo WordPress Plugin

Menu WP Mega od Themeum je krásny bezplatný doplnok, ktorý môžete použiť na vytvorenie navigácie v mega menu. Doplnok využíva panel drag and drop a vlastné widgety, ktoré môžete použiť na zostavenie svojich ponúk, ako aj vzhľady motívov a štýlov. Pomocou nich môžete navrhnúť rozloženie, farby, písma, roztiahnuť menu, pridať logo, vložiť sociálne odkazy a ďalšie.

14. Prémiový doplnok Panel s ponukami Horizon pre WordPress

Panel doplnkov Horizon Menu Premium pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Podľa autorov časopisu Bonfire Themes je Horizon spôsob, ako do záhlavia alebo päty svojich stránok pridať trochu „života“. Nenahradí alebo neovplyvní vaše ponuky WordPress. Zostane však pevná, aby bola stále viditeľná. Horizon ako taký je vynikajúcim doplnkom ponuky na implementáciu odkazov, ako sú e-mailové adresy, telefónne čísla alebo sociálne odkazy.

Dodáva sa s miliónmi ikonami, ktoré vám umožňujú prispôsobiť ponuku podľa vášho želania. Je krásna, má skvelé prechodné účinky a je dôkladne stimulujúca. Podpora je skvelá a zdá sa, že zákazníci majú skvelý čas.

15. TapTap Prispôsobiteľný doplnok mobilnej ponuky WordPress

TapTap: Super prispôsobiteľné mobilné menu WordPress

Info & DownloadView The Demo

TapTap je kompletné riešenie mobilnej ponuky pre WordPress. Je bohatá na funkcie, masívne prispôsobiteľná a používatelia ju oceňujú ako najlepšie riešenie ponuky pre mobilné zariadenia prvej ponuky dostupné pre WordPress kdekoľvek.

Spolu s logom, vyhľadávaním a dokonca aj umiestnením miniaplikácie sa môže posunúť ďalej za jednoduché menu a môže sa použiť ako kompletná náhrada záhlavia a navigácie pre vaše webové stránky. Vďaka možnosti skryť ponuku motívov, keď je aktívna, možnosť zobraziť ju iba v určitých rozlíšeniach a dokonca aj používať motívy písiem, sa TapTap môže stať bezproblémovou súčasťou vášho webu WordPress, ktorá je viditeľná iba pre vaše mobilné sledovanosť. Môžete ho použiť aj ako plnohodnotnú ponuku na pracovnej ploche. Zahrnutie úplne prispôsobiteľného štýlového posúvača (ktorý je samozrejme úplne voliteľný) robí to o to príjemnejším.

Vyberte si z množstva návrhov a animácií tlačidiel ponuky, do ponuky pridajte vlastné štítky a tlačidlá vyhľadávania, nahrajte obrázok loga a umiestnite ich podľa svojich predstáv. Vytvorte viacúrovňovú ponuku (vrátane 600+ ikon), vložte text nadpisov a podnadpisov plus obrázky nadpisov a pozadí, pridajte farbu pozadia a pohrajte sa s nepriehľadnosťou, zarovnaním, rýchlosťou animácie … To je len škrabanie povrchu toho, čo môže byť urobené pomocou TapTap. Celkovo ponúka doplnok 200 individuálnych nastavení a nekonečné možnosti.

Vďaka integrácii prispôsobiteľného softvéru v reálnom čase je editácia super rýchla a pohodlná; všetky zmeny, ktoré vykonáte, si môžete okamžite prezrieť, a potom ich zverejniť na webe, aby ich mohol vidieť svet.

16. Elementor Pro Page Builder: Nav Menu Widget

Miniaplikácia ponuky Elementor Pro Nav

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Už používate nástroj na tvorbu stránok Elementor? Vedeli ste, že Elementor Pro obsahuje zabudovanú miniaplikáciu Nav Menu, ktorú môžete použiť na zostavenie vlastných ponúk pre svoj web WordPress??

Nave Menu Widget (k dispozícii iba vo verziách Elementor Pro) obsahuje možnosti pre rozloženie ponuky (horizontálne, vertikálne a rozbaľovacie), animácie (podčiarknuté, rámčeky, pozadia, pohyb textu), vlastné výplne, farby, typografia a ďalšie. Môžete tiež pridať a upraviť podponuky. Netreba sa obávať, ako bude vaše menu fungovať na telefónoch – všetky ponuky vytvorené pomocou aplikácie Nav Menu Widget reagujú a môžete nastaviť vlastné body prerušenia pre veľkosť mobilných telefónov / tabletov..

Zabalenie najlepšej ponuky doplnkov WordPress

Navigačné ponuky sú dôležité. A dúfajme, že jeden z vyššie uvedených doplnkov Menu WordPress sa zmestí na váš účet. Či ste hľadali rozšírené mega menu alebo jednoduché plávajúce menu pre vstupnú stránku, zahrnuli sme niektoré z najlepších možností v okolí. Boli by sme radi, keby ste vyskúšali niektorú z nich. Alebo ak máte doplnok, ktorý chcete pridať, napíšte nám poznámku do sekcie Poznámky nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map