15 najlepších murovaných tém WordPress pre vaše stránky

15 najlepších murárskych motívov WordPress na skrášlenie vášho webu

S rastúcou popularitou obsahu s obsahom a webov v štýle agregácie sa rozloženie muriva stáva populárnym trendom v dizajne. Tieto rozloženia mriežky ponúkajú výhody, ako napríklad predstavenie väčšieho množstva obsahu naraz a vytvorenie čistého a usporiadaného vzhľadu. Nie všetky murovacie témy sú však vhodné pre každú aplikáciu.


Našťastie existuje nespočetné množstvo murovaných tém WordPress. Či už vytvárate portfólio online, webovú stránku elektronického obchodu alebo blog, existuje tu téma, ktorá vyhovuje vašim potrebám..

V tejto časti si prečítame pätnásť najlepších tém muriva WordPress na trhu a nakoniec budete vedieť, ktorá z nich je pre vás najvhodnejšia. Začnime!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Fashionista

Téma módy WordPress

Fashionista sľubuje, že vám pomôže vyčnievať z davu vďaka jeho čistému usporiadaniu muriva. Táto atraktívna minimalistická téma je ideálna pre módu a fotografiu, ale môže pracovať aj pre spravodajské a časopisecké stránky. Prispôsobené šírky stránok a nekonečné posúvanie spolu s množstvom ďalších možností prispôsobenia robia z tejto témy skvelú voľbu pre tých, ktorí hľadajú flexibilné rozloženie. Alebo môžete použiť Fashionista na speňaženie svojich webových stránok a vybudovanie vlastného elektronického obchodu pomocou úplnej podpory WooCommerce témy – záleží len na vás!

2. PinThis

Téma PinThis.

Pinterest inšpirovaný PinThis kladie super štýlové roztočenie na štandardné rozloženie tehál. Táto zjednodušujúca moderná téma vnáša štýl do inak plochého vzhľadu. Vďaka funkciám, ako je päť vstavaných možností vzhľadu, vlastné formáty príspevkov a tlačidlá na zdieľanie v sociálnych sieťach, sa táto viacúčelová téma môže prispôsobiť celej rade aplikácií. Má tiež veľkú podporu pre vložiteľné médiá a je pripravená na AdSense.

3. Stoh

Téma zásobníka.

Stack bol inšpirovaný systémom Windows 8 a jeho podobnosti je ľahké vidieť. Táto téma je vytvorená tak, aby pracovala s doplnkom Obklady, ktorý je súčasťou balíka tém. Vďaka funkciám, ako je nekonečná navigácia a podpora WooCommerce, je toto ideálne téma pre portfólio, webové stránky elektronického obchodu alebo všeobecné firemné webové stránky..

4. Baskerville (zadarmo)

Téma Baskerville.

Označené ako téma pre správcov, bezplatné Baskerville téma nesklame. Jeho elegantná mriežka sa hodí na stránky v štýle časopisov, portfóliá a na blogy bohaté na obsah. Medzi funkcie patrí šablóna prispievateľov a podpora pre deväť formátov príspevkov. Baskerville má miernu mieru prispôsobenia vrátane obrázka hlavičky a dvoch oblastí miniaplikácií.

5. Pinable

Téma Pinable.

Pinable je ďalšia téma inšpirovaná Pinterestom s čistým minimalistickým vzhľadom. Táto téma sa pýši tým, že je vysoko prispôsobiteľná – a určite vám ponúka množstvo farieb, rozloženia a typografie. Dodáva sa tiež s knižnicou krátkych kódov, ktorá pridáva na váš web ďalší štýl a funkčnosť.

6. Muse

Téma Muse.

Muse je veľmi minimalistický, ale ponúka vzhľad, ktorý má väčšiu hĺbku ako mnoho rozložení plochých mriežok. Demo inštalácia jedným kliknutím umožňuje rýchle a ľahké začať s touto vysoko prispôsobiteľnou témou. Muse tiež obsahuje výkonný kontaktný formulár a takmer neobmedzené prispôsobenie bočného panela.

7. Ibuki

Téma Ibuki.

Ibuki je krásna a flexibilná viacúčelová téma zameraná na kreatívnych odborníkov a agentúry. Aj keď je to viacúčelová téma, špecializuje sa na rozloženie mriežky a muriva a ponúka množstvo ukážok pre každú z nich. Táto téma obsahuje 12 rôznych možností hlavičky a je tiež dodávaná s doplnkami Visual Composer a Slider Revolution.

8. Tetris (zadarmo)

Téma Tetris.

Táto super jednoduchá téma umožňuje komukoľvek nastaviť blog alebo portfólio rýchlo a ľahko – hoci nemá veľa zvončekov a píšťaliek, ponúka čistý moderný vzhľad a dostatok prispôsobenia, aby vyhovoval väčšine.

Tetris by mohol byť skvelou voľbou pre začiatočníkov, ktorí sa cítia ohromení vysokou úrovňou prispôsobiteľnosti, ktorá sa nachádza v iných témach..

9. Tehla + murár

Téma Brick + Mason.

Téma Brick + Mason sa predáva špeciálne pre fotografov a dizajnérske štúdiá a je jasné, prečo. Brick + Mason dokáže na stránku získať veľa snímok bez toho, aby bol preplnený. Malé veľkosti písma a minimálny neporiadok zaručujú, že vaše obrázky sú hviezdami show.

10. KON / CEPT

Téma KON / CEPT.

Téma KON / CEPT vyžaruje eleganciu a jednoduchosť. KON / CEPT je založený na modulárnom dizajne a ponúka množstvo možností prispôsobenia, ako sú flexibilné stĺpcové mriežky a štyri navigačné rozloženia. Táto téma má tiež podporu WooCommerce, takže ju možno použiť na vytvorenie ohromujúcich online obchodov a portfólií.

11. Pinboard

Téma nástenka.

Zo všetkých dostupných tém inšpirovaných Pinterestom je toto pravdepodobne najznámejší vzhľad. V závislosti od vašich potrieb by to mohla byť dobrá alebo zlá vec. Téma Pinboard, ktorá podporuje viacero foriem médií, má rozloženie automatického stohovania a nekonečne sa posúva. Ak ty robiť chcete, aby to vyzeralo trochu menej ako Pinterest, existujú možnosti zmeniť veľkosť dlaždíc a zodpovedajúci počet stĺpcov.

12. Pluto

Téma Pluto.

Táto téma čistého muriva je veľmi zameraná na blogerov a má veľa skvelých funkcií, ktoré uspokoja autora vo vás. S programom Pluto je určený priestor pre reklamy v hlavičke, v oblastiach miniaplikácií a medzi príspevkami.

Na druhú stranu, ak chcete svojim čitateľom ponúknuť zážitok bez rozptyľovania, jedinečný režim čítania Pluto bude zmenšovať obrazovku a zostanú iba tlačidlá obsahu a zdieľania..

13. Štýl

Téma Štýl.

Štýl ponúka svieži moderný dizajn, ktorý je ideálny pre správy a webové stránky časopisov. Táto téma je súčasťou balíka Elegant Themes, čo znamená, že prichádza s množstvom funkcií a fantastickou podporou. Funkčnosť zahŕňa ľahko ovládateľný panel možností tém, veľkú zbierku krátkych kódov a nespočetné množstvo vopred pripravených rozložení..

14. Notio

Téma Notio.

Táto sofistikovaná a elegantná téma Notio je ideálna pre portfóliá a webové stránky elektronického obchodu. Notio je čistý a minimalistický a je navrhnutý tak, aby štýlovo prezentoval váš obsah.

Dodáva sa tiež s doplnkom Visual Composer, takže počas návrhu môžete ľahko pretiahnuť prvky. Bol tiež navrhnutý s ohľadom na integráciu WooCommerce a umožňuje vám ľahko vytvoriť internetový obchod.

15. Inšpirujte sa

Téma Inšpirujte.

Nakoniec je Inspire špičkovou témou, ktorá evokuje dynamickú a umeleckú osobnosť. Či už chcete použiť odtieň šedej na stmavenie nálady alebo zachovať farebné veci, Inspire má množstvo možností prispôsobenia, aby získal vzhľad a dojem, ktoré potrebujete.

Téma sa dodáva s piatimi rôznymi rozloženiami a množstvom posuvných možností, ktoré vám pomôžu vytvoriť dokonalý dizajn.


Rozmiestnenie muriva sa stalo populárnym s príchodom stránok na správu obsahu a agregáciu obsahu. Môžu ponúknuť čistý a organizovaný vzhľad a zároveň predstaviť množstvo snímok a obsahu naraz. Vzhľadom na množstvo dostupných tém však môže byť výber toho, ktorý vyhovuje vašim potrebám, ťažký.

V tomto príspevku sme poskytli pätnásť najlepších dostupných riešení pokrývajúcich rôzne spôsoby použitia – ideálna téma by mohla byť medzi nimi, vyberte si preto, ktorý vyzerá ako vhodný, a vezmite ho na testovaciu jazdu!

Vzrušuje vás niektorá z týchto murovaných tém? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map