15 najlepších tém technickej podpory WordPress pre vaše podnikanie

Každé podnikanie bez výnimky závisí od svojich zákazníkov. Zostáva teda otázka, aký typ zákazníkov pomôže vašej firme prekvitať? Odpoveď je pomerne jednoduchá. Vaša zákaznícka základňa sa dá rozdeliť do dvoch širokých kategórií.


 • Tí, ktorí si kúpia váš produkt iba raz v rámci propagácie
 • Tí, ktorí sa zaregistrujú a budú naďalej vašimi stálymi klientmi

Väčšina marketingových snáh (ako sú tematické obchody WordPress) má sklon získavať zákazníkov, aby si kúpili tému alebo sa prihlásili na členstvo v balení – zvyčajne s pomocou atraktívnych stálezelených predajných miest typu „jednorazový“. A určite si prácu urobia. Vďaka správnemu marketingovému ihrisku sú obchodníci schopní dosiahnuť vynikajúce miery konverzie.

Vaše marketingové úsilie by malo byť rovnako zamerané na udržanie spokojnosti vašich štamgastov.

Prečo? Pretože ak vaši zákazníci s vami radi obchodujú, určite sa vrátia, aby si kúpili viac vášho produktu. Na konci dňa, čím je zákazník šťastnejší, tým je pravdepodobnejšie, že si bude kupovať váš produkt a odkáže vás na jeho kruhy..

Získate klasické „ústne“ odporúčanie, ktoré rozširuje vašu spotrebiteľskú základňu a poháňa vaše podnikanie na ďalšiu úroveň.

To je ten vzťah, ktorý si chcete vytvoriť so svojimi zákazníkmi.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Prečo potrebujeme podporu zákazníkov?

Depositphotos_32817757

Tajomstvom úspešného online obchodu je dodať to, čo požaduje verejnosť. Váš produkt by mal hovoriť sám za seba a svojim zákazníkom priniesť veľkú hodnotu. Ale aj keď je váš produkt navrhnutý čo najprijateľnejším spôsobom, ktorý je pre človeka najľudskejší, budú ľudia hľadať pomoc. A vy ako poskytovateľ služieb, musí poskytovať podporu.

Pozrime sa na známy príklad. Predpokladajme, že navrhnete sofistikovanú tému WordPress s množstvom užitočných funkcií. Aj keď máte úžasnú dokumentáciu s pomocou video tutoriálov, budete musieť poskytnúť včasnú zákaznícku podporu.

Ľudia očakávajú odpovede, keď zaplatia za produkt. Ak nebudú môcť spustiť tému 60 dolárov, ktorú si práve kúpili (aj keď je chyba sama o sebe), zanechajú negatívne recenzie.

Zvážte alternatívu. Ak dokážete pomôcť tomuto zmätenému klientovi k jeho spokojnosti, je pravdepodobné, že vás s potešením odporučí svojim kruhom..

Ich produkt je skutočne dobrý, ale ich zákaznícka podpora je ešte lepšia!

To je zlatá línia, na ktorú by ste sa mali zameriavať.

Kanály podpory zákazníkov

smile-emotikon

Keďže ide o zákaznícku podporu, dovolil som si zhrnúť niektoré z najpopulárnejších foriem zákazníckej podpory, ktoré dnes vidíte na internete. Ak ste si už zakúpili produkt alebo službu online (napríklad doménu alebo hostingovú službu), určite ste narazili na jednu z nich. Ak chcete túto časť preskočiť, prejdite na stránku Zoznam tém.

1. Telefonická podpora zákazníkov

 • Telefonická podpora zákazníkov ponúka osobnú pomoc v reálnom čase, ktorá vytvára vynikajúci vzťah so zákazníkmi
 • Na druhej strane by to mohlo byť dosť drahé, pretože vyžaduje 24 × 7 špecializovaných podporných pracovníkov pre medzinárodné podnikanie rozmiestnených v rôznych časových pásmach
 • Príklad: Väčšina spoločností poskytujúcich hostenie ako HostGator a BlueHost ponúka bezplatnú telefonickú podporu

2. Live Chat

 • Ďalšou najlepšou vecou, ​​ktorá sa týka telefonickej podpory zákazníkov, live chat poskytuje podobnú osobnú pomoc vašim zákazníkom v reálnom čase.
 • Údržba je však ľahšia a je široko dostupná.
 • Tento model môžu využívať podniky s nižším rozpočtom.

3. E-mailová podpora

 • Hlavnou výhodou zákazníckej podpory prostredníctvom e-mailu je to, že zákazník nemusí čeliť réžii, že sa musí zaoberať softvérom technickej podpory. Môžete jednoducho odpovedať z e-mailovej aplikácie bez toho, aby ste sa museli prihlasovať k špecializovanému softvéru technickej podpory.
 • Na druhej strane je to však celkom neorganizované, pretože vaša doručená pošta pozostáva z viacerých správ z rôznych zdrojov.

4. Systém podpory lístkov

 • Systém podpory vstupeniek je najbežnejšie dostupný a bežne používaný systém podpory zákazníkov. Takmer všetky hostingové spoločnosti sa na to spoliehajú.
 • Každej žiadosti o podporu je pridelené jedinečné číslo lístka, ktoré môže mať prioritu podľa naliehavosti a kategorizované podľa požadovaného oddelenia podpory..

4 spôsoby, ako vzdelávať zákazníka

V tomto rýchlom informačnom veku sa informovanie zákazníka o vašom produkte stáva najsľubnejším spôsobom, ako prilákať jeho vernosť.

Produkt dobre predajte na trhu

1. Funkcie

Toto je typická stránka zobrazená takmer v každom produkte. Jeho úlohou je zdôrazniť základné a vynikajúce vlastnosti vášho produktu v miernych detailoch. Stránka funkcií by mala mať čo najmenšie možné množstvo kópií. V ideálnom prípade by to mal byť zoznam zdôrazňujúci najlepšie vlastnosti vášho produktu / služby.

2. Úvodné video

V závislosti od typu predávaného produktu môžete tiež vytvoriť video znázorňujúce vlastnosti produktu a jeho použiteľnosť. Pomôže to vášmu zákazníkovi porozumieť produktu vo veľkých hĺbkach a bude tiež slúžiť ako pomôcka pri jeho používaní. Z hľadiska vizuálnej interakcie oslovuje zákazníka osobne, čo zase pomáha vašej veci.

4. Znalostná základňa

Databáza znalostí je adresár článkov a príručiek o vašom produkte. Poskytuje vašim zákazníkom explicitné podrobnosti o vašich produktoch. To je veľmi užitočné, ak máte veľký inventár s podobným typom výrobkov.

5. Sekcia FAQ

Sekcia často kladených otázok, ako už názov napovedá, je generovaná na základe spätnej väzby od počiatočných testerov, po ktorej nasledujú budúci zákazníci. Je to veľmi efektívny spôsob podpory, keďže FAQ sa kladú podľa frekvencie kladených otázok.

postup:

 • Vývoj časti FAQ začína spätnou väzbou od pôvodných testerov. Toto tvorí alfa fázu testovacieho procesu.
 • Potom je produkt uvedený na trh uzavretej skupine ľudí, ktorí vykonávajú rovnakú prácu ako pôvodní testeri, ale ktorí o produkte nemajú žiadne vedomosti. Toto tvorí fázu beta procesu testovania.
 • Ich kombináciou sa produkt konečne uvedie na trh pre širokú verejnosť.

Sekcia FAQ je pravidelne aktualizovaná na základe pripomienok a spätnej väzby od zákazníkov. Toto sa stáva stále viac najužitočnejším a najsľubnejším spôsobom poskytovania rýchlej cennej podpory vašim zákazníkom vo veľkom rozsahu.

Zoznam tém (nakoniec)

Aby sme vám trochu viac pomohli vo svojom úsilí, zaradili sme do zoznamu nasledujúcich 15 moderných, profesionálnych a efektívnych Helpdesk, Knowledge Base (KB), FAQ a podpora Témy WordPress. Používanie týchto tém vám pomôže vyhnúť sa nákladom na nákup drahého softvéru technickej podpory.

1. Živá podpora

Živá podpora - Téma WordPress reagujúca na helpdesk

Live Support je live helpdesk na podporu chatu a podpora témy WordPress. Vďaka podpore BuddyPress, kompatibilite s WPML, responzívnemu dizajnu, 4 rozloženiam domovskej stránky a ďalším je táto téma vynikajúcou možnosťou poskytovania online podpory zákazníkom.

2. DeskPress

DeskPress - podpora beznádejnej technickej podpory WordPress

Jednoducho podporujte svojich zákazníkov WooCommerce, Easy Digital Downloads alebo Envato pomocou témy DeskPress. Na zabezpečenie najvyššej úrovne podpory použite zabudované časté otázky, vedomostnú základňu a fóra bbPress.

3. Ticketrama

Ticketrama - WordPress Helpdesk Vstupenka podpora

Ticketrama obsahuje plne funkčný systém predaja lístkov, ktorý pomáha zjednodušiť podporu zákazníka. Používatelia sa môžu prihlásiť pomocou Facebooku alebo Twitteru a potom môžu odosielať vstupenky, prehľadávať databázu znalostí a prezerať najčastejšie kladené otázky z hlavného panela používateľa..

4. Podpora Desk

Podpora Desk - Téma responzívneho helpdesku

Support Desk je ďalšou skvelou možnosťou na vytvorenie podpornej stránky. Táto téma responzívneho typu technickej podpory zahŕňa podporu bbPress pre jednoduché fóra zákazníkov, živé vyhľadávanie ajax, aby používatelia mohli rýchlo nájsť odpovede, a šablónu stránky FAQ pre vaše najčastejšie otázky a odpovede..

5. KnowHow

KnowHow - WordPress Téma databázy Knowledge Base

KnowHow je jednou z najpredávanejších tematických databáz WordPress na webe KnowHow, ktorá je vynikajúcou možnosťou vytvorenia stránky technickej podpory v priebehu niekoľkých minút. Téma uľahčuje používateľom nájsť okamžité odpovede prostredníctvom častých otázok a živého vyhľadávania a téma je pripravená na preklad, takže môžete pridať dokumenty pre všetkých svojich zákazníkov..

6. NowKnow

QAEngine-Knowledge-Base-WordPress-Theme

Ak chcete vytvoriť rozsiahlu tabuľku otázok a odpovedí, kde môžete pomôcť zákazníkom (a môžu si navzájom pomáhať), je Q&A Engine úžasnou možnosťou. Používatelia uverejňujú otázky, hľadajú predchádzajúce príspevky a prezerajú odpovede, aby získali pomoc.

7. Pomocník

Pomocník - Znalostná databáza / téma WordPress

Helper je responzívna téma vedomostnej základne a štýlu podpory WordPress, ktorá je plne responzívna, kompatibilná s fórami bbPress a zahŕňa vlastné typy príspevkov a šablóny stránok, ktoré uľahčujú vytváranie vašej stránky podpory..

8. HelpGuru

HelpGuru - Téma samoobslužnej databázy znalostí WordPress

Zákazníci chcú nájsť rýchle odpovede na svoje otázky online, a preto je pre vás také dôležité vybudovať online informačnú základňu a centrum pomoci. S programom HelpGuru jednoducho nainštalujte tému, pridajte si články a nechajte zákazníkov hodnotiť články za užitočnosť. Plus podpora témy bbPress pre podporu fóra.

9. Altera

Altera - WordPress Téma databázy Knowledge Base

Ak si vyskúšate webovú stránku Altera, nájdete tu vynikajúce funkcie, ako sú neobmedzené rozloženia, vlastné widgety, živé vyhľadávanie, podpora RTL, integrácia do zdieľania v sociálnych sieťach, plne responzívny dizajn a ďalšie..

10. Knowledge Press

Znalostná tlač | Wiki | FAQ WordPress Téma

KnowledgePress je samoobslužná vedomostná základňa s integráciou fóra bbPress, kde si vaši zákazníci môžu pomôcť sami. Pridajte svoju dokumentáciu k produktu, vytvorte si časté otázky a odpovedajte na príspevky vo fóre, aby ste získali lepšiu podporu a šťastie zákazníkov.

11. TechDesk

TechDesk - Responzívna vedomostná základňa / téma FAQ

TechDesk je farebné riešenie helpdesku so živým vyhľadávaním, systémom FAQ, vlastnými miniaplikáciami a klávesovými skratkami a ďalšími, ktoré vám pomôžu vašim kupujúcim. Navyše existuje veľa možností na styling, takže si môžete prispôsobiť vzhľad svojich stránok.

12. iKnowledge

iKnowledge - Knowledge Base / Wiki WordPress Téma

iKnowldege je čistá a moderná téma vedomostnej databázy WordPress. Pridajte užitočné články, dokumentáciu a často kladené otázky, ktoré používateľom pomôžu pri používaní produktu alebo pri riešení problémov s nimi.

13. Sentric

Sentric - Fórum podpory a vedomostná základňa

Sentric je úžasná téma podpory a vedomostí s plnou podporou pre doplnok fór bbPress (plus vlastné značky moderátora pre čakajúce, vyriešené atď.) A vstavané možnosti pre pridávanie častí databázy znalostí a častých otázok..

14. Flatbase

Flatbase - responzívna báza poznatkov / téma Wiki

Flatbase je atraktívne minimum vedomostnej základne alebo témy wiki. Vďaka tomu si môžete vytvoriť vlastnú online databázu poznatkov pre zákazníkov, plus pridať na stránku rýchlej referencie časté otázky týkajúce sa bežných otázok a fórum pre väčšiu zapojenú podporu..

15. Základňa

Base - Premium Knowledge Base / Wiki / FAQ

Základná téma WordPress je ľahko použiteľné online centrum podpory zákazníkov, kde môžete pridávať dokumenty pomocníka, návody na používanie produktov, často kladené otázky, články wiki a ďalšie. Čisté rozloženie uľahčuje používanie a porozumenie zákazníkom.

záver

Teraz, keď ste sa ubezpečili, že váš zákazník bude spokojný s vašim produktom, ako aj so zákazníckym servisom, môžete konečne sedieť a relaxovať, keďže ste si už vytvorili lojálneho zákazníka..

Udržujte špičkovú podporu svojej zákazníckej podpory a nikdy sa nebudete musieť starať o nespokojných zákazníkov.

Toto je jeden zo základných spôsobov budovania prosperujúceho podniku. Dúfame, že sa nám pri hľadaní pomohlo nájsť tému podľa vašich predstáv, čo vám pomôže vytvoriť prispôsobenú a atraktívnu zákaznícku podporu. Dajte nám vedieť vaše myšlienky. Šťastný predaj!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me