15 najlepších tém WordPress pre komunitu 2020

Najlepšie komunitné WordPress témy pre sociálne siete a fóra

Komunita, fóra a sociálne stránky zvyšujú návštevnosť zo strany používateľov. To znamená, že musíte svojim používateľom ponúknuť skvelý zážitok a aký lepší spôsob, ako to urobiť, s jedným z najlepších tém WordPress komunity.?


V tomto príspevku uvádzame 15 najlepších (podľa nášho názoru) tém komunity WordPress vhodných pre vaše stránky bbPress alebo BuddyPress. Pokrývame tematické a responzívne témy, ktoré prichádzajú s vynikajúcimi recenziami zákazníkov.

To z cesty, objavme, čo komunitný trh WordPress ponúka. Na konci si užite a podeľte sa o svoje zistenia.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu (bbPress)

Total WordPress Theme & bbPress: Najlepšie témy WordPress pre komunitu

Info & DownloadView The Demo

Hľadáte rýchly a jednoduchý spôsob vytvorenia vlastného fóra? Musíme spomenúť tému Total. Vďaka integračným a stylingovým možnostiam pre bbPress fóra je to celkom skvelý spôsob, ako vytvoriť webovú stránku, ktorá umožní konverzáciu, vytvorí podporný formulár pre váš produkt, založí komunitnú konferenciu pre vaše okolie, atď..

Téma prichádza s výkonnou rozšírenou verziou nástroja na tvorbu stránok WPBakery, doplneným modulmi drag and drop pre viac ako 50 rôznych prvkov stránky vrátane tlačidiel, nadpisov, jazdcov, obrázkov, kariet, prepínačov a samozrejme diskusných fór bbPress, prihlasovacích údajov a ďalších. Vďaka pridaným funkciám v živom programe WordPress Customizer je výber vlastných písiem, farieb, predvolených rozložení, vzorov hlavičiek a pätičiek a jednoduchšie..

Chcete viac ako len tému bbPress? Nie je problém. Total je kompatibilný s väčšinou hlavných doplnkov vrátane (ale nielen) WooCommerce, kalendára udalostí, elementu, otvoreného stola, WPML, polylangu, vášho SEO, JetPack atď. Navyše téma prichádza s prémiovými doplnkami, ako sú Slider Revolution, Visual Composer a Templáry ZADARMO. Medzi ďalšie kľúčové funkcie patrí viac ako 40 ukážok ukážok rýchleho importu, rozsiahla dokumentácia online a 6 mesiacov prémiovej podpory – takže môžete začať rýchlo (alebo v prípade potreby požiadať o pomoc).

2. BuddyBoss

BuddyBoss

Ak chcete vytvoriť komunitu bohatšiu na funkcie, potom je pre vás BuddyBoss. Platforma BuddyBoss je plne kompatibilná s BuddyPress a pomáha vám vytvárať a prispôsobovať online komunitu. Na navrhovanie svojich stránok použite editor Gutenberg a silu nástroja na tvorbu stránok Elementor. Povoľte aplikáciu BuddyPress, plus všetky vaše základné nastavenia pre editovateľné profily členov, sociálne skupiny, súkromné ​​správy a ďalšie. Potom povzbudte komunitu, aby sa zapájala do bodov, odmien, radov a úspechov. Keď používate BuddyBoss, môžete svoj web ľahko speňažiť. Pridajte prémiové členstvo, predplatné alebo jednorazové nákupy.

Ale BuddyBoss sa tam nekončí. Ponúka tiež množstvo užitočných integrácií, ktoré vašej komunite ponúkajú ešte viac funkcií. Pridajte kalendár udalostí pomocou kalendára udalostí. Vytvorte sekciu odoslania úloh pomocou WP Job Manager. Vytvárajte kurzy s programom LearnDash. Zostavte obchod WooCommerce na predaj tovaru. S BuddyBoss je ľahké vytvoriť web, ktorý chcete pre svoju online komunitu.

3. ForumPress

ForumPress bbPress Téma WordPress

Ak chcete vytvoriť fórum najlepšie, je téma WordPress vytvorená a navrhnutá špeciálne na tento účel. Jednou z najlepších tém bbPress okolo je ForumPress by HeroicThemes.

Ak chcete začať, ForumPress sa ľahko inštaluje vďaka asistentovi nastavenia. Postupujte podľa pokynov na aktiváciu a inštaláciu témy. Môžete dokonca nainštalovať vzorové údaje, ak potrebujete pomoc pri zisťovaní, ako nakonfigurovať svoje základné fóra. Plus ForumPress je prispôsobiteľný. Stačí, ak použijete nastavenia prispôsobovača živých tém, aby vaše fóra zodpovedali vašej značke. Upravte farby, písmo tela, logo stránky, autorské práva päty a ďalšie.

Navyše, so službou ForumPress sú vstavané všetky funkcie, ktoré potrebujete na rozšírenie svojho fóra bbPress. Vytvorte viac fór, na ktoré sa používatelia môžu pripojiť. Ľahko spravujte témy a odpovede. Povoliť profily používateľov, stránky používateľov (na zobrazenie informácií o profile, tém vytvorených používateľom, odpovedí a obľúbených príspevkov) a dokonca pridať živé vyhľadávanie vo fóre.

ForumPress tiež reaguje, je kompatibilný s populárnymi doplnkami (ako je napríklad SEO a Kontaktný formulár 7) a zahŕňa aktualizáciu a podporu na jeden rok..

4. Kleo Pro

kleo komunity wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Vďaka téme Kleo BuddyPress nemusíte byť profesionálnym vývojárom alebo dizajnérom, aby ste mohli vytvárať vynikajúce webové stránky. Nenechajte sa odhodiť výrazom BuddyPress. Kleo je ideálny pre webové stránky bbPress a iné komunitné weby WordPress..

Siedma kráľovná, autor elitnej moci za Kleom, vám ponúka 27 ukážok, ktoré môžete nainštalovať kliknutím. Môžete tiež vytvoriť svoju šablónu od nuly, pretože Kleo je dodávaný s horou pôsobivých funkcií.

Hovoríme o funkciách, ako je intuitívny správcovský panel, neobmedzené možnosti prispôsobenia, viacnásobné rozloženie stránok, tvorca stránok typu drag-and-drop, doplnok Sensei, integrácia prihlasovacieho mena Facebook, profil BuddyPress a skupinové obaly, živé oznámenia a ešte oveľa viac.

5. Aardvark (BuddyPress)

aardvark buddypress komunita wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Ručne vyrobený autorom elitnej elity GhostPool, ktorý sa špecializuje na témy BuddyPress, je Aardvark kompletná a robustná komunitná téma WordPress vhodná pre vaše siete BuddyPress..

To nie je všetko; Aardvark je tiež vhodný pre internetové obchody, platené členské weby, online kurzy, spravodajské weby a všeobecné blogy. To všetko preto, že téma má dosť punč, pokiaľ ide o vlastnosti.

15 predpripravených ukážok, ktoré môžete nainštalovať kliknutím, získate náskok pred návrhom. Ale ak by ste chceli vytvoriť rozloženie stránky od základu, Aardvark je dodávaný s nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou WPBakery.

200+ tematických možností znamená, že si môžete vytvoriť komunitný web svojich snov bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu.

6. Socializujte sa

socializovať komunitu wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Socialize by Ghostpool je pozoruhodná téma WordPress, ktorá je ideálna pre akékoľvek webové stránky zamerané na komunitu. Je to také farebné, ako je užitočné, čo s vyrovnávacou pamäťou úžasných funkcií.

Hovoríme o ľahkej integrácii bbPress / BuddyPress, štyroch variáciách domovskej stránky, šiestich rozloženiach príspevkov, deviatich štýloch kategórie, načítaní stránky Ajax, tvorcovi stránok WPBakery, vynikajúcich ponukách a neobmedzených možnostiach prispôsobenia okrem iného.

Socializácia prichádza s detskou témou a demonštračným webom na jedno kliknutie, vďaka čomu je vytvorenie komunitného webu hračkou.

7. Buddy

Buddy Multi-Purpose WordPress / BuddyPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Vytvárajte komunitné webové stránky ako šéf s témou BuddyPress ako žiadna iná. Buddy je plnohodnotná komunitná téma, ktorá do vašich rúk dáva veľa slobody dizajnu. Je vybavený jedinečným dizajnom fóra pre spätné volanie, ktoré pomáha vašej sociálnej stránke vyniknúť z davu.

Buddy sa dodáva s výkonnými krátkymi kódmi, viacjazyčnou podporou, front-endovou registráciou, podporou obrazu sietnice, ikonami písiem, vyhľadávaním na celom webe a kompatibilitou viacerých miest..

Buddy dobre hrá s doplnkami, ako sú BuddyPress (samozrejme), WooCommerce, bbPress, BuddyPress Activity Plus, Yoast SEO a ďalšie. Téma je prispôsobiteľná a rozšíriteľná.

8. Sladké rande

sweedate-dating-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Zoznamovací portál je iba jedným z príkladov mnohých sociálnych lokalít, ktoré môžete vytvoriť na WordPress pomocou doplnkov, ako sú BuddyPress a bbPress. Pre datovania a vzťah priemyslu si nemôžete dovoliť nechať ujsť značku s dizajnom.

Sweet Date ponúka tému „všetko v jednom“, ktorá sľubuje zvýšenie interakcie používateľov na vašom webovom serveri. Môžete použiť Sweet Date pre iné webové stránky, nielen pre zoznamovacie weby. Všetko preto, že sa téma dá ľahko nastaviť a prispôsobiť.

Môžete očakávať funkcie, ako sú úrovne členstva, integrácia prihlásenia na Facebook, systém párovania partnerov, inteligentné upozornenia, jedinečné profily, stav online, okamžité vyhľadávanie Ajax, krátke kódy a výkonný admin panel..

9. Prosperujúce (intranet a komunita)

prosperovať komunita wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Vo výklenku BuddyPress môže niekoľko tém WordPress konkurovať Thrive, silnej komunitnej téme, ktorá prichádza s rozsiahlym zoznamom funkcií a potom s niektorými. Z nášho prvého dojmu nie je návrh tiež sklamaním, čo znamená, že máte motív, na ktorý sa môžete v Thrive spoľahnúť..

Čo je v obchode? Všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie ohromného komunitného webu. Úspešné sa môžu pochváliť funkciami, ako je Sprievodca úspešným nastavením, Tvorca stránok WPBakery, prispôsobené prihlasovacie stránky, živé správy, projektový manažér, zdieľanie súborov, dokumenty spolupráce, komunitné fóra a množstvo doplnkových prémiových doplnkov..

Spoločnosť Thrive vám ponúka všetku silu, ktorú potrebujete na vytváranie sociálnych sietí, intranetu zamestnancov, vzdelávacích platforiem, fór, súkromných stránok a akýchkoľvek iných webových stránok komunity, ktoré máte na mysli. Vďaka veľkému počtu funkcií vrátane neobmedzených možností prispôsobenia by vám nič nemalo zabrániť vo vytváraní sociálnych stránok vašich snov.

10. BuddyApp

buddyapp Spoločenstva wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Siedma kráľovná robí ďalší vzhľad, tentoraz s BuddyApp, mobilnou prvou a minimalistickou komunitnou témou, ktorá je ideálna pre vaše sociálne stránky. S kreatívnym dizajnom a funkciami prispôsobenými pre mobily z tohto sveta môžete prevádzkovať svoje sieťové stránky na cestách.

BuddyApp prichádza s funkciami, ako je vstupná stránka bonusu HTML5, živé oznámenia, vyhľadávanie Ajaxu, podpora úplného live prispôsobenia, živý chat, znalostná báza, pokročilá správa súborov, tri umiestnenia ponuky, fóra bbPress, prihlasovacie údaje na Facebooku, profilové / skupinové titulné fotografie a zoznam pokračuje.

Okrem toho sa BuddyApp dodáva s doplnkami najvyššej úrovne, ako je napríklad tvorca stránok WPBakery, prieskumy WP, prieskumy BuddyPress Like, zoznam úloh Cleverness, Visualizer: Grafy a grafy a mnoho ďalšieho. Neberte mi to za slovo, dajte demo skúšobnú jazdu a vráťte sa so svojimi zisteniami.

11. Stádo

kŕdeľ komunitu wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Čo teda robíte, aby sa používatelia hrali na vašej webovej stránke sociálnych sietí? Rýchla odpoveď: pomocou pôsobivej témy WordPress, napríklad Flocks, vytvoríte príťažlivý a užívateľsky príjemný web.

Aj keď nemá toľko predaja, spoločnosť Flocks zaznamenáva skvelé hodnotenie zákazníkov, zjednodušený dizajn a funkcie, ktoré vašu parochňu odfúknu. Hneď po vybalení je téma Flocks témou pripravenou na vytváranie sociálnych sietí, vďaka ktorej je vytváranie akejkoľvek webovej stránky komunity rovnako jednoduché ako koláč.

Flocks môžete používať bez ohľadu na úroveň vašej zručnosti vďaka mnohým funkciám, ako je osem krásnych ukážok, sociálne prihlásenie, nástroj na tvorbu stránky WPBakery, štyri jedinečné štýly hlavičky a päty, prispôsobené titulné fotografie a ešte oveľa viac bude vaša hlava v úžasu.

12. Besocial

motív besocial buddypress

Info & DownloadView The Demo

Skvelý web stojí ruku a nohu, však? Zle, zvlášť ak máte Egemenerda, elitného autora za témou Besocial WordPress, vo vašom rohu.

Len aby som to povedal, Besocial je druhé najlepšie hodnotené tému na našom zozname a mám pocit, že hodnotenie má všetko spoločné s pôsobivým dizajnom a nekonečným zoznamom funkcií..

Čo sa hovorí, čo sa ponúka? Spoločnosť Besocial vám ponúka zaujímavé možnosti, ako sú sociálne prihlásenie, živé oznámenia, kalendár udalostí, zadávanie príspevkov front-end, vzájomní priatelia, systém častých otázok, fóra bbPress, viacnásobné formáty príspevkov, komentáre na Facebooku a import ukážok jedným kliknutím okrem iného.

13. Eonet

Témy WordPress komunity Eonet

Info & DownloadView The Demo

Ľudia sa čudujú, ktorá téma je horúca, a že konverzácia tu končí. Eonet je jednou z najunikátnejších tém WordPress v komunite vytvorených s ohľadom na interakcie vašej komunity. Je plne prispôsobiteľný a škálovateľný, ale zostáva dostatočne jednoduchý, aby vám umožnil vytvoriť vynikajúci web bez toho, aby ste museli písať kód jedného riadku..

Ak sa snažíte zvýšiť interakciu používateľov (a nie tých) na vašej sociálnej sieti, chcete ísť s témou siete WordPress siete Eonet. Téma je zabalená až po okraj s funkciami, ktoré vám pomôžu riadiť interakciu na vašej komunitnej stránke.

Ak vás zaujíma, program Eonet má okrem iného k dispozícii funkcie ako live chat, adresár pripojení, dynamický blog, mapu členov, zostavovač stránok WPBakery, súkromné ​​stránky, sociálne prihlásenie, ukážkový obsah a robustný panel správcov. Téma vám umožňuje rozsiahle prispôsobenie vašej sociálnej siete.

14. Pozdrav

pozdrav komunita wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Či už v Boca Ratone usrkávate nejakého Roca Patrona alebo cestujete po celom svete a robíte svoju vec, potrebujete spoľahlivú tému WordPress, ktorá zaistí, že vaši užívatelia budú mať skvelý čas. Vstúpi do pozdravu a deň sa uloží.

Salutácia je zjednodušená téma WordPress, ktorá dáva súťaži beh za ich peniaze vľavo, vpravo a v strede. Má jednoduchý dizajn, ale nemýlite sa; tento zlý chlapec zabalí úder, pokiaľ ide o jeho vlastnosti. Je to prepnuté, áno, ale je to ohromná téma.

V zozname funkcií sú uvedené obvyklé možnosti, ako je napríklad Posuvná revolúcia, správca rozloženia presunutím myšou, tvorca kontaktných formulárov, generátor bočného panela, neobmedzená farebnosť, viacjazyčná podpora, prihlasovací formulár pre vyskakovacie okná a výkonné možnosti správy..

15. Gwangi

Gwangi zoznamovacie a dohadovacie komunity témy WordPress

Info & DownloadView The Demo

V neposlednom rade prichádza Gwangi, téma WordPress, ktorá je ideálna pre všetky typy zoznamovacích a sieťových serverov. Téma je na trhu relatívne nová (v čase písania správy je stará tri mesiace), je to však hodný uchádzač o túto zbierku tém WordPress komunity..

Prečo? Pýtaš sa. Pre začiatočníkov sa Gwangi zameriava na váš obsah pomocou najmodernejšieho dizajnu. To navyše umožňuje prispôsobiť každý prvok obsahu vášho srdca. Nie je toľko motívov BuddyPress, takže keď si všimnete tú, ktorá sa rozvíja, radšej si ju ponechajte. Gwangi je jednou z takýchto tém.

Oddelenie funkcií vám srazí ponožky. Môžete očakávať funkcie, ako je systém dohadovania, členský swapový štýl Tinder, globálne vyhľadávanie Ajaxu, vzájomní priatelia, neobmedzený zoznam členov, vynikajúce funkcie správ, schopnosť sledovať ďalších používateľov a oveľa viac.

16. Lynk

Lynk Social Networking & Community WordPress Theme

Lynk je téma kompatibilná s BuddyPress a bbPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie sociálnej stránky alebo fóra online. Ale to nie je všetko – Lynk ponúka veľa ďalších funkcií pre obchodné adresáre, časopisy alebo nové weby, udalosti a internetové obchody..

Lynk ponúka všetko, čo by ste očakávali od témy komunity, ale existuje aj niekoľko prekvapení. Ako sú mega menu, globálne vyhľadávanie ajax, prispôsobiteľné užívateľské menu, klientske formuláre, upozornenia používateľov (správy, žiadosti o priateľstvo, nové príspevky atď.), Integrácia MailChimp a ďalšie.

Záverečné slová o najlepších komunitných WordPress témach

Tajomstvo výberu vynikajúcej témy WordPress v komunite spočíva v porozumení vašich konkrétnych potrieb na stránkach. Okrem toho vám odporúčame, aby ste si vybrali responzívnu a funkčne bohatú tému. Napríklad téma Total WordPress – je to skutočne viacúčelová téma.

Najprv sa rozhodnite medzi BuddyPress alebo bbPress (v podstate sociálna sieť alebo fórum), potom vyberte jednu z úžasných tém vyššie (stačí sa uistiť, že podporuje možnosť komunity, ktorú ste si vybrali v prvom kroku). Ak potrebujete viac funkcií (napríklad tieto rozšírenia BuddyPress) a nakoniec rozšíri slovo o vašich stránkach do vašej siete. Budete mať prosperujúcu komunitu v žiadnom momente.

Celkovo sa usilujete ponúkať skvelú používateľskú skúsenosť a váš komunitný web pravdepodobne uspeje bez ohľadu na to, ktorú tému si vyberiete. Ak máte na svojom webe najlepšiu tému WordPress, znamená to, že nemôžete svojim používateľom ponúknuť skvelý čas.

Súhlasíte s naším zoznamom 15 tém WordPress komunity? Vynechali sme váš obľúbený motív? Ak áno, podeľte sa s nami v časti s komentármi nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map