15+ najlepších vlastných doplnkov pre prihlasovacie stránky pre WordPress

Vlastná prihlasovacia stránka v programe WordPress je jedným z najúčinnejších spôsobov budovania vašej značky. Ak chcete, aby vaša firma bola úspešná, budete musieť pracovať na značkovej hodnote. Ak hľadáte dobré informácie, prečítajte si článok Forbes o dôležitosť budovania značky. Pozrime sa teraz na niekoľko príkladov v priemysle WordPress.


  • StudioPress je spojený s názvom „Genesis“ alebo „Genesis Framework“. Každý vie čo StudioPress predstavuje – domov vedúceho odvetvia Genesis Framework pre WordPress. Krásne a pevné témy s dizajnom na kľúč spolu s neúnavnou podporou.
  • Keď Google “najlepšie bezplatné témy WordPress„Zistíte, že program WPExplorer je na vrchu.

Toto všetko iste nestalo sa za deň. Trvalo to leta tvrdej práce, aby sme sa dostali tam, kde sú tieto spoločnosti a weby dnes. Avšak, branding musel urobiť veľa s tým.

Prihlasovacia stránka pre WordPress zvyčajne vyzerá na všetkých stránkach rovnako. Väčšina webových stránok použije iba nezmenený skript wp-login.php, ktorý má rovnaký dizajn. Vlastná prihlasovacia stránka je prvým krokom pri budovaní značky na vašom webe WordPress.

Mnoho používateľov programu WordPress môže minúť 50 dolárov na svoje témy spojené so 100 s pracovnou dobou, ale iba málo z nich si vyhradzuje čas na to, aby svojej prihlasovacej stránke poskytli jedinečný vzhľad (pokiaľ nie ste jedným z tých šťastných ľudí, ktorí si kúpili celkom – čo zahŕňa vlastné možnosti prihlasovacej stránky a vytvorte si svoju vlastnú jedinečnú stránku, ako je stránka na odporúčanom obrázku pre tento príspevok). Môžete upraviť skript wp-login.php, ale vyžaduje to kódovacie schopnosti a značné množstvo času. Pokiaľ nie ste samozrejme vývojár s pevnými kameňmi, ako je AJ. �� Za týmto účelom sme uviedli niektoré z najlepších doplnkov WordPress, ktoré vám pomôžu vytvoriť prihlasovaciu stránku kickass – behom niekoľkých minút..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Prémiový doplnok WordPress na mieru prihlásený na mieru

ithemes Prispôsobené prihlásenie WordPress Plugin

Prispôsobené prihlásenie vám pomôže ľahko vytvoriť prispôsobenú prihlasovaciu stránku WordPress. Je dodávaný s nástrojom Správca štýlov, pomocou ktorého môžete nahrať vlastný obrázok na pozadí a upraviť rôzne aspekty prihlasovacieho formulára. Obrázok hlavičky môžete pridať aj z knižnice médií WordPress. Prispôsobené prihlásenie vytvára dve oblasti widgetov na prihlasovacej stránke WordPress, kam môžete umiestniť predvolené alebo vlastné widgety. Prispôsobené prihlásenie je k dispozícii v iThemes Plugin Suite.

2. Stránka s vlastnou témou prihlásenia, prémiový doplnok WordPress

Stránka s vlastným motívom prihlásenia pre WordPress

Tento doplnok vyvinutý spoločnosťou azzaroco prichádza s vlastnou sadou vlastných šablón prihlasovacích stránok! Áno, to je správne. Okrem toho, že ste plne reagovali a ohromovali animačné efekty, môžete začať s návrhom pomocou vopred pripravených šablón. Doplnok je kompatibilný s programami WordPress Multisite, WooCommerce a BuddyPress.

3. Doplnkový doplnok WordPress pre vlastné prihlásenie a prístup

Doplnok WordPress pre vlastný prístup na prihlásenie

Navrhol autor Elite Themeforest PressApps, tento doplnok robí viac než len vlastnú prihlasovaciu stránku. Matematické otázky tvoria základný modul proti spamu. Pre neprihlásených používateľov môžete blokovať konkrétne stránky, príspevky, typy príspevkov a taxonómie, ako sú kategórie a značky.

Tento doplnok rozdeľuje komponenty na moduly – Prihlásiť sa, Registrovať a Zabudol si heslo formuláre (moduly) môžu byť umiestnené na tej istej stránke. Aj keď sa to neodporúča, určite je dobré vedieť, že môžete! Môžete tiež obmedziť prístup na panel WordPress pre predplatiteľov a presmerovať používateľov pri prihlásení a odhlásení.

4. Doplnok Pathway Premium WordPress

Cesta vlastná prihlasovacia stránka Doplnok WordPress

Pathway je najpredávanejší prémiový vlastný doplnok pre prihlasovacie stránky WordPress v Themeforest s viac ako 500 predajmi v čase písania tohto článku. Medzi vlastnosti patrí prispôsobenie CSS prihlasovacieho formulára a pozadia pomocou efektov vznášania sa. Pomocou tohto doplnku môžete zahrnúť vlastné logo a text autorských práv. Dodáva sa s neobmedzenými možnosťami dizajnu, takže si môžete zahrať, až kým nedosiahnete dokonalý dizajn.

5. Značková prihlasovacia obrazovka bez doplnku WordPress

Značkový prihlasovací modul WordPress Plugin

Značková prihlasovacia obrazovka je bezplatný doplnok pre vlastnú prihlasovaciu stránku WordPress, ktorý sa dodáva s podporou celej obrazovky a responzívnym obrázkom na pozadí, vlastným nahrávaním loga a množstvom ďalších možností prispôsobenia. Skutočný prihlasovací formulár môžete umiestniť doľava, doprava alebo do stredu stránky na celkom šesť pozícií.

6. BM Vlastné prihlásenie zadarmo WordPress Plugin

Doplnok pre binárny mesiac pre vlastné prihlásenie WordPress

Vyvinuté spoločnosťou Binary Moon, BM Custom Login je celkom starý, ale jednoduchý, efektívny a ľahko nastaviteľný doplnok pre vlastnú prihlasovaciu stránku pre WordPress. Vývojár tvrdí Skupina Flickr kde používatelia doplnkov zdieľajú kreatívne prihlasovacie stránky vytvorené pomocou tohto doplnku (okrem iného).

7. A5 Vlastná prihlasovacia stránka. Bezplatný doplnok WordPress

A5 Vlastná prihlasovacia stránka Doplnok WordPress

Známy doplnok pre vlastné prihlasovacie stránky pre WordPress, vlastné prihlásenie A5 vám umožňuje pridať vlastné logo, zmeniť farbu pozadia a ďalšie efekty CSS prihlasovacieho formulára. Je to jednoduchý doplnok s jednoduchými kosťami, ale svoju prácu dokončí.

8. Vlastné prihlásenie WP zadarmo, doplnok WordPress

Doplnok WordPress pre vlastné prihlásenie WP

Toto je jednoduchý doplnok. Stačí len pridať hlavičku a pätu skriptu na prihlasovaciu stránku. Toto je určené pre používateľov, ktorí od doplnku očakávajú veľmi malú (alebo iba túto) funkciu. Avšak vrátane záhlavia a päty zlepšuje interné prepojenie vašich stránok, čo je dobré pre SEO.

9. Vlastné prihlásenie, doplnok CSS Free WordPress

vlastné prihlásenie css

Tento doplnok má takmer presnú funkčnosť ako vlastné prihlásenie WP – t. J. Spája vašu hlavičku a footer.php s prihlasovacou stránkou spolu s integráciou vlastného kódu CSS. Môžete si vybrať jeden z týchto dvoch doplnkov.

10. Sexy Prihlásenie zadarmo WordPress Plugin

Doplnkový doplnok Sexy Custom Login WordPress

Tento doplnok prevezme vašu nudnú prihlasovaciu stránku a zmení ju na diskotéku s prihlasovacím / registračným systémom AJAX a jQuery. Medzi funkcie patrí podpora SSL, overenie reCAPTCHA, kontrola zabudnutých požiadaviek na heslo, skrytie avatara používateľa, vlastné presmerovacie odkazy a ďalšie. Navyše prihlasovací formulár vygenerovaný týmto doplnkom je plne funkčný!

11. Memphis vlastné prihlásenie zadarmo WordPress Plugin

Doplnok Memphis pre vlastné prihlásenie WordPress

Tento doplnok je dodávaný s obvyklým balíkom – vlastné možnosti CSS, prispôsobenie na pozadí, vlastné logo atď. Jeho jedinečným predajným miestom je zabudovaná podpora SSL, integrácia Google Analytics a schopnosť chrániť váš blog heslom..

12. Doplnkový doplnok WordPress s doplnkom White Label Branding

white-label-značky-pre-wordpress-wpexplorer

O tomto doplnku sme už hovorili, a to z dobrého dôvodu. Branding White Label je výkonný a jednoduchý spôsob, ako môžete (alebo svojich klientov) prispôsobiť vzhľad svojich správcovských a prihlasovacích stránok. Doplnok je navyše dodávaný s exkluzívnymi farebnými vzhľadmi a prihlasovacími šablónami, ktoré si môžete stiahnuť pomocou licenčného kľúča, takže nebudete mať žiadne problémy s rýchlym nastavením vlastnej prihlasovacej obrazovky..

13. Moje prihlasovacie logo pre WordPress Bezplatný doplnok WordPress

Moje prihlasovacie logo pre WordPress

Toto je najjednoduchší doplnok vlastnej prihlasovacej stránky v úložisku WordPress. Jednoducho pridá vlastné logo na vašu prihlasovaciu stránku WordPress. Na svoju prihlasovaciu stránku môžete tiež pridať vlastné správy a efekty zoslabovania.

14. Erident Vlastné prihlásenie a informačný panel Dashboard Free WordPress

Erident Vlastné prihlasovacie údaje a doplnok WP pre informačný panel

Tento doplnok je vybavený funkciami prispôsobenia, ktoré sú dostatočné na vytvorenie prihlasovacej stránky vašej značky. Medzi obvyklé možnosti patrí možnosť CSS zmeniť pozadie, nahrať vlastné logo a navrhnúť formulár. Medzi dve jedinečné funkcie patrí jQuery Color Picker, zmena textu päty na administračnom paneli.

15. Sociálne prihlásenie zadarmo WordPress Plugin

Doplnok WordPress pre sociálne prihlásenie

Toto je jeden z mojich obľúbených doplnkov. Pridáva možnosť zaregistrovať sa na vašom webe WordPress prostredníctvom 25+ sociálnych sietí vrátane LinkedIn, GitHub, PayPal, YouTube a Reddit. Možnosť prihlásenia umiestni na registračnú stránku, prihlasovaciu stránku a do každej formy komentára. Spolu s logom vašej spoločnosti predstavuje tento doplnok vážne úsilie o vaše online úsilie o budovanie značky.

16. Prihlásenie a prihlásenie na číslice mobilného čísla

Číslice WordPress Mobilné číslo pre prihlásenie a prihlásenie

Digits je doplnok, ktorý rozširuje funkčnosť WordPress pridaním funkcií prihlásenia a prihlásenia do mobilného čísla na váš web. V dnešnej modernej dobe technológie väčšina používateľov kráča od e-mailov k mobilným a správovým aplikáciám, dokonca ani nepotrebuje svoj e-mail a heslo. Najväčšou nevýhodou tohto postupu je, keď sa užívateľ musí prihlásiť na webovú stránku (napríklad webovú stránku vytvorenú pomocou programu WordPress) a požiada o svoj e-mailový účet. Keďže si nepamätajú svoje e-mailové informácie, zostáva im iba možnosť opustiť registráciu, čo môže majiteľovi webu ublížiť, pretože v dôsledku tohto problému prichádzajú o zákazníkov..

Ak sa užívateľ v niektorých prípadoch cíti, že potrebuje dokončiť registráciu, musí sa prihlásiť do svojho e-mailového účtu – otvoriť e-mail – kliknúť na overovací odkaz a potom získa prístup k svojmu účtu na webovej stránke. A potom prídu heslá, aj keď sa používateľovi všetko podarí, najdôležitejšou vecou, ​​ktorú si treba zapamätať, je heslo účtu nového účtu. A v tomto veku je veľmi ťažké si zapamätať rôzne heslá pre rôzne účty a spravovať ich.

S doplnkom Digits sa všetky tieto problémy riešia. Nie je potrebné, aby si používatelia pamätali alebo si zapisovali dlhé „bezpečné“ bezvýznamné heslá. Používatelia môžu jednoducho použiť svoje mobilné číslo a OTP na prihlásenie a prihlásenie. Toto tiež pomôže vlastníkom stránok, pretože sa zvýši počet konverzácií na ich webových stránkach.

Číslice používajú súpravu účtu Facebook na odosielanie OTP, takže za nákup SMS nie sú žiadne ďalšie náklady. Stačí si zakúpiť doplnok naraz a užiť si celoživotné bezplatné aktualizácie s neobmedzeným počtom OTP SMS.

záver

Vytvorenie vlastnej prihlasovacej stránky, biele označenie admin dashboardu a prispôsobenie 404 chybových stránok – to všetko je súčasťou budovania vašej značky. Angažovanosť v sociálnych médiách a e-mailový marketing v tom zohrávajú významnú úlohu, v tomto článku sa však zameriavame iba na prihlasovaciu stránku. Inšpirujte sa niektorými z týchto skvelých vlastných prihlasovacích stránok:

1. CopyBlogger Media

prihlasovacia stránka pre médiá copyblogger

2. StudioPress

prihlasovacie meno pre štúdio

3. WPExplorer

prihlasovacia stránka wpexplorer

Zrejme to bude trvať oveľa viac práce, aby sa dosiahol návrh podobný vstupnej stránke CopyBloggeru. Ale ten, ktorý sa tu používa vo WPExplorer, ho udržiava jednoduchý a vyhovuje návrhu zákona.

Záleží na vás – aké sú vaše myšlienky na vlastnej prihlasovacej stránke? Už ho používate? Dajte nám vedieť!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map