17 najlepších kvízových doplnkov pre WordPress na zlepšenie zapojenia používateľov

Najlepšie kvízové ​​doplnky pre program WordPress na zlepšenie zapojenia používateľov

V určitom okamihu počas našej online podnikateľskej cesty sa pýtame čo ďalej? Čo môžeme urobiť, aby naši čitatelia boli zapojení? Video je určite skvelý spôsob, ako zlepšiť lepivosť používateľov. Rovnako aj podcasting. Ale niekedy nemáme na to, aby sme tieto činnosti mohli vykonávať, šírku pásma. Vytváranie dobrých videí a podcastov si vyžaduje čas a úsilie – nielen na plánovanie, ale aj na prípravu a predaj.


Tu je nápad – kvízy! Kvízy sú vynikajúcim spôsobom, ako udržať používateľov v kontakte. Ľudia trávia čas interakciou s kvízom, v dôsledku čoho trávia na vašom webe veľa času. Z tohto dôvodu sú kvízy skvelé pre vaše úsilie v oblasti marketingu obsahu:

 • Ľudia začnú tráviť na vašom webe viac času. To znamená nižšie miery odchodov.
 • Nižšia miera okamžitých odchodov znamená lepšie skóre SEO.
 • kvízy zlepšiť zapojenie používateľov a lepivosť – oddeľujú vás od testu
 • Ľudia majú tendenciu začať vás sledovať ako značku, ktorá sa buduje vernosť značke.
 • Verní používatelia sú ľudia s najväčšou pravdepodobnosťou zakúpte si výrobok alebo služby a držte sa ho.
 • Ak je produkt dobrý, verní používatelia sa stanú dlhodobí užívatelia, ktorý zvyšuje hodnotu životnosti zákazníka.
 • Verní používatelia tiež majú tendenciu odporučiť váš produkt alebo služby svojim priateľom, rodine a kolegom – klasické ústny marketing.
 • Všetky vyššie uvedené faktory priamo zvýšenie konverzií a výnosov.
 • Plus, kvízy sú sakra veľa zábavy vytvoriť!
disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Prečo sú kvízy skutočným obchodom

Ak chcete dať predstavu, že sa neoblbujeme, pozrite sa táto správa služby BuzzSumo , ktorý vyzdvihuje najviac zdieľaný obsah v sociálnych médiách v roku 2015. # 8 v tomto zozname pýta ľudí. Napríklad kvíz s názvom Aká je vaša najvýznamnejšia črta? od PlayBuzz získala takmer 4 milióny akcií na sociálnych médiách.

Tu je niekoľko stránok, ktoré zabíjajú svoje sociálne podiely pomocou kvízov:

Disney

snímka z Disneyho kvízu

Disneyov najlepší kvíz „Kto je tvoj Disney Spirit Animal“ dostal viac ako 800 000 akcií.

Futbalový klub Barcelona

Barcelonský kvíz Big League získal viac ako 100 000 akcií.

Futbalový klub Liverpool

Ich kvíz s textami Beatles bol minulý rok najčastejšie zdieľanou položkou obsahu na ich celom webe a získal viac ako 600 000 zdieľaní.

Country Outfitter (Módna značka)

Kvíz Garth Brooks tejto módnej značky získal viac ako 60 000 akcií, vďaka čomu bol za posledných 12 mesiacov ich desiaty najvyšší zdieľaný obsah.

Buzzfeed

No, je to Buzzfeed.

Najlepšie kvízové ​​doplnky pre WordPress

Teraz, keď ste (dúfajme) presvedčení, že kvízy sú pre vás dobré, začnime. Dnešný príspevok pokryje niektoré z najlepších bezplatných a prémiových kvízových doplnkov pre WordPress.

Prémiový doplnok WordPress pre tvorcov vírusových kvízov OnionBuzz

Tvorca kvízov OnionBuzz

Ak si chcete vytvoriť vlastné kvízy podobné BuzzFeedu, potom je tvorca kvízu OnionBuzz doplnkom pre vás. Tento výkonný doplnok obsahuje jednoduché možnosti rozloženia kvízov, informačných kanálov / kategórií, integrácie MailChimp (výsledky kvízových testov) a dokonca aj vlastné formáty vrátane:

 • Osobnosť
 • drobnosti
 • zoznamy
 • Hodnotené zoznamy
 • Flip karty
 • A ešte viac!

Jednoducho použite vstavané možnosti na vytvorenie vlastného kvízu a potom pomocou automaticky vygenerovaného krátkeho kódu vložte do ľubovoľnej oblasti na svojom webe alebo stránke, ktorá je pripravená na použitie widgetu. Všetky kvízy, ktoré vytvoríte pomocou programu OnionBuzz, sú navyše úplne citlivé a prispôsobivé pre mobilné zariadenia. Ide teda o perfektný doplnok k vírusovým webovým stránkam.!

OnionBuzz Quiz Maker vám umožňuje používať 3 rôzne typy odpovedí na vaše kvízy: zoznamy, mriežky alebo zápasy. Tieto typy odpovedí poskytnú každému z vašich kvízov zaujímavé možnosti, ktoré by mohli byť pre vašich používateľov dokonca transformované na vzrušujúci príbeh alebo interaktívne dobrodružstvo. Možnosti po odpovedi môžu zobrazovať správnu variantu hneď po výbere používateľa alebo po ukončení celého testu.

Tlačidlá sociálneho zdieľania sa dajú ľahko pridať do ktoréhokoľvek z vašich kvízov, čo vášmu obsahu poskytuje dostatok príležitostí na to, aby sa stal skutočne vírusovým. Môžete tiež pridať formulár na odber do svojho e-mailového spravodajcu. Pomôže to podstatne rozšíriť základňu vašich odberateľov, najmä v spojení so skrinkou na obsah (poskytnutie používateľského e-mailu na pokračovanie v teste alebo na zobrazenie výsledkov). Integrácia Mailchimp umožňuje pridať nových účastníkov priamo na vašu základňu v tejto službe.

Program OnalBuzz Vírusový kvíz zaisťuje široké možnosti prispôsobenia štýlov, rozložení a usporiadania otázok. Kvízy môžete zobraziť ako úplný zoznam alebo ako posúvač s jednou otázkou na snímku. Užívateľsky definované alebo náhodné poradie otázok môže zvýšiť hodnotu revízie pre každý kvíz.

OnionBuzz je vhodný nielen na zábavné účely, ale aj na seriózny test na niektorých školských alebo univerzitných predmetoch, ako aj na prípravu a kontrolu vašich vedomostí..

OnionBuzz Vírusový kvíz je plne mobilný a optimalizovaný na použitie s miniaplikáciami WordPress. Možnosť špeciálnych informačných kanálov vám pomôže filtrovať vaše kvízy podľa kategórií.

Doplnok WP-Quiz Freemium WordPress

WP-Quiz je all-in-one kvízový doplnok, ktorý vám umožní vytvárať neobmedzené kvízy, ktoré sú optimalizované pre mobilné zobrazenie a pracujú s akoukoľvek témou WordPress. Doplnok zjednodušuje vytváranie troch typov kvízov:

 • drobnosti
 • Osobnosť
 • flip

Poskytuje intuitívne rozhranie pre každý z týchto typov kvízov. Po vytvorení testu ho môžete zahrnúť do ľubovoľného príspevku alebo stránky pomocou skráteného kódu. Môžete tiež rozdeliť kvíz na niekoľko stránok, čo zvyšuje počet zobrazení stránky. Niektorí používatelia (vrátane mňa) však môžu odísť, ak nedokážu získať kvíz na jednej stránke.

Okrem týchto funkcií vám profesionálna verzia doplnku poskytuje vylepšené funkcie, ako je Google Analytics a integrácia Open Graph Facebooku, náhodné otázky atď..

Súbor funkcií, ktoré ma obzvlášť zaujali, boli tie „zamerané na konverziu“. Ľudia sú od prírody zvedaví (takto sme sa dostali tam, kde sme dnes) a táto vlastnosť využíva práve tento aspekt ľudskej psychológie. Funkcie ako predplatiť alebo zdieľať príspevok vidieť výsledky, ktoré hrajú na zvedavosť používateľa a núti ich konať (t..

Doplnok WordPress pre vývojárov vírusových kvízov

Vírusové kvíz Builder umožňuje rýchlo stavať kvízy v štýle BuzzFeed, ktoré sú tiež schopné zachytiť potenciálnych zákazníkov. Doplnok podporuje e-mailový marketingový softvér MailChimp a Aweber a ActiveCampaign.

Existujú dva typy kvízov – test osobnosti a maličkosti, s možnosťou náhodného poradia otázok. Môžete tiež vytvoriť viacstránkové kvízy pomocou funkcie „obnovenia prehliadača“, čím sa zvýšia zobrazenia stránok na vašom webe.

Doplnok podporuje skrytie výsledkov kvízov za skrinkami na obsah, ako je napríklad schránka na prihlásenie do e-mailu alebo spoločenské zdieľanie, čo núti používateľa prihlásiť sa na odber alebo zdieľať váš príspevok skôr, ako uvidí výsledky.

Kvíz a prieskum Master zadarmo WordPress Plugin

Kvíz a prieskum majster pomáha vám vytvárať na vašom webe WordPress prispôsobiteľné kvízy a prieskumy. Typ otázky zahŕňa viacnásobný výber pomocou rádiových polí, rozbaľovacích ponúk, viacnásobných zápisov pomocou začiarkavacích políčok, binárnych odpovedí (ako sú pravdivé / nepravdivé, áno / nie atď.) A otvorených otázok..

Doplnok má ďalšie užitočné funkcie, ako je zasielanie výsledkov e-mailom, nastavenie časového limitu, zobrazovanie rád, umiestňovanie vysvetlení odpovedí, komentáre pre každú otázku, vyžadovanie prihlásenia používateľa atď..

Doplnok Watu Freemium WordPress

Watu vám umožňuje viesť kvízy s otázkami s otvoreným koncom, s možnosťou výberu z viacerých odpovedí a s možnosťou jediného výberu. Otázky môžu byť tiež záväzné, ak ich používateľ musí na účasť na kvízu odpovedať.

Rovnako ako väčšina doplnkov, každej otázke môže byť pridelené jedinečné skóre, ktoré sa na konci testu vypočíta vo výsledku. Watu môže tiež vygenerovať základný stĺpcový graf ukazujúci užívateľské body verzus priemerné body v danom kvízu spolu so zoznamom všetkých účastníkov.

Watu to MailChimp Bridge je zaujímavý sprievodný doplnok, ktorý do vášho zoznamu MailChimp automaticky pridáva spôsoby použitia vášho kvízu. Vždy je najlepším postupom oznámiť (alebo dokonca použiť začiarkavacie políčko „opt-out“) účastníkovi kvízu, že bude prihlásený do zoznamu po prevzatí kvízu. Týmto spôsobom by ste sa vyhli negatívnemu sentimentu pre svoju značku.

Prémiová verzia doplnku sa začína na 49 USD (vrátane podpory a aktualizácií za jeden rok) a prináša funkcie, ako napríklad export výsledkov kvízov, funkcie kvízu iba na prihlásenie a ďalšie. Vyššie plány na 87 dolárov + vám poskytujú možnosť účtovať používateľom prístup k testu. Okrem toho má ďalšie typy kvízov, ako napríklad „Vyplňte medzery“ a „Zoradiť hodnoty“ a ďalšie užitočné funkcie, ako napríklad moduly spravodajstva a výkazníctva..

Kvíz Cat zadarmo WordPress Plugin

Kvíz Kat vám umožňuje vytvárať pôsobivé vstupné stránky s kvízmi. Táto vlastnosť sama osebe môže viesť k možnému zvýšeniu sociálnych podielov v porovnaní s kvízmi v post-post. Doplnok podporuje otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí a možnosť náhodného výberu možností, aby sa zabezpečilo, že čitateľ otázky skutočne prečíta. Na konci testu môžete na základe skóre používateľa vytvoriť neobmedzené množstvo vlastných správ.

Reťazový kvíz zadarmo WordPress Plugin

Pomerne nový doplnok v rodine, Spútaný reťazec má v čase písania tohto príspevku iba vyše 1 000 inštalácií. Doplnok vám umožňuje vytvárať dynamické kvízy, kde ďalšia otázka závisí od odpovede na predchádzajúcu otázku. Môže sa použiť na vytvorenie celkom skvelých kvízov, ktoré odhalia vašu osobnosť alebo emocionálny kvocient.

Vo svojom teste vytvoríte otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí alebo otázok, na ktoré sa odpovedá písomnou formou, a každej odpovedi pripisujete body. Výsledky sa vypočítajú na základe konečného skóre.

OpinionStage Freemium WordPress Plugin

OpinionStage je hosťované riešenie na vylepšenie obsahu, ktorému dôverujú značky ako BBC, MTV a ReadersDigest. Táto platforma môže byť použitá na vytváranie krásnych ankiet, podrobných prieskumov a pútavých kvízov. (Budeme sa držať časti kvízov.)

Po prvé, riešenie je hosťované, to znamená, že zdroje vášho servera sú uložené – výpočet je riadený serverom OpinionStage. Môžete vytvárať kvízy osobnosti a maličkosti a prispôsobovať prvky kvízu vrátane veľkosti písma, farieb atď.

Keď vytvoríte kvíz, hostíte buď na webovej stránke OpinionStage, alebo ho vložíte na svoju vlastnú stránku. Dôrazne odporúčame posledný uvedený, pretože naším cieľom je zvýšiť zapojenie používateľov náš site.

Prémiová verzia doplnku sa začína na $ 19 / mesiac a poskytuje vám prístup k hlbšej integrácii do sociálnych sietí, lepšej analýze a schopnosti generovať potenciálnych zákazníkov z vašich kvízov..

Riddle Free WordPress Plugin

hádanka je prieskum verejnej mienky, prieskumy a kvízové ​​hostingové služby so schopnosťou zachytiť potenciálnych zákazníkov, keď sa návštevník zúčastní testu. Rovnako ako OpinionStage, túto službu používajú veľké značky ako AdWeek, The Huffington Post atď.

Doplnok podporuje zachytávanie potenciálnych zákazníkov na viacerých kanáloch, ako sú Aweber, MailChimp alebo iné CRM prostredníctvom Zaiper. integrácia Táto funkcia umožňuje vyhľadávať a vkladať obrázky z Facebooku, Instagramu a Obrázky Google priamo do vášho testu.

mTouch Kvíz zadarmo WordPress Plugin

mTouch Kvíz je jednoduchý kvízový doplnok, ktorý podporuje otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí. Doplnok vám umožňuje určiť rady na základe výberu odpovede, poskytnúť podrobné vysvetlenie riešenia, určiť, kedy sa majú zobraziť správne odpovede, a náhodne rozdeliť tok otázok a možnosti odpovedí..

Doplnok WP-Pro-Kvíz zadarmo WordPress

WP-Pro-kvíz je doplnok bohatý na funkcie, ktorý podporuje päť typov otázok vrátane:

 • Jeden výber
 • Viacero možností
 • „Triedenie“ Výber
 • “Slobodná voľba
 • „Maticové triedenie“ Výber

Môžete odpovedať na otázky a odpovede náhodne, ku každej odpovedi priradiť rôzne body a na otázky môžete mať multimédiá, ako sú obrázky a videá. Doplnok má tiež skvelé funkcie, ako sú výsledkové tabuľky, kvízy na import / export, e-mailové oznámenia so súhrnom kvízov a ďalšie.

Doplnok WordPress zadarmo pre SlickQuiz

Doplnok nebol v čase písania tohto príspevku aktualizovaný viac ako dva roky, SlickQuiz stále má 4000 aktívnych inštalácií. Zahŕňa všetky základné vlastnosti kvízového doplnku vrátane otázok s možnosťou výberu z viacerých odpovedí a náhodného výberu otázok a odpovedí. Na konci testu sa zobrazia výsledky spolu s prispôsobiteľným hodnotením.

Jednoduché prieskumy WordPress Freemium WordPress Plugin

Podobné ako SlickQuiz, Jednoduché prieskumy WordPress nebol aktualizovaný viac ako dva roky, zatiaľ čo v čase písania tohto príspevku bolo aktívnych 5 000 inštalácií. Doplnok podporuje otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí, vážené výsledky a export výsledkov testov do CSV.

Rozšírená verzia doplnku (35 dolárov) vám umožňuje pridávať text alebo obrázky k vášmu príspevku a dať užívateľovi URL s jeho odpoveďami.

Kvíz Premium WordPress Doplnok WordPress

Kvíz WordPress umožňuje vytvárať vysoko prispôsobiteľné kvízy s možnosťou obmedziť odovzdávanie kvízov na základe súborov cookie a adresy IP používateľa.

V otázkach môžete použiť obrázky a videá, obmedziť počet otázok, na ktoré má osoba odpovedať, a náhodne zoradiť poradie otázok v teste. Doplnok zobrazuje štatistické informácie o dokončených kvízoch – dáva vám predstavu o tom, že vaši návštevníci reagujú na váš kvíz.

ViralPress – Vírusové správy, zoznamy, kvízy, videá a ankety Premium WordPress Plugin

ViralPress je váš cieľ na jednom mieste na vytváranie vysoko pútavého obsahu s exkluzívnymi funkciami, ako sú generátory meme, ako sú tlačidlá hlasovania / hlasovania, reakcie GIF, komentáre k obrázkom atď., s pokročilou integráciou sociálnych médií.

Pokiaľ ide o kvízy, ViralPress podporuje štyri typy otázok – maličkosti, dve kvízy typu osobnosti a predvolené otázky s možnosťou výberu z viacerých odpovedí. Sociálne zdieľania sa sledujú, keď sa číslo uloží do databázy pre každý príspevok.

Na tento doplnok je oveľa viac ako iba kvízy. Ak sa chystáte vytvoriť tematický web BuzzFeed alebo 9GAG, môže byť pre vás ViralPress dobrou voľbou.!

GuessOn – všetko v jednom vírusovom kvíze a prieskumy verejnej mienky Premium WordPress Plugin

GuessOn pre WordPress podporuje viacero typov otázok, ako napríklad:

 • Otázky s možnosťou výberu z viacerých možností
 • Otázky typu prevrátenia
 • Pred a po otázkach
 • Test osobnosti
 • Súťaž o drobnosti

Doplnok podporuje uzamykanie výsledkov kvízov za sociálnymi skrinkami a prispôsobené, odpočítavanie času pre kvízy založené na osobnosti a maličkosti, automatizované hashtagy na Twitteri a podporu reklám. GuessOn tiež podporuje zoznamy hodností a otvorené príspevky, čo môže byť skvelé pre budovanie komunity a lojálnej užívateľskej základne.

Doplnkový modul WordPress Quiz Engine Premium

Doplnok Quiz Engine pre WordPress je kvízový doplnok typu jack-of-all-trades pre WordPress s piatimi typmi otázok:

 1. Jedno a viacnásobný výber
 2. „Triedenie“ Výber
 3. “Slobodná voľba
 4. „Maticové triedenie“ Výber

V každej otázke môžete vložiť multimediálne súbory, priradiť rôzne body, vložiť vlastné polia a zobraziť rady spolu so správou alebo nesprávnou odpoveďou..

V kvízu môžete definovať časový limit, randomizovať otázky, zobraziť ukážkový kvíz pred odoslaním a zobraziť štatistiku kvízu v výsledkovej tabuľke. Doplnok ako ďalšie zaujímavé funkcie, ako napríklad import / export kvízu a vynútenie požiadavky dokončiť závislý kvíz pred spustením konkrétneho kvízu..

WordPress Quiz Engine je plne kompatibilný s pluginmi pre ukladanie do vyrovnávacej pamäte, ako sú WP Super Cache a W3 Total Cache, čo zaisťuje rýchlu stránku a bezproblémový dojem používateľa..

záver

Je tu preplnený svet blogov, nie? Všetci chceme vyniknúť. Preto potrebujeme nasledujúce – lojálnu základňu používateľov. Vybudovanie lojálnej používateľskej základne však nie je ľahkou úlohou.

Akonáhle začnete mať stabilný prevádzku na svojich webových stránkach, mali by ste súčasne spustiť výživa proces. Starostlivosť vašich návštevníkov a ich premena na čitateľov a prípadne na verných fanúšikov si vyžaduje určitý čas.

Keď pripravujete kvíz pre svojich návštevníkov, máte tendenciu stáť oddelene od ostatných. Viac príslušný Kvíz je podľa vášho obsahu – vyššie šance na vybudovanie lojálnych návštevníkov.

Čítanie bonusov: Vyskúšajte to infographic z PlayBuzz ktorý hovorí o tom, čo kvízy najlepšie fungujú s vaším publikom.

Len si pamätaj – prevádzka je všeobecný pojem. Všetky webové stránky získavajú návštevnosť. výklenok webové stránky cielená premávka. Získanie návštevnosti je získavanie návštevníkov.

Návštevníci nekonvertujú ľahko. Čitatelia. Verní používatelia sa lepšie prevádzajú.

Takže keď nabudúce spustíte službu alebo produkt, o ktorých si myslíte, že ich kúpi?

Aké sú vaše obľúbené kvízové ​​doplnky pre WordPress? Chýba nám váš doplnok? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map