18 najlepších tém SEO WordPress pre digitálnych obchodníkov a agentúry

Najlepšie SEO WordPress Témy

S nárastom počtu online firiem sa zvýšil aj digitálny marketing, SEO a agentúry sociálnych médií. Tieto agentúry propagujú produkty a služby svojich klientov a pomáhajú zvyšovať návštevnosť webových stránok ich klientov a SEO WordPress Témy boli šité na mieru pre tieto stránky.


Teraz, s cieľom prilákať potenciálnych zákazníkov, digitálne agentúry a agentúry SEO by mali mať webovú stránku na predstavenie svojich služieb, prípadových štúdií a posudkov. A vďaka WordPress, existuje veľa SEO WordPress Témy na výber, ktoré boli postavené pri zachovaní týchto výklenkov.

Je tu však problém – s toľkými témami je veľmi ťažké vybrať jednu pre vaše webové stránky. Preto sme vybrali niektoré z najlepších SEO WordPress Témy pre akúkoľvek digitálnu marketingovú agentúru a uviedli sme dôležité vlastnosti každej z nich.

Takže bez ďalších okolkov, začnime so zoznamom 15 najlepších SEO WordPress Témy pre ľubovoľného nezávislého pracovníka, digitálneho marketingu alebo agentúry.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Celkom téma WordPress

SEO Téma WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Total WordPress je hlavnou témou drag & drop. Dodáva sa s viac ako 40 elegantne navrhnutými ukážkami, ktoré majú na pamäti rôzne profesie. A tento zoznam obsahuje ukážku agentúry SEO, ktorú je možné prispôsobiť bez akýchkoľvek problémov.

Téma Total sa dodáva s doplnkom Visual Composer. Tento nástroj na tvorbu stránok umožňuje vytvárať vlastné stránky pre webovú stránku agentúry SEO pomocou 100+ prvkov. Vzhľad a dojem z vašich webových stránok môžete tiež prispôsobiť pomocou nástroja Live Customizer.

Vyskúšajte si niekoľko ďalších ukážok SEO a marketingu témy Total pre agentúry.

Podporte marketing (ukážka celkom)

Total WordPress Theme: Boost Marketing Demo

Info & DownloadView The Demo

Boost je agentúrna a marketingová ukážka témy WordPress pre najpredávanejšiu tému Total WordPress. Boost používa výrazné farby a čisté rozloženie, aby zákazníkom uľahčil päť vašich služieb, sociálny dôkaz a ďalšie. Boost plne využíva možnosti prispôsobenia Total. Téma obsahuje vlastné logo a krásne menu s vlastným odkazom na tlačidlo v navigácii. To nielen upúta pozornosť čitateľov, ale môže to tiež zvýšiť počet konverzií (pretože návštevníci vašich webových stránok častejšie kliknú na tlačidlo ako na bežný odkaz na ponuku).

Boost bol navrhnutý tak, aby predvádzal a predával vaše výrobky alebo služby, takže má samozrejme prednú aj strednú časť sociálneho dôkazu. V ukážke sú zobrazené recenzie online a stlačte tlačidlo pomocou ikonového poľa témy s vlastným obrázkom a odkazom na prvok. Predstavenie hodnotení zákazníkov je rovnako jednoduché vďaka vlastným typom príspevku v posudkoch témy.

Samus Agency (Total Demo)

Total WordPress Theme: Samus Agency Demo

Info & DownloadView The Demo

Samus je profesionálne a moderné ukážkové tému WordPress. Tento knockout server bol vytvorený pomocou našej témy Total a výkonného vizuálneho skladateľa. Importujte naše vzorové údaje a získajte náskok pred návrhom (všetko, čo musíte urobiť, je pridať svoj vlastný obsah!).

Ideálny pre akúkoľvek agentúru alebo startup, Samus predstavuje niektoré z možností stylingu pre vlastný typ príspevku portfólia spoločnosti Total (zobrazujeme mriežku, ale existujú aj možnosti pre murivo, žiadne marže a tony prispôsobení), typ personálneho príspevku (deaktivovali sme skutočné stránky členov tímu pre túto ukážku, ale pri vkladaní bloku na tvorbu zamestnancov je jednoduché povoliť tému), cenových tabuliek a ďalších.

Vanilla Agency (Total Demo)

Total WordPress Theme: Vanilla Agency Demo

Info & DownloadView The Demo

Vytvorte si lepšiu webovú stránku pre svoje podnikanie s ukážkou agentúry Vanilla, úžasnej agentúry pre malé podniky, vytvorenej na tému Total WordPress. Toto ohromujúce demo predstavuje moderný a profesionálny dizajn, ktorý je ideálny pre marketingové firmy, dizajnérske agentúry, služby SEO, firmy zaoberajúce sa lovom hlavy a akúkoľvek inú profesionálnu organizáciu. Kľúčom k presvedčeniu nových klientov, aby si vybrali firmu pred konkurenciou, je skvelé služby (alebo produkty), udržiavanie úžasného personálu a vytvorenie pôsobivej webovej stránky. Total je tajomstvom vytvorenia úžasnej webovej stránky, bez ohľadu na to, v akom odvetví sa nachádza vaše podnikanie.

2. Ekko

Ekko SEO WordPress Téma s Page Builder

Vytvorte akýkoľvek dizajn, ktorý potrebujete pre svoju SEO agentúru (alebo pre svojich klientov) pomocou Ekko. Táto viacúčelová téma WordPress bohatá na funkcie obsahuje skvelé funkcie pre každú firmu. Najskôr vytvorte svoje stránky za pár sekúnd pomocou ktorejkoľvek z ich 50+ vopred naformátovaných domovských, vstupných a predajných stránok. Alebo začnite od začiatku pomocou nástroja na tvorbu obsahu drag and drop. A s panelom pokročilých možností už nikdy nebudete musieť kódovať žiadne prispôsobenia. Stačí použiť zahrnuté možnosti pre vaše logo, hlavičku, pätu, portfólio, blog, typografiu atď. Ekko je tiež kompatibilný s WooCommerce, testovaný na krížovkách, pohotovo reagujúci, pripravený na preklad a samozrejme optimalizovaný na výkon (samozrejme, vylepšiť SEO).

3. SEO Engine

SEOEngine - WordPress Téma digitálnej agentúry

SEO Engine je téma pripravená na sietnicu, ktorá je pohotová a je vhodná pre agentúry pre digitálny marketing, SEO a e-mailový marketing. Dodáva sa s 12 ukážkami domovskej stránky, ktoré zahŕňajú krásne navrhnuté viacstránkové a jednostránkové rozloženia.

SEO Engine prichádza s demo inštalátorom na jedno kliknutie. Pomocou tejto funkcie môžete svoje webové stránky nastaviť rovnako ako ukážku. Táto téma obsahuje 5 rôznych hlavičiek a 3 variácie horného pruhu. Zahŕňa tiež podporu detských motívov, neobmedzené farby a silné možnosti motívov.

4. SEO WP

SEO WP - Téma digitálnej agentúry WordPress

S viac ako 11 000+ predajmi je SEO WP jednou z najpredávanejších tém WordPress v kategórii online marketing. Je to téma priateľská k mobilu a rýchle načítanie. Je dodávaný s prémiovými doplnkami ako Rankie, Live Composer a Mega Main Menu.

SEO WP prichádza s prémiovými ikonami a obrázkami, ktoré sú ideálne pre SEO a digitálne agentúry. Zahŕňa vlastné stránky a moduly obsahu, pomocou ktorých môžete propagovať svoje služby. Môžete tiež prispôsobiť všetky sekcie, moduly, písma a farby podľa vašich požiadaviek.

5. SEO

Téma SEO - agentúra digitálneho marketingu WordPress

SEO je plne prispôsobiteľná a optimalizovaná SEO téma pre WordPress. Dodáva sa s 5 demonštračnými návrhmi, ktoré je možné použiť na vytváranie webových stránok pre digitálnych marketingových pracovníkov, agentúry SEO, spoločnosti, odborníkov na PPC a spoločnosti zaoberajúce sa marketingom sociálnych médií.

Táto téma podporuje viac ako 750 webových písiem a neobmedzené farby. Ponúka tiež 4 typy hlavičiek, drag & drop builder stránky, viac ako 125 blokov obsahu, mega menu, cenové tabuľky a pätu na podporu boxu. Hlavičku, pätu a bočný panel môžete ľahko prispôsobiť pomocou panela možností témy.

6. Optimalizujte

Optimalizácia - WordPress Téma digitálneho marketingu

Optimalizácia je téma WordPress s rýchlym načítaním a digitálnym marketingom. Je dodávaný s 12 prednastavenými ukážkami, ktoré je možné použiť na rýchle spustenie vašich webových stránok. Táto téma pripravená na sietnicu a plne responzívna téma je kompatibilná s modulmi SEO ako Yoast SEO, All in One SEO a Rankie.

Optimalizácia témy WordPress prichádza s prémiovými doplnkami, ako sú Revolution Slider a Visual Composer. Tieto doplnky môžu byť užitočné pri vytváraní úžasných stránok pre váš web. Táto téma sa dodáva aj s množstvom užitočných krátkych kódov, ako je lišta postupu, tabuľka cien, infographic prvky, grafy a ďalšie.

7. Digitálna agentúra

Digitálna agentúra - téma marketingu WordPress

Digitálna agentúra je výkonná, prispôsobiteľná a viacúčelová téma WordPress. Bola postavená pomocou populárneho rámca Bootstrap 3. Môžete teda očakávať, že vaše stránky budú plne reagovať a bude fungovať dokonale na všetkých hlavných zariadeniach a webových prehľadávačoch.

Téma Digitálna agentúra vám umožňuje zostaviť portfólio pomocou rôznych rozložení. Je to skvelý spôsob, ako predviesť svoje služby svojim potenciálnym klientom. Táto téma sa dodáva aj s niektorými preddefinovanými stránkami, napríklad o službách, službách a častých otázkach. Tieto stránky teda môžete importovať, upravovať obsah a jednoducho ich publikovať.

8. Marketing Pro

Marketing Pro - Digitálny marketing WordPress Téma

Marketing Pro je viacúčelová téma WordPress a prichádza s 9 elegantne navrhnutými šablónami. Tieto šablóny ponúkajú formuláre na prihlásenie, cenové tabuľky, tlačidlá s výzvou na akciu, časté otázky, referencie a ďalšie užitočné prvky. Tieto prvky sú užitočné na upútanie pozornosti cieľového publika.

Rovnako ako väčšina tém v našom zozname, téma Marketing Pro sa dodáva aj s doplnkom Visual Composer. Pomocou tohto nástroja drag & drop builder môžete upravovať existujúce šablóny alebo vytvoriť nový vzhľad domovskej stránky pre svoj web. Táto téma poskytuje tiež 6 štýlov hlavičky a navigácie, z ktorých si môžete vybrať.

9. Seosight

Seosight - WordPress Téma agentúry pre digitálny marketing

Plánujete predať produkty SEO alebo digitálneho marketingu? V takom prípade je téma Seosight WordPress perfektnou voľbou. Je to téma kompatibilná s WooCommerce a umožňuje vám ľahko vytvoriť online obchod. Obsah svojho webu môžete tiež prispôsobiť pomocou živého editora frontendov.

Seosight je téma pripravená na RTL – to znamená, že môžete spustiť svoje webové stránky v ľubovoľnom jazyku podľa vášho výberu. Táto téma je dodávaná s nástrojom na vytváranie kontaktných formulárov, ktorý vám pomôže vytvoriť štýlové kontaktné formuláre bez znalosti kódovania. Ohromujúce stránky portfólia môžete vytvoriť aj pomocou nástroja King Composer Builder.

10. Spoločnosť SEO

Spoločnosť SEO - WordPress pre digitálny marketing

Spoločnosť SEO je responzívna, pripravená na sietnicu a zameraná na nika – preto bol vytvorený obsah a grafika, pričom sa zohľadňujú agentúry SEO, sociálne médiá a agentúry digitálneho marketingu. Táto téma obsahuje viac ako 100 ikon a 200 písiem, ktoré môžete použiť pri vytváraní obsahu pre svoje stránky.

Téma spoločnosti SEO ponúka informatívne kontextové okná, ktoré môžu byť užitočné na upútanie pozornosti používateľa. Zahŕňa tiež mega menu a atraktívne cenové tabuľky. Doplnok Revolution Slider je súčasťou tejto témy. Tento doplnok sa dá použiť na vytvorenie úžasných snímok, pomocou ktorých môžu diváci predstaviť dôležité informácie.

11. SEO metriky

SEO Metrics - WordPress Téma agentúry pre digitálny marketing

SEO Metrics prichádza s viac ako 27 krásne navrhnutými ukážkami a dajú sa bez problémov použiť na vytvorenie vašich webových stránok. Tieto šablóny môžete tiež upraviť pomocou doplnku Visual Composer. A v prípade akýchkoľvek problémov si môžete pozrieť dokumentáciu alebo požiadať tím podpory o pomoc.

Téma SEO Metrics vám umožňuje mať rôzne štýly blogu, ako napríklad klasický, minimálny a mriežkový. Je tiež dodávaný s 20+ rozložením hlavičiek z čoho vyberať. Táto téma obsahuje užitočné šablóny stránok, ako napríklad o, časté otázky, prípadové štúdie, klienti, referencie, produkty, galéria a ďalšie.

12. TopSEO

TopSEO - Téma digitálneho marketingu WordPress

TopSEO je čisto kódovaná a pre prehliadač kompatibilná téma WordPress, ktorá je vhodná pre agentúry pre digitálne, SEO a sociálne médiá. Dodáva sa so 7 preddefinovanými ukážkami a môžete ich nainštalovať pomocou funkcie demo inštalačného programu na jedno kliknutie. Táto téma je tiež optimalizovaná na rýchlosť a načíta sa rýchlejšie ako väčšina tém.

Chcete prispôsobiť svoj web? Môžete to urobiť pomocou Live Customizer a zobraziť zmeny v reálnom čase. Na svoje webové stránky môžete tiež použiť mega menu. Pomôže vám to vytvoriť viac stĺpcov a zobraziť veľa obsahu v navigačnej ponuke. Nie je to skvelé?

13. Pán SEO

Téma Mr SEO - agentúra digitálneho marketingu

Pán SEO je téma WordPress pre digitálny marketing a SEO agentúra. Je dodávaný s výkonným správcovským panelom, takže môžete svoj web upravovať bez akýchkoľvek znalostí programovania. Nielen to, môžete tiež vytvárať krásne stránky pomocou doplnkov Visual Composer a Slider Revolution.

Táto téma sa dodáva s niektorými užitočnými miniaplikáciami, ako sú Image Slider, Zoznam blogov, informačný kanál Twitter, informačný kanál Instagram a Sociálna ikona. Zahŕňa tiež funkcie, ako je napríklad dovozca ukážok jedným kliknutím, pripravená sietnica, 6 typov hlavičiek, tlačidlo back-to-top, niekoľko krátkych kódov, pozadie videa, podpora detských tém a ďalšie.

14. Markety

Markety - Téma SEO a digitálneho marketingu

Markety je čistá a moderná téma WordPress pre SEO a agentúry digitálneho marketingu. Je to téma kompatibilná s WPML a pripravená na WooCommerce. Dodáva sa s niekoľkými úžasnými predpripravenými jazdcami, ktoré vám pomôžu ukázať vašim návštevníkom dôležité informácie.

Markety téma obsahuje 6+ rôznych štýlov hlavičky stránok, z ktorých si môžete vybrať. Obsahuje tiež 6 štýlov portfólia, 2 rôzne varianty hlavičiek, 4 štýly päty a viac ako 100 vopred pripravených stránok. Na ľubovoľnej stránke svojho webu môžete tiež upraviť hlavičku, pätu, štýl nadpisu a bočný panel.

15. SEO Crawler

SEO Crawler - SEO Marketing WordPress Téma

SEO Crawler bol vyvinutý spoločnosťou GoodLayers, jedným z najlepších predajcov tém na tému Themeforest. Dodáva sa s vysoko kvalitnými ukážkovými šablónami a dá sa prispôsobiť pomocou nástroja GoodLayer Page Builder. Tento tvorca drag & drop obsahuje veľa prvkov, čo uľahčuje prispôsobenie webových stránok.

Táto téma WordPress sa dodáva so 14 rozloženiami blogov a poskytuje vám možnosť povoliť alebo zakázať meta podrobnosti a odborníkov. Ponúka tiež 19 variantov hlavičiek, 9 štýlov portfólia a 6 rozložení galérie. Správcovský panel vám ponúka rôzne možnosti prispôsobenia vrátane údržby alebo režimu čoskoro.

16. SeoPlan

SEOPlan - SEO WordPress Téma

SeoPlan je téma WordPress zameraná na digitálny marketing zameraná na rýchlosť a SEO. Ponúka funkciu demo inštalačného programu na jedno kliknutie a výkonné motívy. Dodáva sa s 23 neuveriteľnými vopred zostavenými stránkami, ako sú služby, časté otázky, tím, jediný člen tímu, prípadové štúdie a ďalšie informácie pre váš web..

Téma SeoPlan ponúka možnosti rozloženia v rámčeku a v plnej šírke. Táto téma obsahuje funkcie, ako napríklad 700+ písiem Google, neobmedzené farebné schémy a úžasné rozloženia. Je tiež dodávaný so šablónami Visual Composer, Slider Revolution a SeoPlan PSD.

17. SEOHub

Téma SEO Hub Marketing WordPress

Info & DownloadView The Demo

Prémia WordPress na tému marketingového marketingu SEO Hub je vynikajúci spôsob, ako propagovať online SEO, marketing, reklamu alebo iné podnikanie založené na službách. Aký lepší spôsob, ako predviesť svoje zručnosti (a získať viac klientov), ​​ako propagovať svoje podnikanie online?

SEO Hub je skvelou témou, s ktorou je možné vytvoriť svoj web, najmä preto, že je dodávaný s výkonným nástrojom na tvorbu vizuálnych skladateľov. Jediné, čo musíte urobiť, je poukázať, kliknúť a uložiť a vytvoriť úžasné jedinečné rozloženia špecifické pre vaše podnikanie. A sú tu ďalšie možnosti témy, štýly hlavičiek, rozloženia stránky a ďalšie. Pretože je jednoduché používanie, môžete stráviť viac času vytvorením obsahu zameraného na SEO.

Téma je tiež pripravená na WooCommerce, kompatibilná so základnou mriežkou, plne responzívna, pripravená na preklad a testovaná v rôznych prehliadačoch, takže si môžete byť istí, že vaše stránky vyzerajú skvelo vo väčšine prehliadačov..

18. Agentúra Hayden

Téma agentúry Hayden Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Hayden je veselá agentúra WordPress téma navrhnutá ThemeTrust. Táto téma je ideálnou voľbou pre živnostníkov, malé podniky, firmy a samozrejme agentúry.

Táto téma je dobre organizovaná a premyslená. Domovská stránka je bohatá na všetky funkcie, ktoré by ste mohli chcieť. Akonáhle potenciálni alebo súčasní klienti pristanú na vašom webe, sú vítaní posuvníkom domovskej stránky s dôležitým obsahom a odkazmi. Okrem toho môžete pridať ukážky toho, čo ste nedávno pridali do svojho portfólia, čisté zobrazenie služieb (s odkazmi), najnovšie príspevky v blogu a kolotoč posudkov..

Medzi ďalšie skvelé funkcie v rámci Hayden patrí možnosť päty Google Map, vynikajúce portfólio a niekoľko šablón stránok. Táto téma je jednoduchá, ľahko ovládateľná pre používateľov a vytvára profesionálny prvý dojem.

vysvetlivky

Ako vidíte, do tohto článku sme zahrnuli niektoré z najlepších tém týkajúcich sa sociálnych médií, agentúry pre digitálny marketing a SEO WordPress. Tieto témy zamerané na nika boli vytvorené s ohľadom na tieto agentúry. Preto sú ideálne na spustenie webovej stránky pre vaše podnikanie. Tak na čo čakáš? Stačí si len vybrať ten, ktorý sa vám najviac páči a spustiť web ešte dnes!

Ktoré SEO WordPress témy sa vám páčia najlepšie? Alebo máte odporúčanie témy, ktorú by sme mali pridať do nášho zoznamu? Zanechajte komentár nižšie – radi by sme vás počuli.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map