20+ najlepších doplnkov pre WordPress a galérie v roku 2020

Najlepšie doplnky a portfólio WordPress a galérie

Ak ste kreatívny typ, predstavenie kvality vašej práce bude jedným z najvplyvnejších faktorov pri zabezpečovaní práce. Preto je zásadne dôležité zobrazovať vašu prácu v štýlovom portfóliu.


Predvolená verzia programu WordPress vám umožňuje pridávať obrázky k príspevkom a stránkam, ale je to dosť obmedzené – ak máte vážne problémy s prilákaním nových klientov, jednoducho to nevystrihne. Pamätajte: ak tvrdíte, že ste profesionálny a kreatívny jedinec, potom potrebujete profesionálne vyzerajúce kreatívne portfólio?

Dobrá správa: pre WordPress je k dispozícii množstvo skvelých doplnkov portfólia, ktoré vám umožňujú zostaviť krásnu ukážku vašej práce. Mnohé z nich sú priateľské pre začiatočníkov a majú dostatok možností prispôsobenia, aby sa vaše portfólio stalo vlastným. Dnes vám chcem predstaviť 20+ mojich obľúbených portfóliových doplnkov.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Základná mriežka

Základná mriežka

Info & DownloadView The Demo

Essential Grid sa účtuje ako univerzálne riešenie budovania siete s neobmedzenými možnosťami. Je to univerzálny doplnok WordPress, ktorý môžete použiť na vytvorenie rozloženia mriežky muriva pre blogy, portfóliá, galérie, obchody a ďalšie..

Zobrazenie obsahu ako murovanej mriežky je jednoduché. Stačí nainštalovať základnú mriežku. Doplnok funguje s väčšinou typov obsahu – príspevky, stránky, portfóliá a dokonca aj vo vašom obchode WooCommerce. Svoj výber môžete dokonca spresniť na konkrétne kategórie alebo značky, definovať prioritu post média a tiež zvoliť veľkosť zdrojového obrázka.

Keď sa rozhodnete, aký obsah chcete zobraziť ako mriežku, je čas prispôsobiť vzhľad vášho obsahu. Základná mriežka je dodávaná s množstvom predpripravených vzhľadov, ktoré môžete použiť, aby vaša mriežka obsahu vyzerala úžasne. Môžete však tiež použiť editor vizuálnej pleti na vytvorenie niečoho úplne vlastného. Každá pokožka má svoj vlastný vzhľad a štýl prekrytia, z ktorých mnohé sú animované. Po dokončení tvorby svojho majstrovského diela je ľahké pridať svoju vlastnú mriežku na akýkoľvek príspevok alebo stránku. Doplnok vytvára ľahko použiteľný skratkový kód pre každú vytvorenú mriežku. Stačí ho vložiť do akejkoľvek relevantnej oblasti príspevku, stránky alebo widgetu. Všetky siete plne reagujú a návštevníci ich môžu filtrovať. Túto možnosť môžete zapnúť alebo vypnúť.

Essential Grid je úžasný doplnok WordPress pre tvorbu mriežky, ktorý pridáva skvelé funkcie do ľubovoľnej témy WordPress. S pridanými možnosťami rozloženia (v rámčeku, na celú šírku alebo na celú obrazovku), kompatibilitou WooCommerce, vlastnými možnosťami meta a ďalšími, ktoré si určite zamilujete Essential Grid!

2. Dlaždené galérie JetPack (zadarmo)

JetPack Kachľové galérie zadarmo WordPress Plugin

Ak by ste radšej a zadarmo doplnok pre pútavé zobrazenie vášho portfólia, nehľadajte nič viac ako JetPack. Vlastný doplnok štýlu WordPress obsahuje vstavanú podporu štýlových galérií s kachľami. To uľahčuje pridávanie galérií na váš web (pravdepodobne bez nového doplnku, ak ste ho už nainštalovali).

Galérie Jetpack zahŕňajú niekoľko štýlov (dlaždice, štvorce, kruhy), možnosti viacerých stĺpcov, vlastné šírky a voliteľné zobrazenie jednej galérie obrázkov. Portfólia tiež plne reagujú. Po aktivácii funkcií galérií s obkladačkami Jetpack jednoducho vložíte galérie na príspevky ako normálne – okrem toho, že budú štýlovo (automaticky) podľa vašich nastavení Jetpack..

3. Mriežka

Grid - responzívny doplnok siete WordPress

Info & DownloadView The Demo

Mriežka je jedným z najvýkonnejších staviteľov na vytvorenie vlastnej vlastnej fotogalérie alebo mriežky portfólia (aj keď ju môžete použiť na vytvorenie svojho blogu, stránky zamestnancov, posudkov a dokonca aj svojho obchodu WooCommerce). S mriežkou nie ste obmedzení na určitý počet štýlov – môžete si vytvoriť svoj vlastný od nuly. Pomocou nástroja na tvorbu vzhľadu môžete zvoliť vlastné písma, upravovať stav vznášania, vyberať médiá, pridávať animácie, definovať výňatky a meniť veľkosť prvkov. Potom aplikujte svoj štýl na mriežku, murivo alebo odôvodnené rozloženie.

Ale to nie je všetko. Mriežka obsahuje aj živú ukážku, podporuje vlastné formáty príspevkov, integruje sa s WPML (pre preklady), obsahuje nastaviteľné riadky a stĺpce a dokonca aj mriežky s plnou šírkou / výškou. Okrem toho je podporovaných veľa formátov médií vrátane html, Vimeo, Youtube, SoundCloud a samozrejme obrázkov.

4. Návrhár portfólia a galérie

Portfólio a galéria pre WordPress

Portfolio Designer je ďalšou skvelou možnosťou, ak si chcete vytvoriť vlastné portfólio alebo galériu. Stačí nainštalovať doplnok a pomocou priložených možností vytvoriť dokonalé portfólio. Vyberte si mriežku, murivo, jazdec alebo zarovnajte rozloženie stránkovaním, načítať viac alebo automaticky načítať. Pridajte odkazy na nadpis, orámovanie, tiene polí a vlastné farby. Vyberte si z 50+ efektov obrázka a vznášania sa. Portfóliový dizajn je tiež plne citlivý a kompatibilný s krížovým prehliadačom.

5. NextGen Gallery by Imagely

Galéria NextGen od spoločnosti Imagely

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

S viac ako miliónom stiahnutí dokáže NextGen Gallery zvládnuť jednoduché fotogalérie, ako aj pokročilé profesionálne potreby. Za pár minút si môžete vytvoriť krásne albumy. Doplnok môže nahrávať fotografie v dávkach, čo vám pomôže roztriediť ich a rozdeliť do skupín. Na karte Galéria na hlavnom paneli môžete meniť veľkosť, farbu, štýl, efekty lightboxu, načasovanie, prechody a spravovať všetky nastavenia..

NextGen reaguje a je kompatibilný s väčšinou tém. Umožňuje vám upravovať miniatúry, importovať meta údaje a prispôsobovať lightbox. Môžete očíslovať stránky albumov, pridať k obrázkom text, vodoznak a externé odkazy. Nielen to, že si môžete chrániť heslá ochabnutím pomocou pôvodných funkcií WordPress.

Bezplatný doplnok umožňuje návštevníkom prezerať obrázky ako prezentácie a miniatúry, ako aj v kompaktnom alebo rozšírenom albume. Rôzne prémiové balíčky navyše ponúkajú rôzne rozšírenia. Pomáhajú vám zobrazovať galérie v ďalších formátoch, predávať fotografie online, umožňujú digitálne sťahovanie, zobrazovať cenníky a ponúkať kupóny.

6. Tvorca responzívnej mriežky UberGrid

Doplnok WordPress Builder s tvorbou responzívnej siete UberGrid

Info & DownloadView The Demo

UberGrid je jedným z najlepších doplnkov portfólia WordPress na vytvorenie galérie na zdieľanie a zobrazenie vašej práce. Je to vysoko univerzálny doplnok, ktorý sa dá použiť na zostavenie krásnych štvorcových sietí: pomocou mriežky môžete predviesť svoje portfólio, členov tímu, príspevky v blogoch, obrázky, logá klientov a takmer všetko, na čo si spomeniete! Doplnok je tiež kompatibilný s WooCommerce, čo znamená, že môžete prezentovať svoje produkty v štýlovej mriežke.

Pomocou priložených funkcií doplnkov môžete vytvoriť vlastné mriežky typu príspevkov, použiť filtre a dokonca pridať lightbox. UberGrid sa tiež ľahko prispôsobuje. K dispozícii je 12 rozložení buniek, štýly nadpisov, štítky, možnosti rozmiestnenia, orámovanie, veľkosť blokov, písma, farby a animácie..

Mriežky sú plne citlivé a vyzerajú úžasne. Obsah môžete nakonfigurovať manuálne alebo doplnok môže automaticky prechádzať cez svoje najnovšie príspevky, stránky, vlastné príspevky alebo produktové stránky WooCommerce – môžete tiež vybrať určité kategórie, ktoré sa majú zahrnúť. Dizajn každej mriežky je tiež plne prispôsobiteľný: môžete nastaviť predvolené a konkrétne veľkosti blokov, vybrať štýl a farbu orámovania a tiež zvoliť, ktorý povrch písma sa má použiť..

Keď návštevník klikne na položku v mriežke, zobrazí sa rozšírený lightbox, ktorý vám umožňuje poskytnúť ďalšie informácie – do lightboxu môžete pridať text, obrázky, videá a mapy Google. UberGrid je dodávaný s integrovanou funkciou lightboxu, ale ak chcete niečo sofistikovanejšie, môže byť doplnok integrovaný aj s piatimi hlavnými pluginmi lightbox: PrettyPhoto, JetPack Gallery, Swipebox, iLightbox a FooBox. Pre návštevníkov hľadajúcich konkrétne informácie môžu tiež filtrovať kategórie, ktoré chcú zobraziť v každej mriežke.

UberGrid môžete pridať na ľubovoľný príspevok alebo stránku pomocou skráteného kódu alebo do akejkoľvek oblasti widgetu pomocou vyhradeného widgetu.

Najlepšie zo všetkého je, že UberGrid nevyžaduje žiadne znalosti kódovania na vytvorenie a prispôsobenie vášho portfólia. Podporuje tiež Vimeo a Youtube – takže ak je vaša práca lepšie zobrazená vo videu, môžete ich ľahko pridať do svojho portfólia.

7. Easy Media Gallery

Easy Media Gallery

Informácie a sťahovanie

Softvér Easy Media Gallery Pro je bezpochyby jedným z najuniverzálnejších doplnkov portfólia galérií okolo vás a vráti vás späť iba 24 dolárov – k dispozícii je tiež bezplatná verzia doplnku čo zahŕňa obmedzenejšiu funkčnosť.

Do portfólia môžete pridávať obrázky, galérie, fotoalbumy, karusely obrázkov, videá, audio a dokonca aj Mapy Google. Doplnok optimalizuje obrázky pre SEO automatickým pridaním značiek alt a atribútov názvu k obrázkom. Je tiež vysoko univerzálny, podporuje videá z 15 zdrojov a zvuk z troch zdrojov.

Easy Media Gallery je užívateľsky prívetivý a umožňuje vám pridávať položky iba niekoľkými kliknutiami. Je tiež veľmi ľahké prispôsobiť umiestnenie, farby (k dispozícii neobmedzené množstvo farieb) a pridať položky do portfólia špeciálne efekty. Ako doplnok podporuje doplnok desať rôznych štýlov lightboxu, keď návštevníci kliknú na položku vo vašom portfóliu. Portfólia plne reagujú a môžete si zvoliť pridanie filtrov pre ľahšiu navigáciu.

8. Portfólio Nimble (zadarmo)

mrštný

Portfólio Nimble Portfólio je bezplatný doplnok portfólia pre používateľov systému WordPress. Doplnok umožňuje pridať do galérie príspevky, stránky, vlastné typy príspevkov (vrátane produktov WooCommerce), obrázky a videá. Samotné galérie vyzerajú čisto a štýlovo s kruhovými miniatúrami, ktoré upútajú pozornosť.

Galérie sú plne citlivé a návštevníci ich môžu filtrovať, aby uľahčili vyhľadávanie položiek, ktoré ich zaujímajú. Môžete vybrať počet stĺpcov, ktoré sa majú zahrnúť, ako aj ikonu zobrazenú pri umiestnení kurzora na položku. Keď návštevník klikne na jednu z miniatúr, objaví sa lightbox, kde sa zobrazí rozšírený obrázok, video alebo zvukový súbor.

Doplnok Nimble Portfolio je možné rozšíriť nákupom prémiových doplnkov. V súčasnosti je k dispozícii sedem – dve vzhľady, štyri lightboxy a jedno rozšírenie triedenia.

9. Mediálna mriežka

Mediálna mriežka

Info & DownloadView The Demo

Media Grid je užívateľsky prívetivý prémiový doplnok portfólia, ktorý vám umožňuje vytvárať intuitívne mriežky pomocou intuitívneho tvorcu mriežky. Do svojich sietí môžete pridávať obrázky, videá, audio, výrobky WooCommerce, textové a obrázkové jazdce. Keď sa návštevníci vznášajú nad položkou, zobrazí sa prekrytie, ktoré poskytuje ďalšie informácie – ak naň kliknú, zobrazí sa štýlový lightbox, do ktorého môžete pridať ďalší popis a zobraziť ikony zdieľania v sociálnych sieťach..

Návštevníci môžu všetky filtre filtrovať, aby im pomohli nájsť to, čo chcú. Existuje tiež veľa možností prispôsobenia: môžete nastaviť veľkosť a farbu orámovania, okraj medzi obrázkami a farbu prekrytia. Ak nemáte čas nekonečne si prispôsobiť svoju mriežku, aby ste našli perfektné nastavenie, je k dispozícii desať predvolieb na jedno kliknutie. Mriežku môžete pridať na ľubovoľnú stránku, príspevok, vlastný príspevok alebo oblasť miniaplikácií pomocou jednoduchého skráteného kódu.

Mediálnu mriežku môžete tiež rozšíriť pridaním ďalších štýlov prekrytia zakúpením doplnku Manager prekrývania médií za 15 dolárov.

10. Choďte do portfólia

go

Info & DownloadView The Demo

Go – responzívne portfólio pre WordPress je prémiový doplnok WordPress, ktorý uľahčuje pridávanie krásnych a jedinečných portfólií na vaše webové stránky WordPress. Portfólio Go obsahuje štyri rôzne „štýly“, z ktorých všetky vyzerajú úžasne s množstvom prekrytí, veľkosťou / tvarmi miniatúr, animáciami a vizuálnymi efektmi..

Možno ste sa zamilovali do témy, ktorá neobsahuje typ vlastného príspevku do portfólia, alebo vaše súčasné portfólio jednoducho nemá dostatok možností. Vďaka doplnku Go – responzívne portfólio WordPress môžete na svoje stránky WordPress pridať nádherné a pohotové portfóliá. Doplnok spolupracuje s akýmkoľvek typom vlastného príspevku alebo s vaším blogom, čím vám dáva možnosti navrhnúť a pridať vlastné portfólio na akýkoľvek príspevok alebo stránku. Stačí nainštalovať doplnok a začať pridávať svoje médiá!

Go – Citlivé portfólio Program WordPress pracuje s obrázkami, videami a dokonca aj so zvukovými súbormi, takže môžete vytvoriť portfólio, ktoré vyhovuje vašim potrebám. Navyše, doplnok obsahuje veľa skvelých možností prispôsobenia. Používatelia majú na výber neobmedzený počet farieb, viac ako 600 fontov Google a navyše si môžu zvoliť veľkosť a rozmiestnenie jednotlivých položiek, aby dostali mriežku podľa svojich predstáv – môžete tiež nastaviť, či sú vaše mriežky filtrovateľné. Vyberte si zo 4 jedinečných farebných odtieňov, pridajte vlastné rozstupy položiek (vertikálne a horizontálne), vyberte rozloženie mriežky alebo karuselu, prispôsobte si miniatúry a oveľa viac. Doplnok je dokonca kompatibilný s WooCommerce, takže ak chcete, môžete na svoje stránky pridať portfólio svojich produktov a služieb.

Na svoj web môžete pridať ľubovoľný počet mriežok, čo sa dosiahne pridaním skráteného kódu do oblasti relevantného príspevku, stránky alebo widgetu..

11. Envira Gallery

Envira Gallery Lightbox

Informácie a sťahovanie

Samozrejme nemôžeme zabudnúť na EnviraGallery. Tento doplnok je ďalšou skvelou možnosťou na pridanie responzívnych obrazových galérií na vaše stránky WordPress. Nedávno sme vykonali úplnú kontrolu programu EnviraGallery, ale aby sme zasiahli najvyššie body, tento doplnok obsahuje podporu lightboxu, vlastné okraje, orezanie obrázka, možnosti mobilnej galérie, vlastné miniatúry, podporu vlastných tried galérií (skvelé pre vývojárov) a ešte oveľa viac , Navyše existuje množstvo doplnkov pre akékoľvek ďalšie funkcie, ktoré by ste mohli potrebovať, ako je integrácia Pinterest, značky, prezentácie, vzhľady, podpora na celú obrazovku a ďalšie.

12. Mriežka FX

Mriežka FX

Info & DownloadView The Demo

So štyrmi jedinečnými vzhľadmi je Grid FX vysoko všestranný doplnok do portfólia. Umožňuje vám umiestňovať obrázky, videá, audio, blogové príspevky a produkty WooCommerce v štýlových sieťach, galériách v štýle Pinterestu a obrázkových karuseloch..

Prispôsobenie je King s týmto doplnkom, s viac ako 80 rôznymi štýlmi. Môžete si vybrať z množstva vzhľadov, pozadia lightboxov, animácií titulov, farieb a tlačidiel. Môžete tiež nastaviť, koľko položiek sa bude zobrazovať v portfóliu, veľkosť každej položky a počet stĺpcov.

Na zlepšenie navigácie môžu návštevníci filtrovať mriežky a nájsť to, čo hľadajú. Pridanie portfólia na vašu webovú stránku WordPress je také jednoduché ako vloženie jednoduchého skráteného kódu do akejkoľvek oblasti príspevku, stránky alebo widgetu..

13. FooGallery (zadarmo)

FooGallery

Ak ste oboznámení s vytvorením príspevku vo WordPress, bude pre vás ľahké vytvoriť galériu pomocou Foo Gallery. Pridá tlačidlo do editora príspevkov, na ktoré musíte kliknúť, aby ste vytvorili galériu. Vstavaná knižnica médií pomáha pri správe obrázkov. Doplnok vám umožňuje presúvať obrázky a usporiadať ich v ľubovoľnom poradí. Importovací nástroj galérie NextGen uľahčuje import galérií a albumov.

V spolupráci s krátkymi kódmi môžete zobraziť galériu kdekoľvek na vašom webe. Za pár minút budete mať rýchle načítanie responzívnych galérií a ostré miniatúry. K dispozícii je výber vstavaných šablón galérie, ale môžete si tiež vybrať štýl a galériu aj album s CSS. Ak chcete získať prístup k vstavaným albumom, musíte aktivovať rozšírenie. Slušný lightbox je na zozname funkcií bezplatného doplnku. Čo je príjemné pre plugin je, že sa spolieha na rozšírenie rámca. Vďaka tomu je ľahký a priateľský pre vývojárov.

Avšak pre mnoho ďalších funkcií, ako je pridávanie videí, musíte kúpiť prémiové rozšírenia. Medzi profesionálne funkcie tiež patria krásne efekty vznášania sa, nekonečné posúvanie a pokročilé stránkovanie.

14. Portfólio vlastného obsahu (zadarmo)

Portfólio vlastného obsahu

Portfólio vlastného obsahu bolo vytvorené s ohľadom na viac ako len portfóliá a galérie. Dizajn umožňuje používateľom prepínať témy bez straty obsahu. Tému tohto doplnku môže vytvoriť aj ktorýkoľvek vývojár.

Práca s doplnkom je rovnako jednoduchá ako vytváranie nových príspevkov alebo stránok. Jednoducho vytvorte jednotlivé projekty pre svoje portfólio a potom ich označte a kategorizujte. Môžete pridať podrobnosti projektu, ako je obrázok, adresa URL a popis, prispôsobiť permalinky portfólia a urobiť akýkoľvek projekt lepivým. Ak skombinujete doplnok s doplnkom Role Management, môžete povoliť ostatným spravovať portfóliá na svojich webových stránkach. Ak to vaša téma umožňuje, môžete mať aj zvukové a obrazové formáty.

15. Fotogaléria od Supsystic (zadarmo)

Foto galéria od Supsystic

Photo Gallery by Supsystic ponúka bezplatné aj profesionálne verzie na zobrazenie ľubovoľného počtu portfólií a galérií. S bezplatnou verziou budete môcť vytvárať responzívne fotogalérie a označiť ich odkazmi, ikonami a titulkami HTML. Môžete sa rozhodnúť pridať vodoznak k obrázkom a chrániť ich.

Pomocou tohto doplnku môžu vaše webové stránky športovať v galériách plnej šírky a využívať množstvo rozložení, dizajnu, polaroidu a štýlových efektov. Do svojej galérie budete môcť importovať obrázky zo svojej sociálnej siete.

K dispozícii je niekoľko prechodových efektov a používatelia majú k obrázkom rýchly prístup. Krátke kódy vám umožňujú pridať galérie kdekoľvek na vašom WordPress. Správa obrázkov sa s týmto doplnkom stáva ľahšou, pretože podporuje hromadné nahrávanie a publikovanie.

Pridanie kategórií a stránkovanie do vašej galérie je možné iba pomocou verzia pre. Táto verzia vám tiež umožňuje zahrnúť videá do vašej galérie.

16. Posledné dlaždice obrázkovej galérie fotografií (zadarmo)

Konečné dlaždice

Obrázková fotogaléria Final Tiles je ideálnym doplnkom na zobrazovanie fotoalbumov, prezentácií výrobkov alebo vystavovania fotografií. Využíva flexibilné rozloženie mriežky, ktoré vám umožňuje kombinovať obrázky zo šírky a na výšku všetkých veľkostí. Môžete mať fotogalériu typu Pinterest alebo kachľovú galériu a tiež zahrnúť videá.

Pomocou špeciálneho algoritmu si doplnok v maximálnej možnej miere zachováva pôvodné veľkosti obrázkov. Doplnok navyše reaguje a umožňuje plynulú animáciu aj na mobilných zariadeniach.

Doplnok podporuje zdieľanie na sociálnych médiách. S verzia pre je možné filtrovať obrázky, pridávať kategórie a vybrať si zo siedmich svetelných polí. Efekty umiestnenia kurzora na titulky a obrázky, efekty načítania obrázkov a podpora WooCommerce sú tiež súčasťou prémiových funkcií.

17. Video galéria

Video galéria

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete streamovať obsah z YouTube, zoznamov skladieb, Vimeo alebo LiveDash, je doplnkom Video Gallery. Môžete vytvoriť galériu, ktorá bude vysielať z viacerých galérií, a v jednej galérii môžete miešať a porovnávať videá z viacerých prúdov. Doplnok je pripravený na sietnicu a zaisťuje ostrú kvalitu obrazu.

Po prepojení videí v galérii si používatelia môžu vybrať zo zoznamu skladieb. Videá je možné pohodlne nastaviť tak, aby pokračovali tam, kde používateľ prestal. Miniatúry videa sa zobrazujú na sociálnych kanáloch. Ak chcete vytvoriť bezpečné zálohy vašej galérie, jednoducho exportujte databázu. Analytics vám pomáha sledovať názory používateľov, ktoré sú užitočné najmä pre vzdelávacie kanály.

18. Modula gridová galéria (zadarmo)

Modula

Bezplatná aj platená verzia Modula Grid Gallery pomáha vytvárať štýlové galérie v zložitých štýloch mriežky s vlastnými okrajmi. Všetko, čo musíte urobiť, je určiť maximálnu výšku a šírku a sprievodca Modula objednáva obrázky tak, aby vyzerali skvele. Môžete pridať vlastné titulky pre jednotlivé obrázky a filtre, aby používatelia mohli triediť svoju galériu podľa značiek. Displej je možné meniť pomocou 6 rôznych lightboxov a 12 rôznych efektov vznášania.

Hoci modulla nie je tak bohatá na funkcie, ako niektoré doplnky v tomto zozname, pre väčšinu webových stránok je viac ako primeraná. Doplnok má dobre navrhnuté a ľahko použiteľné rozhranie. To vám umožní vytvoriť filtrovateľnú fotogalériu a vygeneruje krátke kódy, ktoré vám ich pomôžu pridať kdekoľvek na vašom webe. Môžete pridať viac galérií pomocou viacerých krátkych kódov. A navyše, vstavaná funkcia zdieľania na sociálnych sieťach uľahčuje zdieľanie obrázkov na sociálnych médiách.

19. Mriežka reagujúca na portfólio kocky

Portfólio kocky

Info & DownloadView The Demo

Ak je web preplnený a neorganizovaný, môže to sťažiť návštevníkovi nájsť to, čo hľadajú. Keď k tomu dôjde, nebudú sa držať dlho – stratená príležitosť. Doplnok Cube Portfolio vám umožňuje usporiadať všetky aspekty vášho webu do štýlových sietí, čo uľahčuje navigáciu.

Portfólio Cube vám umožňuje pridávať príspevky / stránky, galériu obrázkov, portfólio, členov tímu, videá, projekty a dokonca aj produkty WooCommerce do krásnej a pohotovej siete. Doplnok je dodávaný so šiestimi šablónami: existujú tri pre špeciálne typy obsahu (blogové príspevky, stretnutia s tímom a šťavnaté projekty) a tri vizuálne návrhové šablóny (murivo, lightbox a fullbox). Každá šablóna vyzerá úžasne a prichádza s krásnymi a hladkými animáciami CSS3 – existuje 10 animácií mriežky a 11 animácií titulkov. Do každej mriežky môžete pridať neobmedzený počet položiek, ktoré si môžete zobraziť v reálnom čase pomocou živý staviteľ. Každá šablóna je tiež plne prispôsobiteľná a obsahuje viac ako 20 rôznych možností.

20. Zoomfólio

ZoomFolio - doplnok portfólia WordPress

Info & DownloadView The Demo

ZoomFolio je úžasný doplnok WordPress pre správu portfólia, ktorý uľahčuje pridávanie vytvorených, vlastných a jedinečných portfólií na webovú stránku WordPress. V skutočnosti je to taký vynikajúci doplnok, ktorý sme v našom blogovom príspevku odporúčali, ako vytvoriť online portfólio.

Funguje to tak, že Zoomfolio funguje tak, že do svojej inštalácie WordPress pridáte vlastný typ portfólia. Týmto spôsobom môžete vložiť skratky portfólia kamkoľvek do svojej témy a nechať ich vytiahnuť príspevky zo svojho nového portfólia. Prispôsobenie portfólií je rovnako jednoduché ako ich pridanie. Doplnok je dodávaný s generátorom krátkych kódov, aby bolo pre vás jednoduché vložiť vždy dokonalé portfólio obrázkov..

Existuje množstvo možností na vytvorenie portfólia, ktoré chcete pomocou Zoomfolia. Môžete vytvoriť základnú fotogalériu, galériu médií alebo portfólio v štýle celej obrazovky (alebo „nástenné“). Alebo môžete získať a vytvoriť čistú mriežku klientskych log, okamžitú mriežku nedávnych príspevkov, posúvateľnú sekciu zákazníckych posudkov alebo niečo iné. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí podpora harmoniky, textové možnosti, náklon pri vznášaní, stránkovanie a ďalšie.

21. Zarovnaná mriežka obrázka

Zarovnaná mriežka obrázka

Info & DownloadView The Demo

Justified Image Grid je prémiový doplnok WordPress, ktorý uľahčuje pridávanie nádherných oprávnených obrázkových galérií, ako sú Google a Flickr, na vaše webové stránky WordPress. Stačí nainštalovať doplnok, pridať fotografie a začať vytvárať vlastné galérie!

Ak ste fotograf, dizajnér alebo umelec s množstvom obrázkov na zdieľanie mriežky Justified Image, je to skvelý spôsob, ako to urobiť. Predvolené galérie WordPress sú nudné a nič zvláštne, ale pomocou tohto doplnku môžete vytvoriť prispôsobené obrázkové galérie, ktoré sa dajú pridať do ľubovoľného miesta, stránky alebo widgetu. Stačí si len vytvoriť galériu a vložiť krátky kód – je to také jednoduché.

Skvelou vlastnosťou tohto doplnku je možnosť sťahovať obrázky zo 7 rôznych zdrojov. Môžete použiť obrázky z mediálnej galérie WordPress, obrázky z vašich najnovších príspevkov, obrázky z vášho RSS kanálu, obrázky z galérie NextGEN alebo obrázky z vašich sociálnych médií (Flickr, Facebook alebo Instagram). Takto čitatelia nikdy nezmeškajú žiadny obrázok bez ohľadu na to, kde ste ho pôvodne odovzdali.

Justified Image Grid tiež obsahuje viac ako 250 možností nastavenia galérie vrátane 20 rôznych rozložení mriežky, 7 svetelných polí, vlastných možností farieb, nekonečného posúvania alebo načítania ďalších, vlastných pomerov strán, filtrov galérie, efektov animácie obrázkov, miniatúrnych titulkov a ďalších.

Záverečné myšlienky

Ak je vaša predchádzajúca práca rozhodujúcim faktorom pri zabezpečovaní nových klientov, absolútnou nevyhnutnosťou je zobrazenie vašej práce v portfóliu. Pamätajte si: spôsob, akým zobrazujete svoju prácu, o vás bude hovoriť takmer rovnako ako samotná práca, takže sa s hrdosťou ukážte – existuje veľa skvelých doplnkov do portfólia WordPress, takže nemáte žiadne ospravedlnenie pre omšelé portfólio..

Alebo, ak doplnky nie sú vašou vecou, ​​pozrite sa na naše ďalšie zhrnutie najlepších tém WordPress portfólia. K dispozícii máte veľa vynikajúcich možností!

Existujú nejaké úžasné portfóliové doplnky, ktoré som zmeškal z tohto zoznamu? Dajte mi vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map