20 najlepších motívov zavádzania systému WordPress

20 najlepších motívov zavádzania systému WordPress

Ako mnohí z vás môžu vedieť, bootstrap je bezplatný front-end framework, ktorý pozostáva z nástrojov na vytváranie webových stránok a webových aplikácií. Obsahuje šablóny návrhu založené na HTML a CSS pre typografiu, formuláre, tlačidlá, navigáciu a ďalšie komponenty rozhrania, ako aj voliteľné rozšírenia JavaScriptu pre navigáciu, posúvač, prechody, špionážne špirály, karty, výstrahy a mnoho ďalších..


Bootstrap pôvodne vyvinul Mark Otto (@mdo) a Jacob Thornton (@fat) na Twitteri ako rámec na podporu konzistentnosti medzi vnútornými nástrojmi. Teraz ide o otvorené zdroje a je najobľúbenejším vývojovým projektom GitHub. Služba Twitter už nie je spojená s programom Bootstrap od jeho aktualizácie na verziu 2.0.

Používanie technológie Bootstrap medzi webovými stránkami exponenciálne rástlo od svojich počiatkov a do dnešného dňa ho používa viac ako milión webových stránok, čo z neho robí najpopulárnejší front-end framework. Weboví dizajnéri vedia, ako cenná technológia Bootstrap pomáha pri vytváraní pútavých a citlivých webových stránok založených na HTML, CSS a rozšíreniach JavaScriptu. Bootstrap umožňuje rýchlejší a bezbolestnejší vývoj webových aplikácií.

WP Bootstrap 4 je ideálnou východiskovou témou pre blogerov WordPress. Verzia 4.0 je najnovšia verzia a používa výkonnú mriežku Flexbox ako prvého na zostavenie rozložení všetkých tvarov a veľkostí. Je rýchla, ľahká a má plnú integráciu systému Bootstrap 4. To tiež znamená, že táto téma reaguje na mobilné zariadenia a je optimalizovaná pre štandardy SEO. Navyše téma prebehla prostredníctvom dôkladného auditu tímu WP.org, aby sa zabezpečila prvotriedna kvalita.

Som veľkým fanúšikom tohto rámca. Dúfam, že to bude užitočné aj v kombinácii s WordPressom alebo akoukoľvek inou platformou pre blogovanie alebo CMS. Pred pridaním do tohto zoznamu som sa pozrel na kvalitu dizajnu, rozloženie, rozmanitosť a výkon tém. Som si istý, že toto sú najlepšie témy Bootstrap WordPress, ktoré môžu vašu stránku posunúť na vyššiu úroveň.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Softwarepro

Softwarepro WordPress Téma

Softwarepro je vysoko výkonný a inovatívny, technicky dôvtipný a imaginatívny, intuitívny a vysoko responzívny motív WordPress na vstupnej stránke. Je to flexibilný rámec pre plynulý vývoj efektívnych, ľahkých a rýchlo načítateľných webových stránok pokrývajúcich škálu moderných archetypov a prípadov použitia..

Táto téma bola postavená na elegantnom a ľahkom modulárnom dizajne založenom na technológii Bootstrap. Vďaka tomu je ideálne vhodný pre prípady s vysokou prevádzkou a premieta sa do minimalizovaného zaťaženia servera cez palubu. Softwarepro je ideálny pre webmasterov, ktorí potrebujú webovú stránku vstupnej stránky, ktorá môže efektívne usmerňovať návštevnosť generovanú kupónovými marketingovými kampaňami, reklamnými kampaňami, mobilnými aplikáciami alebo akýmkoľvek iným zdrojom hromadnej návštevnosti..

Kallyas

Téma Kallyas WordPress

KALLYAS je téma Bootstrap WordPress s úplne flexibilným a pohotovým rozložením. Je to webový dizajn s viac konceptmi s viac ako dvadsiatimi hlavnými vzorkami a načíta viac interných štýlov stránok. Vytvorenie modernej webovej stránky nevyžaduje veľa práce a úsilia. KALLYAS má preddefinovaný všetok požadovaný obsah, ktorý môžete dať do hry po vybalení z krabice.

Vďaka všestrannosti KALLYASu máte teraz k dispozícii kompletný zdroj materiálu na vývoj webových aplikácií na vytváranie stránok všetkých štýlov. Od podnikania a blogu po online životopis a eCommerce ich KALLYAS zvláda so všetkými ľahko a pohodlne. KALLYAS je tiež bleskovo rýchly, plne optimalizovaný pre vyhľadávače a dokonale ladí s modernými webovými prehliadačmi.

GutenX

Téma Gutenx WordPress

Začiatok na webe už nie je príliš veľký. Vďaka solídnej téme Bootstrap WordPress môžete svoj online projekt začať rýchlo. Ak máte záujem o spustenie blogu, urobte to pomocou GutenX. GutenX je nástroj vhodný pre Gutenberg – odtiaľ názov. Navyše je tiež optimalizovaný pre vysokú rýchlosť načítania a SEO. GutenX samozrejme nechýba ani úplne citlivé rozloženie, ktoré sa jednoducho stane kompatibilným s prehliadačom a je pripravené na sietnicu..

Na každého používateľa GutenX čakajú najrôznejšie rozloženia. To znamená, že máte veľa rôznych kombinácií, ktoré vám pomôžu rýchlejšie, ako ste si pôvodne mysleli. GutenX má okrem toho rôzne druhy hlavičiek, trinásť typov odporúčaných príspevkov, lepkavé menu a kontaktný formulár 7. Dnes môžete začať zdieľať svoj príbeh a mať silný vplyv na každého..

porto

Téma Porto WordPress

Téma Porto je mimoriadne flexibilná a obsahuje úžasné možnosti prispôsobenia pre váš web. Táto elegantná a štýlová téma je tiež vytvorená s HTML5 a CSS3 a implementuje neuveriteľný rámec odoziev od Bootstrapu, aby bol plne responzívny a priateľský k mobilným telefónom. Okrem toho poskytuje spoločnosti WooCommerce veľkú podporu so všetkými nástrojmi potrebnými na uvedenie internetového obchodu.

Všestranný dizajn spoločnosti Porto by fungoval dobre pre akýkoľvek druh podnikania, internetového obchodu, portfólia a blogu. Vďaka vstavaným vylepšeniam SEO je spoločnosť Porto pripravená pomôcť vášmu webu prekonať rady všetkých relevantných vyhľadávaní.

RAMS

Téma RAMS WordPress

RAMS je minimalistická téma WordPress, ktorá vyniká svojím vynikajúcim a elegantným dizajnom. Táto inovatívna téma portfólia je ideálna pre umelcov, živnostníkov a kreatívne agentúry, ktorí by chceli predstaviť svoju prácu online. Táto téma vám určite ušetrí veľa času vytvorením vynikajúcej a flexibilnej webovej stránky.

Tvorcovia ďalej vybudovali pevnú štruktúru RAMS pomocou technológie Bootstrap 4. Jeho plne responzívna téma je navrhnutá tak, aby plynule upravovala veľkosť na rôznych veľkostiach obrazovky a vyzerala ostro a zreteľne na obrazovkách s vysokým rozlíšením. Táto plochá téma ponúka neobmedzené možnosti prispôsobenia vďaka programu Visual Live Composer, ktorý je súčasťou tejto témy. Je tiež pripravený WPML, aby vám pomohol vytvoriť viacjazyčnú webovú stránku.

Novinky Bootstrap

Bootstrap správy WordPress Téma

Bootstrap News je téma WordPress, ktorá sa špecializuje na médiá, správy a časopisy. Je to tiež perfektné nastavenie na získanie digitálnej verzie každého rozprávania písania. Získate úžasné obsahové stránky vrátane blogov a kontaktov.

Bootstrap News navyše poskytuje najnovšiu sekciu príspevkov a oddeľuje príbehy od 4 aspektov. Sú to svetové správy, najnovšie správy, úvodník a udalosti. Bootstrap News prichádza s chladnou hornou lištou a pätou, ktorá obsahuje ikony sociálnych médií a hlavičku. Vďaka tomu môžete umiestniť svoje „predné stránky na miesto“. Len si vyskúšajte a presvedčte sa.

Medicol

Medicol WordPress Téma

Medicol je lekárska téma WordPress pre nemocnice, kliniky, farmáciu, lekárov, chirurgov, všeobecných lekárov a podobne. Táto téma WordPress s programom Bootstrap je kompatibilná s doplnkom Elementor Page Builder. To vám umožní vytvoriť stránku s funkciou drag and drop. Nie je potrebné písať jediný riadok kódovania. Okrem toho obsahuje funkcie ako pokročilý panel tém, výzvu na akciu, časť venovanú výzvam, vlastné widgety atď. Tieto funkcie vám umožňujú vytvoriť výkonnú lekársku webovú stránku, ktorá upúta pozornosť všetkých návštevníkov. Medicol je 100% pripravený na mobil, flexibilný, kompatibilný s prehliadačom a na sietnicu.

Kalium

Téma Kalium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Kalium je dobre premyslená, starostlivo ručne robená, mimoriadne technologicky vyspelá a bez hraníc kreatívne viacúčelová responzívna téma WordPress. Táto silná téma bola vytvorená pre kreatívnych profesionálov a podniky – od architektonických firiem a štúdií grafického dizajnu po nezávislých fotografov, cestovných novinárov a mnoho podobne kreatívnych oblastí. Je neuveriteľne výkonný pri nasadení na webové stránky, ktoré musia byť úplne profesionálne a neodmysliteľne inovatívne.

Kalium je postavené na najnovšom a najväčšom technologickom vývoji webu. Vďaka rozsiahlemu kódovaniu HTML5 a štýlu CSS3, ktorý vytvára nádherné, elegantné a efektívne načítanie webových stránok. Bezproblémovo vytvára pôsobivé stránky bez ďalšieho kódovania.

Iziclass

Iziclass WordPress Téma

Iziclass je farebná a responzívna webová stránka materských škôl a predškolských zariadení WordPress. Táto téma je perfektnou témou na vytváranie webových stránok zameraných na deti za pár sekúnd. S Iziclass nemusíte písať riadok kódovania, aby ste dosiahli úžasné výsledky. Iziclass s množstvom funkcií a všestrannosťou robí návrh webových stránok jednoduchým a rýchlym. Prispôsobovač WP a Rapid Composer vám umožňujú rýchlo a jednoducho vytvoriť svoj web podľa svojich predstáv.

Iziclass je ľahko prístupný rámec pre webmasterov z akéhokoľvek prostredia. S responzívnou technológiou Bootstrap môžete osloviť používateľov na akomkoľvek zariadení a prehliadači. Vyskúšajte dnes Iziclass a nechajte ich prísť.

Bootstrap Lightpress

Lightpress WordPress Téma

Bootstrap Lightpress je téma WordPress s programom Bootstrap, ktorú môžete použiť na vytváranie pozoruhodných a pútavých osobných blogov. Má 100% citlivé prostredie kompatibilné s prehliadačom, ktoré funguje na všetkých zariadeniach ako sen. Aj keď dôjde na obrazovky sietnice, Bootstrap Lightpress zabezpečí, že všetok obsah bude doručený úžasne po celú dobu.

Bootstrap Lightpress je navyše optimalizovaný pre vyhľadávacie nástroje a rýchlosť. Teraz môžete začať svoj projekt v čo najkratšom čase, s čo najmenšou prácou a energiou.

Niektoré z funkcií programu Bootstrap Lightpress sú mriežka muriva, tri rozloženia, ponuka profilov a tlačidlo späť na začiatok. Predvolené nastavenie nebudete chcieť zmeniť ani kvôli tomu, ako pekné, čisté a moderné je.

Mediatel

Téma MediaTel WordPress

Mediatel je vizuálne estetická téma WordPress určená na zobrazovanie videoobsahu. Je úplne citlivý nielen v prehliadačoch, ale aj v zariadeniach a obrazovkách. Získate ju aj s kvalitou obrazu pripravenou na sietnicu a pôsobivým prispôsobovacím prvkom.

Získate kompatibilitu pre YouTube, Vimeo a ďalšie. Mediatel má špeciálne funkcie, ako sú automatické miniatúry videa a karty videa. Niektoré z nich pracujú pre kategórie, ako sú najobľúbenejšie a posledné príspevky. Budete mať plné rozhodnutie a slobodu, o ktorých príspevkoch sa budete zobrazovať. Poskytuje sa tiež pripojenie na sociálne médiá pre Facebook a Instagram. Mediatel je tiež perfektnou témou pre online streaming, spravodajské kanály alebo online časopisy.

WPLMS

Téma WPMLS WordPress

Info & DownloadView The Demo

WPLMS, jedno z najspoľahlivejších vzdelávacích tém WordPress, ponúka jedinečný produkt. Túto tému môžete použiť aj na webové stránky škôl a univerzít. Vývojári zostavili túto tému pomocou rámca Bootstrap, čo viedlo k vynikajúcim zážitkom pre zákazníkov aj vývojárov. Téma WPLMS Vzdelávanie WordPress je veľmi silná, napriek tomu je mimoriadne užívateľsky prívetivá. Na svoju prácu navyše nepotrebujete veľké množstvo programovacích znalostí. Táto téma určite predčí všetky očakávania. Zahŕňa tiež kurzy, udalosti, galérie, tvorbu jazdcov a rozsiahlu knižnicu obsahu. Zahŕňa tiež užitočné krátke kódy a widgety.

Kokit

KoKit WordPress Téma

Neexistuje lepší spôsob, ako efektívne propagovať svoju značku, ako mať najlepší web digitálnej agentúry. Tu je Kokit, jedno z najlepších tém digitálnej agentúry WordPress, ktoré by ste mali vyhodnotiť pre svoje podnikanie. Je to výkonná téma vytvorená pomocou rámca Bootstrap spolu s doplnkami WordPress.

Kokit navyše integruje bezplatné, ale výkonné doplnky. Jeden, ktorý stojí za zmienku, je WooCommerce. Umožňuje vám vytvoriť na vašom webe plne funkčný obchod, takže je možné predávať takmer všetko.

NewStore

Téma NewStore WordPress

NewStore vám poskytuje všetky potrebné nástroje a komponenty na vytvorenie internetového obchodu, ktorý sleduje všetky najnovšie trendy na webe. Je to jedna z najlepších tém elektronického obchodu WordPress so super minimálnym dojmom. Neexistuje žiadna správna alebo nesprávna odpoveď, na ktorú môžete NewStore použiť. Môže to byť nábytok, oblečenie, šperky, tašky, topánky, čokoľvek, NewStore je pripravený na všetky výzvy, ktoré preň môžu byť. Vďaka tejto výkonnej téme WordPress ste v bezpečí a vytvorení prvotriedneho internetového obchodu.

Ablogia

Téma Albogia WordPress

Ak hľadáte jednoduchý a krásny moderný dizajn pre svoj blog, Ablogia je dobrá voľba pre vás. Téma ponúka vlastné obrázky hlavičiek a možnosti odovzdania loga, aby bola časť hlavičky atraktívna.

Je to minimálny dizajn, ktorý zaistí, aby vaši používatelia mali skvelý zážitok z vášho blogu a aby mohli čítať váš obsah bez rozptyľovania. Môže to byť naozaj dobrá voľba pre akýkoľvek osobný web alebo spravodajský web.

Je to čistý, minimálny a SEO priateľský dizajn, ktorý zaistí, že váš obsah získa oveľa lepšie hodnotenie vo výsledkoch vyhľadávania Google.

Eduma

Téma Eduma WordPress

Ak chcete vytvoriť vynikajúcu webovú stránku venovanú výučbe, táto téma môže byť vaším najväčším spojencom. Je to určite jedna z najlepších tém WordPress pre vzdelávanie, ktoré v súčasnosti nájdete na trhu. Eduma má efektívny, praktický dizajn, ktorý určite priťahuje mnoho čitateľov. Nevyžaduje sa žiadna znalosť kódovania a nie je potrebné najímať odborníkov na vývoj webových aplikácií.

Táto téma Vzdelávanie WordPress obsahuje aj veľký zoznam prémiových funkcií, ktoré boli pridané bezplatne. Eager študenti majú prístup k obsahu zo svojich smartfónov, tabletov, notebookov alebo stolových počítačov. Pokiaľ má obrazovku a pripojenie na internet, bude kompatibilný s vašou vzdelávacou webovou stránkou.

artis

Artis WordPress Téma

Artis je téma WordPress určená pre kreatívnych jednotlivcov a profesionálov. Téma je plná množstva demonštračných webových stránok, ktoré sú pripravené pre rôzne výklenky a páry v jedinečných portfóliových štýloch, viac ako tridsať typov portfólia, rozsiahle možnosti prispôsobenia, adaptívne obrázky pre lepšie prezeranie na menších zariadeniach, pohlcujúci zážitok z elektronického obchodu s minimálnym dizajnom a oveľa viac.

Vďaka zahrnutiu väčšiny populárnych doplnkov ako Visual Composer, Revolution Slider a LayerSlider si môžete byť istí, že s témou získate skvelé funkcie. Ako už bolo spomenuté, WooCommerce je tiež bezproblémovo integrovaný do zážitku spolu s praktickým rozložením produktu, Ajax Mini Cart a pútavými efektmi vznášania sa.

Blogora

Blogora WordPress Téma

Blogora Theme je téma Bootstrap WordPress, ktorú môžete použiť na vytváranie pozoruhodných a pútavých osobných blogov. Má 100% citlivé prostredie kompatibilné s prehliadačom, ktoré funguje na všetkých zariadeniach ako sen. Téma Blogora je tiež optimalizovaná pre vyhľadávacie nástroje a rýchlosť. Teraz môžete začať svoj projekt v čo najkratšom čase, s čo najmenšou prácou a energiou.

Niektoré z funkcií aplikácie Blogora Theme sú murovaná mriežka, tri rozloženia, ponuka profilu a tlačidlo naspäť na začiatok. Predvolené nastavenie nebudete chcieť zmeniť ani kvôli tomu, ako pekné, čisté a moderné je. Nestrácajte čas, vyberte si tému Blogora a stránku okamžite spustite a spustite.

gurmán

Gurmánska téma WordPress

Gourmet Restaurant & Cafe WordPress Theme je sofistikovaná a inovatívna šablóna webových stránok, ktorú môžete použiť na vytvorenie rôznych webových stránok, ako sú reštaurácie, kaviarne, firemné, obchodné, osobné, fotografia a dokonca aj portfólio..

V tejto téme je nainštalovaný demo inštalátor jedným kliknutím. Tvorcovia tiež vytvorili túto tému s elegantným a ľahko prispôsobiteľným rámcom a postavili ju na najnovšej technológii Bootstrap. Takto môžete bez námahy vytvárať citlivé webové stránky pripravené na preklad a pripravené pre mobilné zariadenia. Táto téma navyše reaguje a vyzerá úžasne na akomkoľvek type zariadenia, od stolných počítačov, cez tablety až po mobilné telefóny.

Kleo

Kleo WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Spoločnosť Kleo si udržiava svoj bohatý štandard na stále vysokej úrovni, aby ste z nej mohli vyťažiť maximum pri vytváraní webovej platformy pre pracovné dosky a služby nezávislých služieb. Ukazuje iba, že táto šablóna sociálnej siete Bootstrap je najlepšia. Spoločnosť Kleo poskytuje flexibilitu, pohodlie a funkčnosť pri vytváraní jedinečného online trhu pre uchádzačov o zamestnanie a ďalších kreatívnych jednotlivcov. Kleo je zábavné remeslo a má veľa podpory dokumentácie a tém. Sociálne médiá sú plne integrované, aby získali klientov / sledovateľov. Medzi špeciálne prvky patria kalendáre, editor odtieňov a neobmedzené možnosti farieb. Na webe sa nachádza neobmedzená hlavička a pozadie videa.

Sumarizovať

Použitie tém Bootstrap WordPress má nepochybne veľa výhod. V prvom rade nemusíte najímať dizajnérov. Ušetrí tak veľa peňazí, ako aj úsilie pri navrhovaní. Témy WordPress Bootstrap tiež šetria váš čas, ktorý ste museli investovať do písania stránok s dlhými návrhmi kódov.

Okrem toho zrýchľuje vašu novú úlohu vývoja webových stránok, pretože pozostáva z hotových kódovacích blokov. Umožňuje rýchle a efektívne vytvorenie prototypu webovej stránky. Tiež poskytuje veľké množstvo skriptov. A písanie mediálnych dopytov sa už viac nestane vašou bolesťou hlavy.

Navyše tento responzívny grid-based framework pomáha amatérom aj profesionálom. Rovnako vám ponúka flexibilitu pri prispôsobovaní prvkov vo vašej téme.

Toto je náš zoznam niektorých najlepších tém Bootstrap WordPress, ktoré sú momentálne dostupné na trhu. Ak hľadáte tému WordPress, je lepšie ísť s témou WordPress s programom Bootstrap, pretože sú flexibilnejšie, prispôsobiteľné, atraktívnejšie a užívateľsky prívetivejšie.

Zhromaždil som najlepšie témy Bootstrap, ktoré sú k dispozícii v tomto príspevku, a do tohto zoznamu budeme pridávať ďalšie. Nezabudnite si teda túto zbierku uložiť ako záložku.

Použite ich a dajte mi vedieť o vašich skúsenostiach v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map