20+ najlepších obchodných tém WordPress 2020

Najlepšie obchodné témy WordPress

Kľúčovým aspektom vášho podnikateľského plánu by mala byť vaša webová stránka. Naša generácia sa každým dňom zameriava viac na technológie a ak nemáte web pripravený na používanie mobilných telefónov, tak vám unikne obrovská časť trhu. Nie ste si istí, kde začať?


disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Čo robí skvelý obchod WordPress tému?

To je veľká otázka – čo robí skvelú obchodnú tému? Ktoré funkcie alebo možnosti? To bude skutočne závisieť od vášho podnikania. WordPress má pre každého niečo a vždy môžete na svoje webové stránky pridať ďalšie funkcie pomocou doplnku alebo dvoch doplnkov. Existujú však niektoré kľúčové funkcie, ktoré budete pravdepodobne potrebovať hneď po vybalení.

služby
Koniec koncov ste firmou, takže potrebujete spôsob, ako zdieľať so svojimi zákazníkmi to, čo presne robíte. Vysvetlite svoje ponuky služieb Toto môžete dosiahnuť pomocou špeciálneho typu príspevku určeného pre služby alebo pomocou vlastného modulu pre zamestnancov alebo dokonca pomocou ikonových polí..

zamestnanci
Nechceli by ste sa stretnúť s tímom ľudí vo vašej obľúbenej firme? Vaši zákazníci sa s vami chcú stretnúť – alebo vás aspoň trochu spoznať. Podeľte sa o fotografie svojho tímu, ich titulov alebo snáď pár zaujímavých ukážok o každej osobe. Prispôsobenie podnikovej webovej stránky vám môže pomôcť vytvoriť spojenie medzi vami a zákazníkmi a udržať tak ich myseľ.

Portfólio a galéria
To súvisí s tým, čo sa povedalo o zamestnancoch – zákazníci sa chcú dozvedieť o vás, vašej firme a vašich produktoch alebo službách. Pridaním galérie alebo portfólia máte šancu skutočne podoprieť svoje veci pre potenciálnych nových zákazníkov. Pridajte svoju najlepšiu prácu, predstavte výsledky, ktoré ste dosiahli pre klienta, alebo jednoducho zobrazte svoj tím v akcii. Opäť sa chcete spojiť so svojou klientelou.

Ohlasy
Buď úprimný. Už ste niekedy použili Yelp, Angies List alebo inú webovú stránku s recenziou? Na svojej firemnej stránke môžete preukázať svoje spoľahlivé výsledky spokojných zákazníkov pomocou posudkov. Niektoré témy pridávajú vlastné typy príspevkov, iné obsahujú moduly na vytváranie stránok alebo widgety alebo ich môžete pridať sami pomocou textového poľa. S výhradou, že referencie sú silným ovplyvňovačom pre nových zákazníkov.

Sociálne prepojenia
Chcete zostať v kontakte so svojimi zákazníkmi? Chcete osloviť nových zákazníkov? Chcete zdieľať reklamu? Potrebujete sociálne médiá. Témy sa líšia v závislosti od toho, kde pridávajú sociálne prepojenia (hlavičky, widgety, moduly na tvorbu stránok, profily zamestnancov atď.), Ale uistite sa, že ich máte niekde na svojom webe (a samozrejme aj účty aktívnych sociálnych médií, aby sa zhodovali)..

Samozrejme, jedná sa iba o niekoľko funkcií, ktoré bude väčšina podnikov potrebovať. V závislosti od konkrétneho podnikania môžete tiež hľadať WooCommerce podpora, ak chcete predávať svoje vlastné produkty, kompatibilitu s WPML a preklad zahrnutie súborov, ak chcete mať možnosť ľahko preložiť svoj web do viacerých jazykov alebo dokonca do viacerých jazykov diania funkcie správy, ak plánujete usporiadať v budúcnosti množstvo udalostí.

Najlepšie bezplatné a prémiové témy WordPress pre firmy

Teraz, keď viete, čo hľadať, je čas sa tam dostať a nájsť tému. Aby sme vám pomohli, zostavili sme zoznam niektorých najlepších firemných a obchodných tém WordPress z celého webu (poznámka: každú z týchto tém sme netestovali. Naše tipy sú založené na informáciách uvedených na stránkach s témami). Urobili sme, čo bolo v našich silách, aby sme zahrnuli dobrú kombináciu bezplatných a prémiových tém, takže bez ohľadu na to, aký môže byť rozpočet vašej firmy, existuje pre vás téma WordPress (pozrite sa však na tento zoznam šablón podľa WPThemesChecker pre viac možností). Poďme teda na to, pre čo si tu naozaj!

1. Spolu

Celkový počet viacúčelových motívov WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete tému so všetkými zvonmi a píšťalkami, Total je spôsob, ako ísť. Jeden z najpredávanejších tém na tému Themeforest, Total to zvládne všetko. Zahrnutý tvorca stránok Visual Composer vám umožňuje drag & drop prvky stránky vytvárať úplne vlastné rozloženia – nie je potrebný žiadny kód! Existuje takmer neobmedzené množstvo farieb pre takmer každý prvok, stovky ikon a tonu prvkov vlastnej budovy, ktoré nenájdete v iných témach. Pridajte všetkých svojich zamestnancov, referencie zákazníkov, služby, stránky, neobmedzené portfóliá, skladujte produkty, udalosti, kontaktné formuláre a ďalšie. Navyše celá téma reaguje, takže vaše stránky a príspevky budú vyzerať skvele aj na mobilných zariadeniach.

2. Elegantný (zadarmo)

Téma elegantného bezplatného podnikania WordPress

Info & DownloadView The Demo

Potrebujete priamu obchodnú tému? Vyskúšajte Elegant. Táto profesionálna a úplne bezplatná obchodná téma pre WordPress obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie svojej firemnej webovej stránky bez akýchkoľvek nákladov. Téma obsahuje posúvač na hlavnej stránke, krásny typ vlastného príspevku v portfóliu, typ vlastného príspevku pre užitočný personál, sekciu s ikonami (ideálne pre pridanie niektorých služieb) a samozrejme celý blog. Navyše existujú možnosti pre písma, vlastné logo, vlastné autorské práva a ďalšie.

3. Predné

Predná profesionálna viacúčelová téma WordPress

Front je ohromujúca viacúčelová téma ideálna pre obchodné weby, ako aj pre blogy, aplikácie, help desk, agentúry a ďalšie. Vďaka viac ako 150+ blokom na tvorbu stránok Gutenberg plus 25+ vopred zostavených ukážok je ľahké vytvoriť perfektný web. Táto výkonná téma sa môže pochváliť funkciami pre mega menu, posúvanie paralaxy, posuvníky obsahu alebo obrazu, rozmiestnenie mriežky mriežky, vlastné farby a prechody a ďalšie tony. A pretože je postavený na Gutenbergu, na vytváranie svojho webu používate jadro WordPress – všetko udržiavajte veľmi rýchlo!

Téma je tiež navrhnutá tak, aby perfektne pracovala s obľúbenými doplnkami a pridávala rozsiahle funkcie. Nainštalujte si WP Job Board a vytvorte si svoj vlastný zoznam pracovných ponúk s prednou časťou. Alebo pridajte WooCommerce, takže pridanie obchodu na vaše stránky je hračka. Naozaj nie je nič, čo Front nemôže urobiť!

4. Zerif PRO

Téma Zerif Pro Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak ste si už niekedy prečítali bezplatné témy na WordPress.org, určite ste videli mega populárnu tému Zerif Lite. Zerif Pro je prémiová verzia, ktorá je nabitá úžasnými funkciami pre vaše podnikanie. Téma obsahuje prispôsobiteľnú domovskú stránku s možnosťami pridania vašich funkcií, portfólia, tímu, cien, posudkov, kontaktného formulára a ďalších. Navyše existujú možnosti pre farby, pozadie paralaxy a niektoré úžasné vlastné widgety.

5. Parallax One

Parallax One Free Business WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Parallax One je bezplatná téma WordPress na jednej stránke, ktorá je ideálna pre podniky. Táto téma obsahuje ľahko použiteľné sekcie na pridanie vašich služieb, tímu, posudkov, popisov a blogu. Táto bezplatná téma má dokonca obchod. Takže to, že máte malý rozpočet, neznamená, že nemôžete vytvoriť krásny web s jednou stránkou..

6. FreelanceEngine

Téma FreelanceEngine Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

FreelanceEngine bol navrhnutý ako komplexné riešenie pracovných plánov pre podniky a nezávislých pracovníkov, ktorí sa môžu pripojiť (podobne ako Upwork). Táto téma však môže urobiť omnoho viac než len výpisy. Keďže obsahuje program Visual Composer, môžete drag and drop prvky vytvoriť ľubovoľnú vlastnú stránku, okrem zverejnenia svojich vlastných pracovných miest (alebo hosťovanie ďalších).

7. OneEngine (zadarmo)

Téma OneEngine Free Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete jednostránkové riešenie, vyskúšajte službu OneEngine. Táto stručná téma je vynikajúcou možnosťou na vytvorenie vstupnej alebo úvodnej stránky pre vaše podnikanie. Vďaka krásnemu zavádzaču stránok, jednoduchému posuvníku, službám, časovej osi, barom zručností, zamestnancom, počítadlám, cenotvorbe a ďalším vstavaným informáciám je OneEngine skvelým začiatkom pre každú malú firmu.

8. CleanPort

Téma CleanPort Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak potrebujete profesionálnu obchodnú tému so zameraním na svoje portfólio, CleanBold je skvelá voľba. Téma tohto podnikového portfólia WordPress má jedinečnú domovskú stránku na predstavenie vašej práce, vašich služieb a nedávnych blogových príspevkov. Vrcholom tejto témy bude nádherné portfólio, v ktorom môžete zobraziť prácu svojho tímu na predchádzajúcich projektoch. Navyše existuje veľa možností prispôsobiteľstva pre vyladenie farieb, písiem a štýlov na vytvorenie jedinečnej webovej stránky.

9. Konzultácia s médiami

Médiá Konzultujte tému WordPress

Info & DownloadView The Demo

Media Consult je prémiová téma WordPress, ktorá bola navrhnutá s ohľadom na firemné podnikanie a webové stránky portfólia. Môže sa však použiť aj na takmer akýkoľvek typ stránok, napríklad na osobné blogy. Téma ponúka podporu pre tvorcu stránok Elementor, knižnicu užitočných zdrojov (pre knihy, správy a elektronické knihy), množstvo šablón a krátkych kódov a ďalšie.

10. Ultra

Téma Ultra Business WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ultra je flexibilná téma WordPress, pomocou ktorej by ste mohli vytvoriť ľubovoľný počet profesionálnych obchodných miest. S tvorcom rozloženia drag & drop ste obmedzení iba svojou fantáziou. Pridajte jazdce, videá, pozadia paralaxy, popisky, portfóliá, obchody WooCommerce a ďalšie. Navyše existujú ľahko použiteľné farby, písma, vznášadlá obrázkov a animácie elementov stránky, ktoré dokážu vylepšiť pizazz.

11. Kolektívne

Kolektívne obchodné WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Collective je kreatívna obchodná téma WordPress s hravými farbami a štýlmi, ktoré si vaši klienti budú pamätať. Téma obsahuje výrazné výbery farieb (ktoré môžete ľahko vyladiť pomocou vstavaných výberov farieb), pôsobivý posúvač HTML5, vstavané mega ponuky, vlastné krátke kódy a ďalšie.

12. Gadgetry (zadarmo)

Gadgetry Téma WordPress zadarmo

Info & DownloadView The Demo

Táto krásna malá bezplatná téma je ideálna pre profesionálne webové stránky. Gadgetry prichádza s možnosťami hneď po vybalení, pomocou ktorých môžete pridávať posúvače, vlastné farby a krátke kódy na vytváranie stránok s vlastným vzhľadom (stačí pridať kódy pre tlačidlá, grafy, stĺpce, svetelné polia, mapy a ďalšie) a vytvoriť stránky pre svoje stránky. služby a personál).

13. Firemné (zadarmo)

Téma firemného podnikania WordPress

Info & DownloadView The Demo

Poslednou témou, ktorú chceme zdieľať, je bezplatná téma Corporate WordPress. Táto čistá a minimálna téma má niekoľko skvelých funkcií, ktoré vám pomôžu začať ako ľahko použiteľná sekcia posúvača a funkcií na domovskej stránke, vstavané portfólio na predstavenie vašich projektov, vlastný typ príspevku pre zamestnancov, do ktorého môžete pridať všetkých svojich členov tímu, celý blog, štylizovaný typografia a podpora pre Symple Shortcodes 2.0 (ktoré môžete použiť na pridanie sociálnych ikon, kariet, akordeónov, cenových tabuliek, barov zručností, posúvačov príspevkov a ton).

14. Prístav

Príspevok Business WordPress Theme

Téma Harbour je nádherne minimálna a moderná téma, ktorá sa dokonale hodí pre mnoho firiem. Vďaka čistému a profesionálnemu usporiadaniu sa ľahko prispôsobuje viacerým priemyselným odvetviam. Použite portfólio pre svoju webovú stránku s fotografiami, oblasti hrdinov a svedectvá klientov pre presvedčivé stránky agentúry alebo si zoberte zahrnutú tému pre deti a vytvorte si webovú stránku svojich snov, aby ste predviedli svoje schopnosti webdizajnu. Súčasťou témy sú aj vlastné štýly ponúk, 10 a viac bezplatných doplnkov ThemeBeans, viac štýlov portfólia a ďalšie.

15. Monstroid 2

Téma Monstroid 2 Business WordPress

Vytvorte si lepšiu webovú stránku pre svoje podnikanie s témou Monstroid WordPress. Táto výkonná téma obsahuje 9 prednastavených ukážok ukážok, pomocou ktorých môžete rýchlo spustiť svoje webové stránky. Potom využite vstavané možnosti hlavičky, rozloženia blogu, vlastných miniaplikácií, užitočných doplnkových doplnkov (ako sú kalendár udalostí, Cherry Trending Post, MotoPress Menu, Cherry Socialize atď.), Elektronického obchodu, sociálnych sietí a ďalších. svoj vlastný web svojho druhu.

16. Advokát a advokát

Advokát a právnik Téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Vytvorte profesionálnu online prítomnosť s témou Právnik a právnik WordPress. Táto téma finančného sektora je skvelým spôsobom, ako urobiť pozitívny prvý dojem pri hľadaní nových klientov. Téma je dodávaná so všetkými funkciami, ktoré potrebujete na zdieľanie zdatných finančných obchodov, ako sú obchodné služby, míľniky, zamestnanci, portfólio a ďalšie. Navyše je ľahké začať. Téma Layer & Attorney sa dodáva s jednoduchým inštalátorom demo obsahu, s viac ako 30 šablónami pripravenými na použitie, s paralaxovými jazdcami, rozložením hlavičky a päty a prepínačom vzhľadov témy.

17. Divi

Divi Multiuse WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Určite ste už počuli o téme Divi WordPress od Elegant Themes? Táto populárna voľba je viacúčelová téma, ktorá je dodávaná s ľahko použiteľnými ukážkami ukážok, responzívnymi úpravami, ľahkými prispôsobiteľnými možnosťami pre farby / veľkosti / medzery / atď. A vlastnými doplnkami vrátane nástroja na vytváranie a ukladanie stránok Divi. S prvkami na tvorbu stránok pre audio prehrávače, panely zručností, výzvy na akciu, karty, sociálne sledovanie, navigáciu po poslaní, posuvníky videa, filtrovateľné portfóliá, cenové tabuľky a oveľa viac si budete môcť vytvoriť web hodný vašej firmy..

18. Themify Ultra

Téma Ultra WordPress

Info & DownloadView The Demo

Themify Ultra je flexibilná téma WordPress s plne responzívnymi a štýlovými možnosťami na vytvorenie vlastnej webovej stránky. Navyše téma obsahuje viac ako 100 dolárov v prémiových doplnkoch na odpočítavanie, ukazovatele priebehu, počítadlá, kontakty, WooCommerce, časové harmonogramy, galérie obrázkov, písací stroj, mapy, cenové tabuľky a profesionálne posúvače. Aj keď existuje veľa možností prispôsobenia, vopred nastavené výbery farieb a šablóny rozloženia stránky umožňujú rýchle a ľahké začať aj pre začiatočníkov.

19. Zamestnajte

Jobify Business WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Jobify je výkonná téma aplikácie WordPress s doskami úloh s bohatými úryvkami poháňanými JSON, automatickým nastavením obsahu, filtrovaním polohy, obnovením podpory, lokalizovanými súbormi na preklad a podporou sietnicového obrazu. Súčasťou témy je aj intuitívny tvorca domovskej stránky typu drag and drop v rámci živého prispôsobovača WordPress. Chcete postaviť ešte lepší motor práce? Jobify je kompatibilný s populárnymi doplnkami, ako sú WP Job Manager, Resume Manager, WooCommerce Listings, Slider Revolution a mnoho ďalších, ktoré môžu na vaše webové stránky pridať funkcie a funkcie..

20. Zlieváreň

Zlieváreň viacúčelové obchodné WordPress tému

Info & DownloadView The Demo

Zlieváreň je dynamická téma WordPress vytvorená pre všetky typy firiem. Vďaka funkciám vrátane kompatibility medzi prehliadačmi, responzívneho dizajnu, výkonných tematických možností, neobmedzeného rozloženia a podpory prekladu je Zlieváreň dokonale vhodná pre malé i veľké podniky. Stačí nainštalovať tému a potom pomocou priloženého doplnku Visual Composer pretiahnuť svoju cestu na perfektné rozloženie webovej stránky alebo vstupnej stránky.

21. FinanceGroup

Téma FinanceGroup Accounting Business WordPress

Téma FinanceGroup je klasicky upravená téma WordPress pre podnikanie a účtovníctvo. Pomocou priloženého tvorcu šablón TemplateMonster môžete rýchlo vytvoriť prispôsobenú webovú stránku pomocou 25+ modulov stránky, predvolieb a možností konfigurácie. Táto téma je tiež kompatibilná s Ecwid, takže ak sa rozhodnete ponúkať ďalšie produkty alebo obchodné služby online, môžete si tému predať priamo z vlastného internetového obchodu..

22. iBusiness

Téma iBusiness WordPress

Info & DownloadView The Demo

iBusiness je súčasťou jedinečného nového radu ľahko použiteľných tém na klikanie a úpravy WordPress. Jednoducho prejdete na živé ukážku, kliknutím na tlačidlo prispôsobíte a potom pomocou vizuálneho editora doslova kliknete a upravíte rôzne komponenty témy (popis, služby, obrázky na pozadí, zamestnanci, portfólio, blog, cenové tabuľky, kontaktné informácie, atď.). Po dokončení exportujte dokončené súbory s témami, ktoré sa zobrazia na vaše živé stránky. Brnkačka.

Viac zdrojov pre vaše podnikanie

Nezabudnite však iba na profesionálne vyzerajúcu webovú stránku, je tu veľa ďalších vecí, ktoré by ste mali urobiť pre svoju online prítomnosť, marketing a ďalšie. Tu je niekoľko užitočných článkov od našich autorov, aby vás nasmerovali správnym smerom.

 • Zjednodušenie vašej online prítomnosti pomocou WordPress
 • Najlepší sprievodca marketingom vašich webových stránok WordPress
 • Ako zvýšiť mieru konverzie
 • Užitočné doplnky WordPress pre miestne podniky
 • Ako vybudovať nezávislý podnik, Sprievodca Symple WordPress

Ak máte akékoľvek ďalšie tipy, podeľte sa o ne s komentármi uvedenými nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map