20+ najlepších tém blogu WordPress pre osobné a externé blogovanie

Najlepšie Blog WordPress Témy pre osobné a externé blogovanie

Blog je skvelý spôsob, ako byť kreatívny, rozvíjať svoju značku a rozširovať svoje písacie schopnosti. Zo všetkých možných blogovacích platforiem je WordPress najlepší (alebo si to aspoň myslíme – to je to, čo používame na spustenie nášho blogu, ktorý práve čítate). WordPress uľahčuje vytváranie blogov a pomocou jednej z najlepších tém WordPress blogu môžete začať písať čo najskôr.


Pri pohľade na témy pre váš blog je potrebné zvážiť niekoľko kľúčových faktorov:

 • dispozície: Vyberte motív s rozložením, ktoré sa vám páči. Ak chcete rozloženie murovanej mriežky, je jednoduchšie vybrať si tému, ktorá má demo muriva, namiesto inštalácie doplnku a pokusu o jeho fungovanie. V rovnakom riadku – vaša téma by mala reagovať, aby váš blog vyzeral skvele na akomkoľvek zariadení.
 • Formáty príspevkov: Vyhľadajte tému, ktoré dokáže spracovať médium, ktoré chcete odovzdať. Či už chcete len štandardné príspevky, videá, galérie obrázkov alebo citáty, skontrolujte, či motív, ktorý vyberiete, tieto formáty podporuje.
 • Sociálne médiá: Akákoľvek dobrá téma pre blogovanie bude zahŕňať podporu sociálnych médií. Marketing sociálnych médií je obrovskou súčasťou rozširovania vášho blogu a prítomnosti na internete, a preto je také dôležité, aby sa vaše príspevky v blogoch ľahko zdieľali. Dobrá téma blogu WordPress bude zvyčajne obsahovať možnosti zdieľania v sociálnych sieťach na príspevkoch, odkazy v záhlaví / päte a sociálny widget „nasledovať“.

Toto je len niekoľko funkcií, o ktorých si myslíme, že by mala mať úžasná téma blogov WordPress. V závislosti od vašich vlastných potrieb môžete tiež chcieť tému s kompatibilitou WooCommerce, vstavané reklamné spoty na speňaženie vášho blogu, funkciu automatického prehrávania (uvažujete o spustení vlogu) atď..

Ak hľadáte najlepšie motívy blogu WordPress, pravdepodobne nájdete tisíce až tisíce výsledkov. Aby sme vám ušetrili čas, tu je náš zoznam najlepších blogových tém WordPress, pomocou ktorých môžete začať blogovať. Dúfame, že sa vám bude páčiť!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkom viacúčelové a blogovanie WordPress Téma: Mason Demo

Info & DownloadView The Demo

Téma Total drag & drop WordPress je flexibilná, viacúčelová téma, ktorá je ideálna pre akýkoľvek dizajn webových stránok. Je to najpredávanejšia téma s viac ako 32 000+ spokojných zákazníkov – preto ju neustále odporúčame! Vďaka vstavanej reakcii, podpore RTL, funkciám A11y, vlastným typom príspevkov (portfólio, zamestnanci, referencie), ľahko použiteľnému nástroju na tvorbu stránok, prémiovým animovaným jazdcom a ďalším je celkom zrejmá voľba pre váš blog alebo projekt webového dizajnu..

Celkom viacúčelové a blogovacie tému WordPress: Charlotte Demo

Celkom tiež obsahuje ukážky ukážok rýchlej inštalácie 40+ vrátane murár a charlotte ukážky blogov zobrazené vyššie. Týmto spôsobom môžete jednoducho nainštalovať ukážkové ukážky, aby sa vaše webové stránky spustili v priebehu niekoľkých minút. Téma obsahuje veľa funkcií špecifických pre blog vrátane stĺpcov, zoznamov, rozloženia správ, murovaných mriežok a prispôsobiteľných dynamických šablón stránok. Plus social je už integrovaný – takže môžete pridať zdieľanie svojich príspevkov priamo zo živého Prispôsobiteľa.

2. Ashe (zadarmo)

Ashe Osobné a viacnásobné autorovi zdarma WordPress Blog Téma

Vytvorenie blogu by malo byť jednoduché – a s témou Ashe WordPress zdarma. Táto ohromujúca téma sa dá nainštalovať priamo z hlavného panela WordPress a obsahuje ľahko použiteľné funkcie, ktoré vám pomôžu vytvoriť krásny blog. Používajte vstavané možnosti pre rozmiestnenie stránok v rámčeku alebo v celej šírke, vyberte vlastné farby pozadia pomocou Live Customizer, nahrajte svoje vlastné logo a ďalšie. A keďže téma je citlivá a pripravená sietnica, bude váš blog vyzerať skvele, či už sú vaši čitatelia v telefóne alebo na počítači.

Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí úžasný posúvač domovskej stránky, pravý a ľavý bočný panel, odporúčané reklamné oblasti (reklamné boxy), rozloženie zoznamu, RTL a podpora prekladu. Plus Ashe je kompatibilný s populárnymi doplnkami, ako je WooCommerce a pridáva obchod s elektronickým obchodom, kontaktný formulár 7, doplnky s doplnkom GDPR a väčšinu tvorcov stránok (Elementor, Visual Composer, Beaver atď.), Takže si môžete navrhnúť vlastné rozloženie. A ak máte záujem získať ešte viac z témy, môžete upgradovať na Ashe Pro pre rozšírené možnosti vloženia, uverejnenia a štýlu.

3. Noviny

Novinový motív WordPress pre blogy, časopisy a ďalšie

Noviny sú skvelou témou WordPress pre akýkoľvek blog, časopis, spravodajskú sieť alebo akékoľvek iné publikovacie miesto. Ako jedna z 10 najpredávanejších tém všetkých čias (na Envato), nebudete prekvapení zdanlivo nekonečným zoznamom výkonných funkcií. Vyberte si z viac ako 80 ukážok návrhov, 810+ pripravených na použitie prvkov stránky a šablón dizajnu pre blogové príspevky, stránky, kategórie a archívy. pomocou intuitívneho nástroja na vytváranie drag & drop (s vlastnými prvkami mriežky a správy, ktoré sa nenachádzajú v iných témach) ľahko vytvorte jeden z druhov návrhov rozloženia. Vstavaná podpora pre požiadavky AMP, YouTube, Adsense, recenzie, bbPress, WooCommerce a GDPR kladie noviny na vrchol.

4. Activello (zadarmo)

Téma blogu ActivPrine zdarma WordPress

Téma Activello od spoločnosti Colorlib je krásna téma pre blogovanie, ktorá je ideálna pre založenie vlastnej webovej stránky. Táto viacúčelová téma je postavená na technológii Bootstrap s funkciami pre jazdca, vlastné autorské práva, nekonečný posun, vektorové ikony, responzívne rozloženia, neobmedzené farby a ďalšie. Téma je tiež kompatibilná s populárnymi doplnkami, ako sú WooCommerce, Kontaktný formulár 7, Yoast SEO, JetPack a W3 Total Cache. Navyše je to úplne ZADARMO – to, čo sa nemiluje?

5. Glamour

Viacúčelová téma Glam Blog

Vytvorte si vlastný glam blog s Glamour od QDONOW. Táto krásna téma ponúka veľa jednoduchých funkcií, napríklad niekoľko ukážok s rýchlym štartom (vrátane životného štýlu, podnikateľa, mamičky a blogu o jedle), takže počas niekoľkých minút môžete mať skvelo vyzerajúci web. Potom môžete svoj web prispôsobiť pomocou 800 a viac písiem Google, vlastných miniaplikácií, veľkého rozmeru obrázka, rozloženia, farebných možností a ďalších. Plus s Glamour môžete tiež speňažiť svoje stránky – prostredníctvom obchodu WooCommerce a preddefinovaných oblastí reklamných pruhov (hlavičky, bočný panel, päty a pod obsahovými sekciami. A ak potrebujete pomoc v akomkoľvek bode, QDONOW ponúka bezplatnú inštaláciu, podrobnú online dokumentáciu a priamu e-mailovú podporu)!

6. Rozmarín

Téma odpovedajúca na blog Rosemary

Info & DownloadView The Demo

Rosemary je krásna téma WordPress pre akýkoľvek štýl blogu. Čisté a svetlé rozloženie je perfektnou prázdnou tabuľou pre váš obsah. Téma obsahuje 5 rôznych rozložení blogov, odporúčaný jazdec, vstavané farebné možnosti a citlivý na všetky dizajny. Rosemary tiež prichádza s vlastnými miniaplikáciami blogu pre vaše najnovšie príspevky, promo box, o mne, sociálnych médiách a ďalšie.

7. Divi

Divi Multifunkčné, Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Divi je obľúbená a flexibilná možnosť vytvorenia vášho webu alebo blogu. Postavené na populárnom tvorcovi stránok Divi, existuje veľa jednoduchých prvkov stránky, do ktorých môžete pridávať obrázky, text, zručnosti, nadpisy, e-mailové prihlásenia, vyhľadávanie, obchod, referencie, cenové tabuľky, jazdce, portfólio, výzvy na akciu, chyby a ďalšie. A čo je najdôležitejšie – predvolený blog spoločnosti Divi je skvelou základňou pre začatie blogovania. Vytvorte úžasnú domovskú stránku pomocou nástroja na tvorbu obsahu a potom pomocou podpory formátov príspevkov pridajte svoj obsah (doplnený obrázkami, videami, odkazmi alebo galériami).

8. Wanderlust

Wanderlust Cestovanie Blog WordPress Téma

Téma WordPress pre blogovanie Wanderlust bola navrhnutá tak, aby uľahčila zdieľanie vašich dobrodružstiev. Téma Wanderlust, zameraná na blogy alebo časopisy zamerané na cestovanie, obsahuje obrázky v plnej šírke, 10 štýlov post formátov, ktoré najlepšie zobrazujú vaše médiá (obrázky, video, zvuk), a užitočnú sekciu Instagramu nad pätou, ktorá vám predstaví najnovšie obrázky. Začnite rýchlo pomocou jedného z troch predformátovaných vzorov domovskej stránky, vďaka čomu môžete pridávať svoje príspevky. Chcete pridať obchod? Žiaden problém. Táto téma je tiež plne kompatibilná s WooCommerce pre jednoduché možnosti elektronického obchodu.

9. Mesa (zadarmo)

Zdarma Mesa WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Mesa je úplne zadarmo, 100% GPL blogová téma pre WordPress vytvorená priamo tu na WPExplorer. Táto jednoduchá téma štýlu blogu v murive je ideálna pre vaše nové úsilie v blogovaní. Téma obsahuje jednoduché možnosti stylingu prostredníctvom živého prispôsobovača (pre responzivitu, hlavičku, sociálne prepojenia, štýl zadávania / stĺpce, reklamné spoty atď.), Množstvo poštových formátov (štandard, obrázok, galéria, video, zvuk a cenová ponuka), vlastné logo odovzdávať, vstavané reklamy v päte a na bočnom paneli a možnosti sociálnych odkazov (hlavičky a miniaplikácie). Mesa je rýchly a jednoduchý spôsob, ako svoj blog spustiť!

10. Olsen

Téma bezplatného blogu Olsen Light

Info & DownloadView The Demo

Olsen Light je krásna bezplatná téma blogu WordPress, ktorú môžete použiť na založenie vlastného blogu. Aj keď existuje prémiová verzia (na ktorú dôrazne odporúčame inováciu), Olsen light má užitočné funkcie na integráciu vašich sociálnych médií, zobrazovanie jazdca fotografií na Instagrame, nahrávanie loga, konfiguráciu ponuky a ďalšie možnosti v živom prispôsobiteľovi. Súčasťou témy sú aj widgety špecifické pre blog pre sekciu „O mne“, najnovšie príspevky a sociálne médiá. Téma Olsen je tiež kompatibilná s tvorcami prvkov Elementor, Divi a / alebo SiteOrigin a poskytuje tak výkonnejšie možnosti vytvárania stránok..

11. Hemlock

Téma blogu responzívneho WordPress

Info & DownloadView The Demo

Hemlock je ohromujúca téma pre ctižiadostivých blogerov. Téma má jedinečný dizajn posúvača domovskej stránky príspevkov, ktorý vám pomôže lepšie predviesť najlepší obsah. Téma obsahuje všetky funkcie, o ktorých sme hovorili, že tie najlepšie témy blogov WordPress by mali mať – napríklad vstavané sociálne zdieľanie, množstvo poštových formátov a solídne rozloženie (vyberte si z blogu s plnou šírkou, bočného panela alebo mriežky). Vďaka jednoduchému dizajnu je prispôsobiteľný pre všetky odvetvia priemyslu, ako je móda, technika, podnikanie, záhradníctvo atď.

12. Amadeus Pro

Amadeus Pro WordPress Blogovanie Téma

Téma WordPress blogu Amadeus je vynikajúcou voľbou, či chcete blogovať ako koníček alebo pomôcť propagovať svoje podnikanie. S programom Amadeus je ľahké prispôsobiť vzhľad a dojem z vašich webových stránok pomocou možností neobmedzených farieb, loga, sociálnych sietí a rozloženia (všetko na praktickom paneli Témy možností). Pridajte posúvač domovskej stránky, využite prispôsobiteľné miniaplikácie bočného panela a vyberte rozloženie svojej domovskej stránky (mriežku alebo stĺpce) a vytvorte si vlastný blog svojho druhu.

13. New York (Blog a obchod)

Téma blogu a obchodu v New Yorku WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pre tých, ktorí chcú vybudovať blog ako firmu, je New York jednou z najlepších tém pre obchod a blog WordPress, ktoré si môžete vybrať. Je to perfektná téma na vytvorenie elegantného blogu na zdieľanie vašich myšlienok a tipov alebo na spustenie vlastného internetového obchodu so spoločnosťou WooCommerce. Téma obsahuje jedinečný karuselový príspevok na domovskej stránke, štýlové widgety (sociálne, o, Instagram, posledné príspevky, atď.), Dve oblasti ponuky, vstavanú mriežku informačného kanála v päte a prispôsobiteľný text autorských práv. Na vrchole úžasných funkcií blogu sa k téme dodáva aj výkonný doplnok editora CSS Yellow Pencil, takže môžete vyladiť ktorúkoľvek časť dizajnu iba niekoľkými kliknutiami.!

14. Essence Pro

Téma WordPress blogu Essence Pro

Info & DownloadView The Demo

Essence Pro je krásna detská téma pre blogovanie pre populárny rámec Genesis. Keďže je téma postavená na technológii Genesis, už obsahuje dôležité možnosti pre zjednodušenie ovládania, vlastnú hlavičku, schopnosť reagovať, preklady, možnosti rozloženia, eCommerce a rozloženie základnej stránky. Čo však robí Essence Pro jedinečným, je štýlové rozloženie domovskej stránky s odporúčaným obrázkom, novinkami pre informačné letáky a vrstveným dizajnom poštovej mriežky.

15. Príbeh atramentu

Atramentový príbeh rozprávanie blogov WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma blogu Ink WordPress uľahčuje zdieľanie obsahu. Možnosti dizajnu pre túto tému sú úhľadne zastrčené do živého Prispôsobiteľa, kde môžete vykonať zmeny farieb a písiem a potom ich uložiť pred uložením naživo. Domáca stránka s ohromujúcou obrázkovou mriežkou témy pomáha vyniknúť novým príspevkom a keďže téma je pripravená na sietnicu, môžete odovzdávať väčšie a odvážnejšie fotografie..

16. Veggie

Veggie Blogovanie WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Veggie Food Blog je krásna voľba, ako začať svoju vlastnú webovú stránku pomocou blogových príspevkov, receptov, video sprievodcov alebo čohokoľvek iného. Táto responzívna téma blogov bola vytvorená pre blogerov s potravinami, ale skvele by fungovala pre ľubovoľný počet zameraní blogov. Ľahké možnosti prispôsobenia farieb, rôznych rozložení, podpory nástroja na tvorbu stránok (skvele funguje s prvkami Elementor, Beaver Builder alebo SiteOrigin), možností prekladu, kompatibilitou RTL a ešte viac robia z Veggie solídnu tému..

17. Autentické.

Autentický životný štýl Blog WordPress Téma

Téma Autentický blog životného štýlu obsahuje 9 rôznych ukážkových návrhov, z ktorých si môžete svoj blog rýchlo a ľahko spustiť. Vyberte si svoje obľúbené s možnosťou pre mriežku blogu, posúvače, štýlové prekrytia a ďalšie. V téme je tiež zabudovaná jednoduchá optika na prispôsobenie farieb pre viac ako 67 tematických aspektov, možnosti návrhu hlavičky (s rôznymi ponukami, logom a sociálnymi pozíciami), prispôsobiteľné moduly päty (pridajte svoje logo, vložte svoj Instagram alebo použite widgety), pridajte video pozadia, vytvorte karusel príspevkov a ďalšie.

18. Ananás (zadarmo)

Ananás Tumblog zadarmo WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Ananás je čistá a jednoduchá motív blogového štýlu WordPress. Ak chcete začať blog iba so svojimi sociálnymi odkazmi a obsahom, je to skutočne perfektná téma. Ananás sa vyznačuje čistým stredovým rozložením, ľahkými formátmi príspevkov (obrázok, video, zvuk, cenová ponuka), farebnými značkami kategórií a vstavanou integráciou sociálnych médií. Táto téma je tiež kompatibilná s programom Yoast SEO (pre navigáciu v strúhanke), kontaktným formulárom 7 a najpopulárnejšími bezplatnými doplnkami WordPress..

19. Vrchol

Vrchol muriva Mriežka Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Téma Peak je téma založená na mriežke, ktorá je ideálna pre akýkoľvek online blog alebo časopis. Téma je dodávaná s 2 rôznymi možnosťami pre domovskú stránku pre auto (murivo) alebo vlastné (môžete definovať veľkosti obrázka), dlaždice, post drop cap (na prvé písmeno), viac rozložení a formátov príspevkov, vstavané portfólio, možnosť mega ponuky a dokonca aj nápisy s vlastným nadpisom stránky. Téma Peak je kompatibilná aj s doplnkom WooCommerce – takže môžete pridať svoj vlastný obchod alebo zdieľať pridružený tovar so svojimi čitateľmi.

20. TheBlogger

Téma blogov TheBlogger WordPress

Pri zvažovaní najlepších tém WordPress blogu sme samozrejme museli zahrnúť aj TheBlogger. Táto téma blogov bola navrhnutá tak, aby uľahčovala (uhodli ste) blogovanie. S intuitívnymi možnosťami prispôsobenia, zabudovanými možnosťami portfólia, paralelným pozadím, úvodným videom na pozadí, kompatibilitou WooCommerce, farebnými možnosťami a jedinečnými rozloženiami sa o tomto téme blogu WordPress veľa zamiluje..

21. Bretónsko

Brittany Light Zadarmo Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Brittany Light je tradičné rozloženie blogového štýlu s ľavou stranou, obsahom jedného stĺpca a pravou bočnou lištou. Ale to je presne to, čo robí túto tému skvelou! Má možnosti pre vlastné miniaplikácie na pridanie odkazov na sociálne médiá, registrácie na odber bulletinu, časti o mne a informačného kanála Instagram. Ľahká verzia témy je úplne dobrá téma, ako začať svoj blog. Ak však chcete získať viac funkcií (napríklad autorský box, farebné možnosti, rozloženia atď.), Odporúčame vám upgradovať na profík.

22. Poďme blog

Poďme blog WordPress Téma

Vďaka blogu Let’s Blog WordPress je blogovanie hračkou. S ukážkovým importom jedného kliknutia, 300+ nastaveniami a možnosťami prispôsobovača motívov, viacerými rozloženiami blogu (s jazdcami, obrázkami hlavičky, karuselmi, mriežkami atď.), Galériami, vlastnými miniaplikáciami bočného panela a okamžitým vyhľadávaním, existuje v rámci Let’s Blog veľa vynikajúcich funkcií. takže si môžete vytvoriť dizajn hodný vášho obsahu.

23. Underwood

Téma blogu Underwood Story Blog

Ak hľadáte dobrý motív na vytvorenie osobného blogu, s témou Underwood nemôžete pokaziť. Táto moderná téma obsahuje výraznú typografiu, množstvo poštových formátov (celkom 9 pre obrázky, zvukové klipy, video, galérie atď.), 3 jedinečné štýly rozloženia domovskej stránky, podporu WooCommerce, štýly polí kontaktného formulára 7 a integrované sociálne médiá..

24. Modern Studio Pro

Moderné štúdio Pro Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Modern Studio Pro je ďalšou detskou témou Genesis. To znamená, že máte všetky rovnaké skvelé funkcie, ktoré ste si o Genesis zamilovali, a ďalšie bonusy niektorých štýlových štýlov. To zahŕňa vlastné hlavičky, pozadia, farebné štýly, rozloženie stránky, možnosti cusomtizer atď. K téme sa pridávajú 2 oblasti miniaplikácií domovskej stránky a krásny štýl záhlavia loga.

25. Recepty

Recepty Blogovanie Téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Recepty je štýlová prémiová téma WordPress pre blogovanie, ktorá je perfektná na zdieľanie obľúbených receptov so svetom. To je skvelá téma pre blog reštaurácie, zdieľanie vegánskych verzií vašich obľúbených receptov, blogovanie o receptoch copycat alebo pre akýkoľvek iný blog o jedle.

Varenie môže zahŕňať veľa pokusov a omylov, tak prečo nezdieľať svoje vynikajúce objavy so svetom? Recepty je fantastická téma blogov o jedle, ktorú môžete použiť na publikovanie a zdieľanie svojich vlastných osvedčených receptov. Vlastný typ príspevku podľa receptu uľahčuje pridávanie všetkých informácií, ktoré čitatelia budú potrebovať – ​​vrátane času prípravy, času varenia, ingrediencií a ďalších.

Po pridaní úžasných receptov téma obsahuje možnosti, ako môžu čitatelia hodnotiť recept. V téme sú aj stránky receptov s rezerváciou, zoznamy ingrediencií, na ktoré je možné kliknúť, možnosť „Recept na tlač“ a autorské biografie autora (skvelé, ak máte viac prispievateľov do svojho blogu o potravinách).

Táto téma je tiež pripravená na preklad, obsahuje vlastné widgety pre najlepšie hodnotené a najnovšie recepty, vstavané možnosti tém a dodáva sa spolu s podradenou témou pripravenou na vaše prispôsobenia..

Ďalší krok: Vyberte si jednu z najlepších tém WordPress Blog a začnite!

Pri všetkých týchto úžasných témach musíte urobiť iba dve veci – vyberte jednu a začnite svoj blog!

Vieme, že existuje veľa tém WordPress pre blogovanie, ale je dôležité vybrať si tému, ktorá je pre vás najvhodnejšia. Nájdite tému blogu WordPress s kvalitným kódom, dobrými funkciami a rozložením, ktoré sa vám páči. Uviedli sme, aké (podľa nášho názoru) sú niektoré z najlepších tém WordPress blogu. Dúfajme, že v našom kole bolo niekoľko spoľahlivých možností pre váš blog.

Potom sa pustite do vytvárania obsahu. Ak si nie ste istí, kde začať, vyskúšajte nášho jednoduchého 5-krokového sprievodcu a začnite blog. Usporiadame všetky kľúčové časti na spustenie vášho vlastného blogu pomocou WordPress (dôverujte nám – je to ľahké).

Máte otázky týkajúce sa vyššie uvedených tém? Alebo máte tému, ktorá nám chýbala a ktorá by podľa vás mala byť na našom zozname najlepších tém WordPress blogu? Zanechať komentár nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map