20+ najlepších tém kryptomeny WordPress 2020

15+ najlepších tém kryptomeny WordPress

S toľkými novými menami, ktoré sú k dispozícii online, by nemalo byť žiadnym prekvapením, že vývojári webu vytvorili tematické kryptomeny WordPress, ktoré sa zhodujú. Či už máte záujem o bitcoiny, monero, litecoíny, zvlnenie, éterium alebo inú menu, existuje bezplatná alebo prémiová téma kryptomeny WordPress, ktorá je pre vás to pravé..


Hľadali sme vysoko a nízko, aby sme našli profesionálne upravené motívy kryptomeny WordPress s ľahko použiteľnými funkciami, ako je napríklad vytváranie a presúvanie stránok, kalkulačky konverzie kryptomeny, sledovače cien mincí a dokonca spôsoby platby WooCommerce. Tieto témy sa výborne hodia pre akúkoľvek finančnú alebo investičnú spoločnosť, počiatočnú mincu ponúkajúcu propagačný alebo kryptomenný blog. Najlepšie zo všetkého – s týmito témami si nebudete musieť najať webový dizajn. Jednoducho nainštalujte, pomocou motívov vylepšite svoj dizajn a pridajte svoj obsah. To je všetko!

V žiadnom konkrétnom poradí tu nie sú naše najlepšie tipy na najlepšie kryptomenné témy WordPress na webe. Zahrnuli sme bezplatné a prémiové témy, aby sme vám poskytli väčší výber. Dúfajme, že v čase, keď sa dostanete na koniec tohto zoznamu, ste našli perfektný motív WordPress pre kryptomenu. Užite si to!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Crypton

Crypton viacúčelové kryptomeny WordPress Témy

Info & DownloadView The Demo

Crypton je dokonalá viacúčelová téma kryptomeny WordPress – obsahuje všetko, čo potrebujete na založenie vlastného podnikania. Táto téma obsahuje funkcie, ktoré by si každý správca webu obľúbil, ako je napríklad tvorca drag and drop stránky Visual Bucker, tvorca záhlavia a päty, vstavané vlastné typy príspevkov (pre služby, tím a posudky), vlastné bočné panely a správca farebných schém. Čo však skutočne robí Crypton vyniknúť, sú vstavané možnosti kryptomeny. Použite mincové miniaplikácie na zobrazenie aktuálnych cien mincí a zmapovanie vašich zárobkov, pridajte kalkulačku výmeny mien, aby vaši čitatelia alebo potenciálna klientela videli, čo sú pripravení investovať, a dokonca prijímajte krypto dary alebo platby pre svoj obchod WooCommerce..

2. Bitunit Lite (zadarmo)

Bitunit - Téma WordPress pre šifrovanie bitcoínov

Info & DownloadView The Demo

Bitunit Lite je výkonná šablóna WordPress bohatá na funkcie, ktorá je vhodná na použitie na rôznych finančných a obchodných stránkach. Jedná sa o neustále sa rozvíjajúce riešenie, ktoré sa rozširuje o nové nástroje a funkcie s vydaním každej novej aktualizácie. Téma je integrovaná s intuitívnym tvorcom stránky Elementor drag and drop. Zahŕňa niekoľko štýlov hlavičky a päty, ktoré sú pripravené na zmenu spôsobom, ktorý dokonale ladí s vašim osobným alebo obchodným štýlom. Bitunit navyše obsahuje množstvo použiteľných doplnkov a rozšírení prémiovej kvality. Obsahuje balíček JetElements zadarmo. S jeho pomocou môžete pomocou niekoľkých kliknutí predstaviť značky, príspevky a posuvníky na stránkach svojho webu.

3. Crypterio

Téma Crypterio - ICO a kryptomena WordPress

Info & DownloadView The Demo

Crypterio je výkonná a funkčne bohatá téma kryptomeny pre WordPress, ktorú by miloval každý podnikateľ. Téma obsahuje užitočné funkcie, ako je vstavaná kompatibilita s predprihlásením bielej farby ICO, inteligentná podpora kontraktov, miniaplikácie cien mincí, vlastné rozloženie stránky so zoznamom ICO, odpočítavanie na spustenie, kalkulačka prepočtu mien s výmenným kurzom v reálnom čase a ďalšie. Tieto možnosti v kombinácii s nastavením štýlu prispôsobenia na východ naživo, podporou AMP, responzívnymi jazdcami, tvorcom stránok a kompatibilitou s krížovým prehliadačom robia z Crypterio skvelú voľbu pre každú stránku zameranú na kryptomenu..

4. Crypto

Crypto - téma WordPress pre bitcoíny a kryptomenu

Téma Crypto je úžasnou voľbou pre blogerov, divákov a rizikových kapitalistov. Téma obsahuje živú ukážku ceny mincí, takže vy a vaši čitatelia môžete zostať na vrchole drobných zmien vo vašich vysoko lukratívnych investíciách. Chcete pomôcť týmto novým kryptomestiam? Téma Crypto obsahuje aj šablóny stránok pre špecializované stránky s mincami, kde môžete svojich čitateľov vzdelávať o záchvatových minciach (a tiež obsahovať odkazy na sprostredkovanie). Medzi ďalšie tematické funkcie patrí inštalácia na jedno kliknutie, tvorca domovskej stránky drag and drop, výber viacerých ukážok, porovnanie mincí, miniaplikácia na konverziu cien, WooCommerce a podpora prekladu.

5. Bitcrypt

Bitcrypt - Témy WordPress pre bitcoíny a kryptomenu

Info & DownloadView The Demo

Téma je určená na použitie v blogoch a obchodných stránkach o kryptomene. Jedná sa o plne upraviteľnú viacúčelovú šablónu WordPress, ktorá je určená na správu aj pre netechnikov. Téma je integrovaná s nástrojom WPBakery Builder, ktorý umožňuje intuitívne vyladiť hotové rozloženia, keď jednoducho pretiahnete niekoľko položiek. Do archívu sťahovania je zahrnutých množstvo vopred navrhnutých stránok, možností rozloženia, hotových prvkov používateľského rozhrania a prémiových tematických ikon. Téma beží na plne responzívnom rámci, ktorý zaručuje, že všetky časti obsahu sa budú rovnako dobre zobrazovať na menších a väčších obrazovkách.

6. Cryptic

Cryptic - WordPress Téma kryptomeny

Info & DownloadView The Demo

Cryptic je jednou z najpredávanejších tematických tém WordPress pre kryptomenu. S množstvom ľahko použiteľných ukážok, vstavanou funkciou prieskumníka bitcoínov (na prezeranie blokov, transakcií a hashov), vstavanou zmenou meny a adresárom ICO. Téma Cryptic je tiež plne kompatibilná s technológiou WooCommerce s podporou platieb za bitcoíny – takže si môžete urobiť nejaké kryptoiny a zároveň zdieľať užitočné informácie o kryptomene..

7. Dinarček

Dinarcek - WordPress Bitcoin Blog

Info & DownloadView The Demo

Zoznámte sa s Dinarčekom – témou blogovania o bitcoinách a kryptomene, ktorá je pripravená na spustenie vlastnej webovej stránky o investovaní alebo správe fondov. Téma je pripravená na použitie s typografiou, vlastným logom, responzívnymi jazdcami a funkciou CSS3 a animáciami. Dinarcek sa však nezastaví – okrem jednoduchých možností blogovania existujú aj funkcie špecifické pre krypty (napríklad sledovače mien) a vstavané reklamné bloky vám uľahčujú propagáciu zisku z vašich obľúbených kryptomien..

8. Cryplix

Cryplix - WordPress Téma pre blog s bitcoínmi

Info & DownloadView The Demo

Použite túto responzívnu šablónu WordPress na spustenie plne funkčných blogov o kryptomene. Cryplix sa má stať základom mnohých online projektov bohatých na obsah. Plne upraviteľné rozloženie je vylepšené o niekoľko vopred navrhnutých stránok, ktoré sú vhodné na použitie na rôzne účely. Súčasťou témy je tvorca stránok Elementor. S jeho pomocou môžu dokonca aj netechovia vytvárať všestranné webové stránky bez kódu. Vďaka paradigme prvého mobilu si môžete byť istí, že všetok obsah sa bude zobrazovať dokonale na menších obrazovkách. Prémiové rozšírenia a obrázky vysokej kvality sa pridávajú ako špeciálne bonusy bezplatne.

9. Fintech

Fintech WP Financial Tech & Services WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Fintech WP patrí medzi špičkové témy týkajúce sa kryptomeny WordPress v oblasti financií a technológií a ponúka plne prispôsobiteľné funkcie pre všetky stránky zamerané na kryptomenu. Vytvorte perfektné stránky pomocou hotových ukážok, drag and drop tvorcov stránok Visual Composer, štýlov hlavičiek a ponúk, výberov farieb a písiem. Akonáhle je váš web pripravený na všetko, čo zostáva, je pridať vlastné tipy na investovanie, predpovede kryptomeny a samozrejme vaše odkazy na odkazy alebo kódy, ktoré nasmerujú vašich čitateľov na vaše najlepšie výbery kryptografov..

10. Bitcoinee (zadarmo)

Bitcoinee - bezplatné WordPress Témy pre kryptomenu

Bitcoinee je samozvaná prvá bezplatná téma kryptomeny WordPress na WordPress.org. To znamená, že túto tému môžete ľahko nainštalovať zadarmo priamo z hlavného panela WordPress. Téma zahŕňa bočné panely a päty pripravené pre miniaplikácie a vlastné widgety kryptomeny za ceny mien (s% nahor alebo nadol), živé a nadchádzajúce ICO a prevodník mien v reálnom čase. Táto téma predstavuje perfektný spôsob, ako začať podnikať v oblasti kryptomeny.

11. Šifrovanie

Téma kryptomeny kryptomeny a blockchainu WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pri výbere tém šifrovania WordPress na propagáciu ICO sa podeľte o svoje tipy na investovanie v kryptomene alebo ponúknite svoje konzultačné služby zvážte tému Šifrovanie. Táto téma ponúka 4 úžasne štylizované ukážky, ktoré môžete importovať, aby ste si rýchlo vytvorili svoju webovú stránku. Stačí si len vybrať svoje obľúbené, pridať časovače spustenia odpočítavania ICO, predviesť svoju distribúciu tokenov, integrovať portfólio na znázornenie investičných stratégií a vytvoriť krásny blog pre kryptografické tipy. Téma je tiež pripravená na preklad s podporou RTL, takže môžete zacieliť na svoj miestny jazyk.

12. Experti

Odborníci na financie Business & Consulting WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Finance Experts je prémiová finančná a obchodná téma navrhnutá špeciálne pre finančné spoločnosti, konzultantov, maklérov a samozrejme kryptomeny. Téma sa dodáva s ukážkami pripravenými na viac ako 28 rokov, takže je ľahké jednoducho namieriť, kliknúť a nahrať svoje obľúbené demo, aby ste ušetrili čas pri navrhovaní svojich vlastných stránok. Pomocou vytvoreného nástroja na tvorbu stránok môžete vytvoriť neobmedzený počet rozložení, pridať obchod, pretože téma obsahuje plnú podporu WooCommerce alebo úžasný blog plný bitcoínov, Litecoinov, Monero a ďalších tipov na kryptoinvestície..

13. Konsulting

Konsulting - Poradenstvo a téma bitcoinových WordPress

Info & DownloadView The Demo

Konsulting je jedným z najúčinnejších tém Bitcoin a kryptomena WordPress, ktoré môžete použiť na začatie vlastného poradenského a investičného podnikania. Téma zahŕňa populárne prémiové doplnky, ako je napríklad WPBakery Visual Composer, responzívna Slider Revolution a výkonný tvorca základnej mriežky. S týmito nástrojmi a pokročilými možnosťami panela správcu, nastaveniami typografie, výbermi farieb a vlastnými miniaplikáciami môžete rýchlo a ľahko vytvoriť svoj vlastný kryptomenný web..

14. TopMiner

TopMiner - WordPress Téma šifrovania

Info & DownloadView The Demo

Šablóna je určená na vytváranie elegantných a profesionálnych webových kryptomen. Zahŕňa bohatú zbierku plne editovateľných stránok a pripravených rozložení. Nie je potrebné vytvárať mobilnú verziu vašich stránok, pretože téma je vytvorená pomocou paradigmy založenej na mobilných zariadeniach. Zakúpením šablóny získate množstvo pôsobivých bonusov. V prvom rade môžete vylepšiť hotový dizajn bez toho, aby ste sa dotkli riadku kódu. Balíček témy obsahuje aj niekoľko rozšírení prémiovej kvality, ktoré sú všetky zahrnuté v cene témy. TopMiner beží na Cherry Framework 5, vďaka čomu je pôsobivo rýchle a ľahko modifikovateľné.

15. Fincorp (zadarmo)

Fincorp Zadarmo bankovníctvo WordPress Téma

Pokiaľ ide o bezplatné kryptomeny WordPress témy, Fincorp je skvelá voľba. Táto téma založená na financovaní obsahuje intuitívne možnosti prispôsobenia témy pre rozloženia, responzívny a mobilne pripravený dizajn, prekladové súbory a kompatibilitu s WooCommerce, takže môžete ľahko predávať svoje vlastné služby alebo e-knihy na investovanie do kryptomeny..

16. cMena

cCurrency Téma kryptomeny WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete ušetriť ďalšie peniaze pri spustení webovej stránky s kryptomenami a napriek tomu dosiahnuť pekný a funkčne bohatý online zdroj, potom je mena cCurrency perfektným východiskovým bodom. Je integrovaný s poprednými rozšíreniami WordPress bez akýchkoľvek nákladov. Jedná sa o program na vytváranie stránok WPBaker pre vývoj webových aplikácií bez kódu a Slider Revolution, ktoré na vaše stránky prinášajú ďalšie vizuálne spúšťače. Téma je určená na konkrétne použitie na bitcoinových lokalitách. Obsahuje 30 prvkov, ktoré sú určené na to, aby vám pomohli odhaliť odporúčaný obsah, ceny, ukazovatele priebehu, vlastné služby atď. V balíku na stiahnutie sú zadarmo 2 variácie domovskej stránky..

17. Prenasledovanie

Snaha o flexibilnú aplikáciu kryptomeny WordPress

Info & DownloadView The Demo

Prenasledovanie je prekrásna téma kryptomeny a finančnej technológie WordPress s živým vývojárom drag & drop frontend a flexibilným tvorcom formulárov (umožňuje vám vidieť zmeny dizajnu v reálnom čase a dáva vám možnosť vyskúšať a vyskúšať nové veci bez obáv). Téma je navrhnutá zdola nahor s ohľadom na spoločnosti zaoberajúce sa šifrovaním a finančnými technológiami, pričom prichádza s užitočnými prednastavenými návrhmi na výmenu kryptomien, platformu obchodovania s bitcoínmi, digitálnu peňaženku, ICO alebo tokenový predaj, pričom ďalšie sa pravidelne pridávajú. Všetky predvoľby sú zostavené s dôrazom na detail a špecifické pre oblasť kryptomeny a finančnej technológie. Služba Pursuit je tiež kompatibilná s podporou mnohých platobných brán vrátane služieb PayPal, Stripe, kreditných kariet a viac ako 100 ďalších rozšírení brány. Táto téma funguje aj s mnohými doplnkami kryptomeny kompatibilnými s WordPress – integrácie sú hračkou.

18. Lymcoin

Lymcoinová kryptomena a téma ICO WordPress

Info & DownloadView The Demo

Lymcoin je prémiová téma určená pre priemysel kryptomeny vrátane blogov, časopisov, krypto-koučingu, počiatočných ponúk mincí (ICO), obchodu s ťažobným zariadením, trhu s kryptom obchodom, banskej farmy atď. jednoduché vytváranie vlastných rozložení stránky. Navyše s Lymcoinom je jednoduché prijímať platby používateľov pomocou integrovaného doplnku ThemeREX Donations. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí mobilná optimalizácia, import ukážky jedným kliknutím, podpora sietnice, jednoduché kódy, písma Google, ikony písiem, podpora prekladu a jednoduché aktualizácie..

19. CoinzFactory

Téma CoinzFactory Cryptocurrency WordPress

Info & DownloadView The Demo

Ak hľadáte rýchly spôsob, ako vytvoriť webovú stránku pre svoje ICO, určite by ste mali zvážiť CoinzFactory. Táto prémiová téma bola navrhnutá tak, aby uľahčila vytváranie vstupnej stránky. S prispôsobiteľnými funkciami, ako je odpočítavanie času, kalkulačka výmeny mincí, služby, míľniky, virtuálne miniaplikácie, nástroj na vytváranie a presúvanie stránok, animované posúvače a integrácia WooCommerce, CoinzFactory je skvelá voľba..

20. Ceres

Ceres Cryptocurrency & Blockchain Novinky Blog WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Zostavte si svoj vlastný blog o kryptomene a blockchaine s témou Ceres WordPress. Táto moderná téma správ a štýlov blogov obsahuje veľa užitočných funkcií na uľahčenie zdieľania investičných tipov, predpovedí alebo predpovedí, zoznamov ICO, krypto správ a oveľa jednoduchšie. Vyberte si zo šiestich rozložení článkov pre svoje príspevky a pridajte nadchádzajúce ICO pomocou vstavaného adresára (kompletný so štylizovaným kalendárom). Medzi ďalšie vynikajúce funkcie aplikácie Ceres patrí podpora sietnice, vlastné widgety, mega menu, kryptomena cenníka kryptomeny, neobmedzené možnosti farieb, kompatibilita s WooCommerce a kontaktným formulárom 7..

21. Hoverex

Hoverexová kryptomena a téma ICO WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma Hoverex je perfektnou voľbou pre váš ďalší projekt kryptomeny. Či už vytvárate a vstupnú stránku ICO, blog o kryptomenných investíciách, sieť poradcov blockchainu, zmenárenské služby, banskú farmu alebo niečo iné, téma Hoverex je skvelou voľbou. Moderný dizajn témy, inštalácia jedným kliknutím, ľahko použiteľné predpripravené stránky, prispôsobiteľné animované jazdce, nástroj na tvorbu záhlavia a päty, vlastné typy príspevkov (služby, tímy, referencie), tvorca farebných schém, písma Google, jednoduché aktualizácie a profesionálna podpora. len niektoré z mnohých dôvodov, prečo skúsiť Hoverex.

Je čas urobiť nejaké kryptoiny s týmito témami kryptomeny WordPress

Teraz, keď ste videli naše obľúbené kryptomeny WordPress, zoberte si svoje obľúbené a začnite budovať svoje podnikanie! Samozrejme existujú aj iné spôsoby, ako zarobiť peniaze pomocou kryptomeny, napríklad môžete prijímať platby bitcoinov na ktoromkoľvek webe WordPress (všetko, čo potrebujete, je plugin). Myslíme si však, že tieto témy sú najlepšie na spustenie vášho vlastného ICO, konzultačného alebo kryptomenného blogu.

Potrebujete pomoc pri výbere z našich obľúbených tém kryptomeny WordPress? Alebo už máte stránku o financovaní a šifrovaní, ale vaša téma nebola na našom zozname? Nechajte nás na vedomie nižšie – radi by sme vás počuli!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map