20+ najlepších tém WordPress pre hudobníkov

Najlepšie WordPress Témy pre hudobníkov

Je to rýchly svet poháňaný internetom a znalosť účinného marketingu je kľúčovým faktorom úspechu. Témy a doplnky na WordPress zohrávajú kľúčovú úlohu pri interakcii s vašimi fanúšikmi. V tomto príspevku sa zameriame na to najlepšie, čo môže WordPress ponúknuť hudobníkom, pokiaľ ide o témy.


Či už začínate ako hudobník alebo už ste v kapele, ktorá už má slušné pokračovanie, spôsob, akým sa prezentujete na internete, môže znamenať rozdiel medzi hviezdou a nejasnosťou. Pravdepodobne máte obraz, ktorý držíte blízko a drahá, ale aký je to obraz, do ktorého sa chcete, aby sa všetci vaši fanúšikovia, ktorým sa čoskoro budú zbožňovať, zamilovať? Aký druh hudby a životného štýlu zastupujete??

Pozrime sa na niektoré z najlepších hudobných motívov WordPress, aby sme sa dostali hore a hojdali sa.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Svieža

svieža hudba na tému wordpress

Hudba je jedlo pre dušu – univerzálny jazyk, ktorý sa mnohým ľuďom páči. Ak sa svojou hudbou snažíte osloviť viac duší, potrebujete krásnu a silnú hudobnú tému WordPress, ako napríklad Lush by power elite author Iron Templates..

Lush je kompletné riešenie pre všetkých v hudobnom priemysle od DJov po jazzových majstrov, punk rockerov a všetkých ostatných hudobných profesionálov, na ktorých môžete myslieť. Táto krása je nabitá na okraj so všetkými funkciami, ktoré potrebujete, aby sa vaše hudobné dielo sústredilo na svetlo.

S 8 a viac ukážkami, ktoré môžete importovať jediným kliknutím, Lush ponúka veľa možností štýlu na vytvorenie hudobnej webovej stránky svojich snov. Okrem toho je táto hudobná téma WordPress dodávaná s výkonným nástrojom na tvorbu stránok WPBakery, ktorý vám ponúka absolútnu kontrolu nad tým, ako vaše webové stránky vyzerajú a pôsobia..

To nie je koniec, Lush sa dodáva s pôsobivými fotoalbummi, neobmedzenými rozloženiami, farbami a fontmi, plne funkčným audio prehrávačom (napríklad texty, recenzie, videá na YouTube atď.), Diskografiou, Slider Revolution, detskou témou ako rovnako ako sietnicu a responzívny dizajn, čo znamená, že vaša hudba bude vyzerať skvele na viacerých zariadeniach.

Lush je navyše pripravený na WooCommerce, čo znamená, že hneď ako nainštalujete tému, môžete začať predávať vstupenky na hudbu a na udalosti. Okrem toho získate tri štýly ponuky, takže svojim hudobným obsahom môžete slúžiť svojim fanúšikom ako rocková hviezda. Okrem toho získate funkcie na správu koncertov a odpočítavanie udalostí, ktoré vám pomôžu zostať na vrchole svojej hudobnej kariéry.

2. Soundboard

soundboard wordpress téma pre hudobníkov

Aj keď snívate o vytvorení webovej stránky, ktorá osvetlí vašu hudbu, hudobná téma Soundboard WordPress zaujme odlišným prístupom k marketingu vašej práce. Táto téma stavia vašich fanúšikov na prvé miesto uvedením všetkých informácií, ktoré by potrebovali, priamo na domovskú stránku.

Vďaka 5 vlastným miniaplikáciám môžete zo svojho obchodu ľahko zobraziť správy, dátumy prehliadok, najnovšie albumy, najnovšie videá, najnovšie fotografie a dokonca aj položky. Okrem toho môžete na svoju domovskú stránku vždy pripojiť svoje vlastné widgety a vytvoriť tak svojim fanúšikom uspokojivý zážitok.

V estetickom oddelení nesklame ani Soundboard. Pre začiatočníkov sa dodáva s dvoma vopred pripravenými kožami, t. J. Svetlom a tmou, čo vám dáva hlavnú náskok, pokiaľ ide o vytváranie krásnych webových stránok. Okrem toho môžete ľahko prispôsobiť pozadie a pridať štýl. Okrem toho téma obsahuje 5 rôznych šablón stránok a 5 vlastných typov príspevkov.

Ak si myslíte, že je to všetko, mýlite sa. Hudobná téma Soundboard je dodávaná s viac ako 800 ikonami Písiem Google a Písmo Awesome. Pridanie diskografie, videí alebo galérií je všetko zmysluplné a kliknite na tlačidlo. Navyše získate obrazový lightbox, aby si vaši fanúšikovia mohli vychutnať vaše fotografie z koncertov bez rozptyľovania.

Najlepšie na tom je, že Soundboard sa veľmi ľahko používa. Táto hudobná téma pre WordPress sa bude páčiť začiatočníkom aj vývojárom vďaka flexibilným možnostiam, vďaka ktorým bude táto téma hračkou pre spoluprácu. Téma je kompatibilná s WooCommerce, kontaktným formulárom 7 a všetkými hlavnými prehliadačmi.

3. Singl (zadarmo)

Singl zadarmo WordPress Téma

Od dizajnérov na Automattic pochádza Singl, minimalistická téma, ktorá vám umožní vytvoriť silnú online prítomnosť. Má výrazné čierne pozadie a farebnú schému šedej stupnice, ktorá je povinná polarizovať názor, takže sa uistite, že odráža vašu značku! Medzi ďalšie funkcie patrí lepkavé príspevky, vlastné ponuky, hlavičky a obrázky na pozadí, vstavaná forma predplatného a integrácia do sociálnych sietí.

4. MusicPress

hudba tlač slovo wordpress hudobné tému

Potrebujete výkonnú tému WordPress, aby ste svoju hudbu dostali pred publikum. Vstavané funkcie ako audio prehrávač, diskografia a krásne galérie sú nevyhnutnosťou. Pripravenosť na SEO a responzívny dizajn sú ďalšie dva dôležité faktory, ktoré treba mať na pamäti, a preto je jednoduché použitie.

Ak ste na trhu hudobnej témy WordPress, ktorá stelesňuje všetky tieto funkcie a potom niektoré, nechcete nič iné ako tému WordPress MusicPress..

MusicPress je perfektné hudobné téma WordPress pre sólových umelcov, DJov, kapely, stránky fanúšikov, zábavné časopisy, nahrávacie spoločnosti a každé ďalšie hudobné využitie. K ďalším pozoruhodným funkciám patria 3 predpripravené vzhľady, hotový obchod, 3 posuvníky na domovskej stránke, recenzie, sociálne zdieľanie, vlastné krátke kódy, neobmedzené oblasti widgetov, rozbaľovacie ponuky a oveľa viac..

5. Byblos (zadarmo)

Téma Byblos WordPress zadarmo

Pre mimoriadne čistý a moderný dizajn vám táto bezplatná téma WordPress umožní skákať a púšťať sa za čas! Ideálny pre hudobníkov, Byblos by Smartcat je posúvač s plnou šírkou, ktorý vyzerá skvele a je ľahko prispôsobiteľný. Obkladačky z muriva sú skvelé, ak máte veľa galérií alebo podobné; zabraňujú prílišnému preplneniu stránky, čo môže ľudí odradiť od skúmania vašich stránok. Okrem toho obsahuje funkcie ako vertikálne rozloženie ponuky, vstavanú optimalizáciu vyhľadávacieho nástroja (SEO), písmo Awesome a Bootstrap, widgety bočného panela a päty, animácie CSS3 a prispôsobiteľné výzvy na akciu

6. Hudobný klub

hudobný klub wordpress hudobné tému

Na štvrtom mieste máme hudobný klub, jeden z hudobných tém WordPress, ktorý mi nejako pripomína hru s kartami a štvorlístky. Už ste niekedy počuli o povere šťastia s ňou spojené?

Mimochodom, v balíčku s 52 kartami, prečo nemajú štvorlístok ako symbol pre oblek klubov namiesto trojlístka? V prípade hazardnej hry by to mohlo naznačovať určitý stupeň šťastia, nesúhlasíte? Ale ja odbočím.

Ak je to váš šťastný deň, téma Music Club WordPress nie je na rozdiel od tých, ktoré ste predtým videli, čo so zoznamom funkcií, ktoré vás očaria..

Prináša vám webový vývojár (autori) extraordinaire a autor elitnej elity GoodLayers, Music Club je ideálnym riešením pre fanúšikov klubovej hudby, DJs, hudobníkov, rozhlasové stanice a plánovače podujatí, aby som spomenul len pár.

Aj keď je Music Club ľahko použiteľný, téma sa dodáva s výkonnými nástrojmi na správu udalostí a zdieľanie vašej hudobnej vášne so svetom.

Medzi obľúbené funkcie patrí plávajúci zvukový prehrávač, ktorý zostane pri poslucháčovi na ktorejkoľvek stránke vášho webu, šablóna vstupnej stránky, tvorca stránok, posuvníky, krásne hudobné albumy, funkcia nadchádzajúcich udalostí, ktorá ponúka vašim fanúšikom úplné informácie o koncerte a lístky, a Môžem pokračovať ďalej a ďalej.

Vďaka množstvu pokročilých možností tém a flexibilnému dizajnu vás nič nebráni v budovaní hudobnej webovej stránky WordPress vašich snov.

7. FWRD

hudobný doplnok fwrd wordpress

Povedzme, že chcete jednostránkový (vložiť odkaz), ktorý obsahuje viacstránkové funkcie. Kto vie? Možno je v pláne v budúcnosti pridať viac stránok, aj keď v súčasnosti potrebujete iba jednostránkový web.

Či už máte takú konkrétnu potrebu alebo chcete mať obe možnosti, budete milovať tému FWRD WordPress..

Horúci priamo z dverí, bude tento zvlhčovač dýchať život späť na vaše hudobné webové stránky. Ak začínate, na druhej strane, FWRD vytvára pevný základ pre váš web.

Vďaka 5 ukážkam pripraveným na import a ďalším čoskoro prídete, nikdy vám nebude chýbať profesionálny vzhľad, ktorý vám umožní párovať (alebo dokonca narušiť) priemysel.

To nie je všetko. Táto hudobná téma WordPress sa dodáva s populárnym nástrojom WPBakery Page Builder, čo znamená, že z tejto galaxie môžete vytvárať rozloženia bez toho, aby ste prelomili pot. Ak hľadáte jednoduché zostavenie fantastických ponúk, využije sa viac ako 100 možností dizajnu hlavičiek.

Medzi ďalšie funkcie patrí základná mriežka, pozadie videa a paralaxy, horúce odkazy (skvelé pre jednostránkovú webovú stránku), manažér udalostí a koncertov, hudobné albumy, audio prehrávače, WooCommerce, pripravené na preklad, neobmedzené rozloženie, farby a písma, slider Revolution , responzívny a na sietnicu pripravený dizajn, téma pre deti atď.

8. Blackoot (zadarmo)

Téma Blackoot Lite Freemium WordPress

Blackoot Lite je bezplatná téma WordPress navrhnutá pre hudobníkov a fotografov. Táto elegantná a pohotová téma WordPress vám umožní vytvoriť profesionálnu webovú stránku v priebehu niekoľkých minút. Funkcie zahŕňajú oblasti s widgetmi, prispôsobiteľné pozadie, automatický preklad a plne responzívny dizajn

Máte tiež možnosť upgradovať na prémiovú verziu Blackoot Pro, ktorá má viac funkcií a podpory, napríklad schopnosť vytvárať prezentácie, integrácia máp Google a mnoho ďalších..

9. Croma

hudobné tému croma wordpress

Budovanie úspešnej kariéry v hudobnom priemysle je ťažké tak ako je. Existuje veľa pohyblivých častí a jeden nesprávny krok by mohol vašu kariéru predčasne ukončiť. Preto potrebujete krásne responzívnu a výkonnú tému WordPress, ktorá uľahčuje digitálny marketing.

Croma je jedna taká hudobná téma WordPress. Je to ideálna viacúčelová téma pre DJov, hudobníkov, kapely, nahrávacie spoločnosti, producentov atď. Hudobná téma Croma WordPress je dosť punc, pokiaľ ide o funkcie, môže to byť iba posledná hudobná téma, ktorú kedy potrebujete..

Hovorím o funkciách, ako je 9 demonštrácií pripravených na import, celoplošný audio prehrávač AJAX s nepretržitým prehrávaním, hudobné albumy, bezproblémová integrácia sociálnych médií, viacstránkové šablóny, hlboká integrácia WooCommerce, manažér udalostí a koncertov, 100% responzívny dizajn, prepojenia, flexibilné hlavičky a oveľa viac.

10. Epron

epron wordpress hudobné tému

Na svojej hudbe tvrdo pracujete a vy chcete svojim fanúšikom ponúknuť len to najlepšie zo skúseností. Z tohto dôvodu sa neospravedlňujete; vytvárate iba najlepšiu hudbu.

Pokiaľ ide o váš web, nemali by ste sa ospravedlňovať. Snažte sa vybudovať najlepšie stránky, aké môžete. Prvým krokom k vytvoreniu hudobnej webovej stránky WordPress, na ktorú ste veľmi hrdí, je výber správnej témy.

Ak ste unavení z hudobných tém WordPress, ktoré sľubujú nebo, ale dodávajú peklo, povedzte Epronovi veľké elity od elitného autora Rascalsa..

Epron je dodávaný so všetkými funkciami, ktoré potrebujete, aby ste vytvorili jednoduchý, ale výkonný hudobný web bez ohľadu na to, či ste začiatočník alebo skúsený profesionál..

Epron sa môže pochváliť funkciami, ako je mimoriadne flexibilný Muttley Framework, vynikajúci manažér udalostí, revolučný manažér krátkych kódov, krásne hlavičky, posuvná revolúcia, hudobný prehrávač Scamp s podporou Soundcloud, pripravenosť WooCommerce, pohotové rozloženie, plynulé prechody CSS3, neobmedzené farby, 380+ Písiem Google, Nivo Slider, 6 vlastných typov príspevkov, 4 vlastné widgety a zoznam pokračuje ďalej a ďalej.

11. Decibel

decibel wordpress hudobné tému

Vďaka vhodnému názvu pre hudobnú tému WordPress vám spoločnosť Decibel pomôže vypáliť váš hudobný obsah do sveta ako rocková hviezda. Pri tejto téme vám jediné, čo stojí v ceste, je vaša fantázia, nie nedostatok funkcií.

Viem, že výber perfektnej témy je náročný. Napríklad komu veríte? S akými vlastnosťami dokonca musíte začať? Existujú úskalia, ktorým sa treba vyhnúť? A s miliónom a jedným motívom, ktoré si vyberiete, keď všetky majú krásne propagačné materiály?

Decibel sa vyhýba nadúvaniu funkcií a zameriava sa na vaše potreby ako DJ, hudobník, kapela, nahrávacia spoločnosť alebo ktokoľvek, kto súvisí s hudobným priemyslom..

Téma obsahuje funkcie ako 100+ rozložení, 12 ukážok pripravených na použitie na domovskej stránke, diskografia, dátumy prehliadok, 6 šablón vnútorných stránok, responzívny dizajn, WPBakery Page Builder, Posuvná revolúcia a krásne galérie, aby ste sa dotkli hrotu ľadovca..

12. JamSession

hudobné tému

Možno by ste chceli niečo jemnejšie – iba jednoduchý a čistý dizajn webových stránok. Ale s určitým štýlom viete, pekné pozadie, krásne animácie, svieži moderný dizajn a diela. Ak to znie ako vy, JamSession je iba hudobné tému, ktoré potrebujete.

JamSession sa dá ľahko nakonfigurovať a prispôsobiť, či ste začiatočník alebo odborník. Medzi ďalšie funkcie, ktoré sa vám budú páčiť, patria posúvače na celej obrazovke, úžasná podpora videa, citlivé dieťa, blog, udalosti, diskografia, krásne fotogalérie a …

… S tromi ukážkami pripravenými na použitie môžete naraziť na zem a prispôsobovať sa po ceste, kým neupadnete. No jo, JamSession sa dodáva s WPBakery Page Builder, revolúciou jazdca, podporou SoundCloud, audio prehrávačom, responzívnym dizajnom, rozložením viacerých ponúk a podporou WooCommerce..

13. Lucille

hudobné tému

Potom získate hudobnú tému Lucille WordPress a okamžite si uvedomíte, že vaše hľadanie dokonalej hudobnej témy WordPress sa skončilo. Prečo? Pretože SmartWPress – vývojár – znamená podnikanie.

Vďaka skvelému dizajnu v spojení s výkonnými funkciami je táto hudobná téma WordPress ideálnym riešením pre rozhlasové stanice, nahrávacie spoločnosti, hudobníkov, kapely, producentov atď..

Lucille sa dodáva s programom WPBakery Page Builder, 5+ demoverzií pripravených na import, Slider Revolution, bezproblémovou integráciou WooCommerce, responzívnym dizajnom, neobmedzeným počtom farieb, prispôsobiteľmi motívov, viacerými štýlmi ponúk, 2 vopred pripravenými farebnými vzhľadmi, krásnymi audio prehrávačmi, flexibilným pozadím, vlastné typy príspevkov pre udalosti, diskografiu, galériu atď.

14. Beat Heaven

beatheaven-music-theme

Info & DownloadView The Demo

Od maestros na ThemeFuse je Beat Heaven prémiovou elegantnou a pohotovou prémiovou témou určenou pre hudobníkov a skupiny, ktorí to chcú všetko. Vo svete, ktorý sa stal mobilným, sa táto téma hýbe fanúšikmi na cestách. Táto zábavná a zábavná téma má skvelý hudobný prehrávač na domovskej stránke, podporu udalostí a mnoho ďalších funkcií, ktoré by chcel každý milovník hudby..

Hneď, ako sa dostanete na domovskú stránku, ste vítaní odvážnym rozložením, hudobným prehrávačom domovskej stránky s viacerými skladbami, časovou osou nadchádzajúcich udalostí a kolotočom pre album. S týmto motívom môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný hudobný blog, webovú stránku svojej kapely, webovú stránku propagujúcu svoju nahrávaciu spoločnosť alebo ju použiť na správu nadchádzajúcich udalostí pre vaše miesto konania. Je to skvelá téma, ktorá sa dobre hodí na všetky webové stránky súvisiace s hudbou.

Téma samozrejme zahŕňa všetky stránky, ktoré ste si zamilovali a ktoré prichádzajú s väčšinou témou ThemeFuse, ako sú blog, fantastické portfólio, užitočná galéria, informácie o kontakte a stránka kontaktov. Konkrétne pre túto tému však nájdete aj šablóny stránok pre interpretov, albumy, miesta, udalosti a ďalšie. Okrem toho môžete pomocou vlastných krátkych kódov pridať ďalšie prvky a vytvoriť si z nich vlastné stránky.

Beat Heaven vyberie zo zoomovania a posúvania priamo zo zmesi a zanechá vám hladký zážitok z prehliadania na tablete, chytrom telefóne alebo notebooku. Medzi prémiové funkcie patrí ľahko použiteľné šablóny a rozloženia stránok, čistý integrovaný zvukový prehrávač HTML 5, plná podpora videa s hudbou (plus miniaplikácia), modul udalostí (so zobrazením časovej osi), kolotoč najnovších albumov a ďalšie!

15. Hudba

music-themify-theme

Info & DownloadView The Demo

Hudba je odvážna paralaxy, téma kapely a udalosti v štýle prémiového slova WordPress, ktorú vytvoril Themify. Táto krásna téma je ideálna pre spevákov, kapely, skladateľov, miesta udalostí, manažérov a ďalšie. Táto téma skutočne vyniká vďaka zaseknutým webom, paralaxovým pozadiam s celou šírkou, hudobnému prehrávaču s lepkavým pätom, podpore albumu a udalostí a ďalším.

Táto téma obsahuje všetko, čo potrebujete na to, aby ste mohli začať propagovať seba, svojich interpretov alebo miesto konania vašej akcie. Prvé veci ako prvé – téma obsahuje rozprávkový tvorca stránky Themify drag & drop, takže môžete vytvárať neobmedzené rozloženia pre všetko, čo by ste potrebovali. Hudba tiež obsahuje vlastné typy príspevkov, vďaka ktorým je pridávanie vašich albumov, nadchádzajúcich udalostí, fotogalérií, zoznamov videí a dokonca aj nedávnych tlačových správ jednoduché. Jednoducho použite príslušný vlastný typ príspevku na pridanie každého typu správ alebo médií, akoby ste pridávali príspevok do blogu – je to také jednoduché!

Medzi ďalšie prémiové funkcie patrí ľahko použiteľný tvorca Themify, vlastný typ príspevkov pre albumy, modul vlastných udalostí (na prehliadky, koncerty atď.), Podpora murovaných a mriežkových galérií a plne responzívny dizajn..

16. SONIK

Téma SONIK Responsive Music WordPress

Sonik je veľmi kompletná hudobná téma WordPress so všetkými funkciami potrebnými na vytvorenie jedinečných hudobných webových stránok. S viac ako 12 typmi vlastných príspevkov je dokonale schopná spracovať hudobné nahrávky, podcasty, umelcov, udalosti, kanály rozhlasových staníc, rozhlasové programy a ďalšie. Jeho jedinečný a pohotový dizajn presahuje bežné možnosti WordPress, pretože obsahuje nielen prémiový doplnok Visual Composer, ale poskytuje aj niekoľko výkonných integrácií nazývaných Gridstacks..

Gridstacks sú exkluzívne súčasti témy Sonik, ktorá umožňuje vytvárať karusely, krycie toky, posúvače a ďalšie z každého typu stĺpca, s filtrovaním taxonómie a prispôsobením dizajnu.

Sonik nie je len hudobné téma – je to viac. V skutočnosti je to jeden z mála, ktorý má takú rozmanitosť možného obsahu a rozloženia, vďaka čomu je táto téma najpružnejšia a najvhodnejšia pre všetky webové stránky súvisiace s hudbou, od DJov a hudobníkov po rozhlasové stanice a značky. Výkonná integrácia WooCommerce posunie hru na vyššiu úroveň. V skutočnosti si môžete vytvoriť dokonalý obchod s hudbou, pridať skladby a albumy do nákupného košíka jediným kliknutím.

Špeciálny hudobný prehrávač, pútavý a animovaný, ponúka návštevníkom jedinečný zážitok a kladie dôraz na najdôležitejšiu funkciu pre každého hudobníka. Všetky tieto funkcie však nie sú určené na to, aby vyžadovali špeciálne zručnosti. V skutočnosti má každý prvok rýchlu integráciu s funkciou Visual Composer drag and drop a s viac ako 120 nastaveniami prispôsobovača môžete ľahko vytvoriť webovú stránku svojej značky. 3 výbery písiem, 12 výberov farieb, veľa ďalších možností, všetko s ukážkou v reálnom čase, je všetko, čo potrebujete, aby sa zmestili akékoľvek hudobné webové stránky..

17. Steve Cadey

Steve Cadey - WordPress Music Theme

Steve Cadey je citlivá prémiová téma WordPress špeciálne navrhnutá pre hudobné weby a stránky udalostí. Táto téma môže na prvý pohľad vytvoriť najlepší dojem vďaka trendovému dizajnu, ktorý nielenže spĺňa nielen estetický štandard, ale aj úplne uspokojuje dopyt hudobného priemyslu..

Dokonca aj vynikajúci vizuálny dizajn je však len malou časťou úspechu vášho webu. To, čo skutočne potrebujete, sú prominentné výhody a funkcie, ktoré vám dlhodobo pomáhajú. To je dôvod, prečo Steve Cadey prichádza s riešením all-in-one pre vašu online hudobnú platformu. Ak chcete byť konkrétnejší, umožňuje vám ľahko aktualizovať správy a trendy v hudbe, predstavovať umelcov, vkladať videá a zvuk a komunikovať s fanúšikom pomocou blogu..

Navyše, ak chcete zmeniť svoju lásku k hudbe na ziskové podnikanie, Steve Cadey vám môže dať pomocnú ruku. Vďaka integrácii s WooCommerce vám umožňuje predvádzať udalosti, predávať albumy, dodávať vstupenky a ďalšie produkty s najmenším úsilím. Steve Cadey, kompatibilný so všetkými mobilnými zariadeniami a webovými prehliadačmi, sľubuje, že vám poskytne rovnakú kvalitu bez ohľadu na to, ktoré zariadenie používate..

18. IronBand

IronBand - hudobná skupina a téma DJ WordPress

Info & DownloadView The Demo

IronBand je odvážne hudobné téma WordPress dostupné na Themeforest. Táto hojdacia téma sa výborne hodí pre hudobníkov, DJov, dejiská a hudobných blogerov. Skvelou funkciou IronBand je zameranie sa na hudbu. Súčasťou témy je zvukový prehrávač HTML5, aby si návštevníci vašej stránky mohli vypočuť zvukové klipy, ukážky z albumov alebo koncerty (alebo nahrať celú diskografiu). Môžete tiež ľahko pridať videá z YouTube, aby ste mohli predviesť živé udalosti alebo zákulisie.

Súčasťou témy sú aj niektoré skvelé stránky, na ktorých môžete predviesť seba, svoju skupinu alebo svojich umelcov. Filtrovateľná stránka galérie je ideálna na pridávanie obrázkov z udalostí, koncertov alebo zo zákulisia akcie. A blog je skvelý spôsob, ako zdieľať správy so svojimi fanúšikmi. Medzi ďalšie funkcie témy patria farby a možnosti písiem, vrstvené súbory psd, živý kanál Twitter a úžasný jazdec Revolution.

19. Hudba a skupina

Hudba a skupina WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Hudba je téma kapely a hudobníka WordPress od Organic Themes. Táto plne responzívna téma je perfektným riešením pre každého v hudobnom priemysle. Hudba je plná možností prispôsobenia pre pozadie, hlavičku, rozloženie, prezentácie a ďalšie. Ľahko zmeňte farbu a rozloženie témy tak, aby vyhovovala štýlovému tónu vašej kapely alebo hudby.

Téma tiež obsahuje mnoho špecifických kapiel a hudobníkov. K dispozícii je špeciálna stránka s dátumami turné a miniaplikácia. Ďalšou úžasnou funkciou je miniaplikácia zoznamu skladieb, do ktorej môžete zahrnúť útržky nových skladieb alebo nahrať turné. Téma Hudba obsahuje diskografickú stránku, ktorá je portfóliom vašich albumov alebo nahrávok. To všetko sú úžasné vlastnosti, za ktoré fanúšikovia poskočia.

Hudobná téma je pripravená na WooCommerce. To je skvelé, ak chcete predávať tovar, hudbu alebo čokoľvek iné. Integrácia obchodu a obchodu uľahčuje pridávanie a predaj produktov.

20. Brooklyn

Brooklyn WordPress Music Theme

Brooklyn je prémiová téma WordPress vytvorená spoločnosťou Gorilla Themes, ktorá bola navrhnutá pre hudobníkov, skupiny, umelcov, blogerov a zábavný priemysel. Téma obsahuje 3-minútovú inštalačnú štruktúru, ktorá vám umožní nainštalovať tému a začať uverejňovať články v žiadnom momente. Hlavnou črtou tejto témy je modul prezentácie domovskej stránky, ktorý je dodávaný spolu s modulom vloženia prehrávača audio-videa, ktorý vám umožní uverejňovať najnovšie skladby a videá priamo na vašej domovskej stránke, aby ich návštevníci mohli počúvať alebo sledovať (s podporou iPhone, iPad a Android).

21. Setlist

Setlist Hudba WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Setlist je prémiová téma WordPress vyvinutá pre umelcov a hudobné webové stránky. Téma sa vyznačuje veľmi čistým a moderným tmavým dizajnom, ktorý je dodávaný vo viacerých farbách a bol navrhnutý špeciálne pre oblasť hudobného priemyslu.

Setlist je perfektná téma pre špičkovú pásku. Je vybavený posuvným panelom s fotografiami pre vybrané články, kalendárom udalostí na naplánovanie vašich relácií a iných udalostí, ako aj integrovanou šablónou stránky videí na predstavenie vašich hudobných videí..

Jednou z mojich obľúbených vecí v službe Setlist je widget kalendára a nadchádzajúcich udalostí. Nielen, že vyzerajú super úhľadne, ale sú tiež ideálne na to, aby udržali všetkých svojich fanúšikov v aktualizácii o vašich udalostiach, aby sa ubezpečili, že sa všetci ukážu na ďalší koncert.

22. Kyvadlo

Kyvadlo, téma správy hudby WordPress

Info & DownloadView The Demo

Kyvadlo je prémiová téma WordPress na rozdiel od všetkých ostatných, ktoré som videl. Nielenže má super čistý, moderný a profesionálny dizajn, ale má aj niekoľko skutočne úžasných funkcií, ktoré som nikde inde nevidel.

Jednou z najúžasnejších vecí v spoločnosti Pendulum je vlastná funkčnosť a portfólio správy hudby. V skutočnosti bola táto téma vyvinutá špeciálne pre ľudí, ktorí milujú hudbu, ako sú DJ, producenti, kluby, hudobníci a prakticky každý, kto miluje hudbu.

S kyvadlom môžete ľahko pridať hudbu do svojho portfólia, kde vaši čitatelia môžu jednoducho prehľadávať rôzne piesne a hrať ich priamo na mieste. A hudba hrá štýlovo … hudobné portfólio je super moderné a má niektoré skutočne skvelé jQuery animačné efekty.

23. Nočný klub

Nočné klubové WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Night Clubbing je téma WordPress, ktorá bola vytvorená / navrhnutá špeciálne pre nočné kluby a hudobné webové stránky. Táto téma sa dodáva so vstavanými prehrávačmi zvuku a videa, ktoré sú kompatibilné s obľúbenejšími prehrávačmi na trhu, ako sú mxpod.com, reverbnation.com, soundcloud.com a videá z stránok YouTube.com, Vimeo.com, DailyMotion.com. …atď. Stačí vložiť kód do zoznamu skladieb a prehrávač sa zobrazí na vašej domovskej stránke!

Night Clubbing prichádza s nádhernou prezentáciou domovskej stránky a kalendárom udalostí, ktoré uľahčujú predvádzanie vašich najlepších obrázkov a ľahko pridávať, upravovať a plánovať udalosti. Vstavaný je tiež reklamný systém, ktorý vám umožní ľahko pridávať reklamné pruhy na vaše webové stránky, ak plánujete zarobiť na svojom webe nejaké peniaze navyše..

Integrované sú aj miniaplikácie pre sociálne siete, ktoré vám umožnia zadať vaše Facebook a Twitter ID a na bočnom paneli sa objaví likebox streamu a stránky fanúšikov. Nie sú potrebné žiadne externé widgety! Navyše, táto téma Night Club & Music prichádza v 7 rôznych farebných štýloch, z ktorých si môžete vybrať – modrá, červená, čierna, zelená a fialová. Všetky majú profesionálny dizajn, nahrávanie loga a výber rozloženia (pravý alebo ľavý bočný panel)..

Zabalenie (je to koniec?)

Ťažko! Povedal by som, že toto je len začiatok cesty, na ktorej sa chystáte vyladiť svoju víziu toho, čo bude váš web. Navrhli sme niekoľko nástrojov, ktoré vám pomôžu začať s poslaním správy na svet, teraz je to na vás. Môžete tiež vyskúšať náš zoznam najlepších hudobných doplnkov WordPress, aby ste našli náš spôsob, ako pridať zvuk k aktuálnej téme, a prenášať zvukové vlny v čase a priestore na internete, aby si ich fanúšikov mohli užiť..

Nezabudnite si vybrať tému, ktoré odráža váš druh hudby a štýlu, či už je to vyhradené a elegantné alebo niečo trochu hlasnejšie. Funkcie starostlivo posúdite – budete mať z integrácie sociálnych médií väčší úžitok, alebo je pre váš vzhľad omnoho dôležitejší štýl mriežky? Konečný mix je vo vašich rukách.

Nad tebou! Súhlasíte s naším zoznamom najlepších tém pre WordPress pre hudobníkov? Máte nejaké hudobné motívy WordPress, ktoré by ste odporučili?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map