20+ Rozšírenia a doplnky pre najlepší kontaktný formulár 7

20+ Rozšírenia a doplnky pre najlepší kontaktný formulár 7

O kontaktnom formulári 7 sa toho už veľa povedalo, ale ešte je čo povedať. Napríklad ste vedeli, že existujú stovky úžasných rozšírení Kontaktného formulára 7? Ach áno, kontaktný formulár 7 má OH, čiže pekné doplnky. Hovoríme o výkonných rozšíreniach na doplnenie vašich formulárov všetkými zaujímavými spôsobmi.


Súhlasíte s tým, že kontaktný formulár 7 je celkom populárny doplnok pre kontaktný formulár, s viac ako 5 miliónmi aktívnych používateľov. Používam ho sám, ale až do druhého dňa som nikdy nevedel, že tieto rozšírenia existujú. Ukázalo sa, že svoje formy môžem zmeniť podľa toho, čo si prajem, a to je vzrušujúce. Počkajte, cítim sa, akoby som zabudol na niečo dôležité. Ach áno, kontaktný formulár 7 je úplne zadarmo.

Ak používate kontaktný formulár 7, vitajte na veľkom odhalení. Ak používate iný doplnok kontaktného formulára, uvidíme sa v okienku s komentármi. Hovoríme to preto, že by sme radi, keby ste sa dozvedeli o najlepších doplnkoch pre kontaktné formuláre – bezplatných aj prémiových. Máte obľúbené rozšírenie Kontaktného formulára 7? Zdieľajte to tiež. Vždy sa tešíme na vaše pripomienky.

To z cesty, poďme sa naťahovať.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Založte doplnok Upload Uploader Premium File Upload pre CF7

Drag & Drop File Uploader pre CF7

Info & DownloadView The Demo

Pri vytváraní formulára existuje veľa dôvodov, prečo by ste mali používateľom povoliť odovzdanie prílohy. Či už chcete pridať možnosť na odovzdanie životopisu pre dopyt na prácu, fotografie do súťaže alebo protokoly chýb, aby ste dostali podporu, alebo niečo iné, aplikácia Drop Uploader for CF7 je najlepšou voľbou. Tento ľahko použiteľný doplnok robí všetky vaše formuláre užitočnejšími!

Pridajte viac polí na odovzdanie, nastavte limit na počet nahraných súborov, pridajte maximálnu veľkosť súboru a dokonca obmedzte typ súboru (checkout the Drop Uploader v akcii, aby ste sa presvedčili sami). Môžete tiež vybrať možnosť na zobrazenie miniatúry súboru (ideálne pre obrázky) a povoliť drag & drop alebo prechádzať výber súboru na odovzdanie.

Najlepšie zo všetkého je, že môžete aplikáciu Upload Uploader pripojiť k svojmu účtu Dropbox. Keď používatelia odosielajú súbory, prijímate ich priamo v konkrétnom podpriečinku. Môžete tiež povoliť, aby vám upozornenia posielali priamo prílohu nahraného súboru, odkaz na súbor alebo oboje. Máte obavy z GDPR? Ak chcete automaticky vymazať súbory po uplynutí stanoveného počtu dní, použite možnosť Odstrániť staré súbory v nástroji Upload Uploader.

Pokiaľ ide o štýl, program Drop Uploader obsahuje prispôsobiteľné farebné možnosti pre orámovanie (plus hrúbku orámovania), vznášadlá, ukazovatele priebehu, tituly a ikony. Medzi ďalšie vlastnosti patrí kompatibilita krížového prehliadača, nahrávanie AJAX, podpora lokalizácie a viacnásobné preklady doplnkov (angličtina, španielčina, francúzština, taliančina, nemčina, ruština a ukrajinčina)..

2. Kontaktný formulár 7 Honeypot Free Plugin

Kontaktný formulár 7 Rozšírenie Honeypot

Stačí pripojiť toto rozšírenie Honeypot na kontaktný formulár 7 a máte ochranu proti spamu ako žiadna iná. Znova, žiadna captcha, tak yay! Kto vlastne vymyslel captcha? Doplnok funguje ako WPBruiser, ale nemusíte inštalovať dva doplnky. Ale to nie je šťavnatá časť; toto rozšírenie Kontaktného formulára 7 hrá jednu úlohu a túto úlohu vykonáva úžasne.

Spamoví roboti vyplňujú všetky polia formulárov, pretože sú na to kódovaní. Vyberú vaše formuláre kontaktného formulára 7 a zrušia svoje užitočné zaťaženie – nekonečné reťazce nevyžiadaných a strašných odkazov, ktoré sú pre váš blog rovnako toxické ako odkazová huba (čo je dôvod, prečo by ste mali opraviť nefunkčné odkazy). Ľudia naopak vyplňujú iba viditeľné polia formulára.

Príbehy krátke, Spam roboty spúšťajú polia formulára, ktoré ľudskí návštevníci nevidia, čím spôsobujú zneplatnenie formulára na mieste. To znamená, že roboti na odstránenie spamu sú odstránení dlho predtým, ako sa dostanú na vaše stránky.

3. Rozšírenie kontaktného formulára WPBruiser 7 Premium

Rozšírenie kontaktného formulára WPBruiser 7

Yap, existuje rozšírenie na kontaktný formulár 7 známe ako kontaktný formulár 7. Áno, a existuje na WPBruiser. Ak žijete pod kameňom, program WPBruiser vám umožňuje ukončiť spam na vašom blogu bez nepríjemných obrázkov captcha. Používam tiež program WPBruiser a osobne si myslím, že je to jeden z najlepších doplnkov proti spamu. Stačí nainštalovať doplnok a hrať.

WPBruiser, predtým známy ako Goodbye Captcha, je dokonalý bezplatný doplnok proti spamu. Veci sa s týmto rozšírením začnú otepľovať. Umožňuje vám pridať do formulárov kontaktného formulára 7 schopnosť zabíjať nevyžiadanú poštu spoločnosti WPBruiser. Jednoduchá inštalácia a konfigurácia.

Poznámka – na použitie tohto konkrétneho rozšírenia budete musieť nainštalovať program WPBruiser.

4. Kontaktný formulár 7 Doplnok PayPal a prúžky zdarma

Kontaktný formulár 7 Free PayPal & Stripe Add-on

Váš kontaktný formulár nemusí zbierať iba informácie o zákazníkoch. No tak, môžete urobiť oveľa viac, ako zmeniť svoje formuláre na check-out stránky v prípade, že potrebujete predať najpredávanejšie téma alebo eKnihu. V každom prípade je to jeden z mnohých spôsobov, ako môžete použiť kontaktný formulár 7 doplnku PayPal.

Ak vás najviac zaujíma, tento doplnok sa dodáva s niektorými šikovnými funkciami, ako je napríklad možnosť nastaviť názov položky, cenu a kód SKU / ID, podpora všetkých 25 mien PayPal, 18 jazykov a automatické presmerovania. To ste ešte nepočuli; existuje verzia PRO s viacerými funkciami.

Predaj cez PayPal pomocou kontaktného formulára 7 je s týmto rozšírením vzdialený len pár kliknutí.

5. Kontaktný formulár Moana Contact 7 Builder Premium Plugin

Kontaktný formulár Moana Contact 7 Builder Premium Plugin

Info & DownloadView The Demo

Prispôsobte a vytvorte formuláre pomocou kontaktného formulára 7 a rozšírenia Moana Builder. Moana umožňuje použiť na vytváranie formulárov nástroj na tvorbu stránok WPBakery. Ľahko upravujte rozloženie svojich formulárov pomocou sily drag and drop! Pridajte stĺpce, nové polia a ďalšie, bez potreby kódovania.

6. Kontaktný formulár 7 Rozšírenie MailChimp

Kontaktný formulár 7 MailChimp Extension

Vítame Renza Johnsona, chlapa, ktorý nám priniesol kontaktný formulár 7 MailChimp Extension, ktorý – ak vás zaujíma – zvyšuje úsilie pri vytváraní zoznamu. Okrem zhromažďovania informácií od čitateľov môžete používateľov požiadať, aby sa automaticky prihlásili na odber ľubovoľného vopred určeného zoznamu MailChimp.

Toto rozšírenie MailChimp s kontaktným formulárom 7 sa ľahko používa, podporuje viac zoznamov adresátov a má vlastné polia, začiarkavacie políčko na konci každého formulára a možnosti prihlásenia na odber jednoduchého alebo dvojitého prihlásenia. Toto rozšírenie sa pravidelne aktualizuje a jeho nastavenie vyžaduje menej ako 2 minúty.

7. Kontaktné formuláre 7 – vyskakovacie hlásenie – prémiové rozšírenie

Kontaktný formulár 7 - rozšírenie pre kontextové správy

Info & DownloadView The Demo

Vytvorte kontextové formuláre kontaktného formulára 7, aby vyzerali profesionálnejšie, a to pridaním kontextových správ o overení a úspešnosti. Používatelia tak budú vedieť, aké doplňujúce informácie sa požadujú alebo či bol odoslaný ich formulár. Doplnok obsahuje 10 predvolených farebných schém, ktoré všetky reagujú.

8. Kontaktný formulár 7 Prémia na kalkulačku nákladov

Kontaktný formulár 7 Prémia na kalkulačku nákladov Kalkulačka

Info & DownloadView The Demo

Ponúkate vlastné služby? Možno web design? Jeden z druhu oblečenia? Plány architektúry? Kontrola firmy? Alebo inú ponuku na mieru? Kalkulačka nákladov na kontaktný formulár 7 je jednoduchý doplnok, ktorý do vašich formulárov pridáva cenovú ponuku a možnosť odhadu nákladov.

Zaškrtnite políčka ceny, prepínače, rozbaľovacie ponuky alebo posuvníky nákladov. Môžete dokonca vytvoriť daňové polia na odhad miestnych daní alebo daní z DPH. Potom vytvorte polia celkom a pridajte výbery. Je to skvelý spôsob, ako získať presnejší obraz o tom, čo klient potrebuje, a pre klienta, aby dostal rýchlu a jednoduchú cenovú ponuku..

9. Kontaktný formulár 7 Viacstupňové formuláre

Kontaktný formulár 7 Multistep Forms Extension

Požiadavky na skúsenosti používateľov vytvárajú krátke formuláre, ktoré zachytávajú informácie, zatiaľ čo záujem čitateľa trvá. Dlhé formy nie sú vhodné. Nie nie. Nah. Prečo je toto? Vyčerpávajú sa, pretože – v dnešnom internetovom svete, ktorý má aj tak čas?

Čo robiť, ak potrebujete získať viac informácií? Možno budete potrebovať návštevníkov, aby vyplnili prieskum, ktorý presahuje iba osobné informácie. Ako udržujete čitateľa dostatočne dlho na to, aby vyplnil vaše zdĺhavejšie formuláre? Existuje psychologický trik, ktorý môžete hrať vo svoj prospech, s maximálnou ľahkosťou a obrovským prínosom.

Trik spočíva v rozdelení vylosovaných formulárov do viacerých častí, čo je presne to, čo robí toto viacstupňové rozšírenie formulára. Do každého kroku môžete pridať aj tlačidlo „predchádzajúci“ a pridať ho do navigácie. Integrácia s kontaktným formulárom 7 je jednoduchá, mali by ste vytvoriť dlhé, ale pútavé formuláre v žiadnom momente.

10. Kontaktný formulár Sedem 7 viacstupňových rozšírení Pro

Kontaktný formulár Sedem 7 viacstupňových rozšírení Pro

Info & DownloadView The Demo

Vytvorte formulár krok za krokom s kontaktným formulárom 7 a doplnkom Multi-Step Pro. Rovnako ako bezplatný doplnok, ktorý sme práve spomenuli, môžete pomocou nástroja Multi-Step Pro vylepšiť svoje formuláre intuitívnejšie. Je to vynikajúci spôsob, ako zjednodušiť správu zložitých formulárov pre používateľov.

Tak prečo zvoliť Pro? Z dôvodu pridaných funkcií pre vertikálnu alebo horizontálnu orientáciu, overenie kroku, potvrďte posledný krok, vlastný štýl (farby, pozadie a text) a ďalšie. Navyše je doplnok plne citlivý, kompatibilný s rôznymi prehliadačmi a skvele funguje s ľubovoľnou témou WordPress.

11. Kontaktný formulár 7 Doplnky pre kožu

Kontaktný formulár 7 Skiny Add-on Free

Samotný kontaktný formulár 7 nemá v oddelení pre vzhľad. Spojte ho však s rozšírením Contact Form 7 Skins a máte absolútneho víťaza. Či už viete, kód nie je dôležitý; môžete vytvárať krásne formuláre ľahko pomocou širokej škály šablón a štýlov.

Toto rozšírenie predstavuje značný úder, pokiaľ ide o použiteľnosť. Doplnok vám pomôže vytvoriť širokú škálu jednoduchých a zložitých formulárov pomocou kolekcie vopred vytvorených šablón, ktoré si môžete prispôsobiť obsahu svojho srdca. Toto rozšírenie obsahuje dodatočný zoznam doplnkov, ktoré môžete použiť na pridanie ďalších funkcií do formulárov.

12. Kontaktný formulár 7 Doplnok reCaptcha v2 zdarma

Kontaktný formulár 7 reCaptcha v2 Free Add-on

Pôvodne kontaktný formulár 7 obsahoval zabudovanú podporu pre reCaptcha, avšak od vydania verzie 5.1 bola táto funkcia zrušená. Ale nebojte sa – je ľahké ho pridať späť pomocou bezplatného rozšírenia reCaptcha v2. Tento jednoduchý doplnok znova pridá značku „recaptcha“, takže môžete pole jednoducho pridať do svojich formulárov.

13. Rozšírené kontaktné formuláre 7 DB rozšírenie

Rozšírené Kontaktný formulár 7 Rozšírenie databázy

Medzi najzreteľnejšie výhody ukladania odoslaných formulárov v databáze WordPress patrí centralizované ukladanie údajov a nikdy nebudete musieť skontrolovať tucet e-mailov, aby ste vedeli a čo ďalej. Pokročilý kontaktný formulár 7 DB uľahčuje ukladanie údajov formulárov do databázy WordPress a ich zobrazenie buď v rámci správcu WordPress, alebo na vašom webe pomocou krátkych kódov..

Ak máte na svojom webe viac formulárov, nemusíte mať obavy, toto rozšírenie má rozbaľovaciu ponuku filtra, takže môžete každý formulár vybrať nezávisle. Navyše je kompatibilný s viacerými lokalitami. Okrem toho môžete exportovať svoje príspevky (všetky alebo filtrované výsledky) pomocou niekoľkých metód vrátane CSV, Excel a PDF..

14. Naplánujte správu pre rozšírený doplnok CF7 DB Premium

Naplánujte správu pre rozšírený doplnok CF7 DB Premium

Info & DownloadView The Demo

Vytvorením posledného doplnku, ak pridáte doplnok Schedule Report, môžete nastaviť denné, týždenné, mesačné alebo ročné správy pre Advanced Contact Form 7 DB. Toto prémiové rozšírenie je skvelou voľbou pre podniky a rušných jednotlivcov, pretože vám môže ušetriť veľa času. Vyberte ľubovoľný formulár dopytu, vytvorte udalosti na spustenie prehľadov, vyberte stĺpce údajov a pridajte rozšírené filtre.

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí typ exportovaného súboru (CSV, XLS alebo EXCEL), nastavenia e-mailu (do, z a správy), naplánovať viac ako jednu udalosť a kompatibilný s GDPR (stačí nastaviť rozvrh na vymazanie záznamov). Ak používate rozšírený kontaktný formulár 7 DB, musí byť doplnok Schedule Report nevyhnutný.

15. Kontaktný formulár 7 – Rozšírenie presmerovania

Kontaktný formulár 7 - Rozšírenie presmerovania

Kontaktný formulár 7 vám umožňuje vytvoriť jednoduchú správu, ktorá sa zobrazí vždy, keď používateľ odošle formulár. Aj keď je to dobré, môžete dosiahnuť omnoho viac s vyhradenými úplnými stránkami, ktoré priamo prispievajú k vášmu spodnému riadku.

Možno by ste mohli presmerovať návštevníka na stránku „Ďakujem“, ktorá smeruje k potvrdeniu povedomia o značke. Možno by ste mohli poslať používateľa na stránku predaja, najpredávanejší produkt alebo populárny obsah. Svojich čitateľov môžete presmerovať na ľubovoľnú stránku, ktorá je na vás. Na spravovanie presmerovaní stačí nainštalovať bezplatné rozšírenie Formulár 7 na presmerovanie. Doplnok sa ľahko inštaluje a používa.

16. Dizajn materiálu pre kontaktný formulár 7 – doplnok zdarma

Materiál pre kontaktný formulár 7 - doplnok zdarma

Dajte kontaktnému formuláru 7 nový vzhľad s rozšírením Material Design. Tento bezplatný doplnok obsahuje veľa ľahko použiteľných krátkych kódov, ktoré môžete omotať okolo svojich bežných polí kontaktného formulára a pridať štýl dizajnu materiálu. Doplnok obsahuje svetlú a tmavú hlavnú tému, rámčeky v rámčeku a obrysy, tlačidlo Odoslať, reCaptcha a ďalšie.

17. Podmienené polia pre kontaktný formulár 7

Podmienené polia pre kontaktný formulár 7

Pomocou tohto bezplatného rozšírenia pridajte do kontaktných formulárov zložité podmienené polia. Nie ste si istí, aké presne sú podmienené polia? Žiadny problém – v podstate sú to možnosti typu „if-this-then-than“. Napríklad, ak ponúkate podporu pre bezplatné webové šablóny, možno budete chcieť vytvoriť podmienku, kde si užívateľ môže zvoliť CMS, potom ak si vyberú WordPress, môžu si zvoliť tému a nakoniec na základe témy zvoliť číslo verzie. Týmto spôsobom si môžu zvoliť najpresnejšiu možnosť pre pole.

Pomocou podmienených polí pre kontaktný formulár 7 môžete vytvárať vlastné skupiny polí a vytvárať (uhádli ste) pokročilé podmienky. Pridajte všetky svoje, ak sú rovnaké, ak nie rovnaké, a – rovnako ako všetky svoje variácie.

18. Kontaktný formulár 7 – Integrácia Premium Salesforce CRM

Kontaktný formulár 7 - Premium Salesforce CRM Integration

Info & DownloadView The Demo

Salesforce je jedným z najlepších manažérov vzťahov so zákazníkmi. A je ľahké pochopiť, prečo – inovatívna platforma vám umožňuje vidieť a spravovať predajné cesty od začiatku do konca. A pomocou doplnku CF7 Salesforce Integration môžete tiež sledovať potenciálnych klientov od okamihu, keď používajú vaše formuláre.

Použite vstavané možnosti na mapovanie polí formulára 7 na polia Salesforce. Po nastavení môžete toto rozšírenie použiť na automatické pridanie kontaktov, prípadov a potenciálnych zákazníkov vygenerovaných odoslanými formulármi do vášho účtu Salesforce.

19. Kontaktný formulár 7 Doplnok Google Analytics zdarma

Kontaktný formulár 7 Doplnok Google Analytics zdarma

Každý web by mal používať službu Google Analytics na porozumenie prenosu na stránkach. Môžete však využiť aj vstavané možnosti sledovania udalostí služby Google Analytics a zistiť, či návštevníci používajú vaše formuláre. Doplnkom Google Analytics pre kontaktný formulár 7 vytvorte kategóriu udalostí „Kontaktný formulár“, akciu „Kontaktný formulár 7“ a potom štítky udalostí na základe názvu formulára (napríklad „Kontaktný formulár“ alebo „Servisná ponuka“)..

V nastavení doplnku sa vám zobrazia neplatné príspevky, aktivita proti spamu, úspešne odoslané alebo neúspešné príspevky a ďalšie položky v závislosti od vybratých nastavení. Funguje to tiež skvele, ak ste tiež nastavili Správcu značiek Google pre WordPress.

20. Kontaktný formulár 7 – dynamické rozšírenie textu zdarma

Kontaktný formulár 7 Rozšírenie dynamického textu zdarma

Pridajte do svojho kontaktného formulára predvyplnené polia pomocou bezplatného rozšírenia dynamického textu. Pomocou tohto doplnku môžete pridávať polia pre automatické dopĺňanie pre adresu URL, informácie o príspevku (ID, názov alebo slimák), číslo produktu, informácie o používateľovi atď. Môžete si dokonca vytvoriť vlastné vlastné kódy, aby ste vrátili akúkoľvek hodnotu, ku ktorej máte prístup..

Jednoducho nainštalujte a aktivujte doplnok a začnite používať rozšírenie dynamického textu. Doplnok pridá nové typy značiek: Dynamické textové polia a Dynamické skryté polia. Vyberte generátor značiek a nastavte možnosti pre požadované pole, názov značky, dynamickú hodnotu, ako aj atribút ID a / alebo triedy. Po dokončení vložte značku.

21. Kontaktný formulár 7 Add-on Custom Validation Free Add-on

Kontaktný formulár 7 Doplnok na overenie zadarmo

Vaši používatelia nemusia vyplniť celý formulár a stlačiť tlačidlo „Odoslať“, aby zistili, že niektoré z informácií, ktoré poskytli, boli neplatné. Pokiaľ ide o skúsenosti používateľov, môžete zistiť, aké výhody vám prináša, ak čitateľ môže povedať, že informácie, ktoré sa chystajú odoslať, sú neplatné. To dáva vašim návštevníkom možnosť upraviť svoje príspevky namiesto toho, aby chodili sem a tam.

Kontaktný formulár 7 Doplnkový doplnok WordPress pre bezplatné overenie platnosti vám umožňuje pridať vlastné chybové hlásenia. Vyberte, čo by mali chyby prečítať pre vaše polia – vrátane textu, e-mailu, telefónneho čísla, adresy URL, prepínačov a ďalších. Toto rozšírenie Kontaktného formulára 7 sa ľahko inštaluje a pracuje s viacerými formulármi.

Záverečné slová

Kontaktný formulár 7 je obľúbený mnohými používateľmi systému WordPress. Ponúka vám jednoduché, ale efektívne riešenie kontaktného formulára WordPress, ktoré je o niečo vyššie ako priemer. S pridanými rozšíreniami je zrejmé, že môžete dosiahnuť omnoho viac s malým úsilím. Co si myslis?

Aký je váš obľúbený doplnok kontaktného formulára WordPress? Ak máte všetko o kontaktnom formulári 7, ktoré sú vaše obľúbené rozšírenia? Páni v sekcii komentárov. na zdravie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map