25+ najlepších hotelových WordPress Témy 2020

Najlepšie hotelové WordPress témy pre pohostinstvá

Webová stránka ponúka veľa expozície. A pre hotelierstvo a pohostinstvo potrebujete miesto, ktoré je nielen krásne, ale aj ľahko použiteľné. Zadajte najlepšie motívy hotelového WordPress (podľa nášho názoru) a vaše hľadanie perfektnej šablóny končí tu.


Poskytli sme informácie o doplnkoch s najlepšími rezervačnými formulármi už v minulosti, ale dnešný príspevok predstavuje ukážku niektorých najlepších tém WordPress hotelov na webe. Neváhajte použiť ľubovoľný motív v tejto kolekcii na vytvorenie rezervačného webu alebo na zobrazenie hotelových služieb.

Stačí povedať, že všetky témy v tomto zozname sú citlivé a dodržiavajú najlepšie webové štandardy. Stačí si vybrať jeden, vytvoriť detský motív, prispôsobiť ho a posunúť podnikanie v hoteloch na ďalšiu úroveň.

Ak ste pripravení, začnime výberom tých najlepších hotelových tém WordPress (rýchla poznámka – dnes by sme ich mohli pokryť iba toľko, ale ak máte tému, ktorú chcete pridať, dajte nám vedieť v sekcii komentárov).

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Booklium

Booklium Hotel WordPress Téma

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Téma Booklium pre hotel a prenájom WordPress je výkonná a bohatá možnosť propagácie ubytovania v akomkoľvek rozsahu. Hotel, hostel, penzión, nocľah s raňajkami, vily – to všetko môže vďaka modernému dizajnu Booklium a silnému riadiacemu jadru vytvoriť štýlový a elegantný web.

Booklium ponúka 5+ jedinečných ukážok, ktoré sa približujú vašim potrebám, pričom každé demo je venované samostatnému typu ubytovania (hotel, vila, ubytovňa atď.). Ak chcete, aby bol váš zážitok ešte viac zefektívnený, všetky okamžité údaje sú automaticky vďaka vstavanej funkcii ukážkového importu jedným kliknutím.

Pokiaľ ide o správu ubytovania, Booklium obsahuje prémiový doplnok pre rezervácie hotelov MotoPress, ktorý je k téme úplne zadarmo. Hotel Booking pridáva na vaše webové stránky dôveryhodné a výkonné riadiace jadro. Medzi jeho vlastnosti patrí neobmedzené ubytovanie, viac rezervácií v jednej faktúre, formulár na vyhľadávanie nehnuteľností pripravený pre mobilné zariadenia s vlastnými atribútmi, flexibilné pravidlá rezervácie, variabilné určovanie cien, synchronizácia OTA, ďalšie rezervovateľné služby a ďalšie..

Booklium nie je len modernou a štýlovou šablónou, ale je aj mocným nástrojom na zefektívnenie vášho podnikania. S ním môžete ľahko vytvárať svoje webové stránky, pridávať ubytovanie, spravovať rezervácie a prijímať platby (podporovaných viacero platobných brán online).

2. Hotello

Hotello Rezervácia WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Hotello je ohromujúci hotel WordPress téma šitý na mieru pre všetky pohostinstvá. Téma bola navrhnutá tak, aby uľahčila vytváranie webových stránok hotela. Nainštalujte ktorékoľvek zo ukážok iba dvoma kliknutiami. Potom použite štýl tvorcu stránky a možnosti prispôsobenia na prispôsobenie svojho štýlu. S vlastnými ikonami SVG, 850 a viac písiem Google, farebnými možnosťami a ďalšími možnosťami je takmer nekonečné.

To, čo odlišuje Hotello, sú zahrnuté vlastnosti týkajúce sa pohostinnosti. Témou je kompletný systém rezervácie hotelov pripravený na rezervácie. Môžete dokonca prijímať platby online! Vedúci miestnosti navyše vám (a hosťom) uľahčuje kontrolu dostupnosti podľa dátumu alebo počtu ľudí. Chcete v polovici týždňa ponúkať zľavy alebo zvýšiť ceny v hlavnej sezóne? Žiadny problém – Hotello podporuje flexibilné určovanie cien.

Medzi ďalšie dôležité funkcie patria rezervačné formuláre, ktoré sú v súlade s GDPR, podpora viacjazyčných prekladov, kompatibilita s rôznymi prehliadačmi a plne responzívny dizajn. Takže bez ohľadu na to, kedy, kde alebo ako hostia navštívia vaše webové stránky hotela, bude to vyzerať vždy krásne.

3. Oceanica

Oceanica Hotel WordPress Téma s rezervačným systémom

Téma Oceanica Hotel Booking WordPress prichádza so štýlovým, elegantným dizajnom a vlastným rezervačným systémom WordPress. Ak teda vytvárate webovú stránku pre hotel, nocľah s raňajkami, apartmány, prázdninový prenájom alebo podobné zariadenie, táto téma je dokonalým riešením pre vaše účely..

Oceanica je plne prispôsobiteľná – prichádza s neobmedzenými farbami, 3 upraviteľnými ponukami záhlavia a 1 päty, rozložením na celú obrazovku a mriežkou, natívnou integráciou funkčnosti WordPress a mnohými ďalšími skvelými funkciami.

Toto motív hotela je poháňaný doplnkom MotoPress Hotel Booking pre WordPress, ktorý je plne zameraný na pohostinstvá. S jeho pomocou môžete krásne vytvoriť zoznam ubytovania, aktivovať živé platby a synchronizovať všetky svoje rezervácie cez cestovné kanály, ako je Airbnb..

Okrem toho vám rezervačný systém umožňuje vytvárať flexibilné sezónne ceny a nastavovať ceny ubytovania, ponúkať online rezerváciu izieb s platbou alebo bez nej, predávať ďalšie balíky a služby, blokovať možnosť rezervácie na určité dátumy, konfigurovať automatickú alebo manuálnu kontrolu potvrdenia rezervácie, vytvárať zľavové kupóny pre cestujúcich, prezeranie a spravovanie všetkých rezervácií pomocou praktického kalendára, synchronizujte všetky priame rezervácie stránok s rezerváciami od online cestovných kancelárií, ako je napríklad Rezervácia atď..

4. Bellevue

bellevue hotel wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Bellevue je citlivá prémiová téma WordPress pre nocľah s raňajkami a hotelmi. Táto krásna téma WordPress je najlepšia pre rekreačné dovolenky, domy na pláži, chaty, letné chaty, chaty a hotely. Táto téma má všetko. Obsahuje všetko, čo by ste očakávali od prémiovej témy WordPress, a pomôže vám vytvoriť úžasný web pre hotel alebo penzión..

Bellevue má špeciálne funkcie, ktoré vám uľahčia a zúročia chod vášho penziónu, hotela alebo dovolenkového domu. Kalendáre dostupnosti, rezervačné formuláre, registračné formuláre a online platobný systém sú niektoré zo spojených funkcií.

Online transakcie sa dajú ľahko pridať vďaka začleneniu WooCommerce. Bellevue obsahuje 7 krásnych špecializovaných ukážok pre jedinečné štýly ubytovania. Bellevue tiež obsahuje 5 štylizovaných log, 50 vrstvových súborov Photoshop, Pro verziu Master Slider a prémiovú verziu rezervačného systému WP, ako aj podporu pre niekoľko užitočných doplnkov WordPress..

Táto téma WordPress vám pomôže zjednodušiť a automatizovať proces rezervácie, zaujme vašich návštevníkov krásnym dizajnom a prevedie zákazníkov na kalendáre dostupnosti, vstavané formuláre a na nákup stránok..

5. Zložte

Zmeňte responzívnu viacúčelovú tému WordPress

Info & DownloadView The Demo

Kriesi je známy autor témy WordPress vďaka majstrovským dielam ako Enfold. Postavený na platforme Avia Framework, Enfold je skutočné umelecké dielo.

S viac ako 30 ukážkami nemusíte svoj web budovať od nuly. Ukážky môžete importovať okamžite, rozsiahle prispôsobovať a dokonca kombinovať funkcie z rôznych ukážok.

Enfold obsahuje editor obsahu drag-and-drop, ktorý vám pomôže doplniť vaše rozloženie neuveriteľným spôsobom. Táto téma WordPress hotela navyše obsahuje fantastickú administratívnu oblasť a dokumentáciu.

Na zavedenie systému zákazníci často oceňujú spoločnosť Kriesi za vynikajúcu podporu, takže ste v dobrých rukách.

6. Hotel Master

hotel majster wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Hotel Master vám ponúka elegantný dizajn a výkonné funkcie v jednom balení. Myslím, že táto téma WordPress pohostinnosti prichádza s vstavanými funkciami, ako sú napríklad rezervačný systém, galérie, rezervácie a portfóliá..

Hotel Master je perfektnou témou WordPress pre typické reštaurácie a hotely, ktoré ponúkajú ubytovanie. Prispôsobenie je neuveriteľne ľahké a ponúka vám neobmedzené možnosti, ako zmeniť svoj web podľa vášho želania.

Téme sa napriek tomu nepodarí vyfarbiť kód, čo znamená, že získate rýchle načítanie stránok a lepšie používateľské prostredie. To musí byť tajomstvom veľkej témy; pridať všetky kritické funkcie bez nadúvania.

Hotel Master ide nad rámec dizajnu a ponúka vám systém riadenia hotelov bez obrovských nákladov alebo strmej krivky učenia.

7. Belafonte

Belafonte Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Belafonte je responzívna a minimalistická téma WordPress pre hotel a pohostinstvo, ktorú navrhla Hermes Themes. Táto téma je pixel ideálny pre hotely, hostince, letoviská, timeshares, nocľah s raňajkami a dokonca aj pre súkromné ​​dovolenkové weby. Čisté rozloženie, jednoduché vertikálne menu, responzívny dizajn a elegantné galérie robia z tejto témy skvelú voľbu pre malebné miesta, ktoré chcú prilákať nových návštevníkov..

V tejto téme sa používajú jednoduché šablóny stránok, vďaka ktorým môžete svoj hotelový web rýchlo umiestniť hore. Domovská stránka Belafonte, navrhnutá na predstavenie vašej fotografie, obsahuje prezentáciu snímok vo vysokom rozlíšení. Pridajte svoje izby a suity pomocou šablón a sekcií stránok, kde nájdete informácie, galérie obrázkov a ceny. A sociálna integrácia povzbudzuje hostí, aby zdieľali vaše webové stránky so všetkými svojimi priateľmi.

Belafonte obsahuje všetky skvelé funkcie, ktoré by ste očakávali od kvalitnej témy WordPress pre hotel a pohostinnosť. Pridajte miestnosti s úplným popisom a zoznamom funkcií, užitočnú tabuľku izieb a sadzieb, aby hostia mohli okamžite vidieť vaše ceny, galérie vašich udalostí alebo zariadení, a dokonca aj predchádzajúce posudky klientov, aby si ich potenciálni zákazníci mohli vymyslieť. Kontaktný a rezervačný formulár je navyše skvelým spôsobom, ako vám hostia môžu poslať poznámku o požadovanom pobyte, aby ste mohli jednoducho sledovať, kto príde a kedy.

K ďalším skvelým témam patrí nadchádzajúca sekcia udalostí (ideálna na uverejňovanie príspevkov o letných vodách, zimných lyžiarskych výletoch, kúpeľných víkendoch a ďalších), celý blog, v ktorom môžete písať o tom, čo vaše podnikanie robilo, a množstvo užitočných rozvrhnutí stránok, ktoré môžete použiť na pridávanie stránok pre miesta na stravovanie, salóny, cvičebné zariadenia a ďalšie.

8. Hotel Calluna

hotel calluna wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Veľké boxy, veľké písma a svieži dizajn zariaďujú hotelu Calluna pohodlné miesto na našom zozname ešte dnes. Nechápte ma zle; toto nie sú jediné funkcie, ktoré robia z tejto témy miláčik mnohých majiteľov webových stránok.

Aj keď je skvelé mať krásny, ale jednoduchý dizajn, Bellevue kope veci o stupeň vyššie pomocou vstavaných rezervačných a rezervačných formulárov, kalendára, doplnku Easy WP Hotelier a neobmedzených možností prispôsobenia..

Okrem toho sa hotel Calluna dodáva s tromi štýlmi hlavičiek, vlastnými krátkymi kódmi, tvorcom stránok drag-and-drop stránky WPBakery, ukážkovým importom na jedno kliknutie, vlastnými typmi príspevkov pre udalosti / ponuky a zabudovaným mega menu okrem iného.

9. Adomus

téma wordpress hotela Adomus

Info & DownloadView The Demo

Adomus kladie dôraz na váš obsah. Jedna z variácií domovskej stránky vám ponúka dostatok priestoru na uverejňovanie obsahu SEO.

Táto téma WordPress hotela sa dodáva s doplnkom HBook od rovnakého autora. HBook pridáva funkcie, ako sú formuláre na rezervácie, integrácia platobných brán, kalendáre dostupnosti, správa rezervácií a mnoho ďalšieho.

Odhliadnuc od funkcií špecifických pre doplnok, Adomus sa môže pochváliť ďalšími funkciami vrátane, ale nielen, demo dovozcu jedným kliknutím, sekcií drag-and-drop a krásnych galérií..

Adomus sa ľahko prispôsobuje, čo znamená, že môžete svoj web vylepšiť za pár minút.

10. Plachtenie

motív jachtárskeho slova wordpress

Info & DownloadView The Demo

Veľkolepý výsledok toho, čo sa stane, keď dáte dohromady HTML5, CSS3 a Bootstrap 3. Sailing vám ponúka prekrásny dizajn a vynikajúci rezervačný systém na spustenie akejkoľvek webovej stránky hotela..

Tento zlý chlapec vám ponúka úplnú kontrolu nad každou kritickou oblasťou vášho pohostinstva, ako sú rezervácie / správa izieb, tvorba cien, vykazovanie, platby, správa zákazníkov a mnoho ďalšieho. Vďaka zahrnutým riadiacim miestnostiam, klientom, kalendárom príchodov, dostupnosti izieb, cenám, kupónom a správam je zahrnutá správa izieb, ktorá umožňuje správu podpisov doplnku ThimPress..

Súčasťou témy je aj viac ako päť ukážok na jedno kliknutie, efekty paralaxy, tvorca stránky typu drag-and-drop, neobmedzené farby / vzhľady, rozloženie jednoduchých alebo viacstránkových ikon, ikony písma Awesome – a to je len špička ľadovca.

11. Voľný čas

hotel pre voľný čas wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Téma Hotel Leisure WordPress, ktorá je ideálna pre kúpele, strediská, kluby, hotely a všetky podniky v oblasti pohostinstva, vás vyzbrojí silou, ktorú potrebujete na to, aby ste bojovali proti svojej konkurencii..

Potom ich porazte a nechajte ich v prachu vďaka super rýchlym stránkam a množstvu funkcií, vďaka ktorým získate viac zákazníkov na autopilote. Hotel Leisure nesklame, pokiaľ ide o dizajn, ale je to v oddelení funkcií, kde táto téma svieti.

Hotel Leisure prichádza s funkciami hotela, ako sú dve predpripravené ukážky, doplnok Simple Weather, tvorca stránok WPBakery, neobmedzené farby, priateľské k SEO, animácie CSS3 a integrácia sociálneho zdieľania..

12. Soho Hotel

soho hotel wordpress tému

Info & DownloadView The Demo

Videli sme, že vývojári tém robia všetko správne, ale používajú ich iba pre flop. Not QuiteNiceStuff, autor elitnej elity za Soho Hotel, čistý, funkčne bohatý a ľahko použiteľný motív hotela WordPress.

Soho Hotel je najlepšie známy pre funkcie, ako je rezervačný systém s kontrolou dostupnosti, možnosť zdieľať údaje s Airbnb, Booking.com a ďalšími službami podporovanými iCal, sezónne ceny a viac platobných brán..

Získate tiež kódy kupónov, neobmedzené farby, polia vlastných formulárov, ukážkové údaje, nástroj na tvorbu stránok WPBakery a praktický panel možností tém, z ktorých je možné spomenúť niekoľko.

13. TheGem

TheGem Creative Multi-Purpose WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Viacúčelová téma WordPress so všetkými právami je TheGem fantastickou témou pre všetky typy webov vrátane webových stránok vašej pohostinnosti..

Na rozdiel od niektorých tém WordPress v tomto zozname sa TheGem nedodáva so špeciálnymi funkciami hotela. Napriek tomu je najlepším uchádzačom o funkcie a užívateľskú prívetivosť.

Koniec koncov, vždy môžete pomocou doplnkov pridať konkrétne funkcie hotela. Okrem toho téma obsahuje 150 + ukážkových stránok s dvoma výslovne vytvorenými pre hotely.

TheGem sa dodáva s množstvom možností prispôsobenia, 14 štýlov blogu, neobmedzeným rozložením stránky, 60+ dizajnovými prvkami a oveľa viac.

14. Arcadia

Téma WordPress Arcadia Hotel

Ak chcete veci zjednodušiť, zamilujete sa do témy Arcadia Hotel, jednoduchej, ale výkonnej témy WordPress pre podniky v odvetví pohostinstva..

Arcadia je klasická téma pre kúpele, hotely, hostely, letoviská a všetky ostatné podniky, ktoré si vyžadujú bezstarostný dizajn a výkonný rezervačný systém..

Medzi pozoruhodné funkcie patrí správa ubytovania, sprievodca sprievodcom, udalosti, referencie a neobmedzené vzhľady.

Téma Arcadia Hotel WordPress sa zameriava na vášho zákazníka a umiestňuje funkcie, ktoré najviac potrebujú, na popredné miesto. Pre profesionálny, ale nie prevažne štýlový vzhľad, môžete zvážiť túto tému.

15. Paradise Cove

Paradise Cove Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Chcete motív hotela, ktorý je pripravený? Paradise Cove je prémiová téma pre hotel a pohostinstvo vytvorená spoločnosťou Themefuse, ktorá ponúka jednoduché možnosti, takže môžete začať robiť rezervácie čo najskôr. Táto téma je modernou možnosťou pre hotely, dovolenkové prenájmy, timeshares, hostince a ďalšie.

Paradise Cove prichádza s ľahko použiteľnými šablónami stránok pre domovskú stránku, miestnosti, blog, služby a ďalšie. Týmto spôsobom môžete svoj web uviesť do prevádzky rýchlo! Medzi ďalšie jednoduché funkcie témy patria 3 štýlové posúvače, z ktorých si môžete vybrať, takže si môžete jednoducho vybrať svoje obľúbené a nahrať svoje najlepšie obrázky nehnuteľností, integrovanú integráciu ikon písma, užitočnú miniaplikáciu pre počasie pre hostí, ktorí plánujú svoju cestu, a prispôsobiteľné mega menu.

Nerobte si starosti – táto téma je tiež pripravená na sietnicu a reaguje na mobilné zariadenia, aby svojim hosťom poskytla skvelý zážitok na akomkoľvek zariadení. Vďaka vstavanému rezervačnému systému je pridávanie miestností a správa rezervácií od správcu WordPress hračkou.

V celej téme si všimnete veľkú pozornosť detailov, ako sú ikony vybavenia izieb s popismi, obrázkové galérie lightboxov, hodnotenia hviezdičkami a ďalšie. To všetko sú funkcie, ktoré hostia budú používať a ocenia. Na pozadí sú kopy vlastných krátkych kódov, widgetov a stránok, ktoré oceníte, pretože uľahčujú nastavenie vášho webu..

16. Caballero

Caballero Hotel WordPress Téma

Čisté a elegantné, Caballero je ideálnym motívom hotela WordPress pre odľahlú dovolenku, penzión alebo relaxačnú vilu. Táto téma obsahuje elegantné vlastné písma, responzívny dizajn, obrázkové galérie, typ príspevku v miestnosti a ďalšie.

Jedinečnou črtou témy je prispôsobiteľná domovská stránka s prispôsobeným widgetom. Jednoducho vložte prvky, umiestnite ich na svoje miesto a upravte tak, aby ste mali jedinečnú domovskú stránku s kľúčovými funkciami a apartmánmi hotela. Pomocou vlastných miniaplikácií Hermes pridajte stĺpce, miestnosti, stránky, popisy a ďalšie položky.

Medzi ďalšie funkcie témy patria šablóny stránok (pre miestnosti, balíčky, reštaurácie atď.), Štylizovaný blog, kompatibilita s WPML a ľahko použiteľný ukážkový obsah na úvod s témou..

17. Iver

Iver Modern Hotel and Booking Theme

Info & DownloadView The Demo

Téma hotela Iver je odvážna a moderná voľba ideálna pre lofty a štúdiá v meste. Jednoducho nainštalujte tému, jedným kliknutím importujte ukážkové ukážky a pridajte informácie o hoteli. Svoje stránky môžete otvoriť hneď!

Iver je dodávaný s tvorcom stránok Visual Composer a výkonným doplnkom Slider Revolution, takže môžete navrhnúť čokoľvek, čo budete potrebovať. Vďaka vstavaným rozvrhnutiam miestností, portfólií a blogu je pridávanie nových stránok jednoduché.

Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí online rezervačný formulár, filter miestnosti, kompatibilita s WooCommerce, prispôsobiteľná hlavička, plus responzívny a na sietnicu pripravený dizajn..

18. Fortuna

Téma Fortuna responzívneho hotela WordPress

Info & DownloadView The Demo

Fortuna je odvážna a pohotová téma WordPress pre hoteliérstvo a pohostinstvo vyvinutá spoločnosťou Hermes Themes. Táto vynikajúca téma predstavuje perfektný spôsob, ako predviesť online hotel, penzión, nocľah s raňajkami, motel alebo inú pohostinnosť a vyplniť kalendár rezervácie na mesiace vopred..

Fortuna obsahuje jednoduché možnosti, ktoré uľahčujú nastavenie vašich webových stránok. Začnite výberom z tmavých alebo svetlých farebných odtieňov a potom pomocou možností farieb a štýlov v živom prispôsobiteľe motívov prispôsobte svoj web značke svojej firmy. Súčasťou témy sú aj užitočné šablóny stránok (pre blog, posudky, miestnosti a ceny, galérie, atrakcie a ďalšie), vďaka ktorým je vytváranie vašich stránok rýchle a ľahké..

Ďalšou skvelou vlastnosťou Fortuny sú vlastné widgety, ktoré môžete pridať na svoje bočné panely a pätu. Téma obsahuje vlastné miniaplikácie na pridanie schránky typu Facebook, vlastné ponuky a užitočnú miniaplikáciu Connections (aby zákazníci mohli mať radi svoje na Facebooku, sledovať vás na Twitteri alebo vyhľadávať vaše podnikanie na portáli TripAdvisor). A keďže téma je plne responzívna, hostia nebudú mať problém so zobrazením vašich webových stránok na tabletoch a mobilných telefónoch.

19. Amassador

Ambassador Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Ambassador je prekrásna téma WordPress pre hotel a pohostinstvo navrhnutá Hermes Themes. Táto elegantná téma bola vytvorená pre akýkoľvek hotel, letovisko, hostinec, nehnuteľnosť na prenájom, nocľah s raňajkami alebo akékoľvek iné podnikanie v pohostinstve.

Predveďte svoj hotel alebo letovisko a vytvorte príjemnú webovú stránku pre hostí využívajúcich veľvyslanca. Pred odchodom na dovolenku väčšina zákazníkov skontroluje svoje možnosti. Jedným zo spôsobov, ako začať podnikať, je profesionálny web, ktorý zdôrazňuje, čo je skvelé na vašej polohe. Veľvyslanec uľahčuje predvádzanie toho, čo robí váš hotel alebo hostinec špeciálnym vďaka priloženým šablónam vlastných stránok na pridávanie galérií, atrakcií, udalostí a dokonca aj posudkov..

Súčasťou témy sú aj krásne stránky izieb, ktoré sú nevyhnutné pre všetky typy hotelov. K popisu miestnosti, cene a zoznamu vybavenia pridajte posúvač celej šírky plný obrázkov izieb. Vďaka zabudovaným sociálnym možnostiam je pre vás ľahké sledovať vás na Facebooku a Twitteri a dozvedieť sa viac o všetkých vašich nadchádzajúcich propagačných akciách.

Medzi ďalšie tematické funkcie patrí celý blog, vlastné prezentácie, vlastné widgety, podpora prekladov a podpora tém na celý rok. Veľvyslanec je vynikajúci spôsob, ako predviesť hotel alebo hotel v pohostinstve a začať si ihneď zabezpečovať rezervácie.

20. Classy (HotelEngine)

Elegantný hotel Premium WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Classy je prémiová téma WordPress pre hotel a pohostinstvo vytvorená spoločnosťou EngineThemes. Táto téma je jednou z dvoch tém postavených na rámci HotelEngine a je komplexnou témou prenájmu a rezervácie izieb.

HotelEngine Classy bol vytvorený s ohľadom na hotely, timeshares, motely, hostince, penzióny a ďalšie prenájom nehnuteľností. Pridajte rôzne typy izieb s popismi, podrobnosťami vybavenia, galériami, sadzbami a dokonca aj posudkami, aby ste svojim potenciálnym hosťom pomohli pri rozhodovaní. Navyše so vstavaným doplnkom Slider Revolution môžete vytvárať krásne jazdce pre stránky svojej izby, príspevky a samozrejme svoju domovskú stránku.

Táto téma tiež používa výkonný doplnok Visual Composer, takže môžete vytvoriť neobmedzený počet rozložení stránok a príspevkov. Jednoduchým dag & drop rôzne prvky na miesto pre vytvorenie ideálneho rozloženia (a navyše môžete uložiť šablóny rozloženia pre opakované použitie znovu a znovu). Možnosti prispôsobenia sa tým nekončia – HotelEngine Classy obsahuje aj 8 vlastných farebných schém (ružová, šedozelená, modrá, fialová, zelená, oranžová, žltá, červená), ktoré uľahčujú rýchlu zmenu vzhľadu vašich webových stránok..

21. Victoria

Victoria Hotel WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Victoria je prémiová téma WordPress pre hotel a pohostinstvo, ktorú vytvorila Hermes Themes. Táto téma je ideálna na vytváranie moderných hotelov, cestovných kancelárií, motelov, penziónov a iných webových stránok pre pohostinstvá.

Je to vždy prázdninová sezóna. Ľudia radi chodia na výlety a pri ich plánovaní hľadajú vždy kvalitné ubytovanie, ktoré ponúka veľa hodnoty. Ukážte novým a vráťte hosťom, aká je vaša nehnuteľnosť vynikajúca, pomocou motívu hotela Victoria, ktorý vám predstaví všetky skvelé vlastnosti vašej firmy. Táto téma WordPress vám uľahčuje vytvorenie profesionálneho a pohotového webu, ktorému budú hostia dôverovať.

Victoria obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na spustenie svojho webu. Pomocou priložených šablón stránok môžete rýchlo pridať elegantné stránky pre rôzne miestnosti, fotogalérie vášho majetku, atrakcie a ďalšie. Súčasťou témy sú aj vlastné typy príspevkov, takže môžete pridávať svoje posudky, udalosti atď. A udržiavať ich oddelene od blogových príspevkov..

Táto téma je vynikajúcou voľbou pre akýkoľvek hotel alebo pohostinstvo – či už ide o hotel s piatimi štartmi, dovolenkový prenájom od majiteľa alebo rustikálne bungalovy na pláži. Vďaka úžasným vlastným miniaplikáciám, možnostiam sociálnych médií, personalizácii tém (vďaka panelu voliteľných motívov) a ešte oveľa viac môže Victoria s vašou firmou rásť a pomôže vám vyniknúť v dave..

22. 5 Štart Hotel

5-hviezdičkový hotel WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

5 Star je komplexná téma WordPress pre hotel a pohostinstvo od Templatic. Táto téma je dokonalým riešením na vytvorenie krásnej webovej stránky a spravovanie rezervácií pre hotel, penzión, ubytovňu, dovolenku alebo inú pohostinskú činnosť..

Lákajte zákazníkov a spravujte všetky rezervácie pomocou jednej webovej stránky. 5 Star je elegantný spôsob, ako predviesť vaše hotelové ubytovanie, služby, stravovanie a balíčky, ako aj spravovať svoje rezervácie. Ďalšou vynikajúcou funkciou je podpora WooCommerce, ak chcete mať možnosť predávať hotelové darčekové certifikáty, hotelové lupy (ako sú plášte alebo vankúše) alebo dokonca miestne suveníry..

Rezervačný systém je poháňaný doplnkom Rezervačný systém doplnku Tevolution. Toto pridáva funkcie na správu miestností, kalendárov, rezervácií, online rezervácie, taríf a ďalšie. Nie sú potrebné žiadne zručnosti v oblasti kódovania – stačí použiť skratky na pridanie funkcií, ako je váš rezervačný formulár alebo kalendár dostupnosti na ľubovoľnú stránku.

23. HotelBooking App

Hotel WordPress Téma aplikácie

Info & DownloadView The Demo

HotelBooking je silná téma WordPress pre pohostinstvá vyvinutá spoločnosťou Templatic. Je to ideálne riešenie pre hotely, prenájom nehnuteľností a spoločnosti zaoberajúce sa dovolenkovou správou.

Kľúčovou vlastnosťou HotelBooking je skutočný rezervačný modul v rámci témy. Návštevníci môžu ľahko vyhľadávať podľa dátumu, typu izby, počtu hostí a počtu izieb. Navyše téma má plne prispôsobiteľný rezervačný formulár. Môžete pridať špeciálne doplnky služieb (napríklad bielizeň, neskorá platba atď.), Pridať možnosť zadať propagačný kód a pridať polia na zadanie kontaktných / platobných informácií. HotelBooking vám tiež uľahčuje správu rezervácií zo zadného rozhrania, potvrdzovanie platieb, vytváranie propagačných kódov a ďalšie.

Pri rozhodovaní o rezervácii dovolenky môžu hostia využiť aj stránky izieb a kalendár dostupnosti hotela HotelBooking. Môžu sa podrobne pozrieť na každú izbu (môžete dokonca pridať galérie obrázkov) a potom skontrolovať, či je tento typ miestnosti k dispozícii. Kalendár dostupnosti je dokonca farebne odlíšený, aby hostia mohli ľahšie vidieť, čo je otvorené.

HotelBooking má mnoho ďalších skvelých tém. Téma je úplne responzívna a na mnohých zariadeniach vyzerá skvele. To znamená, že hostia môžu navštíviť vaše stránky a rezervovať si dovolenku bez ohľadu na to, kde sa nachádzajú.

24. Leonardo

Téma Leonardo WordPress

Info & DownloadView The Demo

Leonardo Theme je responzívna téma WordPress pre hotel a pohostinstvo od spoločnosti Hermes Themes. Je ideálny pre hotely, nocľahy s raňajkami, hostince, dovolenkové prenájmy, timeshares, eventové haly a ďalšie podniky v pohostinstve.

Téma bola postavená pre pohostinstvo. Na domovskej stránke sa nachádza predstavená prezentácia, do ktorej môžete pridať obrázky svojich nehnuteľností, minulých udalostí alebo spokojných zákazníkov, ako aj odkazy na dôležité stránky. Súčasťou témy je aj modul skvelých posudkov, v ktorom môžu hostia zanechať recenzie na svoju firmu (je tu aj pomôcka s posudkami, takže môžete vložiť svoju skvelú recenziu do ktorejkoľvek oblasti pripravenej pre widget).

Stránky miestností sú ideálne na zvýraznenie vašich zariadení. Časť priložených udalostí a atrakcií je dobrým spôsobom, ako presvedčiť návštevníkov, aby si predĺžili svoj pobyt a videli všetko, čo vaša oblasť ponúka. Ďalšou funkciou, ktorú treba spomenúť, je widget „like“ na Facebooku, ktorý hosťom uľahčuje zdieľanie vášho úžasného hotela so všetkými svojimi priateľmi na Facebooku.

25. Castello

Téma Castello WordPress

Info & DownloadView The Demo

Castello je téma WordPress pre hotel a pohostinstvo vyvinutá spoločnosťou Hermes Themes. Táto téma na celej obrazovke je zápasom v nebi o letoviskách, nocľahoch s raňajkami, hostincoch, prenájme domov, zdieľaní času a ďalších.

Táto téma obsahuje všetky potrebné funkcie na spustenie prevádzky vášho webu s hotelmi alebo nehnuteľnosťami na prenájom. Pridajte miestnosti s obrázkami (zobrazenými ako posúvač pozadia na celej obrazovke), popis, vybavenie a akékoľvek ďalšie relevantné informácie. Potom pridajte svoje recenzie a posudky, aby ľudia, ktorí prehliadajú vaše stránky, videli, čo majú hostia na vašom zariadení radi. Súčasťou témy je aj rezervačný formulár, takže ak sa čitateľovi páči to, čo vidí, môže vám poslať správu s cieľom vykonať rezerváciu.

Okrem rozsiahlej funkčnosti obsahuje Castello vynikajúce dizajnové prvky, ktoré zapôsobia na vašich hostí. Posuvník obrázka na celej obrazovke určite urobí trvalý dojem a dá vám príležitosť vyzdvihnúť najlepšie vlastnosti a aktivity okolo vašej polohy. Navyše navigačné menu zarovnané doľava uľahčuje predvádzanie všetkých importovaných stránok, ktoré pridáte do miestností, udalostí, jedál a ďalších.

26. Metropolis

Metropolis WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Metropolis je elegantný WordPress tému pre hotel a pohostinstvo navrhnutý Hermes Themes. Táto téma by vytvorila skvelú webovú stránku pre akýkoľvek hotel, letovisko, nocľah s raňajkami, hostinec, pohostinské centrum alebo podobné služby založené na podnikaní.

Téma obsahuje všetko, čo by mala mať dobrá webová stránka hotela. Na domovskej stránke nájdete krásny posúvač, kde môžete predviesť svoje najlepšie izby, fotografie nehnuteľností alebo obrázky z minulých udalostí. Vertikálna navigácia zarovnaná doľava zvyšuje vizuálny záujem, je však ľahko použiteľná a poskytuje dôležité kontaktné informácie priamo na dosah ruky vašej klientely. Môžete tiež pridať widgety (napríklad vyhľadávací panel), ktoré podľa vás môžu používatelia považovať za užitočné.

Skvelou funkciou metropoly je ľahko použiteľný panel možností tém. Odtiaľto môžete ovládať rôzne prvky témy. Môžete pridať uvítaciu správu, pridať svoje sociálne odkazy, nahrať logo, definovať nastavenia svojej domovskej stránky a oveľa viac.

Vďaka paneli možností sú vstavané šablóny stránok hračkou. Stačí si vybrať šablónu, pridať svoj obsah a uverejniť príspevok. Každá šablóna bola odborne upravená na konkrétny účel vrátane: atrakcií, blogu, rezervačného formulára, kontaktného formulára, udalosti, galérie, miestnosti, posudku a bočného panela s pravou stranou.

27. Luxusná vila

Luxusná vila WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Luxusná vila je fantázia a jedinečná vlastnosť prezentujúca prémiovú tému WordPress. Táto elegantná a jedinečná téma je skvelým spôsobom propagácie dovolenkových prenájmov, luxusných letovísk alebo iných luxusných nehnuteľností.

Jedným z najlepších spôsobov speňaženia luxusnej dovolenkovej nehnuteľnosti alebo propagácie luxusného letoviska je webová stránka jedného druhu. Luxusná vila je téma, ktorá to robí len to. Vďaka posúvaču domovskej stránky na celej obrazovke, intuitívnemu formuláru rezervácií a množstvu skvelých možností je táto téma perfektným spôsobom, ako predviesť svoje vlastnosti..

Téma obsahuje ľahko použiteľný tvorca stránok drag and drop, ktorý môžete použiť na vytvorenie ľubovoľného rozloženia stránky, ktoré chcete. Existujú zdanlivo neobmedzené možnosti. Ak však potrebujete nejakú pomoc, ako začať, prečítajte si zahrnutých 5 šablón domovskej stránky, 4 rozloženia vlastností, 2 šablóny oblastí, rozloženie stránky s rezerváciou a galériu vlastností. Potom môžete na prispôsobenie svojich stránok použiť neobmedzené možnosti farieb, možnosti písiem Google a vstavané písmo Entypo Pictogram Icon Font. Medzi ďalšie funkcie témy patrí ajax formuláre, podpora detských tém, responzívna podpora a podpora sietnice a oveľa viac.

Viac z najlepších hotelových WordPress Témy

Je čas rozhodnúť sa, ktorá téma je pre vás najvhodnejšia, aby ste pre svoju firmu vytvorili webovú stránku hotela. Po výbere skvelého motívu hotelového WordPress (ako u všetkých ostatných v tomto zozname) pridajte svoje informácie a začnite propagovať svoju firmu online, určite zvýšite počet rezervácií.

Aký je váš obľúbený motív hotela WordPress? Ak ste pri výbere najlepšej témy pre hotel WordPress zmeškali, uveďte to v komentároch – je skvelé zdieľať drahokam alebo dva.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map