3 doplnky WordPress pre úplné zvládnutie sociálnych médií

Pokúsiť sa uspieť v marketingu sociálnych médií je zložité podnikanie. Jemné nuansy, ktoré sa týkajú hromadného zdieľania vášho obsahu, je mimoriadne ťažké zvládnuť a človek musí byť veľmi nápaditý, aby sa vírusom podobal na Twitteri alebo Facebooku..


Ako už bolo povedané, skutočné prebiehajúce akcie potrebné na uľahčenie úspešnej interakcie sociálnych médií s vašou stránkou WordPress môžu byť úplne automatizované bez negatívnych vedľajších účinkov. Každý nový príspevok by sa mal automaticky zdieľať s vašimi profilmi sociálnych médií, návštevníci by mali mať možnosť ľahko zdieľať váš obsah a mali by ste byť schopní analyzovať svoj najúspešnejší obsah bez použitia manuálneho zberu údajov..

V tomto príspevku chcem odporučiť tri doplnky sociálnych sietí WordPress, ktoré potrebujete, aby sa vyššie uvedené skutočnosti stali realitou. Po nainštalovaní týchto doplnkov sa interakcia sociálnych médií stane úplne automatizovanou, takže sa môžete zamerať na dôležité aspekty zvyšovania popularity sociálnych médií..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Automatický plagát NextScripts Social Networks (SNAP)

Takmer určite máte profil na Facebooku a Twitteri a môžete mať mnoho ďalších. Pinterest, Google+, LinkedIn, Tumblr … zoznam pokračuje. Z tohto dôvodu môže byť zverejnenie vášho čerstvého obsahu na všetkých profiloch sociálnych médií viac ako trochu únavné.

Našťastie existuje automatizované riešenie. Chytrá skratka stranou, SNAP je odpoveďou na zdĺhavú úlohu publikovania čerstvého obsahu na vašom blogu do sociálnych sietí. Umožňuje vám prepojiť váš blog s veľkým počtom webových stránok na sociálnych sieťach a automaticky publikovať čerstvý obsah do vašich profilov podľa toho, kedy sa na vašich stránkach objaví..

Obrazovka nastavenia SNAP.

Obrazovka nastavenia SNAP.

Ako vidíte, je možné prispôsobiť správu, ktorá sa zobrazuje spolu s vašimi aktualizáciami – môžete zahrnúť dynamické značky, ktoré budú nahradené názvom, popisom, permalinkom atď..

Pri niektorých sociálnych sieťach máte k dispozícii možnosti, ako sa majú zobraziť aktualizácie. Tu je príklad s láskavým dovolením Facebooku:

Snímka obrazovky možností zobrazenia na Facebooku.

Môžete požiadať SNAP, aby zverejňoval aktualizácie na Facebooku v ktoromkoľvek z troch vyššie uvedených formátov.

Jednorazová časová investícia vyžadovaná pri nastavovaní protokolu SNAP sa pri zverejňovaní príspevkov na vašom webe WordPress opakovane vracia. Už nikdy nebudete musieť starať o propagáciu svojho obsahu prostredníctvom sociálnych sietí, pretože to bude pre vás.

Aj keď protokol SNAP určite nejde o náhradu za vaše osobné zapojenie do profilov sociálnych médií (mali by ste, samozrejme, vždy byť aktívny a reagovať), robí vám umožní úplne automatizovať proces propagácie nového obsahu. Toto by vám pravdepodobne malo dať viac čas interagovať s ostatnými a ďalej propagovať vaše profily sociálnych médií a blog iným spôsobom, ktorý nie je tak ľahko automatizovaný.

2. Digg Digg

Keď vyriešite propagáciu príspevkov prostredníctvom profilov sociálnych médií, je čas prejsť na to, aby návštevníci mohli jednoducho zdieľať váš obsah prostredníctvom svojich profilov vlastný profily sociálnych médií. Aj keď existuje veľké množstvo doplnkov, ktoré to dokážu, vždy sa odvolávam na Digg Digg ako na moje číslo jedna.

Tento doplnok bol vyvíjaný už roky a získal ho slušný počet ľudí na adrese nárazník minulý rok. Ich zapojenie bolo obrovským prínosom pre prebiehajúci vývoj doplnku a používatelia si teraz môžu vychutnať solídny a vysoko funkčný doplnok na zdieľanie sociálnych médií.

Podľa môjho názoru je najlepšou funkciou Digg Digg pohyblivá lišta zdieľania. Tu je príklad z akcie z môjho vlastného blogu:

Snímka obrazovky Digg Digg s pohyblivým zdieľaním.

Táto lišta bude sledovať, ako sa posúva návštevník, takže možnosť zdieľania nie je nikdy mimo dohľadu. Digg Digg vám umožňuje úplnú kontrolu nad umiestnením panela a tiež aké možnosti zdieľania sociálnych médií máte (zoznam dostupných sociálnych sietí je neuveriteľne komplexný).

Ale to nie je všetko – Digg Digg vám tiež umožňuje umiestniť tlačidlá zdieľania na začiatok a koniec príspevkov, ak je to vaše preferované umiestnenie:

Tlačidlá zdieľania Digg.

Doplnok využíva lenivé načítanie, čo znamená, že nespomalí načítanie žiadneho iného prvku na vašom webe. Pokiaľ ide o prvky sociálnych médií náročné na zdroje, je to fantastická možnosť. Zjednodušene povedané, Digg Digg funguje perfektne a tiež vyzerá fantasticky.

3. Sociálne štatistiky WP

V tejto fáze by ste mali byť celkom dobre nasadení. Obsah sa automaticky zverejňuje vo všetkých vašich profiloch v sociálnych médiách a návštevníkom ste skutočne uľahčili zdieľanie obsahu s vlastnými sledovateľmi. V tejto fáze je ďalším logickým krokom vybavenie údajov, ktoré vám pomôžu analyzovať popularitu jednotlivých príspevkov z hľadiska sociálnych podielov. Pomocou tohto druhu informácií môžete formovať svoju budúcu stratégiu obsahu, aby ste mohli publikovať obsah, ktorý priláka viac zdieľaní.

Najlepším doplnkom, ktorý som na tento účel našiel, je Sociálne štatistiky WP. Môže vám poskytnúť prehľad štatistík sociálneho zdieľania pre všetky príspevky vo vašom blogu. Výhody tohto by mali byť zrejmé – umožňuje vám presne zistiť, ako každý z vašich príspevkov prispel k jednotlivým sociálnym sieťam (a celkovo). Tento druh informácií vám môže pomôcť porozumieť typu obsahu, ktorý je na vašich stránkach populárny (alebo nie).

Nastavenie sociálnych štatistík WP je veľmi jednoduché – po nainštalovaní doplnku budete musieť aktualizovať sociálne štatistiky pre každý príspevok vo svojom blogu. Po dokončení sa vám zobrazí štatistika sociálneho zdieľania pre každý uverejnený príspevok.

Sociálne štatistiky WP

Možnosti v rámci sociálnych štatistík WP sú jednoduché, ale vysoko efektívne. Pre začiatočníkov môžete filtrovať príspevky podľa kategórie, aby ste videli, ktoré príspevky sú najobľúbenejšie pre každú časť vášho webu. Medzi príspevkami a stránkami môžete tiež prepínať, ak na stránkach pridáte tlačidlá sociálneho zdieľania. Každá tabuľka výsledkov môže byť usporiadaná podľa sociálnych sietí, aby ste videli, ktoré príspevky boli zdieľané najviac v sieti. Môžete tiež usporiadať podľa celkového počtu zdieľaní vo všetkých sieťach:

Snímka obrazovky sociálnych štatistík WP.

Určite vidíte výhody tohto doplnku. Poskytuje vám taký prehľad, ktorý by inak vyžadoval zdĺhavú manuálnu prácu. Ďalej by som chcel tvrdiť, že v správnom výklenku sú štatistiky o spoločnom zdieľaní najspoľahlivejším ukazovateľom popularity. Ľudská bytosť, ktorá sa rozhodne zdieľať časť obsahu, je oveľa silnejšou akciou než jednoduchým kliknutím na odkaz na stránke s výsledkami vyhľadávacieho nástroja, napríklad.

Starostlivá analýza štatistík vytvorených sociálnymi štatistikami WP a budúce kroky na základe tejto analýzy môžu výrazne zmeniť rast vášho blogu..

Zvládanie sociálnych médií je na dosah …

Ako som povedal v hornej časti tohto príspevku, zvládnutie sociálnych médií je ťažké.

V zásade ide o pochopenie toho, ako si myslia vaše cieľové publikum a ako budú reagovať na obsah, ktorý zverejníte. Proces však môžete omnoho ľahšie zjednodušiť automatizáciou toho, čo sa dá ľahko automatizovať, a vybavením informácií, ktoré vám umožňujú robiť informované rozhodnutia o vašej budúcej obsahovej stratégii..

S vyššie uvedenými tromi doplnkami pre sociálne médiá WordPress budete mať na ceste k oveľa väčšiemu úspechu so sociálnymi médiami. Ak máte akékoľvek otázky, pripomienky alebo návrhy alternatívnych doplnkov, vystúpte v sekcii s komentármi nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map