30+ Musí mať WordPress Témy podobné Pinterest

Pinterest je bláznivý a rýchlo rastie. Keďže toľko používateľov pripína svoje každodenné aktivity, páči sa im a nepáči sa im a užitočné informácie na celom webe, niet divu, že pre WordPress bolo vytvorených veľa skvelých tém inšpirovaných Pinterestom..


Témy podobné Pinterestu zachytávajú podstatu Pinterestu – portfólia mriežky v štýle muriva alebo blogu, kde príspevky obsahujú miniatúru odporúčaného obrázka a krátke zhrnutie z článku. Nižšie sú uvedené bezplatné a komerčné témy WordPress, ktoré som zistil a ktoré sú veľmi podobné štýlu Pinterestu, ale sú vybavené všetkými fantastickými a ľahko použiteľnými funkciami programu WordPress. Skontrolujte ich nižšie!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkový motív - Príklad murovanej mriežky

Total je super čistá a moderná téma WordPress určená pre nový vek. Aj keď táto téma obsahuje mnoho funkcií na vytváranie vlastných rozložení, je ľahké pridať veľkú mriežku na zobrazenie všetkých vašich príspevkov (s podporou nekonečného posúvania). Môžete publikovať štandardné príspevky, videá, audio, citácie a galérie. Citlivou témou, ktorá presahuje vaše sny, bude Total vyzerať úžasne bez ohľadu na to, na akom zariadení alebo monitori si stránku prezeráte. Téma sa veľmi ľahko používa, je dobre kódovaná a rýchla!

2. Báječný

báječné-Pinterest-WordPress-theme

Naša najnovšia blogová téma, Fabulous je responzívna murovaná blogová téma, ktorá je ideálna pre fotografov, blogerov, dizajnérov a ďalšie. Elegantne zobrazte svoju prácu alebo svoje myšlienky v očíslovanej alebo nekonečnej mriežke so zvitkom. Môžete si vybrať 1-4 stĺpce, ako aj pevnú alebo lepkavú hlavičku – záleží len na vás. Téma obsahuje aj niekoľko formátov príspevkov (štandard, galéria, zvuk, video a cenová ponuka) a obsahuje vlastnú stránku archívu, ktorá triedi vaše príspevky podľa dátumu, kategórie a formátu. Toto je skvelá téma – a pomocou ľahko použiteľného nástroja na prispôsobenie tém si môžete rýchlo a ľahko personalizovať tému bez toho, aby ste museli poznať akýkoľvek kód.!

3. Fashionista

Téma módy WordPress

Úžasná téma vytvorená in-house, Fashionista je prefektným príkladom blogu o murovaných mriežkach a téme portfólia. Táto responzívna téma obsahuje množstvo poštových formátov, neobmedzené farby vznášadiel, ľavý alebo pravý bočný panel (alebo vôbec žiadny!), Voliteľnú pevnú hlavičku a nekonečné načítanie ajaxu! Motív je navyše vybavený sociálnymi ikonami v hlavičke a podporou doplnku „Páči sa mi“, takže čitatelia môžu ľahko zdieľať svoje príspevky a zdieľať ich. Celkovo je táto téma WordPress vynikajúcou voľbou pre akýkoľvek osobný alebo profesionálny blog.

4. Clippy

Clippy-Pinterest-WordPress-theme

Clippy je veselá bezplatná téma s jednoduchou a citlivou mriežkou pre vaše príspevky. Pridajte fotografie, galérie, zvuk, video, citácie, odkazy, prezentácie a štandardné príspevky. Táto téma obsahuje aj hlavnú navigačnú ponuku odkazov na dôležité stránky a pätu widgetizovaného obsahu pre všetko, čo by ste chceli pridať (napríklad váš informačný kanál Twitter, značky, odkazy na populárne príspevky alebo dokonca blogroll). Najlepšie zo všetkého je, že táto téma je úplne zadarmo.

5. Keen

chce-Pinterest-WordPress-theme

Keen je minimálna murovaná blogová téma WordPress dostupná na kreatívnom trhu a vytvorená spoločnosťou Tienvooracht. Táto téma je jednoduchá, ale elegantná a obsahuje množstvo vynikajúcich funkcií, ako sú farebné možnosti, možnosti vlastných písiem, vstavané portfólio, miniaplikácia sociálnych odkazov, podpora sietnice a mnoho ďalšieho. A pretože sa jedná o prémiové tému, získate podporu aj od autora, čo je skvelé, že vás v prípade, že narazíte na nejaké chyby,.

6. Fotogram

fotogram-Pinterest-WordPress-theme

Photogram je bezplatná murovaná blogová téma WordPress s užitočným posuvníkom na domovskej stránke, ktorý zvýrazní vaše odporúčané príspevky. Najlepšie na tejto bezplatnej téme je, že sa integruje s vašimi účtami Picasa a Pinterst a používa vlastnú šablónu galérie na zobrazenie príspevkov, ktoré vytvoríte z týchto stránok sociálnych médií. Súčasťou témy je aj načítanie Ajaxu a množstvo možností prispôsobenia, ktoré sa v bezplatných témach vždy nezobrazujú.

7. Smoothie

smoothie-Pinterest-WordPress-theme

Smoothie je sladká a dievčenská murovaná blogová téma WordPress na tému Themeforest, ktorú vyvinula cr1000. Táto téma je responzívna a pripravená na sietnicu, takže vaše príspevky vyzerajú skvele na akomkoľvek zariadení a zahŕňajú všetky formáty príspevkov, ktoré poznáte a máte radi (stranou, zvukom, galériou, obrázkami, odkazom, citátom, štandardom a videom). Smoothie tiež prichádza s dvoma rozloženiami domovskej stránky, možnosťami tém, prekladovými súbormi a prémiovou podporou.

8. Photum

photum-Pinterest-WordPress-theme

Photum je téma murárskeho portfólia WordPress, ktoré je tiež zadarmo. Táto téma je čistá a jednoduchá. Mriežka na domovskej stránke bola dynamicky nastavená na základe veľkosti obrazovky, takže vždy uvidíte správny počet stĺpcov. Téma tiež podporuje samostatný blog, kde môžete zdieľať svoje myšlienky oddelene od svojho portfólia.

9. SerenityWP

vyrovnanosť-Pinterest-WordPress-theme

SerenityWP je murovaná blogová téma vyvinutá spoločnosťou WoWThemes. Táto responzívna téma zahŕňa vlastné typy príspevkov pre vaše portfólio, portfólio muriva a posudky okrem množstva úžasných možností prispôsobenia (18 farebných odtieňov, neobmedzené farby, 29 krátkych kódov, panel možností tém, 2 bočné panely atď.). Toto je skvelá téma na vytvorenie online blogu, portfólia alebo prezentácie s čistou mriežkou muriva v štýle Pinterest.

10. Vasiliki

Vasiliki-Pinterest-WordPress-theme

Vasiliki je bezplatná téma WordPress s minimálnou murovanou mriežkou, ktorá používa doplnok rozloženia mriežky muriva jQuery na vytvorenie nádherného Pinterestu podobného vzhľadu. Téma vytvára mriežku na základe odovzdaného príspevku a ponúka plynulé animácie, rozloženie muriva, vlastné ponuky, možnosti motívu, bannerové reklamy a ďalšie. Zadarmo téma obsahuje niekoľko skvelých funkcií.

11. 1Page

1page-Pinterest-WordPress-theme

1Page je prémiový murovaný blog a časopis WordPress téma na predaj na tému Themeforest, ale navrhnuté spoločnosťou An-Themes. Táto téma obsahuje nádhernú galériu drag & drop, neobmedzené farby, neobmedzené bočné panely, rozloženie muriva, nekonečný posun, systém hodnotenia a kontroly, vlastné widgety a ďalšie. Téma je navyše pripravená na preklad a plne reaguje – takže bez ohľadu na to, kde a ako používatelia pristupujú na vaše stránky, môžu si prečítať každý príspevok, ktorý pridáte.

12. Miešaná mriežka (zadarmo)

Shaken Grid Pinterest WordPress Téma

Zadarmo téma Shaken Grid WordPress využíva mriežku muriva jQuery na vytvorenie kachľového efektu podobného Pinterestu. Ak zmeníte veľkosť prehliadača, miniatúry príspevkov sa automaticky preusporiadajú. V téme sa tiež používa funkcia miniatúry príspevkov WordPress na uľahčenie pridávania obrázkov. K dispozícii sú 2 farebné schémy, skvelé rozloženie galérie a widgetizovaný bočný panel (veľa skvelých funkcií pre bezplatnú tému!).

13. Pinboard

Nástenka Pinterest WordPress Téma

Zrejme inšpirované Pinterest, Pinboard od Themify je solídna voľba, ak chcete murivo mriežky blog. Téma má automatické stohovanie a nekonečné posúvanie (rovnako ako Pinterest). Pinboard je tiež plne citlivý, má schopnosti pre jednu inštaláciu WordPress alebo pre viac miest, prichádza s 3 rozloženiami (malé, stredné alebo veľké miniatúry obrázkov), animovaným tlačidlom späť na začiatok, 7 rôznymi vzhľadmi a oveľa viac!

14. Tetris (zadarmo)

Tetris Pinterest-WordPress-theme

Tetris je plne responzívna téma typu WordPress podobná Pinterestu, ktorú vytvorila AJ z WPExplorer. Táto téma obsahuje murované domovské a archívne stránky a podporuje rôzne formáty príspevkov (štandard, galéria, zvuk, video, odkaz a obrázok), takže môžete na svoj web pridať takmer akýkoľvek obsah, ktorý chcete. Tetris je ľahko použiteľná téma WordPress, ktorá sa výborne hodí pre osobné portfóliá a blogy.

15. Remal

Remal Pinterest WordPress Téma

Remal je téma murovanej mriežky pretekajúca možnosťami, možnosťami a ďalšími možnosťami. Téma reaguje, používa izotopovú mriežku na dosiahnutie rovnakého vzhľadu ako Pinterest a prichádza s množstvom poštových formátov (štandard, obrázok, stranou, galéria, zvuk, cenová ponuka, odkaz a video). Remal obsahuje tiež vstavané sociálne zdieľanie a reklamné priestory (prostredníctvom miniaplikácie), podporu sprava doľava a množstvo widgetov a krátkych kódov. Navyše existuje neobmedzené množstvo farieb a možností pozadia – takže ak sú možnosti podľa vašich predstáv, spoločnosť Remal vám ich určite dodá.

16. Mriežka (zadarmo)

Gridly Pinterest WordPress Téma

Čistý a jednoduchý, Gridly je úžasná minimálna mriežka muriva téma. Táto téma, vytvorená s ohľadom na grafikov a fotografov, udržuje zameranie na obsah a minimalizuje doplnky. Téma je responzívna, obsahuje panel základných volieb, podporuje odporúčané obrázky, má možnosť nahrať vlastné logo, obsahuje 2 farebné pôvabné schémy, plne miniaplikovanú pätu a pomocou jQuery vytvára svoje zdivo. Ak si chcete zachovať jednoduchosť, Gridly je pre vás téma zadarmo.

17. Výstava

Vystavujte Pinterest WordPress Téma

Výstava je elegantná interpretácia témy murovanej mriežky zarovnaná vľavo. Organizovaný a funkčný, výstava responzívne zobrazuje všetky druhy obsahu (formáty príspevkov zahŕňajú obrázok, video, audio, link, citácie, stranou, galériu, video a štandard) spôsobom, ktorý je pre oči jednoduchý. Navyše téma prichádza s úžasnými funkciami, ako je integrácia Mailchimp, vlastné widgety, a keďže budete chcieť získať členstvo v klube, získate aj všetky ďalšie témy Témy Kráľovstva tematiky (máte šťastie, kačica)!

18. Ultra mriežka

Téma Ultra Grid Pinterest WordPress

Moderná a minimálna téma Ultra Grid WordPress je krásna téma mriežky, ktorá je úplne zadarmo. Táto téma je ideálna pre kreatívy s mnohými portfóliami, ktoré chcú prezentovať v jednoduchom, ale elegantnom formáte mriežky (ale téma podporuje aj štandardné formáty a formáty obrázkových príspevkov). Ultra Grid má tiež integráciu sociálnych médií a všetky základné funkcie témy, ktoré potrebujete, bez chmýří.

19. PinSHOP

Pinshop Pinterest WordPress Téma

Keď sa Pinterest stretla s elektronickým obchodom, narodil sa Pinshop. Táto téma je vynikajúca téma WordPress pre elektronický obchod s mriežkou. Pridajte svoje produkty a nechajte ich všetky načítať nekonečne na domovskej stránke. Zákazníci môžu jednoducho prehľadávať celý inventár bez toho, aby sa museli odraziť okolo stránok. Nákupný košík dokonca používa Ajax na uľahčenie jednostránkového nakupovania. Aplikácia Pinshop je dodávaná s 10 skvelými farebnými odtieňmi, má posuvný produkt na domovskej stránke, obsahuje tlačidlo späť na začiatok, je úplne responzívne, pracuje so všetkými hlavnými prehliadačmi a na väčšine mobilných zariadení..

20. Portfólio sietí (zadarmo)

Grid portfólio Pinterest WordPress Téma

Grid Portfolio je jednoduchá téma WordPress navrhnutá tak, aby bola jednoduchým portfóliom siete. Téma je skvelý spôsob, ako zobraziť súbor prác, a to buď ako simulované príspevky na obrázkoch, alebo ako naskladané príspevky do galérií obrázkov. Portfólio siete je optimalizované pre SEO, spolupracuje s hlavnými prehliadačmi a je dodávané s podporou kontaktného formulára 7. Navyše, ak niekedy potrebujete pomoc s témou, môžete vždy prejsť na prémiovú verziu a získať podporu od autora témy.

21. Gridler

Gridler Pinterest WordPress Téma

Gridler je výkonným portfóliom jQuery grid. Je ľahké pridať obsah do svojho blogu pomocou mnohých formátov príspevkov (štandardné, okrem, galérie, odkaz, obrázok, citát, stav, video, zvuk) a do svojich portfólií (podpora obrázkov a videa) a potom ich zobraziť v atraktívnom murive. layout. Súčasťou témy je tiež zabudovaný nástroj na tvorbu formulárov, podpora písiem Google, vlastné miniaplikácie Twitter a Flickr a ďalšie!

22. Sampression Lite (zadarmo)

Sampression Lite Pinterest WordPress Téma

Krásna téma Sampression Lite je motív blogu WordPress v štýle mriežky a muriva, ktorý zodpovedajúcim spôsobom mení veľkosť podľa vášho prehliadača alebo mobilného zariadenia. Táto téma obsahuje skvelé možnosti, ako sú vlastné ponuky, vlastné miniaplikácie, závitové komentáre, podpora poznámok a ďalšie. Čisté rozloženie, ženská farebná schéma a jednoduché, ale elegantné jednovrstvové menu to všetko robia skvelú voľbu témy blogov.

23. Inšpirujte sa

INSPIRE-murivo-WordPress-theme

Inšpirovať je čistá čiernobiela mramorová téma WordPress na tému Themeforest, ktorú vytvoril BoostDev. Táto moderná téma je ideálna na vytvorenie online blogu, portfólia alebo časopisu. Súčasťou témy je 5 rôznych rozložení domovskej stránky, príspevky Ajaxed (aby vaši čitatelia nemuseli znova načítať stránku, aby si mohli prezerať vaše príspevky), úžasný filter v odtieňoch sivej a super cool päta s posunom nahor s jCarousel. A to nie je všetko – táto téma stratila viac funkcií, ktoré sa nachádzajú iba v prémiových témach.

24. Pronto (zadarmo)

pronto bez-Pinterest-WordPress-theme

Pronto je téma WordPress s minimálnym jQuery murivom. Téma automatickej úpravy posúva stĺpce tak, aby vyhovovali veľkosti prehliadača, takže návštevníci vašich stránok vždy uvidia optimalizovanú verziu vášho obsahu. Téma je pripravená na začatie blogovania hneď po vybalení z krabice – stačí nainštalovať a začať písať! Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí sekcia upozornení, možnosť vlastného loga, vlastný miniaplikácia Flickr, podpora lightboxu a závitové komentáre. Pozrite sa – Pronto môže byť pre váš blog ideálny!

25. TheStyle

Téma TheStyle Pinterest WordPress

TheStyle používa mriežku jQuery na vytvorenie štýlovej témy blogu a portfólia WordPress. Moderná téma je vynikajúca pre osobné blogy a portfóliá a vďaka Elegantným šablónam stránok môžete pridať veľa galérií, stránku s kontaktmi, mapu stránok, vynikajúci blog a ďalšie. Súčasťou témy je aj 5 farebných schém, úplná lokalizácia, kompatibilita s obľúbenými prehliadačmi a úžasné elegantné krátke kódy. Navyše je to členstvo v téme, takže získate aj všetky ďalšie Elegantné motívy!

26. Pinstrap (zadarmo)

Téma aplikácie Pinstrap Pinterest WordPress

Twitter Bootstrap a Pinterest sa stali PinStrap. Táto responzívna (a bezplatná) téma WordPress je téma Pinterest ako mriežka postavená na službe Twitter Bootstrap. Úžasná domovská stránka mriežky sa znova prispôsobí vašej obrazovke (vďaka zásuvnému modulu jQuery Wookmark). V téme sa načíta aj ďalšie zariadenie Ajax, z toho 2 vrátane písem Google, podpora lightboxu a šablóny stránok pre ľavý bočný panel, celú šírku a mapu stránok. Ide o neuveriteľnú tému, ktorá neobsahuje žiadne peniaze!

27. Elastik

Elastik Pinterest WordPress Téma

Elastik je krásne rozloženie mriežky WordPress téma od WPZoom. Téma používa jQuery murivo pre svoju responzívnu mriežkovú domovskú stránku. Súčasťou témy je posúvač hlavnej stránky, užitočné formáty príspevkov (galéria, obrázok a video) a vlastné miniaplikácie. Tému je tiež možné ľahko prispôsobiť pomocou panela možností zmenou farieb, typov písma, odovzdaním loga a ďalších prvkov.

28. Nerovnováha 2 (zadarmo)

Téma nevyváženosti Pinterest WordPress

Imbalance 2 je skvelou voľbou pre atraktívny blog, portfólio alebo webovú stránku časopisu. Moderná téma obsahuje jednoduché čisté rozloženie mriežky, flexibilnú widgetovanú hlavičku a možnosť sociálnych médií. Jednoduchosť témy ju prepožičiava mnohým použitiam a keďže je bezplatná, nebudete mať kupujúcich ľútosť, ak budete niekedy potrebovať inováciu na ďalšie funkcie..

29. Poznámkový blok

Téma aplikácie WordPress pre notebook

Notebook by Elegant Themes je skvelé multimediálne riešenie WordPress. Pri použití formátov príspevkov a animácií CSS3 vytvára táto téma vynikajúci prvý dojem. Pridanie štandardných príspevkov, obrázkov, videa a zvukových príspevkov je hračkou. EPanel navyše uľahčuje prispôsobenie písiem, farebných schém a pozadia (hoci dokončenie vášho dizajnu môže nejaký čas trvať, pretože všetky tieto možnosti sú neobmedzené). A keďže Elegant Themes je členská stránka, získate zvyšok svojho portfólia tém!

30. gRID (zadarmo)

gRid Pinterest WordPress Téma

Téma gRID od Bea Theme je solídnou možnosťou minimálnej témy pre jednoduchý blog a portfólio. Čistá téma je pripravená na aplikáciu Wordress 3+, má vlastnú ponuku, má rozloženie so 4 stĺpcami, obsahuje plne widgetizovaný postranný panel, automaticky vytvára miniatúry príspevkov, má odporúčanú možnosť príspevku a vždy môžete získať podporu na prémiový balík. Toto je celkovo dobrá téma pre blogovanie.

31. Brick + Mason

Brick + Mason Pinterest WordPress Téma

Brick + Mason je krásne štylizovaná téma portfólia mriežky. Táto téma, vyvinutá s ohľadom na fotografov, dizajnérske štúdiá a ďalšie kreatívy, je ideálna na predstavenie veľkého množstva práce v minimálnom formáte. Nekonečné posúvanie, jQuery murivo, citlivé rozloženie, podpora písma Google, výsuvný bočný panel, neobmedzené možnosti farieb, tmavé a svetlé vzhľady, možnosť vlastného loga sú len niektoré z vrcholov tohto skvelého motívu.

Čo sa vám páči téma Pinterest?

Použili ste niektorú z vyššie uvedených tém? Podeľte sa o svoje zážitky nižšie! Existuje nejaká téma, ktorá sa mi páči, ale chýbaš mi, že si ju našla alebo vytvorila? Chcem o tom vedieť! Nechajte mi správu v sekcii komentárov!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map