30+ najlepších cirkevných a neziskových tém WordPress

Neziskové a cirkevné organizácie si vyžadujú cenovo dostupné webové možnosti, ktoré im umožnia zachovať väčšinu svojich zdrojov na prácu, ktorú vytvorili. WordPress je rýchly, ľahko sa učí a používa a ponúka veľké množstvo tematických možností webových stránok. Plus WordPress je pravdepodobne jednou z najdostupnejších možností webových stránok, ktoré sú k dispozícii, pretože ľubovoľná úroveň používateľov si môže kúpiť a nahrať tému na vytvorenie svojej webovej stránky (nevyžaduje sa žiadny vývojár).


Pre neziskovú alebo cirkevnú tému WordPress existuje niekoľko funkcií, ktoré musíte mať. Je veľmi dôležité mať usporiadané informácie. Návštevníci by mali byť schopní ľahko pochopiť vašu správu alebo účel. Ideálne je rozloženie so zameranými kľúčovými funkciami (napríklad misia, programy, služby atď.) A responzívne rozloženie. Zabudovaný systém darovania je tiež vynikajúcou vlastnosťou, ktorú treba hľadať, ale myslite na to ako na bonus, pretože môžete nainštalovať program dary WordPress plugin neskôr.

Berúc do úvahy všetko vyššie uvedené, hľadal som vysoké a nízke možnosti úžasných tém, ktoré by som si mohol myslieť. Nižšie nájdete 30 najlepších tipov na 30 najväčších neziskových a cirkevných tém WordPress!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Jubileum

Jubilejný kostol WordPress téma

Jubileum je rýchla cirkevná téma WordPress s kreatívnym duchom. Vyberte si z organických, uhlových alebo štvorcových tvarov, aby vaše webové stránky kostola dostali „dnešný“ vzhľad, aký chcete. Má „lepkavé“ menu a dizajn prispôsobený pre mobilné zariadenia, vďaka ktorému je prehliadanie pre návštevníkov potešením. Jubileum je krásna a ľahko použiteľná téma, ktorá má pomôcť získať viac ľudí dverami kostola. Táto téma WordPress používa bezplatný doplnok Church Content na publikovanie kázní (je možné podcasting), udalostí, umiestnení kampusu a tímových profilov. Je vysoko prispôsobiteľný a má vstavaný nástroj na tvorbu domovskej stránky so živým náhľadom, ktorý sa nedá ľahšie používať.

2. Zem

Ekologické prostredie WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Nezisková téma Zeme, ktorú vytvoril WPExplorer, bola vytvorená s ohľadom na ekologické a environmentálne agentúry, ale je skvelá pre všetky neziskové organizácie. Táto téma má nástroj na vytváranie a presúvanie front-endov, Skript Aqua Resizer pre obrázky, vlastné widgety a ďalšie. Táto ľahko použiteľná téma sa dodáva aj so vstavaným kalendárom Ajax a 3 jedinečnými šablónami stránky kalendára (kalendár, zoznam a mriežka udalostí).

3. Uložené

Uložená téma WordPress kostola

Uložené je sofistikovaná, ale ľahko použiteľná cirkevná téma WordPress. Najpôsobivejšou funkciou je tvorca domovskej stránky v reálnom čase. Namiesto toho, aby ste si museli kupovať zložitý doplnok na tvorbu stránok, jednoducho zadáte Prispôsobovač a usporiadate widgety. Samotná domovská stránka je oblasťou miniaplikácií, do ktorej môžete presunúť ktorúkoľvek miniaplikáciu. Widgety zamerané na kostol, s ktorými téma prichádza, sú špeciálne navrhnuté na použitie na domovskej stránke. Vaša webová stránka kostola bude mať veľmi vlastný vzhľad s témou Uložené WordPress.

Ako téma WordPress pre cirkvi má Saved funkcie pre veci ako kázne a udalosti. Typy príspevkov pre tieto pochádzajú z doplnku Church Theme Content, ktorý je pluginom s najvyššou hodnotou kázne na WordPress.org. Je to zadarmo. Môžete publikovať zvukové, obrazové a textové kázne. Môžu sa klasifikovať podľa série, témy, rečníka a knihy. Návštevníci majú k dispozícii automatické archívy na prezeranie podľa týchto taxonómií alebo si môžu prezerať kázne od najnovších po najstaršie.

Udalosti môžu byť zobrazené v mesačnom kalendári, ako aj vo formáte zoznamu. Opakujúce sa udalosti možno nakonfigurovať tak, aby vám ušetrili čas. Ďalšími užitočnými funkciami, ktoré Saved umožňuje vytvoriť webovú stránku kostola, sú miesta s mapami, profilmi personálu, zoznamami ministerstiev a svedectvami. Môžete tiež podcastovať svoje kázania a prispôsobovať farby a písma. Uložené je téma WordPress pre kostol, ktorá je vhodná pre mobilné zariadenia. Prechádza testom mobilných telefónov spoločnosti Google s lietajúcimi farbami v prospech používateľov telefónov a hodnotenia vyhľadávacieho nástroja vašej cirkvi.

4. Outreach Pro

outreachpro-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Outreach Pro je čistá a jednoduchá nezisková a charitatívna téma WordPress vytvorená spoločnosťou StudioPress. Táto téma je skvelou možnosťou pre webové stránky pre charity, cirkvi, neziskové organizácie, pomocné skupiny, environmentalistické skupiny, školské zbierky, evanjelistov a ďalšie..

Táto téma je dokonalým začiatkom webovej stránky pre neziskové organizácie. Outreach obsahuje skvelú domovskú stránku, ktorá obsahuje posúvač, dôležité odkazy na stránku a časť s popisom. Týmto spôsobom môžete pridať najdôležitejšie informácie na stránku, ktorú používatelia uvidia ako prví. Ako nezisková organizácia by ste mohli zahrnúť odkazy na stránky o vašej organizácii, vašom poslaní, kedy a kde sa stretnete, na životopisy zamestnancov alebo členov, alebo odkaz na váš súčasný projekt získavania finančných prostriedkov alebo crowdfundingu. Môžete tiež vložiť rôzne mediálne súbory na akýkoľvek príspevok alebo stránku pomocou mediálnej knižnice WordPress a pridať kázeňské nahrávky, letáky udalostí PDF alebo dokonca propagačné videá, ktoré môžete zdieľať so svojimi čitateľmi..

Outreach Pro je detská téma vytvorená pre program Genesis Framework. To znamená, že hneď po vybalení Outreach Pro obsahuje možnosti pre písma, príspevky na stránku, závitové komentovanie, reklamu, zmenu veľkosti auto-obrazu, rôzne widgety a ďalšie. Motív má navyše ďalšie funkcie, ktoré sú všetky jeho vlastné, vrátane farebných vzhľadov, sociálnych ikon hlavičky a vlastnej hlavičky.

5. PoliticalPress

politicalpress-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

PoliticalPress je responzívna téma WordPress súvisiaca s politikou a kampaňami, ktorá je k dispozícii na ThemeForest. Táto téma je skvelým spôsobom, ako získať podporu vašej strany alebo zástupcovi. V politike je imidž všetko, preto je nevyhnutné mať špičkovú webovú stránku. PoliticPress poskytuje na všetkých frontoch. Téma je elegantná a elegantná, ale úplne funkčná. Domovská stránka je odvážna, ale nie ohromujúca, a obsahuje dôležité informácie, ktoré chcete zdieľať so svojimi čitateľmi (napríklad posledné príspevky v blogu a nové položky v galérii). Posuvník trasy kampane je skvelým doplnkom domovskej stránky, pretože používateľom zobrazuje presne to, kde sa v nasledujúcich mesiacoch budete nachádzať vy alebo vaša organizácia (s vlastnými značkami a obrázkami pridanými pre každý dátum).

Pomocou šablóny stránky PoliticalPress pre biografickú stránku môžete jednoducho pridať všetky informácie, ktoré potrebujete o svojom kandidátovi alebo o vašej príčine. Súčasťou témy je aj podpora bezplatného doplnku WordPress kalendára udalostí typu všetko v jednom, takže môžete pridať obľúbený filtrovateľný kalendár so všetkými nadchádzajúcimi vystúpeniami, prejavmi, fundraisermi a inými udalosťami..

6. Biosféra

biosféra-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Podporte svoje ekologické a environmentálne príčiny pomocou biosféry. Táto svetlá a veselá téma crowdfundingu uľahčuje pridávanie každého z vašich rôznych projektov, pridávanie galérií a zbieranie darov. Súčasťou témy je aj podpora sociálnych sietí BudyPress, obchody elektronického obchodu WooCommerce a ďalšie!

7. Exodus

Téma kostola Exodus

Exodus je moderná cirkevná a nezisková prémiová téma WordPress vytvorená spoločnosťou ChurchThemes.com. Vďaka flexibilnému dizajnu a skvelým funkciám je táto téma ideálna pre náboženské a komunitné skupiny, neziskové organizácie a dokonca aj malé podniky.

Vytvorenie a správa webových stránok by nemala trvať hodiny a hodiny. A s Exodusom to nebude. ChurchThemes.com má zabudované skvelé možnosti, ktoré uľahčujú nastavenie vašich webových stránok. Plus pridávanie obsahu je hračka. Zahrnuté prispôsobené typy príspevkov pre udalosti, kázania, miesta, zamestnancov, galérie a blog zaručujú, že svoj obsah pridáte tam, kam patrí, aby vaši čitatelia mohli rýchlo nájsť, čo hľadajú. Exodus tiež podporuje rôzne formáty príspevkov vrátane textových, zvukových a obrazových kázaní, ako aj užitočné meta možnosti, ako sú opakujúce sa udalosti alebo miesta udalostí..

Chcete prispôsobiť vzhľad svojej témy? Žiadny problém – vstavaný prispôsobiteľ WordPress Theme Customizer odstraňuje dohady z farebných vyladení a zmien písma. Jednoducho prejdite na Prispôsobovač z ovládacieho panela WordPress a upravte svoje návrhy (iba kliknutia, žiadny kód). Najlepšie na tom je, že svoje zmeny uvidíte v živom náhľade skôr, ako sa k nim zaviažete. Medzi ďalšie funkcie témy patrí vlastné rozloženie domovskej stránky, neobmedzené stránky, vlastné nahranie loga, plochý dizajn, bannery sekcií, rozšírené vyhľadávanie a ďalšie. Exodus dokonca obsahuje prispôsobené widgety typu cirkvi na pridávanie kázní, udalostí, ľudí, darcovstva, galérií a ďalších do bočného panela alebo päty..

8. Evanjelista

evanjelista-kostol-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Evanjelista je krásna cirkevná a nezisková téma WordPress vytvorená spoločnosťou ThemeFuse. Táto téma je ideálna pre charitatívne organizácie, komunitné skupiny, kostoly a iné neziskové organizácie. Kľúčovou funkciou je kalendár udalostí. Väčšina zborov a charitatívnych organizácií je postavená na komunite ľudí, ktorí sa na nej aktívne podieľajú. S farebne označeným podrobným kalendárom udalostí môžete členov informovať o nadchádzajúcich stretnutiach, udalostiach a zbierkach finančných prostriedkov. K dispozícii je dokonca aj časť nadchádzajúcich udalostí, ktorú môžete pridať na svoju domovskú stránku, aby návštevníci mohli rýchlo vidieť, čo sa deje. Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou Evanjelistu je možnosť nahrávať zvukové súbory. To by sa dalo použiť na pridávanie kázní, skladieb, zoznamov skladieb, poznámok zo stretnutí, podcastov a ďalších. Každý je zobrazený s názvom a tlačidlami prehrávania / sťahovania.

9. Odpustené

odpustené-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Odpustené je elegantná a moderná téma v štýle WordPress v kostole s mnohými užitočnými funkciami, ktoré každá sociálna alebo náboženská skupina bude milovať. Prispôsobovač stránky, tvorca drag & drop, prémiový revolučný jazdec, výkonné možnosti kázania, podpora elektronického obchodu WooCommerce, vlastné udalosti a stránky zamestnancov a ďalšie sú všetky dôvody, prečo by táto téma bola skvelá pre vaše stránky cirkvi..

10. Maranatha

Maranatha kostol WordPress tému

Maranatha je cirkevná téma WordPress s ohromujúcou, dlhou rolovateľnou domovskou stránkou a každou funkciou, ktorú webová stránka cirkvi potrebuje. Je veľmi prispôsobivý pre mobilné zariadenia a používa „lepkavé“ menu, ktoré sa pri posúvaní pripája k hornej časti obrazovky, takže je vždy na dosah. To je užitočné najmä pre používateľov telefónov. Domovská stránka obsahuje viac sekcií s fotografickým pozadím a efektom paralaxy. Pomocou nich môžete vyzdvihnúť hlavný obsah vášho kostola, napríklad uvítaciu správu, vašu polohu, kázania, udalosti atď. Je to veľmi prispôsobiteľné – stačí drag and drop.

Keď už hovoríme o prispôsobení, máte kontrolu nad farbami, typmi písma a oveľa viac. Nahrajte svoje logo alebo použite text pomocou vlastného písma. Zahŕňa výber kvalitných písiem. A keďže používa funkciu Prispôsobiteľ WordPress, môžete vidieť svoje zmeny v živom náhľade pred ich zverejnením návštevníkom (pozrite si ukážku napríklad prispôsobení). Svoju webovú stránku kostola môžete aktualizovať tak, aby dizajn zodpovedal osobnosti vášho kostola s touto témou WordPress. Všimnite si tiež tenké riadky so zaoblenými tlačidlami a úzka oblasť obsahu pre pohodlnejšie čítanie. Maranatha je navrhnutý pre dnešných používateľov.

Táto cirkevná téma WordPress využíva vysoko hodnotený doplnok Church Theme Content na správu kázní, udalostí, ľudí a miest. Kázne môžete publikovať ako audio, video a text – plus, môžete zahrnúť poznámky PDF. Rozdeľte kázne podľa seriálu, témy, knihy Biblie, rečníka a značky. Jeho indexové šablóny robia túto cirkevnú tému jedinečnou nad ostatnými. Môžete ich použiť na vytvorenie stránky so zoznamom vašich najnovších sérií, aktuálneho indexu, kázeňského archívu podľa dátumu a ďalších. Ďalšími funkciami sú kompletný kalendár udalostí a šablóna vytvorená pre zoznam vašich ministerstiev.

11. Zmŕtvychvstanie

vzkriesiť-kostol-charita-WordPress-theme

Resurrect je responzívna cirkev a nezisková prémiová téma WordPress vyvinutá pre bežných ľudí – na vytvorenie svojich webových stránok nemusíte byť dizajnérom alebo kódovačom. ChurchThemes.com vám uľahčil vytvorenie dokonalej webovej stránky pre váš kostol alebo neziskovú organizáciu pomocou vstavanej šablóny domovskej stránky a vlastných widgetov. Potom je k dispozícii nástroj na prispôsobenie motívov, ktorý umožňuje rýchle a ľahké upravovať farby, nastavenia posúvača a ďalšie zmeny a zobraziť ich pred uložením naživo. Vzkriesenie zahŕňa okrem blogu aj vlastné typy príspevkov pre udalosti, osoby, miesta a kázania, ktoré uľahčujú pridávanie a organizovanie obsahu..

Aký dobrý je skvelý obsah, ak vaši čitatelia nemôžu nájsť to, čo hľadajú? Vzkriesené možnosti funkcií na vyhľadávanie kázaní podľa témy, série, rečníka alebo dátumu. Okrem toho môžete do svojich príspevkov pridať kategórie a značky, aby si čitatelia a členovia mohli prezerať témy, ktoré ich zaujímajú. Medzi ďalšie skvelé možnosti patrí profily zamestnancov, podpora opakujúcich sa udalostí a podpora viacerých miest (ide o vynikajúcu funkciu, ak máte viac ako jedno miesto, skupinu miest, kde sa pravidelne stretávate, alebo dôležité opakujúce sa miesta).

Vzkriesenie má mnoho ďalších skvelých funkcií, ktoré uvádzame nižšie, ako napríklad množstvo možností prispôsobenia (farebné schémy, pozadia, písma atď.). navyše je ľahké začať s dokumentáciou tém online, vrátane vzorových údajov a veľkou podporou, ktorú dostanete od pracovníkov spoločnosti ChurchThemes.com. Toto a ďalšie je to, čo robí Vzkriesenie skvelou témou pre všetky neziskové organizácie!

12. Maisha

Maisha Charity WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Maisha je ohromujúca charitatívna a nezisková verzia WordPress s funkciami pre dary, integráciou bulletinov, sociálnou sieťou BuddyPress a obchodom WooCommerce. Najlepšie je používať túto tému, takže vaša charitatívna webová stránka môže fungovať čo najskôr. Téma bola vytvorená s plnou podporou populárneho doplnku Give WP. To znamená, že môžete zbierať charitatívne dary od svojich sponzorov priamo na svojich webových stránkach. Chcete ponúkať produkty alebo služby na získavanie finančných prostriedkov? Žiadny problém – Maisha je tiež kompatibilná s WooCommerce, takže si môžete ľahko vytvoriť svoj vlastný internetový obchod.

Pri použití témy môžete ľahko vykonať prispôsobenia zo živého prispôsobovača WordPress. Použite možnosti rozloženia, posúvačov, videa, loga, farebnej schémy a oveľa viac na navrhnutie svojich webových stránok tak, aby vyhovovali vašej značke. Téma je tiež pripravená na preklad a obsahuje podporu RTL, takže by mala fungovať skvelou väčšinou jazykov.

13. Zákonodarca

Charita zákonodarcu WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Zákonodarca je mocná téma WordPress v politickom štýle, ktorá je ideálna pre politikov a vládne agentúry. 6 farebných odtieňov, responzívny dizajn, vlastné šablóny stránok, integrácia MailChimp, filtrovateľné portfóliá a galérie, vlastné udalosti a ďalšie sú len niektoré z úžasných možností zahrnutých do tejto témy..

14. Skutočná cirkev

real-ChuChu-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Real Church je drag & drop náboženská téma WordPress, ktorá by bola skvelá pre akúkoľvek cirkev, spoločnosť alebo inú skupinu. Téma obsahuje množstvo skvelých možností, ktoré uľahčujú vytváranie webových stránok vašej organizácie. Na začiatok stačí použiť vstavané funkcie pre vlastné písma, 3 rozloženia blogov, 6 rozložení päty, neobmedzené farby, neobmedzené bočné panely a veľa vlastných typov príspevkov (udalosti, kázania, galérie, portfóliá atď.)..

15. DajAHa

giveahand-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Give A Hand je kreatívna charitatívna a nezisková téma WordPress prasknutá odvážnymi funkciami. Drag & drop Builder je super ľahko použiteľný, vlastné paralaxy posúvače, aby vaše stránky vynikli, sociálna integrácia uľahčuje vašim čitateľom šíriť slovo o vašej veci a podpora PayPal znamená, že môžete získať finančné prostriedky priamo z vašich vlastných site.

16. Risen

vzrástol-kostol-charita-WordPress-theme

Risen je flexibilná cirkevná a nezisková téma WordPress dostupná na Themeforest. Táto téma je plná skvelých funkcií, ako sú rôzne farebné schémy, kázeňské archívy, vlastné písma, vlastné miniaplikácie a ďalšie, takže si môžete vytvoriť webovú stránku podľa svojho poslania. Téma reaguje, takže na stolných a mobilných zariadeniach vyzerá skvelo. Môžete si vybrať zo svetlej alebo tmavej farebnej schémy, vybrať si zo stoviek vlastných písiem a dokonca nahrať vlastné pozadie (alebo si vybrať z neobmedzeného množstva farieb). Týmto spôsobom môžete vytvoriť vlastný vzhľad v žiadnom momente.

Jednou z najlepších funkcií Risen je kázeňský (alebo multimediálny) príspevok. Tento typ príspevku podporuje veľa mediálnych formátov, takže môžete pridať množstvo informácií na svoj web pre svoju zhromaždenú skupinu, sledovateľov a členov, aby ste k nim mali kedykoľvek prístup. Odovzdávajte videá, zvukové súbory, súbory MP3 na stiahnutie a dokonca aj súbory PDF. Môžete zdieľať kázne, modlitby, videozáznamy udalostí a takmer všetko, čo by sa vám páčilo, alebo si myslíte, že by sa vašim čitateľom páčilo.

Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou je kalendár cirkevných udalostí. Tu môžete pridať svoje servisné časy, špeciálne udalosti, úradné hodiny, príležitosti pre dobrovoľníkov a ďalšie. Prispôsobené widgety spoločnosti Risen tiež uľahčujú pridávanie rýchlych odkazov do kalendára, kázaní a udalostí na ľubovoľnú stránku, aby vaši čitatelia vždy vedeli, čo je nové a čo sa deje.

17. Charita WP

Charitatívne téma WP WordPress

Charity WP je prémiová téma WordPress vytvorená špeciálne pre neziskové organizácie, mimovládne organizácie, charitatívne organizácie alebo organizácie zamerané na získavanie finančných prostriedkov.. Táto téma už obsahuje 1 demonštračného dovozcu kliknutí. Súčasťou témy je aj 6 ukážok domovskej stránky, robustný systém darcovstva, správa udalostí, odpočítavanie hodín, samostatné menu kampane a lišta postupu, ktorú môžete sledovať vy aj váš donor. A tlačidlo „Darujte teraz“ je pre vašich návštevníkov vždy pripravené na kliknutie. Sú požiadaní iba o niekoľko jednoduchých informácií, potom môžete získať svoj fond prostredníctvom mnohých platobných metód, ako sú Paypal, Stripe alebo AuthorizeNet. Veľmi rýchle a pohodlné!

18. Pena

Charita Pena a nezisková téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pena je všestranná, moderná a ľahko použiteľná charitatívna téma inšpirovaná dokumentom „Living on One Dollar“. Demo na tému sa preto zostavuje na základe skutočného obsahu súvisiaceho s dokumentom a jeho poslaním. Dúfame, že to tiež pomôže šíriť slovo, a tým podporovať túto veľkú vec. Ak sa tejto téme podarí motivovať aspoň jednu osobu, aby pomohla a darovala tejto vznešenej príčine, veľmi by nás to potešilo.

Samotná téma je vytvorená pomocou štandardných funkcií WordPress; stránky, príspevky, widgety, podradené stránky atď. Na vytváranie rozložení prezentovaných v ukážke nie sú potrebné pluginy pre nástroje na tvorbu silných stránok. Pena ponúka rôzne rozloženia blogov, rôzne možnosti hlavičiek, rozsiahle možnosti farieb a ďalšie. Je dodávaný s mnohými krásne štylizovaných šablón stránok. Téma vizuálne podporuje doplnok Give plugin, ktorý je najobľúbenejším, najflexibilnejším a najjednoduchšie použiteľným doplnkom WordPress na prijímanie darov.

19. Neziskové

organické nezisková-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Nezisková téma podľa organických tém je skvelou voľbou pre mnoho neziskových organizácií. Vlastné hlavičky a pozadia a viac možností domovskej stránky vám poskytujú jednoduchý spôsob, ako vyniknúť vášmu webu.

20. Nadmorská výška

Elevácia Charity, neziskové a fundraising WordPress Téma

Elevácia je perfektným motívom pre charitatívne weby. Bol vytvorený s cieľom zjednodušiť proces vytvárania skvelých webových stránok. Téma je vhodná na vytváranie neziskových webových stránok a obsahuje množstvo prispôsobiteľných a flexibilných funkcií. Napríklad hlavné príčiny, úžasná galéria, sekcia udalostí, sekcia partnera atď. Autori témy ho integrovali aj s funkčným tlačidlom na darovanie PayPal. Vaši návštevníci môžu prostredníctvom služby PayPal darovať akúkoľvek sumu. Získate väčšinu všetkých potrebných častí a funkcií pre charitatívne alebo fundraisingové webové stránky.

Predveďte nadchádzajúce udalosti na svojej domovskej stránke a pozvite publikum, aby sa zúčastnilo. Je potrebné ukázať skutočné tváre za charitatívnou alebo neziskovou organizáciou, takže téma má pridanú časť dobrovoľníkov. Bol vyvinutý pomocou vlastného typu príspevku. Pridajte toľko, koľko potrebujete a ukážte ich na domovskej stránke. Na domovskej stránke je tiež možnosť videa. Ak máte oficiálne video, je skvelé ho zviditeľniť ostatným. Nahrajte ho na webovú stránku zdieľania videa, ako je YouTube orVimeo, a potom na domovskú stránku pridajte odkaz na svoje video.

21. Charitatívne rýchle úpravy

Charitatívne rýchle úpravy WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Charita je prémiová téma WordPress s rýchlou úpravou, ktorú vytvorila Templatic. Táto ľahko použiteľná téma vám umožňuje vytvoriť si webovú stránku, ktorá vyzerá dobre a za pár minút. Téma QuickEdit Charity od spoločnosti Templatic je skvelým zdrojom pre všetky neziskové organizácie, a to vďaka jednoduchému vizuálnemu tvorcovi, ktorý vám umožňuje tiež meniť rozloženie, farby a ďalšie prvky stránky jediným kliknutím. Nie je potrebné kódovanie! Navyše, pridaná kompatibilita s WooCommerce znamená, že môžete predávať produkty alebo prijímať dary priamo zo svojej vlastnej webovej stránky. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí podpora jazyka WPML pre jazykové preklady, cenové tabuľky, portfóliá, tony blokov nástroja na tvorbu stránok, integrácia bulletinov, sociálne odkazy a mnoho ďalších..

22. Nadácia

Základ-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Nadácia podľa organizovaných tém je nezisková téma načítaná funkciami. Táto téma má na domovskej stránke veľký informačný bulletin a panel s darmi, ako aj vstavané možnosti poštových šimpanzov, SEO a možnosti pre zamestnancov. Téma je tiež pripravená na preklad a prichádza s vlastnými miniaplikáciami a integrovanými sociálnymi médiami.

23. Filantropia

Téma WordPress pre filantropiu

Info & DownloadView The Demo

Filantropia je pútavá nezisková a crowdfundingová prémiová téma WordPress, ktorú vytvorila ThemeFuse. Táto téma je skvelým spôsobom, ako získať podporu a financovanie svojej veci – či už ide o záchranu veľrýb, stavbu studní alebo poskytnutie úľavy. Filantropia je skvelým základom pre váš web. Zahrnuté šablóny stránok a ľahko použiteľný rámec poistiek uľahčujú pridávanie obsahu a ladenie prvkov témy.

Filantropia navyše obsahuje krásne vlastné posúvače, takže na svoju domovskú stránku, stránky s darmi a ďalšie môžete pridať inšpiratívne fotografie. Keď už hovoríme o daroch, táto téma obsahuje užitočné šablóny darovacích stránok, kde môžete vysvetliť projekty, ciele, pridať do galérií, zobraziť svoju aktuálnu úroveň financovania a zahrnúť odkazy na PayPal, aby ste zhromaždili všetko, čo vaši čitatelia môžu poskytnúť. To nie je všetko, táto téma je tiež plne responzívna a pripravená na sietnicu, obsahuje veľa krátkych kódov, má užitočný kalendár udalostí (s možnosťou opakujúcich sa udalostí), neobmedzené možnosti farieb (stačí použiť výber farieb na nájdenie dokonalého tieňa), podpora písiem Google a viac.

24. Ekologická príroda

Eco prírody WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Eco Nature je svetlá a veselá ekológia a typ ochrany WordPress prémiového typu od Themeforest. Táto téma bola vytvorená s cieľom pomôcť vašej neziskovej organizácii šíriť slovo tým, že uľahčuje navrhovanie vašich vlastných webových stránok. Použite zahrnuté vlastné typy príspevkov pre projekty, profily a ďalšie na pridanie obsahu v okamihu. Ďalšou vynikajúcou funkciou programu Eco Nature je vstavaná podpora služieb PayPal a WooCommerce. To znamená, že do svojich projektov môžete pridať tlačidlá na darovanie PayPal, ako aj spustiť svoj vlastný internetový obchod, aby ste získali zbierky..

Téma môže urobiť omnoho viac. Máte možnosť vytvárať jednostranné alebo viacstránkové rozloženia webových stránok, používať krátke kódy na pridanie veľkého množstva štýlov (existuje 99 krátkych kódov pre veci ako pulty, popisky, ikony atď.), Vytvárať vlastné formuláre pre dotazníky a kontaktné formuláre a dokonca aj pridajte vlastné miniaplikácie pre svoj Flicker, Facebook, Twitter a ďalšie.

25. Advokát

advokát charitatívne-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Advokát je nezisková téma WordPress na ThemeForest. Táto téma je vynikajúca pre všetky typy neziskových organizácií – vrátane environmentálnych agentúr, politických združení, charitatívnych organizácií, aktivistov a ďalších. Medzi najvýznamnejšie funkcie patrí doplnok kalendára udalostí, stránka s darmi, veľa rozložení galérie a portfólia a neobmedzené možnosti farieb..

26. Kandidát

Téma kandidáta na WordPress

Info & DownloadView The Demo

Kandidát je moderná a profesionálna prémiová téma WordPress v politickom štýle. Táto téma by bola ideálna na propagáciu politickej osobnosti, charity, neziskovej organizácie alebo inej kampane. Jednoducho nainštalujte, pridajte svoj obsah a ste pripravení ísť!

Veľkou črtou tejto témy sú integrované doplnky. Systém WooCommerce CrowdFunding vám dáva možnosť pridať svoje kampane a projekty do vášho obchodu WooCommerce. Navyše s programom Visual Composer a Easy Form for Visual Composer môžete vytvoriť ľubovoľnú stránku, príspevok alebo formulár, ktorý by ste mohli potrebovať – ​​od kandidátskych profilov po aplikácie pre zamestnancov. Medzi ďalšie tematické funkcie patrí množstvo šablón stránok, vlastné widgety a krátke kódy, integrácia ikonických typov písma, podpora MailChimp a ďalšie.

27. OrganicWeb

organicweb-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Organický web je environmentálnou témou na ThemeForest. Vlastné widgety pre reklamy a dary pomáhajú maximalizovať získavanie finančných prostriedkov od vašej neziskovej organizácie a vlastné typy stránok a krátke kódy vám umožňujú vytvoriť si stránky, ktoré potrebujete. Ďalším skvelým prvkom je automaticky generovaný jazdec na domovskej stránke.

28. Lifeline

lano, fundraising, charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Lifeline NGO je responzívna téma WordPress od spoločnosti Themeforest, ktorú môžete použiť pre svoju charitatívnu, cirkevnú alebo neziskovú webovú stránku. Vďaka skvelým funkciám vrátane prémiového posúvača Revolution, 8 rozložení domovskej stránky a integrácie WooCommerce môžete vytvoriť ľubovoľnú neziskovú stránku, ktorú potrebujete.

29. Spasiteľ

záchranca-charita-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Spasiteľ podľa ThemeBuddies je úžasná nezisková téma. Medzi kľúčové funkcie patrí odporúčaný jazdec, blog udalostí (s vlastnými dátumami), vstavaný kontaktný formulár a vlastný panel správcu. V rámci tejto témy sú skvelými možnosťami aj viaceré galérie a vlastné miniaplikácie.

30. WordPress Aid

výška podpory charity-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Nezisková téma WordPress Aid WordPress na Themeforest je skvelá nezisková a charitatívna téma. Táto ohromujúca téma má mnoho jedinečných funkcií – kontrolór darov, výzvu na akciu, výstražnú schránku a ďalšie. Neobmedzené možnosti farieb a úžasný panel administrátorov (pomocou doplnku OptionTree) kladú túto tému na vrchol a umožňujú vám plne prispôsobiť svoje stránky..

31. Kampaň

kampane charity-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Téma kampane Politický WordPress na ThemeForest je plná skvelých štýlov a funkcií. Súčasťou témy je zabudovaný kalendár udalostí a program WP Email Capture. Možnosti ako 6 pozadí, 4 farebné schémy, 2 štýly tela a viac kombinujú, aby sa táto téma mohla ľahko zmeniť a štýl podľa vašich predstáv.

32. Betlehem

Téma WordPress kostola v Betleheme

Betlehem je cirkevný WordPress, ktorý môžu využívať neziskové a charitatívne organizácie na získavanie darov, alebo sociálni podnikatelia na davovanie svojich projektov pomocou Give, čo je doplnok WordPress na správu darov. Majitelia obchodov ich môžu použiť na predaj produktov online pomocou služby WooCommerce. Spoločnosti pre správu udalostí ich môžu použiť na zostavenie zoznamu a správu svojich udalostí pomocou Tribe Events Calendar. Navyše téma ponúka aj funkcie súvisiace s cirkvou, ako sú kázania, ministerstvá, príbehy a tím. A prichádza s 3 rôznymi ukážkami s 8 rôznymi štýlmi hlavičiek a 3 štýlmi päty.

33. Požehnanie

Požehnanie kostola WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Požehnanie je náboženská a nezisková téma WordPress. Kľúčovými prvkami tejto témy sú vynikajúci kalendár udalostí a nekonečne užitočný modul na odber bulletinu. Pre každú organizáciu je dôležité, aby boli všetci zapojení a aby mali jednoduchý prístup k rozvrhu. To zaisťuje včasné polievky, fundraiseri, aukcie, stretnutia, skúšky skúšok – čokoľvek. Zabudovaný kalendár udalostí Blessing je na to perfektný. Môžete pridať všetky relevantné informácie pre každú udalosť – dátum, čas, miesto (udalosť na mape) atď. Môžete dokonca nastaviť opakujúce sa udalosti pre veci, ako sú týždenné stretnutia alebo výročné oslavy. Toto je vynikajúca funkcia, ktorú budete chcieť využiť!

Okrem toho služba Blessing prichádza s odberateľom e-mailov, ktorý členom poskytuje aktuálne a aktuálne informácie o aktuálnych správach a udalostiach. Môžete ľahko poslať e-mail s upozornením na novú udalosť, pretože predplatiteľ je integrovaný do harmonogramu udalostí. K ďalším skvelým funkciám požehnania patrí množstvo krátkych kódov, typov príspevkov, widgety a rozšírený panel Možnosti motívov na prispôsobenie témy. Požehnanie zahŕňa aj posúvač Revolúcia a Posuvník Flex – veľmi výkonné a užitočné posúvače. Plus požehnanie je plne citlivé, lokalizované a prichádza s konštruktorom kontaktných formulárov.

34. Epic

epic-kostol-WordPress-theme

Info & DownloadView The Demo

Téma Epickej cirkvi podľa organizovaných tém je úžasná responzívna téma navrhnutá s ohľadom na cirkvi. Vlastné widgety pre podcasty, integráciu poštových šimpanzov a lokalizovaný prekladový súbor uľahčujú distribúciu vašej správy.


Dúfajme, že nájdete perfektnú tému pre svoju charitatívnu, neziskovú, cirkevnú alebo politickú webovú stránku. Ak ste použili niektorú z týchto tém, dajte nám vedieť, čo sa vám na nej páči. A ak nám chýba téma, zanecháte nám poznámku v sekcii komentárov!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map