30+ najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress v roku 2020

Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress

Od príchodu stránok sociálnych sietí, ako sú Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest a podobne, sa zdieľa zdieľanie sociálnych médií, pokiaľ ide o online propagáciu. Teraz je kľúčovou súčasťou každej správnej marketingovej a SEO stratégie, preto by ste mali zvážiť použitie jedného z najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress na svojom blogu alebo webe..


Na konci roku 2019 mali Facebook takmer 2,5 miliardy aktívnych používateľov! Twitter tiež zhromažďuje čísla a ukladá IPO hotovosť. YouTube zmenilo spôsob, akým svet zdieľa videá, a v dôsledku toho získal milióny používateľov. To znamená, že takmer každý je na sociálnych médiách vrátane vašich cieľových zákazníkov. Pravdepodobne máte práve teraz otvorenú jednu alebo dve alebo tri sociálne siete, však?

Vaše cieľové publikum prospieva sociálnym sieťam pri hľadaní správ, zábavy, aktualizácií, klebetách, produktoch a pri udržiavaní kontaktu s priateľmi a rodinou. Iní hrajú Farmville a kupujú virtuálne domáce zvieratá na niektorých z týchto stránok, ale hej, každý človek podľa vlastného vkusu. Ide o to, že stránky sociálnych sietí vám môžu poskytnúť obrovský nárast webového prenosu. Postupujte podľa všeobecnej stratégie sociálnych médií a budete v poriadku.

Začnime s najlepšími doplnkami pre sociálne médiá pre WordPress, však? Všetky doplnky, ktoré obsahuje tento príspevok, sú skvelými možnosťami pre váš web – jednoducho odporúčame zvoliť jeden (prípadne dva, ak sú špecifické pre sieť).

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Krmivo TikTok (zadarmo)

Doplnok TikTok Feed Free

Predveďte najnovšie trendy na svojom webe pomocou bezplatného doplnku TikTok Feed od spoločnosti QuadLayers. Doplnok umožňuje synchronizáciu a zobrazenie neobmedzeného počtu používateľských účtov alebo informačných kanálov – a po pridaní doplnku vygeneruje ľahko použiteľný krátky kód na vloženie do ľubovoľného príspevku alebo stránky na vašom webe. TikTok Feed ponúka ľahko použiteľné možnosti na pridanie používateľského mena alebo hashtagu, výber mriežky alebo mriežky zobrazovania galérie, výber počtu videí a stĺpcov TikTok, ktoré chcete zobraziť, povoľovania a prispôsobovania farby prekrytia videa a kontextových okien, úpravy tlačidla s odkazom na TikTok a ďalšie.

2. Galéria informačných kanálov na Instagrame

Galéria informačných kanálov na Instagrame

Instagram je jednou z najpopulárnejších sociálnych platforiem a pomocou doplnku Galéria informačného kanála Instagram je ľahké ju pridať na svoju webovú stránku WordPress. Tento doplnok ponúka pokročilé funkcie, ktoré nenájdete v bezplatnom doplnku pre sociálne siete. Pridajte na svoje webové stránky neobmedzený počet účtov Instagramu (alebo ich skombinujte do jedného mega kanála), kompletne s prispôsobiteľnými nastaveniami rozloženia galérie, karuselu alebo muriva, farby pozadia, zaoblených ohraničení, vyskakovacích okien, zvýraznení príspevkov, informácií o profile používateľa a ďalších. A čo je najlepšie zo všetkých doplnkov, zaistíte, aby vám nebránili v ťahaní obrázkov a aby bol váš kanál vždy zobrazený vďaka vstavanému systému ukladania do pamäte cache.

3. Sociálny Candy Widget (zadarmo)

Candy Social Widget

Chcete do svojho bočného panela alebo päty pridať nejaké farebné sladkosti? Potom môže byť pre vás doplnkom Social Candy. Tento krásny malý doplnok ponúka fantastickú sociálnu miniaplikáciu s možnosťami pre veľkosť vašej ikony, tvar (štvorec, zaoblené rohy alebo kruhové kruhy), cieľ odkazu a samozrejme ktoré sociálne profily chcete zahrnúť. V súčasnosti existuje 25 možností na výber vrátane obľúbených možností, ako sú Facebook, Twitter, YouTUbe, Xing, Tumblr, Reddit, LinkedIN a ďalšie. A dokonca môžete drag & drop presunúť svoje profily tak, aby sa zobrazovali v požadovanom poradí.

Ak však nechcete inštalovať celý doplnok iba pre sociálnu miniaplikáciu, zvážte použitie vhodne pomenovaného Viac miniaplikácií plugin, ktorý ponúka sociálne odkazy, ako aj ďalšie užitočné widgety pre vašu stránku Facebook, o mne, obchodných informáciách, najnovších najnovších príspevkoch, mapách Google a ďalších.

4. Tlačidlá a nástroje na zdieľanie na sociálnych sieťach

Tlačidlá sociálneho zdieľania na sociálnych sieťach a súprava nástrojov WordPress Plugin

Social Snap uľahčuje pridávanie sociálnych médií na vaše stránky WordPress. Jednoducho nainštalujte a povoľte možnosti pre plávajúce tlačidlá na bočnom paneli, na kolieskach a na sociálnych sieťach. Alebo využite zahrnutý skrátený kód a vlastné widgety na pridanie sociálnych odkazov kdekoľvek na vašom webe! Tento výkonný doplnok pre sociálne médiá zahŕňa integráciu s populárnymi sieťami (Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn) okrem voliteľných tlačidiel na tlač / kopírovanie, umiestnenia viacerých tlačidiel, prispôsobiteľné poradie tlačidiel a štítkov, počet sociálnych sietí, počet zdieľaní a dokonca aj možnosti tweetovania , Inovujte na verziu Social Snap Pro na odomknutie prístupu k viac ako 30 sociálnym sieťam, sociálnemu prihláseniu, automatickému uverejneniu príspevkov, vylepšeniu starých príspevkov a funkciám uzamknutia obsahu.

5. Spoločenské zdieľanie Monarch

Monarch: Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress

Informácie a sťahovanie

Monarch je prémiový doplnok WordPress pre sociálne zdieľanie od spoločnosti Elegant Themes a podľa nášho názoru je to skutočne jeden z najlepších doplnkov pre sociálne médiá, ktoré si môžete vybrať pre svoju webovú stránku WordPress. Monarch je súčasťou licencií pre vývojárov a doživotných licencií a je tým najlepším riešením pre všetky vaše potreby zdieľania v spoločnosti. S viac ako 35+ spoločenskými sieťami, 5 rôznymi umiestneniami tlačidiel, 6 spúšťačmi s automaticky otváranými oknami a preletmi, voliteľnými počtami, vlastnými farbami a ďalšími vstavanými vlastnosťami si môžete doslova zostaviť jedno z druhov sociálnych tlačidiel..

6. Flow Flow Social Stream

Flow Flow Social Stream: Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Vytvorenie sociálnej steny je ľahké pomocou doplnku Flow-Flow WordPress pre sociálny tok. Tento doplnok uľahčuje pripojenie vašich sociálnych profilov a zobrazenie úplného toku vašej sociálnej aktivity. Zostavte si vlastný informačný kanál svojich vlastných profilov sociálnych médií (v súčasnosti je podporovaných viac ako 40 typov informačných kanálov) alebo pridajte svoje obľúbené témy alebo značky hashtag..

Prispôsobenie vášho sociálneho toku nie je problémom s Flow-Flow. Pomocou tohto doplnku môžete nastaviť svoje vlastné mriežky s filtrami pre značky hashtag, stránky, používateľov a ďalšie. Môžete tiež pridať živé vyhľadávanie svojich čitateľov na triedenie podľa vašich médií. Navyše, s niekoľkými rozloženiami kariet, vlastnými farbami, mriežkami a kompaktnými zobrazeniami, je ľahké integrovať vaše vlastné streamy do akejkoľvek oblasti s príspevkami, stránkami alebo miniaplikáciami..

Čo je ešte lepšie ako masívny sociálny tok všetkých vašich sietí? Sociálny stream so službou Google Adsense a sponzorovanými reklamami, aby ste mohli speňažiť svoj stream na svojej vlastnej webovej stránke! Vďaka rozšíreniu Inzercia a Branding môžete zarobiť peniaze zo svojho spoločenského streamu, aby sa všetky tie tweety, akcie a snímky vyplatili! Okrem toho existujú aj rozšírenia o integráciu služby Google Adsense a aktualizácie prúdov v reálnom čase, ktoré poskytujú ešte viac možností.

7. Ray Social Feeds (Free)

Ray Social Feeds for Twitter

Zobrazovanie informačných kanálov Twitter na vašom webe je vďaka tomuto novému doplnku na Twitteri hračkou. Jednoducho nainštalujte doplnok. Prejdite na kartu Nastavenia doplnku a kliknite na modré tlačidlo s nápisom „Generovať prístupový kľúč a tajné informácie“. Budete presmerovaný na Twitter, kde autorizujete aplikáciu. A token a tajomstvo prístupu sa pre vás automaticky uložia. To je všetko. Potom jednoducho umiestnite poskytnutý skrátený kód na akúkoľvek stránku, na ktorej sa má zobraziť informačný kanál Twitter.

Na ľubovoľnú stránku môžete umiestniť viacero informačných kanálov Twitter pomocou krátkych kódov alebo miniaplikácií a fungujú bez problémov. Nie je potrebné poskytovať jedinečné ID pre krátke kódy alebo widgety, ako to vyžadujú niektoré doplnky. To všetko sa rieši na pozadí. Doplnok je intuitívny a ľahko použiteľný.

Bezplatná verzia hostená na WordPress vám umožňuje zobraziť dva typy informačných kanálov, Časová os používateľa a Časová os Mentions. Na časovej osi používateľa môžete zobraziť tweety každého používateľa. A Mentions vám umožňuje zobraziť tweety, kde bol autentizovaný používateľ uvedený na Twitteri. Umožňuje vám tiež zobraziť informačný kanál vo formáte List alebo v jednom stĺpci.

Doplnok ponúka veľa možností prispôsobenia, kde môžete skryť alebo zobraziť rôzne komponenty tweetu. Karta vyhradeného štýlu vám umožňuje zvoliť veľkosť písma, farby, dekoráciu textu odkazu pre rôzne časti tweetu. Posuvník používa Owl Carousel a má mnoho nastavení, ktoré môžete ovládať, ako napríklad zobrazovanie navigačných šípok, zobrazenie bodovej navigácie, automatické prehrávanie, interval prechodu, automatická výška atď. Posuvník tiež podporuje dotyk a pretiahnutie pre vylepšený zážitok z mobilného prehliadania. Môžete tiež nofollow externé odkazy.

Pro verzia má mnoho ďalších funkcií, ako napríklad zobrazovanie živých obrázkov / videí, twitterové karty, ďalšie typy informačných kanálov, ako napríklad časová os Hashtags a vyhľadávanie. Môžete ich zobraziť pomocou muriva a 2 posuvníkov stĺpcov. Môžete sa rozhodnúť odstrániť odkazy z Hashtagov, zmienok alebo externých odkazov.

8. Widget sociálnych médií (zadarmo)

Doplnok WordPress pre sociálne médiá zdarma

Tento doplnok pre sociálne médiá sme spomenuli v predchádzajúcich príspevkoch, čo mi tiež pripomína tento marketingový príspevok WordPress. Ak ste to nečítali, urobte to. Widget Sociálne médiá vám umožňuje zobraziť vaše profily sociálnych médií ako ikony na bočnom paneli. Doplnok podporuje množstvo sociálnych sietí – v skutočnosti 50+, s možnosťou pridania vlastných odkazov a zdieľania e-mailov. Dodáva sa s tónom ikon v rôznych veľkostiach: 16 × 16, 24 × 24, 32 × 32, 64 × 64 a užívateľská veľkosť. Okrem toho môžete animovať ikony, ktoré sú dodávané v štyroch balíkoch, aby ste vytvorili požadovaný vizuálny efekt; ikony sa môžu priblížiť (mierka), odraziť alebo zoslabiť.

9. Tlačidlá zdieľania AddtoAny (zadarmo)

Tlačidlá zdieľania AddtoAny: Najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress

Ak hľadáte rýchly, jednoduchý a bezplatný spôsob, ako na svoje webové stránky pridať sociálne zdieľanie, tento doplnok je vynikajúcou možnosťou. S viac ako 100+ weby pre sociálne médiá a zdieľanie, pulty, plávajúce tlačidlá, individuálne odkazy na zdieľanie, vrátane vektorových ikon, možnosti umiestnenia, ľahko použiteľný skrátený kód a dokonca aj integráciu so službou Google Analytics obsahuje doplnok AddtoAny veľa funkcií, ktoré určite nájdete užitočný.

10. Facebook fotografie Posuvník

facebook-Likebox-slider-social-Media-plugins-for-WordPress-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Tento doplnok obsahuje úžasný dizajn kariet, ktorý je príťažlivý a pútavý. Ale estetiku stranou, Facebooku Posuvník sa ľahko inštaluje a používa. Inštalácia v skutočnosti vyžaduje trojfázový proces konfigurácie a to je všetko, ale autor (Arscode) poskytuje podporu 24 hodín v prípade, že uviaznete. Facebook fotografie Slider podporuje mobilné zariadenia, čo znamená, že viac používateľov bude zdieľať váš obsah bez ohľadu na zariadenie, ktoré používajú.

Tento doplnok s piatimi hviezdičkami je skvelým nástrojom a ľahkým spôsobom, ako získať viac zdieľaní, viac fanúšikov, popularitu a prípadne väčšiu návštevnosť. Vyššia prevádzka sa skôr alebo neskôr premení na viac peňazí. Nenechajte sa zmiasť jeho názvom, hoci tento doplnok podporuje množstvo sociálnych sietí vrátane Facebooku (samozrejme), Twitteru, Google+, Youtube, Vimeo, LinkedIn a Pinterestu..

11. ShareThis Share Buttons (Free)

ShareThis Share Buttons

Pri zostavovaní tohto zoznamu najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress som nemohol odísť z ShareThis. Vďaka miliónom používateľov a až 120 kanálom sociálnych sietí sa ShareThis stal silným doplnkom pre sociálne médiá na trhu s podobnými produktmi. ShareThis vám dáva možnosť používať lišty na zdieľanie (vrátane vznášajúcich sa pruhov), počítadlá a tlačidlá rôznych veľkostí. Interakcie v sociálnych sieťach môžete sledovať aj vytvorením účtu sociálnej analýzy. Umožní vám to určiť sociálnu kvalitu vášho webu WordPress pomocou indexu sociálnej kvality (Poznámka: Ak chcete používať bezplatný doplnok, musíte sa zaregistrovať na účet ShareThis.).

12. v galérii

Galéria Plugin

Informácie a sťahovanie

inGallery je jedinečný doplnok WordPress na integráciu médií Instagram do webovej stránky. Ukáže nielen fotografie na vašej webovej stránke WordPress, ale aj videá. Môžete nastaviť ľubovoľný počet zdrojov vrátane používateľov Instagramu, značiek hashtag alebo dokonca adresy URL fotografií / videí. Môžete nastaviť filtre na filtrovanie požadovaného média. Napríklad, ak chcete vytvoriť album, ktorý zobrazuje iba fotografie / videá o konkrétnej udalosti – môžete na to nastaviť filter. Alebo ak chcete ablum, ktoré zobrazuje iba videá – je tu aj filter.

Na vrchole toho všetkého – existuje veľa možností prispôsobenia, pomocou ktorých môžete prispôsobiť galériu tak, aby vyhovovala štýlu vašej webovej stránky. V každom prípade bude galéria vyzerať úžasne, pretože už obsahuje rôzne štýly na zobrazenie miniatúr. Na výber je tiež niekoľko typov rozloženia: mriežka a kolotoč. Samozrejme, existuje oveľa viac možností.

13. Sociálny bočný panel

Doplnok pre sociálny bočný panel

Info & DownloadView The Demo

Sociálny bočný panel vám umožňuje nasadiť globálnu množinu odkazov na vaše webové stránky pomocou množstva rôznych štýlov a možností na extrémne prispôsobenie. Všetko z pozície bočného panela, farieb, tieňov, štýlov štítkov, tvarov odkazov, názvu, ktorý je tam, a ak tam nie je, máme praktický editor editora CSS, ktorý vám pomôže ísť ešte ďalej ako možnosti.

Integrácia webových stránok je automatická s možnosťou zahrnutia a vylúčenia stránok a príspevkov. Okrem toho je ponúkaný manuálny režim pre lepšiu manipuláciu s témami (pomocou skráteného kódu alebo volania funkcie PHP).

Keďže umiestnenie bočného panela je kdekoľvek od pevne stanovenej stránky po absolútne umiestnené, máme tiež mobilné možnosti na lepšiu manipuláciu so zariadeniami. Rozhodnite sa, či chcete zobraziť alebo skryť bočný panel alebo zmeniť odkazy na použiteľné tlačidlá, aby vaši používatelia mobilných telefónov získali plný účinok. Detekcia sa dá spracovať prostredníctvom WordPressu alebo prostredníctvom prispôsobeného mediálneho dotazu.

Odkazy prichádzajú v dvoch režimoch: Pravidelné a Zdieľané. Odkazy na zdieľanie prichádzajú v štandardnom režime zdieľania alebo pomocou rozhrania AddThis.com API. Nie sú potrebné žiadne registrácie, ale ak tak urobíte, môžete pridať svoje ID vlastníka pre AddThis.com na sledovanie štatistík.

Odkazy je možné vysoko prispôsobiť pomocou vstavaných ikon Font Awesome alebo ak nenájdete ikonu, ktorú potrebujete, môžete nahrať obrázok, ktorý chcete použiť. Potrebujete vyskakovacie okno? Žiaden problém. Vlastné farby na odkazy? Máme pokryté.

Tento doplnok je vynikajúci na získavanie globálnych odkazov na vaše stránky a na upútanie pozornosti vašich návštevníkov.

14. Ľahké tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach

Ľahké sociálne tlačidlá zdieľania pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Easy Social Share je úžasný doplnok WordPress, ktorý na vaše webové stránky WordPress pridáva tlačidlá sociálneho zdieľania. Pridanie tlačidiel sociálneho zdieľania do blogu alebo webovej stránky je rýchly a ľahký spôsob, ako prinútiť svojich čitateľov, aby zdieľali vaše príspevky. Vďaka funkcii Easy Social Share môžete na každý príspevok a stránku pridať jasné tlačidlá. Doplnok obsahuje 18 spoločenských sietí okrem tlačidiel, ako je tlač, tlač a e-mail.

Vynikajúcou funkciou programu Easy Social Share sú všetky zahrnuté funkcie. Doplnok je dodávaný s podporou 45 hlavných sociálnych sietí, obsahuje 52 šablón, viac ako 27 pozícií v dizajne a veľa možností prispôsobenia. K dispozícii je 9 vstavaných šablón gombíkov (klasická, metro, moderná, okrúhla, sietnica, sietnicové metro, sietnica svetlá a sietnica plochá), 3 štýly zobrazenia (iba ikona, ikona s menom a ikona s menom na hover), voliteľné počítadlá a 9 zobrazovacích miest, z ktorých si môžete vybrať. So všetkými týmito možnosťami môžete vytvárať a pridávať sociálne ikony, ktoré vyhovujú vašim stránkam.

Ľahké sociálne zdieľanie dokáže oveľa viac. Správy s vlastným zdieľaním, kompatibilita s vlastným príspevkom, podpora WooCommerce, integrácia bbPress, veľmi rýchle načítanie, automatické aktualizácie a štatistika zdieľania v sociálnych sieťach sú len niektoré z ďalších funkcií, na ktoré sa musíte tešiť. Tak na čo čakáš? Pokladňa Easy Social Share a zistite, či je to pre vás ten správny doplnok.

15. Lietajúce ikony sociálnych médií (zadarmo)

Plávajúci doplnok sociálnych médií

Doplnok Floating Social Media Icon vytvára vlastné vlny – možno je to jednoduché použitie alebo jednoduchý proces konfigurácie alebo dokonca samotná skutočnosť, že si môžete svoje ikony sociálnych médií nastaviť tak, aby plávali, ale tento doplnok sociálnych médií patrí medzi to najlepšie na trhu. Medzi jeho hlavné funkcie patrí viac ako dvadsať štýlov ikon, veľkosť ikon, viac widgetov, podpora krátkych kódov, automatická alebo manuálna integrácia a menšie zaťaženie, čo je dobré pre rýchlosť načítania stránky..

Ikony sú dosť fantázie a odletávajú zľava doprava a sprava tam a držia sa tak dlho, kým používateľ zostane na vašej stránke. Nerobte si s tým starosti, môžete vypnúť toto plávajúce správanie a naďalej používať doplnok na rozšírenie svojho sledovania a návštevnosti.

16. Sociálna skrinka

OnePress Social Locker

Info & DownloadView The Demo

Social Locker je prémiový doplnok WordPress, pomocou ktorého môžete od svojich čitateľov požadovať, aby sociálne zdieľali vašu stránku a odomkli konkrétny obsah na vašom webe. Je to ľahký spôsob, ako vymieňať tweety, hodnotenia „páči sa mi“ a zdieľať nové obsahy alebo bezplatné zdroje.

Social Locker robí z vírusovej premeny reálnu možnosť pre vaše posledné príspevky alebo stránky. Možno ste práve vytvorili novú bezplatnú tému WordPress, ako sa o tom snažíte, aby ľudia o tom rozprávali a priviedli nových návštevníkov na vaše stránky? Jednoduchá. Nainštalujte si sociálnu skrinku a od používateľov sa vyžaduje, aby si na stiahnutie, ako napríklad +1, alebo iným spôsobom zdieľali vašu stránku na stiahnutie. Je to tiež rýchly spôsob, ako si vybudovať svojich sledovateľov a fanúšikov, takže keď vydáte ďalší nový produkt, bude ho zdieľať ešte viac ľudí.

Chcete vidieť, ako dobre pre vás Social Locker pracuje? Pomocou vstavaného prehľadu a analýzy môžete sledovať, ako má váš zamknutý obsah sociálny vplyv. Na prvý pohľad uvidíte, ktorý obsah sa darí najlepšie, otestujte, ktoré skrinky na obsah majú väčšiu aktivitu a viac. Plus Social Locker je integrovaný s Google Analytics, takže si môžete zobraziť výsledky Social Locker vo svojom účte Google Analytics.

Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí veľká kompatibilita so sociálnymi sieťami, 4 štýly zámku, vlastné funkcie a veľa možností štýlov na vytvorenie sociálnych skriniek, ktoré zodpovedajú vášmu webu. Viac informácií o Sociálnom zámku nájdete nižšie.

17. Sociálne prihlásenie (zadarmo)

Sociálne prihlásenie zadarmo WordPress Plugin

Prispôsobte svoju webovú stránku WordPress pomocou doplnku Sociálne prihlásenie, ktorý umožňuje vašim návštevníkom prihlásiť sa, zaregistrovať sa a komentovať viac ako dvadsať sociálnych sietí, ako sú Facebook, Google+, Twitter, LinkedIn a dokonca aj PayPal. Jediným kliknutím môžete zvoliť, kde sa má miniaplikácia zobraziť. Prípadne môžete použiť skratky na umiestnenie doplnku kamkoľvek budete chcieť. Na bočnom paneli môžete tiež aktivovať miniaplikáciu pre sociálne doplnky. V zásade je tento doplnok ľahko použiteľný. Doplnok spravuje OneAll a je to vynikajúci spôsob, ako zlepšiť zapojenie používateľov na vašom webe WordPress alebo BuddyPress..

18. SharePlus

shareplus-sociálne-médiá-plugin-for-WordPress-wpexplorer

Info & DownloadView The Demo

Zdieľanie + je skutočne „… prekrásny spôsob zdieľania vašich stránok…“, krása sa však nelíši od funkčnosti (alebo užitočnosti), takže sa musíme podrobne venovať technickým podrobnostiam, aby sme zistili, či vývojár znamená podnikanie, alebo len hovorí o dobrom..

Ak chcete začať, Share + bol postavený pomocou jQuery, HTML5 a čisto CSS3. Je to vynikajúci smer, pretože to znamená, že doplnok je dôkazom do budúcnosti a ľahko sa dá upraviť. Jednoducho povedané, všetko, čo sa vyžaduje, je odovzdanie doplnku, jeho aktivácia a tri kliknutia v smere konfigurácie a vaša práca je hotová. Okrem toho môžete zdieľať Share + na dynamických a statických webových stránkach bez problémov, pretože je na strane klienta (nevyžaduje spustenie servera).

Doplnok je dodávaný s vizuálne príťažlivým (alebo skôr krásnym) administračným panelom a piatimi vzrušujúcimi témami, ktoré zmenia prostredie zdieľania pre vašich používateľov. Doplnok nakoniec podporuje niekoľko stránok sociálnych sietí a umožňuje vám sledovať aktivitu zdieľania pomocou Google Analytics.

19. Sociálne vojny (zadarmo)

Doplnkový doplnok na sociálne zdieľanie na sociálnych sieťach

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Social Warfare je viac ako len doplnok na zdieľanie sociálnych sietí – je to celé sociálne riešenie. Doplnok obsahuje tlačidlá sociálneho zdieľania pre najobľúbenejšie sociálne siete (Twitter, Facebook, Pinterest, atď.), Možnosti umiestnenia sociálnych tlačidiel (nad alebo pod obsahom, oboje alebo manuálne), funkčnosť kliknutím na tweet a ľahko použiteľné kódy (plus vlastné háčiky). Ak chcete viac funkcií, prečítajte si Social Warfare Pro pre ešte viac integrácií do sociálnych sietí, image Pin to hover gombíky, prispôsobenie štýlov a textov, vlastné vzory, minimum sociálneho zabezpečenia, krátke odkazy a tony viac.

20. SocialFans

SocialFans - WP responzívny sociálny pultový doplnok

Info & DownloadView The Demo

Social Fans je plne responzívny doplnok WordPress so sociálnym doplnkom pre sociálne pult. Tento doplnok uľahčuje pridávanie sociálnych odkazov na vaše stránky WordPress, ktoré tiež zobrazujú vašich fanúšikov, sledovateľov a predplatiteľov viac ako 20 populárnym webovým stránkam sociálnych médií. Postavený na platforme Bootstrap 3, tento sietový doplnok pre sociálne médiá pripravený na sieť Retina zabalí celkom punch a umožní vám zobraziť počet fanúšikov / odberateľov / sledovateľov vášho sociálneho účtu. Je dodávaný s množstvom funkcií vrátane mnohých sociálnych sietí, animovaných prechodov, súborov pripravených na preklad a schopnosti vytvárať vlastné vzhľady.

Sociálne médiá sú jedným z najúčinnejších marketingových nástrojov, ktoré majú blogeri k dispozícii. Vybudovaním základne sledovateľov môžete zvýšiť návštevnosť a počet konverzií a zároveň vybudovať svoju značku. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako získať nových sledovateľov, je pridať sociálne odkazy na váš web, aby sa vám páčili, sledovali a prihlásili sa na odber. Ale buďme úprimní – používatelia sa zdráhajú „páčiť“ čomukoľvek, čo ešte nie je populárne. To je miesto, kde prichádzajú sociálni fanúšikovia. Tento doplnok obsahuje nielen úžasné sociálne prostredie, ktoré sa má raz zahrnúť do vašich widgetizovaných oblastí, ale existujú možnosti zobrazenia počítadiel pre každú z vašich sietí. Týmto spôsobom môžete novým čitateľom ukázať, koľkým ľuďom sa váš web páči – čo ich môže presvedčiť, aby sledovali aj vás. K dispozícii je dokonca aj špeciálny pult, ktorý ukazuje vašim celkovým fanúšikom zo všetkých sietí a ešte viac zapôsobí na nových návštevníkov.

Ďalšou skvelou vlastnosťou tohto doplnku sú možnosti prispôsobenia. Sociálni fanúšikovia sú pohotoví a pripravení na sietnicu, takže si nemusíte robiť starosti s tým, ako to bude vyzerať na tabletoch a telefónoch (dokonca je dotykom povolený). Navyše všetky animácie reagujú rovnako – takže animácie priblíženia, oddialenia a prekrytia vyzerajú skvele bez ohľadu na to, aké zariadenie používajú vaši čitatelia. Doplnok obsahuje tiež 4 preddefinované vzhľady (tmavé, svetlé, farebné a priehľadné), ale pomocou priložených farebných možností môžete vytvoriť ľubovoľnú farebnú schému. Vďaka týmto možnostiam a ďalším je ľahké prispôsobiť sociálnym fanúšikom vzhľad a dojem zvyšku vášho webu. Je to skvelý doplnok, ktorý by vám určite mohol pomôcť získať viac sledovateľov na rôznych sociálnych sieťach. Nezabudnite si ich preto pozrieť dnes!

Na začiatok stránky vývojári poskytujú rýchle odpovede na podporné otázky (snažia sa odpovedať do 24 hodín). Je to dosť šikovné: zaistiť rýchlu reakciu na „responzívny“ doplnok pre sociálne médiá (áno – slovné spojenie určené).

121. Oživiť staré príspevky

Oživiť starý príspevok WordPress Plugin

Informácie a sťahovanie

Revive Old Post je užitočný doplnok pre sociálne siete, pretože vám môže pomôcť byť aktívnejší v sociálnych médiách a udržať relevantnosť vášho obsahu. Pomocou tohto doplnku môžete automaticky zdieľať svoj obsah na Twitteri, Facebooku, LinkedIn, Xing a Tumblr. Stačí nastaviť možnosti zdieľania (príspevky, stránky, typy príspevkov), zahrnúť značky hash alebo svoje @ meno a potom vďaka integrácii služby Google Analytics sledovať kliknutia..

22. MashShare

Tlačidlá zdieľania sociálnych médií MashShare

„Sociálny ekosystém sociálnych médií“ MashShare je bezplatný doplnok na zdieľanie v sociálnych sieťach, ktorý môžete použiť na uľahčenie zdieľania obsahu pre vašich čitateľov. A pre tých z vás v EÚ je tento doplnok tiež kompatibilný s DSGVO, takže sa nemusíte obávať. Funkcie doplnkov zahŕňajú integráciu s hlavnými sociálnymi sieťami, tlačidlá zdieľania, kontextové okno zdieľania videa, lepkavý panel zdieľania, miniaplikáciu zdieľaných príspevkov, integráciu krátkych adries URL, podporu AMP, integráciu analytických služieb Google a ďalšie.

23. Tlačidlá zdieľania sociálnych médií (zadarmo)

Pluginy pre tlačidlá zdieľania sociálnych médií

Plugin Social Button Share Buttons je skutočne pekný a jednoduchý doplnok. Použite všetky zahrnuté sociálne tlačidlá (Facebook, Twitter, LinkedIn, Pinterest, WhatsApp a E-mail) alebo jednoducho aktivujte tlačidlá, ktoré potrebujete, spolu so zodpovedajúcimi ikonami, značkou nofollow av prípade služby Twitter svoje zobrazované meno. Navyše existujú možnosti, ako zobraziť tlačidlá pred / po obsahu alebo plávajúce doprava / doľava.

24. Kŕmte ich sociálne (zadarmo)

Krmte ich pomocou sociálnych sietí

Pridajte k ľubovoľnému príspevku alebo stránke jednoduchý sociálny informačný kanál pomocou bezplatného doplnku Feed Them Social. Stačí nainštalovať doplnok a pridať sociálne kanály, ktoré chcete zobraziť. Tento doplnok pracuje s Facebookom, Twitterom a Instagramom a generuje vlastný skrátený kód pre každý zdroj, ktorý vytvoríte, takže všetko, čo musíte urobiť, je skopírovať a vložiť, aby ste ho mohli vložiť do svojho obsahu..

25. Social Share & Locker Pro

Doplnok pre sociálne zdieľanie a skrinku pre WordPress

Informácie a sťahovanie

Propagujte svoj obsah lepšie pomocou doplnku Social Share & Locker Pro. Doplnok je dodávaný so 44 tlačidlami zdieľania na výber a je podporovaných viac ako 100+ sietí – preto tu nie je dostatok možností! Najlepšie zo všetkého je, že doplnok kombinuje uzamknutie zdieľania obsahu a obsahu v sociálnych sieťach, takže môžete požadovať zdieľanie obsahu s najlepším obsahom rovnako ľahko, ako môžete pridať sociálne odkazy na svoj postranný panel..

26. Tlačidlá zdieľania od AddThis (zadarmo)

AddThis Social Share Plugin

AddThis je jedno z najlepších riešení pre tlačidlá zdieľania na sociálnych sieťach a ich pridávanie do WordPress je teraz super jednoduché vďaka bezplatnému doplnku pre tlačidlá AddThis Share. Stačí nainštalovať doplnok a potom pomocou možností začať vytvárať tlačidlá zdieľania. Pred zverejnením tlačidiel zdieľania vyberte rozloženie (bočný panel, vložený alebo vlastný HTML), pridajte počítadlo zdieľania, vyberte svoje sociálne siete, nastavte možnosti štýlu a použite rozšírené nastavenia (pre prah počtu zdieľaní, sledovať správu a ďalšie). Môžete tiež použiť skratku na manuálne pridanie tlačidiel k akémukoľvek obsahu.

27. NextScripts: Social Networks Auto-Poster Free & Pro

NextScripts: Auto-Poster sociálnych sietí

SNAP (Auto Networks Auto Poster) od NextScripts je doplnok pre freemium, pomocou ktorého môžete automaticky publikovať a zdieľať svoje príspevky na sociálnych médiách. Prepojte svoj účet Twitter, profil Facebook, stránku Google+ a viac ako 30+ ďalších podporovaných sociálnych sietí. Potom pomocou funkcií doplnku nastavíte značky hash, skrátenie adresy URL, obrázky a ďalšie.

28. Sociálne počítadlo Arqam

Doplnok pre sociálne siete pre WordPress - Arqam

Info & DownloadView The Demo

Arqam je vynikajúci doplnok WordPress pre sociálne siete reagujúci na sietnicu, ktorý umožňuje pridať sociálne odkazy na ľubovoľnú webovú stránku WordPress. Tento doplnok je rýchly a ľahko použiteľný – stačí nainštalovať a dostať sa bezva! Po inštalácii a aktivácii sa Arqam pridá do ponuky na vašom informačnom paneli. Odtiaľto môžete pridať všetky svoje profily sociálnych médií, ako aj prispôsobiť čítače tak, aby vyslovovali „sledovatelia“, „malé príšery“, „fanúšikovia“ alebo niečo iné, čo si vyberiete.

Odtiaľto môžete nastaviť čas vyrovnávacej pamäte. To znamená, že doplnok aktualizuje iba vaše počítadlá podľa časového plánu, ktorý vyberiete. Rozložením medzipamäte bude doplnok volať API menej často, čo by mohlo urýchliť vaše webové stránky. A v prípade, že dôjde k výpadku rozhrania API, Arqam uloží predchádzajúce hodnoty, takže vám nikdy nezostane prázdne počítadlo.

Jednou z najlepších funkcií je funkcia drag and drop. Ak chcete zmeniť poradie svojich sociálnych počítadiel, jednoducho presuňte bloky v triediacej časti Arqam. Týmto spôsobom môžete dať svoje najdôležitejšie odkazy na sociálne médiá ako prvé. Ak sa chcete dozvedieť viac o doplnku, pozrite si nižšie uvedený zoznam funkcií.

29. ShareBang

Tlačidlá ShareBang Ultimate Social Share

Info & DownloadView The Demo

ShareBang je kompletný balík tlačidiel sociálnych zdieľaní pre WordPress. Zaujíma vás správanie vašich návštevníkov pri prehliadaní, s 21 pozíciami tlačidiel zdieľania (umiestnenia) a vyhradenými 3 pozíciami pre mobilne špecificky optimalizované a dve umiestnenia tlačidiel zdieľania sociálnych sietí WooCommerce zvýši zdieľanie a zvýši návštevnosť a zvýši predaj.

ShareBang prevádzkuje jeho revolučný panel konečných možností. Poskytuje vám možnosť prispôsobiť všetko pomocou +35 hotových elegantných motívov tlačidiel s tvorcom motívov tlačidiel, ktoré vám poskytujú veľmi jedinečný spôsob, ako vytvoriť motívy / štýl tlačidiel.

Podpora ShareBang +42 sociálna sieť vrátane hlavných sociálnych sietí a mobilných aplikácií v dnešnej dobe intenzívne využívanie, ako je WhatsApp, Facebook Messenger, Telegram, Skype, linka, Viber a ďalšie.

ShareBang je prvýkrát vyrobený pre začiatočníkov – iba tri kroky a za 15 sekúnd je dobré ísť. Má predvolené nastavenie pre každú pozíciu, takže nemusíte chodiť na každú pozíciu a tráviť veľa času jej konfiguráciou. Zameriavate sa na obsah a nechajte spoločnosť ShareBang, aby urobila všetko pre vás! Doplnok tiež obsahuje vstavanú analytiku, ktorú môžete sledovať pri každom tlačidle príspevok / stránku / zdieľať a porovnávať, aby ste mohli robiť dobrú disekciu.

Súčasťou je aj testovacia funkcia A / B, takže môžete testovať medzi rôznymi profilmi, aby ste vedeli, aké nastavenie je pre vaše webové stránky najlepšie. Vytvorte si svoj e-mailový zoznam pomocou funkcie MailChimp s funkciou zdieľania po zdieľaní, ktorá zvládne akýkoľvek skrátený kód! Môžete tiež povzbudiť svojich návštevníkov, aby zdieľali vaše stránky pomocou funkcie sociálnej uzamykania, aby získali viac zdieľaní (to je veľmi vhodné pre kupóny so zľavou).

30. Fotografický denník Instagram

Instagram Photo Journal

Info & DownloadView The Demo

Instagram Photo Journal je výkonný a flexibilný prémiový doplnok WordPress, vďaka ktorému je možné zobrazovať príspevky Instagramu ako fotografický denník pre svojich čitateľov. S doplnkom Instagram Photo Journal si môžete vybrať veľa úžasných rozložení! Pridajte svoje fotografie ako klasickú mriežku na fotografie, seriózny karusel obrázkov alebo zaujímavý posuvník nekonečna. Doplnok tiež obsahuje možnosti, vďaka ktorým môžete obmedziť počet načítaných fotografií, určiť hashtag alebo umiestnenie, z ktorého sa dá ťahať a ďalšie.

Doplnok dokonca obsahuje tému Instagram Journal, ktorá vám uľahčí život. Je to vynikajúce, ak na svojom webe nechcete mať žiadne ďalšie funkcie, stačí nainštalovať zahrnutú tému spolu s doplnkom, pridať svoje užívateľské ID na Instagrame a ste pripravení spustiť svoje stránky!

31. EmbedSocial

EmbedSocial - Platforma pre nástroje sociálnych médií

Doplnok EmbedSocial je doplnok WordPress na zobrazovanie albumov sociálnych médií na webovej stránke. Je to profesionálna platforma, ktorá ponúka funkcie pre individuálnych a podnikových vývojárov webu, ktorí chcú používať plne podporovaný nástroj a sú ochotní za to zaplatiť malú cenu..

EmbedSocial je vložený na viac ako 215.000+ webových stránok a väčšinou sa používa na prezentáciu fotogalérií a albumov udalostí z Facebooku, Twitteru a Instagramu..

Táto platforma je určená pre používateľov na import, správu a ukladanie fotoalbumov na dlhodobé použitie. Užívatelia si môžu navyše prispôsobiť rozloženie albumu, nastaviť počet fotografií v albume, vybrať, ktoré albumy sa majú zahrnúť do galérie, predviesť fotografie sociálnych médií v prezentácii a podobné.

Platforma je neustále aktualizovaná o nové funkcie, takže weboví vývojári sú otvorene vyzývaní, aby navrhli možnosti, ktoré uľahčia ich život. Pre všetkých nových používateľov, ktorí chcú platformu vyskúšať, je k dispozícii 14-dňová bezplatná skúšobná verzia, ktorá obsahuje všetky funkcie platformy. Šťastné vkladanie!

32. Mikroblogový plagát

Mikroblogový plagát - automatické publikovanie na sociálnych médiách

Doplnok pre sociálne médiá Microblog Poster pre WordPress vám pomáha automaticky publikovať váš obsah do rôznych sociálnych sietí. Doplnok podporuje viac účtov na jednej stránke sociálnych sietí, čo znamená, že môžete posielať príspevky na niekoľko účtov v tej istej sociálnej sieti. Okrem toho môžete aktualizačnú správu naformátovať a vytvoriť rôzne verzie pre rôzne platformy sociálnych sietí. Doplnok sa ľahko konfiguruje, používa a podporuje krátke kódy.

33. Sociálny Candy Widget (zadarmo) Jetpack – Sociálny modul (zadarmo)

Doplnok Jetpack WordPress

Posledný doplnok v našom zozname je tiež jedným z najpoužívanejších bezplatných doplnkov, ktoré sú k dispozícii – Jetpack. Doplnok v štýle kuchynského drezu všetko okrem kuchynského drezu, ktorý vytvoril WordPress. Pridáva funkcie do WordPress pre galérie, CDN, analytiku a samozrejme sociálne. Jetpack Social Medzi funkcie patrí najmä jednoduché tlačidlá zdieľania (prostredníctvom zdieľania JetPack s podporou 11 hlavných sociálnych sietí, ako aj e-mail priateľovi), miniaplikácia ikon sociálnych médií, propagácia zdieľania v sociálnej sieti (ktoré môžete použiť na automatické zdieľanie nového obsahu na všetkých vašich sociálnych sieťach mediálne účty), Facebook likebox alebo widget na stránke, časová os Twitter a ďalšie informácie o tom, že sú na vrchole našich najlepších doplnkov pre sociálne médiá.


Zabalenie najlepších sociálnych médií pre WordPress

Dúfajme, že sa vám toto stretnutie páčilo a možno ste sa rozhodli skúsiť vyskúšať jeden z najlepších doplnkov pre sociálne médiá pre svoj web WordPress. Ktorý doplnok (alebo doplnky) pre sociálne médiá používate na svojom webe WordPress? Vynechal som doplnok alebo dva doplnky, o ktorých si myslíte, že by sa v tomto príspevku mali objaviť? Dajte mi vedieť o svojich názoroch na to, ktoré sú skutočne najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress, v sekcii s komentármi nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map