30+ najlepších lekárskych tém WordPress pre lekárov

Najlepšie lekárske WordPress Témy pre lekárov a nemocnice

Lekárska profesia je konkurenčnou oblasťou. Či už ste všeobecný lekár hľadajúci nových pacientov, pôrodné centrum, zdravotnú a wellness organizáciu, miestnu kliniku alebo sieť lekárskych ordinácií, potrebujete úžasnú webovú stránku. Lekárske webové stránky by mali byť profesionálne, ľahko čitateľné a mali by obsahovať podporu obrázkových galérií, jazdcov a samozrejme aspoň kontaktný formulár. Dnes sa podelíme o najlepšie lekárske témy WordPress z celého webu, aby sme vám pomohli vytvoriť moderný a profesionálny web, ktorý vaše podnikanie v zdravotníctve vyžaduje..


Tento príspevok predstavuje úžasnú zbierku najlepších tém WordPress, ktoré sa hodia lekárom a zdravotníckym pracovníkom vo všeobecnosti. Hľadáte pre svoju webovú stránku zdravotnej starostlivosti skvelú tému WordPress? Hľadáte vývojára WordPress, ktorý chcete svojim klientom zdravotnej starostlivosti ohromiť skvelým dizajnom a funkčnosťou, ktorá je synonymom tém WordPress? Sadnite si a užite si náš zoznam a podeľte sa o svoje myšlienky v sekcii komentárov na konci!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Medin – téma WordPress pre lekárske centrum

Téma Medin - Medical Center WordPress

Téma Medin je skvelý spôsob, ako si vytvoriť lekárske stránky. Či je vaša kancelária zameraná na plastickú chirurgiu, laserovú terapiu, dermatológiu, stomatológiu, kryoterapiu, pediatriu alebo na inú špecializovanú spoločnosť Medin, ponúka vám skvelé možnosti, ako navrhnúť svoje stránky. Téma je responzívna a je pripravená na sietnicu, takže vyzerá skvele na akomkoľvek zariadení a vďaka zabudovaným rozložením tém (klinika, chirurgia a zubár) je ľahké začať.

Môžete tiež použiť priložený nástroj na tvorbu stránok WPBakery na vytvorenie svojich vlastných rozložení. Stačí pridať prvky stránky a potom ich pretiahnuť na miesto. Existujú pred / po posudkoch, dve varianty galérie, vstavaný formulár na objednanie schôdzky, lepkavé menu, vlastné stránky a ďalšie. Plus Medin podporuje RTL a je kompatibilný s polylangom, takže si môžete vytvoriť svoj lekársky web v akomkoľvek jazyku, ktorý budete potrebovať.

2. MedicalPRESS

MedicalPress Zdravie a lekárske WordPress Téma

Ako prebieha váš marketing v oblasti zdravotnej starostlivosti? Ak nemôžete povedať, že je to skvelé, možno je vaša téma WordPress príčinou vašich ťažkostí. Ak chcete zvýšiť počet potenciálnych zákazníkov na svojej lekárskej webovej stránke, potrebujete účelovú tému WordPress, ako je napríklad krásna stránka MedicalPress. Postavený na službe Twitter Bootstrap, so štyrmi typmi menovacích formulárov, dvoma typmi jazdcov a rozsiahlym zoznamom tematických možností a ďalších funkcií, je MedicalPress vynikajúcou témou pre lekárov, zubárov, zdravotnícke kliniky, nemocnice a chirurgov. Medzi funkcie patrí responzívny dizajn, podpora viacerých jazykov (doplnok WPML), SEO priateľské, písma Google, zahrnutá podradená téma a úplná dokumentácia..

3. Spolu

Celková viacúčelová lekárska webová stránka pre tému WordPress

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

S množstvom skvelých funkcií je Total skutočne jediným motívom WordPress, ktorý potrebujete! Aj keď táto téma nebola špeciálne navrhnutá pre lekárske stránky, všetky skvelé vlastnosti a flexibilné možnosti uľahčujú prispôsobenie vašim potrebám. Príklad 29 na domovskej stránke služby Checkout (pozri vyššie), aby ste videli, ako by sa táto téma mohla perfektne hodiť pre vaše lekárske webové stránky. Téma bola vyvinutá práve tu vo WPExplorer a môže sa pochváliť okrem iného nasledujúcimi funkciami: neobmedzené rozloženie, ľahko použiteľný tvorca stránok Drag & Drop, rýchle nastavenie (vďaka vzorovým údajom), pripravené WooCommerce, vlastné možnosti písma, neobmedzené možnosti farieb, vytvoril elitný autor, úžasná podpora, postavená s láskou :), časté a automatické aktualizácie a oveľa, oveľa viac!

Toto je moja najobľúbenejšia téma a za tie roky som používal 100+. Je bohatá na funkcie a podpora je vynikajúca. Vývojár navyše pracuje na zlepšení témy pomocou pravidelných aktualizácií. – Mike

Celkom je skvelá téma WordPress pre lekárov a iných odborníkov v zdravotníckom priemysle (alebo ktokoľvek iný v tejto veci).

4. Lekár

Téma zdravotníckeho a lekárskeho slova WordPress

Možno nie ste lekár, ale marketingový špecialista zameraný na lekárov. Chceli by ste vytvoriť skvelo vyzerajúcu webovú stránku o zdravotníckom marketingu, ako je Medical Website Academy? Ak ste dôrazne povedali áno, téma MediCenter WordPress bude mať pri dosahovaní vášho cieľa veľkú cestu. To nie je koniec. Táto téma je stále vhodná pre lekárov a ďalšie lekárske odbory.

MediCenter obsahuje dve rozloženia – v rámčeku alebo v plnej šírke. Týmto spôsobom môžete prispôsobiť rozloženie témy tak, aby vyhovovalo vašej firme alebo charite. Navyše obidve rozloženia reagujú, takže web vyzerá skvele na všetkých zariadeniach. Prispôsobenia sa tam nekončia. Môžete si vybrať zo 6 zahrnutých farebných schém alebo si vytvoriť úplne vlastné. To znamená neobmedzené farebné kombinácie! Môžete si tiež vybrať z viac ako 20+ rozložení stránky, 200+ ikon a 80+ fontov, aby ste si túto tému mohli skutočne prispôsobiť..

5. Diktát

Diktujte tému Zdravie a lekárstvo WordPress

Táto téma WordPress 6 v 1 predstavuje čistý a moderný vzhľad vhodný pre prácu lekárov. Zároveň môžete použiť túto tému na ďalšie projekty súvisiace s krásou, ako je móda, kúpele alebo salón. Téma je obľúbená v nasledujúcich funkciách: responzívny dizajn, viacúčelová téma, integrácia vizuálneho skladateľa, kompatibilita s doplnkom Layer Slider, podpora viacerých jazykov WordPress, podpora WooCommerce, možnosti krátkeho kódu, vylepšené možnosti témy, pripravenosť na SEO, pokročilý panel správcu, oddiely paralaxy, Podporuje písma Google, ikony ikon Awesome a ďalšie. Diktát tiež obsahuje podporu a bezplatné aktualizácie.

6. SoulMedic

+ Téma Soul Medic Health & Medical WordPress

Vďaka plochému a minimalistickému dizajnu je SoulMedic populárnou témou WordPress pre lekárov a webové stránky súvisiace so zdravím. Téma je dodávaná s nasledujúcimi funkciami: kompatibilný s WPML / prekladom, bezplatný doplnok kalendára udalostí, miniaplikácia MailChimp Newsletter, podpora WooCommerce, prispôsobiteľ témy, mega menu, plne responzívny dizajn, posuvníky vrstvy a revolúcie, 20 preddefinovaných vzhľadov, funkčnosť krátkych kódov, šesť typov šablón, päť typov vlastných widgetov, HTML5 + CSS3, webové písma Google, úplná dokumentácia a ďalšie.

7. Paeon

Téma Paeon Health & Medical WordPress

Ste zaseknutí so svojím lekárskym alebo zdravotným projektom? Hľadáte lekársku tému WordPress, ktorá posunie váš marketing v oblasti zdravotnej starostlivosti na ďalšiu úroveň? Paeon je tvoja cesta von. Paeon sa dá ľahko prispôsobiť svojím minimalistickým a jedinečným dizajnom a rozsiahlym zoznamom tematických možností. Za malú cenu získate úžasné téma WordPress praskajúce vo švíkoch s funkciami, ako sú responzívne rozloženie, Google Web Fonts, nástroj na výber farieb s neobmedzenými farebnými schémami, responzívny jazdec, správa zamestnancov a služieb, pokročilé možnosti tém, obrázok na pozadí hlavičky, vlastný widgety, dokumentácia a podpora.

8. Záleží nám na tom

Staráme sa o zdravie a lekárske tému WordPress

My Care je téma WordPress s plnou šírkou, ale citlivá, ktorá je vhodná pre všetkých zdravotníckych pracovníkov. Na vstupnej stránke nájdete úžasný jazdec s grafikou HD. Okrem toho nájdete pracovný formulár na vymenovanie, ktorý vám pomôže dostať sa do terénu. Medzi ďalšie funkcie patrí široké a rámcové rozloženie, neobmedzené portfólio, neobmedzené posúvače, podpora, vizuálny generátor krátkych kódov, pokročilé možnosti správy, podpora IE8, webové písma Google, ikony Awesome Font a kontaktný formulár AJAX. Ak chcete skúsiť službu Starostlivosť, nemusíte zlomiť banku, aby ste vytvorili úžasné stránky.

9. Panacea

Téma Panacea Health & Medical WordPress

Ak hľadáte pre svoju webovú stránku zdravotnej starostlivosti elegantné a moderné tému, už nehľadajte nič iné; Panacea ťa pokryla. Táto téma s paralaxou sa môže pochváliť množstvom úžasných funkcií a pomôže vám sprostredkovať vaše marketingové posolstvo v oblasti zdravotnej starostlivosti bez toho, aby sa potil. Panacea prichádza s množstvom funkcií vrátane responzívneho dizajnu HTML5 + CSS3, demonštračného obsahu, podpory sietnice, integrácie kontaktného formulára 7, písiem Google, ikon písiem Awesome, neobmedzeného množstva farieb, vlastných typov príspevkov, automatických aktualizácií, Bootstrap 3.0 a ďalších..

10. Maxi Health

Téma Maxi Health WordPress

Maxi Health je responzívna prémiová téma WordPress pre lekárov, zubných lekárov a ďalšie osoby v zdravotníckom priemysle. Vďaka jednoduchým možnostiam tém je Maxi Health vynikajúcou voľbou pre rýchle vytváranie webových stránok.

Súčasťou témy sú dve možnosti vytvárania stránok. Prvým z nich je vlastný generátor krátkych kódov, ktorý možno použiť na vytváranie základných rozložení stránky a je perfektný, ak chcete používať vstavané rozloženia a štýly stránok, ktoré sú súčasťou témy. Druhou možnosťou je použiť priložený doplnok na tvorbu stránok Visual Composer. Nech už si vyberiete ktorúkoľvek možnosť vytvárania stránok (alebo aj keď použijete tému a vzorové stránky tak, ako sú), v paneli správca a v živom prispôsobiteľovi WordPress existuje veľa ďalších možností, ako meniť farby, písma, hlavičky, bočné panely a ďalšie. Medzi ďalšie funkcie témy patrí lepkavá možnosť ponuky, vlastný panel na správu tém, podpora ikon FontAwesome, vlastné písma Google a ďalšie.

11. Liečivo

Téma pre zdravie a lekárske slovo WordPress

Téma Medicage WordPress, ktorú vypracovali CMSMasters, je dokonalým riešením pre webové stránky o zdraví a medicíne. (CMSMasters) dostali toto majstrovské dielo hneď od okien k funkčnosti. Vďaka veľkým posúvačom, viacerým oblastiam miniaplikácií, úžasným farbám, funkciám správy služieb, blogu, posudkom a ďalším informáciám je Medicure symbolom vývoja témy WordPress. Téma je dodávaná s množstvom ďalších funkcií, vďaka ktorým môžete liečivo tvrdo pracovať pre svoj zdravotnícky podnik.

12. Medica PRO

Téma Medica PRO Health & Medical WordPress

Info & DownloadView The Demo

Túto vhodne pomenovanú tému WordPress vytvoril ThemeIsle pre lekárskych profesionálov. Medica PRO je profesionálne navrhnutý (čo znamená, že váš web vytvára firemný zazz) Téma WordPress, ktorá je najlepšie známa pre nasledujúce funkcie responzívny HTML5 + CSS3 dizajn, SEO priateľský, kompatibilita s rôznymi prehliadačmi, užitočný panel možností tém, neobmedzené možnosti farieb, funkčnosť krátkych kódov, preklad pripravená, vynikajúca podpora, päta a bočný panel pripravený na použitie widgetu atď.

13. Healthflex

Téma WordPress pre zdravie

Healthflex je prémiová téma WordPress, ktorá bola vyvinutá pre potreby odborníkov v zdravotníctve a zdravotníctve, ako sú lekári, nemocnice, lekárske kliniky, lekári, wellness centrá, e-shopy zdravotníckych produktov a ďalšie. Vďaka inštalátoru ukážky na jedno kliknutie a širokej škále ukážok je nastavenie vašej webovej stránky nenáročný a jednoduchý proces. Môžete doladiť a prispôsobiť takmer každý aspekt témy bez znalosti kódovania.

Táto téma pripravená na WooCommerce je dodávaná s výkonným nástrojom na vytváranie a vytváranie stránok Visual Composer Drag & Drop, posuvníkom revolúcie a rámcom možností opakovania. Tieto vysoko intuitívne nástroje vám poskytujú úplnú kontrolu nad rozložením vašich stránok a ich príslušných častí, ako aj vzhľadu a pocitu všetkých dostupných prvkov, kódov a widgetov.

Môžete ľahko vytvárať formuláre na objednanie schôdzky, pridať cenové plány, integrovať formuláre na odber MailChimp, okoreniť web pomocou sekcií Parallax a animovaných prvkov, pridať Mapy Google a oveľa viac. S vlastnými farebnými sadami, stovkami webových webových písiem Google a ikonami FontAwesome, možnosťou pridať vlastné CSS a JavaScript a prepísať možnosti motívov na základe jednotlivých stránok nie je žiadne obmedzenie v tom, čo môžete vytvárať pomocou Healthflexu..

14. HealthPRESS

Téma HealthPress Zdravie a lekárstvo WordPress

Vhodný pre lekárov, zubárov, nemocnice, kliniky, lekárov a iné zdravotnícke alebo lekárske pracoviská. HealthPress je ďalšou skvelou témou, ktorú je potrebné zvážiť. Vďaka nastaveniam živých prispôsobovacích prvkov je navrhovanie vašich stránok hračkou. HealthPress, vyvinutý spoločnosťou InspiryThemes, ponúka jednoduché a rozsiahle možnosti tém, ďalší jazdec revolúcie, responzívny dizajn, SEO pripravený, kompatibilný s WPML / prekladom, schopnosť krátkeho kódu atď..

15. MedicalPlus

Medical Plus - Téma reagujúca na zdravie a zdravie

Medical Plus je jednoduchá zvýraznená téma WordPress, ktorá je pre oči ľahká. Téma sa vyznačuje kompaktným a minimalistickým dizajnom. Ale nenechajte sa unášať zjednodušeným dizajnom. Medical Plus je vždy praktický vďaka nespočetným funkciám, ako sú možnosti SEO, výber živých farieb, nástroj na tvorbu stránok, správcovský panel s bohatými funkciami, rozloženie šiestich pätiek, pripravený preklad, pozadie, nahrávač loga a písiem, cenová tabuľka, funkčnosť krátkych kódov a mnoho ďalšieho!

16. MEDICO

Téma Medico Health & Medical WordPress

Ak máte radi rámcovú nadáciu 4, responzívny dizajn a veľa krátkych kódov, budete mať skvelý čas s úžasnou témou Medico. Medico je autorom PremiumLayers a môže sa pochváliť mnohými vynikajúcimi funkciami, ako sú vlastný widget, plne funkčný formulár na vymenovanie, rozšírené možnosti správy, neobmedzené portfólia, vizuálny generátor krátkych kódov, podpora tém, responzívne rozloženie, podpora zvuku a videa HTML5, neobmedzené farby, web Google Písma, ikony Awesome Font a je plne kompatibilný s WooCommerce 2.0.x.

17. MEDICOM

Téma Medicom Health & Medical WordPress

Ak chcete pre svoju zdravotnícku firmu vytvoriť impozantnú online prítomnosť, musíte svoje peniaze utratiť múdro. Potrebujete tému, ktoré sa stará o vašich klientov, ako aj o váš bankový zostatok. Aby ste to dosiahli, musíte ísť na skvelú tému technológie a úžasný dizajn. Medicom vám ponúka oboje a jeden pohľad na tému vás presvedčí, že je to presne to, čo hľadáte, ak máte čo hľadať pre posúvače na celej stránke a veľa medzier. Táto plne responzívna téma sa dodáva so skvelými funkciami, medzi ktoré patria Bootstrap 3.0, Tvorca vizuálnych skladateľov, Ikony písiem Awesome, mega menu a tri rôzne rozloženia blogov..

18. Zdravotné stredisko

Téma Health Center Medical & Medical WordPress

Táto plne responzívna téma WordPress vám ponúka štyri typy rozloženia, ktoré vám umožňujú zmeniť vzhľad vašej webovej stránky jediným kliknutím. Môžete si vybrať: Home + Formulár schôdzky, Home + Vlastné servisné boxy, Parallax Home alebo Home + One Page Menu. Ako vidíte, ste dobre pokrytý, pokiaľ ide o estetiku. Ale čo funkčnosť? Uvádzame niektoré funkcie, ktoré by ste mali spomenúť: nie sú potrebné žiadne programovacie zručnosti, panel s možnosťami správcu, výukové programy pre video a sprievodca nastavením, tvorca stránok s drag and drop, populárny jazdec revolúcie, bezplatné aktualizácie a podpora počas celého života, WooCommerce atď..

19. Healthcentre

Téma WordPress pre zdravie

Info & DownloadView The Demo

Healthcentre je prémiová téma pre zdravie a lekárstvo WordPress vytvorená špeciálne pre lekárov. Táto responzívna téma je ideálna pre nemocnice, kliniky, zdravotnícke zásobovacie spoločnosti, lekárov, lekárske blogy a ďalšie. Ľahko použiteľné farebné schémy, prednastavené možnosti pozadia, šablóny stránok, vlastné typografické možnosti a vstavané typy príspevkov služieb a projektov robia z tejto témy úžasnú voľbu pre ľubovoľné mediálne webové stránky..

20. Lekári Pro

Lekári - lekárske téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Lekári sú krásnou témou programu WordpRess, ktorú nám plne reagujeme, optimalizujeme SEO a máme veľa možností prispôsobenia. Je to správne vytvorenie webovej stránky pre lekárske centrum, profesionálnej webovej stránky pre lekára alebo zubného lekára, propagačnej stránky pre zdravotnícke a kozmetické centrá, webovej stránky pre ambulancie alebo pohotovostnú zdravotnú starostlivosť a ďalšie. Téma je tiež pripravená na RTL, obsahuje podporu pre stovky písiem Google, ikony Awesome Font, neobmedzené farby a možnosti prispôsobenia motívu..

21. Životné zdravie

Téma Vital Health & Medial WordPress

Info & DownloadView The Demo

Vytvorenie webovej stránky pre zdravotnú alebo lekársku stránku by nemalo byť ťažké. Namiesto toho je použitie témy ako Vital veľmi jednoduché. Táto téma bola vytvorená s ohľadom na lekárov, zubných lekárov, terapeutov a iných zdravotníckych pracovníkov. Táto téma kombinuje podporu typov príspevkov, ako sú referencie, zamestnanci a služby, s množstvom možností prispôsobenia prostredníctvom prispôsobovača tém WordPress, čím sa zjednoduší vytváranie ideálneho lekárskeho webu. Vital je tiež kompatibilný s WooCommerce a Gravity Forms.

22. Procare

Procare - Lekárska téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Procare pre WordPress je úžasná téma pre mediálne webové stránky. Táto responzívna a SEO priateľská téma obsahuje funkciu, ktorú potrebujete na pridanie služieb pre pacientov, vytvorenie profilov lekára a personálu a ďalšie. Program ProCare obsahuje možnosti motívov pre viac ako 600 písiem Google a kontaktný formulár Ajax, ikony pripravené na sietnicu viac ako 300, vlastné farby a oveľa viac.

23. Medikit

Medikit - Zdravie a lekárstvo WordPress

Info & DownloadView The Demo

Téma WordPress MediKit využíva princípy materiálového dizajnu Google pre rôzne prvky lekárskych tém. Vďaka čistému a prehľadnému dizajnu je MediKit ideálny pre všetky druhy lekárskych, zdravotníckych, lekárskych, terapeutických, nemocničných a iných podobných webových stránok. Téma je pripravená na preklad, obsahuje viacero štýlov rozloženia blogu, 3 šablóny stránok lekára / personálu, 3 možnosti služieb, veľa možností typografie, 3 štýly ponuky, neobmedzené farby a mnoho ďalšieho.

24. LT Medical

LT Medical Onepage WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

LT Medical je elegantná a pohotová lekárska téma WordPress na jednej stránke. Vývojári obsahujú vstavané možnosti pre neobmedzené farby, ľahko použiteľné krátke kódy, responzívne rozloženie a ďalšie.

25. DW PharmaStore

DW PharmaStore - téma elektronického obchodu WP

Info & DownloadView The Demo

Ak vlastníte lekáreň, obchod s vitamínmi alebo lekársku zásobovaciu spoločnosť, potom je pre vás DW PharmaStore perfektnou témou WordPress. Táto krásna téma zahŕňa plnú podporu a štýl populárneho doplnku WooCommerce. To vám uľahčí predvádzanie vašich produktov online. Téma tiež obsahuje vstavané možnosti pre vlastné rozloženie, analytický kód, vlastné farby, stránkovanie a ďalšie. DW PharmaStore dokonca obsahuje aj nástroj na tvorbu stránok, ako aj šablóny stránok.

26. Pulz

Pulzno-fyzioterapeutická lekárska téma WP

Info & DownloadView The Demo

Pulse je tematická téma WordPress určená pre fyzioterapeutický lekársky priemysel. Téma zahŕňa funkcie špecifické pre fyzioterapeutov, lekárov športového lekárstva, rehabilitačné centrá, akupunktúru a ďalšie terapeutické postupy. Vyvinuté tak, aby obsahovalo funkcie pre tabuľky s vlastnými cenami, galérie, kancelárske umiestnenia, kariéru a ďalšie.

27. MyMedic

MyMedic WordPress Téma

MyMedic je krásna medicínska téma WordPress, ktorá je priateľská k mobilným aj užívateľsky prívetivým. Téma obsahuje nastavenia na pridanie vašich sociálnych prepojení, profilov lekárov a zamestnancov, rôznych stránok oddelení, vlastného formulára na objednanie schôdzky, fotogalérie, plný blog a ďalšie. MyMedic má cenu iba 39 dolárov za jednu tému, ale za ďalších 10 dolárov môžete získať Balenie všetkých motívov z témy ThemeJunkie len za 49 dolárov (čo je úžasné riešenie!).

28. iMedical

Téma iMedical WordPress

iMedical je moderná lekárska téma WordPress určená pre lekárov, praktických lekárov, veterinárov, lekárske centrá, všeobecné praktiky, poskytovateľov zdravotnej starostlivosti, kúpele a ďalšie. Medzi tematické prvky patrí krásne responzívne rozloženie, 2 mega typy menu, ľahko použiteľný nástroj na tvorbu stránok, prémiový rozvrhový doplnok, 5 vlastných typov príspevkov (pre lekárov, oddelenia, služby, referencie a posúvač), vlastné widgety, možnosti optimalizácie SEO a viac.

29. Lekár

Téma lekára WordPress

Ako univerzálny nástroj na vytváranie lekárskych webových stránok má lekár viac ako 9 kompletne vybavených domácich rozvrhnutí založených na výklenkoch, ktoré sa dajú ďalej prispôsobovať každému extrému as neuveriteľnou ľahkosťou. Usporiadanie každej stránky je také čisté a slušné, že mu nemôžete pomôcť. Môžete ju s istotou používať na webových stránkach lekárov, nemocníc, kliník, zubných lekárov, laboratórií, hematologických služieb, starostlivosti o oči, vypadávanie vlasov, obchody s drogami atď..

Téma lekárskeho zariadenia WordPress pre lekárov typu všetko v jednom má moderný systém riadenia schôdzok. Poskytuje lekárom a poskytovateľom lekárskych služieb možnosť vytvoriť toľko časových úsekov, koľko chcú pre svoju dostupnosť. Môžu tiež uviesť čas, ktorý majú dať každému pacientovi.

Podobne je systém darcovstva krvi lekára veľmi vyspelý a sofistikovaný. Formulár pre darcovstvo krvi sa otvára ako kontextové okno a požaduje od osoby, ktorá daruje, požadované informácie.. S integrovaným systémom riadenia nákupu integrovaným do témy ho môžete dokonca použiť v online lekárskom obchode. Alebo dostanete online platby za lekárske služby, vybavenie a veci.

Medzi ďalšie pokročilé funkcie témy patria funkcie, ako napríklad odoslať pacienta, získať bezplatnú konzultáciu (formulár), skutočné príbehy, fakty o úspechu a stránky týkajúce sa služieb, poistenia, oddelení, tímu a udalostí atď..

30. Lekárska klinika

Lekárska klinika - téma WordPress pre zdravie a lekárov

Lekárska klinika je skvelou voľbou pre zdravotnícke úrady všetkých druhov. Či už ste lekár, terapeut, zubný lekár alebo dokonca zdravotná poisťovňa, táto téma je plná funkcií, ktoré si určite určite zamilujete. Vďaka viacerým vstavaným štýlom pre váš blog, portfólio a služby je nastavenie vašej stránky rýchle a ľahké. Súčasťou témy je podpora a štýl pre WooCommerce, takže môžete predávať aj svoje vlastné produkty! Medzi ďalšie funkcie témy patria šablóny obsahu, vlastné krátke kódy, nástroje na výber farieb a písiem, mega ponuky, posúvače a ďalšie.

31. Medicare

Medicare - téma doktor, lekárske a zdravotné

Vytvorte si svoj vlastný vzhľad stránok a rozloženie stránky pomocou témy Medicare WordPress. Táto téma zdravia a lekárstva obsahuje špecifické funkcie, ako sú pred a po prehliadke, rezervácia schôdzky, otváracie hodiny / rozvrh, vlastné lekárske ikony, kalkulačka odhadov a úplná podpora WooCommerce. Okrem toho existujú jednoduché možnosti prispôsobenia, ako je napríklad funkcia Tvorca tučných stránok, aktívny prispôsobovač WordPress a veľa písiem Google.

Nad tebou …

V tomto zozname nemáte žiadne ospravedlnenie na zostavenie webovej stránky s podpriemernou tematikou. Vyberte si ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám, ale ak máte problémy s výberom, rád by som (znovu) odporučil celkom – responzívne viacúčelové téma WordPress. Poznáte nejaké ďalšie vynikajúce témy WordPress pre lekárov? Dajte nám vedieť v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map