30+ najlepších tém WordPress Directory pre rok 2020

Najlepšie WordPress adresár Témy a výpisy

WordPress ponúka veľa výhod pri vytváraní webových stránok: je jednoduchý, užívateľsky prívetivý a navyše je k dispozícii veľa kvalitných tém a doplnkov na pridanie akejkoľvek predstaviteľnej funkcie. Ak teda chcete zostaviť zoznam online záznamov, nasledujúci zoznam najlepších tém adresárov WordPress je plný skvelých možností na výber.


Existuje mnoho dostupných tém adresárov týkajúcich sa rôznych tém, ako sú udalosti, festivaly, reklama, podniky, cestovný ruch, vydavateľstvo, nehnuteľnosti, trh atď. Tieto témy uľahčujú vytváranie online adresára vďaka vstavaným možnostiam, ako sú referencie, inzeráty. , komentáre, recenzie, mapy Google a mnoho ďalších.

Vynára sa však otázka, ako nájdete relevantné témy WordPress na vytvorenie prispôsobeného adresára? Existuje veľa trhovísk a zdrojov dostupných online, ktoré vám môžu poskytnúť užitočné témy WordPress pre váš projekt. Mysleli sme si však, že by sme vám zachránili problémy a našli pre vás to najlepšie.

Hľadali sme niektoré z najlepších trhovísk WordPress, aby sme našli naše obľúbené témy. Tu je naša zbierka top 30 a viac WordPress adresárov a zoznam tém dostupných v roku 2019.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Adresár

Téma adresára WordPress: Najlepšie témy adresára WordPress

Info & DownloadView The Demo

Tento flexibilný adresárový rámec WordPress uľahčuje vytvorenie adresára alebo webovej stránky v štýle výpisov. K dispozícii sú možnosti zobrazenia kategórií, mapových špendlíkov, užívateľských profilov, prispôsobení, podpory pre mobil a viac ako 15+ podradených tematických tém. Adresár má pre každého niečo. Adresár je kompletné riešenie adresárov zabalené do témy WordPress, ktorú vytvorila spoločnosť Templatic. Táto téma zahŕňala doplnky a podriadené témy, aby ste ich mohli ľahko používať na rôzne účely založené na zozname a polohe.

Adresár obsahuje doplnok jadra aplikácie Tevolution, ktorý podporuje doplnky, doplnok zoznamov adresárov a doplnok podpory viacerých miest Location-Manager (všetko od Templatic). S týmito doplnkami vám téma Directory WordPress dáva priestor na spravovanie celosvetových udalostí, zoznamov, stretnutí a ďalších.

Táto téma by sa mohla ľahko použiť na toľko rôznych webových stránok – napríklad na akciu, spoločnosť s propagáciou vo viacerých mestách alebo krajinách. Alebo pre cestovný blog, ktorý mapuje najlepšie miesta na jedenie, pitie a spánok v rôznych mestách. Alebo turistická spoločnosť, ktorá ponúka rôzne zájazdy alebo okružné plavby v exotickej lokalite. Táto téma by tiež vytvorila vynikajúci web so zoznamom nehnuteľností – a časť udalostí by sa mohla použiť na predstavenie otvorených domov. Alebo charita mohla použiť tému na zdieľanie nových informácií o nadchádzajúcich fundraiseroch, komunitných prechádzkach alebo pochodoch atď. Možnosti sú obmedzené iba na vašu fantáziu.

2. FindMe

FindMe - Téma záznamu v adresári

Info & DownloadView The Demo

S FindMe môžete vytvárať úžasné zoznamy a vytvárať si vlastný online adresár. Vďaka výkonným funkciám záznamu, ľahko použiteľným krátkym kódom, úplnému blogu, podpore elektronického obchodu, galériám, portfóliu, pevné alebo lepivé hlavičky, prekladovej podpore, Mapám Google a fontom a ďalším funkciám FindMe je všade okolo vynikajúca téma adresára..

To, čo robí túto tému vynikajúcou, sú neuveriteľné vlastnosti. K dispozícii je rozšírené vyhľadávanie s podporou kľúčových slov, miest, adries (s možnosťou polomeru), kategórií a značiek, ktoré uľahčujú používateľom nájsť to, čo hľadajú. Potom sú tu krásne rozloženia s možnosťou karuselu, muriva alebo boxu na zvýraznenie vašich záznamov. Praktické sociálne prihlásenie a registrácia používateľa poskytujú čitateľovi jednoduché možnosti prístupu na vaše stránky.

Ale počkajte – je toho viac. FindMe je zostavený s plnou kompatibilitou pre doplnok WP Manager, s podporou OpenTable (stačí vložiť do svojho ID pre rezervačný formulár) a je pripravený na použitie s doplnkom WooCommerce Platené zoznamy. S FindMe môžete rýchlo zmeniť svoj bočný koncert na hlavný ruch vďaka nim veľa vynikajúcich spôsobov, ako speňažiť váš adresár.

3. Wyzi

Wyzi Business Finder a Social Look Directory Listing Theme

Info & DownloadView The Demo

Wyzi je prémiová téma adresárov zameraná na tých, ktorí chcú vytvoriť svoj vlastný obchodný vyhľadávač, adresár služieb alebo iný zoznam štýlov. Táto téma je plná výkonných funkcií, vďaka ktorým môžu firmy pridávať svoje vlastné zoznamy, nové, aktualizácie, udalosti a dokonca aj voľné pracovné miesta. Zároveň sa Wyzi ľahko používa. Ak chcete začať, stačí nainštalovať inštaláciu jedným kliknutím. Potom si jednoducho vyberte z 2 ohromujúcich rozložení, prispôsobte si polia na predloženie záznamu, navrhnite registračný formulár, pridajte svoje predplatné alebo servisné balíčky (Wyzi je dokonca kompatibilný s WooCommerce), aktivujte rezervačný kalendár (a provízie správcu) a ste v podstate pripravení go.

Medzi ďalšie funkcie témy patria hlavičky obrázkov alebo máp, overené zoznamy, vlastné vyhľadávanie, geolokácia, integrácia YouTube, podpora prekladov a WP Bakery Page Builder pre maximálnu flexibilitu..

4. Vypíšte

Vypíšte tému adresára WordPress

Info & DownloadView The Demo

Listify je jedným z najpredávanejších a najlepšie dostupných tém WordPress adresára. Prečo? Obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie vlastných zoznamov a adresárovej stránky s kompletnými štítkami, recenziami, obľúbenými položkami, regiónmi, zoznamom kontaktov, geolokáciou a dokonca štatistikami. Zahrnutá súprava štýlov a nástroj na vytváranie rozloženia ťahaním umožňujú prispôsobenie hračkou. Plus výkonné funkcie na odoslanie / nárokovanie záznamu, predplatné, reklamy, rezervácie a platený prístup uľahčujú premenu vášho adresára na firmu.

Táto téma sa spolieha na bezplatný doplnok WP Job Manager a WooCommerce, vďaka ktorým bude pridávanie záznamov a produktov hračkou. Okrem toho Listify podporuje množstvo fantastických bezplatných a prémiových doplnkov, ktoré zvyšujú funkčnosť. Použite gravitačné formuláre na vytvorenie krásnych vlastných kontaktných formulárov, alebo OpenTable na pridanie miniaplikácie rezervácie do zoznamov reštaurácií alebo dokonca na pridanie recenzií pomocou WooCommerce alebo rozšírenia Recenzie manažéra úloh WP. Keď začnete pridávať doplnky, obloha bude limitom toho, čo robíte so službou Listify.

Medzi ďalšie skvelé funkcie témy patrí video pozadie, mapy výpisov, veľa widgetov, sociálna integrácia, duálne ponuky, farebné vzhľady a ďalšie. Prezrite si ukážku a získajte nápady pre ďalšiu webovú stránku v štýle adresárov pomocou aplikácie Listify.

5. Výpis Pro

Výpis téme adresára WordPress: Najlepšie témy adresára WordPress

Info & DownloadView The Demo

ListingPro je moderná téma adresára WordPress, ktorá obsahuje ľahko použiteľné funkcie, vďaka čomu je skvelou voľbou pre ľubovoľné adresárové webové stránky. Návštevníci milujú vyhľadávanie polomerov „blízko mňa“, navrhované umiestnenie v ich blízkosti, pokročilé triedenie a výkonný mobilný zážitok podobný aplikácii. Téma zahŕňa podporu užitočných funkcií vrátane front-end podaní od užívateľov, integrácie bulletinu a vstavaného spracovania platieb.

Najlepšie zo všetkého – s ListingPro nemusíte kupovať pridané doplnky. Zahrnuté je všetko, čo potrebujete. Vývojári spoločnosti ListingPro chceli vytvoriť niečo, čo si používatelia môžu kúpiť, bez toho aby sa museli obávať akýchkoľvek ďalších doplnkov na vytváranie stránok so zoznamom adresárov. A presne to urobili. Vytvorili mega-výkonné all-in-one rozšírenie, ktoré používateľom umožňuje pridávať záznamy z front-end a back-end, používatelia môžu požadovať výpis z front-end a admin môže prijať alebo odmietnuť z backend, admin môže generovať príjem účtovaním poplatkov používateľom pri prechode na platený zoznam alebo dokonca vtedy, keď chcú inzerciu propagovať prostredníctvom zabudovaného systému štandardných reklám.

6. Adresár+

Adresár + Výpisy a adresár WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Directory + je téma WordPress, ktorá sa používa na spustenie akýchkoľvek žltých stránok, pretože podporuje celý rad rozložení výpisov. Bvytvorte si vlastný online adresár obchodov, reštaurácií, turistických chodníkov, parkov alebo čokoľvek iného.

Táto téma ponúka viacúčelové použitie pre iný druh adresárového portálu. S touto témou môže ktokoľvek ľahko vytvoriť zoznam online adresárového portálu s kategorizovanými položkami akéhokoľvek typu – spoločnosti, obchody, webové stránky atď. Prispôsobenie je tiež ľahké vďaka inovatívnemu AIT Page Builderu. Pomáha vám nielen pri budovaní ďalšej webovej stránky adresára, ale aj pri dôležitých nastaveniach, ktoré by ste mali nastaviť.

S touto témou máte možnosť vytvoriť si vlastnú hlavičku, alebo zvoliť mapu (s niekoľkými typmi zobrazenia), alebo môžete použiť posúvač – Jednoduchý posúvač vytvorený spoločnosťou Ait Themes alebo posúvač Revolution tretej strany. Záleží len na vás! Aplikácia Directory + Theme vám umožní vytvoriť skvelé online podnikanie vo vašom meste alebo štáte. Len pomyslite na nápad, ktorý vás zaujíma, a potom ho implementujte pomocou adresára +!

7. Louisiana

Louisiana responzívny zoznam adresárov WordPress Téma

Táto téma uľahčuje vytváranie a správu adresára. Téma používa čistý, minimálny responzívny dizajn, aby boli vaše záznamy ľahko čitateľné. Navyše s pridanými prémiovými funkciami, ako je napríklad nástroj na tvorbu stránok Visual Composer, 100+ prvkov na vytváranie stránok, 20+ preddefinovaných stránok, 3 štýly rozloženia, 3 štýly záhlavia, nástroj na vytváranie päty, ľahký demo dovozca a ešte oveľa viac skvelých možností budovania adresárov..

8. EVE (udalosti)

EVE Adresár udalostí WordPress Téma

Toto je prémiová téma adresára WordPress špeciálne navrhnutá na zaznamenávanie udalostí, aby používatelia mohli ľahko zistiť, čo sa deje, kedy a kde. V téme sa používa program WooCommerce a Listing Manager, aby vaše záznamy podporovali pokročilé možnosti pre hodnotenie hviezdičkami, recenzie, front-end príspevky, balíčky, ceny a oveľa viac..

9. Zoznam

Téma WordPress pre príjemný adresár: Najlepšie témy adresára WordPress

Je to kvalitný adresár a zoznam záznamov WordPress, ktorý ponúka rýchle možnosti filtrácie údajov v rámci dizajnu a umožňuje užívateľovi nájsť jeho prehľadávateľnú kategóriu v zozname alebo adresári. Vďaka jedinečným možnostiam, ako sú ikony kategórií, hodnotenia, popisy, záložky a oveľa viac, je táto téma skvelou voľbou pre ľubovoľný adresár.

10. Adresár Builder Pro

Téma Directory Builder Pro WordPress

Info & DownloadView The Demo

Directory Builder je účinná téma WordPress vytvorená pre inzeráty, udalosti a akékoľvek ďalšie záznamy, ktoré sa majú pridať do adresára. Ponúka množstvo funkcií, ktoré z neho robia najaktuálnejší adresár so zoznamom na trhu vrátane užitočných prvkov výpisu, reklamných spotov, komentárov, hodnotení, podpory rezervácie, registrácie / prihlásenia predného používateľa, zobrazenia mriežky alebo mapy a dokonca aj nástroja na tvorbu stránok Visual Composer..

11. ListGo

ListGo Directory WordPress Téma: Najlepšie Directory WordPress Témy

List & Go je úplne responzívna téma adresára WordPress založená na rozložení štýlu mriežky, ktoré možno použiť na predstavenie všetkých typov výpisov na vašom webe. Táto téma vám umožňuje kreatívnym a moderným spôsobom zobrazovať obsah vďaka 500+ fontom Google, vlastným animáciám CSS3, užitočným krátkym kódom, mapám, multifunkčným predstihom, prémiovým / opakujúcim sa platbám, integrácii Messenger Messenger na Facebooku a oveľa viac..

12. DirectoryEngine

DirectoryEngine Flexibilný adresár WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

DirectoryEngine je krásna a organizovaná prémiová téma WordPress adresára vytvorená programom EngineThemes. Vytvorte úžasné online adresárové miesto pre reštaurácie, obchody, turistické destinácie alebo čokoľvek iné, aby ste svojim čitateľom poskytli užitočné rady o tom, kam by mali ísť..

Poznáte najlepšie miesta v meste, kde môžete získať skvelého hamburgera? Alebo možno máte úžasný zoznam turistických cieľov v Ríme. Mali by ste sa podeliť o svoju múdrosť s ostatnými! V súčasnosti väčšina ľudí skúma svoje trasy ešte pred odchodom, čo znamená, že online adresáre plné odporúčaní majú obrovský potenciál. Začnite svoj vlastný dnes pomocou témy DIrectoryEngine, ktorá uľahčuje vytvorenie vlastného online adresára v žiadnom momente..

Päsť všetkých, téma prichádza s hromadou vstavaných šablón a blokov obsahu, ktoré uľahčujú pridávanie obsahu. Navyše, ako pridávate svoje miesta na svoje stránky, môžete k tradičnejšiemu popisu pridať videá, galérie, sociálne odkazy a dokonca aj mapu. Na každom príspevku je tiež možnosť načítať viac záznamov, takže čitatelia môžu vidieť viac súvisiacich miest bez toho, aby museli prejsť na novú stránku. Je to vynikajúci spôsob, ako udržať návštevníkov na vašich stránkach dlhšie.

Medzi ďalšie elegantné funkcie témy patrí vlastná miniaplikácia odporúčaných miest, rýchle odkazy na umiestnenie alebo zdieľanie polohy, podrobné rozšírené vyhľadávanie a ďalšie.

13. Javo

Téma Javo Directory WordPress

Javo Directory je účinná téma záznamu WordPress založená na Visual Composer a jeho funkciách drag & drop. Téma poskytuje rôzne prispôsobené polia, stránky so zoznamom a systém hodnotenia, ktoré sa majú použiť na zamýšľaný účel. Plus Javo je vybavený prémiovými modulmi plug-in pre budovanie stránok, posuvníky a mriežky.

14. Wisem Directory

Wisem Local Directory WordPress Téma

Táto téma je užitočná pri vytváraní dlhého zoznamu webových stránok, ktoré sa zaoberajú každodennými obchodmi, online obchodmi s fyzickými výrobkami, darčekovými obchodmi atď. Poskytuje flexibilitu aj pri pridávaní prispôsobených polí, formulárov na predloženie a verejných profilov. A s nástrojmi na vytváranie front-endov môžete ľahko prispôsobiť farby, písma, pozadia a animácie.

15. Spotter

Spotter Univerzálny zoznam záznamov WordPress Téma

Táto téma adresára WordPress je vhodná na použitie pri uvádzaní viacerých firiem. Umožňuje vytvorenie zoznamu firiem, ako sú nehnuteľnosti, reštaurácie, hotely, pracovné miesta, predajcovia automobilov atď. Je ideálny na zaznamenávanie miest, aby používatelia mohli ľahko nájsť nové miesta na stravovanie, nakupovanie, relaxáciu a ďalšie..

16. Predajca

Téma WordPress pre adresár dodávateľa

Ak použijete túto tému adresára WordPress, získate výhody, keď uvediete zoznam svadobných dodávateľov a párov. Umožňuje predajcom vytvárať si svoje obchodné záznamy online, aby páry mohli plánovať svoju svadbu z jednej webovej stránky. To je skvelý spôsob, ako môžu svadobní plánovači odporučiť svojim obľúbeným a pre malé podniky získať viac vystavenia svadobným klientom.

17. MyListing

MyListing Directory & Listing WordPress Theme

Téma MyListing je ideálna pre rôzne adresárové a zoznamové weby. Téma obsahuje prospešné funkcie pre vaše podnikanie vrátane prémiových a nárokujúcich možností zápisu, jednoduchých úprav výsledkov vyhľadávania, možností objednávania informačného kanála, typov globálneho záznamu, sociálnych sietí a ďalších tém. Táto téma je kompatibilná aj s mapami Google, SEO, Elementor a Contact. Formulár 7.

18. Sprievodca mestom

City Guide Listing Directory WordPress Téma

Táto úžasná téma WordPress vám umožňuje vytvoriť si vlastného sprievodcu mestom, a preto je súčasťou nášho zoznamu najlepších adresárov WordPress. Táto téma má responzívny dizajn, kvalitné prostredie pre správu a viac možností vyhľadávania. Je to ideálna téma na predstavenie najdôležitejších miest vášho mesta pomocou 3D máp, animovaných jazdcov, zobrazenia ulíc, hodnotenia hviezd a ďalších.

19. SpotGuide

Téma vysokorýchlostného adresára SpotGuide

SpotGuide je cenná téma adresára WordPress, ktorá sa zameriava na uvedenie funkčnosti webu. Táto téma má rôzne polia, ktoré vám umožňujú ľahko vytvárať nové metaboxy a presne ich uvádzať. Výhodou je tiež to, že nebudete upravovať zdrojový kód pre pridávanie nového poľa. Medzi ďalšie skvelé funkcie témy patria pokročilé mapy Google, porovnávanie záznamov, obľúbené položky, balíčky a upozornenia.

20. Superlist

Superlist Directory WordPress Téma

Téma adresára SuperList obsahuje kľúčové funkcie, ktoré by ste mali hľadať v najlepších témach adresára WordPress. Ako správca typov výpisov, zadania front-end užívateľov, prémiové zoznamy balíkov, ľahko použiteľné metaboxy, zberač miest Google, schopnosť požadovať výpisy, viacnásobné spracovanie platieb a možnosti meny, pokročilé štatistiky, recenzie, geolokácia a ďalšie. Stačí nainštalovať tému, pomocou nástroja na spustenie ukážky jedným kliknutím začať a potom pridať obsah, aby sa váš adresár začal rýchlo.

21. StravovanieAngine

StravovanieEngine Reštaurácia Directory WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

DiningEngine je jednou z najlepších tém adresára WordPress, pretože je zameraná a navrhnutá špeciálne pre reštaurácie, kaviarne a bistro stránky. Ponúka vysoko prispôsobené funkcie pre tieto typy webových stránok, pretože zahŕňa pokročilé vyhľadávanie, ľahkú správu reštaurácií a udalostí, podania, podrobnosti o stolovaní a ďalšie. Tak prečo to skúsiť?

22. DocDirect

Téma DocDirect Healthcare Directory WordPress

DocDirect je prospešná téma adresára WordPress určená pre zdravotníckych pracovníkov. Bola vytvorená tak, aby plne reagovala a je užitočné, aby pacienti našli zoznam potenciálnych zdravotníckych stredísk, zdravotníckych pracovníkov a rezervovali si schôdzky so svojimi lekármi..

23. FoodGuide

FoodGuide - Adresár reštaurácií a barov WordPress Theme

Reštaurácie, kaviarne, krepy, bary, lahôdky alebo výlety – uveďte to všetko vo svojom novom adresárovom portáli a uľahčte život všetkým hladným turistom (nielen) vo vašom meste! Vďaka téme FoodGuide si návštevníci vašich stránok vyberú miesto na večeru na základe svojich chuťových pohárikov.

Vyberte si štýl záhlavia svojich webových stránok. Pomocou veľkej mapy môžete vytvoriť čistú a jednoduchú domovskú stránku (s pekne zobrazenými kolíkmi, ktoré po kliknutí na ňu zobrazia konkrétny zoznam), alebo zobraziť 3D mapu, alebo pridať trochu dynamiky pomocou jazdca. Je tu možnosť vybrať si a prispôsobiť náš vlastný ľahký jazdec a revolúciu jazdca tretej strany.

Téma FoodGuide predstavuje mimoriadnu tému a zoznamy adresárov so zameraním na reštauračné služby a súvisiace služby. Na tento konkrétny účel existuje veľa prispôsobených funkcií a doplnkov adresárov. Každý doplnok bol vyvinutý, aby vám pomohol s rýchlejším a pohodlnejším vyhľadávaním a pre lepšiu správu záznamov správcami stránok alebo vlastníkmi položiek.

Jeden z doplnkov adresára, ktorý je súčasťou balenia, je vlastný doplnok Food Menu. Jedlo Menu pridáva k téme schopnosť vytvárať a spravovať aktuálne ponuky jedál, ako sú denné menu, a-la-carte alebo špeciálne menu s obmedzeným dátumom a časom. Nie je problém nastaviť obmedzenú dostupnosť ponuky, rovnako ako opakujúce sa ponuky. Hlavnou výhodou doplnku Food Menu je, že nikdy nezabudnete zastaviť žiadnu obmedzenú ponuku alebo špeciálne menu. Jedálny lístok vám pomôže!

24. Business Finder

Vyhľadávač firiem: Téma WordPress so zoznamom adresárov

Business Finder je vysoko prispôsobiteľná téma adresára s nástrojom na tvorbu stránok, ktorý vám umožní upraviť štýl podľa vašich predstáv – pretože každý klient má svoje vlastné potreby a kritériá, ktoré musí jeho nová webová stránka spĺňať. V nástroji Business Finder môžete upraviť cenovú a marketingovú stratégiu pomocou balíkov. Balíky boli vyvinuté pre vlastníkov položiek / záznamov (vašich klientov), ​​takže v týchto balíkoch môžete rozlišovať počet položiek, možnosť propagácie vybraných položiek atď. A nastaviť pre ne rôzne ceny..

Táto téma je jedinečná pre svoj responzívny dizajn a funkcie šité na mieru. Niektoré z nich sú priamo zahrnuté; iné sú dostupné prostredníctvom rozšírených doplnkov. Doplnky vám otvárajú nové možnosti – napr. Recenzia položiek pridáva možnosť kontroly uvedených položiek (koncovými používateľmi). Vykazovanie výpisu umožňuje vlastníkovi položky nárokovať a spravovať svoju vlastnú položku sám a oveľa viac!

K dispozícii je tiež možnosť nainštalovať platobné brány alebo PayPal / Stipe Payment, takže vaši klienti uskutočnia platbu za vaše služby pohodlnejšie..

Business Finder NIE JE bežnou témou adresára ako ostatní. Téma vám ponúka rôzne domovské stránky a úpravy hlavičiek. Môžete použiť integrovanú hlavičku, obrázok alebo jeden z mnohých typov máp. K dispozícii je klasická mapa s kolíkmi pre všetky uvedené položky, ulica alebo obchodné zobrazenie a tiež zobrazenie 3D. Je len na vás, ktorá z možností vám bude najlepšie vyhovovať.

25. Classiera

Classiera - Téma WordPress pre inzeráty

Classiera je nová prémiová téma WordPress s klasifikovanými reklamami dostupná na Themeforest. Táto téma je postavená na výkonnom administračnom paneli, ktorý využíva rozhranie Redux Framework, ako aj na jedinečnom prístrojovom paneli front-end. Odtiaľto môžu používatelia spravovať reklamné príspevky, upravovať a vytvárať nové. Classiera tiež obsahuje podporu pre cenové plány a podrobnosti o objednávkach na prístrojovej doske predného používateľa.

Téma je tiež plne kompatibilná s WPML a väčšinou ďalších jazykových doplnkov. To znamená, že si môžete vytvoriť vlastnú webovú stránku pre viacjazyčné inzeráty pomocou Classiera. A s programom Calassiera môžete pomocou správcu rozloženia Drag & Drop ukazovať, kliknite a potom presuňte ktorúkoľvek časť z rozloženia domovskej stránky. Týmto spôsobom môžete navrhnúť semi-custom design pre vaše webové stránky.

V Classiera môžete nastaviť cenové plány pomocou vlastnej meny a pokladňu pomocou akejkoľvek metódy podporovanej Woo Commerce. A s témou môžete pre svoju hlavičku použiť LayerSlider alebo Image Slider. Rovnako pridajte rozšírené reklamy vo vyhľadávacej sieti pomocou vlastných polí Kľúčové slová, Kategórie, Miesta, Min. A Max. Cena, Stav položky a kategórie. Súčasťou témy je aj viac ako 650 písiem Google, vďaka ktorým bude váš web vyzerať pútavejšie, a tiež možnosť zobraziť svoje kategórie pomocou ikon úžasných písiem, plochých ikon alebo akýchkoľvek obrázkových ikon PNG..

26. Geo Miesta

Téma adresára miest v službe Geo Places

Informácie a sťahovanie

Geo Places je prémiová téma WordPress, ktorá bola vyvinutá tak, aby vám uľahčila vytvorenie mestského portálu alebo adresárovej webovej stránky využitím výkonu CMS WordPress a máp Google. Geografické miesta sa dodávajú s inštalačnou funkciou na jedno kliknutie, ktorá automaticky pridá zoznamy, popisy, obrázky, widgety, blogové príspevky, posudky a stránky na vaše stránky. Tento falošný obsah vám uľahčí zistiť, ako téma funguje, a pomôže vám dostať sa na správnu cestu. Môžete tiež odstrániť všetko jedným kliknutím a začať od nuly, ak si to želáte.

Domovská stránka Geo Places bola navrhnutá tak, aby podporovala maximálnu interakciu a vystavenie sa základným prvkom. A obsahuje widgety, mapy, posúvač obrázkov, pridávanie videí a ďalšie.

Služba Geo Places tiež obsahuje funkciu rozšíreného vyhľadávania, takže používatelia môžu ľahko nájsť atrakcie, reštaurácie, hotely alebo čokoľvek, o čom je váš web, v blízkosti akéhokoľvek daného PSČ..

27. Diamond

Diamond Directory Téma

Info & DownloadView The Demo

Diamond je čistá a elegantná prémiová téma WordPress adresára vytvorená spoločnosťou WPZoom. Táto krásna téma je vynikajúca na vytváranie sprievodcov mestami, zoznamov odporúčaných obchodov alebo miest alebo iných adresárov.

S touto témou by ste mohli ľahko vytvoriť ľubovoľný počet webových stránok. Môžete vytvoriť cestovný blog s adresárom najlepších hotelov, reštaurácií a atrakcií v konkrétnom meste. Alebo by ste mohli vytvoriť webovú stránku, ktorá zdieľa tie najlepšie služby v domácnosti, garáže a údržbu bazénu vo vašom okolí. Čokoľvek chcete písať o tom, keď použijete diamant, bude super ľahké získať nastavenie. Téma obsahuje premade šablóny domovskej stránky, vlastný adresárový modul a veľa miniaplikácií, aby ste mohli vytvoriť požadovaný web.

Súčasťou témy sú aj skvelé funkcie, ktoré vám uľahčia prispôsobenie témy. Výkonný rámec ZOOM vám poskytuje možnosti pre mnoho detailov v téme, ako sú farby, vlastné logo, pozadie a ďalšie. Téma je tiež pripravená na WooCommerce, takže môžete pridať svoj vlastný obchod s dobrotami a ponúknuť svojim čitateľom. To by bolo ideálne pre predaj máp, prehliadok miest, zľavnených vstupeniek na atrakciu alebo dokonca produktov od miestnych remeselníkov. Nech už sú vaše potreby akékoľvek, Diamond je vynikajúcou voľbou pre vytvorenie blogu a adresára v štýle webov.

28. Vantage

Téma obchodného adresára Vantage

Informácie a sťahovanie

Vantage je prémiová téma WordPress v obchodnom adresári, ktorú vytvorila spoločnosť AppThemes. Vďaka jednoduchej inštalácii je ľahké začať hosťovať firemné zápisy. Úplné adresárové stránky s hodnotením a recenziami generovanými používateľmi, sociálnymi ikonami, vlastným vyhľadávaním, vlastnými formulármi a integráciou Máp Google poskytujú všetko, čo by používateľ mohol potrebovať na jednoduchú navigáciu na webe. Okrem rozsiahlych funkcií adresárov obsahuje Vantage tiež vlastné widgety a API AppThemes (na prispôsobenie bez nutnosti kopírovania do kódu).

29. Cestovné ponuky (Directory Child Theme)

Cestovné adresár adresára dieťaťa WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Travel Deals je detská téma pre tému Directory WordPress, ktorú navrhla Templatic (téma č. 1 v našom zozname). Táto prémiová téma WordPress je podrobné a profesionálne riešenie na vytváranie pokročilých webových stránok zameraných na cestovné ponuky a recenzie. Môžete si vytvoriť svoj vlastný web ako Travelocity, Expedia, Orbitz, Hotwire, Bookingbuddy alebo Kayak..

Táto podradená téma adresára pridáva množstvo skvelých funkcií založených na dohodách o cestovaní a využíva všetky výkonné možnosti, ktoré už adresár obsahuje. Pri pridávaní hotelových, letových, cestovných a aktivitných ponúk (okrem fotografických galérií, popisov, odkazov na ceny a sociálne zdieľanie) použite pridané vlastné polia pre ponuky, destinácie, agentúry, dátumy odchodu a dĺžku pobytu. Alebo ešte lepšie – ponúkajú plány alebo platené predplatné, ktoré umožňujú hotelom a cestovným kanceláriám pridať na svoje stránky vlastné ponuky.

Po pridaní obchodov na vaše stránky pomocou úžasných možností cestovných ponúk môžu používatelia pomocou rozšíreného vyhľadávania nájsť to, čo hľadajú. Dieťa téma tiež podporuje hodnotenie, takže zákazníci môžu skontrolovať každý z ich nákupov a zdieľať svoje skúsenosti s ostatnými čitateľmi.

30. Vyhľadávač spotov (téma dieťaťa s adresárom)

Téma vyhľadávača adresárov WordPress

Info & DownloadView The Demo

Spot Finder je krásne detské téma pre populárnu tému Directory WordPress od spoločnosti Templatic. Pomocou služby Directory & Spot Finder môžete vytvoriť úžasný online adresár pre hot spoty, dovolenkové prenájmy, reštaurácie a ďalšie..

V súčasnosti ľudia hľadajú skutočný zážitok z cestovania. Turisti chcú zostať v špecializovaných dovolenkových prenájmoch alebo hostincoch, jesť tam, kde jedia miestni obyvatelia, a vidieť pamiatky, ktoré sú špecifické pre konkrétne miestne prostredie. Je to skvelé pre malé podniky, pretože práve oni sami robia miesto jedinečným miestom, ale malé podniky sa dajú len ťažko nájsť. Tu prídete. Vytvorením online adresára miest na pobyt, stravovanie a návštevy môžete pomôcť návštevníkom vyťažiť maximum z vášho mesta..

Vytvorte si vlastný online zdroj pre cestujúcich z celého sveta. S podradenou témou Spot Finder (nezabudnite, že ak chcete používať túto podradenú tému, budete potrebovať hlavnú tému Templatic Directory WordPress), môžete svoj adresár rýchlo uviesť do prevádzky. Stačí nainštalovať tému a pomocou výkonných šablón stránky pridať svoj obsah – je to také jednoduché! Pridajte svoju domovskú stránku, zoznamy, kategórie, zamestnancov, svoj blog a ďalšie len niekoľkými kliknutiami (samozrejme musíte pridať text a fotografie – šablóna sa však postará o rozloženie). K dispozícii je dokonca aj šablóna na zobrazenie všetkých vašich záznamov na mape na celú obrazovku.

Existuje viac ton, vďaka ktorým je Spot Finder skvelý. Jednou z obrovských funkcií je, že pracuje s témou Directory. Adresár obsahuje množstvo funkcií pre geo-tracking, profily členov, doplnok Tevolution a ďalšie.

31. Zlaté stránky (téma dieťaťa adresára)

Téma dieťaťa so zlatými adresármi

Info & DownloadView The Demo

Žlté stránky sú podriadeným motívom vynikajúcej tematickej témy WordPress Templatic (opäť preto je našou najlepšou voľbou). To znamená, že ak chcete, aby podradená téma fungovala, musíte mať nadradenú tému. Vďaka Yellow Pages and Directory môžete vytvoriť zbierku záznamov z vášho domovského mesta alebo z celého sveta.

Krásna biela a žltá farebná schéma tejto témy je pre používateľov prekvapivo známa, takže sa cítia ako doma, keď si prezerajú vaše záznamy. Pridajte miesta pre reštaurácie, kancelárie a dokonca aj udalosti. Potom ich pridajte na mapu domovskej stránky. Alebo nepridajte mapu a namiesto toho pridajte jazdec domovskej stránky. Čokoľvek si vyberiete, že je ľahké zmeniť vzhľad a dojem sínusových stránok, celá domovská stránka je widgetizovaná, takže si môžete vytvoriť vlastné rozloženie..

Nepripútajte sa k žltej farebnej schéme len preto, že téma je pomenovaná Zlaté stránky. Existuje veľa farebných možností, z ktorých si môžete vybrať, aby ste vytvorili web, ktorý vám vyhovuje. Navyše téma plne reaguje, takže ľudia môžu používať váš web na to, aby našli, kde hľadajú doma alebo na cestách.

Téma obsahuje aj všetky skvelé vlastnosti jej rodiča, adresára. To je správne – masívny globálny adresár, preplňované mapy Google, úžasné stránky používateľov, podpora elektronického obchodu, možnosti speňaženia a ďalšie sú funkčné pre podradenú tému Zlaté stránky..

32. Adresár

Viacúčelová téma WordPress pre adresár

Viacúčelová téma adresára je užitočnou témou adresára WordPress a štýlov výpisov pre akýkoľvek časopis, správy, wiki, sprievodcu mestom atď. Je to úplne responzívna téma a poskytuje vám flexibilitu pri vytváraní neobmedzeného rozloženia domovskej stránky pomocou nástroja drag & drop Builder. prvky adresárov (zoznamy, systém zasielania správ, kompatibilita s WooCommerce, záložky atď.), vstavané reklamné spoty a mnoho ďalších.

33. Miesta (téma dieťaťa adresára)

Téma adresára podriadených lokalít

Info & DownloadView The Demo

Locations je farebná prémiová téma pre deti WordPress pre tému Directory od Templatic. Tučným číslom sa do vášho adresára pridajú živé mapy a podrobnosti.

Existuje milión webových stránok, ako je Yelp, ktoré odporúčajú najlepšiu reštauráciu, aby tu našli sushi, najlepšiu jazdu na horskej dráhe alebo dokonca najlepšie miesta na návštevu, keď idete do konkrétnej krajiny. Bez ohľadu na to, aké sú vaše skúsenosti, Locations je perfektný spôsob, ako zdieľať svoje odporúčania so svetom. Toto je podradená téma, aby ste ju mohli používať, budete potrebovať aj tému Directory WordPress. Ale chlapec to stojí za to – svoje obľúbené miesta budete zdieľať v žiadnom momente!

Téma Directory je plná funkcií a funkcií, všetko sama osebe – vrátane zoznamov, stránok zamestnancov, geografického sledovania, podpory WooCommerce, integrácie členov a oveľa viac. Keď pridáte do detskej témy Miesta, bude to ešte lepšie. Téma dodáva farebne zladené mapové špendlíky, krásne navigačné menu v štýle mriežky a jasné a výrazné farebné akcenty (vyúčtovanie tých super nabitých hodnotení hviezd, nadpisov, tlačidiel, vznášania sa a viac).

Zabalenie najlepších tém WordPress Directory

Ak chcete navrhnúť svoj prispôsobený online adresár tém, musíte vybrať vhodné témy WordPress z rôznych polí a systematicky ich uvádzať. Pomôže však viacerým podnikom vybrať si jedno z najlepších tém adresára WordPress pre ich konkrétne podnikové webové stránky a urobiť ich priateľskými pre online používateľov..

Chýba vám vaša obľúbená téma? Alebo ste vyskúšali niektorú z našich tipov na najlepšie témy adresára WordPress? Dajte nám vedieť v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map