35 najlepších portfólií WordPress Témy v roku 2020

Najlepšie portfólio WordPress Témy

V dnešnom neustále sa rozvíjajúcom digitálnom veku je nevyhnutnosť zverejnenia našej prítomnosti na internete prvoradá. Či už ide o Facebook, MySpace, Google+, Flickr atď., Musíme oznámiť svoju prítomnosť, aby sme mali šancu v tomto digitálnom veku. Sociálne médiá niekedy nestačí. Na predstavenie vášho talentu je potrebné niečo osobnejšie a zvyčajnejšie. Či už ide o videografiu, fotografiu, umenie, tetovanie, interiér alebo grafický dizajn, alebo čokoľvek, čo by ste chceli predviesť, vaša práca by bola v samostatnej triede s niektorým z najlepších tém portfólia WordPress, ktoré sme zhromaždili. z celého internetu.


Vždy udržiavajte svoje portfólio a svoje riziko na svojom individuálnom pohodlnom mieste na spanie … – Mario Gabelli

Ak hľadáte niečo funkčné, ako je dobre navrhnuté, niečo ľahké a jednoduché a jednoduché, aby nezakrývalo vašu prácu samotnú (pretože nechcete, aby sa na potenciálnych klientov viac zapôsobil dizajn vašej stránky portfólia. ako skutočné tvorivé diela, ktoré ste zostavili) si myslíme, že tu nájdete niečo, čo naozaj milujete. Zostavili sme najsľubnejšie a (podľa nášho názoru) najlepšie portfólio tém WordPress, ktoré najlepšie trhy ponúkajú. Pokračujme teda v témach!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu

Celkom - kreatívne viacúčelové prémiové tému WordPress

Info & DownloadView The Demo

Total je skutočne viacúčelový WordPress a je vynikajúci nástroj na vytváranie portfólií. Dobrým príkladom je ukážka témy Total Total Lefty, ktorá obsahuje praktickú navigáciu na ľavom bočnom paneli. Táto jedinečná téma portfólia je skvelým spôsobom, ako predviesť svoju prácu … a dokonca ju predať. Táto ukážka využíva skvelé funkcie témy Total WordPress vrátane preplňovaného portfólia, ktoré podporuje rôzne formáty (obrázky, galérie, posuvníky, videá a ďalšie), veľa rozložení (1-4 stĺpce), nekonečné možnosti umiestnenia vzhľadu obrázka (plus ikona, ikona odkazu, lightbox, názov okna, názov a dátum, nepriehľadnosť atď.) a svoje portfóliá môžete pridať kdekoľvek pomocou nástroja na tvorbu stránok (stačí vložiť mriežku alebo karusel do programu Visual Composer). Akékoľvek portfólio, ktoré chcete, si môžete zostaviť.

Ako hladujúci umelec musíte dostať svoje meno odtiaľto a zarobiť si ho alebo ísť cestou. Demo na Lefty obsahuje stránku o kontaktoch a stránku s kontaktmi, aby sa potenciálni zákazníci mohli spojiť. Môžete tiež povoliť spoločnosti WooCommerce predávať svoje vlastné digitálne diela alebo fyzické umenie priamo zo svojich webových stránok. Rozlúčkové obchody s províziou z umeleckého domu a predaj online sú tam, kde sú!

Ak pre svoje portfólio online potrebujete čokoľvek, spoločnosť Total to dokáže. Chcete sa podeliť o svoje nadchádzajúce udalosti? Total je kompatibilný s bezplatným doplnkom Calendar Calendar. Chcete ukázať, čo súvisí s každým vytvoreným dielom? Pridajte nejaké riadky zručností, koláčové grafy alebo dokonca animované čítače míľnikov, aby ste sa dostali na svoje miesto. Potrebujete preložiť svoje stránky? Téma sa dodáva so súbormi .po a .mo a je kompatibilná s WPML. V podstate teda vytvorte svoj web jednoduchým spôsobom s programom Total a venujte viac času sústredeniu sa na svoju kreativitu. Celkom prichádza s viac ako 40 jedinečnými ukážkami a počítaním

Demonštrované ukážky boxov Folio

Celkom ukážka témy WordPress s portfóliom v rámčeku

Info & DownloadView The Demo

Hľadáte krabicový dizajn? Demonštrácia Téma Total Boxed Folio zobrazuje, ako môžete pomocou vstavaných možností v téme Total vytvoriť vlastné rozloženie portfólia. Navyše rýchly demo inštalátor uľahčuje začať s akýmikoľvek pripravenými ukážkami spoločnosti Total.

Úplná ukážka TinyFolio

Ukážka celkového portfólia portfólia Tinyfolio WordPress

Info & DownloadView The Demo

S témou Total môžete vytvoriť takmer čokoľvek, pozrite sa na snímku obrazovky nad ukážkou témy Total Total TinyFolio. Môžete vidieť ďalší skvelý príklad, prečo je téma Total jedným z najlepších tém WordPress portfólia, ktoré by ste mohli zvoliť pre svoj web..

Demo pre osobné portfólio Jamesa

Demo pre osobné portfólio Jamesa

Info & DownloadView The Demo

James je boxované demo s pozadím na celej obrazovke a veľmi minimalistickým prístupom, ktoré ukazuje, ako by bolo možné vytvoriť webovú stránku pomocou aplikácie Total pre osobné portfólio a / alebo blog. Je vybavený tmavou hlavičkou (ktorá môže mať akúkoľvek farbu, ktorú chcete) a jednoduchou domovskou stránkou zloženou z jedného obrázka, niektorých ikonových polí a mriežky portfólia predstavujúcich „najnovšie dielo“. Vďaka staviteľovi stránky Visual Composer je domovská stránka veľmi ľahko vyladiteľná alebo úplne premeniteľná na čokoľvek, čo chcete. A keďže online portfólio je v súčasnosti rozhodujúce, aký lepší spôsob jeho nastavenia je potom použitie WordPressu, ktorý je jedným z najpoužívanejších systémov CMS, ktorý sa dá nielen ľahko používať, ale aj veľmi výkonný a bezpečný.

Prispôsobte celkové obchodné portfólio

Prispôsobte celkové obchodné portfólio

Info & DownloadView The Demo

Máte radi tému Adapt free WordPress, ale chcete viac? Viac možností. Viac funkcií. Viac kompatibility doplnkov. Ešte viac? Potom je táto webová stránka Total WordPress prefab pre vás ideálna! Demo na podnikanie a portfólio Total Adapt je super nabitá verzia našej obľúbenej bezplatnej témy. Ukážka Adapt využíva možnosti Total na usporiadanie webových stránok v rámčeku, prispôsobiteľné hlavičky, úžasné sociálne možnosti a ľahko použiteľné prvky na tvorbu stránok (vrátane jazdca, ikonových polí, mriežky nedávnych portfóliových príspevkov a mriežky nedávnych blogových príspevkov) na vytvorenie úžasnej vstupnej stránky. Navyše s výkonným portfóliom spoločnosti Total a možnosťami blogu je ľahké vytvoriť svoj web odtiaľto.

2. Neve (zadarmo)

Neve WordPress Téma

Budovanie online portfólia môže byť ľahké a cenovo dostupné, najmä v prípade spoločnosti Neve. Toto bezplatné tému je ľahké začať vďaka štýlovým demonštračným webom a intuitívnym možnostiam prispôsobenia témy. Téma je tiež pripravená na preklad, podporuje RTL, SEO a priateľskú prístupnosť a má praktickú funkciu návratu jedným kliknutím. Ak ste teda publikovali aktualizáciu s chybou, môžete svoje zmeny jednoducho vrátiť späť kliknutím na tlačidlo! Chcete predať svoju prácu? Neve je dokonca kompatibilný s WooCommerce, takže je ľahké vytvoriť si vlastný obchod.

A ak chcete viac, máte tiež možnosť prejsť na Neve prémiový plán pre ďalšie ukážky stránok, rozloženia, vlastné rozšírenia Elementor a WooCommerce a ďalšie.

3. Gutenix (zadarmo)

Gutenix WordPress Téma

Hľadáte spôsob, ako si vytvoriť vlastné portfólio? Potom budete milovať Gutenix. Táto bezplatná téma bola vytvorená s cieľom spolupracovať s Gutenbergom, Elementorom a Brizym a ponúka vám veľa možností na vytvorenie vlastného portfólia. Pridajte svoju galériu obrázkov, súbory, obrázky obálky, bloky obsahu a ďalšie, aby ste mohli predviesť svoju prácu. Téma je tiež pohotová, pripravená na sietnicu, ponúka 4 rozloženia strán (v rámčeku, plný, pravý alebo ľavý bočný panel), 8 ohromujúcich štýlov hlavičky a plne podporuje WooCommerce, ak chcete predávať svoje vlastné produkty alebo služby..

Chcete použiť viac blokov Gutenberg pre svoje príspevky do portfólia? Vývojári Gutenix ste sa zaoberali. Ich doplnok ZeGuten pridáva 15+ ďalších blokov na porovnávanie obrázkov, kolotočov, cenových tabuliek, animovaných boxov, bannerov, zoznamov ikon a ďalších, ktoré môžete použiť vo svojom portfóliu..

4. Sahel

Sahel - elegantná téma s viacerými konceptmi

Info & DownloadView The Demo

Kreatívy určite milujú tému portfólia Sahel WordPress. Táto úplná téma, téma s viacerými koncepciami, obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na navrhnutie webovej stránky na predstavenie svojho portfólia. Šablóny zoznamu projektov a portfólií sú elegantnou možnosťou, ako pridať svoju prácu. Jednoducho si pre svoj projekt vyberte galériu, jazdec, obrázok alebo murivo. Potom si pre svoju hlavnú stránku portfólia vyberte z galérie, muriva alebo jedinečného rozloženia rozptylu. K dispozícii sú tiež možnosti načítania viacerých alebo nekonečného posúvania.

Ale to nie je všetko, Sahel tiež obsahuje silné možnosti pre váš blog. Používajte vstavané šablóny pre svoje správy, najnovšie aktualizácie a obchody. A môžete tiež vytvoriť internetový obchod. Pretože téma obsahuje vlastné možnosti a rozloženia pre WooCommerce, môžete ľahko predávať umelecké diela, tovar alebo dokonca pridružené produkty. Pretože Sahel obsahuje WPBakery Page Builder, môžete vždy vytvoriť vlastné rozloženie stránky pomocou intuitívneho drag & drop builderu..

Sahel je tiež pohotový a je pripravený na sietnicu. a lode s pôsobivým počtom krátkych kódov pre takmer čokoľvek. Ľahko pridajte svoje produkty, portfólio, videá, názvy oddielov, cenové tabuľky a ďalšie. Okrem toho existujú možnosti pre štýl hlavičky, lepkavú hlavičku, ikony úžasných písiem, oblasti vlastných miniaplikácií, písma Google a ďalšie. So všetkým, čo je v cene, budete určite schopní vytvoriť pôsobivé portfólio!

5. Vong

Vong Portfolio - Citlivé portfólio WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Ak máte záujem o úplné funkcie a responzívnu tému portfólia, nemôžete robiť lepšie ako téma WordPress Vong Portfolio. Táto téma je veľmi jednoduchá na použitie – stačí nainštalovať a použiť ukážkový importér na jedno kliknutie. Potom rýchlo vytvorte elegantné, profesionálne a moderne vyzerajúce online portfólio pomocou priloženého štýlu portfólia poštových schránok (s podrobnosťami o projekte), kachľových alebo murovaných galérií, jedinečného menu prekrývajúcich navigácií, staviteľa palety farieb, staviteľa mriežky drag and drop a vstavaného mriežky sociálne zdieľanie.

Téma portfólia Vong je tiež plne kompatibilná s WooCommerce. To znamená, že môžete priamo z vlastnej webovej stránky predávať položky zo svojho portfólia alebo ponúkať svoje služby na prenájom. Stačí nainštalovať WooCommerce a pridať svoj tovar – Vong vytvoril všetky prvky obchodu tak, aby sa hladko prispôsobili minimálnej modernej estetike danej témy..

Medzi ďalšie zaujímavé funkcie témy patria užitočné kódy obsahu (mapa, prezentácia, kolotoč, karty atď.), Podpora sietnice, lokalizačné súbory plus kompatibilita s WPML, užitočná šablóna tímu na pridanie prispievateľov, rozšírené nastavenia portfólia (usporiadanie, 3 veľkosti portfólia, 21 animovaných efektov filtra) , lightbox a ďalšie).

6. ePix

ePix - WordPress Téma fotografovania na celú obrazovku

Info & DownloadView The Demo

Fotograf? Grafický dizajnér? Ilustrátor? Potom už nehľadajte! ePix je minimalistická, krásna a kreatívna téma portfólia fotografií WordPress. Táto téma obsahuje responzívny kód HTML5 a grafiku vo vysokom rozlíšení s podporou displeja sietnice. Niektoré z jeho jedinečných funkcií zahŕňajú – posúvač na celej obrazovke, ohromujúce galérie, prihlásenie klienta, pokročilý aktívny editor pleti, vizuálny tvorca stránok, posúvanie paralaxy, rozmiestnenie v rámčeku alebo v celej šírke a oveľa viac..

ePix je plne kompatibilný s populárnym doplnkom elektronického obchodu WooCommerce, vďaka čomu je ideálny pre samostatne zárobkovo činných umelcov alebo fotografov. Stačí nainštalovať tému a doplnok, aby ste mohli začať predávať výtlačky a zásoby prostredníctvom svojej vlastnej webovej stránky. Nikoho netvrdím, že by ePix bol jedným z najlepších tém portfólia WordPress a že sa stal štandardom, na základe ktorého sa posudzujú iné témy portfólia fotografií..

7. ROUA

ROUA - Hipsterové portfólio a témy blogov WP

Info & DownloadView The Demo

ROUA je prekrásna minimalistická a štýlová téma portfólia WordPress, ktorá je vhodná pre nezávislých a kreatívne agentúry. Je to veľmi ľahké, ale úplne uspokojí potreby každého grafického dizajnéra, ilustrátora, fotografa a určite vytvorí trendy online prítomnosť. Je to jednoduchá, ale svieža a ľahko použiteľná téma vhodná pre akúkoľvek tvorivú prácu.

Téma je vytvorená pomocou rozhrania front-end Bootstrap 3, vďaka ktorému je plne responzívna a najskôr mobilná. Téma je mimoriadne prispôsobiteľná a vychádza z rámca Redux Framework. Je to veľmi ľahké a pohodlné. Ak hľadáte niečo iné a prinútite vás vyniknúť v dave, na túto tému by ste sa mali zamerať.!

8. Notio

Notio - Deluxe Portfolio Theme

Info & DownloadView The Demo

Notio je čistá, sofistikovaná a jednoduchá, napriek tomu krásna téma portfólia WordPress. Táto téma je schopná dosiahnuť vysoké štandardy očakávania vďaka svojmu šikovnému a estetickému dizajnu, pričom je mimoriadne ľahko použiteľná. Niektoré z jeho funkcií zahŕňajú možnosti importu motívov, obrázky, posuvníky, príspevky, stránky a widgety. Je pripravený pre WordPress 4+ a má viacjazyčnú podporu WPML pre text vašej stránky a časti vášho obchodu WooCommerce..

Existuje veľa prvkov drag & drop, ktoré umožňujú bezproblémové prispôsobenie vašej stránky. Notio je pripravený na sietnicu a môže sa pochváliť grafikou s veľmi vysokým rozlíšením. Je skutočne ťažké opísať, ako dobre vyzerá táto téma, a preto sa zaradila do nášho zoznamu najlepších tém WordPress v portfóliu. Dokumentácia k tejto téme je veľmi rozsiahla a informačná, stačí na to, aby sa z každého nováčika stala skúsená používateľka. Rovnaký princíp adaptability sa vzťahuje aj na zariadenia. Notio je úplne responzívny a funguje dobre na tabletoch, smartfónoch a stolových počítačoch.

9. Pofo

Pofo - kreatívne portfólio a blog Premium WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Pofo je moderná, vysoko prispôsobiteľná, ľahko použiteľná a plne responzívna téma WordPress pre agentúry, kreatívne tímy, fotografov, nezávislých, blogerov, umelcov, korporátne podnikanie a akékoľvek iné obchodné miesto na vytváranie portfólia, blogu a webovej stránky elektronického obchodu s ľahkosťou..

Táto krásna a štýlová téma ponúka veľa rozložení pre vaše online portfólio a blog. Veľká zbierka viac ako 150 predpripravených prvkov, pripravené viac ako 25 domovských stránok a viac ako 200 ukážkových demo stránok urýchľuje webovú budovu. Téma je tiež spojená s populárnym programom WPBakery Page Builder a Revider Slider Revolution, ktorý využíva vlastné zákaznícke kódy Pofo s ďalšími možnosťami. Prispôsobovač WordPress môžete použiť aj na ďalšie vytvorenie dokonalej webovej stránky. Pofo je kódované podľa najlepších štandardov a je dobre zdokumentované, takže váš web sa načíta rýchlo a môžete ľahko nájsť odpovede na všetky vaše otázky.

10. GridStack

GridStack - responzívna téma agentúry WordPress

Info & DownloadView The Demo

GridStack je minimálna a moderná téma portfólia WordPress vytvorená na predstavenie fotografií, ilustrácií, videí a ďalších médií. Je úplne citlivý a podporuje aj dynamické načítanie AJAX. Súčasťou témy je tiež pevný panel vľavo, ktorý vám umožňuje bezproblémovú navigáciu.

Niektoré z jeho ďalších funkcií zahŕňajú možnosti zobrazenia na celej obrazovke a efekty posúvania paralaxy, mriežky galérie v celej šírke. Takto bude váš web WordPress vyzerať skvele a používa celú dostupnú obrazovku bez ohľadu na to, aká je veľkosť obrazovky. Obrazová mriežka tiež reaguje a mení usporiadanie, keď sa rozlíšenie zobrazenia zmenšuje alebo zväčšuje s hladkými animovanými efektmi.

11. Milo

Milo - Mobilný responzívny WordPress Téma pripravená na WooCommerce

Info & DownloadView The Demo

Milo je úplne minimalistická a ultramoderná responzívna téma portfólia WordPress. Táto elegantná téma je vhodná pre fotografov, umelcov a ilustrátorov s ocenením minimalizmu a túžbou vystaviť svoje online portfólio spôsobom, vďaka ktorému je ich obsah ústredným bodom každej stránky. Milo je vybavený inteligentným responzívnym dizajnom, ktorý umožňuje konzistentné a správne rozloženie stránky bez ohľadu na veľkosť obrazovky alebo typ zariadenia. Mať bočný panel nesmierne pomáha pri navigácii bez toho, aby došlo k oslabeniu jeho ľahkosti a sofistikovanosti. Ak skutočne milujete minimalizmus, toto je téma pre vás!

12. Odhaliť.

Odhaľte responzívne portfólio Premium WordPress Téma

Informácie a sťahovanie

Reveal je prémiová téma WordPress vytvorená spoločnosťou Theme Trust pre tých, ktorí hľadajú webovú stránku v štýle podnikania / portfólia / blogu s responzívnym dizajnom, ktorý dostane bez ohľadu na veľkosť obrazovky, ktorú používate. Navrhnuté tak, aby vyzeralo dobre na vašom bežnom monitore, prenosnom počítači, ipade, mobilnom zariadení (iphone) … atď., Je Reveal ideálny pre tých, ktorých klienti alebo návštevníci budú prehliadať svoje stránky pomocou rôznych gadgetov..

Aplikácia Reveal využíva prémiový doplnok Isotope js, takže môžete nastaviť filtrovateľné portfólio s niekoľkými veľmi úhľadnými animáciami namiesto toho, aby ste museli znova načítať svoju stránku zakaždým, keď chcete zobraziť položky v konkrétnej kategórii. Položky portfólia sa otvárajú pomocou AJAX, takže keď kliknete na položku portfólia, obsah z portfólia sa otvorí na tej istej stránke nad sekciou portfólia a dá sa kliknúť na zatvorené. Nielenže to dodá dotyk elegancie, ale tiež to robí váš web veľmi ľahkým a rýchlym na prezeranie.

Celkový vzhľad aplikácie Reveal je veľmi minimalistický, pričom zameraním je váš obsah. A pokiaľ ide o funkcie, nie je nabitý množstvom vecí, ale skôr obsahuje iba potrebné možnosti pre čisté a jednoduché portfólio a web blogu – vrátane niekoľkých jedinečných rozložení a obrovskej škály možností prispôsobenia. Na tejto téme je jedinečné, že teraz môžete zabudnúť na priblíženie alebo oddialenie fotografií, aby vyhovovali požiadavkám vašej obrazovky. Téma automaticky upravuje obrázky v závislosti od obrazovky. Doslova Akákoľvek veľkosť obrazovky! Potrebujete niečo nové? Na túto jedinečnosť by ste sa mohli skutočne obrátiť.

13. Inspiro

Inspiro Fullscreen Gallery Premium WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Inspiro je čistá a elegantná responzívna téma portfólia WordPress, ktorá sa viac zameriava na kreatívne médiá súvisiace s fotografiou. Je dodávaný s vynikajúcimi funkciami, ako je podpora videa, prezentácia na celej obrazovke, widgetizovaná domovská stránka, modul galérie, nástroj na tvorbu dynamickej domovskej stránky Visual Customizer a je založený na neuveriteľnom rámci ZOOM Framework.

A nie je potrebné žiadne kódovanie. Vďaka tomu je Inspiro ľahkou (a priateľskou pre začiatočníkov) webmasterom všetkých úrovní. Bez požiadavky na kódovanie a dostupnosť jednoduchého drag & drop budete môcť vytvoriť svoj web v absolútne žiadnom momente a konečne dokážete predstaviť talent svetu, ktorý ste si príliš dlho nechávali! Šťastné predvádzanie!

14. Fotograf

Fotograf online portfólio WordPress Téma

Fotograf WordPress Theme je prémiová téma vyvinutá v spolupráci s profesionálnym fotografom. Takže si môžete byť istí, že téma obsahuje všetky potreby pre vaše fotografické potreby. Nič nechýba!

Služby fotografov môžu predávať iba krásne fotografie. Vďaka tejto téme môžete elegantne prezentovať svoju prácu na svojej domovskej stránke. Zobrazte svoje fotografie ako pozadie v plnej veľkosti alebo ako posúvač. Navyše téma je tiež ideálna pre vaše portfólio – pridajte svoju galériu pomocou zabudovaných funkcií. Pre fotografov, ktorí chcú rozšíriť svoju zákaznícku základňu, sú prispôsobiteľný kontaktný formulár a integrácia doplnkov WooCommerce vynikajúca. Týmto spôsobom môžete priamo predávať akýkoľvek druh služieb a produktov, ako sú fotografické stretnutia, fotoknihy alebo doplnky pre fotografov.

15. Mane

Mane Modern Portfolio WordPress Téma pre kreatívy

Info & DownloadView The Demo

Téma Mane WordPress je plná užitočných funkcií pre kreatívne portfólio online. Téma je spojená s výkonným nástrojom na tvorbu vizuálnych skladateľov. Vďaka intuitívnemu rozhraniu front-end si teda môžete vytvoriť vlastné rozloženia stránok, doplnené množstvom zabudovaných možností portfólia. Pridajte zoznam portfólia, mriežku, načítať viac alebo nekonečné posúvanie, karusely, posúvače a ďalšie. Súčasťou témy je aj lightbox na obrázkoch a videách, integrácia sociálnych sietí a ikon, podpora paralaxy, interaktívne odkazy a ďalšie.

16. Kalium

Kalium Professional Creative WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Kalium je najpredávanejšia kreatívna téma a je ľahké pochopiť prečo. Téma obsahuje veľa vstavaných možností, ktoré by každý tvorivý profesionál rád. Jednoduché možnosti vytvárania stránok, návrhári rozloženia a vopred pripravené ukážky ukážok uľahčujú začatie práce. Potom použite pridané možnosti pre typografiu, posúvače, preklady jazykov, farby, vznášanie portfólia, integráciu portfólia portfólia a farby pre styling bez kódu. Téma Kalium je tiež pripravená na sietnicu a obsahuje adaptívne obrázky, ktoré sa naťahujú alebo orezávajú, aby sa na ľubovoľnom zariadení zobrazovali v perfektnej veľkosti. Je to pravdepodobne jedno z najlepších tém portfólia WordPress pre podniky a agentúry z dôvodu flexibility.

17. Werkstatt

Téma WordPress kreatívneho portfólia spoločnosti Werkstatt

Info & DownloadView The Demo

Na vytvorenie krásneho portfólia to skutočne pomáha začať s krásnou šablónou. Stáva sa to, že téma Werkstattov je plná. Vďaka viac ako 25+ jedinečným portfóliám a ukážkam v štýle galérie si môžete vybrať, vstavaným rozhraním na tvorbu stránok drag and drop, automatickým detekovaním portfólia filtrov, prispôsobiteľnými štýlmi blogov a ešte viac je skvelou voľbou pre akúkoľvek kreatívu na zostavenie vlastného webu. K ďalším skvelým funkciám patria stovky písiem Google, 6 animovaných efektov vznášania sa, kompatibilita s WooCommerce, rozloženie viacerých ponúk a dokonca aj zvukové prekrytia..

18. Hladko

Hladko WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Hladko je skvelá voľba na vytváranie kreatívnych webových stránok pre vašich klientov alebo pre seba. Toto portfólio WordPress téma bolo vybrané mnohými kreatívnymi profesionálmi, vrátane webových a grafických dizajnérov, ilustrátorov, fotografov, agentúr, nezávislých pracovníkov a mnoho ďalších na vytváranie úžasných portfólií a firemných webových stránok. Je to skutočne kreatívne portfólio témy WordPress. Zahŕňa niekoľko ukážok vyfúknutia mysle, ktoré vám a vašim klientom pomôžu vyniknúť z davu. Použite jeden z nich ako východiskový bod na vytvorenie vlastnej pôsobivej webovej stránky.

Je dodávaný s niekoľkými prémiovými doplnkami WordPress a prvkami Visual Composer v hodnote viac ako 200 dolárov. Okrem toho obsahuje niekoľko exkluzívnych prémiových doplnkov WordPress, ktoré sú k dispozícii iba v rámci témy. Podporuje aj niekoľko doplnkov tretích strán. Hladké animácie a efekty, obrázkové siete a galérie, kreatívne karusely, farebné mapy Google, makety zariadení, sociálne prepojenia, schopnosť vytvárať portfóliá, prípadové štúdie, členovia tímu a mnoho ďalších funkcií a možností vám pomôžu vytvoriť niečo skutočne vynikajúce..

19. AVOIR

AVOIR WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

AVOIR WP je prémiová téma WordPress, založená na minimálnom dizajne, jemnej typografii a veľkej fotografii, špeciálne navrhnutá pre potreby kreatívnych profesionálov, ako sú grafickí a weboví dizajnéri, kreatívne agentúry, umelci tetovania, nezávislí umelci, fotografi, architekti, graffiti a vizuáli. umelci vo všeobecnosti.

Balíček s vynikajúcimi funkciami, ako je výkonný nástroj na vytváranie a ukladanie stránok Visual Composer, rámec Redux Options Framework, jazdec revolúcie, pozadie Parallax a webové písma Google, sa AVOIR WP stáva ideálnou voľbou pre kreatívne webové stránky a projekty. S inštalačným programom Demo na jedno kliknutie a demonštráciou pripravenou na WooCommerce si môžete nastaviť svoj web a začať vytvárať obsah v priebehu niekoľkých minút. Takmer každý prvok tejto témy je ľahko prispôsobiteľný bez znalosti kódovania.

AVOIR WP, ktorý je citlivý a mimoriadne flexibilný, vám umožňuje vytvárať vysoko estetické a jedinečné rozloženie stránky. Vlastné farebné sady, webové písma Google, pozadie parallaxu, video posúvače, elementy s podobnou atmosférou a mnoho ďalších funkcií sú k dispozícii prostredníctvom ľahko použiteľného a intuitívneho rozhrania.

20. Monsterrat

Monsterrat WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Monsterrat je čistá a minimálna portfólio prémiovej témy WordPress. Táto krásna téma by bola ideálna na predstavenie vášho umenia, návrhov výrobkov, oblečenia, multimediálnych prezentácií alebo čohokoľvek iného.

Ak váš návrhár akýmkoľvek spôsobom alebo formou skutočne potrebujete webovú stránku, aby vás ľudia našli. Najjednoduchší spôsob, ako začať, je téma WordPress, tak prečo nie Monsterrat? Jednou z najunikátnejších funkcií tejto témy je chudá vertikálna navigácia ikon, vďaka ktorej vaše médiá stoja vpredu a v strede. Na otvorenie skrytého menu, sociálnych odkazov, portfólia a vyhľadávacieho panela stačí, keď sa vaši čitatelia vznášajú nad ikonami.

Spoločnosť Monsterrat však dokáže urobiť viac, ako len vaše portfólio, dodáva tiež množstvo vlastných typov príspevkov a výkonný nástroj na tvorbu stránok Visual Composer. Týmto spôsobom môžete pridať služby, ktoré ponúkate, referencie od spokojných zákazníkov a dokonca aj členov svojho tímu (ak ste práve vy, potom pomocou skladateľa vytvorte asi stránku). Medzi ďalšie funkcie témy patrí integrácia máp Google, ikony FontAwesome, prekladové súbory, počítadlá a lišty priebehu a ďalšie.

21. Bludisko

Maze WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Maze je veľmi jedinečné a kreatívne portfólio prémiovej témy WordPress, ktoré je ideálne pre akúkoľvek agentúru alebo štúdio, s ktorým môžu vytvárať svoje webové stránky. Táto téma je skvelým spôsobom, ako informovať klientov o tom, aký úžasný ste.

Táto téma je skutočne taká istá. Ak chcete urobiť veľký a odvážny dojem, potom je Maze to pravé pre vás. Táto jedinečná téma portfólia na jednej stránke obsahuje skvelé funkcie na vytvorenie vlastného portfólia online, ktoré skutočne popisuje vás a váš tvorivý proces. Pomocou nástroja na vytváranie jednoduchých rozložení môžete usporiadať sekcie, vybrať zo svetlých a tmavých farebných odtieňov a začať pomocou vstavaného pozadia s prechodom.

Maze má veľa ďalších funkcií, ako je vlastné pokročilé posúvanie, plátno s vysokým rozlíšením FPS na pozadí a posuvníky na celej obrazovke, ktoré určite upútajú pozornosť čitateľov. A panel s neznačenými možnosťami, dynamické polia pre post a page meta, podpora fontov Google a ďalšie funkcie backendu vás udrží v pohode. Medzi ďalšie skvelé funkcie témy patrí podpora detských tém, prekladové súbory, krásny generátor krátkych kódov, kontaktný formulár Ajax a ďalšie.

22. Beckett

Téma Beckett WordPress

Info & DownloadView The Demo

Beckett je moderný a jednoduchý blog a portfólio prémiovej témy WordPress. Vďaka čistému a priestrannému rozloženiu udržuje táto téma zameranie na vaše obrázky a obsah.

Keď urobíte skok od fandy k profesionálnemu fotografovi, prvým krokom je vytvorenie štýlovej webovej stránky, ktorá vám ukáže vašu prácu. Beckett vám uľahčí život. Táto téma obsahuje kľúčové funkcie, ktoré potrebujete na rýchle vytvorenie webstránky s fotografiami. Filtrovateľné portfólio je ideálne na nahrávanie galérií obrázkov a šablóny portfólia a archívu umožňujú rýchle a ľahké pridávanie stránok..

Ďalšou skvelou vlastnosťou Beckett je zabudovaná podpora pre WordPress Theme Customizer. Odtiaľto môžete nastaviť vlastné farby, vybrať z množstva vlastných miniaplikácií a ďalšie. Vďaka tomu môžete vidieť všetky vaše zmeny naživo skôr, ako ich odovzdáte na svoju živú webovú stránku. Medzi ďalšie funkcie patrí ohromujúca prezentácia domovskej stránky, vlastné krátke kódy, stránka s posudkami, responzívny dizajn a kompatibilita medzi prehliadačmi..

23. Stoh

Stack WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Stack je farebné a moderné portfólio murovaného portfólia prémiovej témy WordPress od Themify. Táto téma obsahuje úplne plynulý dizajn, ktorý uľahčuje čítanie obsahu na akomkoľvek zariadení. Téma je štýlová murovaná blogová a portfóliová téma, ktorá pomocou doplnku Themify „Tiles“ vytvorila plynulú mriežku posledných príspevkov. Táto téma predstavuje perfektný spôsob, ako zdieľať svoje myšlienky, skúsenosti alebo dokonca svoje umelecké diela so zvyškom sveta.

Na túto tému sa používa drag & drop builder firmy Themify, takže je ľahké vytvárať vlastné rozloženia. A vstavané možnosti farieb znamenajú, že si môžete vytvoriť verziu Stacku, ktorá bude vyhovovať vašim požiadavkám (ak chcete používať iba odtiene ružovej, môžete – len nám panel stylingu). Navyše téma je kompatibilná s WooCommerce, takže môžete začať zarábať peniaze na svojich webových stránkach predajom vlastných produktov alebo odkazom na pridružené stránky..

Medzi ďalšie funkcie, ktoré určite milujete, patrí nekonečná navigácia, podpora obrázkov sietnice, množstvo poštových formátov, vlastné krátke kódy a widgety, vlastné možnosti písiem Google a mnoho ďalších..

24. Napučte

Swell WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Swell je minimálnym portfóliom a prémiovou témou WordPress pre blogovanie, ktorá je ideálna na založenie osobnej webovej stránky na zdieľanie vašich myšlienok alebo propagáciu vašej práce. Navyše podpora ohromujúceho pozadia videa robí vaše príspevky a obsah vynikajúcimi.

Každý je online, takže len dáva zmysel, aby ste boli tiež. Swell je úžasná možnosť spustenia vlastného blogu alebo portfólia online. Táto ľahko použiteľná téma je plne responzívna, takže vaši sledovatelia si môžu rezervovať najnovšie príspevky na akomkoľvek zariadení. Vstavané šablóny stránok pre domovskú stránku a portfólio uľahčujú nastavenie webových stránok.

Jednou z najpozoruhodnejších funkcií služby Swell je pozadie videa v plnej šírke. Téma podporuje videá Vimeo, Youtube a videá hostené hosťom, takže môžete vytvárať pútavé stránky. A vlastné obrázkové pozadie pre tituly pridávajú jedinečný dotyk do vášho portfólia, blogu atď. Medzi ďalšie funkcie témy patrí vlastné widgety, vlastné nahranie loga, užitočné krátke kódy a podpora prispôsobenia motívov WordPress (pre ľahké prispôsobenie dizajnu).

25. Elegantné od Themify

Themify Elegant WordPress Theme

Info & DownloadView The Demo

Elegant je čisté a minimálne portfólio prémiovej témy WordPress navrhnutej spoločnosťou Themify. Táto téma je ideálna pre fotografov, umelcov a blogerov, ktorí majú veľa skvelých obrázkov na zdieľanie so svojimi čitateľmi.

Fotografia má hodnotu tisíc slov, však? Tak prečo nenaplniť svoju webovú stránku miliónmi slov pomocou nádherných portfólií zahrnutých v téme Elegantné portfólio WordPress. Táto téma je pre vás (a váš tím) dokonale kódovaná, aby ste mohli zdieľať blog plný vašich tipov a myšlienok, portfólií vašich diel a dokonca aj e-obchod, ak existuje tovar, ktorý chcete zdieľať so svojimi čitateľmi..

Elegantné portfólio je predpripravené na 6 rôznych farebných odtieňov, ale ak chcete navrhnúť vlastnú farebnú schému, existujú aj vstavané nástroje na výber farieb. A keďže téma zahŕňa tvorbu stránok drag and drop od spoločnosti Themify, je ľahké vytvoriť stránky s vlastným vzhľadom pomocou niekoľkých kliknutí. Všetky tieto ľahko použiteľné možnosti robia z elegantného portfólia skvelú voľbu pre každú kreatívu. Medzi ďalšie tematické funkcie patria vlastné widgety, veľa krátkych kódov, tri obrazové filtre (sépia, rozmazanie a šedá škála), vlastné možnosti hlavičky, sociálna integrácia a samozrejme krásne responzívny dizajn..

26. Červená: Folio

Červená: Téma Folio WordPress

Info & DownloadView The Demo

Červená: folio je responzívna téma portfólia WordPress od Themeforest. Táto krásna téma je ideálna na predstavenie našej práce, ktorú môžete zdieľať so svojimi priateľmi, klientmi a sledovateľmi.

Mať portfólio, na ktoré môžete byť hrdí, je dôležité pre všetkých dizajnérov, vývojárov alebo umelcov. Poskytnutím svojho portfólia online vám uľahčí zdieľanie práce s priateľmi, rodinou a zamestnávateľmi bez ohľadu na to, kde sa práve nachádzate. Červená: folio je perfektný spôsob, ako vytvoriť portfólio online, ktoré ste predviedli na akomkoľvek zariadení, a to vďaka responzívnemu rozloženiu, prispôsobiteľným fontom Google, pekným fotografickým obrazovkám a ďalším.

Kľúčovou črtou Red: Folio sú flexibilné portfóliové možnosti zabudované do témy. Pomocou vlastného typu portfólia môžete rýchlo a ľahko vytvárať neobmedzené portfóliové stránky, sekcie a kategórie. Štýlujte každé zo svojich portfólií pomocou možností filtrovania, veľkostí obrázkov (malý alebo veľký štvorec, na šírku, malý alebo veľký portrét alebo video), lightboxov a voliteľného plochého rámu prehľadávača pre každú položku. Navyše si môžete prispôsobiť rozmiestnenie, prekrytie a nepriehľadnosť svojich portfólií pomocou panela Možnosti Témy.

Medzi ďalšie funkcie témy patria neobmedzené farby rôznych prvkov témy, ľahko použiteľný panel možností Tém, možnosti rozloženia jednej a viacerých stránok, vlastný typ príspevku členov tímu, šablóny 9 stránok, ktoré vám pomôžu začať, posuvník vrstvy a oveľa viac.

27. Trail

Trail WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Trail je téma WordPress s minimálnym portfóliom v téme Theme Trust. Táto štýlová téma je čistá a jednoduchá, aby ste mohli predviesť svoje obrázky a videá.

Portfólia sú skvelým spôsobom, ako zobraziť vašu prácu alebo súčasné projekty. Pomocou systému Trail môžete vytvoriť elegantné a minimálne online portfólio svojej práce. Toto sa hodí, keď sa uchádzate o prácu, ukážete svoje schopnosti potenciálnym klientom alebo len o zdieľanie s priateľmi a rodinou.

Trail je dodávaný s nádherným filtrovateľným portfóliom. Na zobrazenie svojej práce môžete pridať obrázky, posúvače galérií a videá. Okrem toho môžete na domovskej stránke paralaxy ukázať, čo je nové. Ďalšou vynikajúcou funkciou je zabudovaný prispôsobiteľ WordPress Theme Customizer, pomocou ktorého môžete meniť farby, písma a ďalšie funkcie.

28. OnePager

Téma OnePager WordPress

Info & DownloadView The Demo

OnePager je elegantná téma portfólia WordPress vyvinutá spoločnosťou Templatic. Táto téma predstavuje vynikajúci spôsob, ako predviesť osobné alebo profesionálne portfólio.

Aplikácia OnePager obsahuje domovskú stránku bohatú na funkcie, ktorá umiestňuje všetky vaše najdôležitejšie informácie do popredia a do stredu. Môžete si vybrať zahrnutie jazdca na domovskej stránke, svojich zamestnancov, položiek svojho portfólia, služieb, posudkov alebo recenzií kolotoč, reklamy, vaše blogové príspevky, bulletin a dokonca aj kontaktný formulár. Navyše je jednoduché prispôsobiť si svoju domovskú stránku pomocou widgetov a zabudovaného systému ponúk WordPress. Týmto spôsobom si môžete vytvoriť domovskú stránku, ktorú chcete vidieť pre klientov alebo čitateľov.

Téma tiež podporuje celý rad ďalších možností zahrnutých do väčšiny templatických tém. Medzi funkcie patrí podpora WooCommerce pre celý internetový obchod, rozšírené vyhľadávanie, archívy, mapa stránok a vlastné krátke kódy.

29. Tučné

Tučné WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Bold je krásna téma blogu a portfólia WordPress zostavená spoločnosťou Themify. Táto elektrizujúca téma je plná veľkých údery farieb, textúry a čistých rozložení, vďaka ktorým je ideálna pre vynikajúcu webovú stránku pre všetkých blogerov, dizajnérov, karikaturistov, fotografov atď..

Je zrejmé, že táto téma má vplyv. Akonáhle sa dostanete na celú šírku domovskej stránky príspevky standout akejkoľvek farby z dúhy. Do blogu a portfólia môžete pridať čokoľvek. Podporujú štandardné, obrázkové, galérie, jazdce, videá a dokonca aj mapy. Navyše si môžete individuálne prispôsobiť každý príspevok, ktorý pridáte. Vyberte ľubovoľnú farbu, vzor, ​​obrázok, akékoľvek písmo alebo akékoľvek zarovnanie. Získate tak moc vytvoriť webovú stránku, ktorá zodpovedá vašej osobnosti.

Ďalšou skvelou vlastnosťou je nekonečné zaťaženie domovskej stránky. Hostia môžu naďalej rolovať, kým nenájdu to, čo hľadajú. A je tu tiež užitočné tlačidlo na začiatok stránky. Keď sa tak stane, nemusia sa posúvať späť na vrchol. Jediným kliknutím na tlačidlo Späť na začiatok sa dostanú k hlave, aby sa uľahčila navigácia.

30. Atrament

Atrament WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Atrament je citlivé portfólio siete WordPress, vyvinuté spoločnosťou Theme Trust. Táto ohromujúca téma predstavuje hladkú mriežku domovskej stránky, ktorá odborne zobrazuje položky portfólia, vďaka čomu je skvelo vhodná pre umelcov, grafických dizajnérov a ďalšie osoby s osobnými portfóliami..

Táto téma udržiava jednoduchosť s elegantným portfóliom domovských stránok. Vďaka hladkej mriežke sú stĺpiky vynikajúce. Navyše skutočnosť, že portfólio je filtrovateľné, uľahčuje návštevníkom prezeranie vašich diel a hľadanie toho, čo hľadajú.

Atrament tiež plne reaguje. Týmto spôsobom môžete predviesť svoje stránky a svoje portfólio bez ohľadu na to, kde sa nachádzate. S takým pekným portfóliom by ste ho mohli ľahko použiť na ukázanie vašich súčasných projektov priateľom alebo sledovateľom alebo dokonca na pohovore, aby ste mohli zobraziť celú svoju prácu..

31. Patti

Téma Patti WordPress

Info & DownloadView The Demo

Patti je jednostránková téma paralaxy, ktorá je ideálna na vytvorenie jednoduchého portfólia online. Téma je pohotová a ľahko použiteľná, takže s ňou môže takmer každý vytvoriť vlastnú stránku WordPress. Súčasťou témy je tvorca stránok Visual Composer, takže na prispôsobenie svojho webu nemusíte rozumieť kódovacím jazykom. Jednoducho vložte moduly, ktoré chcete zahrnúť. Ako sú projekty, pozadie paralaxy, galérie, jazdce, ikony, prezentácie a ďalšie.

Ale to nie je všetko. Patti je tiež kompatibilná s množstvom užitočných a populárnych doplnkov, ktoré pridávajú do vášho portfólia ešte viac funkcií. Preložte svoje stránky s WPML, pridajte obchod s WooCommerce, spravujte bočné panely s generátorom postranného panela SMK, optimalizujte svoje SEO pomocou Yoast alebo All in One SEO pack atď..

32. Kappe

Kappe - Portfólio na celú obrazovku a téma Blog WP

Info & DownloadView The Demo

Kappe je moderný vzhľad, s pohotovým rozložením mriežky a čistou témou portfólia WordPress s takmer minimálnym dizajnom. Táto téma je vytvorená výhradne pre fotografiu, hoci môže obsahovať aj ďalšie vitríny. Je úplne prispôsobiteľný a obsahuje ikony sietnice, neobmedzené posuvníky, farby, bočné panely a 5+ vlastných miniaplikácií. Je pripravený na preklad a prichádza s úplne revidovanou podrobnou dokumentáciou. Ak teda hľadáte niečo, čo vyzdvihne vašu prácu a nie jej samotnú, určite to stojí za vyskúšanie.

33. Filtrované

Filtrovaná téma WordPress

Informácie a sťahovanie

Filtrované je skutočne čisté a štýlové portfólio témy WordPress, ktoré vašej práci dodá prezentáciu, ktorú si zaslúži. Vaša práca je úžasná, tak prečo ju predvádzať na priemernú tému? Filtrované prichádza s vyváženým a minimálnym dizajnom, s niekoľkými vkusnými efektmi jQuery, vďaka ktorým bude vaša práca vyzerať úžasne a pomôže zapôsobiť na vašich návštevníkov..

34. Podnik

Téma Venture WordPress

Info & DownloadView The Demo

Venture je responzívna téma WordPress pre podnikanie a portfólio vytvorená spoločnosťou WPZoom. Toto je skvelá téma pre podniky a jednotlivcov, ktorí chcú, aby čistá a minimálna téma s portfóliom prezentovala svoju prácu.

Táto téma obsahuje množstvo užitočných funkcií, ako je napríklad vlastná prehliadka v plnej šírke. Na stránke Možnosti motívov môžete ľahko meniť farby, písma a ďalšie funkcie prezentácie. Je to vynikajúci spôsob, ako vyzdvihnúť, o čom je vaše podnikanie, posledné projekty alebo iné relevantné správy.

Venture tiež prichádza s 12 úžasnými miniaplikáciami na prispôsobenie vašej domovskej stránky. Zobrazte rotujúci zoznam klientov, pridajte správu s výzvou na akciu alebo rýchlo pridajte zoznam posledných príspevkov. Medzi ďalšie widgety patrí kanál Flickr, kanál Twitter, nedávne komentáre, portfólio s kartami, referencie, sociálne odkazy a ďalšie.

35. Vrchol

Téma Apexa WordPress

Info & DownloadView The Demo

Apex je klasická prémiová téma WordPress pre portfólio navrhnutá spoločnosťou Templatic. Táto moderná téma bola vytvorená špeciálne s ohľadom na architektov a stavebné agentúry.

Ako architekt alebo stavebná firma potrebujete investorov a / alebo klientov, aby vaše podnikanie pokračovalo. Prezentujte svoju prácu profesionálne pomocou Apex a určite urobíte dojem na klientov aj investorov. Téma obsahuje všetko, čo potrebujete – krásna domovská stránka, podpora paralelného obrázka na pozadí, skvelý kontaktný formulár, užitočný blog a čo je najdôležitejšie spôsob, ako dokumentovať a zdieľať svoju prácu.

Najúžasnejšou črtou tejto témy je ohromujúce portfólio predstavujúce vaše nehnuteľnosti. Každý príspevok obsahuje ohromujúci posuvník obrázkov zobrazujúci váš projekt v celej šírke, po ktorom nasleduje podrobný popis (vlastnosti, vybavenie, špecifikácie zariadenia, harmonogram platieb atď.). Navyše je tu špeciálna sekcia na pridanie mapy k miestu, video vlastníctva a dokonca aj brožúra. Je to vynikajúci spôsob, ako predstaviť každý z vašich projektov a zobraziť všetky informácie, ktoré kupujúci a investície chcú vidieť v čistom a ľahko čitateľnom formáte.

Téma tiež obsahuje množstvo možností prispôsobenia pomocou nástroja WordPress Theme Customizer. Odtiaľto môžete pridať svoje logo, vyladiť farby motívu a ďalšie a zobraziť svoje zmeny naživo. Apex tiež obsahuje vlastné widgety, podporu posudkov, integráciu sociálnych médií, šablóny stránok, podporu WPML pre jednoduché preklady a ďalšie.

Zabalenie našich tipov pre najlepšie portfólio WordPress Témy

Toto sú len niektoré z našich obľúbených tém, o ktorých si myslíme, že tiež patria k najlepším témam portfólia WordPress na webe, ale vieme, že pre vás existuje omnoho viac možností. Ak ste našli, čo si vaše srdce želalo, dajte nám vedieť. Radi by sme sa dozvedeli, ktoré z nich sú podľa vás najlepším témami portfólia WordPress a ak si myslíte, že by mali byť zaradené do nášho zoznamu..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map