35 najlepších zásuvných modulov WordPress pre (takmer) všetko

Najlepšie doplnky pre WordPress Widget pre všetko

Milujeme widgety. Je to rýchly a ľahký spôsob, ako zabaliť viac obsahu a užitočných informácií do každého kútika vášho webu. Pridanie sociálnych odkazov, formulárov, nedávnych príspevkov a ďalších nebolo jednoduchšie.


V závislosti od témy WordPress, ktorú používate, môže byť už zabudovaná tona užitočných miniaplikácií (naša celková téma napríklad obsahuje 16+ vlastných miniaplikácií). Ak však vo vašej téme chýba miniaplikácia vašich snov, skúste ju pridať pomocou doplnku.

Zhromaždili sme 35 z našich obľúbených doplnkov pripravených pre aplikáciu WordPress. Takže bez toho, aby ste už čakali, pozrime sa!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Balíky miniaplikácií

Pridajte niekoľko užitočných doplnkov naraz s jedným z týchto komplexných doplnkov pre miniaplikácie. Ide o skvelú možnosť, ako pridať viac do svojich bočných panelov pomocou jediného ľahko použiteľného doplnku.

Viac miniaplikácií

Viac doplnkov pre widgety

Informácie a sťahovanieZobraziť ukážku

Pridať párne Viac miniaplikácií (získate?) pomocou tohto úplne bezplatného doplnku. Doplnok obsahuje 11 špecializovaných miniaplikácií pre reklamy, o mne, obchodných informáciách, bulletinoch, sociálnych médiách, stránke Facebooku, posledných príspevkoch, jazdcovi príspevkov, komentároch, mapách Google a používateľoch. Viac miniaplikácií udržiava jednoduchosť a používa predvolený štýl – preto nie je potrebný kód, aby doplnok vyzeral skvelo s vašou témou.

Balík miniaplikácií SiteOrigin

Balík miniaplikácií SiteOrigin

Balík SiteOrigin Widgets poskytuje veľa možností iba pre jeden doplnok. Zahŕňa widgety pre mapy Google, tlačidlá, obrázky, výzvu na akciu, tabuľku cien, kolotoč, funkcie, videá, nadpis a sociálne prepojenia. Navyše sú všetky kompatibilné s tvorcom stránok SiteOrigin.

Vlastné doplnky na bočnom paneli

Ak chcete používať widgety, musíte ich umiestniť. Mnoho motívov obsahuje bočné panely a / alebo päty pripravené pre miniaplikácie. Ale čo keď chcete rôzne widgety na rôznych stránkach?

Ak to chcete dosiahnuť, musíte si vytvoriť vlastné bočné panely a priradiť ich k rôznym príspevkom, stránkam alebo vlastným typom príspevkov. Nerobte si starosti, ak je to funkcia, ktorú vaša téma WordPress nemá – tieto doplnky bočného panela uľahčujú.

Vlastné bočné panely

Vlastné bočné panely - Správca oblasti dynamických miniaplikácií

Vlastné bočné panely ponúkajú presne to, čo by ste si mysleli – vlastné oblasti bočných panelov, ktoré môžete priradiť k akejkoľvek stránke, príspevku, kategórii, archívu a typu príspevku na svojom webe. Stačí vytvoriť nový bočný panel a globálne definovať, kde by sa mal zobraziť (alebo priradiť ku konkrétnej stránke).

Vlastné oblasti miniaplikácií

Vlastné oblasti miniaplikácií pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Prispôsobené oblasti miniaplikácií sú užitočným prémiovým doplnkom WordPress, ktorý umožňuje vytváranie a pridávanie vlastných bočných panelov alebo oblastí miniaplikácií do ľubovoľného príspevku alebo stránky. Jednoducho vytvorte svoju novú oblasť miniaplikácií a vyberte bočný panel, ktorý chcete nahradiť – je to také jednoduché.

Začať nemôže byť jednoduchšie. Stačí nainštalovať doplnok a pridá naň na paneli WordPress novú položku ponuky pre vaše oblasti vlastných miniaplikácií. Kliknutím pridajte novú oblasť a jednoducho pomenujte svoju novú oblasť a vyberte požadované nastavenia. Po zverejnení novej oblasti miniaplikácií sa pridá na vašu hlavnú stránku miniaplikácií, kde ju môžete použiť ako ktorúkoľvek z ďalších oblastí bočného panela..

Medzi ďalšie skvelé funkcie tohto doplnku patrí 7 štýlov, možnosť pridať vlastné oblasti miniaplikácií do vlastných typov a taxonómie príspevkov, podpora RTL a pravidelné aktualizácie. Toto je úžasný doplnok. Viac informácií o ňom nájdete kliknutím na tlačidlo Viac informácií vyššie.

Bočné panely s vedomím obsahu

Bočné panely s vedomím obsahu

Bočné panely s obsahom Aware sú jedným z najpopulárnejších bezplatných doplnkov pre vlastné bočné panely na webe. S ním môžete vytvoriť, môžete vytvárať neobmedzené bočné panely a oblasti miniaplikácií, alebo nahradiť existujúce! Môžete si tiež vybrať, či chcete zobraziť alebo skryť na základe stránky, typu príspevku, taxonómie, autora, dátumu archívu atď. Navyše sú k dispozícii ďalšie možnosti prispôsobenia CSS / HTML, ktoré vám poskytujú úplnú kontrolu nad štýlom widgetu..

Správca postranného panela a miniaplikácie

Správca postranného panela a miniaplikácie pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pomocou tohto doplnku môžete vložiť ľubovoľný počet miniaplikácií na vytvorenie presného rozloženia, ktoré chcete na stránke. Ďalej prispôsobte svoje webové stránky pridaním vlastných bočných panelov prakticky kdekoľvek. Doplnok vám dáva možnosť vložiť bočné panely pre vertikálne alebo horizontálne widgety, bočné panely sa môžu nastaviť tak, aby sa zobrazovali iba so špecifickými typmi obsahu, a bočné panely tiež okamžite a automaticky rozpoznávajú akékoľvek vlastné taxonómie (skvelé, ak chcete, aby niektorý z vašich widgetov mal zobraziť príspevky s určitou značkou alebo kategóriou).

Ďalšou vynikajúcou funkciou je zahrnutý krátky kód na vloženie vlastného bočného panela do vášho príspevku. Týmto spôsobom môžete pridať miniaplikácie priamo do svojho príspevku. Doplnok môžete tiež použiť na nahradenie bočného panela, ktorý bol dodaný s vašou témou WordPress, alebo dokonca na prispôsobenie widgetov v päte. Tento doplnok vám poskytuje úplnú kontrolu nad vzhľadom a viditeľnosťou takmer všetkých oblastí widgetov na vašom webe. Pomocou nich môžete zobraziť konkrétne bočné panely na akomkoľvek príspevku, stránke, výsledkoch vyhľadávania, archívoch, 404 a dokonca aj na stránkach vášho obchodu (produkty, košík, pokladňa a všetky) a fóra (bbPress alebo BuddyPress). Doplnok je tiež kompatibilný s WPML pre ľahké preklady.

Jednoduché postranné panely

Jednoduché postranné panely

Ak chcete rýchly a jednoduchý doplnok, vyskúšajte Simple Side Sidebars. Doplnok používa vstavanú vyrovnávaciu pamäť WordPress, aby udržal váš správny informačný panel rýchly, pričom vám stále poskytuje možnosť vytvárať a priraďovať vlastné bočné panely jednotlivým stránkam..

Pevné miniaplikácie Q2W3

Pevné miniaplikácie Q2W3

Aj keď tento doplnok neobsahuje možnosti na vytváranie nových bočných panelov, umožňuje vám urobiť miniaplikácie bočných panelov lepkavými. Keď nainštalujete Q2W3 Fixed Widget pre WordPress, pridá jednoduchú možnosť „fixného widgetu“, ktorú môžete skontrolovať pri vytváraní bočného panela. Je to skvelý spôsob, ako udržať dôležité widgety pred čitateľmi – napríklad prihlásenie na odber bulletinu alebo reklamu s vysokým výkonom.

Doplnky pre sociálne siete WordPress

Sociálne médiá sú dôležitým aspektom marketingu a každá firma alebo blog musí bezpodmienečne pridať odkazy na svoje sociálne profily. Najdostupnejšie miesta, kde môžu čitatelia nájsť svoje sociálne prepojenia, sú bočný panel a päta. Tu sú naše obľúbené bezplatné doplnky pre sociálne siete z lokality WordPress.org.

Candy Social Widget

Candy Social Widget

Pridajte k téme WordPress jednoduchý sociálny widget pomocou Candy Social. Tento doplnok obsahuje 25 populárnych sociálnych sietí a jednoduché možnosti preskupovania drag & drop. Prispôsobte rozmery ikony, veľkosť písma, tvar (štvorec, zaoblené rohy alebo kruh) a pridajte cieľ odkazu. To je všetko!

Widget sociálnych ikon od WPZoom

Widget sociálnych ikon od WPZoom

Tento šikovný doplnok inzeruje widget pre vaše sociálne odkazy. S podporou viac ako 80 sociálnych sietí, ako aj 400+ ikon, z ktorých si môžete vybrať, je to skvelá voľba na pridanie jednoduchých štvorcových, zaoblených, kruhových, obyčajných alebo označených sociálnych ikon do bočných panelov..

Meks Smart Social Widget

Meks Smart Social Widget

Miniaplikácia Meks Smart Social obsahuje jednoduché možnosti pre 40 sociálnych ikon, z ktorých každá má 3 rôzne štýly (štvorec, kruh a zaoblené rohy). Jednoducho vložte miniaplikáciu a potom pridajte trochu úvodného textu, vyberte tvar ikony a veľkosť pixelov a potom pridajte svoje odkazy. jednoduchý!

Doplnok AccessPress Social Icons

Doplnok AccessPress Social Icons

Ak hľadáte doplnok s miniaplikáciou s trochou nálady, môže byť pre vás AccessPress to pravé. Tento doplnok obsahuje 12 jedinečných vstavaných tém s ikonami (vrátane šesťuholníkov, obrysových ikon a dokonca aj papierových rovín), možnosť horizontálneho alebo vertikálneho rozloženia displeja, popisy, animácie vznášania a oveľa viac.

Sociálny fotografický kanál

Krmivo pre sociálne fotografie s balónikom

Vďaka doplnku Sociálny fotografický kanál je jednoduché zobraziť responzívne rozloženie ľubovoľného počtu fotografií Instagramu z jedného (alebo viacerých) účtov Instagram. Existuje veľa možností na prispôsobenie mriežky, ako je šírka obrázka, výška, počet, stĺpce, pozadie, medzery a ďalšie. Stačí naformátovať informačný kanál a vložiť krátky kód do textového widgetu bočného panela.

Sociálny posúvač Widget

Sociálny posúvač Widget

Chcete základnú mriežku s podávaním, alebo dokonca posúvač? Vyskúšajte doplnok Social Slider Widget. Zobrazuje najnovšie fotografie z používateľského účtu alebo značky hashtag s pridanými možnosťami objednávania (dátum, náhodné atď.), Posuvnou navigáciou, animáciou snímky a ďalšie..

Informačný bulletin Optins

Nenechajte si ujsť príležitosť obrátiť raz návštevníkov na spätných čitateľov! Pridanie miniaplikácie pre informačný bulletin je jednoduchý (a neinvazívny) spôsob, ako prinútiť návštevníkov vašich webových stránok, aby o nich zostali informovaní. Tu je niekoľko doplnkov pre informačné bulletiny, ktoré sa nám páčia.

Odber WP

Odber WP

Predplatný program WP sa integruje s programami aWeber, MailChimp a Feedburner, takže do ľubovoľnej oblasti pripravenej pre widget môžete pridať pole na odber bulletinu. Existujú jednoduché možnosti na pridanie štítkov s prihlasovacími údajmi, správu o úspechu, chybové hlásenie a prispôsobenia je možné pridať pomocou CSS.

MailChimp pre WordPress

MC4WP: Mailchimp pre WordPress

Ak používate MailChimp, potom je doplnok MailChimp pre WordPress vynikajúcou možnosťou. Doplnok pridáva možnosti na vytvorenie jednoduchého prihlásenia na odber pre váš postranný panel alebo pätu, okrem možností na odber bulletinu pre komentáre, registráciu BuddyPress, bbPress, EDD alebo WooCommerce..

Bulletiny MailPoet

Doplnok bulletinov MailPoet

Ak chcete zasielať informačné bulletiny sami bez služby tretích strán, pozrite si informačné bulletiny MailPoet. Tento doplnok používa vášho poskytovateľa e-mailových služieb, webhostingu alebo dokonca Amazon na odosielanie spravodajcov, ktoré vytvárate priamo na hlavnom paneli WordPress. A prichádza s jednoduchým prihlasovacím widgetom, ktorý môžete vložiť do ľubovoľného bočného panela.

Miniaplikácie za posledné a populárne príspevky

Zdieľajte svoje najlepšie príspevky so svojimi čitateľmi a získajte viac zobrazení a zdieľaní jednoduchým pridaním svojich príspevkov do bočného panela alebo do päty. Tieto užitočné bezplatné doplnky uľahčujú pridávanie posledných alebo obľúbených príspevkov pomocou miniaplikácie.

Widget Posledné príspevky bolo rozšírené

Widget Posledné príspevky bolo rozšírené

Widget Nedávne príspevky rozšírené uľahčuje zobrazovanie vašich nedávnych príspevkov s miniatúrami, výpisom, taxonómiou a ďalšími v akejkoľvek oblasti pripravenej pre widget. Existuje veľa možností, takže môžete obmedziť výsledky podľa kategórie, značky alebo dokonca stavu príspevku.

Populárne príspevky WordPress

Populárne príspevky WordPress

Ak chcete zobraziť svoje najobľúbenejšie príspevky, vyskúšajte miniaplikáciu Doplnok Populárne príspevky WordPress. Vyberte, či sa majú na základe zobrazení stránky zobraziť vaše najlepšie príspevky, stránky alebo dokonca vlastné typy príspevkov. Navyše existuje možnosť zvoliť si časové obdobie, aby ste mohli zobrazovať svoje obľúbené príspevky dňa, týždňa, mesiaca alebo dokonca celého času.

Widget karty WP

Widget karty WP

Ak chcete získať jedinečný vzhľad, môžete namiesto toho pridať miniaplikáciu s príspevkami na karte. Widget na karte WP používa na vytváranie značiek posledné príspevky, populárne príspevky, posledné komentáre alebo vaše značky. Navyše existujú jednoduché možnosti pre usporiadanie kariet, stránkovanie, počet príspevkov, ktoré sa majú zobraziť, a veľkosť miniatúry.

Widget Posledné príspevky s miniatúrami

Widget Posledné príspevky s miniatúrami

Widget Posledné príspevky s miniatúrami je presne to, čo znie – jednoduchý widget na pridanie posledných príspevkov do bočného panela. Nenechajte sa zmiasť, stále existuje veľa možností, ako môžete prispôsobiť svoje posledné príspevky. Pridajte vlastný názov, ukážte meta príspevku, určitú veľkosť miniatúry, nastavte dĺžku úryvku, otvorené odkazy na novej karte atď..

Prieskumy a prieskumy postranného panela

Ak prevádzkujete blog alebo internetový obchod, možno budete chcieť zistiť, čo si čitatelia v určitom okamihu myslia. Najjednoduchší spôsob, ako získať okamžitú spätnú väzbu, je pomocou prieskumu alebo prieskumu a tieto doplnky uľahčujú pridanie formulára so spätnou väzbou do oblastí miniaplikácií..

Ankety WP

Ankety WP

WP-Ankety je jednoduchý prieskum Ajaxed, ktorý môžete vložiť do ľubovoľného príspevku, stránky alebo bočného panela. Po vytvorení si prispôsobte svoje ankety pomocou šablón a CSS a potom ich vložte do ľubovoľnej oblasti pripravenej pre miniaplikácie výberom posledného hlasovania alebo konkrétneho prieskumu..

Prieskum, prieskum, kvíz a formulár podľa stanoviska

Prieskum, prieskum, kvíz a formulár podľa stanoviska

OpinionStage ponúka viac funkcií bohatý na možnosti s Poll, prieskum, kvíz a formulár plugin. Je to vynikajúci spôsob, ako zvýšiť angažovanosť čitateľa tým, že požiadate o vstup čitateľa (alebo dokonca použijete prieskum na prezradenie). Navyše je to ľahké. Vytvorte anketu a pridajte ju do svojich miniaplikácií.

Majster kvízov a prieskumov

Majster kvízov a prieskumov

Doplnok Quiz & Survey Master obsahuje možnosti na vytváranie jednoduchých kvízov a prieskumov pomocou pravdivých nepravdivých, viacnásobných výberov, otvorenej odpovede, začiarkavacích políčok, vyplnenia prázdnych a číselných otázok. Navyše používa jednoduchý skrátený kód, takže stačí vložiť krátky kód do textového poľa, príspevku alebo stránky, kamkoľvek budete chcieť.

Widgety kontaktného formulára

Bočné panely a päty sú skvelými miestami na umiestňovanie jednoduchých kontaktných formulárov a informácií. Či už chcete formulár alebo len jednoduchý spôsob, ako uviesť svoje kontaktné informácie, tu sú naše obľúbené možnosti doplnkov.

Kontaktný formulár 7

Kontaktný formulár 7 - doplnok

Kontaktný formulár 7 je jedným z najlepších doplnkov pre bezplatný kontaktný formulár na webe (v skutočnosti ide o doplnok, ktorý odporúčame všetkým našim celkom zákazníkom). Nie. Kontaktný formulár 7 uľahčuje vytváranie vlastných kontaktných formulárov, ale môžete ich vložiť kamkoľvek pomocou skráteného kódu pre formulár (stačí ho vložiť do textového widgetu a pridať ho do bočného panela alebo do päty).

WPForms Lite

Doplnok WPForms WordPress

WPForms Lite je nástroj na vytváranie a presúvanie formulárov pre WordPress, ktorý môžete použiť na vytváranie vlastných formulárov v priebehu niekoľkých minút. K dispozícii sú vopred pripravené šablóny, ktoré vám pomôžu šetriť čas, ako aj jednoduché možnosti vkladania formulárov do ľubovoľného widgetu, príspevku alebo stránky..

Kontaktovať miniaplikácie

Kontaktovať miniaplikácie

Ak chcete iba zobraziť svoje kontaktné informácie (a nie formulár), zvážte bezplatný doplnok pre miniaplikácie Kontakt. Tento jednoduchý doplnok pridá na vaše stránky WordPress dve nové widgety: jednu pre vaše osobné alebo obchodné kontaktné informácie (e-mail, telefón, fax a adresu s mapou Google) a druhú pre vaše sociálne profily.

Doplnky kalendára

Pre firmy a webové stránky s udalosťami alebo propagačnými činnosťami je kalendár kľúčový. Kalendár je ideálny na zdieľanie konferencií, šťastný čas, obmedzený časový predaj, webináre a ďalšie. A ich pridanie do bočného panela alebo do päty zaistí väčšie vystavenie všetkému, čo sa týka.

Kalendár udalostí

Kalendár udalostí

Kalendár udalostí je úžasný kalendár pre WordPress, ktorý ponúka jednoduché funkcie pre vytváranie a správu udalostí. Doplnok pridá nový typ príspevku, ktorý môžete použiť na pridanie všetkých nadchádzajúcich udalostí, ako aj widget, ktorý môžete použiť na zobrazenie zoznamu udalostí na ľubovoľnom bočnom paneli alebo v päte.

Zrušte kalendár udalostí

Zrušte kalendár udalostí

Pridávanie udalostí pomocou doplnku Tockify Calendar je jednoduché vďaka výkonnému editoru, viacerým rozvrhnutiam kalendára (mesiac, program, nástenka), prispôsobiteľnému vzhľadu, synchronizácii Kalendára Google a ďalším. Zahrnutá miniaplikácia mini-kalendár navyše uľahčuje zobrazenie vašich nadchádzajúcich udalostí v kalendári s udalosťami uvedenými pod vybraný deň.

Užitočné miniaplikácie

Pokryli sme veľa widgetov, ale ak chcete pridať veľa widgetov naraz, môžete si vybrať balík. Tieto možnosti nižšie pridávajú viac úžasných miniaplikácií do jedného doplnku.

Meks Widget pre jednoduché reklamy

Meks Widget pre jednoduché reklamy

Ďalšie možnosti nájdete v miniaplikácii Meks Easy Ads Widget. Tento doplnok umožňuje vytvoriť neobmedzený počet reklám z jedného widgetu pomocou preddefinovaných alebo vlastných veľkostí reklamy, náhodného usporiadania, posúvania alebo otáčania animácií a ďalších. Je ideálny na vytvorenie striedavého reklamného pruhu alebo dokonca mriežky s menšou veľkosťou 125 x 125 reklám.

Widget Mapy Google

Widget Mapy Google

Pridanie mapy na bočný panel alebo do päty je skvelý spôsob, ako informovať svojich návštevníkov / zákazníkov presne o tom, kde sa nachádza vaša firma. Doplnok Google Maps Widget vám umožní rýchlo a ľahko pridávať mapy do oblastí s widgetmi. Na rozdiel od štandardných kódov na vloženie sa doplnok Google Maps Widget posunie na ďalšiu úroveň, čo vám umožní ľahko vytvárať interaktívne mapy s podporou lightboxu. Ponúkajú tiež verziu PRO s viac ako 50 pridanými funkciami a možnosťami, ako sú vzhľady, klonovanie widgetov, podpora viacerých pinov, integrácia so službou Google Analytics a samozrejme prémiová podpora v USA.

Počasie Atlas Widget

Počasie Atlas

Počasie Atlas Widget je jednoduché, ale je to vynikajúci doplnok na pridávanie počasia z prakticky kdekoľvek na svete na webové stránky založené na WordPress. Je to zábavný spôsob, ako pridať počasie do lyžiarskej chaty, hotela, zábavného parku alebo inej webovej stránky založenej na vonkajších aktivitách.

Miniaplikácia je vysoko prispôsobiteľná – všetky konštrukčné prvky sú nastaviteľné a údaje o počasí môžu byť prezentované v rôznych formách, jazykoch a jednotkách. Jednou z najlepších funkcií miniaplikácie je jej prispôsobivosť. Pozadie a hranice sa prispôsobujú aktuálnej teplote, takže môžete na prvý pohľad interpretovať, aké je počasie.

Ikony poveternostných podmienok sú jednoduché a krásne a tiež prispôsobujú veľkosť, farbu a odtiene textu widgetu. Navyše to reaguje. To znamená, že sa automaticky prispôsobuje zobrazovaniu na mobilných zariadeniach. Veľkosť písma sa primerane prispôsobí veľkosti písma webovej stránky (a umiestneniu na stránke, ako aj veľkosti prehliadača).

Miniaplikácia Recenzie Google

Miniaplikácia Recenzie Google

Pre firmy sú recenzie dôležitou súčasťou budovania dôveryhodnosti a budovania dôvery potenciálnych nových zákazníkov. Google je jedným z najdôveryhodnejších online zdrojov pre skutočné recenzie na webe a pomocou doplnku Google Reviews Widget môžete na svoj web jednoducho pridávať recenzie pre svoju firmu. Zobrazte svoje recenzie spolu s avatarmi, hviezdami, úryvkami recenzií, prečítajte si viac odkazov atď.

Widget Zakázať

Widget Zakázať

Nepáči sa vám konkrétny widget? Žiaden problém! Pomocou zakázania miniaplikácií môžete jednoducho zakázať konkrétne miniaplikácie, aby pri zostavovaní bočného panela, päty alebo iných oblastí pripravených pre miniaplikácie neboli možnosťou. Stačí nainštalovať a pustiť sa do odstraňovania tých nechcených miniaplikácií!

Dovozca / vývozca widgetu

Doplnok pre dovozcov a vývozcov pre widgety

Posledný doplnok, ktorý sme chceli zdieľať, je pravdepodobne jedným z najužitočnejších – je to Widget Importer and Exporter. S týmto môžete skopírovať vaše widgety na jeden web a používať ich v rovnakom poradí a umiestneniach na nový web.

Toto je užitočné najmä vtedy, keď klonujete svoj web na miestnom hostiteľovi, prejdete na nový plán hostingu alebo ak máte nastavenie viacerých miest a chcete znova použiť svoje miniaplikácie. Jednoducho nainštalujte doplnok na svoju webovú stránku WordPress a exportujte súbor JSON, potom nainštalujte doplnok na svoju novú stránku a importujte svoje widgety.


Vieme, že sú k dispozícii tisíce miniaplikácií a doplnkov pre miniaplikácie, ale dúfame, že sa nám podarilo nájsť niekoľko z nich, ktoré by ste mohli potrebovať alebo potrebovať. A všetky zdieľané možnosti sú 100% zadarmo a možno ich nájsť v úložisku WordPress.org (takže si môžete nainštalovať tému priamo z hlavného panela WordPress).

Chýba nám niečo? Ak stále existuje miniaplikácia, ktorú hľadáte, dajte nám vedieť a my ju nájdeme. Alebo ak máte vlastný doplnok, ktorý odporučíte, zanechajte nám komentár nižšie, aby sme ho mohli skontrolovať!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map