35 Témy WordPress pre vzdelávanie, vzdelávanie a správu kurzov

Je to jeseň, čo znamená, že každý sa čoskoro vráti do školy, ak tak ešte neurobil. Znamená to tiež, že je čas, aby sa školy a pedagógovia pripravili na nový školský rok. Aký lepší čas ako teraz na aktualizáciu webovej stránky svojej školy alebo online katalógu kurzov?


Zhromaždili sme niektoré z našich obľúbených tém WordPress v oblasti vzdelávania, učenia a riadenia kurzov, aby sme vám pomohli začať. Ak sa chcete dozvedieť viac, kliknite na obrázky motívov!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. BuddyBoss

BuddyBoss online vzdelávanie

Zostavte si svoj najlepší online vzdelávací web s BuddyBossom. Táto platforma bohatá na funkcie obsahuje všetko, čo potrebujete na vytváranie, publikovanie a dokonca predaj kurzov online. Téma BuddyBoss hladko spolupracuje s Gutenbergom a Elementorom, takže si môžete vytvoriť vlastné rozloženie, ktoré budete chcieť. Plus vstavaná podpora pre program LearnDash znamená, že môžete absolvovať kurzy s pokročilými možnosťami pre predpoklady, e-mailové upozornenia, viacúrovňové kurzy, správu úloh, uplynutie platnosti prístupu a ďalšie. Medzi ďalšie tematické funkcie patria sociálne skupiny, aktivity členov, diskusné témy, kurzy pripravenosti na mobil a podporované integrácie populárnych doplnkov, ako sú BuddyPress, AppBoss, WooCommerce, MemberPress, kalendár udalostí, WP Job Manager, GamiPress a Gravity Forms..

2. WPLMS

wplms-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

WPLMS je komplexná téma WordPress Learning Management System System vyvinutá spoločnosťou VibeThemes a predávaná na ThemeForest. Táto úžasná téma predstavuje kompletný akademický a vzdelávací rámec pre riadenie kurzov, testov, hodnotení, štatistík a ešte oveľa viac. Toto je ideálna téma WordPress pre školy, vzdelávacie inštitúcie alebo certifikačné programy.

WPMLS má všetko, na čo si môžete vziať vzdelávacie stránky a ďalšie. Téma zahŕňa podporu kurzov, ako aj popisy kurzov, jednotky, ceny kurzov, dĺžku, hodnotenie, recenzie, inštruktora a dokonca aj počet prihlásených študentov. Vďaka integrovanému doplnku elektronického obchodu WooCommerce je ľahké predávať svoje kurzy po ich pridaní. Akonáhle študenti absolvujú kurzy, dostávajú hodnotenia, skóre, odznaky a certifikáty prostredníctvom online systému.

Skvelou črtou tejto témy sú užívateľské profily. Študenti si môžu vytvoriť svoje vlastné profily, aby sa potom zaregistrovali na kurzy, zúčastnili sa fór bbPress alebo sa zúčastnili na sociálnej sieti BuddyPress. Učitelia však majú ešte výkonnejší používateľský panel, z ktorého môžu sledovať aktivitu kurzu, pozrieť si kvízové ​​a testovacie príspevky, prezerať si štatistiku kurzu a kontaktovať študentov. WPLMS umožňuje študentom a učiteľom navzájom komunikovať online.

Táto téma je skutočne rámcom. Zahŕňa komplexnú štatistiku pre administrátorov a učiteľov, súkromné ​​fóra a skupiny (ideálne pre študijné skupiny), ľahko použiteľný nástroj na vytváranie drag & drop stránok, živé prispôsobenie podpory, množstvo vlastných widgetov a krátkych kódov a oveľa viac.

3. akadémia

akadémia-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

Akadémia uľahčuje výučbu a vzdelávanie online. Téma obsahuje možnosti pre užívateľské profily, kurzy a plány lekcií, integráciu WooCommerce, vlastné písma a farby, vlastnosti kurzov (predplatné, certifikáty, hodnotenia atď.), Vlastné krátke kódy a ďalšie. To všetko a ešte viac si môžete vytvoriť úžasné vzdelávacie stránky v žiadnom momente.

4. eLumín

eLumine eLearning Environment WordPress Téma

eLumine je elegantná a funkčne bohatá téma, ktorá je plne kompatibilná s programom LearnDash. Použite vstavané možnosti témy pre kurzy LearnDash, prispôsobiteľné kvízy, štýlové rozloženie, výsledkové tabuľky, sociálne zdieľanie, fóra bbPress, siete BuddyPress, dynamické bočné panely a ďalšie. eLumine je plná úžasných nastavení a funkcií (ako aj vizuálneho staviteľa), ktoré uľahčujú vytváranie vašich stránok.

5. LMS

LMS-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

LMS je citlivý systém riadenia výučby pre WordPress, a keďže obsahuje kurzy, profily učiteľov, kvízy, hodnotenia, užívateľské profily, sledovanie kurzov a ďalšie, je to skvelý začiatok pre online vzdelávací program. Navyše s kompatibilitou Sensei, BuddyPress, kalendára udalostí, WooCommerce a MailChimp môžete na svoje webové stránky pridať všetky skvelé funkcie..

6. Guru

guru-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

Guru je čistá vzdelávacia téma, ktorá využíva populárny doplnok Sensei pre ľahkú správu kurzov, ako aj WooCommerce, takže môžete speňažiť svoje stránky predajom kurzov, ktoré pridáte. Čo iného môže táto téma urobiť? Veľa! Rovnako ako vytváranie stránok pomocou programu Visual Composer, úplné profily učiteľov, udalosti prostredníctvom doplnku Kalendár udalostí, podpora testov a kvízov a veľa ďalších..

7. Varsita

Varsity-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

Vytvorenie webovej stránky pre vašu školu alebo univerzitu je jednoduché s témou WordPress pre vzdelávanie vo Varsite. Súčasťou tejto témy je množstvo skvelých online učebných nástrojov, ako je plugin Themeum LMS, integrácia PayPal, správa kurzov a lekcií, profily zamestnancov, vlastné udalosti, vstavaný prehrávač médií a dokonca aj program Visual Composer pre vlastné stránky..

8. Edubáza

EduBase-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

Čistý a profesionálny dizajn témy WordPress pre vzdelávanie a udalosti Edubase z nej robí skvelú voľbu pre akýkoľvek vzdelávací program alebo zariadenie. Téma je plne responzívna, takže zoznamy vašich kurzov vždy vyzerajú skvele a 5 šablón zjednodušuje začatie práce. Medzi ďalšie funkcie patria stránky lekcií, 2 štýly hlavičiek, profily učiteľov, kurzy, kompatibilita s BuddyPress a prémiové zásuvné moduly Visual Composer & Revolution..

9. CleverCourse

clevercourse-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

Clever Course je krásna téma LMS WordPress, ktorá je ideálna na vytváranie a predaj online kurzov a kurzov mimo pracoviska. Navyše so zabudovanou podporou užívateľských profilov je pre inštruktorov a študentov ľahké zostať v kontakte a spravovať svoje kurzy. Téma tiež prichádza s certifikátmi o ukončení kurzu, podporou provízie inštruktora, vlastným vytváračom stránok, pokročilým admin panelom a ďalšími.

10. Zručne

zručne-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

Zručne je téma správy WordPress pre správu, ktorú môžete použiť na zručné vytváranie, zobrazovanie a predaj kurzov a vstupeniek na akcie. Filtre kategórií uľahčujú vyhľadávanie kurzov, výbery farieb uľahčujú vytváranie prispôsobeného vzhľadu a podporu formulárov Sensei, WooCommerce, Calendar Calendar Pro a Gravity pre ešte viac tematických funkcií!

11. EduLMS

edulms-vzdelávanie-theme

EduLMS WP je krásna téma WordPress pre vzdelávanie, ktorá je ideálna na vytvorenie webovej stránky školy, univerzity alebo doučovacieho programu. Téma obsahuje skvelé funkcie, ktoré sa vám budú páčiť, napríklad kvízy (plus kritériá na absolvovanie), lekcie, úlohy a ďalšie. Týmto spôsobom môžu študenti a učitelia zostať na správnej ceste! Medzi ďalšie funkcie patrí certifikácia dokončenia, podpora RTL, vlastné krátke kódy, zahrnutý nástroj na tvorbu stránok, 5 rozložení, WooCommerce a ďalšie..

12. MasterStudy

masterstudy-vzdelávanie-theme

Ak chcete stavať vzdelávacie stránky, MasterStudy je skvelá voľba. Vývojári urobili svoj výskum a zabalili všetky funkcie, ktoré potrebujete, aby ste vynikli. Táto téma LMS je plná funkcií a možností pre platené a bezplatné kurzy, 2 hlavičky, recenzie kurzov, profily zamestnancov, predvolené farebné vzhľady a nadchádzajúce udalosti. Dodávaný program Visual Composer navyše uľahčuje vytváranie stránok a posuvník Revolution znamená, že môžete vytvárať aj vlastné posuvníky.

13. Bájka

bájka-vzdelávanie-theme

Vytvorte responzívnu detskú školu, škôlku alebo webovú stránku predškolského veku s témou Fable WordPress. Táto zábavná a priateľská téma obsahuje inštalačný program na jedno kliknutie, ktorý vám uľahčí život, a vstavanú stránku drag & drop na jednoduché prispôsobenie. Ale to nie je všetko – téma sa dodáva aj so Slider Revolution, vstavaným rozvrhom, výkonným panelom možností tém, panelom štýlov motívov a ďalšími.

14. eLearn

eLearn-vzdelávanie-theme

eLearn je viacúčelová vzdelávacia téma WordPress s viacerými rozloženiami a vstupnými stránkami, ktorá umožňuje rýchle a jednoduché nastavenie. Témou je preklad pripravený, plne citlivý a poháňaný rámcom Unyson pre vlastné návrhy. Stačí do svojich kurzov pridať videá a príspevky a potom sa prihlásiť na odber používateľov.

15. EMSLON LMS eLearning

e-learning, vzdelávacie-theme

LMS eLearning je výkonná téma pre vytváranie LMS pomocou WordPress. Táto téma uľahčuje ponúkať online kurzy zadarmo alebo na predaj, podľa toho, čo si vyberiete, existuje veľa funkcií, ako je podpora pre doplnok LearnPress LMS, integrácia fóra bbPress, viac spôsobov platby (WooCommerce, PayPal, Stripe) a 8 vopred pripravených ukážky, ktoré môžete importovať pre rýchle nastavenie!

16. KIDIX

kidix-vzdelávanie-theme

Vytvorte si sladkú webovú stránku pre svoju školu, materskú školu, škôlku alebo tábor v žiadnom momente s tematikou WordPress pre vzdelávanie Kidix. Pomocou vstavaných možností prispôsobovača môžete na svojom webe vykonať živé zmeny dizajnu farieb, písiem a ďalších možností. Pridajte svojich učiteľov, triedy a dokonca aj albumy fotografií pomocou zahrnutých vlastných typov príspevkov. Jo, a Kidix je WPML pripravený na jednoduché preklady.

17. Vymysli

vynájsť-vzdelávanie-theme

Invent je téma vzdelávania a kurzu WordPress vytvorená pre webové stránky vysokých škôl a univerzít. Téma obsahuje úplnú podporu systému LearnDash, takže môžete pridať svoje kurzy bez problémov. Invent obsahuje vlastné typy príspevkov pre kurzy, správy, udalosti, katedry, fakulty a dokonca aj portfólio. Týmto spôsobom môžete udržiavať obsah pekný a usporiadaný. A so zabudovaným generátorom krátkych kódov nie je vytváranie stránok s vlastným vzhľadom vôbec problém!

18. univerzita

vysokoškolské vzdelanie-theme

Informácie a sťahovanie

Zostavte úžasnú webovú stránku pre svoje vzdelávacie zariadenie s témou University WordPress. S podporou kurzov, lekcií a kvízov LearnDash môžete pridať všetky druhy online vzdelávacích programov. Navyše so vstavaným obchodom WooCommerce môžete predávať prístup na kurzy a vstupenky na nadchádzajúce udalosti a konferencie. Medzi ďalšie funkcie patrí vytváranie stránok, možnosti farieb, responzívny a sietnicový dizajn, vlastný kalendár a ďalšie.

19. Educampus

educampus-vzdelávanie-theme

Educampus je jednoduchá téma WordPress pre vzdelávanie a univerzitný štýl s minimálnym dizajnom a užitočnými možnosťami, ako rýchlo a rýchlo spustiť webovú stránku svojej školy. Téma je plne responzívna, pripravená na sietnicu, obsahuje prémiový posúvač Visual Composer & Revolution, kurzy a dokonca aj kalendár základných udalostí..

20. Malí ľudia

málo ľudí, vzdelávanie-theme

Little People je zábavná a funkčná starostlivosť o deti, denný tábor, doučovanie, predškolská a materská škola, téma WordPress. Little People ponúka veľa funkcií, pomocou ktorých môžete zostaviť dokonalý web pre vzdelávací program vašich detí, napríklad jednoduchý tvorca stránok, prémiový posuvník Revolution, časový rozvrhový doplnok, vlastné písma a úplná podpora prekladu.

21. Pohon

drive-vzdelávanie-theme

Existujú aj autoškoly a pre nich je Driveme skvelou voľbou. Táto výklenková vzdelávacia téma je ideálna pre autoškoly ed, výcvik motocyklov, inštruktáž návesov alebo dokonca autoškoly stavebných zariadení. Čokoľvek učíte ľudí riadiť, má Driveme možnosti rozloženia domovskej stránky, spôsobu platby, rezervácie, farieb, zoznamov kurzov a ešte oveľa viac.

22. Vzdelávacie centrum

vzdelanie-centrum-WordPress-theme

Téma Vzdelávacie centrum WordPress uľahčuje vytvorenie webovej stránky (so školiacimi kurzami) pre vašu vysokú školu, univerzitu alebo online školu. Pokročilý systém riadenia vzdelávania obsahuje intuitívnu navigáciu, flexibilné kurzy a obmedzený prístup iba pre zákazníkov (alebo študentov). Navyše sú tu šablóny stránok, neobmedzené farby, veľa blogových štýlov a ďalšie pre vlastný vzhľad.

23. Polytechnic

technickej univerzity-vzdelávanie-theme

Táto téma WordPress pre vzdelávanie a LMS obsahuje všetky funkcie, ktoré potrebujete na vytvorenie vzdelávacej webovej stránky. Polytechnika vám umožňuje pridávať podrobné stránky fakúlt, rozšírené užívateľské profily, kompletný katalóg kurzov, navigáciu na stránkach mega menu a ďalšie. Navyše s podporou Sensei & WooCommerce môžete ľahko pridávať a predávať kurzy!

24. Detské deti

baby-deti-vzdelávanie-theme

Info & DownloadView The Demo

Baby Kids je prémiová téma WordPress pre vzdelávanie a vzdelávanie, ktorú môžete použiť na vytvorenie krásnych webových stránok pre dennú starostlivosť, školu, tábor alebo vzdelávací program pre deti..

Táto téma využíva doplnok Visual Composer, takže môžete drag and drop prvky vytvoriť perfektnú domovskú stránku, stránku kontaktu a ďalšie. Navyše so vstavanými vlastnými typmi príspevkov pre udalosti, učiteľov, exkurzie, kurzy a ďalšie je ľahké pridať všetky informácie o svojom programe na svoje stránky..

Ďalšou skvelou vlastnosťou tejto témy je zahrnutý Časový harmonogram pre WordPress. Tento doplnok uľahčuje naplánovanie a farebné označenie vašich kurzov alebo tried. Rodičom to uľahčí pochopenie toho, čo ponúkate a kedy. Baby Kids tiež obsahuje skvelé funkcie pre neobmedzené možnosti farieb, možnosti päty, stránky udalostí, profily učiteľov, murovaný blog a ďalšie.

25. Moja univerzita

my-vysokoškolské vzdelanie-theme

Moja univerzita je responzívna vzdelávacia téma vytvorená pomocou podpory Bootstrap a Visual Composer pre pevné základy a ľahké prispôsobenia. Medzi ďalšie funkcie, ktoré považujete za užitočné, patrí rozšírené vyhľadávanie kurzov, možnosti farieb a písiem, podpora prekladov a rozšírená dokumentácia (na zodpovedanie otázok, ktoré by vás mohli zaujímať).

26. Kvalifikované školské kurzy

Kvalifikované školské kurzy

Kvalifikovaná téma je určená pre väčšie organizácie, ako sú školy a univerzity, ako aj pre individuálnych tútorov. Pokiaľ ide o preferencie dizajnu, táto téma má čo ponúknuť – od 4 dostupných ukážok a 6 farebných odtieňov po vopred vyrobené bannery s výzvou na akciu, ktoré sú nevyhnutnou súčasťou každej webovej stránky..

Kvalifikovaná téma kompatibilná so Sensei, ktorá využíva výhody WooCommerce pre funkčnosť elektronického obchodu a predaj kurzov. Vývojári tejto témy ho navrhli a navrhli špeciálne na predaj online kurzov, pričom sa inšpirovali vysokými profilmi stránok ako Coursera, Udemy, CodeAcademy a Lynda..

Okrem programov Sensei a WooCommerce táto téma podporuje kalendár udalostí a kontaktný formulár 7 a dodáva sa spolu s programami Visual Composer a LayerSlider. Na výber sú štyri rôzne demo domovské stránky a téma zahŕňa podporu profilov učiteľov.

27. Moderné školské vzdelávanie

Téma moderného školského času

Bez ohľadu na veľkosť alebo účel školy by každá z nich mala prísť s plne funkčnou webovou stránkou, aby prezentovala základné informácie o prijatí, umiestnení a zamestnancoch alebo poskytla on-line lekcie a kurzy. Školský čas je perfektným riešením.

Vďaka obsiahnutým prémiovým funkciám navrhnutým špeciálne pre školské webové stránky, ako sú vizuálny skladateľ, fonty Google, plánované udalosti, kontaktný formulár 7, posuvník vrstvy, hlavička Mammoth a staviteľ päty – ktokoľvek môže vytvoriť krásny a plne funkčný školský web..

Medzi základné stránky šablóny Školský čas patria: Domovská stránka pre váš web so základnými informáciami o vašej škole, O nás s podrobnými informáciami o prijímacích a zamestnaneckých kurzoch, Kurzy a programy, Blog s cieľom informovať svojich študentov a rodičov o najnovších správach, Kontakt aby ste sa mohli ľahko spojiť s administratívou, Udalosti pre školský kalendárny rok a Galérie, ktoré zobrazia atmosféru a prostredie vášho kampusu.

28. Vzdelávací balíček

Téma vzdelávacieho balíka

Education Pack je prvá viacúčelová téma pre vzdelávanie a vďaka doplnku „Learning Course“ umožňuje kompletnú správu kurzov, učiteľov a hodín.

Každé demo bolo navrhnuté a navrhnuté pre konkrétne oblasti vzdelávania, ako sú: univerzita, kampus, vysoká škola, e-learningová škola, hudobná škola, potravinárska akadémia, autoškola, škola dizajnu, jazyková škola, materská škola a tanečná akadémia. To z neho robí ideálne vzdelávacie téma WordPress pre vaše vzdelávacie centrum.

Vzdelávací balíček vám umožňuje začať predávať online kurzy a organizovať kurzy na miestnej úrovni, či už sa špecializujete na miestne workshopy alebo online kurzy – bezplatne alebo za príplatok – pre akúkoľvek oblasť vzdelávania. Táto mimoriadne silná téma vám tiež ponúka jednoduchú funkciu importu ukážky jedným kliknutím, ktorá vám pomôže začať okamžite a začať predávať online kurzy.

Vzdelávací balíček používa svoj vlastný vlastný rámec, ktorý pomocou živého prispôsobovača uľahčuje prispôsobenie a vaše stránky môžu vyzerať dokonale v niekoľkých krokoch. V balení je tiež slávny a výkonný nástroj na tvorbu stránok „Visual Composer“, ktorý môžete použiť na vytvorenie úžasných vlastných stránok s množstvom predvolených a vlastných komponentov. Nepotrebujete poznať kód, ktorý vám tento nástroj na tvorbu stránok ďakuje za jednoduché nástroje drag and drop.

Vďaka doplnku LMS môžu študenti opustiť hodnotenie kurzov, ktoré vám pomôžu udržať najvyššie štandardy, a môžu tiež porovnať kurz, aby si používatelia mohli zvoliť najlepší kurz pre každú potrebu. Vaši používatelia môžu tiež platiť za kurzy prostredníctvom zabezpečených transakcií s PayPal. Plus tony viac – čo robí vzdelávací balíček skvelou voľbou!

29. Eduma WP Education

Téma Eduma WordPress

Eduma Education WP je ohromujúci vzdelávací WordPress Téma postavená s LearnPress LMS, # 1 LMS na WordPress.org, vďaka čomu je dokonalým webovým riešením. pre vzdelávacie centrá, školy, univerzity a online vzdelávacie webové stránky.

Vďaka mnohým funkciám a 10+ vopred navrhnutým šablónam je natoľko univerzálny a výkonný, že pokiaľ budujete vzdelávaciu webovú stránku, vždy ju môžete s touto témou zostavovať efektívne s minimálnym časom a úsilím..

Vďaka funkcii vytvárania stránky Drag and Drop a neobmedzenému množstvu možností a prispôsobení, ktoré ponúka vzdelávanie WP, je skvelé pracovať. Aj keď stále máte úplnú kontrolu nad tým, ako bude web vyzerať a vykonávať sa, stále môžete tieto prispôsobenia ľahko aplikovať pomocou sily SiteBrigilderu Drag and Drop PageBuilder..

Konečným dôvodom, prečo sa zhoduje s vaším vzdelávacím webovým projektom, je, že slúži vášmu dopytu po hľadaní skvelého LMS pre WordPress. Vzdelávanie WP je postavené na najlepších WordPress LMS – LearnPress. V súčasnosti tento doplnok používa viac ako 10 000 aktívnych webových stránok a pedagógov. LearnPress je známy svojim vynikajúcim systémom riadenia kurzov, ktorý sa delí na jednotky / oddiely, lekcie, kvízy, odkazy a videá na Youtube. Je tiež dodávaný s mnohými skvelými doplnkami a funkciami, ako napríklad Zbierka kolekcií – Poskytuje vám kolekciu súvisiacich kurzov alebo Kontrola kurzov / Hodnotenie alebo Správa kvízov s mnohými typmi otázok a mnohými ďalšími funkciami.

30. Academia

Academia WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Academia je vzdelávacia téma špeciálne vytvorená pre vzdelávacie inštitúcie, ako sú školy, vysoké školy a jazykové centrá. Táto téma sa ľahko používa a je vynikajúcou voľbou pre webovú stránku vášho inštitútu.

Nestrácajte čas učením a implementáciou niečoho nového. Academia prichádza s výkonným vizuálnym skladateľom, jedným z najlepších tvorcov stránok typu drag & drop na trhu. Pridávanie obsahu, kurzu a médií je rovnako jednoduché ako presúvanie a presúvanie prvkov na miesto.

Academia tiež prichádza s tromi variáciami domovskej stránky, ktoré vám umožňujú začať rýchlejšie. Navyše je plne kompatibilný s WooCommerce. Integrácia WooCommerce vám umožní predať váš kurz alebo materiály. Okrem toho je Academia jednou z prvých tém, ktorá prichádza s efektmi Apple TV pre vaše produkty WooCommerce.

Panel možností motívov sa dodáva aj s rôznymi záhlaviami, krátkymi kódmi, integráciou MailChimp, pozíciami widgetov a ďalšími. Prezrite si zoznam funkcií uvedený nižšie a zistite, prečo je Academia skutočne dobrou voľbou pre váš vzdelávací inštitút.

31. Buntington Education

Buntington Vzdelanie WordPress Téma

Info & DownloadView The Demo

Buntington je téma WordPress pre vzdelávanie a akademickú prémiu, ktorá je k dispozícii od Themeforest. Primárne a správne, táto téma by bola skvelou voľbou pre akúkoľvek školu, tútora, vysokú školu, technickú školu alebo iný vzdelávací program.

Vzdelávanie mysle – mladých i starých – je ťažká práca. Nestrácajte čas pokusom o vytvorenie akademickej webovej stránky sami, ale použite Buntington. Táto skvelá a čistá téma obsahuje všetko, čo potrebujete na vytvorenie webovej stránky pre svoju školu alebo program. Pridávanie kurzov, galérií a udalostí je hračka vďaka typom vlastných príspevkov, ktoré sú súčasťou Buntingtonu.

Ďalšou skvelou vecou v Buntingtone je to, aké ľahké je prispôsobiť tému vašej škole. Pomocou vstavaného nástroja na tvorbu domovskej stránky vytvorte perfektnú hlavnú stránku pre svoj web. Vyberte stĺpce, pridajte krátke kódy pre obsah a ďalšie. Pomocou typu príspevku typu Chunks Content Type môžete tiež vytvoriť opakovane použiteľné bloky obsahu, takže stačí vložiť duplicitný obsah bez toho, aby ste ho museli znova písať pri každom pridaní nového príspevku alebo stránky..

Buntington tiež obsahuje skvelé funkcie, ako je AddThis podpora, vlastné posuvníky, veľa shortcodes, vlastné widgety, pravý a ľavý bočný panel a ďalšie.

32. Elementárne

Elementárna téma WordPress

Informácie a sťahovanie

Elementary je akademická a vzdelávacia prémiová téma WordPress vytvorená spoločnosťou Academia Themes. Táto čistá téma je ideálna pre školy, školiace zariadenia, školské strediská, vysoké školy, technické školy a ďalšie vzdelávacie zariadenia.

Jadrom každého vzdelávacieho zariadenia sú zamestnanci a študenti, ktorí ho tvoria, ale webová stránka školy je spôsob, ako ich udržiavať informovaný a prepojený. Vytvorte krásnu a užitočnú webovú stránku pre svoje vzdelávacie zariadenie pomocou Elementary. Táto krásna téma obsahuje skvelé funkcie, ktoré potrebujete, aby bola webová stránka vašej školy informatívna a zábavná.

Vlastné stránky kurzu témy uľahčujú pridanie zoznamu kurzov a úplných informácií o kurze (popis, miesto, kredity atď.) Na váš web. Šablóna stránky pre zamestnancov je ideálna na pridanie všetkých vašich učiteľov, profesorov, administrátorov alebo dekanov. Ale to nie je všetko, existujú aj šablóny stránok na pridávanie galérií a posudkov, takže potenciálni študenti môžu vidieť, aký je váš kampus a čítať skutočné myšlienky ľudí o vašej inštitúcii..

33. Tabuľa

Tabuľa WordPress Téma

Informácie a sťahovanie

Tabuľa je téma WordPress pre vzdelávanie a akademický štýl vytvorená spoločnosťou AcademiaThemes. Táto téma, navrhnutá pre školy a organizácie, vám ponúka veľa možností na vytvorenie úplného katalógu kurzov, plánovania udalostí, pridávania galérií a ďalších informácií..

Vytvorenie informačnej a užitočnej webovej stránky je kľúčové pre každú školu alebo vzdelávaciu inštitúciu. Aká dobrá je webová stránka pre vašich študentov, ak nemá všetky potrebné informácie? Vďaka tabuli je ľahké vytvárať a udržiavať obsah relevantný pre vašich používateľov. Navyše, ak potrebujete pomoc so začiatkom nákupu témy, zahŕňa aj hodinu vlastného kódovania (na vyladenie a doladenie témy) plus rok podpory a aktualizácií..

Ako sme povedali, musíte mať informácie relevantné pre vašich študentov / používateľov. Tabuľa uľahčuje pridanie všetkého, čo by typický študent hľadal. Kompletný katalóg kurzov (s kódmi kurzov, kreditmi, trvaním, semestrom a ďalšími), adresárom zamestnancov (pridať životopisy, kontaktné informácie, názov a číslo kancelárie), svedectvá, minulé a budúce udalosti a dokonca aj galérie. Tabuľa obsahuje šablóny stránok, vďaka ktorým je pridanie hlavných archívnych stránok pre každý z uvedených typov príspevkov rýchle a ľahké – stačí vybrať šablónu a uložiť.

Tabuľa je skvelý spôsob, ako predviesť svoje akademické podnikanie alebo zariadenie. Či už ste škola, profesionálny vzdelávací program, tútorské centrum alebo iný vzdelávací program, tabuľa je vynikajúca téma WordPress, ktorá určite zapôsobí na vašich študentov, študentov a dokonca aj vašich konkurentov..

34. Lectura

Téma Lectura WordPress

Informácie a sťahovanie

Lectura je čistá a moderná vzdelávacia prémiová téma WordPress vytvorená spoločnosťou AcademiaThemes. Táto šablóna je ideálna na vytvorenie webovej stránky pre vašu školu, koláž, certifikačný program, letný tábor alebo inú organizáciu.

Predtým, ako sa pustíte do dlhodobého alebo nákladného programu, väčšina ho najprv preskúma. Čo nájdu používatelia pri hľadaní vašej organizácie? Mali by ste mať ľahko použiteľný web, ktorý je plný obsahu vrátane kurzov alebo programov, odpovedí na často kladené otázky, spôsobu, ako vás kontaktovať a ďalšie. Lectura je fantastický spôsob, ako vytvoriť moderný a použiteľný web, ktorý sa bude páčiť študentom, rodičom a potenciálnym registrujúcim.

Nastavenie Lectura je rýchle a ľahké. Pomocou šablón stránky obsahuje môžete spojiť svoje hlavné archívy pre svoj blog, zamestnancov, kurzy, udalosti a ďalšie. A ak máte nejaké otázky, vždy môžete kontaktovať AcademiaThemes so žiadosťou o pomoc – keď si kúpite Lecturu, dostanete tiež 1 celý rok podpory a 1 hodinu bezplatného vlastného kódovania. To je úžasné, ak narazíte na nejaké chyby alebo ak potrebujete nejaké vylepšenia, nemusíte sa cítiť pohodlne..

Téma sa tiež ľahko zmení tak, aby zodpovedala vašej značke. Vyberte si z neobmedzených farebných variácií, pridajte vlastné miniaplikácie, zahrňte odkazy na sociálne médiá, pridajte propagačné videá a ďalšie. So spoločnosťou Lectura budete pripravení začať s propagáciou vašej organizácie v okamihu.

35. Erudito

Erudito Téma WordPress

Info & DownloadView The Demo

Erudito je téma WordPress pre vzdelávanie a podnikanie navrhnutá spoločnosťou WPZoom. Táto plne responzívna téma vyzerá skvele na väčšine zariadení a je vynikajúca na predstavenie vašej školy, vysokej školy, firmy alebo inej organizácie..

Erudito je čistá téma s mnohými užitočnými funkciami, napríklad vlastnými šablónami stránok a typmi príspevkov, ktoré uľahčujú pridávanie stránok na aktuálne udalosti, oddelenia alebo blog na vaše stránky. Bočný panel miniaplikácie a päta uľahčujú navigáciu témy a umožňujú vám vybrať si, čo sa má zobraziť. Čistá hlavička, štýlové stránkovanie a integrácia do sociálnych médií sú len niektoré z viac funkčných aspektov tejto témy.


Tak to je teraz! Dúfajme, že tu bola téma WordPress, ktorá dokonale vyhovuje vašim potrebám. A ak nie, dôrazne odporúčam druhý pohľad na tému WPLMS vyššie, pretože prichádza s výkonným programom Visual Composer pre vlastné rozloženia na akomkoľvek príspevku alebo stránke. Alebo ak ste našli inú tému, ktorá nám chýbala, dajte nám vedieť nižšie. Veľa šťastia so školským rokom!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map