4 z najlepších tém WordPress pre Infoprivátorov

Témy informačného WordPressu

Nová vlna online podnikateľov vládne virtuálnemu obchodu. Majitelia kreatívnych firiem zdokumentujú a zostavujú svoje odborné znalosti a zdieľajú ich online vo forme elektronických kníh, elektronických kníh / elektronických obchodov, online koučingu a webových seminárov. Aj keď nejde o nový koncept, obnovujúcim sa termínom pre týchto jednotlivcov je ‘infopreneur,.


Infopriatéri sú kreatívne kreatívne firmy, ktoré vedú nové online hnutie. Ponúkajú elektronický obsah tak jedinečný ako ich individuálne osobnosti. Ich cieľom je viesť, motivovať a zhromažďovať jedinečné príspevky ostatných.

Ak ste informátor vytvárajúci web WordPress, ste na správnom mieste. V tomto článku sa chystáme začať tým, že sa pozrieme na štyri z najlepších tém WordPress, ktoré sú najvhodnejšie pre infoprenérov. Poďme praskať!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Spolu: Univerzálne rozloženie

Celkom viacúčelové téma WordPress pre Infoprenuers

Informátori zverejňujú na svojich blogoch epický obsah. Čo však najviac vyniká, je často univerzálnosť. Každá stránka určená pre obsah, ktorý obsahuje. Výsledkom je web zložený zo stránok a blogových príspevkov, ktoré hovoria o konkrétnych potrebách členov publika. Niektorí môžu dokonca využiť WooCommerce predávať priamo čitateľom.

Téma Total WordPress vám dáva slobodu vytvoriť webovú stránku, ktorá hovorí aj priamo k publiku. Najlepšie je, že nemusíte poznať kód, aby ste mohli využívať možnosti dizajnu Total.

Pomocou nástroja na vytváranie a presúvanie myšou môžete umiestniť obsah a produkty na tú istú stránku alebo môžete svoje stránky rozdeliť na tretiny alebo štvrtiny a všetky svoje eprodukty umiestniť na jednu stránku, napríklad do katalógu. Ďalej prispôsobte vzhľad svojho webu pomocou superaktívneho nástroja na prispôsobenie tém na tému Total, ktorý môžete použiť na to, aby vaše webové stránky vyzerali skutočne jedinečne. S prihliadnutím na potreby vašich divákov vám Total pomáha spojiť sa so svojím publikom a označiť sa za informátora.

2. Divi: zdokonalte svoju výzvu na akciu

Divi Flexibilná téma WordPress pre Infoprenuers

Alebo môžete chcieť vytvoriť obsah okolo značky a dizajnu. Aj keď hľadáte elegantný a moderný produkt, môžete propagovať produkty prostredníctvom výziev na akciu (CTA) na svojich stránkach.

Každý informátor potrebuje umiestniť na svoje webové stránky tlačidlá CTA. Ako inak predajú svoje výrobky? Maya odvádza skvelú prácu pri nasmerovaní návštevníkov stránok na tieto tlačidlá bez použitia direktívneho jazyka. To isté môžete robiť s väčšinou ľubovoľných tém WordPress, ale tu sa zameriame na tému Divi od Elegant Themes.

Mnoho možností rozloženia Divi obsahuje tlačidlo CTA. Stačí zmeniť text tak, aby sa zhodoval s obsahom a jazykom značky. Táto téma je skvelá aj pre nových používateľov programu WordPress, pretože na vloženie žiadosti o CTA nemusíte poznať kód. Môžete tiež použiť stovky vstavaných, ľahko použiteľných a drag & drop možností navrhnúť svoj vlastný internetový obchod tak, aby išiel so svojím blogom a ďalšími stránkami, ktoré chcete vytvoriť..

3. Noir: Oko na základy

Noir Simple WordPress Theme for Infoprenuers

Pri vytváraní vášho informačného webu je najlepšie nezabudnúť na základy. Nezabudnite zdôrazniť základné prvky dizajnu, ktoré by vaši klienti mali ľahko nájsť. Jednoduchý panel s ponukami, logo stránky a kontaktné informácie sú nevyhnutné pre informátorov.

Pri ponúkaní produktov online nepredávate iba tovar, ale aj seba. Ako informátor ste vašou značkou. To znamená, že vaši zákazníci sa s vami najskôr spoja, potom kupujú vaše výrobky. Vaša webová stránka by mala byť navrhnutá takým spôsobom, ktorý zabráni zákazníkom vyhľadávať informácie.

Pomocou témy Noir WordPress môžete vytvoriť jednoduchý, ale atraktívny web. Návštevníci sa s vami môžu spojiť na webe, aj keď vaše odkazy na sociálne médiá. Noir prichádza s vstavanou prispôsobiteľnosťou, stačí použiť možnosti Prispôsobovač pre farby, písma, stĺpce a ďalšie. Existuje tiež možnosť vytvoriť stránku autorov pomocou priloženej šablóny a vlastného miniaplikácie pre mňa, váš informačný bulletin a účty sociálnych médií. To opäť pomáha zákazníkom spoznať osobu za webom.

4. Ultra: Formálny a flexibilný prístup

Ultra Multiuse WordPress Téma pre Infoprenuers

Keď potenciálny klient navštívi vaše webové stránky, mali by ste výrazne uviesť základné služby s podrobným popisom každého z nich. Nezabudnite udržiavať vaše CTA nad záhybom stránky (aka tiež viditeľné, akonáhle návštevník pristane na vašom webe). Aj keď by mala byť požiadavka jasná, text použitý v tlačidlách s výzvou na akciu by mal byť invitačný.

Ultra by Themify je jedna prémiová téma WordPress, ktorá môže vytvoriť podobný webdizajn. Táto téma má veľa predformátovaných rozložení stránky a blokov obsahu, z ktorých mnohé sú rozdelené na jednotlivé oddiely. Napríklad rozloženie vašej domovskej stránky môže obsahovať panel s ponukami, posúvač s CTA, za ktorým nasledujú posudky, ponuky produktov a najnovšie príspevky v blogu. S Ultra si môžete zostaviť, čo chcete pre svoju webovú stránku s informáciami.

Zabalenie

Všetky témy uvedené vyššie majú omnoho viac funkcií a funkcií, ako sme si mohli prečítať v tomto blogovom príspevku. Zámerom bolo, aby vás napadlo webovými prvkami, ktoré by vám najviac pomohli pri vytváraní webovej stránky s informáciami. Existuje mnoho tém pre WordPress pre infoprenážcov, uvedené sú iba usmernením pri príprave na zdieľanie vašich informačných produktov so svetom..

Teraz je to na vás. Používate program WordPress a ak áno, ktorá téma pre vás najlepšie funguje? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map