5 dôvodov, prečo by používatelia WordPress mali prejsť na komentáre na Facebooku

Keď povolíte návštevníkom, aby komentovali vaše príspevky v systéme WordPress, zvyšujete zapojenie, staráte sa o konverzáciu, lákate ľudí, aby sa vrátili, a vyzývate ostatných, aby na vašom webe generovali zvuky. To všetko je skvelá správa, ak sa chystáte vytvoriť online pokračovanie.


Našťastie, WordPress ponúka niekoľko doplnkov, ktoré uľahčujú komentovanie. Len niekoľkými kliknutiami myši sa môžete vydať na cestu k vytvoreniu virtuálneho vodného chladiča, v ktorom ľudia zdieľajú svoje myšlienky.

Časti komentárov sú však hlavným cieľom zneužitia. Ľudia uverejňujú spam, groteskné urážky alebo dokonca hrozby násilia v sekcii komentárov rôznych blogov. Aj keď neexistuje spôsob, ako implementovať riešenie, ktoré úplne eliminuje tento potenciál, existuje spôsob, ako ho dramaticky znížiť: Ako riešenie použite Facebook Comments. V tomto článku si preštudujeme, ako z vašich komentárov prospievajú vaše stránky, a vysvetlíme, prečo sú pre Facebook najlepšie komentáre.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Aký prínos majú vaše stránky WordPress

Ak prevádzkujete blog akéhokoľvek druhu, pravdepodobne chcete vytvoriť komunitu online. Zacielujete na rovnako zmýšľajúcich ľudí, ktorí zdieľajú záujmy zvýraznené obsahom na vašej stránke. Je to obojstranne výhodný vzťah: Návštevníci vašich stránok dostanú informácie, ktoré považujú za hodnotné, a navštívite svoje stránky.

Je to však tiež skvelý nápad, aby vaši návštevníci mohli navzájom komunikovať. Jedným z najlepších spôsobov, ako to dosiahnuť, je sekcia s komentármi, ktorá im umožňuje nielen nechať spätnú väzbu k vášmu obsahu, ale aj vzájomne spolupracovať. Tu sú niektoré z výhod, ktoré môžete očakávať od časti s komentármi.

Vylepšené zapojenie

Každý digitálny obchodník hľadá zapojenie. Je to počiatočný klíčok, ktorý nakoniec vytvorí vírusovosť. To je to, čo transformuje váš obsah z iného článku v kybernetickom priestore na kus, ktorý si musíte prečítať a ktorý ľudia zdieľajú so svojimi priateľmi..

Komentáre podporujú interakciu tým, že umožňujú návštevníkom zdieľať svoje názory na váš obsah. Komentáre však idú ďalej, pretože umožňujú ľuďom vyjadriť svoje názory na tej istej stránke ako váš obsah. Keď ľudia zdieľajú alebo tweetujú váš článok, môžu ponúknuť časť svojho komentára, je však viditeľný iba pre svojich priateľov a sledovateľov. Časť s komentármi im však umožňuje zdieľať svoje myšlienky tesne pod samotným článkom. Je to vynikajúci spôsob, ako vybudovať komunitu, v ktorej ľudia cítia, že ich hlas je počuť.

Sociálne spoločenstvo

Časť s komentármi nielen zvyšuje angažovanosť, ale tiež zvyšuje pravdepodobnosť vybudovania sociálnej komunity. Ak si prezeráte svoje webové stránky ako virtuálny gauč, kde sa starí priatelia môžu zrútiť, keď sa objavia z ničoho nič, potom si chcete vytvoriť pocit spolupatričnosti.

V sekcii komentárov budete mať ľudí, ktorí sa navzájom pohybujú tam a späť. Diskutujú o článku nad sekciou komentárov. Budú hovoriť o svojich obľúbených miestach na jedenie. Spomenú si na staré časy. A áno, niekedy sa budú hádať aj tam a späť.

Čo to robí pre vaše stránky? Vytvára online komunitu, ktorú vaši návštevníci pravdepodobne nenájdu nikde inde. Vďaka tejto komunite je váš blog jedinečný a udržiava ho vysoký dopyt.

Opakujte návštevníkov

Čo sa stane, keď ľudia medzi sebou hovoria? Musia odpovedať na to, čo hovorí druhá osoba. Keď sa ľudia zapájajú do diskusií v sekcii komentárov, budú chcieť odpovedať. Aby to mohli urobiť, musia sa vrátiť na váš web, aby sa tak stalo. To pre vás znamená viac kliknutí, čo znamená viac zobrazení reklamy a vyššie príjmy. Každý vyhrá.

Faktom je, že časť s komentármi je jedným z najlepších spôsobov, ako zaistiť lepivosť vašich stránok. Ak sa vaši návštevníci začnú kamarátiť a debatovať medzi sebou, budú sa naďalej vracať. Vybudujete lojálnu komunitu, ktorú nenájdete nikde inde.

Predstavujeme komentáre na Facebooku

Facebook Comments WordPress Plugin

Ako teda pridáte na svoju webovú stránku komentáre Facebooku? Ľahké – samozrejme s doplnkom a zadarmo jeden v tom. Komentáre na Facebooku WordPress, ako už názov napovedá, je plugin pre komentáre WordPress, ktorý je integrovaný s Facebookom.

Okamžite viditeľnou nevýhodou tohto riešenia je samozrejme to, že ľudia, ktorí nemajú účty Facebook, nebudú môcť zanechať komentáre. Okamžitá odpoveď na túto námietku je: Kto nie je Máte účet na Facebooku? Komunita Facebooku sa môže pochváliť stovkami miliónov používateľov na celom svete. Určite si budete môcť vytvoriť svoju vlastnú online subkultúru od používateľov Facebooku.

Komentáre na Facebooku vám poskytujú skvelé riešenie s pridávaním komentárov, ktoré je integrované s populárnou webovou stránkou sociálnych médií. V skutočnosti to môže byť najlepšie riešenie na komentovanie vášho blogu.

Inštalácia doplnku

Ak ste už nainštalovali doplnok, tento proces bude veľmi známy. stačí prejsť na položku Doplnky> Pridať nové na informačnom paneli programu WordPress. Vyhľadajte iba „komentáre Facebooku“.

Inštalácia doplnku WordPress pre Facebook Komentáre

Mal by to byť prvý doplnok v zozname. Ak to však nie je z nejakého dôvodu, jednoducho sa posúvajte nadol po stránke, kým nenájdete doplnky typu Facebook Comments so zeleným logom komentára a inštaláciou 40 kB +. Stačí kliknúť na tlačidlo a nainštalovať a potom aktivovať doplnok.

Konfigurácia doplnku

Po aktivácii by ste si mali všimnúť nový informačný panel pre komentáre FB. Kliknutím na ňu zadáte nastavenia svojich komentárov. Existuje veľa skvelých nastavení pre písma, farbu textu a ďalšie, ale odporúčame vám ich upraviť tak, aby zodpovedali zvyšku témy. Ale dva najdôležitejšie sú ID aplikácie (z Facebooku) a Zobraziť komentáre zapnuté (ak chcete nastaviť, kde sa majú predvolene zobrazovať komentáre Facebooku).

Facebook Comments WordPress Nastavenia doplnku

Predtým, ako sa prispôsobíte svojim nastaveniam, musíte si najprv vytvoriť ID aplikácie Facebook, aby ste synchronizovali svoj Facebook s webom. Kliknite na tento odkaz vytvorte aplikáciu na spracovanie vašich komentárov. Tým sa dostanete na Facebook, kde uvidíte možnosť stať sa vývojárom Facebooku. Kliknutím na zelené tlačidlo sa zaregistrujte a potom postupujte podľa pokynov na obrazovke.

register-fb-dev

Po registrácii by sa na vašej obrazovke malo zobraziť zelené tlačidlo „+ Pridať novú aplikáciu“, ako je uvedené nižšie. Začnite kliknutím naň.

add-nový-FB-app

Ďalej si vyberiete typ aplikácie. Keďže to budeme používať pre komentáre k webovým stránkam WordPress, vyberte možnosť WWW: website.

choose-app-type

Po výbere by sa vám mala zobraziť obrazovka na spustenie stránky s webovými aplikáciami, ale keďže to naozaj robíme len pre ID aplikácie, stačí kliknúť na možnosti vpravo a preskočiť nastavenie a vytvoriť ID aplikácie.

preskočiť-fb-app-setup

Teraz si vytvorte svoje ID! Stačí pridať zobrazovaný názov a menný priestor, ktorý si budete pamätať, vyberte kategóriu a kliknutím na modré tlačidlo vytvorte ID.

create-the-app-id

Ok, teraz máte ID aplikácie Facebook! Stačí ho skopírovať a vrátiť sa na hlavný panel WordPress a vložiť ho.

Facebook Comments WordPress Nastavenia doplnku

Ak tak urobíte, môžete prejsť a pridať nastavenia komentárov FB. Po dokončení kliknite na tlačidlo Uložiť – to je všetko!

Pomocou tohto doplnku máte tiež možnosť vypnúť automatické pridávanie komentárov Facebooku na každý príspevok / stránku a namiesto toho použiť šikovný krátký kód. Týmto spôsobom môžete zahrnúť komentáre Facebooku iba na konkrétne stránky alebo šablóny stránok, ktoré vytvoríte.

Poznámka: Môžete samozrejme tiež upgradovať na Pro kvôli prístupu k farebným schémam (tmavé / svetlé), prispôsobiteľnému pozadiu, animačným efektom 39+, licencii na doplnkovú verziu pre viac stránok a prémiovej podpore. Aj keď všetko, čo chcete urobiť, je vylepšiť niektoré farby, je pravdepodobné, že by ste prišli na našu stránku pomocou rýchleho vyhľadávania Google a minimálneho CSS>

Prečo by ste mali používať komentáre Facebooku

Existuje veľa dôvodov, aby ste si ako svoje riešenie zvolili pripomienky na Facebooku (či už prostredníctvom doplnku FB Comments WordPress alebo nie), a mohli by sme pokračovať ďalej a ďalej. Tu je len päť najlepších, len aby ste mohli začať:

1. Znížené trollingy

S niekoľkými výnimkami ľudia používajú svoju skutočnú totožnosť na Facebooku. To je v rozpore s inými riešeniami komentovania, ako sú Disqus a Livefyre, v ktorých ľudia môžu vytvárať účet s ľubovoľným menom alebo menom. Facebook vyžaduje, aby ľudia špecifikovali platné informácie o totožnosti.

To výrazne obmedzuje trolling, pretože online trollovia radi anonymitu. Ak sa ľudia chcú upokojiť pri komentátorovi s urážkou mladistvých, musia tak urobiť pomocou svojho skutočného mena (a pravdepodobne aj ich obrázka) pomocou riešenia Facebook Comments.

Áno, ako je uvedené vyššie, vždy existujú ľudia, ktorí sa učia, ako poraziť systém. Ľudia sa však obyčajne nevyjdú z cesty, aby si vytvorili falošný účet na Facebooku len kvôli príležitosti urážať ľudí online..

Realita je taká, že zatiaľ čo trolling nikdy nemôžete vylúčiť, môžete ho výrazne znížiť tým, že nútite ľudí, aby komentovali skutočnú identitu. Vďaka tomu sú komentáre Facebooku lepšie ako iné riešenia.

2. Znížené spamovanie

Ako sme videli, odborníci v oblasti SEO, ktorí podľahli temnej strane sily, používajú sekcie blogov na účely spamu. Jednoducho povedané, to je ťažšie robiť s komentármi na Facebooku, vďaka čomu je vynikajúcou metódou na pridanie do zoznamu spôsobov, ako zabrániť spamu WordPress..

Je to preto, že Facebook okamžite zakáže akýkoľvek účet, ktorý je podozrivý zo zneužitia. Predtým, ako začnú znova vyvíjať svoje úsilie v oblasti spamu, budú musieť čierni kloboučníci prejsť náročným procesom vytvorenia nového účtu Facebook, doplneného o identitu, ktorá oklame spoločnosť, aby si myslela, že daná osoba je skutočná..

3. Zvýšenie sociálnej angažovanosti

Facebook je stále najobľúbenejším miestom sociálnych médií na tejto planéte. Ak máte systém komentovania, ktorý je viazaný na Facebook, otvorili ste úplne novú príležitosť na zvýšenie zapojenia.

Pomocou komentárov na Facebooku získate to najlepšie z oboch svetov. Zaujímate sa o komentáre a dostanete aj ďalšie vystavenie, pretože tieto komentáre sú spojené s Facebookom. Ľudia, ktorí pravdepodobne nenavštívili vaše stránky, ale všimli si, že jeden z ich priateľov komentoval článok vo vašom blogu, môže byť v pokušení skontrolovať, čo ste uverejnili. Mohli by ste skončiť s novým lojálnym návštevníkom.

4. Väčšina „obľúbených“ komentárov Prejdite na začiatok stránky

Ďalším spôsobom, ktorým Facebook Comments obmedzuje spam, je to, že kladie najobľúbenejšie komentáre na začiatok. Týmto spôsobom je prvá vec, ktorú vaši návštevníci vidia v hornej časti sekcie komentárov, komentár, ktorý bol ocenený najviac. To (zvyčajne) nebude spam.

Ak umiestnite najobľúbenejšie komentáre na vrchol, v spodnej časti sa tiež nachádzajú neškodné, urážlivé a inak zbytočné komentáre, kde je menej pravdepodobné, že ich uvidia. To zabraňuje tomu, aby sa trollové kŕmili.

5. Vylepšená dôveryhodnosť

Keď vidíte komentár od „xyzzy2122“ na diskusnej tabuli, ako vážne to beriete? To by mohol byť ktokoľvek. Avšak s Facebook Comments, ľudia budú ponúkať komentáre pod ich skutočnými menami a profilovými obrázkami. Zvýši sa tým ich dôveryhodnosť, čo zase zlepší kvalitu celej diskusie.

Zabalenie

Súhrnne možno povedať, že Komentáre na Facebooku by pravdepodobne mali byť riešením pre „komentáre“. Zníži počet trollov, pomôže odstrániť spam, priviaže vás k rozsiahlej sociálnej sieti a zlepší celkovú integritu diskusií na vašom webe.. Aké je vaše obľúbené riešenie pre komentáre na vašom webe? V komentároch nižšie môžete pokojne znieť.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map