6 najlepších alternatív SEO pre lokality WordPress

Najlepšie Yoast SEO alternatívy

Pokiaľ ide o WordPress a SEO, Váš SEO plugin je riešením mnohých pre nás. A prečo nie? Koniec koncov, tento populárny doplnok je aktívny na 5+ miliónoch webových stránok WordPress a ľahko sa nastavuje váš SEO a pravidelne sa pridávajú nové funkcie. Poskytuje všetky základné funkcie na optimalizáciu SEO WordPress zadarmo (ak však máte vážne problémy s webom, dôrazne odporúčame službu Yoast Premium)..


To by nás však nemalo brániť v tom, aby sme si overili konkurenciu o tie najlepšie alternatívy SEO pre vás. A o tom je celý tento príspevok – nájdenie najlepších alternatív SEO pre vás. Možno ste chceli vyskúšať nový doplnok SEO alebo ste len zvedaví. Nech je to akýkoľvek prípad – tu sú naše najlepšie tipy.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Všetko v jednom SEO

Všetko v jednom SEO Plugin

Všetko v jednom SEO je celkom majster, pokiaľ ide o komunikáciu s vyhľadávacími nástrojmi. Odošle vaše súbory Sitemap, vrátane súborov Sitemap, do vyhľadávacích nástrojov a automaticky ich aktualizuje pri všetkých zmenách na vašich stránkach. Začiatočníci môžu začať s týmto doplnkom bez toho, aby venovali príliš veľkú pozornosť nastaveniu. Pokiaľ ide o vývojárov, môžu doladiť nastavenia na optimalizáciu SEO a rozširovanie funkcií prostredníctvom zabudovaného rozhrania API.

Aj keď je všetko v jednom SEO prvé meno, ktoré sa objaví pri zvažovaní alternatív SEO, mali by ste vedieť, že jeho funkcie analýzy stránok sa úplne nezhodujú s Yoastom. Kľúčovým slovám alebo čitateľnosti neprikladá príliš veľký význam. Môže to však celkom zodpovedať vášmu SEO pri optimalizácii názvov, vytváraní metaznačiek a zisťovaní duplicitného obsahu na vašom webe..

Jednou z oblastí, v ktorej All in One skóre nad mnohými ďalšími alternatívami SEO, je podpora služby Google Analytics a integrácia SEO pre webové stránky elektronického obchodu vrátane služby WooCommerce..

Doplnok je k dispozícii zadarmo. Ale existuje prémiová verzia tiež, ktorá začína na 97 dolárov ročne na jedno miesto. To vás oprávňuje na prémiovú podporu, ďalšie možnosti služby Google Analytics, modul SEO pre video a integráciu do sociálnych médií.

Pre tých, ktorí sledujú výkonnosť webových stránok, budete radi, že zariadenie All in One má modulárnu štruktúru. Týmto spôsobom môžete vypnúť funkcie, ktoré nepotrebujete, a zabrániť zbytočnému pretiahnutiu výkonu. Budete mať tiež väčšiu kontrolu nad technickými podrobnosťami tým, že požiadate vyhľadávacie nástroje, aby neindexovali, nesledovali ani nevylúčili niektoré oblasti zo súboru sitemap.

2. Prémiový balík SEO (Lite)

Premium Seo Pack - ľahká verzia

Prémiový balík SEO je vybavený funkciami 24+ modulov pre optimalizáciu SEO a optimalizáciu v sociálnej oblasti. Nie všetky moduly sú dostupné v bezplatnej verzii, ale je užitočné zahrnúť hromadnú optimalizáciu. Hromadná optimalizácia vám umožňuje zistiť kľúčové slovo zamerania pre všetky vaše príspevky a stránky a optimalizovať ich všetky naraz. A to nielen jedno kľúčové slovo, ale kľúčové slová s viacnásobným zameraním až do 25 kľúčových slov (Pro). Hromadná optimalizácia je tiež možná pre meta názvy, meta popisy, meta kľúčové slová a optimalizáciu slimákov.

Rovnako ako v prípade SEO obsahuje aj optimalizáciu na stránke a súbory XML. Okrem toho tiež zahŕňa sledovanie SERP, konkurenčnú analýzu, optimalizáciu obrazu, prepojenie profilov a analýzu rýchlosti stránky. Medzi sociálne funkcie patria bohaté úryvky, karty Twitter, modul plánovača Facebook a sociálne štatistiky.

Akonáhle vložíte skrátený kód miestnej firmy, vygeneruje sa mapa miest a upozornia vyhľadávacie nástroje. Svoje stránky budete môcť pridať do rôznych adresárov webových stránok.

Prémiový balík SEO venuje pozornosť aj optimalizácii mimo stránky pomocou interného nástroja na vytváranie odkazov, presmerovania odkazov a monitora 404. Rozšírené nastavenia zahŕňajú W3C Validator, SEO Insert Code a Minify JS / CSS.

riadna licencia je možné zakúpiť za 44 $ / rok / web a oprávňuje vás na budúce aktualizácie a ďalšie funkcie.

3. Nástroje spoločnosti BAVOKO SEO

BAVOKO Doplnok WordPress zadarmo

Nástroje BAVOKO SEO Tools obsahujú všetky bežné funkcie doplnku SEO a ďalšie. V poli sú štandardné funkcie pre SEO na stránke, ako sú súbory XML, meta názvy, popisy a optimalizácia kľúčových slov. Pre každý príspevok a stránku máte k dispozícii niekoľko možností na optimalizáciu obsahu. Okrem toho môžete pokračovať v používaní názvov úryvkov, popisu a obrázka pre Facebook a Twitter. Ukážka úryvku vám ukáže, ako presne bude váš príspevok vyzerať na sociálnych médiách. Vzhľadom na sadu funkcií, ktorú ponúka doplnok, môže byť ideálnym riešením pre webové stránky, ktoré majú množstvo obsahu na sledovanie a udržiavanie výkonnosti SEO.

Môžete začať s bezplatnou skúšobnou verziou, ale ak chcete naplno využívať celú škálu funkcií, ktoré tento doplnok ponúka, musíte zaplatiť za prémiový doplnok. Balíčky začínajú na 19,99 dolárov mesačne. Keď je pro plugin aktívny, budete môcť sledovať prevádzku podľa krajiny a zariadení. Budete tiež môcť monitorovať spätné odkazy a odstraňovať všetky domény, optimalizovať a monitorovať výkon. Zhromažďuje údaje SEO z Konzoly Google Search Console (zadarmo), Google Analytics a BAVOKO API (Pro) a celkovo ich umiestňuje na jednu obrazovku, aby vám poskytol prehľad „Zdravie SEO“ o všetkom obsahu na vašich stránkach..

Okrem toho, kde BAVOKO svieti, je v zlepšovaní workflow SEO. Editor meta hromadných údajov je skutočne šetriaci čas. Umožňuje vám vybrať jednotlivé príspevky a opraviť ich jeden po druhom, ako aj hromadne ich upravovať. Môžete tiež hromadne zmeniť popisy SEO všetkých príspevkov a stránok na svojom webe iba niekoľkými kliknutiami.

Ďalšou užitočnou funkciou je monitorovanie kľúčových slov. Pomocou tohto budete môcť zistiť poradie kľúčových slov a históriu hodnotenia konkrétnych stránok a príspevkov.

Okrem toho môžete objaviť nové kľúčové slová priamo z tohto doplnku vykonaním prieskumu kľúčových slov. Nielen to, že navrhuje nové interné odkazy založené na vašom obsahu, ako aj zobrazuje zoznam všetkých prichádzajúcich a odchádzajúcich odkazov pre túto stránku alebo príspevok. Urobili sme podrobnú kontrolu doplnku BAVOKO SEO a môžete si ho vyhľadať, ak sa chcete dozvedieť viac.

4. Poradie Math

Poradie Math WordPress SEO Plugin

Rank Math je úplne zadarmo (zatiaľ) a komplexný SEO plugin. A za 9 dolárov ročne získate podporu pre doplnok.

Balí sa do obrovskej sady funkcií (65+ funkcií) a prichádza s funkciami inteligentnej automatizácie. Zároveň je ľahší ako väčšina ostatných doplnkov a ľahko sa nastavuje pre WordPress. Predvolené nastavenia budú pre väčšinu používateľov v poriadku, môžete ich však zmeniť.

Rovnako ako váš SEO, RankMath ponúka na stránke SEO jednoduché možnosti, ktoré vám pomôžu vylepšiť váš obsah. Patria sem tipy so zameraním na kľúčové slová, monitor dĺžky obsahu, hodnotenie permalinku a ďalšie. Okrem toho vám umožňuje zahrnúť bohaté úryvky, optimalizovať každý príspevok až pre 5 kľúčových slov, integruje nástroj pre návrh kľúčových slov LSI na navrhovanie viacerých variácií kľúčového slova zameraného na cieľ a priťahuje návrhy kľúčových slov od spoločnosti Google..

Podobne ako BAVOKO integruje vyhľadávaciu konzolu Google. Pomôže vám to sledovať štatistiky stránok a výkon priamo z hlavného panela WordPress. Okrem toho obsahuje balíčky v pokročilých nástrojoch SEO na vykonanie auditu SEO vašich webových stránok a vykonáva až 70 podrobných testov SEO, aby prišiel s profesionálnymi odporúčaniami. Zahadzujte podporu miestneho SEO a WooCommerce a máte tu celkom víťaza.

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patrí sledovanie SERP, prekrývajúci GIF alebo ikona videa na vašich sociálnych miniatúrach, optimalizácia SEO optimalizovaná navigácia, sledovanie chýb indexového prehľadávania Google, kontextové popisy, automatizované možnosti SEO obrázkov, generátor súborov Sitemap XML a ďalšie. Nájdete tu tiež 404 správcov monitorov a presmerovaní, ako aj návrhy na interné prepojenie. A nakoniec vám umožňuje importovať všetky vaše údaje SEO zo služby SEO Yoast a All-in-One jediným kliknutím.

5. SEOPress

SEOPress WordPress SEO Plugin

SEOPress uľahčuje zostať na špičke vášho SEO. Msledujte svoje metas (názvy, popis, otvorený graf, Twitter kartu, meta roboty …) z každého príspevku alebo z celého sveta, vytvorte si vlastné súbory XML na zlepšenie indexového prehľadávania robotov Google, sledujte svojich návštevníkov pomocou nástroja Google Analytics (sledovanie sťahovania, pridružené odkazy a ďalšie) , vykonávať presmerovania, upravovať svoju kanonickú adresu URL a ďalšie.

SEOPress vám umožňuje sledovať všetkých vašich 404 adries URL. Akonáhle si návštevník vyžiada adresu z vášho webu, ktorá neexistuje (alebo už neexistuje), automaticky sa uloží do vašej správy WordPress. Ak už adresa URL existuje, zvýši sa počítadlo návštevníka. Takže môžete analyzovať dopravné straty, problémy so skúsenosťami používateľov, generovať presmerovania atď. SEOPress vás tiež môže upozorniť e-mailom na chyby.

BOdkazy Roken môžu výrazne poškodiť vašich návštevníkov a indexovať roboty. Robot SEOPress ich za pár sekúnd zobrazí v zozname, takže uvidíte zdrojovú webovú adresu obsahujúcu nefunkčný odkaz, upravte ju a opravte. Tým sa znižuje počet chýb 404 v Konzole Google Search Console.

SEOPress podporuje službu Google Local Business. Vyplnením geografických súradníc, otváracích hodín, e-mailu a telefónu zvýšite viditeľnosť výsledkov vyhľadávania tak, že sa zobrazia v pravom stĺpci. Viac zviditeľnenia, väčšej premávky a väčšieho predaja!

Doplnok tiež podporuje WooCommerce! Rýchlo zakážte zbytočné stránky pre vyhľadávacie nástroje, ako sú nákupný košík, pokladňa a stránky môjho účtu, pridajte menu Open Graph a cenu a vylepšite tak zdieľanie na Facebooku a získajte väčší predaj. A mnoho ďalších funkcií je k dispozícii vo verzii PRO.

6. Nástroje SEO od spoločnosti Jetpack

Doplnok JetPack

Posledný na našom zozname hodnotných alternatív SEO je Nástroje SEO od spoločnosti Jetpack. Ako všetci používatelia WordPress vedia, Jetpack je multifunkčný doplnok od spoločnosti Automattic, tímu, ktorý stojí za WordPress. Väčšina funkcií Jetpack je k dispozícii zadarmo, aj keď nástroje SEO sú platenou možnosťou, ktorá sa dodáva s prémiovými a profesionálnymi plánmi..

Jetpack’s pre vás automaticky generuje súbor Sitemap XML a zvládne všetky základné požiadavky na optimalizáciu SEO. Pomáha prispôsobiť vzhľad názvov obsahu a písať meta popisy podporujúce SERP. Tieto nástroje tiež pomáhajú optimalizovať obsah pre sociálne fóra a odkazovať na váš účet Google Analytics.

V predvolenom nastavení sú funkcie ochrany osobných údajov vypnuté, ale prémiové plány vám ich umožnia aktivovať. Uvidíte tiež živé ukážky toho, ako bude vyzerať domovská stránka a príspevky vašej stránky vo vyhľadávacích nástrojoch.


Optimalizácia SEO zohráva obrovskú úlohu pri získavaní stránok vašich stránok na vrchol výsledkov vyhľadávania. A zatiaľ čo Yoast vo všeobecnosti robí skvelú prácu, vždy je dobré poznať svoje možnosti. Táto správa o alternatívach SEO vám môže pomôcť začať skúmať vaše možnosti SEO.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map