7 najlepších doplnkov WordPress na integráciu služieb Google s vašim webom

Doplnky WordPress na integráciu služieb Google

Postupom času sa služby Google neustále zlepšujú. Určite mi uľahčujú život a podnikanie a verím, že aj váš.


Vďaka integrácii s webom WordPress uľahčujú vyhľadávanie vašich webových stránok alebo online obchodov, môžete rýchlo pristupovať k svojej analýze na hlavnom paneli alebo dokonca čitateľnejšie vyzerať pomocou webových písiem Google..

Vytvoril som zoznam siedmich bezplatných doplnkov WordPress, ktoré integrujú služby Google do vášho webu. Zvýšia hodnotu vašej online prítomnosti a uľahčí jej používanie. V tomto článku sú uvedené iba spoľahlivé doplnky, ktoré sa nachádzajú v úložisku WordPress.org a ktoré som osobne skontroloval.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Google Analytics WD

Doplnok Google Analytics WD

Tento používateľsky prívetivý doplnok má viac ako 4 000 aktívnych inštalácií, ale tiež veľmi vysoké hodnotenie od jeho používateľov (5 z 5 hviezdičiek). Na váš web automaticky pridá kód sledovania Analytics. Môžete ho tiež prispôsobiť pre väčšinu možností, ktoré poskytuje rozhranie Google API.

Chcel som zistiť, či si to zaslúži hodnotenie, a tak som pokračoval a nainštaloval. Automaticky pridal môj sledovací kód Google Analytics. A keďže nechcem chodiť do služby Google Analytics, ale každý deň sa prihlasujem na svoje webové stránky, môžem teraz získať tieto analytické údaje do svojho dashboardu a konať podľa nich..

Chcete skontrolovať, čo sa deje s analytikou na iných registrovaných stránkach? Na tento účel nemusíte prepínať na rôzne účty Analytics. Môžete tak urobiť na hlavnom paneli programu WordPress so stránkou Prehľad, ktorá zobrazuje informácie o publiku, návštevníkoch, polohe a prehliadači.

Ak chcete spravovať a sledovať analytiku webových stránok z hlavného panela WordPress, nainštalujte Doplnok Google Analytics WD a kedykoľvek môžete robiť hĺbkové správy o sledovaní.

Umožňuje vám ich porovnávať a exportovať do súborov CSV a PDF. Môžete ich tiež odoslať ako naplánované e-maily, nakonfigurovať filtre Analytics, vylúčiť určité údaje zo sledovania, stanoviť ciele a ešte oveľa viac, ak ste pokročilý používateľ a potrebujete konkrétne metriky pre svoj online obchod, miestnu firmu alebo blog WordPress..

Existuje niekoľko pokročilých funkcií, ktoré som neočakával, napríklad prehľady pre podniky elektronického obchodu. Vyskúšajte to, presvedčte sa sami a povedzte mi, či to pre vás funguje rovnako ako pre mňa.

2. Jednoduché písma Google

Jednoduchý doplnok Google Fonts WordPress

Páči sa mi pekná typografia. Nielen to, že je súčasťou vašej online stratégie brandingu, ale robí váš web WordPress použiteľnejší a čitateľnejší. Do témy WordPress môžete pridať vlastné písma Google bez akýchkoľvek zručností s kódovaním. Jednoduchý doplnok Google Fonts je kompatibilný s akoukoľvek témou WordPress.

Umožňuje vám získať úplnú kontrolu nad typografiou a vybrať si z viac ako 600 dostupných písem. Pred uložením akýchkoľvek zmien si budete môcť zobraziť ukážku témy pomocou nového písma.

Ďalším prínosom je, že ak aktualizujete svoj motív alebo prepnete na iný, nestratíte tak svoje vlastné úspory písiem. Používanie osvedčených postupov WordPress pri navrhovaní vašich webových stránok pridaním ďalších funkcií prostredníctvom doplnkov sa bude z dlhodobého hľadiska počítať, takže začnite čoskoro.

3. Súbory Google XML Sitemap

Doplnok Google XML Sitemaps WordPress

Všetci vieme, že je dôležité poskytnúť kompletný súbor sitemap XML vašej stránky pre každý hlavný vyhľadávací nástroj. S viac ako miliónom aktívnych inštalácií a priemerným hodnotením 4,9, Doplnok Sitemap Google XML dokazuje, že stojí za zváženie. Jeho účel je jednoduchý a priamočiary – pomôže vyhľadávacím nástrojom indexovať vaše stránky rýchlejšie a lepšie a ukázať ich na stránkach s výsledkami vyhľadávania.

Existuje mnoho ďalších doplnkov, ktoré do nich túto funkciu začleňujú, sú však ťažkopádne a môžu spomaliť váš web. Ak hľadáte rýchle a ľahké riešenie, sú pre vás súbory Sitemap Google XML.

Ak pridáte svoje príspevky, kategórie, produkty a ďalšie vlastné typy príspevkov do rôznych súborov Sitemap, umožníte prehľadávačom vidieť úplnú štruktúru svojho webu. Po vytvorení nového obsahu sa súbory Sitemap automaticky aktualizujú. Nemusíte vytvárať súbor sitemap.xml sami. Tento doplnok ho vygeneruje a dynamicky aktualizuje.

4. QUADS AdSense WP QUINS

Doplnok AdSense pre WordPress

Ak chcete zarobiť peniaze prostredníctvom svojho blogu, skúste QUADS AdSense AdSense pre doplnkové moduly zapojiť.

Môžete ho ľahko vložiť do svojich príspevkov, stránok a bočných panelov. Tento doplnok je ideálny pre všetkých blogerov, ktorí začínajú speňažovať vaše písacie schopnosti.

Testovali sme niekoľko doplnkov a dokonca aj služieb, ktoré pridávajú službu Google AdSense do vášho blogu WordPress. Mnohé z nich sú však príliš komplikované a nie je ich jednoduché nakonfigurovať alebo vložiť.

5. Disk Google WP Media

Doplnok Google Disk WP Media WordPress

Chcete mať priamy prístup na svoj Disk Google z webu WordPress? s Doplnok Google Disk WP Media môžete spravovať svoje súbory na hlavnom paneli WordPress.

Umožňuje vám nahrávať a zdieľať súbory z vášho WordPress na Disk Google a naopak. K svojim príspevkom môžete tiež pripojiť súbory na Disku, vytvoriť priečinok na ukladanie súborov a oveľa viac.

S viac ako 2 000 aktívnymi inštaláciami a priemerným hodnotením 4,6 vám tento doplnok pomôže získať to najlepšie z tejto nevyhnutnej služby Google a zvýšiť úložisko dostupné pre vaše webové stránky WordPress..

6. WidgetPack Recenzie Google

Widgetpack Doplnok Google Recenzie WordPress

Tento doplnok zobrazuje hodnotenie vašej firmy a hodnotenie od používateľov Google+ na vašom webe WordPress. Umožňuje vám pridať miniaplikáciu s až 5 recenziami v bezplatnej verzii. Ak chcete ukázať viac ako 5, budete musieť zaplatiť za profesionálnu verziu.

Určite nechcete, aby návštevníci videli zlú recenziu. Pomocou tohto doplnku ho môžete odstrániť z miniaplikácie bočného panela. Funguje to bez kľúča API služby Miesta Google a tiež môžete zmeniť veľkosť a farbu hviezd recenzie. Ak sú niektoré recenzie príliš dlhé, môžete ich ľahko orezať.

Pravdepodobne viete, že veľa ľudí sa rozhodne pre niečo, ak uvidia skúsenosti iných ľudí. WidgetPack Doplnok Google Recenzie je vynikajúcou voľbou pre zlepšenie vášho podnikania.

7. Mapy Google

Google Maps WD

Chcete pre svoju webovú stránku WordPress vytvoriť mapy Google s pokročilými značkami, vlastnými vrstvami a prekrytiami? Podarilo sa mi to urobiť s Doplnok Google Maps WD. Na to nemusíte mať žiadne kódovacie schopnosti. Je to intuitívne riešenie typu všetko v jednom a má všetko, čo budete kedy potrebovať.

Napríklad veľa majiteľov miestnych obchodov musí nainštalovať iný doplnok, ktorý umožní ľuďom získať informácie o obchodoch. Tento doplnok má však vlastný vyhľadávač obchodov, ktorý používateľom máp umožní nájsť najbližšie obchody.

Pomocou skratky alebo šablóny značky PHP môžete do ľubovoľného príspevku alebo stránky pridať neobmedzený počet máp. Na každej mape je funkcia pridávania a presúvania značiek. Aj keď má veľa možností, rýchlo pochopíte, aký je ich účel. Stačí umiestniť kurzor myši nad objekt a presne vám povie, čo robí.


Google ponúka niekoľko skutočne pozoruhodných služieb. Preto ich nevyužite vo svoj prospech a uľahčte používanie a údržbu webovej stránky WordPress.

Používate na svojej platforme WordPress niektorý z doplnkov integrácie služieb Google? Máte nejaké riešenia, ktoré som tu nespomenul? Neváhajte a uverejnite svoje komentáre nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map