8 najlepších doplnkov pre WordPress do e-mailu a spravodajcu 2020

Spravodaje sú dôležité. Spravovanie zoznamu e-mailov a vytváranie času na vytváranie a zasielanie bulletinov však nie vždy zapadá do vášho rozvrhu (alebo do vášho rozpočtu). Vedeli ste, že môžete poslať bulletin priamo z informačného panela WordPress? A ešte lepšie – existuje niekoľko doplnkov WordPress, ktoré môžete používať na uľahčenie nastavenia?


Dnes sa pozrieme na niektoré z najjednoduchších spôsobov, ako spravovať svoj bulletin pomocou WordPress. Takže bez ďalších okolkov sa dostaneme k tomu, čo považujeme za najlepšie e-mailové a informačné bulletiny pre WordPress.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. MailPoet

E-maily a informačné bulletiny MailPoet

MailPoet je výkonný informačný bulletin a e-mailový manažér, ktorý sa hladko integruje s WordPress. Môžete si vytvoriť svoj zoznam e-mailov, navrhnúť bulletin a odoslať ich priamo z hlavného panela WordPress. Navyše má 100% zadarmo až pre 2 000 odberateľov!

Čo robí MailPoet jedným z najlepších doplnkov pre informačné bulletiny WordPress? Začnime od začiatku – po prvé, nastavenie a používanie je naozaj super. Stačí nainštalovať a aktivovať MailPoet rovnako ako akýkoľvek iný doplnok a potom ste pripravení začať odosielať informačné bulletiny. Nie sú potrebné žiadne ďalšie konfigurácie ani servisné plány. Teraz môžete vytvárať / spravovať svojich odberateľov a zoznamy priamo z WordPress!

Ďalej obsahuje program MailPoet výkonný nástroj na tvorbu bulletinov, ktorý umožňuje vytvárať a prispôsobovať vaše e-maily. Vyberte si, kde vytvárate informačný bulletin, uvítací e-mail s automatickým prihlásením alebo automatické upozornenie na nový príspevok. Potom vyberte pripravenú a pohotovú šablónu a ste v podstate pripravení ísť! Môžete si samozrejme prispôsobiť

MailPoet tiež ponúka úplnú integráciu WooCommerce, hoci je to jedna z mnohých funkcií MailPoet premium (určite stojí za upgrade imo). Ak inovujete na profesionálov, môžete posielať uvítacie e-maily, rozšírenia produktov a oznámenia o nových výrobkoch (poznámka: opustené nákupné vozíky a odmeny zákazníkov sú už na ceste!). Program Pro obsahuje tiež štatistiku o interakcii s publikom (kliknutia a otváranie), pätu s bielym štítkom, podporu v ten istý deň v všedný deň a možnosť odosielať ďalšie e-maily viacerým odberateľom pomocou akejkoľvek metódy (napríklad SMTP)..

MailpPoet je tiež kompatibilný s GDPR a je pripravený na preklad. V skutočnosti je už k dispozícii 20 jazykových prekladov (a môžete sa k nim pripojiť) Transifex projekt, ak by ste chceli pomôcť s prekladom do svojho jazyka).

2. Mailster (Premium)

Doplnkový e-mailový bulletin Mailster

Info & DownloadView The Demo

Mailster je doplnok pre e-mailový spravodaj pre program WordPress, ktorý prináša celú skúsenosť s e-mailovým marketingom pri vytváraní, odosielaní a správe e-mailových spravodajcov priamo vo vašom backende WordPress..

Doplnok vám umožňuje posielať a vytvárať krásne vytvorené e-maily svojim odberateľom vďaka vstavanému nástroju na tvorbu e-mailov. Celú kampaň môžete vytvoriť jednoduchými pohybmi drag and drop za pár minút a svojim publikám poskytnete profesionálne vyzerajúcu kampaň.

Vďaka funkcii automatického reagovania nebolo vytváranie e-mailov na základe vlastnej akcie nikdy také ľahké ako toto. Vyberte konkrétny dátum, akcie alebo mnoho ďalších možností, kedy sa má váš účastník poslať určitý e-mail. Môžete tiež kombinovať konkrétne kombinácie kritérií, kedy bude účastník dostávať poštu.

Mailster ukladá všetkých vašich predplatiteľov priamo vo WordPress, takže vlastníte všetky údaje a neexistujú žiadne poplatky ani obmedzenia. Môžete si vytvoriť neobmedzené množstvo zoznamov a predplatiteľov bez zaplatenia centu. Ostatné e-mailové marketingové služby majú na to určité úrovne tvorby cien, takže pomocou služby Mailster môžete ušetriť značné množstvo peňazí a nemusíte sa obávať určitých prahov..

Podrobné štatistiky sú základnou funkciou Mailsteru, ktorá umožňuje vizuálne vidieť otváranie, kliknutia a odrazy. Okrem toho získate podrobnú štatistiku každého jednotlivého predplatiteľa a presne uvidíte, ktoré akcie sa spustili pri prezeraní kampane.

Mailster sa integruje s desiatkami doplnkov, ako sú poskytovatelia odosielania, WooCommerce a mnoho doplnkov automaticky otváraných okien. Navyše je k dispozícii viac ako 120 ohromujúcich šablón, takže nájsť perfektné riešenie pre váš ďalší projekt nebude problémom.

3. Informačný bulletin

Doplnok k bulletinu

Vhodne pomenovaný doplnok Newsletter je presne to, čo hovorí – doplnok bulletinu. Tento bezplatný doplnok WordPress je vynikajúcou možnosťou na vytváranie a odosielanie spravodajcov z vašej inštalácie WordPress.

Doplnok obsahuje miniaplikáciu predplatného a formulár, takže môžete ľahko začať vytvárať zoznam účastníkov. K dispozícii sú aj nastavenia jednoduchého alebo dvojitého prihlásenia a začiarkavacie políčko na ochranu osobných údajov, aby vaše webové stránky WordPress vyhovovali HDPR.

Pokiaľ ide o vytváranie e-mailov, Newsletter je plný možností. Pomocou editora drag and drop vytvorte vlastné rozloženie e-mailov, pridajte do blokov obsahu, obrázky hrdinov, nadpisy, výzvy na akciu a ďalšie. Doplnok Newsletter je tiež pripravený na SMTP, integruje sa s registráciou používateľov WordPress a je kompatibilný s väčšinou populárnych prekladateľských doplnkov WordPress (vrátane WPML, Polylang a TranslatePress)..

So zabudovanou reguláciou rýchlosti doručovania bulletinu môžete dokonca upravovať rýchlosť odosielania bulletinu. Môžete teda posielať dávky 10 (alebo ľubovoľné číslo) namiesto toho, aby ste svojim odberateľom posielali e-maily naraz. A s doplnkom Newsletter nie ste obmedzení žiadnymi obmedzeniami – pridajte neobmedzených odberateľov a posielajte neobmedzené informačné bulletiny!

Hľadáte viac? Tím služby Newsletter ponúka veľa prémiových doplnkov pre správy, automatizáciu / autoresponders, WooCommerce, Google Analytics, geolokáciu a ďalšie.

4. Jackmail

Doplnok bulletinu JackMail WordPress

Jackmail je doplnok WordPress, ktorý je určený na vytváranie a odosielanie spravodajcov s backendom WordPress. Má všetko, čo potrebujete, a server SMTP je súčasťou! Stačí nainštalovať a začať formátovať svoj informačný bulletin.

Užite si Jackmail EmailBuilder, ktorý vám pomôže vytvoriť nový spravodajca čo najhladším možným spôsobom. A samozrejme, reaguje! A vďaka tvorcovi obsahu drag and drop, ktorý vytvára vlastný informačný bulletin, je detská hra. Ak chcete automatizovať informačné bulletiny, služba Jackmail vám tiež umožňuje spustiť automatizovaný pracovný tok.

Jackmail má tiež zásuvné konektory, ktoré vám pomôžu zhromaždiť optin adresu od ContactForm, NinjaForms, WPForms a ďalších .. Prestaňte si robiť starosti s tým, že sa váš spravodaj dostane do spamu. Jackmail je jedným z prvých doplnkov bulletinu WordPress, ktorý kedy integroval profesionálnu smerovaciu platformu. V súčasnosti ponúkajú zadarmo 3 000 e-mailov mesačne zadarmo! (a žiadna reklama v päte!)

Jackmail vám tiež poskytuje sladké štatistiky. Zistite, kto sa otvorí, kto klikne a ešte viac! Je to vynikajúci spôsob sledovania kampaní a podobne.

5. Odberatelia a informačné bulletiny e-mailom

E-mail a informačné letáky

Odberatelia a spravodajcovia e-mailov je úplne bezplatný doplnok, ktorý vám umožňuje odosielať e-maily, vytvárať informačné bulletiny a zbierať potenciálnych zákazníkov – a to všetko z jediného uzla. Tento doplnok vytvára jednoduchý formulár prihlásenia na odber, ktorý nie je taký prispôsobiteľný ako niektoré ďalšie možnosti v tomto zozname. Ponúka však takmer všetky potrebné funkcie a umožňuje:

 • Po zverejnení nových príspevkov odošlite účastníkom e-mail s upozornením.
 • Zhromažďujte e-maily zákazníkov pridaním predplatného (prostredníctvom widgetu, skratky alebo PHP).
 • Povoliť odberateľom metódy dvojitého a jediného prihlásenia.
 • Pre každý e-mail zadajte odkaz na odhlásenie.

Pravidelná aktualizácia odberateľov je vynikajúci spôsob, ako vylepšiť svoju povesť. Aj keď tento doplnok nemusí byť najflexibilnejšou možnosťou, jeho schopnosť pomôcť prilákať potenciálnych odberateľov a udržať si súčasných je nepopierateľná..

6. Tribulant Newsletters Lite

Doplnok Tribulant Newsletters Lite

Ďalšou možnosťou bulletinu s podporou WordPress je Newsletters od Tribulant. Táto možnosť v jednom bulletine podporuje e-mailové zoznamy, platené predplatné, spracovanie odchodov POP / IMAP, podpis DKIM a dokonca aj overenie SMTP – a ďalšie.

Vytváranie spravodajcov je rovnako jednoduché ako vytváranie príspevku. V skutočnosti môžete dokonca poslať príspevok ako svoj informačný bulletin! Alebo použite jednu z priložených šablón. Až budete pripravení, pošlite svoj bulletin z hlavného panela. Funkcie zaradenia do poradia uľahčujú posielanie vašich e-mailov v dávkach (čo Tribulant odporúča pre zoznamy nad 100 účastníkov). Môžete tiež nastaviť automatické odpovedače a informačné bulletiny podľa podmienok na ďalšie oslovenie publika.

O Tribulantských bulletinoch je však viac informácií, ktoré by ste mohli vedieť. Tu je stručný prehľad ďalších funkcií doplnku:

 • Aktivácia príspevku / stránky
 • Miniaplikácie postranného panela
 • História e-mailov
 • Prílohy e-mailom
 • Sledovanie bitových kliknutí
 • Miniaplikácia hlavného panela WordPress
 • Prémiové rozšírenia: WooCommerce, Google Analytics, Kontaktný formulár 7, s2Member atď.

7. SendPress

SendPress Newsletters

SendPress je skvelá voľba, ak chcete mať jednoduchý a jednoduchý spôsob odosielania spravodajcov z vášho webu WordPress. Po nainštalovaní doplnku budete mať prístup k jednoduchému editoru bulletinov bez kódu, responzívnym bulletinom so sledovaním a plánovaním, prispôsobiteľným šablónam, prihlasovacej forme a miniaplikácii, ako aj k nastaveniam jednoduchého a dvojitého prihlásenia.

Čo je však jedinečné, čo som predtým nevidel, je možnosť vytvárať zoznamy spravodajcov podľa rolí WordPress. Týmto spôsobom môžete vytvárať a odosielať vlastné informačné bulletiny svojim odberateľom, ako aj týždenné oznámenia svojim autorom blogov. Je to skvelý spôsob, ako zostať v kontakte so svojimi čitateľmi aj so svojím tímom.

K ďalším pozoruhodným funkciám doplnkov patrí kompatibilita Postman SMTP, Auto Cron (ktoré zabezpečujú odoslanie všetkých vašich e-mailových správ) a užitočná online dokumentácia. Ak máte záujem, môžete tiež upgradovať na Pro, aby ste získali prístup k posielaniu API cez ďalšie možnosti SMTP, automatickú správu odchodov, vytváranie prehľadov, prispôsobiteľné šablóny bulletinov HTML, skóre spamu a prémiovú / prioritnú podporu..

8. Manažér spravodajcu XYZ

Správca newsletterov od XYZ

Posledným na našom zozname je Newsletter Manager z XYZscripts. Jedná sa o ľahkú novinku so základnými možnosťami. Zahrnuté funkcie sú optin forma (shortcode a widget), podpora pre neobmedzené predplatiteľov (e-maily), SMTP, automatizácia prostredníctvom cron úlohy, dávkové odosielanie, automatická odpoveď na odber a súlad s GDPR.

Doplnok tiež umožňuje jednoduché textové, HTML alebo viacdielne správy. Takže s týmto konkrétnym návrhom bulletinu doplnkov je úplne na vás. Vytvorte si svoj vlastný dizajn alebo nájdite šablónu bulletinu HTML, ktorú chcete používať pre svoje e-maily.

Stručná poznámka k funkcii PHP Mail WordPress a SMTP

Jedna posledná vec pred inštaláciou doplnku bulletinu a začnite. Štandardnú inštaláciu WordPress možno určite použiť na odoslanie bulletinu z informačného panela (preto sme tento zoznam napísali). Nezabudnite však na pár upozornení.

 • Mnoho poskytovateľov e-mailov (vrátane služieb Gmail a Yahoo) automaticky označí e-maily PHP ako spam – to znamená, že váš informačný bulletin môže úplne preskočiť doručenú poštu predplatiteľa.
 • Niektoré hostingové spoločnosti môžu obmedziť funkciu pošty PHP pre WordPress. Okrem toho, v závislosti od maximálneho času vypršania vášho servera môže váš web uprostred odoslania bulletinu vypršať čas (a ak sa pokúsite odoslať znova, môžete náhodne poslať duplicitné e-maily svojim odberateľom).
 • Doplnky zabezpečenia môžu tiež spôsobovať konflikty s funkciou pošty pošty PHP (ak ju používate, nezabudnite dvakrát skontrolovať chyby)..

Z týchto dôvodov odporúčame zvážiť SMTP (protokol jednoduchého prenosu pošty). Implementácia protokolu SMTP pomáha predchádzať týmto nedostatkom pomocou bezpečného a spoľahlivého poštového servera. Zvyšuje sa tým pravdepodobnosť doručenia bulletinu.

Našťastie môžete jednoducho nainštalovať doplnok SMTP, aby ste bezpečne nastavili poštového klienta. Možno však budete musieť urobiť trochu prieskumu, aby ste si boli istí, že doplnok SMTP hrá pekne a nie je v rozpore s doplnkom bulletinu. Existuje veľa doplnkov SMTP tretích strán, ako napríklad WP Mail SMTP alebo Ľahké WP SMTP ktoré vám umožňujú pripojiť vaše stránky WordPress k poštovému serveru (napríklad SendGrid, Gmail, Yahoo atď.).

Alebo ak nájdete doplnok bulletinu, ktorý sa už dodáva s integrovaným protokolom SMTP, udalosť je lepšia! Niektoré doplnky s informačným bulletinom WordPress už tento vstavaný program (napríklad Jackmail) ponúkajú, čo je úžasné.


Záverečné myšlienky

To je teraz! Ak máte akékoľvek otázky týkajúce sa vyššie uvedených bulletinov WordPress alebo akýchkoľvek informácií, o ktorých si myslíte, že by mali byť na zozname, dajte nám vedieť. V opačnom prípade si stiahnite doplnok, nastavte SMTP a začnite posielať informačné bulletiny priamo z hlavného panela WordPress!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map