8 najlepších vyskakovacích doplnkov WordPress

Optimalizácia miery konverzie je pre väčšinu digitálnych obchodníkov prioritou číslo jedna. Prilákanie a „hákovanie“ budúceho verného stúpenca môže byť umeleckou formou – taká, ktorá znesie to najlepšie z nás. Našťastie existuje veľké množstvo nástrojov, ktoré vám pomôžu dosiahnuť vaše ciele; najmä v komunite WordPress. V tomto článku sa chystáme preskúmať krém plodiny.


Konkrétnejšie sa chystáme ponoriť do sveta vyskakovacích doplnkov. Keď sa nám to podarí, prejdeme na to, ako môžete čo najlepšie využiť svoj nový doplnok pre vyskakovacie okná a maximalizovať mieru konverzie na svojom webe WordPress. Poďme praskať!

Čo je kontextové okno Optin?

Optin popups sú osvedčeným spôsobom, ako premeniť návštevníkov na lojálnych sledovateľov. Optiny umožňujú návštevníkom zadávať kontaktné informácie na prihlásenie na odber bulletinu alebo na vyžiadanie ďalších podrobností o konkrétnom predmete.

Vyskakovacie okná hovoríte? Ale sú nepríjemné ako peklo, však? Marketingové nástroje môcť byť únavný – o tom niet pochýb – ale v rukách veľkého rybára môže byť správna návnada kľúčom k jeho úspechu. iba vy môže rozhodnúť, či výsledky stoja za metódu. Vďaka tomu sa dostaneme priamo k skúmaniu špičkových vyskakovacích doplnkov pre WordPress.

Existuje veľké množstvo vyskakovacích doplnkov WordPress a triedenie pšenice od pliev môže byť trochu skľučujúca vyhliadka. Našťastie sme pre vás už urobili ťažké zdvíhanie pomocou nášho starostlivo zváženého výberu uvedeného nižšie.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Ninja vyskakovacie okná

Ninja vyskakovacie okná pre WordPress

Ninja Popups je prispôsobiteľný program na vytváranie kontextových okien pre WordPress. Pomocou tohto doplnku môžete na svojom webe bez problémov vytvárať kontextové okná na odber bulletinov, sledovanie sociálnych sietí, odporúčaných alebo súvisiacich položiek a mnoho ďalšieho..

Pop-up okná sú fantastický spôsob, ako upútať pozornosť čitateľov. Ninja Popups uľahčuje pridávanie vlastných kontextových okien na váš web. Doplnok vám ponúka veľa skvelých možností automaticky otváraných okien, ktoré sú pripravené pre mobilné zariadenia, plne preložiteľné a plné funkcií. Pridajte vyskakovacie okná, ktoré zamknú obsah, kým sa čitateľ neprihlási na odber alebo nezdieľa. Alebo pridajte kontextové okná pre špeciálne ponuky, zľavy alebo kódy kupónov. Možnosti sú nekonečné. Jednou z najčistejších funkcií sú štatistiky, ktoré ponúka služba Ninja Popups, ktorá vám ukáže, ktoré kontextové okná pomáhajú a ktoré môžu ísť..

Potrebujete viac kontextových možností? Získajte rozširujúci balík! Autor doplnkov vytvoril ďalší balík tém pre tých, ktorí potrebujú trochu viac rozmanitosti. Ak prevádzkujete veľa propagačných akcií alebo chcete použiť rôzne vzory pre každý typ vyskakovacieho okna, určite by vám pomohla rozširovacia sada. Keďže je to však len pár dolárov navyše, je len potrebné pridať si do súpravy náradie neskôr.

2. Vyskakovacie okno

Vyskakovacie okno

Popup Maker je doplnok, ktorý vám umožní vložiť takmer akýkoľvek obsah, ktorý si dokážete predstaviť, do svojich automaticky otváraných okien. Navyše je vybavený množstvom funkcií, ako napríklad:

 • Animácie pri otváraní kontextových okien
 • Kompletná kontrola polohy a veľkosti
 • Tvorca tém
 • Posúvateľný obsah a ďalšie

3. Bloom

kvet

Info & DownloadView The Demo

Bloom je veľmi úhľadný doplnok od rockových hviezd na stránkach Elegant Themes. Je to aj prémia, takže získate to, za čo platíte – kvalitný produkt. Bez ohľadu na to, ako plánujete na svoj web pridať formuláre optin, má Bloom zabudované veľa skvelých funkcií, ktoré uľahčujú proces vytvárania:

 • Šesť ľahkých optin štýlov; ako je vyskakovacie okno, prelet a widget
 • Viac ako 100 štartovacích šablón
 • Jednoduchý import a export na zdieľanie s ostatnými webmi
 • Sledovanie štatistík na udržanie kariet o vašich konverziách
 • A ešte viac – ak sa chcete dozvedieť viac, prečítajte si našu recenziu Bloom

4. Vyskakovacie okná – vyskakovacie okná WordPress

Vyskakovacie okná WordPress

Kontextové okná – WordPress Popup je mocný kontextový doplnok, ktorý bol stiahnutý viac ako 60 000-krát a môže sa pochváliť 40% zvýšením počtu vašich sledovateľov. Medzi vlastnosti patrí:

 • Viacero zobrazovacích filtrov na rozlíšenie návykov používateľov
 • Možnosti, kedy sa majú zobrazovať kontextové okná
 • Nastavenia pre umiestnenie, načasovanie a skrytie
 • Skratky pre sociálne siete

5. PopupAlly

Popup Ally

PopupAlly je skvelé pre rozšírenie vášho počtu odberateľov. Tento doplnok WordPress umožňuje rýchlu prispôsobenie pokročilých profesionálnych formulárov na registráciu, aj keď nepoznáte kód.

 • Kompatibilné s väčšinou e-mailových marketingových systémov
 • Má pro možnosť s prémiovou podporou
 • Ponúka návody krok za krokom na vstávanie a beh
 • Zdarma 30-dňový kurz, ktorý vám pomôže zostaviť váš zoznam

6. PopUp By Supsystic

Stiahnite si popup od Supsystic

PopUp By Supsystic umožňuje jednoduchý, neobmedzený kreatívny dizajn pre získanie väčšieho počtu predplatiteľov a sociálnych sledovateľov.

 • Reagujúce kontextové okná s priateľskými možnosťami
 • Prispôsobiteľné témy
 • Opustite kontextové okná na zachytenie stratených návštevníkov

7. Opt-in Samurai

Opt-in Samurai Plugin

Info & DownloadView The Demo

Vytvárajte prekrásne vyskakovacie formuláre v programe WordPress pomocou funkcie Opt-in Samurai. Opt-in Samurai je ďalší prémiový doplnok vyvinutý spoločnosťou Intense WP, ktorý vám umožňuje vytvárať prekrásne vyskakovacie formuláre pre vaše webové stránky WordPress..

Dodáva sa s viac ako 100 navrhnutými formulármi prihlásenia s prispôsobiteľnými obrázkami a textovými podrobnosťami. Všetky formuláre prihlásenia sú plne testované na pohotovosť a sú perfektné pre všetky zariadenia. Spolu so všetkými funkciami, ktoré môže spoločnosť Samurai ponúknuť, zahŕňa aj 20 formulárov špecifických pre bočný panel.

Vytvárajte neobmedzené formuláre a posielajte údaje o potenciálnych zákazníkoch za behu do 19 najpopulárnejších e-mailových služieb vrátane MailChimp, Aweber, Get Response, Constant Contact, iContact, Vertical Response, FreshMail, Vision6, Customer.io, SendinBlue, SendGrid, DotMailer, Monitor kampaní, Aktívne Kampaň, Infusion Soft, Sugar CRM, HubSpot a Mad Mimi. Údaje o predplatiteľovi sú uložené aj v miestnej databáze WordPress. Takže môžete exportovať do CSV priamo z vášho Opt-in Samurai Dashboard. Podrobné štatistiky ukazujú najkonvertovanejšie formuláre spolu so zobrazeniami / zobrazeniami.

Opt-in Samurai môže tiež poslať svojich potenciálnych zákazníkov priamo do systému Sugar CRM s vlastným hosťovaním. Okrem vyskakovacieho formulára je možné formuláre umiestniť aj priamo na stránku (bez vyskakovacieho okna) v prípade, že si prajete, aby sa formulár na aktiváciu zobrazoval v strede obsahu pomocou krátkeho kódu. Prístrojová doska doplnku vám poskytuje podrobnú analýzu formulárov, ktoré získavajú zobrazenia a ktoré najviac prevádzajú. Opt-in Samurai je jedným z užívateľsky prívetivých doplnkov, ktorý nastavuje vaše vyskakovacie formuláre opt-in. Doplnok nielen podporuje, jednak otváracie okná uvítania a ukončenia. A môžete definovať aj dobu platnosti súborov cookie pre každé kontextové okno.

8. Optin Ninja

Optin Ninja

Info & DownloadView The Demo

Optin Ninja je prémiový doplnok WordPress navrhnutý takým spôsobom, ktorý vám pomôže s čerpaním nových odberateľov e-mailov. Zhromažďujte e-mailové adresy a ukladajte ich do miestnej databázy, použite autoresponders pomocou kľúča API alebo použite akýkoľvek vlastný formulár. Doplnok vám umožňuje použiť jednokrokový alebo dvojkrokový proces na konverziu návštevníkov na predplatiteľov.

Každé obsahové pole môže byť upravené inak. Squeeze stránky môžu byť upravené v detailoch; použitie samostatných stránok alebo ich otváranie v kontextových oknách, prispôsobenie pozadia, farieb, písiem atď. Ak si chcete vyskúšať rôzne možnosti, Optin Ninja vám umožňuje vytvárať jednoduché testy A / B, ktoré vám môžu pomôcť rozhodnúť sa, ktorý prístup použiť.

Doplnok sa ľahko inštaluje a funguje dobre s väčšinou tém a doplnkov WordPress. Pokúste sa vyskúšať ukážku doplnku, aby ste si mohli zobraziť ukážky všetkých úžasných ukážok optin stránok a zobraziť skutočné screenshoty analytického grafu, automatickej odpovede, možností dizajnu a grafiky zahrnutej v grafe 300+..

hypotéza?

Ako viete, že po všetkom výbere doplnkov, prispôsobení kontextových okien a písaní bulletinu niečo z tohto funguje? Hoci mágia má byť napadnutá po mnoho tisícročí, existuje niekoľko experimentov, s ktorými väčšina odborníkov súhlasí, že skutočne prinesú požadované výsledky. Toto prichádza vo forme štatistické testovanie hypotéz.

Štatistické testovanie hypotéz nemá absolútne nič spoločné s určitým veľkým, väčšinou býložravým cicavcom, ktorý sa zvyčajne vyskytuje v oblastiach subsaharskej Afriky. Avšak, to robí majú dosť spoločného s vedeckým výskumom v oblasti štatistiky.

Testovanie A / B sa týka randomizovaného experimentu pozostávajúceho z dvoch variantov – A a B – zatiaľ čo prvý predstavuje „kontrolný“ subjekt a „liečba“ predstavuje druhý.

Zmätený? Našťastie nemusíte byť raketovým vedcom, aby ste mali úspešný web. Na to sú doplnky! Aj keď má veľa doplnkov automaticky otvárané funkcie na sledovanie, existuje doplnok špeciálne navrhnutý na pomoc pri definovaní, správe a sledovaní experimentov s testovaním A / B:

Nelio AB Split Testovací nástroj pre WordPress

Nelio A / B Testovanie je výkonná a všestranná služba optimalizácie konverzií pre WordPress. Samotný doplnok je zadarmo, ale služba, ktorú vyžaduje, je prémiová. Toto je test spoločnosti Nelio A / B, ktorý pre vás môže urobiť:

 • Vylepšite svoje vstupné stránky
 • Píšte lepšie príspevky
 • Testujte nové témy a rôzne ponuky
 • Testujte názvy a titulky

A najlepšie na tom je, že to všetko môžete urobiť priamo vo vašom paneli WordPress! Ďalšou skvelou vlastnosťou, ktorá vás zahreje, sú tepelné mapy.

Táto funkcia vám doslova umožňuje analyzovať najhorúcejšie oblasti každej stránky, aby ste lepšie porozumeli zákazníkom. A pretože testovanie Nelio A / B je navrhnuté ako služba (aj keď prémia), všetky spracovania sa odstránia z vašich webových stránok a umožní ich cloudu zvládnuť záťaž. Vďaka tomu sú časy nahrávania stránok oveľa rýchlejšie.

Uvedenie polevy na koláč s konverziou

Takže v tomto príspevku hovoríme o automaticky otváraných oknách, ale chcem vám tiež poskytnúť ďalší bonus. Jedným z najjednoduchších spôsobov, ako rozšíriť zoznam účastníkov a udržať ich, aby sa vracali k ďalšiemu, je jeden z najjednoduchších: povedzte poďakovanie.

Testy ukazujú, že zahrnutie stránky s poďakovaním na konci transakcie (či už je to finančná alebo iná) má veľký dopad na každého zákazníka. Vytvára tiež skvelú príležitosť na zahrnutie odkazov na niektoré z vašich ďalších obsahov.

Ďalším skvelým spôsobom, ako poďakovať za čas, ktorý sme spolu strávili, ste to uhádli – doplnok WordPress. Ďakujem Neskôr vlastne pošle e-maily s poďakovaním každému, kto zanechá komentár.

Okolo úžasných funkcií:

 • Pozvi čitateľov späť na svoj blog
 • Odkaz na váš Twitter alebo Facebook pre viac sledovateľov
 • Prispôsobte e-maily pre kategórie
 • Odkaz na váš informačný kanál RSS
 • Zahŕňa viacjazyčný preklad

Rovnako ako v skutočnom svete, ďakujem vám dlhá cesta, aby sa čitateľ, predplatiteľ alebo zákazník cítili vítaní a že vás za to budú milovať.

Konverzia háčikov, liniek a platín pre návštevníkov

Hladní návštevníci webových stránok si užili návnadu a navinuli ste ich. Zvýšili ste svoj zoznam účastníkov pomocou vyskakovacích okien, zvýšili ste záujem o svoje webové stránky, úplne pochopili svojich zákazníkov a ich potreby a dokonca ste si našli čas z rušného dňa vám ďakujem.

Teraz môžete pokračovať v dobývaní sveta. Alebo ak máte stále viac hladov, pozrite sa na naše zhrnutie doplnkov pre pripájanie k e-mailu. Máte nejaké otázky, návrhy alebo kritiku? Oheň preč v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map