Ako pridať hudbu na vaše stránky WordPress pomocou doplnku

Najlepšie hudobné a zvukové doplnky WordPress

WordPress a hudba idú ruka v ruke. Alebo neviete, že každá veľká verzia WordPress je pomenovaná podľa jazzovej legendy? V čase písania je najnovšia hlavná verzia nášho obľúbeného redakčného systému s názvom „Jaco“, ale viem, že tu nie ste na lekciu histórie WordPress..


Ste tu, hľadáte dokonalý doplnok na pridávanie hudby na svoje stránky WordPress. Ak ste to vy, dnešný deň je pre vás šťastný, keď nasvietime 10 z najlepších hudobných doplnkov WordPress..

Doplnky v tomto zozname sa hodia, ak ste hudobník, DJ, kapela alebo ktokoľvek iný, kto chce pridať hudbu na web WordPress. Všetky sú ľahko použiteľné a vyznačujú sa moderným dizajnom, ktorý je perfektný pre vaše potreby.

Dnešné podávanie je perfektnou kombináciou bezplatných a prémiových hudobných doplnkov WordPress. Nech si vyberiete akúkoľvek trasu, vyberte a spustite hudobný doplnok, ktorý je ideálny pre vaše potreby. Tento zoznam sa neriadi žiadnym konkrétnym poradím, pretože sa domnievame, že ide o niektoré z najlepších hudobných doplnkov WordPress na trhu.

Ako už bolo povedané, objavme, čo komunita WordPress ponúka, pokiaľ ide o hudobné doplnky (a to, čo podľa nášho skromného názoru považujeme za najlepšie). Užite si koniec a zdieľajte svoj obľúbený hudobný doplnok WordPress v komentároch!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Zvukový album

Doplnok pre bezplatné zvukové albumy

Začnime s freebie – neuveriteľným doplnkom Audio Album, ktorý bol pôvodne vytvorený pre web Dave Drapera. Je to pozoruhodný softvér, ktorý vám pomôže pridať hudbu na vaše stránky WordPress vo formáte albumu.

Audio album používa predvolené nastavenie MediaElement.js to je súčasť jadra WordPress, vďaka čomu je ideálny pre všetky webové stránky, ktoré máte na mysli.

Je to jeden z najjednoduchších hudobných doplnkov WordPress, aký budete kedy používať, a pravdepodobne posledný, aký budete kedy potrebovať. Taký odvážny ohlas Freddy, ale predtým, ako ma ušklíbate, si prečítajte, aby ste sa dozvedeli, prečo má zvukový album iba 5-hviezdičkové hodnotenie a viac ako 4,00 aktívnych inštalácií, keď hovoríme.

Pre začiatočníkov je tento hudobný doplnok WordPress dodávaný s úžasnými možnosťami prispôsobenia WordPress, ktoré vám umožňujú štýly hudobných albumov ako bossa.

Po druhé, môžete svoje zvukové albumy presunúť na ľubovoľnú stránku svojho webu pomocou 2 krátkych kódov. Ak to nestačí, môžete do krátkych kódov pridať viac ako 20 parametrov, aby ste vytvorili hudobný prehrávač svojich snov.

Audio Album je jednoduchý hudobný doplnok WordPress, ale jeho hodnota sa oplatí soľou. Jediným spôsobom, ako zistiť, čo táto krása ponúka, je hrať sa s ukážkou. Počkajte, je to bezplatný doplnok, čo znamená, že sa nemusíte obmedzovať na ukážku; môžete vyskúšať doplnok v celej svojej kráse. Vráťte sa a podeľte sa o svoje zistenia ��

2. Prehrávač hudby pre WooCommerce

Prehrávač hudby pre doplnok WooCommerce zdarma

Predávate hudbu vo vašom obchode WooCommerce? Ak je to áno, určite sa vám bude páčiť doplnok Music Player for WooCommerce.

Tento hudobný doplnok WordPress urobí z predaja hudby na vašom webe hračku s peknou sadou funkcií. Umožňuje vám pridať prehrávače HTML5 do produktov a ukladať stránky, ktoré obsahujú zvukové súbory. Užívateľ si tak môže zobraziť ukážku zvukového súboru bez nutnosti načítania stránok produktu. Porozprávajte sa pohodlne, môj priateľ.

K ďalším pozoruhodným funkciám patria skiny viacerých hráčov, podpora 4 formátov zvukových súborov, tj OGA, MP3, WAV a WMA, podpora veľkých webových prehliadačov a mobilných zariadení, bezpečný režim na zabránenie neoprávnenému sťahovaniu, kompatibilita s editorom Gutenberg, Elementor, Tvorca stránok. program SiteOrigin & Beaver Builder, rozšírené možnosti správcu, integrácia služby Disk Google a widget na pridanie zoznamu skladieb na váš bočný panel, okrem iného.

Ste chlap, ktorý zabíja predaj hudby, podcastov a iných typov zvukových súborov? Ak je to tak, doplnok Music Player for WooCommerce je skutočný problém.

3. MP3-jPlayer

Bezplatný plugin pre MP3-jPlayer

Simon Ward sa dostane do centra pozornosti pomocou prehrávača MP3-jPlayer, skvelého a jednoduchého hudobného doplnku WordPress, ktorý zmení spôsob, akým budete na vašom webe poskytovať zvukové súbory..

MP3-jPlayer je efektívne riešenie pre každého, kto chce vytvoriť krásne audio prehrávače a zoznamy skladieb na webe WordPress.

Doplnok môže vyzerať na prvý pohľad ako základný, ale je vybavený niekoľkými vynikajúcimi možnosťami, ako je napríklad ovládací panel hlasitosti, skladací zoznam skladieb, tlačidlo sťahovania, krásne pozadie, takmer nepretržité prehrávanie medzi stránkami a prehrávače vyskakovacích okien..

Na ľubovoľnú stránku môžete pridať viac prehrávačov zvuku a dokonca prehrávače alebo ponúkať výbery sťahovania selektívne v závislosti od prihláseného stavu používateľa..

Ďalej môžete značne ľahšie prispôsobiť farby, písma, tituly. Okrem toho máte parametre krátkeho kódu, ktoré vám poskytujú absolútnu kontrolu nad vašimi hráčmi.

MP3-jPlayer podporuje MP3, M4A, MP4, WEBM, OGA, OGG, WAV, Icecast a Shoutcast. Okrem toho je doplnok kompatibilný s hlavnými prehliadačmi aj mobilnými zariadeniami a má staršiu možnosť pre staršie prehliadače.

Tento hudobný doplnok WordPress je obnoviteľný a podporuje vlastné CSS, ak potrebujete prispôsobiť návrhy prehrávača. Je kompatibilný s viacerými lokalitami a dodáva sa s doplnkami a množstvom funkcií vhodných pre vývojárov.

4. Moderný zvukový prehrávač (Premium)

moderný zvukový prehrávač wordpress music plugin

Je na čase, aby sa objavil prémiový hudobný doplnok WordPress. Vážené dámy a páni, pozdravte moderného audioprehrávača od Teana, elitného autora v CodeCanyon..

Moderný zvukový prehrávač s množstvom nastaviteľných funkcií je výkonným doplnkom pre audio prehrávače, ktorý funguje tak, ako je inzerovaný. Doplnok vám umožňuje vytvoriť neobmedzený počet audio prehrávačov a zoznamov skladieb. Ten môže byť kombináciou rôznych formátov od MP3 až po SoundCloud a podcast atď.

Moderný zvukový prehrávač pre WordPress obsahuje nádherné vzhľady, ktoré môžete ľahko upraviť pomocou základných trikov CSS. Doplnok navyše plne reaguje, čo znamená, že vaši hráči budú vyzerať úžasne na viacerých zariadeniach.

Medzi ďalšie zaujímavé funkcie patria flexibilné pozície prehrávača, ikony Awesome Font, podrobné štatistiky, ukladanie v cloude, nepretržité prehrávanie, viac možností prehrávania, sťahovanie a klávesové skratky..

5. Sticky hudobný prehrávač HTML5 (Premium)

lepkavý hudobný prehrávač html5

Poznáš ma, nemôžem odolať tomu, aby som si vyskúšal vynikajúci doplnok na testovaciu jazdu, a toto dieťa prešlo letiacimi farbami. A rovnako ako vy, aj vy môžete skončiť s demom – ak nie skutočnou vecou – na chvíľu.

Lepkavý prehrávač hudby HTML je taký dobrý. Je to fantastické riešenie pre všetky audiofily vďaka súprave úžasných funkcií, ktoré úplne vyhodia konkurenciu z vody.

Tento hudobný doplnok WordPress je perfektným riešením na pridanie hudby na pozadí na vaše webové stránky WordPress. Doplnok je dodávaný s funkciou nepretržitého prehrávania, ktorá zaisťuje, že vaša hudba sa bude naďalej prehrávať od predchádzajúcej minúty, keď zmeníte stránky.

Okrem toho je Sticky HTML5 Music Player veľmi ľahko prispôsobiteľný a štýlový, čo znamená, že je ideálny pre akýkoľvek dizajn webových stránok..

V prípade potreby môžete automaticky načítať zoznamy skladieb z priečinka obsahujúceho vaše súbory MP3. A keďže je tento zlý chlapec intuitívny a šikovný, je kompatibilný s počítačmi aj mobilnými zariadeniami.

Vďaka viac ako 30 parametrom (môžete volať ‘em možnosti), môžete svoj audio prehrávač otočiť ľubovoľným spôsobom. Doplnok je pravidelne aktualizovaný a dobre podporovaný, čo znamená, že ste v dobrých rukách.

6. Audiogluter

Doplnok pre audioIgniter

Ak ste už nejaký čas obchádzali kruhy WordPress, musíte niečo počuť o tíme CSSIgniter. Ak ste dokonalý začiatočník, nebojte sa, narazíte na značku hneď, takže sa cítite ako doma. CSSIgniter sú známe svojimi priaznivými témami a doplnkami WordPress – a jedným z ich lepšie známych doplnkov nie je nikto iný ako AudiIgniter.

AudioIgniter je bezplatný hudobný doplnok WordPress, vďaka ktorému je neuveriteľne ľahké pridať hudobný prehrávač na vaše stránky WordPress. Je dodávaný so širokou škálou možností, ktoré vám umožňujú zostaviť audio prehrávač vašich snov. Tím za týmto hviezdnym hudobným doplnkom testoval AudioIgniter na 150 najobľúbenejších bezplatných témach, čo znamená, že si nemusíte robiť starosti s problémami s nekompatibilitou..

Okrem toho vám AudiIgniter ušetrí veľa času, pretože doplnok sa pokúša načítať metadáta ID3 a automaticky vyplniť príslušné polia. Rozlúčte sa s manuálnym vyplnením týchto polí za predpokladu, že súbory MP3 sa dodávajú s metadátami.

Ďalej môžete vytvárať neobmedzené zoznamy skladieb s neobmedzeným počtom skladieb. Všetci vaši hráči a zoznamy skladieb budú na viacerých zariadeniach vyzerať úžasne krásne, pretože doplnok je úplne pohotový a je pripravený na sietnicu. A ak ste v rádiu, môžete dokonca vysielať svoju stanicu! Ako pekné?

7. ZoomSounds (Premium)

hudobný doplnok

A keď rezignujete a myslíte si, že ste videli všetko, čo WordPress ponúka v oblasti audio prehrávačov, objaví sa ďalší najlepší predajca.

Najpredávanejší zvukový prehrávač s vlnami, hudobný doplnok ZoomSounds WordPress je sila, s ktorou je potrebné počítať. Je to prémiová možnosť maloobchodného predaja za pouhých 20 dolárov v čase písania, ale medzi vami a mnou je cena za to dobre.

Okrem Hyperbole, čo ponúka ZoomSounds okrem fantázie znejúceho mena? Pre začiatočníkov je ZoomSounds plne citlivý a pripravený na sietnicu, čo znamená, že audio prehrávač funguje a vyzerá skvele na viacerých zariadeniach od stolných po mobilné zariadenia. Ale všetky hudobné doplnky WordPress v tomto zozname reagujú, takže to, čo ešte robí túto krásu vyniknúť?

Vzorové dáta

Program ZoomSounds prichádza s ukážkovými údajmi, čo znamená, že môžete upraviť ukážkové príklady. Doplnok navyše podporuje rozhlasové stanice SoundCloud, Icecast, Shoutcast a zvukové súbory MP4, M4A a WAV s vlastným hosťovaním..

Ďalšou jedinečnou vlastnosťou, ktorá by sa vám mohla páčiť, je sociálna podpora, ktorá umožňuje používateľom interagovať s vami a ostatnými tým, že sa im páči a komentujú. Woah – to je určite funkcia, ktorá nie je k dispozícii v mnohých ďalších hudobných doplnkoch WordPress.

ZoomSounds sa navyše hladko integruje s WooCommerce a ponúka vám presne to, čo potrebujete na predaj zvukového obsahu bez porušenia potu..

S ôsmimi vlnovými vzhľadmi máte celkom solídny východiskový bod na vytvorenie zvukového prehrávača, ktorý vyhovuje vašej značke. Ak to nestačí, koža je 100% upraviteľná; jednoducho upustite od štýlov CSS a budete radi párty.

A je toho viac …

Navyše ZoomSounds prichádza s ľahko použiteľným backendom, ktorý je plný všetkých možností, ktoré potrebujete na prispôsobenie audio prehrávačov obsahu vášho srdca. Nehovoriac o tom, že komponenty CSS3 tohto doplnku sú postavené na vrchole SASS.

Medzi ďalšie funkcie, ktoré je potrebné mať na pamäti, patrí možnosť selektívneho sťahovania, kód priateľský k SEO, kódy vloženia, lightbox ZoomBox, dotykové rozhranie používateľského rozhrania, aktualizácie životnosti, techniky HTML5, generátor krátkeho kódu, možnosť slučky, zoznamy skladieb, integrácia WPBakery Page Builder, autoplay, nepretržité prehrávanie (za predpokladu, že vaše téma podporuje AJAX), pole na pridávanie vlastných odkazov na iTunes a Amazon, videonávody, podrobnú vedomostnú základňu, celoživotné aktualizácie a podporu svetovej triedy okrem iného.

Je zrejmé, že ZoomSounds je príšerný hudobný doplnok WordPress, ktorý zmení spôsob, akým pridávate hudbu na svoje stránky WordPress.

8. MP3 prehrávač Sticky Player (Premium)

prehrávač MP3

Stále sa však veci zlepšujú, najmä s obrázkom MP3 Sticky Player. Tento hudobný doplnok WordPress, ktorý vám prináša elitný autor FWDesign, zmení váš názor na audio prehrávače WordPress..

Ste zvyknutí na základné audio prehrávače, ktoré nespĺňajú všetky vaše potreby. Ak to tak nie je, ste oboznámení s pokročilými riešeniami, ktoré vás zmiasť a ohromia lepkavým dizajnom a funkčným nadúvaním, ktoré to len nezastaví.

Prehrávač MP3 Sticky Player nebude mať žiadny z oboch svetov; je to perfektná kombinácia pokročilých funkcií a jednoduchosti. Inými slovami, doplnok sa dodáva s dlhým a neuveriteľným zoznamom funkcií, pričom je stále čistý a ľahko použiteľný.

Tento hudobný doplnok WordPress je výkonný, pohotový a mimoriadne prispôsobiteľný a ponúka vám iba nástroj, ktorý potrebujete na pridávanie zvukových súborov a videí (vrátane YouTube) na svoju stránku WordPress..

Žiadne prerušenia

Doplnok sa dodáva s prehrávačom automaticky otváraných okien, ktorý vám umožňuje prehliadať web pri počúvaní hudby, takže sa rozlúčte s prerušeniami. MP3 Sticky Player navyše prichádza s tlačidlami na stiahnutie a zakúpenie, takže môžete predávať svoju hudbu bez toho, aby ste si zlomili chrbát.

Vďaka službe Google Analytics môžete sledovať výkonnosť vašich zvukových prehrávačov. A všetci vieme, že údaje sú novou menou digitálneho sveta, v ktorom žijeme, čo znamená, že môžete vytvoriť víťaznú propagačnú stratégiu so správnymi údajmi.

Prehrávač MP3 Sticky Player podporuje vlastné typy príspevkov a viacero typov zoznamov skladieb, t. J. XML, priečinok MP3 / MP4, HTML, SoundCloud PLS, podcasty, YouTube a Official.fm.

Priebežné prehrávanie nikdy nezklame na prehrávači MP3 Sticky Player a generátor krátkeho kódu zrealizuje pridanie prehrávača kdekoľvek na vašom webe.

Vďaka hlbokému prepojeniu môžete navyše jednoducho zdieľať jednu zvukovú stopu alebo celý zoznam skladieb.

A aby zlodeji zostali na uzde, šifrovací program MP3 Sticky Player šifruje trasy trás. Napríklad, content / videa / some-audio-fle.mp3 stáva 7ode890g83C42a95877Ob738fd3b66f2, čo znemožňuje ukradnúť súbor, aj keď neoprávnený používateľ prezerá zdroj stránky.

Prehrávač MP3 Sticky Player sa dodáva s ešte viac funkciami, ale na pokrytie všetkého potrebujeme celý príspevok, preto vás vyzývam, aby ste vyskúšali vody pomocou ukážky..

9. Prehrávač hudby Karma

Doplnok pre hudobný prehrávač Karma

Nájdenie skvelého hudobného doplnku WordPress je náročná práca. Väčšina doplnkov – či už bezplatných alebo prémiových – som zistila, že nie sú kompatibilné s najnovšou verziou programu WordPress. Niektoré boli naposledy aktualizované ešte v roku 2015, čo je smutné, pretože vytvárajú skvelé zvukové doplnky WordPress.

Ale nič z toho nebudem mať; Nikdy nebudem odporúčať zastaraný doplnok, aj keď trh Envato preukáže, že má dostatok predaja.

prečo?

Zastarané doplnky WordPress vás vystavujú problémom s funkčnosťou a zraniteľnosťou zabezpečenia. Je to jeden z dôvodov, prečo ma veľmi zaujímajú produkty WordPress, ktoré používam a podporujem.

Hudobný prehrávač Karma je skvelý doplnok WordPress na pridávanie hudobných a zvukových súborov na vaše stránky WordPress. Dostáva pravidelné aktualizácie, čo znamená lepšie zabezpečenie a vlastnosti za všetkých okolností.

Prehrávač Karma Music je tak jednoduchý, ako sa dá, ale ponúka dostatok energie na server zvukových súborov na vašom webe ako profesionál. Vďaka 10 farebným paletám je vytvorenie ideálneho prehrávača zvuku pre vaše webové stránky neuveriteľne jednoduché.

Medzi ďalšie funkcie patria widgety, kompatibilita prvkov Elementor a WPBakery Page Builder, tlačidlo na stiahnutie, podpora RTL, responzívny dizajn a mnoho ďalších..

10. Kompaktný audioprehrávač WP

Kompaktný doplnok pre audioprehrávač WP

V neposlednom rade je tu doplnok Compact WP Audio Player WordPress, ktorý zobrazuje zadnú časť. Kompaktný prehrávač WP Audio Handcrafted for Tips and Tricks HQ je vynikajúci hudobný doplnok WordPress, ktorý do zvukových prehrávačov vkladá písmeno „A“..

Kompaktný prehrávač WP Audio Player je jednoduchý doplnok zvukového prehrávača, ktorý podporuje iba dva formáty; Formáty súborov MP3 a OGG. Doplnok je kompatibilný so všetkými hlavnými prehliadačmi. Kompaktný prehrávač WP Audio Player navyše reaguje, čo znamená, že vyzerá a funguje skvele na všetkých typoch zariadení.

Jedná sa o bohaté riešenie pre sólových umelcov, DJov, kapely, producentov a kohokoľvek v hudobnom priemysle. Ak ste na trhu s neuveriteľným hudobným doplnkom WordPress, už nemusíte hľadať ďalej, pretože prehrávač kompaktného zvuku WP má chrbát.

Medzi ďalšie funkcie patrí podpora podcastov, zvukové ukážky, krátke kódy, automatické prehrávanie a oveľa viac. Keď budete pripravení, kedykoľvek môžete na svoj web pridať kompaktný audioprehrávač WP, ktorý bude slúžiť hudbe a prilákať viac čitateľov, najmä ak používate vysokokvalitný materiál..

S množstvom možností si môžete prispôsobiť zvukové prehrávače tak, aby odrážali vašu značku. Inými slovami, kompaktný zvukový prehrávač WP je vynikajúci hudobný doplnok WordPress, ktorý nesklame. Je to jednoduché konfigurovať a používať tak, že neočakávame, že sa stretnete s problémami. Doplnok je k dispozícii na stiahnutie zadarmo na WordPress.org.

Posledná poznámka

Existuje pomerne veľa hudobných doplnkov WordPress, každý s jedinečnou sadou funkcií a diel. Vždy by ste mali hľadať hudobný doplnok WordPress, ktorý vyhovuje vašim potrebám, či už si vyberiete voľbu pre voľný čas alebo prémiovú možnosť.

Aký je váš obľúbený hudobný doplnok WordPress? Prosím, dajte nám vedieť vaše myšlienky v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map