Doplnky WordPress na zvýšenie interakcie a angažovanosti publika

Väčšina blogerov je posadnutá rastom publika, keď by sa mala zamerať na zlepšenie úrovne zapojenia. Nezabúdajte, že zapojené publikum je kupujúcim a to je skvelá správa pre jedinú postavu, ktorá sa skutočne počíta: váš spodný riadok.


Zlepšenie tejto angažovanosti je postupný proces. Skvelý obsah je zásadne dôležitý, ako vždy, ale aj spôsob, akým komunikujete a komunikujete so svojím publikom – čím viac sa pripájate k publiku, tým silnejší je vzťah medzi bloggerom a čitateľom..

Prečo by ste mali? starostlivosť o sile tohto vzťahu? Pretože budovanie vzťahov je skvelý spôsob, ako nadviazať lojálne čitateľské prostredie, ktoré potrebujete pre udržateľný úspech – už ste počuli o princípe 1 000 verných fanúšikov, však? Sú to verní čitatelia, ktorí si okamžite prečítajú nový materiál, ktorý publikujete, nadšene zdieľajú vaše články a otvoria svoje peňaženky, aby si kúpili veci, ktoré predávate.

Dnes vám chcem pomôcť zvýšiť úroveň zapojenia publika tým, že vám ukážem päť spôsobov interakcie s publikom, ako aj doplnok, ktorý vám pomôže implementovať každú stratégiu. Poďme priamo do toho?

Sekcia aktívneho komentovania: Diskutácia (zadarmo)

Disqus

Skvelé miesto na začatie interakcie s publikom je v sekcii komentárov pod článkami. WordPress v predvolenom nastavení obsahuje systém komentovania, ktorý funguje dosť dobre, ale v porovnaní s mnohými dostupnými doplnkami na komentovanie, ktoré sú k dispozícii, je dosť obmedzený – v dôsledku toho väčšina vlastníkov blogov nainštaluje doplnok na komentovanie..

Prichádza to do osobnej preferencie, ale som veľkým fanúšikom Doplnkový systém disqus Comment, ktoré má doteraz viac ako 1,5 milióna stiahnutí. Prečo som taký veľký fanúšik Disqusu? Nielenže to vyzerá skvele s jednoduchým, ale štýlovým rozložením, ale návštevníkom je neuveriteľne ľahké zanechať komentár – môžu sa prihlásiť pomocou účtu Facebook, Twitter, Google+ alebo Disqus. Minimalizujte trenie, maximalizujte počet zostávajúcich komentárov.

Disqus tiež podporuje závitové komentáre, čo umožňuje priamo reagovať na zostávajúce komentáre. Vrhnite systém hlasovania nahor / nadol, ktorý povzbudzuje ľudí, aby zanechali rozumné komentáre – nikto nemá rád hlasovanie nadol, nie? – a máte perfektnú platformu na komentovanie na podporu zmysluplnej diskusie.

Povzbudzujte diskusie s prieskumami verejnej mienky: responzívny prieskum (14 USD)

Responzívny prieskum

Prieskumy verejnej mienky môžete využiť mnohými spôsobmi na podporu interakcie s publikom. Na začiatok ich môžete použiť na získanie priamej spätnej väzby od návštevníkov: mohli by ste uskutočniť prieskum, aby ste zistili, na aké témy by napríklad vaše publikum chceli prečítať viac. Je to tiež vynikajúci spôsob, ako do svojich príspevkov pridať interaktivitu: zvážte položenie aktuálnej otázky, umožnite návštevníkom vyjadriť svoj názor a potom sledujte v diskusnom priestore prudký následok debaty – ak chcete vytvoriť rýchly príspevok, ktorý povzbudí debatu, toto je skvelé riešenie.

Jedným z lepších doplnkov pre prieskum verejnej mienky, s ktorým som sa stretol, je doplnok Responsive Poll, ktorý stojí Code 14 $ za CodeCanyon. Výsledky prieskumu sa zobrazia v responzívnych animovaných grafoch, z ktorých si môžete vybrať zo siedmich štýlov: stĺpcový graf, koláčový graf, šiška, čiarový graf, radarový graf, polárny graf a ukazovatele priebehu zavádzania – všetky štýly vyzerajú skvelo , Prieskumy sú plne prispôsobiteľné a môžete vybrať ľubovoľný počet možných odpovedí.

Anketu môžete vložiť priamo do svojho obsahu pomocou jednoduchého skratkového kódu a pomocou toho istého krátkeho kódu môžete pridať ankety do ľubovoľnej oblasti miniaplikácií – v čase písania nie je k dispozícii žiadna špeciálna miniaplikácia, ale na tom pracuje vývojári.

Generujte hlášky pomocou súťaží: ContestHopper (ZADARMO)

ContestHopper

Ľudia radi získavajú veci zadarmo, takže ich využite vo svoj prospech: spustenie súťaže s úžasnou cenou môže pre vaše webové stránky priniesť veľa zvukov. Ak ste však ešte nezaviedli súťaž, môže sa zdať, že vedieť, ako ju spustiť, zastrašovať. Odporúčam vám nainštalovať bezplatne ContestHopper doplnok na vašom webe.

ContestHopper vám umožňuje pridať na svoju webovú stránku čistý vzhľad súťaže. Môžete to zobraziť kdekoľvek na svojom webe pomocou skráteného kódu alebo pomocou špecializovaného miniaplikácie. Formulár súťaže je plne prispôsobiteľný: môžete nastaviť nadpis a text hlavičky vrátane farby pozadia a písiem – z viac ako 600 písiem Google – a tiež časový rámec súťaže. Môžete tiež špecifikovať vstupné požiadavky – aké podrobnosti sa musia ponechať, vstupné limity na osobu a či je na overenie zápisu potrebný dvojitý vstup..

Po zadaní umožní doplnok používateľovi zdieľať konkurenciu na jednom z hlavných sociálnych kanálov – za to môžete odmeniť viac príspevkov. Nakoniec, keď vyprší časový rámec súťaže, doplnok náhodne vyberie víťaza.

Priama komunikácia: Generátor kontaktných formulárov (15 USD)

Generátor kontaktných formulárov

Návštevník vás niekedy bude chcieť osloviť, ale nebude sa cítiť pohodlne nechať svoj dotaz vo verejnom prostredí, napríklad v sekcii komentárov. Najjednoduchší spôsob prijímania správ od návštevníkov je inštalácia doplnku kontaktného formulára. Väčšina z nás už bude oboznámená s množstvom doplnkov pre kontaktné formuláre – najmä bezplatne Kontaktný formulár 7, a prémiové zásuvné moduly Gravity Form – ale dnes chcem ponúknuť niečo iné: doplnok Generátor kontaktných formulárov, ktorý je k dispozícii len za 15 dolárov.

Generátor kontaktných formulárov je výkonný doplnok na tvorbu formulárov, ktorý vám umožňuje vytvárať skvelo vyzerajúce kontaktné formuláre pomocou intuitívneho rozhrania drag and drop. Všetky formuláre sú plne citlivé a majú takmer neobmedzený počet možností prispôsobenia. Svoje formuláre môžete rýchlo a ľahko upravovať – ​​môžete si vybrať požadované písmo z ponuky viac ako 600 webových fontov Google, ako aj úplnú kontrolu nad farbou písma, pozadia, orámovania a tlačidla.

Svoj formulár môžete ľahko nakonfigurovať jednoduchým pretiahnutím prvkov podľa potreby – do formulára môžete pridať začiarkavacie políčka, prepínače a rozbaľovacie zoznamy. Šírka každého prvku je tiež posúvač. Existujú tiež pokročilé prvky, ako je čas, dátum, adresa URL a captcha, pričom doplnok pred prijatím odoslania overí formát každého záznamu. Nakoniec môžete integrovať všetky hlavné autoresponder služby, vrátane MailChimp a AWeber.

Extra komunikačné kanály: HelloBar (ZADARMO)

HelloBar

Od najstarších dní na internete správcovia webu pochopili dôležitosť rozširovania zoznamu e-mailov – existuje niekoľko lepších spôsobov, ako ďalej rozvíjať svoju interakciu s publikom. Zoznam e-mailov vám umožňuje komunikovať s predplatiteľmi priamo prostredníctvom ich doručenej pošty, čo rozširuje váš dosah za hranice vašich webových stránok a obsahu, ktorý publikujete..

Existuje niekoľko doplnkov pre zoznamy e-mailov, s mnohými krokmi po jemnej hranici medzi príliš rušivým prístupom a nedostatkom pozornosti na prilákanie účastníkov.. HelloBar je fantastickým riešením tohto problému a priťahuje len dostatočnú pozornosť bez toho, aby sa cítil neúnosný.

HelloBar je jednoduchý formulár na prihlásenie, ktorý klesá nadol z hornej časti stránky. Môže byť integrovaný s deviatimi automatickými službami – vrátane tých veľkých, AWeber a MailChimp. Ak ešte nemáte predplatné automatických odpovedí, HelloBar uloží vaše zachytené e-mailové adresy za vás.

Samotný HelloBar je plne prispôsobiteľný – môžete upravovať svoju správu, písma, farbu písma a farbu tlačidiel, aby ste maximalizovali počet konverzií. Zobrazí sa demo verzia vášho panela, ktorá vám umožní hrať sa s týmito možnosťami prispôsobenia v reálnom čase. Tyče samy vyzerajú fantasticky a so všetkými dostupnými farbami môžete vytvoriť niečo pozoruhodné a pritom sa stále prispôsobovať farebnej schéme svojho webu. Môžete dokonca vytvoriť viac HelloBars a spustiť testy a / b, aby ste zistili, ktorý z nich má najlepšiu výkonnosť – dashboard HelloBar vám umožňuje nastaviť, ako často sa majú jednotlivé zobrazovať, ako aj výsledky sledovania.

Keď ste so svojím dizajnom spokojní, môžete na svoj web pridať HelloBar pomocou jednoduchého kódu HTML, ktorý sa pridá tesne pred záverečnú značku. Máte tiež možnosť stiahnuť si vlastný predkonfigurovaný doplnok WordPress, stiahnutý z dashboardu HelloBar – jednoducho stiahnite a aktivujte tento plugin a HelloBar sa okamžite stane aktívnym.

Záverečné myšlienky

Takže to máte: päť jednoduchých doplnkov na zlepšenie vašej interakcie s publikom. Ak vážne uvažujete o vybudovaní lojálnej komunity, ktorá zabráni zaplaveniu návštevníkov, sú to všetky skvelé stratégie, ktoré môžete použiť – môžu dokonca poskytnúť určitú ochranu pred najhorším dopadom, ktorý môže mať aktualizácia algoritmu Google na váš web..

A nezabudnite: interakcia s publikom je zábava – možno najlepším dôvodom na častejšie spojenie s publikom!

Môžete mi odporučiť ďalšie doplnky WordPress podporujúce interakciu? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me