Doplnky WordPress pre sociálne médiá na zvýšenie prenosu

Návštevnosť je skutočne životnou silou každej webovej stránky na internete. Bez adekvátneho prenosu vám stačí iba kód a obsah. Nemáte firmu a ak neregistrujete veľký počet prístupov pravidelne, nemáte ani marketingový nástroj. Ako však získate viac ľudí, aby navštívili váš web? S týmito sociálnymi médiami WordPress pluginy samozrejme!


Po prvé, musíte sa ubezpečiť, že váš WordPress SEO je prvotriedny, pretože vyhľadávacie nástroje nemôžeme ignorovať ako najväčší zdroj návštevnosti na webe. Po druhé, musíte zdieľať (alebo dať svojim používateľom šancu zdieľať) svoj obsah prostredníctvom sociálnych sietí, čo je ďalší skvelý zdroj webového prenosu, ktorý je druhýkrát vo vyhľadávacích nástrojoch..

V nedávnej minulosti sme predstavili najlepšie doplnky pre sociálne médiá pre WordPress. Tento druhý zoznam sa snaží stavať na tomto príspevku tým, že vám poskytuje ďalších dvadsať (20) doplnkov na šírenie vášho obsahu, ako je napríklad požiar, na sociálnych sieťach a na zvýšenie návštevnosti..

To mimochodom je tu dvadsať výkonných doplnkov WordPress pre sociálne médiá, ktoré zvyšujú návštevnosť vašich webových stránok alebo ďalšieho projektu. Užite si to!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. VIVO Live Tweets WordPress Plugin

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-vivo-live-tweets-wpexplorer

Zvýšte interakciu na svojom webe pomocou doplnku Vivo Live Tweets WordPress Plugin, ktorý vám umožňuje vkladať tweety na vaše webové stránky na základe polohy, značiek hash (hľadané výrazy) a tweety používateľov. Tento doplnok môže byť užitočný najmä v prípade, ak máte webovú stránku so správami, ktorá by mohla mať veľký úžitok z trendov a smerovaných tweetov.

Stručné funkcie sú ľahko prispôsobiteľné, plne reagujúce, nastavujú počet zobrazovaných tweetov, sú kompatibilné s hlavnými prehliadačmi, majú skrátený kód a ľahko sa používajú. Vivo Live Tweets má skvelé hodnotenie kupujúcich 4,75 / 5,00 a predáva sa iba za 16 dolárov.

2. jQuery Facebook Wall WordPress Plugin

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-jQuery-facebook-wall-WordPress-wpexplorer

Tento doplnok je ekvivalentom Facebooku od Vivo Live Tweety iba s niekoľkými ďalšími funkciami. Napríklad plugin jQuery Facebook Wall WordPress vám umožňuje ľahko umiestniť albumy, fotografie, informačné kanály a udalosti medzi iné veci na vašej stránke WordPress..

Tento doplnok WordPress pre sociálne médiá je dodávaný s úžasnými funkciami, ako sú prekrásne animácie CSS, responzívny dizajn, podpora viacerých zdrojov stránok, svetelná schránka Facebook pre fotografie, komentáre a podobné tlačidlá, ako aj viac ako štyridsať (40) ďalších možností. jQuery Facebook Wall WordPress plugin sa predáva za 17 dolárov a má impozantné hodnotenie kupujúceho 5,00 / 5,00.

3. Ľahké sociálne metriky Pro WordPress Plugin

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-Easy-sociálno-metriky-Pro-for-WordPress-wpexplorer

Keď sa vaša stratégia v oblasti sociálnych médií začne vyplácať, budete potrebovať riešenie sociálnych metrík na sledovanie výkonnosti vášho obsahu na sociálnych sieťach. Tu prichádza Easy Social Metrics Pro pre WordPress.

Tento doplnok pre sociálne médiá sa ľahko inštaluje a používa, dodáva sa s veľkým dashboardom, automaticky zbiera údaje a potom poskytuje podrobné správy, ktoré vám umožňujú sledovať váš obsah až na dvanástich (12) veľkých sociálnych sieťach. Doplnok Easy Social Metrics Pro pre WordPress je dodávaný s ďalšími funkciami vrátane widgetu na zobrazenie vašich najlepších sociálnych príspevkov. Doplnok je relatívne nový (uverejnený 2. septembra 2014), takže zatiaľ nie je hodnotený. Zákazníci však hovoria o doplnku skvelé veci. Tento doplnok vás nastaví iba na 28 dolárov.

4. Sossy – Sociálny profil a počítadlo pre WordPress

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-Sossa-sociálne profily-and-counter-for-WordPress-wpexplorer

Vedeli ste, že preukázanie spoločenských dôkazov môže zvýšiť zapojenie používateľov a spoločenské aktivity na vašom webe? Po vygenerovaní návštevnosti z vyhľadávacích nástrojov, sociálnych médií alebo kdekoľvek inde by ste mali zastreliť a Sossy vám dá presne to, čo potrebujete.

Sossy je najlepšie známy pre nasledujúce funkcie: plne responzívny, čo znamená, že vaše sociálne pulty budú vyzerať dobre na akomkoľvek zariadení, neobmedzené sociálne profily, drag and drop, funkčnosť krátkeho kódu, neobmedzené možnosti zobrazenia (tj môžete zobraziť Facebook Likes, sledovateľov Twitteru atď.), Vyrovnávaciu pamäť funkcie na zníženie času načítania stránky a oveľa viac. Sossy plugin pre sociálne médiá pre WordPress bol vytvorený spoločnosťou Phpbits, má vynikajúce hodnotenie 4,80 / 5,00 a predáva sa iba za 14 dolárov. Veľká investícia pre váš web WordPress.

5. Karty sociálnych sietí pre WordPress

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-sociálno-network-tabs-for-WordPress-wpexplorer

Z Design Chemical, elitný autor knihy Sociálny prúd WordPress, prichádza s ďalším výkonným doplnkom WordPress pre sociálne médiá, ktorý vám pomôže „… kombinovať všetky vaše obľúbené profily sociálnych sietí a kanály na úhľadné snímky alebo statické karty“. A máte veľa priestoru na vytvorenie úžasných kariet, pretože tento doplnok podporuje šestnásť (16) sociálnych sietí a až šesťdesiatdeväť (69) typov kanálov.

Medzi ďalšie funkcie patrí rýchle načítanie AJAX, funkčnosť krátkych kódov, flexibilné polohovanie, ľahko prispôsobiteľné rozhranie, drag and drop rozhranie a úplná dokumentácia, aby som spomenul aspoň niektoré. S približne 4 000 predajmi a hodnotením 4,53 / 5,00 môžeme dospieť k záveru, že spoločnosť Design Chemical sa zaviazala k dokonalosti a kvalite. Karty sociálnych sietí pre WordPress platia za 14 dolárov, ale doplnok stojí za každý cent.

6. Jednoduchý sociálny priečinok Doručená pošta WordPress pre Facebook, Twitter a Google+

-Google 20 super-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-simple-sociálno-inbox-facebook-twitter-PLUS-wpexplorer

Prejdite so svojím marketingom sociálnych médií WordPress na vyššiu úroveň pomocou Simple Social Inbox, doplnku WordPress pre sociálne médiá ako žiadny iný. Jednoduchý sociálny priečinok Doručená pošta, ktorý vyvinul dtbaker, elitný autor, stojí iba 18 dolárov a má vynikajúce hodnotenie kupujúcich 4,33 / 5,00, vám umožňuje zdieľať blogové príspevky na Facebooku, Twitteri a Google+ jediným kliknutím priamo z vášho Správcovská oblasť WordPress.

Okrem toho môžete na hlavnom paneli WordPress sledovať výkon svojich sociálnych odkazov a odpovedať na sociálne správy (komentáre, tweety atď.)! Aké cool. dtbaker nalial do tohto doplnku pre sociálne médiá kreativitu a genialitu!

Podľa autora je Simple Social Inbox skvelou alternatívou k Hootsuite. Skutočnosť, že si môžete vychutnať funkcie podobné hu-tsuite priamo na hlavnom paneli WordPress, robí tento doplnok vzrušujúcejším. Kričte na dtbakera na vytvorenie skutočne jedinečného doplnku pre sociálne médiá pre WordPress, aj keď v čase písania podporuje iba tri (3) sociálne siete.

7. Pinterest Automatické pripájanie WordPress Plugin

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-Pinterest automatická-pin-plugin-wpexplorer

Od uvedenia na trh v roku 2010, Pinterest vzrástol rovnako ako sociálna sieť založená na tabuli ako aj zdroj dopravy. Pinterest v skutočnosti súťaží priaznivo s likes Google+, LinkedIn a YouTube, pokiaľ ide o zvýšenie premávky. Musíte sa zapojiť do tohto obrovského zdroja prenosu a plugin Pinterest Automatic Pin je presne to, čo potrebujete.

Tento doplnok WordPress pre sociálne médiá vám dáva možnosť automaticky pripnúť neobmedzené množstvo obrázkov na vaše dosky Pinterest. Môžete dokonca pripnúť svoje odporúčané obrázky (alebo prvý obrázok v každom príspevku), hromadne pripnúť viacero obrázkov a prepojiť špendlíky s vašimi príspevkami.. automaticky. Stačí nainštalovať doplnok a vaša práca je hotová.

Pinterest Plugin Automatic Pin podporuje WooCommerce (automatické pripínanie obrázkov produktu), vlastné typy príspevkov, kolíky podľa kategórie a vlastné taxonómie. Doplnok sa dodáva s ďalšími funkciami, ktoré nie sú uvedené vyššie, ako aj s bezplatnou podporou. Pinterest Automatický doplnok Pin WordPress má viac ako 1 200 predajov, vynikajúce hodnotenie 4,30 / 5,00 a predáva sa iba za 15 dolárov.

8. Doplnok DITTY Twitter Ticker WordPress

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-popevok-twitter-ticker-wpexplorer

Ide skôr o doplnok, pretože vyžaduje Ditty News Ticker (zadarmo) pracovať. Okrem toho môžete použiť program Ditty Twitter Ticker na vytvorenie viacerých kanálov Twitter pre vaše stránky WordPress. Vďaka množstvu možností vám tento doplnok umožňuje zobraziť vaše informačné kanály v zozname, rotátore, posúvači alebo miniaplikácii. Môžete vytvoriť informačný kanál tweetov z viacerých účtov Twitter a názvov produktov. Ditty Twitter Ticker má vynikajúce hodnotenie 4,33 / 5,00, bol zakúpený viac ako osemsto (800) krát a stojí iba 7 dolárov.

9. Doplnky WordPress pre sociálne platby

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-sociálno-platby, wpexplorer

Mnoho vývojárov vytvorilo doplnky pre sociálne médiá WordPress, ktoré používateľom umožňujú „platiť“ pomocou tweetu alebo +1, aby videli obmedzený obsah. Len málo z týchto doplnkov sa však môže zhodovať s eleganciou a ľahkosťou používania, ktoré prichádzajú s doplnkom Social Payments WordPress od spoločnosti Butterfly Media.

Sociálne platby sú kompatibilné s hlavnými prehliadačmi, WordPress 3.9 a umožňujú úplné prispôsobenie. Doplnok navyše podporuje krátke kódy, takže môžete kdekoľvek pridať svoje sociálne platobné ikony. Je to skvelé, musíte vidieť doplnok v akcii, aby ste mu uverili. Tento relatívne nový doplnok sa predáva iba za 18 dolárov.

10. Doplnok WordPress Theatre Instagram Theater

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-Instagram-divadelné wpexplorer

Ste aktívny na Instagrame? Ak zistíte, že posielate obrázky na Instagram niekoľkokrát každý deň, môžete ich pomocou pluginu Instagram Theatre plugin ľahko a štýlovo vytiahnuť a zobraziť na svojom webe WordPress. Čo je viac? Doplnok vám pomôže vylepšiť vašu hru Instagram, ak zaostávate.

Divadlo Instagram vám umožňuje vytvárať krásne galérie / portfólio Instagramu na vašej webovej stránke WordPress bez veľkého úsilia. K dispozícii je niekoľko rozložení, vrátane zoznamu, mriežky a celej obrazovky. Doplnok je plne responzívny, má hodnotenie kupujúceho 4,3 / 5,00 a predáva sa za 14 dolárov.

11. Doplnok WordPress pre sociálnu skrinku

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-sociálno-skrinky-for-WordPress-wpexplorer

Bez ohľadu na to, aký veľký je váš obsah, ľudia jednoducho nekliknú na tlačidlá sociálnych sietí tak často, ako by ste chceli. Ako sa dostať k tomu, aby ľudia „platili“ pomocou tweetu alebo Google +1, aby získali prístup k vášmu najcennejšiemu obsahu? Social Locker pre WordPress je krásne navrhnutý doplnok pre sociálne médiá, ktorý vám pomôže zvýšiť sociálny výkon vašich webových stránok, získať expozíciu a vytvoriť komunitu sledovateľov ľahko a rýchlo. Social Locker pre WordPress bol zakúpený viac ako 3 600 krát, má pôsobivé hodnotenie 4,68 / 5,00 a predáva sa za 24 dolárov.

12. Zábavný doplnok Facebook Popup WordPress

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-funny-facebook-pop-up-wpexplorer

Kto by sa chichel nepoužíval raz za čas? Smiech je najlepším liekom. Hovorí sa, že ak by ste chceli, aby sa vaši návštevníci webu smiali a zároveň zvýšili svoje sociálne skóre, budete potrebovať tento Funny Facebook Pop-Up.

Na začiatku je v rozbaľovacej ponuke typické tlačidlo Like a pre komiksové tlačidlo Dislike, na ktoré nie je možné kliknúť. Áno, pohybuje sa myšou. Stačí povedať, že na konci stránky sa vám môže páčiť iba to, čo sa vám páči, alebo zatvorenie kontextového okna. V každom prípade sa budete smiať. Funny Facebook Pop-up má hodnotenie kupujúceho 4,00 / 5,00 a stojí iba 5 dolárov.

13. ULTIMATE WP Social Deux WordPress Plugin

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-ultimate-sociálno-deux-wpexplorer

Vďaka úžasnému hodnoteniu 4,68 / 5,00, vyše 1700 predajom a množstvu skvelých funkcií je Ultimate Social Deux sociálnym mediálnym doplnkom, ktorý chcete na svojich webových stránkach riadiť spoločenskou aktivitou. Ultimate Social Deux funguje hneď po vybalení a dobre sa hrá s ostatnými doplnkami WordPress. Hlavnými funkciami sú, že doplnok je super rýchly, plne citlivý, obsahuje vlastné farby, automatické aktualizácie, podporu viacerých jazykov atď. Ultimate Social Deux ide za pouhých 14 dolárov.

14. Socialslider Univerzálny sociálny bočný panel Doplnok WordPress

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-socialsider-wpexplorer

Doplnok sociálnych médií SocialSider je prinajmenšom krásny. S viac ako šesťdesiatimi (60) sociálnymi ikonami, šiestimi (6) farebnými štýlmi a elegantným dizajnom okrem iných jedinečných funkcií vám SocialSider pomôže vytvoriť krásny sociálny bočný panel v priebehu niekoľkých minút. Tento doplnok sociálnych médií WordPress má vynikajúce hodnotenie 4,9 / 5,00 a predáva sa za 13 dolárov, čo vám tiež poskytne veľkú podporu..

15. ShareIt – útržky zdieľateľného obsahu WordPress Plugin

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-ShareIt-wpexplorer

Urobil som zvyk zvyknúť si chváliť kreativitu, kedykoľvek to vidím. Elliot si vybral nápad a pridal okraje útržkov obsahu s možnosťou zdieľania pomocou svojho jedinečného doplnku ShareIt. Plugin je najlepšie známy pre niektoré skvelé funkcie, ako je jeho schopnosť zdieľať rôzne sociálne siete, ako sú Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn a Tumblr, okrem iného, ​​plne responzívny dizajn, viac možností zarovnania (tj umiestniť úryvky doľava, na vpravo alebo v strede), integrácia do vizuálneho editora WYSIWYG, vlastný CSS, integrácia ikon FontAwesome, veľká podpora a ďalšie. ShareIt má úžasné hodnotenie 4,62 / 5,00 a stojí iba 14 dolárov.

16. Jetpack Sharing na WordPress.com

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-jetpack-zdieľanie-wpexplorer

Museli ste už počuť o Jetpacku. Tento doplnok je dodávaný s množstvom skvelých modulov vrátane zdieľania, ktoré vám umožňujú pridať do vášho obsahu krásne tlačidlá zdieľania v sociálnej sieti. Zdieľanie Jetpack Sharing podporuje okrem iného niekoľko sociálnych sietí, medzi ktoré patria Facebook, Twitter, Google+, LinkedIn, Reddit, Digg, StumbleUpon a Pinterest. Inštalácia, aktivácia a používanie je jednoduché. Modul Jetpack Sharing vám navyše umožňuje presúvať sociálne tlačidlá a usporiadať ich podľa svojich predstáv. Jetpack má viac ako dvanásť (12) miliónov stiahnutí a hodnotenie 3,9 / 5,00. Tento modul zdieľania sa vám bude páčiť, ak oceníte jednoduchý a čistý dizajn.

17. Mashshare Social Sharing Buttons Free WordPress Plugin

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-share-gombíky mashshare-wpexplorer

Mashable.com získala spoločenské zdieľanie priamo so svojím jedným zo systémov sociálneho zdieľania, ktorý zhŕňa a zobrazuje celkový počet zdieľaní v hornej časti každého príspevku. Tlačidlo Zdieľať MashShare vám dáva možnosť replikovať sociálne tlačidlá spoločnosti Mashable na vašom webe. Doplnok nenačítava žiadne externé skripty a využíva ukladanie do pamäte cache, čo znamená jeho rýchle uberanie. Navyše je kompatibilný so všetkými motívmi WordPress a má funkciu krátkych kódov, takže môžete umiestniť sociálne tlačidlá kdekoľvek, kde sa vám páči.

18. FLARE bezplatný doplnok WordPress

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-vzplanutia wpexplorer

Po zaregistrovaní sa na filamentový účet (jednoduchý a bezplatný) sa rýchlo dozviete, že Flare prichádza s množstvom flexibilných možností. Pre začiatočníkov sa sociálne tlačidlá ľahko konfigurujú a prispôsobujú. Navyše. Flare prichádza s vynikajúcim používateľským rozhraním, ktoré vám umožní vytvoriť požadovaný sociálny zážitok. Skutočne máte na starosti sociálny marketing na svojom webe WordPress, pretože spoločnosť Flare bude mať ľudí, ktorí budú zdieľať váš obsah a budú vás v dohľadnom čase sledovať. Tento doplnok je vytvorený pomocou jQuery, podporuje tiež hlavné prehliadače.

19. Sociálny panel s nástrojmi, doplnok WordPress zdarma

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-pre-WordPress-sociálno-toolbar-wpexplorer

Usporiadajte všetky svoje sociálne tlačidlá na vizuálne príťažlivej lište nástrojov pomocou neuveriteľného doplnku Sociálna lišta. Inými slovami, doplnok pre sociálne médiá na sociálnych sieťach vám umožňuje pridať ľahko prispôsobiteľný panel s nástrojmi do päty vašej webovej stránky. Panel s nástrojmi si môžete prispôsobiť podľa vlastného výberu farieb (napr. Farby značky). Doplnok je plne responzívny a pomôže vám zvýšiť angažovanosť na vašom webe bez toho, aby mu prekážali čitatelia.

20. Spoločenské zdieľanie prostredníctvom doplnku Danny Free WordPress

20 úžasné-sociálne-Media-plugins-for-WordPress-sociálno-zdieľanie-by-Danny wpexplorer

Tento doplnok WordPress pre sociálne médiá vám prináša Danny van Kooten, človek, ktorý vyvinul populárny doplnok MailChimp WordPress okrem iných skvelých doplnkov WordPress. Tento doplnok je rýchly, flexibilný a jednoduchý. Vďaka zdieľaniu viac ako pätnástich tisíc (15 000), vynikajúcemu hodnoteniu 5,0 / 5,0 a množstvu úžasných funkcií vám sociálne zdieľanie od Danny pomôže posunúť vašu hru na zdieľanie na novú úroveň. Doplnok potom pracuje s WordPress 3.5 alebo vyšším a podporuje viac jazykov, ako aj funkčnosť krátkych kódov.

Vaše myšlienky na doplnkoch WordPress pre sociálne médiá

Teraz, keď máte k dispozícii dvadsať ďalších úžasných doplnkov pre sociálne médiá WordPress, nie je dôvod, prečo by mala byť vaša stránka WordPress slabá, pokiaľ ide o marketing sociálnych médií. Zároveň nezabudnite, že kvalita a hodnota prinesie viac ľudí zdieľaniu vášho obsahu. Ktoré doplnky WordPress pre sociálne médiá používate na svojom webe WordPress? Zdieľajte tento príspevok a prispievajte k nemu prostredníctvom sekcie komentárov uvedenej nižšie. Všetko najlepšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map