Najlepšie CSS Live Editor WordPress Pluginy 2020

Prispôsobenie dizajnu vašich stránok nebolo nikdy také ľahké. Pomocou doplnku živého editora doplnkov WordPress CSS môžete teraz vytvoriť jedinečný web, ktorý vyhovuje vašim konkrétnym konštrukčným špecifikáciám a odráža imidž vašej značky..


Až donedávna sa použitie CSS na zmenu vzhľadu vašich stránok prenechávalo hlavne webovým dizajnérom. Teraz je však k dispozícii celý rad doplnkov pre živé editory WordPress CSS, ktoré vám pomôžu prispôsobiť vaše stránky. Niektoré vyžadujú trochu znalosti kódovania, zatiaľ čo iné nepotrebujú žiadne skúsenosti s kódovaním. A všetky z nich vám umožňujú pracovať na rozhraní vášho skutočného webu v reálnom čase.

V tomto článku sa zameriame na to, čo presne je plugin pre editor editorov CSS, aké sú dostupné zásuvné moduly pre editorov CSS WordPress a čo treba hľadať pri výbere jedného.

Čo je doplnok Live Editor aplikácie WordPress CSS?

Doplnok živého editora CSS WordPress vám umožňuje prispôsobiť vzhľad vašej témy. Na rozdiel od priamej úpravy súborov CSS alebo použitia štandardného doplnku CSS v bažine, živý doplnok editora CSS WordPress vám umožňuje pracovať na prednej časti vášho webu. To znamená, že vaše zmeny môžete sledovať naživo v reálnom čase tak, ako ich robíte.

Doplnok aktívneho editora WordPress CSS

Používanie doplnku pre živé editory WordPress CSS vyžaduje zadanie kódu alebo úpravu ovládacích prvkov na klientskom rozhraní. To znamená, že môžete sledovať, ako sa vaše zmeny odohrávajú počas písania. Nielen to, práca na strane orientovanej na návštevníka webu vám ušetrí čas prepínaním medzi kartami a neustále stláčaním obnovovania.

Ovládací panel doplnkov WordPress CSS Live Editor

Doplnky aktívneho editora CSS WordPress, ktoré nevyžadujú úpravu CSS, priamo zobrazujú ovládací panel na prednom konci vášho webu, ktorý vám umožňuje vykonávať zmeny v dizajne vašich stránok pomocou vizuálneho rozhrania. Funguje to veľmi jednoducho tým, že jednoducho ukážete a kliknete na prvok na stránke a potom vyberiete nové nastavenie z dostupných možností. Výber jednej z doplnkov živého editora CSS WordPress s touto funkciou je ideálna pre tých, ktorí chcú prispôsobiť vzhľad svojich stránok, ale nevedia písať CSS..

Akýkoľvek typ doplnku pre živé editory WordPress CSS, ktorý používate, konečné výsledky sú v podstate rovnaké. Získate pre svoj web originálny a osobný dizajn. Vďaka komponentu so živým editorom ušetríte nielen čas a námahu, ale môžete si tento proces skutočne užiť.

Čo hľadať v doplnku WordPress CSS Live Editor

To, čo hľadáte v doplnku CSS live editor, bude do veľkej miery závisieť od vašej úrovne znalostí CSS alebo zážitku z kódovania.

Ak sa nebojujete, nemusíte sa obávať, boli vytvorené niektoré pluginy so živými editormi CSS, ktoré používajú úplne začiatočníci. Budete si však musieť vybrať doplnok pre živé editory s ovládacím panelom, ktorý vám umožní jednoducho ukazovať a klikať na vykonanie zmien. Za zmienku však stojí, aké prvky si môžete prispôsobiť, pretože každý doplnok je iný.

Skúsenejší vývojári môžu potrebovať doplnok, ktorý vám umožní sami zadať alebo upraviť kód. Dobrá voľba je taká, ktorá vám poskytne pomocnú ruku pri kóde a upozorní na akékoľvek chyby. Medzi ďalšie funkcie doplnkov, ktoré treba hľadať, patria vaše skúsenosti:

 • Funguje to so všetkými témami a doplnkami WordPress?
 • Ponúka nejaké vopred vyrobené vzory?
 • Môžete pracovať v režime konceptu pred zverejnením zmien?
 • Ukladá to prírastkové zmeny za chodu, takže môžete v prípade potreby svoju prácu vrátiť späť?
 • Poskytuje podrobnú dokumentáciu, návody a podporu?

Takže teraz viete, čo je potrebné zvážiť pred výberom. Poďme sa pozrieť na rôzne dostupné doplnky editora WordPress CSS, ktoré sú k dispozícii.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. CSS Hero

CSS Hero

Info & DownloadView The Demo

CSS Hero je prémiový živý doplnok editora tém WordPress, ktorý vám umožňuje prispôsobiť takmer všetky aspekty dizajnu témy. Robí to pomocou intuitívneho rozhrania point and click, ktoré funguje na prednej časti stránky, bez toho aby ste museli zadávať riadok CSS, ak si budete priať. Preto, aj keď nemáte vôbec žiadne znalosti v oblasti kódovania, môžete tento doplnok použiť na zmenu dizajnu svojich stránok.

CSS Hero má niekoľko obzvlášť pozoruhodných funkcií. Po prvé, uloží všetky vaše úpravy, takže môžete vrátiť späť akúkoľvek prácu, ktorú ste vykonali, alebo sa vrátiť k určitému bodu v pracovnom postupe. Už sa nemusíte báť, že urobíte chybu a rozbijú vaše stránky.

Po druhé, CSS Hero ponúka „hotové štýly“ a „tematické motívy“. Získate tak stovky návrhov a 29 predpripravených rozložení, z ktorých si môžete vybrať ako východiskové miesto pre svoj web. Takže aj tí z nás, ktorí nemajú inšpiráciu alebo víziu dizajnu, môžu vytvoriť miesto, na ktoré sú hrdí.

CSS Hero je jedným z najpôsobivejších doplnkov živého editora CSS WordPress, ktorý vám umožní ľahko prispôsobiť vzhľad stránok bez ohľadu na to, či ste začiatočník kódovania alebo vývojár webu. Pred nákupom CSS Hero za pouhých 19 dolárov sa oplatí skontrolovať, či tento doplnok bude fungovať s vašou témou. CSS Hero pracuje na mnohých témach pripravených na Hero a poskytuje vám popis, percento kompatibility (celkové skóre fyi dosahuje najvyššie najvyššie hodnotenie 99% – oveľa vyššie ako iné najpredávanejšie prémiové témy) a živé testovacie stránky pre každú z nich. Môžete tiež vyskúšať CSSHero RocketMode aby bol prístupný pre vašu aktuálnu tému.

CSSHero Summer Sale

Práve teraz môžete ušetriť až 50% na CSSHero počas letného predaja! Nie je potrebný žiadny kód, pri pokladni bude zľava použitá. Ponuka končí 9. augusta 2016.

Ušetrite až 50% na CSSHero

2. Žltá ceruzka

Žltá ceruzka

Info & DownloadView The Demo

Yellow Pencil je editor WordPress Visual CSS Style a ďalší doplnok, ktorý nevyžaduje žiadne kódovanie. To znamená, že je tu zabudovaný editor CSS pre tých, ktorí radi upravujú svoje štýly ručne. Tento doplnok funguje na front-ende 100% a umožňuje vám vidieť a pracovať na vašom webe v reálnom čase. Bol vytvorený, aby vám umožnil prispôsobiť akýkoľvek prvok ľubovoľnej témy alebo doplnku a umožňuje vám upravovať tému v priebehu niekoľkých minút alebo prepracovať celý vzhľad svojej webovej stránky, ak si budete priať..

Žltá ceruzka umožňuje ľahko zvýrazniť jednotlivé selektory CSS, vďaka čomu je vaša téma rýchla a bezbolestná. Tento doplnok sa môže pochváliť viac ako 300 pozadiami, 600+ rodinami fontov a 50+ animáciami, z ktorých si môžete vybrať, čo vám umožní prispôsobiť si tému tak, aby vyhovovalo obrazu vašej značky. Žlté stránky tiež prichádzajú s rozsiahlou dokumentáciou a podporou pre tých, ktorí predtým nepoužívali živé doplnky editora CSS WordPress.

Žltá ceruzka vám vráti 23 dolárov a je kompatibilná so všetkými témami a doplnkami WordPress. Opäť je to skvelá voľba pre začiatočníkov aj skúsených web dizajnérov.

3. TJ Custom CSS

TJ Custom CSS Plugin

TJ Custom CSS od Theme Junkie je bezplatný doplnok WordPress, ktorý vám umožní prispôsobiť si web pomocou rozhrania front-end. Tento doplnok bol navrhnutý s ohľadom na programátory a nie je to doplnok, ktorý by sa odporúčal tým, ktorí neveria v CSS..

Podobne ako mnoho z týchto doplnkov, TJ Custom CSS používa CSS manažéra na pridanie vlastného CSS na vaše stránky, čím prepíše akúkoľvek tému alebo predvolené štýly. Na tento panel sa dá pristupovať a pracovať na ňom.

TJ Custom CSS vám však tiež umožňuje zobraziť ukážku vašich zmien v reálnom čase. Pomocou Live Customizer si môžete pozrieť, aký efekt majú vaše zmeny pri pridávaní vlastného CSS. To vám môže ušetriť veľa času, pretože nebudete musieť ďalej ukladať svoju prácu, prepínať karty prehliadača a obnovovať stránky.

TJ Custom je veľmi jednoduchý doplnok, ktorý vám pomôže vytvoriť jedinečný web presne podľa vašich požiadaviek. Ak sa vám páči kódovanie a máte skúsenosti s prispôsobením témy pomocou CSS, môže to byť pre vás ideálny doplnok.

4. SiteOrigin CSS

Editor CSS lokality SiteOrigin

SiteOrigin CSS je bezplatný pokročilý doplnok pre živé editory WordPress CSS od SiteOrigin. Tento doplnok bohatý na funkcie, ktorý je údajne kompatibilný so všetkými témami WordPress, ponúka výber nástrojov na uspokojenie potrieb všetkých jeho používateľov bez ohľadu na ich skúsenosti s kódovaním..

Pre začiatočníkov poskytuje SiteOrigin CSS vizuálny editor. Pozostáva z jednoduchej sady ovládacích prvkov, ktoré vám umožňujú ľahko vybrať štýly, farby a ďalšie nastavenia. Ak vôbec nepotrebujete žiadne znalosti v oblasti kódovania, môžete zmeniť vzhľad stránok pomocou niekoľkých kliknutí.

Pre tých, ktorí majú skúsenosti s manuálnym editovaním CSS a potrebujú viac, SiteOrigin prichádza s dynamickým inšpektorom. To vám pomôže nájsť správny selektor, ktorý sa má použiť na zacielenie na konkrétny prvok, ktorý chcete prispôsobiť. Toto môže byť často najťažšia časť úpravy existujúceho CSS, takže je to veľká pomocná ruka pre tých, ktorí sa stále učia.

Výkonnejší editor CSS doplnku SiteOrigin pre pokročilejších programátorov má automatické dopĺňanie pre selektory aj atribúty CSS. Pomôže vám to tiež nájsť problémy vo vašom CSS pred jeho zverejnením.

Bez ohľadu na to, aké funkcie tohto doplnku používate na prispôsobenie svojho webu WordPress, všetka práca sa odohráva na prednom konci vášho webu v reálnom čase, takže môžete sledovať svoje zmeny hneď po ich vykonaní.

5. Mikrotermemer

Microtherma

Info & DownloadView The Demo

Microthemer je intuitívny a výkonný vizuálny doplnkový editor prémiových editorov WordPress CSS. Môže prispôsobiť vzhľad ľubovoľnej témy alebo doplnku WordPress a je dostatočne ľahký, aby nedošlo k spomaleniu vášho webu.

Microthemer poskytuje možnosti pre začiatočníkov aj profesionálov. Non-coders môžu zmeniť prvky, ako sú farby, písma, obrázky na pozadí a rozloženie stránok, aby sme vymenovali aspoň niektoré. Vývojári môžu ručne pracovať v režime živého náhľadu a kódovať v CSS, SCSS a JavaScript.

Kľúčovou črtou aplikácie Microthemer je to, že vám umožňuje pracovať v režime konceptu. Môžete skúsiť nový dizajn svojho webu alebo stráviť čas vyskúšaním rôznych možností stylingu bez toho, aby to ovplyvnilo dojem publika na vašom webe. Potom, čo budete spokojní s konečným konceptom, môžete všetky zmeny zverejniť naraz.

Microthemer prichádza s mimoriadne dôkladnými výukovými programami, dokumentáciou a podpornými fórami, ktoré vám pomôžu čo najlepšie využiť tento doplnok. Môžete si kúpiť Microthemer za jednorazový poplatok 45 dolárov, ktorý zahŕňa bezplatné aktualizácie na celý život.

Bonus: Ultimate Tweaker

Ultimate Tweaker pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Možno budete chcieť upraviť nielen predný vzhľad svojej webovej stránky, ale aj niektoré používateľské role, prihlasovaciu stránku alebo iné funkcie WordPress. To je miesto, kde sa Ultimate Tweaker pre WordPress môže hodiť. Doplnok je kompatibilný s aktuálnymi verziami WordPress. Väčšina prehliadačov s povoleným jazykom JavaScript zabezpečí, aby fungovali bez problémov.

Ultimate Tweaker obsahuje viac ako 260 rôznych hackov a vylepšení, ktoré umožňujú používateľom (bez znalosti php alebo programovania) konfigurovať a prispôsobovať WordPress. Napriek veľkému počtu funkcií je doplnok veľmi rýchly a optimalizovaný tak, aby načítal iba použité vylepšenia (lenivé načítanie bez využitia pamäte)..

Doplnok tiež podporuje väčšinu motívov, log a ikon a chráni obsah (bez kontextovej ponuky, bez výberu a bez pretiahnutia). Funkcia HTML Minifier pomáha používateľom odstraňovať komentáre, zmenšovať HTML a vytvárať relatívne adresy URL.

Medzi pozoruhodné vlastnosti tohto doplnku patrí ľahké administračné rozhranie s automatickým ukladaním, HTML Minifier a nástroj na vytváranie relatívnych odkazov, možnosť skryť Meta boxy na typoch vlastných stránok, Správca rolí, Režim nezávislého nastavenia rolí, 2 x rýchlejšie / načúvanie načítania, skrytie a role správcu „Ultimate Tweaker“.


Záverečné myšlienky

Všetky tu uvedené doplnkové moduly editora CSS WordPress sú pôsobivé možnosti, ktoré vám pomôžu prispôsobiť vzhľad stránok. Nech si vyberiete ktorýkoľvek doplnok, prečítajte si poskytnutú dokumentáciu, aby ste z nej mohli získať to najlepšie. Čím viac budete rozumieť tomu, ako používať live editor, tým lepšie budú vaše návrhy.

Používate doplnok CSS live editor a ak áno, ktorý z nich? Odporučili by ste to? Prosím, podeľte sa o užitočné tipy alebo pripomienky v komentároch.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map