Najlepšie doplnky pre blokovanie sociálneho obsahu pre WordPress 2020

Príjem spoločenskej trakcie za váš obsah je obtiažny. Predpokladajme, že produkujete skvelý obsah. A prevádzka vyhľadávacích nástrojov privádza na začiatok väčšinu vašich návštevníkov na vaše stránky. Ľudia, ktorí sa konkrétne rozhodli vyhľadávať konkrétne kľúčové slovo alebo reťazec kľúčových slov. Čitatelia, ktorí vyhľadávacie nástroje prinášajú na vaše webové stránky, majú určitú predispozíciu a zaujímajú sa o váš obsah. Pravdepodobne majú partnerskú sieť a sociálne sledovateľov, ktorí zdieľajú svoje záujmy. Až potom budete mať šancu zdieľať svoj obsah na jednom z ich osobných účtov v sociálnych médiách.


Počítam príliš veľa ifs. Ak vytvárate kvalitný obsah, najmä ten, pre ktorý cítite výhody pre svojich čitateľov osobne alebo profesionálne, máte právo očakávať niečo na oplátku. Mnoho webových stránok vrátane programu WpExplorer generuje príjmy z viacerých zdrojov.

Ak však máte ťažkosti so získavaním trakcie so sociálnymi médiami a s hmotným prenosom, napriek produkcii veľkého obsahu, možno budeme musieť ľudí motivovať k častejšiemu zdieľaniu vášho obsahu. Môžeme to urobiť úpravou prístupu k vášmu obsahu na zdieľanie v sociálnych sieťach. Pozrime sa na niektoré z najlepších doplnkov na uzamknutie obsahu, ktoré umožňujú návštevníkovi platiť sociálnymi podielmi!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Sociálna skrinka pre WordPress

Social Locker For WordPress je prémiový doplnok, ktorý pomáha uzamknúť váš najlepší obsah pre zdieľané položky, označenia „páči sa mi“, jeden plusy a tweety. Môžete uzamknúť takmer akýkoľvek obsah, napríklad text, zvukovú knihu, video alebo dokument PDF, ktorý je možné vytlačiť.

SocialContentLock1

Môžete sa rozhodnúť zamknúť obsah na konci článku alebo v celom tele ľubovoľného článku a predsa len odhalíte iba úvod, ktorý by používateľa pokúšal zdieľať obsah, ak si chce celý článok zobraziť. Rovnaké blokovanie obsahu môžete použiť aj na udelenie prístupu k propagačným kódom. Nastavenia tohto doplnku ponúkajú trochu, pokiaľ ide o výber, a umožňujú zvoliť, kedy a kde doplnok selektívne uzamkne obsah.

SocialLockeroptions1

Doplnok umožňuje uzamknutie obsahu na základe možností zdieľania s 8 rôznymi sociálnymi sieťami. Čoskoro do svojich možností pridajú Pinterest a Instagram. Môžete si tiež zvoliť, ako bude obsah blokovaný, napríklad môžete zamknutý obsah jednoducho rozostriť.

BlurrySocialLocker1

Integrácia doplnku s Google Analytics umožňuje zobraziť, koľko ľudí používa skrinku, koľko práve preskočilo zamknutý obsah, koľko ľudí opustilo váš web po tom, čo videli uzamknutý obsah, na ktorých sociálnych sieťach zdieľali váš obsah, a dokonca aj slabosť skrinka, ktorá môže prispieť k zvýšeniu miery odchodov.

StatisticsSocialLocker

Tento doplnok je teda veľmi pôsobivý a komplexný v schopnosti selektívne uzamknúť obsah a efektívne sledovať výhody z analytického panela. Môžete použiť bezplatná verzia doplnku alebo prémiovú verziu. Bezplatná verzia podporuje Facebook Likes, Google 1+ a tweety, prémiová verzia má 5 ďalších možností zdieľania sociálnych médií, 5 ďalších tém a viac tlačidiel na sledovanie sociálnych sietí. Vďaka prémiovej verzii môžete zakázať blokovanie obsahu pre registrovaných používateľov, blokovať oneskorenie a opätovné uzamknutie, exportovať potenciálnych zákazníkov vo formáte CSV a samozrejme získate podporu.

Doplnok pre sociálne zdieľanie a skrinku pre WordPress

Social Share & Locker Pro je v podstate doplnok typu dva v jednom, ktorý zvládne všetky vaše požiadavky na zdieľanie v sociálnej sieti a je dodávaný aj s modulom uzamykania sociálneho obsahu..

SocialSharePro & ContentLocker

Funkcie zdieľania v sociálnych sieťach tohto doplnku sú vynikajúce, ale toto nie je predmetom tohto zápisu. Zaujímajú nás funkcie blokovania obsahu. Pomocou Social Share & Locker môžete na vašich zámkoch nastaviť časovače, ktoré zabránia prístupu k obsahu po malom oneskorení. Doplnok má k dispozícii 8 tém týkajúcich sa skrinky na obsah.

Funkcia blokovania obsahu je povolená iba pre Twitter, Google Plus, Facebook a Linkedin. Ak však dostanete väčšinu svojich sociálnych podielov z vyššie uvedených štyroch kanálov sociálnych médií, nemusíte si robiť starosti..

Automatické sociálne uzamykanie

Jednoduchý bezplatný doplnok, ktorý vám umožňuje vybrať konkrétne adresy URL, konkrétne / všetky stránky a príspevky a potom povoliť uzamknutie obsahu, ktorý zobrazuje obsah, keď sa zdieľal v službách Twitter, Facebook alebo Google Plus. Môžete skryť alebo zobraziť tlačidlo zavrieť a odpočítavanie času.

AutomaticContentLocker

Automatické sociálne uzamykanie plugin je celkom jednoduchý a nemá veľa možností výberu. Správu môžete zmeniť v zámku sociálneho obsahu, ale nemôžete robiť nič iné. Ak však hľadáte jednoduchosť, tento doplnok by mal fungovať dobre.

Sociálna skrinka – zvýšenie prevádzky

Uzamykateľná skrinka na obsah pre všetky typy obsahu s podporou veľkých štyroch sociálnych sietí. Doprava zo sociálnych sietí doplnok rozpoznáva používateľov, ktorí predtým obsah odomkli, a tiež registrovaných používateľov, ak chcete, v takých prípadoch obsah nezamkne.

ContentLockerEditScreen

S Tinymce si môžete vytvoriť ľubovoľný počet zámkov obsahu a upravovať ich tak, aby vyhovovali vášmu štýlu, a urobiť z nich ten správny pre váš web..

Niekoľko vecí a záverečné myšlienky

Normálne by som vás teraz predstavil Ako Gate a dva ďalšie uzamykacie doplnky WordPress založené na Facebooku (Facebook Locker vírusu obsahu pre WordPress, Like 2 Unlock for WordPress). Facebook sa, žiaľ, rozhodol odstrániť aplikácie, ktoré stimulujú zdieľanie v spoločnosti. Rovnako ako Gate, aby sa pokúsila obísť toto pravidlo, používa súbory cookie, ktoré umožňujú čitateľovi navštíviť určitú stránku na Facebooku, na ktorej je prístup k obsahu povolený, a „páči sa mi“. Nie úplne to isté ako predchádzajúce doplnky na uzamknutie obsahu, ktoré na prístup vyžadujú sociálne zdieľanie.

Dňa 7. augusta 2014 Facebook oznámil, že všetky stimulované zdieľanie prostredníctvom Facebooku je zakázané. Domnievajú sa, že neprispieva pozitívne k ich sieti, keď je zdieľanie motivované údajne umelými stimulmi. Uistite sa, že to umožňujú všetky sociálne siete, na ktorých povolíte zámky obsahu. Pokiaľ ide o zdieľanie obsahu, uistite sa, že sú úplne v poriadku.

Osobne si myslím, že ak skutočne tvrdo pracujete na vytvorení stostránkovej eKnihy a za to ju ani neplatíte, určite by ste z nej mali mať úžitok aspoň vo forme sociálneho podielu. Ako už bolo povedané, povoľte blokovanie obsahu pre špeciálny obsah, ktorý ste pracovali mimoriadne tvrdo. Ak na svoje stránky okoreníte zamknutým obsahom, jednoducho to ľuďom pošle nesprávnym spôsobom. Predstavte si, že všetky ostatné príspevky na blogu WPExplorer boli zamknuté? … Presne tak! Blokovanie obsahu používajte veľmi minimálne a efektívne.

Chcete na svoje webové stránky pridať sociálne zdieľanie iným spôsobom (nesúvisí to so zamykaním obsahu)? Pokladňa za tieto užitočné príspevky od iných autorov WPExplorer:

 • Monarch Recenzia: Sociálne zdieľanie doplnku WordPress z elegantných tém
 • Ako pridať sociálne prihlásenie na váš blog alebo webovú stránku
 • 20 úžasných doplnkov pre sociálne médiá pre WordPress

Dúfam, že vám príspevok pomohol. �� Najlepším doplnkom podľa môjho názoru, ktorý je možné použiť na uzamknutie obsahu na základe sociálnych zdieľaní, je Social Locker For WordPress. Ak chcete vidieť, aké to je, vyskúšajte bezplatnú verziu pred zakúpením prémiovej verzie. Alebo ak máte lepší doplnok na blokovanie obsahu, dajte nám vedieť v komentároch!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map