Najlepšie doplnky WordPress na vytvorenie úspešnej zákazníckej skúsenosti

Verný zákazník online

Ako všetci viete, WordPress je preferovanou platformou pre webový dizajn a blogovanie, pretože je flexibilný. S WordPress môžete ľahko vytvoriť vyhľadávací nástroj pre vaše stránky, urobiť z neho pekný vzhľad a osloviť priamo zákazníkov.


To sa dá dosiahnuť vďaka doplnkom. WordPress sprístupňuje doplnky, takže dizajnéri majú nekonečné množstvo možností na prispôsobenie, vyladenie a prehĺbenie obsahu svojho srdca..

Najdôležitejším cieľom každej osoby, ktorá navrhuje web alebo blog, je však to, aby bol čo najzaujímavejší a najpútavejší, aby návštevníci na ňom zostali čo najdlhšie. To, ako dlho zostávajú, naznačuje, aké sú zapojené. Čím dlhšie sa angažujú, tým je pravdepodobnejšie, že sa stanú zákazníkom.

Doplnky môžu pomôcť pri funkčnosti a príťažlivosti stránky, takže obyčajní návštevníci sa premenia na zákazníkov. Tu sa pozriem na niekoľko doplnkov, ktoré pracujú najťažšie na maximalizácii zážitku na mieste pre vašich zákazníkov.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Vytváranie webových stránok vhodných pre spotrebiteľa

Aby bolo možné určiť, aký druh webovej stránky alebo blogu sa má zostaviť a aké doplnky sa majú použiť v procese navrhovania, je nevyhnutné zvážiť kto je zákazník. Pozrite sa, čo ponúkate.

Napríklad, ak je webová stránka určená pre predajcu automobilových súčiastok, musí ísť o internetový obchod s jednoduchou navigáciou, ktorý obsahuje veľa detailov o predávaných častiach. Dizajn musí pozostávať z primárnych farieb, pretože ľudia pracujúci na autách sú prevažne muži. Ak je webová stránka určená pre svadobný obchod, potom musí byť dizajn elegantný a prepracovanejší.

Oba tieto typy webových stránok musia byť ľahko pochopiteľné, atraktívne a funkčné. Doplnky môžu zvýšiť jednoduchosť pre zákazníka. Niektoré doplnky WordPress, ktoré môžu zvýšiť použiteľnosť stránok, ktoré predávajú produkty online, zahŕňajú:

Cart66 Lite

cart66-lite-plugin

Ľahký, ale výkonný doplnok Cart66 Lite WordPress zjednodušuje predaj fyzických aj digitálnych produktov. Predajcovia elektronických kníh z toho môžu mať veľa výhod. Umožňuje tiež predaj služieb, dane od štátu a propagačné akcie.

eShop

eshop-plugin

Doplnok eShop WordPress je ľahko prístupný a je ideálny pre zákazníka, ktorý potrebuje viac platobných brán obchodníka, viac nákupných možností a štatistiku pre nákupy uskutočnené na webe. Je to ďalší skvelý spôsob, ako svojim zákazníkom poskytnúť pohodlie.

Platobný terminál PayPal

platobných platobných terminál-plugin

Pre podniky, ktoré prostredníctvom tohto platobného servera vykonávajú veľa svojich finančných transakcií online, je užitočný doplnok WordPress pre platobný terminál PayPal. Prichádza za poplatok 15 dolárov, ale je spoľahlivý s mnohými možnosťami vykazovania, čo z neho robí užitočnú investíciu pre veľké aj malé podniky..

Pridajte grafické odvolanie

Ďalším dôležitým prvkom kvalitného webového dizajnu WordPress, ktorý môže vylepšiť zážitok zákazníka, je zabezpečenie grafického príťažlivosti stránky bez toho, aby došlo k preťaženiu zmyslov. Keď návštevník pristane na webovej stránke, ktorá obsahuje veľa videí a fotografií s takmer žiadnym textom vysvetľujúcim, o čom sú všetci, návštevník odíde skôr, ako môže kliknúť na čokoľvek. Rovnováha je veľmi dôležitá.

WP-smush-It-plugin

Čas načítania stránky je tiež dôležitý a obrázky, ktoré nie sú optimalizované, môžu stránky značne spomaliť. Použitie doplnku, ako je smush môže pomôcť skrátiť čas potrebný na načítanie obrázkov na vaše stránky, čím sa zlepší zážitok zákazníka.

Pridajte sociálnu integráciu

doplnok digg digg

Zvyšujúce sa zapojenie do spoločnosti je dobrý spôsob, ako predĺžiť čas, ktorý návštevník strávi na vašom webe. To znamená inštaláciu všetkých relevantných doplnkov pre sociálne médiá, aby sa uľahčilo zdieľanie obsahu webových stránok. Niektoré z nich musia obsahovať Digg Digg alebo Plávajúce sociálne panely, Facebook Like Box Widget a propagovať a zdieľanie moduly v Jetpack. Môžete tiež vyvolať diskusiu v sekcii komentárov každého príspevku a zvýšiť tak interakciu so stránkami. Keď sa čitateľ dostane na koniec príspevku alebo stránky (na niektorých typoch stránok), mal by byť nútený vyjadriť svoj názor na danú tému. Kladenie otázok často robí tento trik.

Pridajte relevantnosť

Vylepšite svoje webové stránky so zákazníkmi a vynakladajte maximálne úsilie na poskytnutie relevantného obsahu. Napríklad by ste mohli chcieť návštevníkom ponúknuť možnosť vidieť na svojom webe obsah súvisiaci s konkrétnym príspevkom. V takom prípade môžete pridať súvisiaci doplnok pre príspevky. Jednou z populárnych možností je Ďalšie súvisiace príspevky Príspevok. Tento doplnok zobrazuje súvisiaci obsah pre každý príspevok a dokonca aj pre stránky. K dispozícii je bezplatná verzia a profesionálna verzia. Pro verzia má viac možností prispôsobenia.

Niekoľko základných doplnkov

Počet doplnkov, ktoré sú k dispozícii na vytvorenie vzrušujúcej webovej stránky alebo blogu, je neuveriteľné. Tieto malé vymoženosti zvyšujú funkčnosť a použiteľnosť webových stránok. Môže však byť lákavé ich všetky používať. Je veľmi jednoduché, aby sa každý relevantný doplnok javil ako nevyhnutný. Faktom je, že použitie veľkého množstva doplnkov nie je ideálne. Tu je dôvod:

 • Príliš veľa doplnkov spomaľuje blog alebo web. Každý z nich musí urobiť samostatnú HTML požiadavku, takže výber je dôležitý.
 • Ak výrobcovia ich doplnkov pravidelne nevyrábajú, môžu sa vyskytnúť bezpečnostné problémy. Najlepšie je urobiť malý prieskum, aby ste zistili, ktoré doplnky sú spoľahlivé a bezpečné.
 • Keď vyjde nová verzia WordPress alebo doplnku, môže dôjsť k zvýšenému počtu konfliktov.

Ako už bolo povedané, zúženie výberu na najdôležitejšie doplnky zabezpečí najvyššiu funkčnosť vašich stránok. Okrem tých, ktoré už boli uvedené, môžete zvážiť nasledujúce tri. Tieto doplnky zefektívňujú operácie na webe alebo pridávajú cenné funkcie na zlepšenie zážitku koncových používateľov (vašich zákazníkov):

Celková medzipamäť W3

w3-total-cache

Čas načítania stránky sa urýchli Celková medzipamäť W3. Je to dôležité, pretože rýchlejšie načítanie znamená lepšiu skúsenosť používateľov, lepšie umiestnenie a vyššie konverzie. Má tiež jednoduchú integráciu siete na doručovanie obsahu, ktorá umožňuje ukladanie obrázkov do inej siete, čím sa znižuje zaťaženie servera.

W3 Total Cache je kompatibilný s vyhradenými servermi, virtuálnymi servermi a zdieľaným hostingom. Používa tiež kompresiu HTTP na zmenšenie stránok a zároveň minimalizuje kód CSS a Javascript. Inými slovami, veľa nepotrebných vecí, ktoré zaberajú webovú stránku, je z rovnice odstránené.

Poskytnite podporu živého chatu

poskytnúť podporu živého chatu plugin

Chat na mieste poskytuje návštevníkom okamžitý prístup k zákazníckemu servisu. Ak potrebujete pomoc alebo odpoveď na jednoduchú otázku, Živý chat WordPress Plugin je spôsob, ako poskytnúť jedinečný zážitok zo služieb zákazníkom. Je to najlepšia podpora zákazníkov. Doplnok tiež monitoruje celý web, čo znamená, že dohliada aj na tie stránky, na ktorých nie je integrované tlačidlo živého rozhovoru..

Doplnok WPtouch Mobile

Doplnok WPtouch Mobile

Veľký počet jednotlivcov pristupuje na internet prostredníctvom svojich mobilných zariadení, a preto je dôležité mať mobilnú verziu vašich stránok. Ľudia hľadajú firmy na cestách, takže mobilná verzia môže byť rozdielom medzi zabezpečením nového zákazníka a nie. WPtouch Mobile uľahčuje vytvorenie elegantnej mobilnej verzie vášho webu WordPress. K dispozícii sú bezplatné verzie a verzie Pro.


Celkovo vzaté, pre webové stránky firmy je dôležité mať web, ktorý vytvára spokojnosť zákazníka. Keďže približne 80% spotrebiteľov sa obracia na internet, aby našli obchodné riešenia, hľadajú informácie a ľahko použiteľné webové stránky. Tieto dva prvky vytvárajú auru dôveryhodnosti okolo webovej stránky, ktorá vedie k konverzii. Ak zvážite typ zákazníka, na ktorý sa chcete odvolať, integrujete sociálne prvky a zaistíte, že sa používajú iba potrebné relevantné doplnky, môžete vytvoriť výkonnú webovú stránku, ktorá získa potrebné výsledky..

Aké doplnky vylepšili prostredie pre zákazníkov na vašom webe WordPress?

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map