Najlepšie doplnky WordPress pre blogy viacerých autorov

Prevádzkovanie webovej stránky je náročné. K dispozícii je iba 24 hodín denne a úlohy sa môžu rýchlo hromadiť; písanie obsahu, jeho marketing, propagácia prostredníctvom sociálnych médií, a Odpovede na akékoľvek otázky sú vyčerpávajúce, nehovoriac o časovo náročných.


Väčšina úspešných ľudí si rýchlo uvedomí, že dokážu urobiť len toľko samých, a podnikanie jedného človeka môže ísť len tak ďaleko. V určitom okamihu má zmysel, aby majiteľ podniku delegoval určitú zodpovednosť: umožňuje pracovníkom špecializáciu a zabezpečenie toho, aby sa všetky úlohy vykonávali včas. Veľký a vysoko kvalifikovaný tím dokáže lepšie rozšíriť webovú stránku ako jeden bloger pracujúci samostatne.

Pre blogerov obsah je tvoja vec. Čím viac publikujete s najkvalitnejším obsahom, tým populárnejšie sa stanete, čím viac pritiahnete návštevnosť a tým rýchlejšie sa bude vaše podnikanie rozrastať. Keď vaše webové stránky začínajú generovať príjmy, je rozumné začať písať spisovateľov na tvorbu obsahu vo vašom mene. Nie je žiadnym prekvapením, že väčšina väčších webových stránok prispieva viacerými autormi, a to aj tu v programe WP Explorer..

Výhody práce so spisovateľmi sú síce jasné, nie je to však bez problémov. Budete mať ďalšie problémy s komunikáciou a spoluprácou, potrebujete riešenie na kontrolu a úpravu autorského diela, aby ste sa uistili, že kvalita je neustále vysoká, a musíte zaistiť, aby autori dostali kredit, ktorý si zaslúžia za každý kus..

Na vyriešenie týchto problémov bolo vyvinutých niekoľko doplnkov WordPress, ktoré vám pomôžu efektívne spravovať váš blog pre viacerých autorov. Dnes vám chcem predstaviť šesť najlepších.

Dobrý spisovateľ skontrolujte zadarmo WordPress Plugin

Ak ste na svojom webe zvyknutí robiť všetko pre seba, odovzdanie zodpovednosti za obsahovú produkciu môže byť nervózne zničujúce – koniec koncov, ako bude niekto iný schopný vyhovieť vašim dokonale vysokým štandardom?

Doplnok Good Writer Checkify je skvelým riešením tohto problému. Môžete pridať až desať tipov, ktoré autori sledujú a ktoré sa zobrazujú v metaboxe pod každým príspevkom. Autori to potom môžu použiť ako kontrolný zoznam, aby sa ubezpečili, že implementujú vaše návrhy. Doplnok sa môže zdvojnásobiť aj ako sprievodca štýlom: váš kontrolný zoznam môže obsahovať tipy na optimalizáciu SEO alebo osvedčené postupy pri formátovaní.

Užívateľ Role Editor zadarmo WordPress Plugin

Editor užívateľských rolí

WordPress umožňuje priradiť používateľom päť rôznych „rolí“ vrátane správcu, editora a autora. Každá rola prichádza s vlastnou sadou akcií, ktoré môžu používatelia v tejto skupine vykonávať – ​​inak sa nazývajú povolenia. Správca môže robiť čokoľvek, čo sa mu páči, ale autori čelia ďalším obmedzeniam – napríklad nechcete, aby nepoctiví autor publikoval obsah, ktorý správca neschválil, alebo ktorý nemá prístup k nastaveniam témy. Väčšina obmedzení používateľov je logická, ale niekedy budete chcieť dať skupine používateľov povolenie na vykonanie konkrétnej akcie, ktorú WordPress v predvolenom nastavení nepovoľuje.

Doplnok editora užívateľských rolí vám poskytuje úplnú kontrolu nad akciami, ktoré môže vykonať každá skupina používateľov. Existuje zoznam základných funkcií, z ktorých si môžete vybrať – napríklad nahrávanie médií, pridávanie doplnkov a publikovanie príspevkov – a môžete tiež nastaviť vlastné akcie. Doplnok tiež umožňuje pridať vlastné užívateľské role, pretože predvolených päť užívateľských rolí nemusí postačovať na úplné oddelenie vašich používateľov..

Upraviť tok bezplatného doplnku WordPress

Upraviť tok

Upraviť tok je fantastický doplnok na správu redakčného workflow. Je obzvlášť užitočné, ak máte pracovnú silu zloženú z viac ako len autorov – napríklad, ak pracujete aj s editorom. Doplnok obsahuje vizuálny kalendár na plánovanie vašich príspevkov, ale tiež vám umožňuje priložiť množstvo vlastných stavy k článku. Spolupráca vašich zamestnancov tak uľahčuje spoluprácu: napríklad po prvom koncepte by autor mohol prepnúť stav článkov na „Potrebuje úpravy“ aby editor mohol úlohu rýchlo vyzdvihnúť.

Doplnok Edit Flow navyše umožňuje vylepšenú komunikáciu medzi vaším tímom. Pod textovým editorom môžu editori a autori zanechať súkromné ​​komentáre. Príslušným používateľom bude tiež oznámená zmena stavu alebo komentár k niektorému z ich článkov.

Avatar autora Zoznam zadarmo WordPress Plugin

Zoznam autorov Avatars

Ak chcete prilákať tých najlepších autorov, aby pracovali na vašom webe, musíte im za ich úsilie poskytnúť náležitý kredit. Jedným zo spôsobov, ako to dosiahnuť, je zahrnúť zoznam avatarov autorov do bočného panela – je to užitočné aj pre návštevníkov, ktorí môžu rýchlo nájsť príspevky svojich obľúbených autorov..

Avatar Zoznam autorov je skvelý doplnok pre tento účel. Zoznam avatarov môžete pridať do bočného panela pomocou špeciálnej miniaplikácie alebo ho môžete pridať pomocou jednoduchého skráteného kódu kdekoľvek v rámci konkrétneho príspevku alebo stránky. Poskytuje vám úplnú kontrolu nad zobrazovaním avatarov autorov tým, že vám umožňuje vybrať si z niekoľkých možností prispôsobenia. Na začiatok si môžete zvoliť názov oblasti (iba pri použití miniaplikácie), zvoliť počet avatarov autora, ktoré sa majú zobraziť, a veľkosť miniatúry obrázka. Máte tiež možnosť zobraziť vedľa avatara krátku biografiu autora, ako aj zvoliť spôsob usporiadania avatarov – môžete tiež ísť v náhodnom poradí. Keď návštevník klikne na niektorý z obrázkov autora, presmeruje sa priamo na články napísané danou osobou.

Fancier Autor Box od Themato Soup Zadarmo WordPress Plugin

Autorský box pre fanúšikov

Na blogu viacerých autorov budú príspevky niektorých autorov rezonovať s konkrétnymi členmi publika viac ako s ostatnými. Ak chcete, aby títo návštevníci zostali na vašom webe dlhšie, mali by ste im uľahčiť vyhľadávanie článkov ich obľúbených autorov. Fancier Autor Box od Themato Soup umožňuje vytvoriť paneloch bio sekcia autora, pričom jedna karta je venovaná najnovším príspevkom autora.

Vaši autori budú tento doplnok tiež milovať, pretože vám umožní vytvoriť skvelo vyzerajúci autorský bio box, ktorý bude mať väčšiu pozornosť. Môžete upraviť farbu orámovania, pozadia a kariet, aby ste sa uistili, že sa zhodujú so štýlom vášho webu. Biologickú schránku autora môžete prepojiť aj so sociálnymi kanálmi, na ktorých sú aktívne, a zobraziť farebnú ikonu ktorejkoľvek z desiatich sociálnych sietí, ktoré doplnok podporuje..

Spoluautor Plus Bezplatný doplnok WordPress

Spoluautori Plus

V predvolenom nastavení vám WordPress umožňuje pripisovať na každého príspevku iba jedného autora – to znamená iba jednu biografiu autora. Vzhľadom na to, že dnešné publikum uprednostňuje obsah dlhej formy, nie je neobvyklé, aby dvaja alebo dokonca traja autori spolupracovali na jednom článku. Doplnok spoluautor Plus vám umožňuje dať náležitý kredit všetko vašich usilovných autorov, pretože vám umožňujú vložiť niekoľko riadkov pod konkrétny článok. Spoluautori potom môžu upravovať ktorýkoľvek zo svojich článkov.

Spoluautor Plus je užitočný doplnok pre každého, kto chce prijímať jednorazové príspevky od prispievateľov. WordPress vyžaduje, aby užívateľ mal na napísanie článku pripísaný vlastný používateľský účet – príliš veľa úsilia, aby autor prispel iba jedným príspevkom. Spoluautor Plus vám však umožňuje pridať autorov vedľajšie riadky bez účet WordPress na svojich stránkach – stačí vytvoriť profil hosťa a je dobré ísť.

Záverečné myšlienky

Existuje samozrejme mnoho ďalších doplnkov, z ktorých si môžete vybrať, ale dnes predstavované doplnky sú riešenia pre šesť rôznych a jedinečných problémov, s ktorými sa môžete stretnúť..

Inštaláciou týchto doplnkov môžete prekonať väčšinu problémov spojených s prevádzkovaním blogu pre viacerých autorov. Efektívnou správou pracovnej sily môžete využiť dodatočnú pracovnú silu, ktorú máte k dispozícii – čo zase umožní vášmu blogu rásť oveľa rýchlejšie..

Môžete mi odporučiť ďalšie doplnky pre majiteľov blogov s viacerými autormi? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map