Najlepšie Job Board WordPress Témy

Najlepšie Job Board WordPress Pluginy a motívy

V ideálnom svete by sa uchádzači o zamestnanie a najímajúce spoločnosti navzájom magicky našli online. Pracovné rady (výklenok alebo špecifický pre spoločnosť) to môžu uľahčiť, ale nastavenie jedného na vašom webe môže byť komplikované.


Existuje veľa doplnkov WordPress pre pracovné dosky, ak chcete pomocou doplnku vytvoriť svoju pracovnú dosku spolu s vašou existujúcou témou, ale existuje mnoho vlastných tém vytvorených špeciálne pre tento výklenok. Ak nemáte dostatok zručností alebo času na prispôsobenie doplnku tak, aby zodpovedal vašej aktuálnej téme, môže byť lepšie vytvoriť tému na tento účel s už tak úžasným dizajnom na vytváranie a správu pracovných miest. Navyše budú všetky funkcie úlohy plne integrované, čo znamená, že nemusíte inštalovať ďalšie doplnky ani vykonávať úpravy detských motívov, čo znamená, že z vašej strany bude potrebné menej testovania a nastavenia. Pozrime sa teraz na niektoré z našich obľúbených WordPress Themes!

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. JobRoller

Téma WordPress JobRoller

Informácie a sťahovanie

Téma JobRoller je prémiová téma WordPress, ktorá vám umožní rýchlo premeniť vašu inštaláciu WordPress na plne funkčné zoznamy úloh – webovú stránku pracovnej dosky. Táto téma bohatá na funkcie bola vytvorená tak, aby bola používateľsky prívetivá a integrovala sa s programom WordPress tak dobre, že môžete byť online a predávať priestor so zoznamom úloh iba pár minút po inštalácii..

Job Roller nie je vaša bežná téma WordPress. Táto šablóna bola vyvinutá zdola nahor, aby vám poskytla všetko, čo potrebujete na vytvorenie úspešnej webovej stránky so zoznamami úloh. V téme sa používajú vlastné typy príspevkov a taxonómia, aby sa všetky vaše príspevky so zoznamom úloh oddelili od vášho blogu, aby vám poskytla špecializovanú sekciu správy záznamov – to vám uľahčuje sledovanie všetkých záznamov na vašich stránkach..

Táto téma rady pracovných miest prichádza s 3 krokovým sprievodcom zadaním práce, ktorý umožní vašim návštevníkom / zákazníkom ľahko pridávať a platiť za nové pracovné pozície na vašom webe. Vaši zákazníci dostanú svoj vlastný prispôsobený informačný panel, na ktorom budú môcť po skončení platnosti ľahko zobraziť a opätovne uviesť svoje úlohy. Dajte svojim zákazníkom možnosť nechať si svoje pracovné ponuky zverejnené ako „odporúčané“, takže sa budú v hornej časti domovskej stránky zobrazovať so zvýrazneným pozadím. A môžete nastaviť konkrétne náklady na túto možnosť, čo je skvelý spôsob, ako zarobiť nejaké ďalšie peniaze.

Vďaka valcu úloh ich už nebudete potrebovať žiadne externé doplnky, pretože všetko je spustené hneď po vybalení a so vstavanými funkciami. Súčasťou je zabudovaná platobná brána, takže môžete začať zhromažďovať platby za nové zoznamy úloh takmer okamžite!

2. JobEngine

Téma JobEngine WordPress

Informácie a sťahovanie

JobEngine je doska úloh a prémiová téma WordPress adresára vyvinutá spoločnosťou EngineThemes. Táto výkonná téma je ideálna na vytvorenie vlastného webu pracovnej dosky alebo na vytvorenie stránky špecificky pre nábor vašej firmy. Téma je plná funkcií, ktoré máte radi (alebo vaše oddelenie ľudských zdrojov) určite radi.

Táto téma vám umožňuje vytvoriť a hostiť svoj vlastný web pre pracovné dosky. JobEngine obsahuje užitočné funkcie, ktoré vám uľahčia začatie práce. Postupujte podľa sprievodcu nastavením a pridajte svoj obsah pomocou nástrojov na priamu úpravu front-end. Navyše existuje veľa skvelých vlastných miniaplikácií a možností pracovných miest (ako sú miesta, kategória, plný / čiastočný úväzok atď.), Takže môžete pridať kvalitný obsah, ktorý bude užitočný pre vašich čitateľov..

Ak chcete, môžete tiež speňažiť svoje stránky ponúknutím kótovacích cien alebo balíkov spoločnostiam. Týmto spôsobom vám zaplatia za vymenovanie pracovných ponúk a navyše pridajú obsah do zoznamov, aby ste mohli súčasne rozvíjať svoje webové stránky a sporiaci účet. JobEngine podporuje viac bezpečných platobných brán, takže spoločnosti sa budú cítiť príjemne pri spracovaní platieb.

3. Zamestnajte

Prispôsobte tému WordPress

Jobify vám umožňuje vytvoriť viac ako len webovú stránku práce – môžete vytvoriť komunitu zamestnávateľov a uchádzačov o zamestnanie. Plne prispôsobiteľné rozloženie spojené s výkonnými funkciami vyhľadávania a filtrovania robí z tejto témy skvelú voľbu. Vďaka tomu si môžete vytvoriť moderný a odvážny web s pracovnými tabuľkami a zoznamami v žiadnom momente.

Dočasné agentúry a spoločnosti poskytujúce služby na sprostredkovanie zamestnania prosperujú, takže je rozumné vytvoriť šablónu WordPress špecifickú pre túto oblasť. Jobify robí len to. S touto témou a hrsťou doplnkov môžete odborne spravovať pracovnú dosku a webovú stránku so záznamami. Prostredníctvom „jednoduchých platených zoznamov“ môžete začať generovať príjmy ihneď tak, že spoločnosti zaúčtujú poplatky za zverejnenie svojich otvorov, ktoré spravujete a schvaľujete / odmietate.

Pre používateľov je ľahké nájsť perfektnú prácu. Ak už majú niečo na mysli, môžu použiť živé vyhľadávanie. Alebo si môžu návštevníci vášho webu prezerať kategórie záznamu navštívením samotných stránok kategórie alebo použitím možností filtra na hlavnej stránke pracovnej dosky..

4. WorkScout

WorkScout - Téma WordPress pre pracovné dosky

Je krásna prémiová téma navrhnutá pre internet Doplnok WP Job Manager pokryté skôr. Poskytuje pokročilé filtre na vyhľadávanie úloh, vrátane filtra miezd alebo sadzieb. Funkcionalitu WorkScout môžete ďalej rozšíriť prostredníctvom platených doplnkov WP Job Manager pre správu aplikácií, správu obnovenia a výstrahy úloh, medzi inými.

5. JobSeek

Jobseek - WordPress Téma rady pre prácu

JobSeek je ďalšou prémiovou témou vytvorenou pre bezplatný doplnok WP Job Manager. Náboroví pracovníci a spoločnosti môžu uverejňovať, upravovať a spravovať zoznamy pracovných miest prostredníctvom klientskeho rozhrania a uchádzači o prácu môžu spravovať svoj životopis a profil. Úlohy na webe je možné vyhľadávať a filtrovať podľa kategórie, typu úlohy, kľúčových slov a polohy, pričom úlohy sa zobrazujú na mape.

6. Jobmonster

Jobmonster WordPress Téma

Jobmonster je téma rady prémiových pracovných miest navrhnutá ako kompletný portál pracovných príležitostí. Na zabezpečenie funkčnosti úlohy nie sú potrebné žiadne doplnky, pretože zahŕňajú predné dashboardy pre zamestnávateľov, kandidátov a správcov. Zamestnávatelia sa môžu prihlásiť do balíkov pracovných miest a spravovať úlohy a aplikácie vrátane prijímania a odmietania uchádzačov. Uchádzači sa môžu uchádzať o pracovné miesta prostredníctvom svojho online životopisu, odovzdaním životopisu alebo pripojením svojho účtu LinkedIn.

7. FreelanceEngine

na voľnej nohe-engine-wp-theme

Info & DownloadView The Demo

FreelanceEngine je na voľnej nohe prémiovej témy WordPress na trhu. Táto téma vám a vašim kolegom uľahčuje vytváranie profilov, uverejňovanie projektov, predkladanie ponúk na ne a ďalšie.

Dnes čoraz viac ľudí pracuje pre seba. V skutočnosti – pravdepodobne ste jedným z tých ľudí. Tak prečo nevytvoriť miesto, kde sa môžu spojiť rovnako zmýšľajúci ľudia, a ostatní môžu zverejňovať projekty, s ktorými potrebujú pomoc. FreelanceEngine je ideálnou témou práve teraz – vytvára trh na spájanie pracovných miest s nezávislými pracovníkmi.

Veľkou časťou tejto témy je flexibilita. Postavené pomocou Visual Composer, môžete drag & drop prvky stránky vytvoriť ľubovoľné rozloženie stránky, ktoré potrebujete. Téma navyše obsahuje možnosti pre užívateľské profily, platby za projekty a dokonca aj recenzie používateľov.

Medzi ďalšie funkcie témy patrí neobmedzené možnosti farieb prostredníctvom úžasného nástroja na prispôsobenie tém, množstvo widgetov, užitočný panel pre správu, prémiový doplnok Revolution Slider a ďalšie. Vďaka 12 mesiacom veľkej podpory je FreelanceEngine skvelou témou pre váš trh!

8. Rada responzívnych pracovných miest

Téma responzívnej rady pre prácu

Informácie a sťahovanie

Job Board je prémiový responzívny zoznam pracovných ponúk WordPress, ktorý vyvinula spoločnosť PremiumPress. Táto podrobná téma bola navrhnutá na vytváranie webov na sprostredkovanie práce, ako sú Monster, CareerBuilder alebo Freelancer.

Trh ustupuje, čo znamená, že zamestnávatelia hľadajú nových zamestnancov. S vytváraním nových pracovných miest musia šíriť slovo o svojich voľných pracovných miestach a nájsť kvalitných zamestnancov. Prečo teda nevytvárať webovú stránku, na ktorej môžu zamestnávatelia uverejňovať zoznamy pracovných pozícií? Pomocou Job Board si môžete vytvoriť svoj vlastný web pracovných miest, na ktorom môžu spoločnosti a malé podniky uviesť svoje otvorené pozície a používatelia môžu podať svoje životopisy na prihlášku..

Táto téma obsahuje podporu pre členské balíčky, takže môžete zamestnávateľom účtovať poplatky za pridanie ich záznamov. Môžete tiež vytvoriť opakujúce sa platby za predplatné na kótovanie, aby si zamestnávatelia mohli udržiavať svoje súčasné zoznamy a každý mesiac pridávať nové. Job Board tiež obsahuje úplné užívateľské profily. Týmto spôsobom môžu žiadatelia vytvárať účty s kontaktnými informáciami, profilovým obrázkom a akýmikoľvek relevantnými informáciami o aplikácii (životopis, životopis atď.). Po dokončení profilu môžu používatelia prehliadať web práce pomocou rozšíreného vyhľadávania a nájsť úlohy podľa kategórie, miesta alebo kľúčového slova. Aplikácia je jednoduchá ako kliknutie na tlačidlo.

Medzi ďalšie skvelé funkcie úradu práce patrí sociálna integrácia, súkromné ​​správy, zoznamy podľa členov, podpora doplnkov balíkov, úplný blog a ďalšie. V nasledujúcom zozname sú uvedené ďalšie funkcie tejto komplexnej témy so zoznamom úloh.

9. Rada pracovných miest HireBee Crowdsource

HireBee Crowdsource Job Board Theme

Informácie a sťahovanie

HireBee je jedinečný trhový trh s vyhľadávaním zdrojov pre davov, prémiová téma WordPress od AppThemes. Táto krásna nika téma je skvelý spôsob, ako si vytvoriť svoj vlastný web, ktorý ponúka štýl práce, na ktorom môžu používatelia posielať projekty, aby na ne mohli ponúknuť spoločnosti a nezávislí podnikatelia..

Stále viac ľudí opúšťa tradičný podnikový svet, aby pracovali pre seba alebo pre malé agentúry. Je to úžasné, pretože sa môžu špecializovať na rôzne oblasti (webdizajn, grafický dizajn, Ruby On Rails, WordPress, atď.) A dokážu svoju prácu vykonať lepšie ako niektorí zo svojich veľkých konkurentov. Prečo teda nepomôcť malým podnikom a založiť si vlastnú webovú stránku na spárovanie nezávislých firiem s podnikmi, ktoré majú projekty zadávané externe (rovnako ako Elance a Freelacer), pričom samozrejme každý projekt nominálne zníži.

Krása hry HireBee spočíva v tom, že sa len ťažko zaberá tvorba vašej vlastnej pracovnej dosky so zdrojom davu. Všetky potrebné funkcie sú už zabudované. Téma už obsahuje možnosti, ako môžete zamestnávateľovi účtovať poplatky za zverejnenie ich záznamov alebo nechať si ich zoznamy zobraziť. Navyše výkonný nástroj na tvorbu formulárov vám uľahčuje vytváranie vlastných projektových formulárov s akýmikoľvek vlastnými poľami, ktoré potrebujete, aby mohli nezávislí pracovníci pochopiť ponuky dediča projektu. Akonáhle bol projekt nezávislý pracovník zaradený do projektu, HireBee obsahuje vlastný pracovný priestor, ku ktorému majú prístup nezávislý pracovník aj zamestnávateľ, takže môžu s projektom zostať na dobrej ceste..

K ďalším skvelým témam patria profily používateľov, vlastné informačné panely pre zamestnávateľov a nezávislých pracovníkov, filtre projektov, porovnávanie projektov, termínové rokovania, jednoduché odovzdávanie súborov, cenové plány a ďalšie. HireBee je pripravený na rock and roll, všetko, čo potrebujete, je doména a hostingový plán WordPress a môžete si nechať spustiť svoju vlastnú pracovnú dosku v čo najkratšom čase. Nižšie nájdete ďalšie funkcie tém.

10. Cariera

Téma rady práce Cariera

Cariera je profesionálne zameraná téma WordPress, ktorá bola starostlivo vypracovaná pre zamestnávateľov a uchádzačov o zamestnanie. Je to expert na pracovné dosky, štatistiky a zoznamy. Vyskúšajte to pomocou rôznych domovských stránok a super ľahkého demo dovozcu, ktorý nastaví fungovanie vašich webových stránok do niekoľkých minút.

Cariera je postavená s integrovaným množstvom prémiových doplnkov. Téma je dodávaná s programom Visual Composer – jedným z najpopulárnejších tvorcov stránok s množstvom vlastných prvkov. A to nie je všetko … Schopnosť prispôsobiť si každý aspekt rozloženia je jedinečnou silou Cariera. Neobmedzené farby, písma Google, pohyblivé bočné panely, viac záhlaví a päty a ich kombinovanie s jedným z najpopulárnejších doplnkov Slider Revolution, aby sa úžasné galérie a posuvníky a poskytli vášmu webu úžasný efekt.

Ľahká téma s vysokorýchlostným vylepšením výkonu, prispôsobiteľná pre všetky obrazovky a prehliadače s kvalitou pripravenou na sietnicu, bude určite ideálnym miestom pre spojenie spoločností a uchádzačov o zamestnanie. Všetci návštevníci si zamilujú, ako jednoduchá je naša téma pomocou svojich moderných filtrov na hľadanie zamestnania, procesov odosielania životopisov a kontaktovania s uchádzačmi / zamestnávateľmi prostredníctvom kontaktného formulára 7 a vždy ako prví sa dozvedeli najnovšie správy tým, že sa prihlásili na odber pomocou doplnku na odber predplatného Mailchimp..

Predaj vášho vlastného tovaru bude určite výhodou as Carierou a to je len pár kliknutí s jedinečným integrovaným dizajnom WooCommerce. Najlepšie je, že téma podporuje WPML, vďaka ktorému je viacjazyčná a pripravená na akýkoľvek jazyk, ktorý by ste chceli preložiť..

11. Deväť až päť

Deväť až päť WordPress Téma

Deväť až päť je téma čistých a výkonných prémiových úloh s plným rozsahom funkcií. Do úloh, ako sú mzdy a výhody, môžete pridať vlastné informácie, alebo si môžete vytvoriť vlastné filtre pracovných miest (napr. Na plný úväzok, stáž), aby uchádzači o zamestnanie našli perfektný príspevok..

12. Jobera

Jobera WordPress Téma

Jobera je krásna téma doska prémiových pracovných miest poháňaná vstavaným nástrojom na vytváranie a presúvanie myšou. Zamestnávateľom, náborovým pracovníkom a uchádzačom o zamestnanie môžu byť poskytnuté portály na interakciu s prácou a pokračovaním v práci. Je kompatibilný s doplnkom WP Job Manager, ako aj s mnohými jeho doplnkami, takže si môžete vytvoriť prispôsobený portál úloh so špecifickými funkciami, ktoré si prajete.

záver

Hoci zverejňovanie úloh na vašom webe a prilákanie návštevnosti uchádzačov o zamestnanie môže byť výzvou, získanie rady a spustenie pracovných miest na WordPress nemusí byť výzvou..

Z nášho zoznamu by ste mali byť schopní nájsť perfektný doplnok alebo tému na vytvorenie dosky úloh, ktorá vyhovuje vašim potrebám. Ak ste premýšľali o vytvorení pracovnej dosky, nič vám nebráni – stačí si ju vybrať a začať!

Už ste si predtým vytvorili dosku úloh? Použili ste niektorý z týchto doplnkov alebo tém? Radi by sme sa dozvedeli o vašich skúsenostiach v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map