Najlepšie LMS WordPress Pluginy pre tvorbu kurzov 2020

Najlepšie LMS WordPress Pluginy pre tvorbu kurzov

Internet je skvelým miestom na vyzdvihnutie zručností a znalostí. Hneď od svojej domácej študijnej tabuľky si môžete prezrieť kurzy online, prihlásiť sa na ne, pracovať v nich a do svojho životopisu pridať certifikát o ukončení (ako napríklad tieto úžasné kurzy WordPress pre začiatočníkov). A existuje veľa jednoduchých doplnkov LMS WordPress a možností, ako premeniť vaše webové stránky na úplný systém správy vzdelávania.


Jednoducho povedané, veľa ľudí je viac ako ochotných zaplatiť dobré peniaze za online kurz podľa svojho výberu. Na splnenie tejto požiadavky sa na ne niekoľko inštitúcií a jednotlivcov obracia prostredníctvom svojich vzdelávacích webových stránok. Tieto webové stránky poskytujú komplexné služby, od vytvárania obsahu kurzov a prijímania študentov až po vykonávanie skúšok a udeľovanie osvedčení o ukončení kurzu..

A na uspokojenie dizajnu a funkčných potrieb týchto webových stránok sú na trhu dostupné kvalitné témy a doplnky, ktoré uspokojujú online vzdelávaciu platformu..

Vybudovanie systému Learning Management System (LMS) založeného na WordPress môžete podniknúť niekoľkými spôsobmi – svoje kódovacie schopnosti môžete vyskúšať v samo hostenej inštalácii WordPress alebo si môžete adoptovať jednu z mnohých hotových prémiových tém, ktoré vám pomôžu , Ak chcete iba ponúkať kurzy, pridajte doplnok, ktorý obmedzuje prístup používateľov k obsahu.

Okrem toho existujú špecializované doplnky LMS WordPress navrhnuté tak, aby zvládli všetky špeciálne funkcie, ktoré vyžadujú webové stránky ponúkajúce online kurzy. Pomáhajú vám spravovať kurzy, propagovať ich a zarábať na nich z poplatkov a reklám. Bez čakania už uvádzame niekoľko najlepších možností, ktoré považujeme za jeden z najlepších doplnkov LMS WordPress na trhu..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Doplnok WordStess zadarmo pre službu MasterStudy LMS

Doplnok WordPress zadarmo pre službu MasterStudy LMS

MasterStudy je plnohodnotný online kurz a doplnok LMS WordPress. Tento ľahko použiteľný doplnok robí správu kurzov hračkou vďaka vstavanej podpore pre videá, kvízy, platené členstvá, hodnotenia, zoznamy želaní a ďalšie.

Pri zostavovaní kurzu majú inštruktori veľa možností na zostavenie učebných osnov (s lekciami a certifikátom o ukončení kurzu), pridaním častých otázok a základných informácií o kurze (trvanie, prednášky, hodiny videa, užívateľská úroveň atď.). Zahrnutá diskusná tabuľa MasterStudy je skvelým spôsobom komunikácie učiteľov a študentov. Pokročilé funkcie otázok a odpovedí v reálnom čase a kvízy uľahčujú študentom zdvihnutie „digitálnej“ ruky, ako aj inštruktorom kurzov pridať sa do časovaných testov. Vďaka integrácii služby PayPal a Stripe je speňaženie kurzu hračkou.

Najlepšie zo všetkého je, že zatiaľ čo program MasterStudy by mal pracovať s najobľúbenejšími témami WordPress, existuje téma WordStess pre vzdelávanie a LMS WordPress navrhnutá špeciálne pre prácu s týmto výkonným doplnkom kurzu. Téma zahŕňa svetlú a tmavú pokožku, možnosti pre offline kurzy, rôzne štýly typov lekcií, stránky užívateľských profilov, vytvárač stránok drag & drop, podporu prekladu a ďalšie. Takže ak uvažujete o bezplatnom doplnku MasterStudy LMS WordPress, určite sa pozrite aj na túto tému.

2. Lektor dokončí LMS pre WordPress

Tutor Kompletné riešenie LMS pre WordPress

Tutor LMS je bezplatný doplnok plný funkcií pre vaše online kurzy. Pre začiatočníkov si môžete vytvoriť neobmedzené kurzy kompletné s ľahko použiteľným tvorcom kurzov. Pomocou nástroja drag and drop builder môžete pridať hodiny, objednať obsah kurzu, materiály, nastaviť trvanie, pridať úroveň obtiažnosti atď. Doplnok tiež ponúka Gutenbergove bloky, podpora videa (natívne, Youtube a Vimeo), oznámenia, hodnotenia / recenzie kurzov a neobmedzený počet inštruktorov. Je preto ľahké ponúkať kurzy od rôznych odborníkov. Existuje dokonca aj test študenta testu vedomosti počas celého kurzu!

Okrem toho Tutor zahŕňa študentské dashboardy študentov, profily a panely učiteľov, vstavané možnosti stylingu, vlastný widget kurzu a kompatibilitu s WooCommerce a EDD. A to všetko je len v bezplatnej verzii! Môžete upgradovať na Lektor LMS Pro plán pokročilých nastavení kvízov (párovanie, porovnávanie obrázkov alebo odpovedí, objednávanie, krátka odpoveď), predný tvorca kurzu, predpoklady kurzu, zadania zadania, klasifikácia, správy a šablóny certifikátov kurzu. Pro tiež pridáva užitočný e-mailový notifikačný systém a odkvapkávanie obsahu, ktoré bude sledovať so študentmi, ako aj podporu predplatného WooCommerce a plateného členstva Pro (ale to sú len funkcie v čase písania – pokladnica plán aby ste videli, čo príde). Ak by ste potrebovali pomoc, Pro obsahuje aj aktualizáciu 1 rok, podporu priority a dokonca aj inštalačnú službu.

3. WP Courseware Drag & Drop WordPress Tvorca kurzov

WP Courseware Drag & Drop WordPress Tvorca kurzov

WP Courseware používa funkciu drag and drop, ktorá vám pomôže zostaviť a usporiadať kurzy vo formáte, ktorý je známy pre študentov a inštruktorov. Vytváranie lekcií alebo jednotiek je tiež jednoduché – jednoducho vytvárajte príspevky alebo stránky vo WordPress spôsobom, ktorý bežne robíte, a publikujte ich. Ak chcete, usporiadajte hodiny do modulov a kurzov a zaokrúhlite ich viacerými formátmi kvízov, ktoré testujú pochopenie týchto hodín zo strany študentov. Nielen to, že pomocou funkcie odkvapkávania môžete dokonca vydať obsah podľa dátumu alebo intervalu. A dajte študentom vedieť, ako sa im darilo pomocou knihy známok.

Použite prispôsobiteľné e-mailové šablóny na sprostredkovanie známok a výsledkov e-mailom. Okrem toho môžete pre úspešných študentov vytvoriť jedinečné, stiahnuteľné a personalizované dokončovacie certifikáty. Nenechajte si ujsť prístup inštruktorov na úpravu obsahu a správu kurzov a študentov.

Zápis študentov môže byť manuálny alebo automatický. Nielen to, môžete povoliť prístup k kurzom len po splnení nevyhnutných podmienok. WP Courseware je kompatibilný so štandardnými témami WordPress. Máte istotu ochrany pred neoprávneným prístupom, pretože existuje podpora pre členské doplnky (MembersPress, OptimizePress). Okrem toho podpora populárnych doplnkov eCommerce (WooCommerce, Easy Digital Downloads) pomáha pri online predaji kurzov.

4. Sensei WordPress Learning Management System

Sensei WordPress Learning Management System

Vytváranie obsahu kurzov pomocou programu Sensei je také ľahké ako vytváranie stránky alebo príspevku vo WordPress. Tento systém riadenia výučby vyvinutý spoločnosťou WooCommerce sa bez problémov integruje s doplnkom eCommerce. Prepojením kurzov s kúpeným produktom môžete kurz propagovať veľmi relevantnému publiku. Preto bude kupujúci vyšívacej súpravy pravdepodobne získať ponuku kurzu o vyšívaní.

Kurz Sensei WordPress LMS

Doplnok používa na registráciu na kurz známe funkcie registrácie používateľov WordPress. Predpoklady môžu byť špecifikované pre každý kurz, ako aj pre každú lekciu. Vytvorte banky otázok a použite ich na zostavenie náhodných kvízov. Doplnok obsahuje analytický nástroj, ktorý sleduje postup jednotlivých študentov alebo kurzov.

Sensei dobre pracuje s väčšinou štandardných tém WordPress, aj keď vývojári odporúčajú témy, ktoré ponúkajú integrovanú podporu pre Sensei. V závislosti od funkcií, ktoré chcete zahrnúť, môžete do doplnku pridať niekoľko rozšírení. Väčšina z nich je zadarmo, ale na odkvapkávanie obsahu informačného kanála a udeľovanie odznakov za úspechy je potrebné zakúpiť rozšírenia osobitne..

5. LearnDash WordPress Learning Management System

LearnDash WordPress Learning Management System

LearnDash je kompletný systém na správu výučby, ktorý implementuje rozhranie Tin Can (Experience) API na zaznamenávanie a ukladanie vzdelávacích aktivít vašich používateľov. Tin Can API je technická špecifikácia softvéru, ktorá sleduje a zaznamenáva všetky vzdelávacie skúsenosti. Zhromažďuje údaje o skúsenostiach, ako sú mobilné vzdelávanie, simulácie, aktivity v reálnom svete, zážitkové vzdelávanie, sociálne vzdelávanie, offline vzdelávanie a kolaboratívne vzdelávanie. Tieto údaje vám umožňujú nahliadnuť do vzdelávacích aktivít používateľov. Predovšetkým pomáha pri neformálnom a personalizovanom vzdelávaní, kde individuálny výkon sledujú učitelia alebo pracovníci inštitútu z prostredia backendu..

LearnDash je nabitý funkciami a dobre sa integruje s WordPress, aby vám uľahčil publikovanie obsahu a speňaženie webovej stránky. Kurzy môžete rozdeliť do viacerých úrovní, aby ste si ich mohli jednoducho predstaviť. Kvapkajte obsah informačného kanála podľa plánu a po stanovenom čase zakážte prístup. Použite akýkoľvek mediálny prvok, napríklad zvuk, video, obrázky, dokumenty Google, artikuláciu alebo súbory Adobe Captivate. Navrhujte kvízy v jednoduchom formáte dotazníka alebo si vyberte z 8 vopred navrhnutých typov kvízov, ktoré ponúka doplnok.

Časovač hodín slúži na to, koľko času môže študent stráviť na ktorejkoľvek lekcii, a manažéri priradenia povoľujú komentáre k zadaným úlohám. Používatelia môžu vytvárať profily z klientskeho rozhrania a prihlásení používatelia sa môžu pripojiť k súkromným alebo verejným fóram zameraným na konkrétne kurzy.

Vývojári sa pri vývoji tohto doplnku spoliehali na svoje bohaté priemyselné skúsenosti a medzi používateľmi patrí množstvo renomovaných univerzít. Doplnok je povolený na viacerých miestach a funguje s ľubovoľnou témou. Pre vylepšené funkcie je k dispozícii množstvo bezplatných a prémiových rozšírení. Tieto rozšírenia boli vyvinuté ako reakcia na spätnú väzbu od komunity. Navyše existujú stovky kompatibilných tém (napr eLumine alebo University), ktoré pridávajú ďalšie funkcie a možnosti štýlu.

6. LearnPress Zásuvný modul WordPress LMS

Plugin LearnMSPress WordPress LMS

Základný doplnok LearnPress je bezplatný a ľahký. Ak na svojom webe existuje nejaká funkcia, vyhľadajte ju medzi počtom bezplatných a platených doplnkov. Niektoré z funkcií pomáhajú lepšie speňažiť web.

Používateľské rozhranie pomáha pri budovaní, úprave a udržiavaní obsahu kurzu. Predtým, ako postúpite na ďalšiu úroveň, môžete upraviť mnohé nastavenia, ako napríklad trvanie kurzu, požadované známky, počet pokusov a kvízy. Je tiež možné exportovať kurzy na iné webové stránky, ktoré používajú program LearnPress. S podporou BuddyPress môžu študenti vytvárať skupiny na prediskutovanie problémov a zdieľanie vedomostí.

learnpress

Doplnok je preložený do mnohých jazykov, podporuje viacmiestne siete, ako aj platobné metódy PayPal, Stripe a WooCommerce. Aj keď môžete program LearnPress používať s akýmkoľvek štandardným motívom WordPress, autori dôrazne odporúčajú jeho použitie spolu s programom Vzdelanie WordPress Téma alebo LMS WordPress Téma. V iných prípadoch odporúčajú prechod na Pro kvôli prístupu k balíkom kurzov, gamifikácii, certifikátom kurzov a množstvu prémiových doplnkov..

7. Namaste! LMS pre WordPress

Namaste! LMS pre WordPress

Po inštalácii bezplatnej verzie programu Namaste! LMS, môžete previesť inštaláciu WordPress na funkčný vzdelávací web. Funkcie eLearningu zahŕňajú vytváranie hodín a úloh, zápis študentov, správu kurzov a študentov, nastavenie predpokladov pre hodiny a ďalšie.

Vylepšite funkciu doplnku bezplatným členom Konnichiwa! Vytvorte podrobné správy o činnosti študentov na mieste. Ak je aktivovaná, miniaplikácia dashboard odhalí určitý počet dní aktivity na stránke. Integrácia služieb PayPal a Stripe pomáha vyberať platby za kurzy.

Namaste-LMS

Prémiová verzia uľahčuje speňaženie webovej stránky – pridajte nákupný košík na určené kurzy, vytvárať a spravovať zľavové kupóny a spravovať chránené súbory. Nielen to, môžete udeliť prístup niektorým používateľom ako manažéri tried a udeľovať odznaky za absolvovanie kurzu alebo za získanie bodov.

8. LifterLMS WordPress Plugin

Doplnok LifterLMS WordPress

Základný doplnok LifterLMS je bezplatný, intuitívny na používanie a flexibilný. Kontroluje takmer všetky políčka v zozname požadovaných funkcií systému riadenia vzdelávania a výkony WP101, populárna séria videokonferencie WordPress.

Študenti môžu študovať pomocou indikátorov pokroku a kvízov, aby sledovali svoj pokrok. Neustále informujte študentov pomocou automatických e-mailov. Tieto e-maily sú nastavené tak, aby boli spúšťané preddefinovanými aktivitami študentov, ako napríklad neprihlásenie sa na dlhú dobu, zlyhanie testu, pripomenutie na termíny a ďalšie. Pomocou e-mailov založených na akciách oslovte študentov, ktorí kurz opustia v polovici cesty. Odkvapkávanie obsahu podľa stanovených harmonogramov alebo podľa pokroku študentov.

Funkcie správy LifterLMS

LifterLMS ponúka množstvo nástrojov na správu kurzov, ako aj spracovanie platieb cez PayPal, strip alebo Authorize.net, ako aj podporu pre WooCommerce. Na webovú stránku môžete pridať kupóny a zľavy, aby ste zvýšili počet študentov. K dispozícii je niekoľko platených doplnkov a môžete si ich kúpiť jednotlivo alebo ako balík „všetko v jednom“.

9. Edwiser Bridge – integrácia Moodle LMS pre WordPress

Edwiser Bridge - integrácia Moodle LMS pre WordPress

Nakoniec, ak ste fanúšikom internetu moodle open source framework framework, ktorý by vás mohol zaujímať, že existuje jednoduchý spôsob, ako integrovať vaše Moodle kurzy s WordPress. Bezplatný doplnok Edwiser Bridge umožňuje importovať všetky vaše kurzy Moodle a synchronizovať kategórie kurzov priamo s webom WordPress. Odtiaľ ich môžete posielať zadarmo, predávať ich (pomocou vstavanej integrácie PayPal), umožniť registráciu kurzu a ďalšie.

Edwiser Bridge obsahuje aj množstvo nastavení (ako je automatická synchronizácia kurzov, zapísaných použití, jazyka atď.), Ktoré môžete jednoducho skontrolovať a povoliť. Ak ste vývojár (alebo ste ho mali zapnutý), sú k dispozícii aj vstavané háčiky a filtre na rýchlejšie prispôsobenie. Ešte lepšie je, že sú k dispozícii úžasné doplnky, ktoré ešte zvýšia výkon vášho WordPress LMS so systémom Moodle..

Selektívna synchronizácia

Pomocou Selektívne rozšírenie synchronizácie pre Edwiser Bridge môžu používatelia Moodle vyberať a vyberať kurzy, ktoré chcú synchronizovať s platformou WordPress, a potom ďalej predávať alebo predávať. Vďaka tomuto ľahko použiteľnému doplnku je pre administrátorov Moodle veľmi jednoduché zamerať sa na jednu konkrétnu skupinu kurzov a zvýšiť ťah na tieto kurzy..

Jednotné prihlásenie

Zjednodušte proces prihlásenia a prístup k kurzu pomocou Rozšírenie Single Sign On pre Edwiser Bridge. Používatelia sa môžu súčasne prihlásiť na stránku Moodle a na prepojenú stránku WordPress tak, že prihlasovacie údaje zadajú iba raz. Funguje to oboma spôsobmi! Používateľ sa môže prihlásiť na webovú stránku Moodle alebo WordPress a môže byť prihlásený na príslušné stránky WordPress a Moodle..

Odhlásenie funguje rovnako dobre. Študenti sa nemusia obávať, že sa neodhlásia z oboch webových stránok, a to tak, že vykonajú akciu iba raz. Vďaka jednoduchému nastaveniu tento doplnok pomáha integrácii WordPress-Moodle a uľahčuje používateľom prístup k obom webom, pretože majú iba jednu množinu poverení, ktoré musia mať na pamäti. K dispozícii je aj skratka, ktorá sa dá umiestniť kdekoľvek na webe WordPress, aby sa umožnilo prihlásenie.

Nákup hromadného kurzu

Umožnite používateľom nakupovať viac kurzov naraz v Moodle pomocou internetu Hromadný nákup pre most Edwiser predĺženie. Jedná sa o doplnok WordPress, ktorý využíva silu programov WordPress a WooCommerce, aby umožnil administrátorom Moodle predávať kurzy na WordPress a kupujúcim umožnil tieto kurzy kúpiť vo veľkom. A to nie je všetko, pri zakúpení kurzu majú používatelia Moodle intuitívne rozhranie na zápis študentov do kurzu.


LMS umožňuje používateľom učiť sa vlastným tempom pomocou akéhokoľvek zariadenia, s ktorým sú pohodlné. Vzdelávací proces môže byť ešte zaujímavejší tým, že sa udeľujú odznaky, inovatívne kvízy a zoznamy najlepších výkonných umelcov. Okrem toho pridanie fóra alebo komunity môže pomôcť študentom povzbudiť v procese výučby.

V posledných rokoch došlo k nárastu používania WordPressu ako základne pre webové stránky vzdelávacích inštitúcií a online kurzov. Doplnky LMS WordPress, o ktorých sa hovorí v tomto príspevku, sa všetky dobre kombinujú s jadrom WordPress, čím sa vytvára kompletný online systém doručovania kurzov. Niektoré sú zadarmo, zatiaľ čo iné ponúkajú veľmi atraktívne funkcie za menej ako 250 USD (čo je menej ako 1 $ na deň).

Máte nejaké skúsenosti s týmito doplnkami WordPress LMS? Prípadne nám unikol jeden z doplnkov LMS WordPress, ktorý by ste odporučili? Prosím, podeľte sa o komentáre.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me