Najlepšie súvisiace príspevky Pluginy pre WordPress

Najlepšie súvisiace príspevky Pluginy pre WordPress

Ak chcete zo svojich čitateľov urobiť lojálnych zákazníkov, musíte ich ohromiť ďalším úžasným obsahom. Koniec koncov, vytváranie obsahu, ako je boh, nebude pre vaše stránky dobré, ak ho nikto nenájde dlho potom, čo zmizne z vašej prednej stránky. To je dôvod, prečo použitie jedného z najlepších súvisiacich doplnkov pre príspevky pre WordPress môže byť skvelým rozhodnutím pre váš blog.


Prestaňte strácať návštevníkov vľavo, vpravo a v strede a aktívne ich oslovujte väčším obsahom – súvisiacim obsahom, ktorý udrží čitateľov na vašom webe a zníži mieru odchodov. Vďaka jednému z najlepších súvisiacich doplnkov príspevkov pre WordPress môžete používateľov nasmerovať na väčší obsah a nechať ich na svojich stránkach dlhšie, čo – ak vás zaujíma – môže zvýšiť vaše šance na predaj.

V tomto príspevku predstavíme naše tipy na najlepšie súvisiace príspevky týkajúce sa príspevkov pre WordPress, aby ste mohli zvýšiť mieru zapojenia používateľov, zvýšiť počet zobrazení na vašej stránke a dúfajme, že tieto nepolapiteľný predaj očistíte. Užite si a podeľte sa o svoje obľúbené súvisiace príspevky na konci! Začnime s …

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Súvisiace príspevky pre WordPress od doplnku Bibblio Free

Doplnky Bibblio pre najlepšie súvisiace príspevky pre

Chcete svojim čitateľom ponúknuť pútavý a vysoko relevantný súvisiaci obsah? Chcete tiež znížiť mieru odchodov? Alebo možno zvýšite počet stránok používateľov na reláciu počas prehliadania webových stránok? potom Bibblio môže byť pre vás ideálnym doplnkom. Tento výkonný doplnok využíva algoritmy strojového učenia na správu najlepších možných súvisiacich príspevkov pre váš WordPress na základe podnetov z vášho obsahu a správania čitateľov. Navyše to automaticky aktualizuje pri pridávaní nových príspevkov na svoj web, takže súvisiace odporúčania sú vždy aktuálne. Stačí použiť priložený widget alebo krátky kód a pridať svoje súvisiace príspevky tam, kde to má najväčší zmysel pre vašich čitateľov, a nechať Bibblio robiť všetko ťažké.

Najlepšie zo všetkého je, že doplnok nespomalí vaše webové stránky – Bibblio spracováva ukladanie súvisiacich príspevkov do vyrovnávacej pamäte na svojich vlastných serveroch, pričom rýchlosť vašej stránky zostáva nedotknutá. Môžete tiež vidieť, na čo vaši čitatelia klikajú pri integrácii so službou Google Analytics, alebo môžete využiť zabudovaný analytický panel na sledovanie populárnych súvisiacich príspevkov a mesačného využívania služieb. Medzi ďalšie skvelé funkcie patrí kombinácia 150 štýlov, plne responzívny modulárny dizajn, ktorý sa prispôsobí každému zariadeniu, podpora vlastných typov príspevkov, odporúčané miniatúry obrázkov a užitočná podpora pre všetky úrovne plánu. Tento doplnok môžete začať používať zadarmo ešte dnes a pomocou modulu Bibblio získate až 25 000 načítaní stránok za mesiac. Ak dosiahnete väčšiu návštevnosť, môžete kedykoľvek jednoducho upgradovať Bibblio plán.

2. Ešte ďalší súvisiaci príspevok (YARPP) Bezplatný doplnok WordPress

YARPP Najlepšie súvisiace príspevky Pluginy pre WordPress

Existuje niekoľko závažných dôvodov, prečo stovky tisíc používateľov WordPressu milujú a používajú YARPP na svojich stránkach. Je to preto, že môžete zobraziť vlastné typy príspevkov, príspevok a stránky súvisiace s vaším aktuálnym príspevkom? Alebo je to preto, že YARPP podporuje textové aj miniatúrne zobrazenia?

No, to sú len niektoré z dôvodov, prečo ešte ďalšie súvisiace príspevky Plugin je na väčšine najlepších súvisiacich doplnkov pre pluginy pre WordPress. Dodáva sa s vynikajúcimi funkciami vrátane systému templating, ktorý vám pomáha kontrolovať vzhľad vašich súvisiacich príspevkov, univerzálnym algoritmom, ktorý zobrazuje najdôležitejší súvisiaci obsah, a podporou RSS kanálov, okrem iných.

3. Doplnkový doplnok WordPress Infinite Related Post Manager

Nekonečný Súvisiaci príspevok Správca Najlepšie Súvisiace príspevky Pluginy pre WordPress

Info & DownloadView The Demo

Pridanie súvisiacich príspevkov do vášho obsahu je vynikajúci spôsob, ako prinútiť čitateľov, aby si zaregistrovali viac svojho obsahu, ale zobrazovanie týchto príspevkov v atraktívnom a ľahko pripraviteľnom rozložení ich ešte viac zefektívni. Pomocou nástroja WordPress Infinite Related Post Manager môžete ľahko pridať súvisiace príspevky na stranu svojho obsahu, lepiacu v hornej alebo dolnej časti okna alebo po príspevku. A pretože sa príspevky nekonečne načítavajú, je pre čitateľov veľmi ľahké prezerať všetok obsah, ktorý ponúkate a ktorý sa týka toho, o čo majú záujem..

Doplnok je dodávaný s množstvom vstavaných a výkonných funkcií pre typ príspevku, súvisiace metódy (značky, kategórie, autor, najnovšie, atď.), Zobrazený počet príspevkov, farby, veľkosti písma a oveľa viac.

4. Modul Príspevky súvisiace s modulom Jetpack Zadarmo modul WordPress

Jetpack Najlepšie súvisiace príspevky Pluginy pre WordPress

Z najlepších súvisiacich doplnkov pre príspevky pre WordPress, ktoré tu dnes zvýrazňujeme, je Jetpack Related Posts pravdepodobne najjednoduchšie nainštalovať a implementovať. Musíte iba aktivovať Jetpack, prejsť na zoznam modulov a aktivovať funkciu Súvisiace príspevky.

Je dodávaný s krásnymi súvisiacimi príspevkami pre príspevky a skvelým algoritmom, ktorý zobrazuje najdôležitejší obsah. To viem z prvej ruky, pretože som na svojom blogu modul Súvisiace príspevky Jetpack.

Je to všetko zmysluplné a kliknite na tlačidlo a dokonca si môžete prispôsobiť miniaplikáciu súvisiacich príspevkov jednoducho kliknutím na tlačidlo Konfigurovať. S Jetpackom by ste sa nemali stretnúť s problémami, ale ak potrebujete pomoc, nezabudnite, že sme tu pre vás.

5. Súvisiace príspevky pre výrazné príspevky Premium WordPress Plugin

Súvisiace príspevky pre výrazné príspevky Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Ak chcete na každej stránke zobraziť rôzne súvisiace príspevky (aby ste predišli duplicite), mali by ste skúsiť vyskúšať doplnok RPDP (Related Post for Distinct Posts). Tento prémiový doplnok vám umožňuje vytvárať vlastné súvisiace zoznamy príspevkov a jednotlivo ich priradiť k vašim príspevkom. A pomocou krátkeho kódu môžete vložiť súvisiace príspevky do svojich článkov, o ktorých si myslíte, že majú najväčší zmysel.

Medzi ďalšie funkcie doplnkov patria vlastné miniatúry, možnosti zobrazenia metaúdajov (autor, názov, výňatok atď.), Vlastné typy príspevkov kompatibilné a preklad pripravený.

6. AddThis Related Posts Free WordPress Plugin

AddThis Najlepšie Súvisiace príspevky Pluginy pre WordPress

Pomocou doplnku AddThis súvisiace príspevky môžete do svojich blogových príspevkov rýchlo pridať populárne a relevantné odporúčania týkajúce sa obsahu. Stačí nainštalovať doplnok, prispôsobiť názov, zvoliť motív displeja (svetlý, tmavý, sivý alebo priehľadný) a súvisiace príspevky umiestniť na ľavú dolnú alebo pravú stranu.

Ak potom prepojíte svoje stránky so svojím účtom AddThis, budete mať možnosť zobraziť analýzu svojich súvisiacich hrncov. Zistite, ktoré príspevky prevádzajú najlepšie a najlepšie zdieľané hrnce, a dokonca si pozrite svoje najlepšie sociálne odporúčania. Skombinujte tento doplnok s pôvodným doplnkom pre sociálne zdieľanie AddThis a oslovte ešte väčšie publikum.

7. Príspevky súvisiace s manuálnymi príspevkami Premium WordPress Plugin

Manuálne súvisiace príspevky Prémiový doplnok WordPress

Info & DownloadView The Demo

Sme tak zvyknutí na automatizáciu, že si prajeme, aby stroje pre nás urobili všetko. Doplnok Manual Related Posts má rád veci starej školy. To znamená, že namiesto použitia algoritmu na vyhľadávanie príspevkov vám manuálne súvisiace príspevky umožňujú manuálne nastavovať súvisiace príspevky.

Ďalej si môžete zvoliť vlastné typy príspevkov, príspevky a dokonca aj stránky. Medzi ďalšie funkcie patrí podpora krátkych kódov, podpora viacerých jazykov a filtrovanie.

8. Kontextové príspevky zdarma WordPress Plugin

Kontextové príspevky Príspevky zadarmo WordPress

Hľadáte konečný súvisiaci poštový doplnok pre svoju stránku WordPress? Nemusíte hľadať ďalej – tu je ten, ktorý vašu súvislú poštovú hru posunie na úplne novú úroveň. A nemusíte ani zdvíhať prst, doplnok Kontextové súvisiace príspevky sa spúšťa automaticky.

S množstvom funkcií vrátane, ale nielen, miniatúr, súvisiacich príspevkov v informačných kanáloch, vlastných typov príspevkov, ukladania do vyrovnávacej pamäte, vylúčenia, rozšíriteľného kódu, krásnych štýlov CSS a krátkych kódov, sú kontextové súvisiace príspevky doplnkom, ktorý chcete na svojom blogu..

9. WordPress Súvisiace príspevky Bezplatne WordPress Plugin

WordPress Súvisiace príspevky Bezplatne

Pridajte si do päty súvisiace príspevky pomocou bezplatného doplnku Súvisiace príspevky WordPress, ktorý vám pomôže ľahko a rýchlo zvýšiť angažovanosť na vašom webe WordPress. Musíte iba nainštalovať a aktivovať doplnok.

Príspevky súvisiace s programom WordPress prichádzajú s veľkou podporou, ukladajú sa do vyrovnávacej pamäte pre rýchlejší webový zážitok a uverejňujú odporúčania poskytované špičkovou sémantickou službou spoločnosti Zemanta. Získate rôzne štýly zobrazenia, miniatúry a ak potrebujete vyladiť príspevky súvisiace s WordPress, je to vysoko prispôsobiteľné. Okrem toho môžete zapnutím rozšírených funkcií zapnúť rozšírené funkcie Nastavenia> Súvisiace príspevky po inštalácii doplnku.

10. Shareaholic zadarmo WordPress Plugin

Shareaholic Doplnok WordPress zadarmo

Shareaholic nie je obyčajný doplnok pre súvisiace príspevky. Je to skôr zbierka úžasných nástrojov, ako sú súvisiace príspevky, tlačidlá zdieľania, sociálna analýza a ešte oveľa viac. Shareaholic tiež prichádza s funkciou speňaženia, ktorá vám umožňuje využiť pridružené prepojenia a zarobiť tak peniaze s vaším obsahom..

Vďaka ľahko použiteľnému informačnému panelu môžete jednoducho zostať na vrchole odporúčaní týkajúcich sa súvisiaceho obsahu, zdieľania v sociálnych sieťach, vašich sledovaní, propagovaného obsahu a ešte oveľa viac! Podľa autorov je Shareaholic „platformou na zosilnenie a speňaženie obsahu“, ale neberte si za to moje slovo, choďte sa pozrieť na Shareaholic a zdieľajte to, čo objavíte.

11. Súvisiace príspevky Pre WordPress Plugin

Súvisiace príspevky Pre WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Related Posts Pro pre WordPress je dokonalým riešením, pokiaľ ide o súvisiaci obsah. Tento šikovný doplnok dokáže zvládnuť všetko, čo sa vám zahodí, od vlastného obsahu, zmiešaného obsahu, kategórií, viacerých stránok a ďalších.

Dodáva sa s tromi vizuálne atraktívnymi rozloženiami (vyberte si z rozbaľovacieho a izolačného alebo prechodového rozloženia), 65 preddefinovaných šablón, intuitívneho používateľského rozhrania, skvelej dokumentácie a podpory. V backende je tiež viac ako 200 nastavení prispôsobenia, takže môžete navrhnúť svoje súvisiace príspevky tak, aby vyzerali, ako ich chcete, bez toho, aby ste sa museli učiť kódovať..

12. Súvisiace príspevky pre WordPress Free WordPress Plugin

Súvisiace príspevky pre WordPress Free WordPress Plugin

Jedná sa o chudobný a ľahký doplnok na súvisiace príspevky, ktorý vám umožňuje nasmerovať čitateľov na súvisiace príspevky jediným kliknutím. Dodáva sa s inštalačným sprievodcom, ktorý sa stará o ťažkú ​​prácu za vás, takže všetko, čo musíte urobiť, je aktivovať doplnok a sedieť. V rámci svojich príspevkov budete mať k dispozícii súvisiaci widget na uverejnenie príspevku bez prerušenia potu.

Súvisiace príspevky pre WordPress nie sú náročné na zdroje (čo znamená, že vytvára svoju vlastnú vyrovnávaciu pamäť) a okrem iného umožňuje ručné pridávanie, úpravy, odstraňovanie, krátke kódy a widgety. K dispozícii je tiež prémiová verzia tohto doplnku, ktorá je dodávaná s viac šťavy.

13. Doplnok Widget Premium WordPress pre lepšie súvisiace príspevky

Lepšie súvisiace príspevky Widget Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Nechcete, aby sa vaše súvisiace príspevky zobrazovali pod vaším obsahom? Žiaden problém. Widget Lepšie súvisiace príspevky môžete vložiť do bočného panela a zobraziť súvisiace hrnce na bočnej strane vášho obsahu. Miniaplikácia funguje so všetkými vlastnými typmi príspevkov, takže pridávanie súvisiacich zamestnancov alebo položiek portfólia je hračka.

Jednoducho nainštalujte doplnok, prejdite na Vzhľad> Widgety a do bočného panela vložte miniaplikáciu Súvisiace príspevky. Potom pomocou nastavení miniaplikácie vyberte možnosti zobrazenia (názov, autor, dátum, miniatúra atď.), Možnosti vznášania, počet a taxonómia, z ktorej si môžete vybrať súvisiace príspevky. Kliknite na tlačidlo Uložiť a ste pripravení ísť!

14. Content.ad Free WordPress Plugin

Doplnok WordPress zdarma pre Content.ad

Podľa WordPress.org „Content.ad je platforma na odporúčanie obsahu, ktorá pomáha vlastníkom stránok generovať viac času na webe [a tiež] ľahko a nenápadne speňažiť ich obsah.“

Platforma Content.ad generuje miliardy zobrazení stránky na tisícoch webových stránok mesačne. Doplnok príspevkov súvisiacich s obsahom Content.ad pre WordPress je spôsob, ako získať podiel na tomto koláče. Najlepšie na tom je, že stačí nainštalovať doplnok pomocou 3-krokového procesu a vaša práca je hotová. Jednoducho sa dá doplnok Content.ad ľahko nastaviť a používať.

Okrem toho je ľahké prispôsobiť sa podľa vašich predstáv, čo s flexibilným štýlom a sprievodcom vytvorením widgetu. Okrem toho je tento súvisiaci doplnok post orientovaný na výkon a obsahuje okrem iného bohaté správy, výkonné možnosti a prispôsobenú podporu. Na čo sakra čakáte? Ušetrite druhé a pozrite sa na Content.ad, kde sa dozviete viac o tom, prečo je to skutočne jeden z najlepších súvisiacich doplnkov príspevkov pre WordPress.

15. Uverejňujte vlastné šablóny Pro Premium WordPress Plugin

Uverejňujte vlastné šablóny Pro Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Doplnok Post Custom Templates Pro nie je len pre súvisiace príspevky – je to celý tvorca šablón na stránke, ktorý môžete použiť na navrhovanie vlastných rozložení jednotlivých príspevkov. Začnite jednoducho pomocou intuitívneho rozhrania alebo vyberte jedno z 18 rozvrhnutí pred zostavením.

Pri prispôsobovaní rozloženia môžete vložiť prvky príspevkov, ako sú názov, médiá, ďalšie a predchádzajúce odkazy, hlavný obsah, sociálne siete, recenzie, autorské životopisy a samozrejme súvisiace minulosti (medzi mnoho ďalších úžasných možností). K dispozícii sú tiež možnosti stylingu pre paralaxy, prechody, sekcie v plnej šírke alebo v plnej výške, animácie a dokonca aj videá. Po zdokonalení rozloženia ho priraďte všetkým svojim príspevkom, konkrétnej kategórii príspevkov alebo iba jednému príspevku súčasne.

16. Vložené súvisiace príspevky Zadarmo WordPress Plugin

Vložené súvisiace príspevky Bezplatne WordPress Plugin

Tento doplnok úplne predefinuje spôsob zobrazenia vašich súvisiacich príspevkov. Namiesto toho, aby ste zobrazovali súvisiace príspevky na konci svojho príspevku, môžete ich teraz zobraziť vo svojom obsahu, aby ste desaťnásobne zvýšili zapojenie používateľov.

Vo svojich príspevkoch môžete automaticky zobraziť viac políčok a prispôsobiť ich pomocou asi 20 jedinečných štýlov. Túto technológiu používajú okrem iných aj veľké obchodné značky, ako napríklad Wall Street Journal, Entrepreneur a Financial Times.

17. Yuzo bezplatný doplnok WordPress

https://wordpress.org/plugins/intelly-related-posts/screenshots/

Dnes je na našom zozname aj Yuzo, jeden z bezplatných doplnkových doplnkov pre poštové služby, ktorý bude vyzerať na vašom webe neuveriteľne skvele bez ohľadu na štýly, ktoré používate..

Tento súvisiaci doplnok príspevkov je ľahký, prichádza s textovým a miniatúrnym displejom, ako aj viac ako 50+ možností prispôsobenia. Je vybavený minimalistickým dizajnom, miniaplikáciami, meta boxmi, vyrovnávacou pamäťou, počítadlom, intuitívnym dashboardom, vlastnými rozmermi widgetu a variáciami pozadia..

18. Super Post Premium WordPress Plugin

Doplnok Super Post Premium WordPress

Info & DownloadView The Demo

Super Post nie je iba spustením doplnku pre príspevky týkajúce sa mlyna, je to všetko v jednom, čo vám poskytuje úplnú kontrolu nad poštovými dopytmi. Pomocou Super Post môžete zobraziť konkrétne príspevky podľa kategórií, značiek a ďalších taxonómií.

Okrem iného môžete urobiť akýkoľvek konkrétny príspevok lepkavým, prezentovať posledné alebo najviac komentované príspevky. Super Post je kompatibilný s najnovšou verziou WordPress, ako aj s hlavnými prehliadačmi.

19. Súvisiace príspevky Miniatúry pre doplnok WordPress zdarma

Súvisiace príspevky Miniatúry pre doplnok WordPress

Chcete k svojmu obsahu pridať príspevky súvisiace s vizuálnym obsahom? Súvisiace príspevky Miniatúra miniatúr uľahčuje! Tento doplnok obsahuje možnosti na nastavenie súvisiacich príspevkov (podľa vzťahu), veľkosti miniatúry (vyberte miniatúru alebo médium) a prispôsobenie nastavení zobrazenia (zdroj miniatúry obrázka, farba pozadia, orámovanie, veľkosť textu, dĺžka výňatku a ďalšie).

Medzi ďalšie užitočné možnosti patrí 7 prekladov pripravených na použitie, jednoduchý skrátený kód súvisiacich príspevkov, ktorý môžete použiť na pridávanie príspevkov kdekoľvek, miniaplikáciu postranného panela s miniatúrami a pätu a podporu pre všetky taxonómie WordPress (kategórie, značky, náhodné alebo vlastné). A dokonca existujú vstavané značky php pre vývojárov tém na integráciu doplnku.

20. Súvisiace príspevky podľa bezplatného doplnku WordPress pre taxonómiu

Súvisiace príspevky od Taxonomy Free WordPress Plugin

Pridajte súvisiace príspevky do svojho obsahu alebo bočného panela pomocou bezplatných súvisiacich príspevkov podľa taxonómie. Tento bezplatný doplnok obsahuje ľahko použiteľný widget a krátky kód na rýchle a jednoduché pridávanie súvisiacich príspevkov. Vyberte si z odkazu, výpisu, miniatúry alebo úplného rozloženia príspevku súvisiaceho obsahu. Okrem toho existujú jednoduché možnosti vylúčenia konkrétnych príspevkov alebo podmienok a obmedzenia súvisiacich výsledkov podľa dátumu alebo počtu.

Pre používateľov, ktorí majú o niečo viac znalostí v oblasti kódovania, môžete tiež použiť svoje vlastné šablóny HTML pre svoje súvisiace príspevky, zapojiť sa do rozhrania REST API, pridať vrstvu vyrovnávacej pamäte alebo dokonca vytvoriť svoje vlastné vstavané tematické šablóny so súvisiacim obsahom..

Bonus: RelaZone Súvisiace produkty Amazonu Premium WordPress Plugin

RelaZone Súvisiace produkty Amazonu Premium WordPress Plugin

Info & DownloadView The Demo

Aj keď nejde o tradičný doplnok „príspevkov“, doplnok RelaZone zobrazuje súvisiace produkty amazon, takže môžete profitovať zo svojho úžasného obsahu. Ak teda píšete vynikajúci príspevok o čaji, môžete jednoducho vložiť súvisiace pole a zobraziť odporúčané rooibos, chai, zelené a čierne čaje, ktoré ste uviedli vo svojom obsahu..

Doplnok funguje pomocou kľúčových slov v článku na nájdenie zodpovedajúcich produktov na webe Amazon. Navyše to funguje skvele aj s WooCommerce – takže ak už predávate svoje vlastné čajové zmesi na svojom webe, môžete prepojiť na súvisiace Amazonské kanvice, čajové šálky, kocky cukru a ďalšie. RelaZone je jedným z najlepších a najjednoduchších spôsobov, ako zachytiť viac tokov výnosov z vášho blogu alebo obchodu WordPress.

Ďalšie najlepšie súvisiace príspevky – doplnky pre WordPress

Prestaňte strácať cenné vyhliadky dnes výberom jedného z najlepších súvisiacich doplnkov príspevkov pre WordPress. Nikdy neviete, odkiaľ môže pochádzať váš ďalší potenciálny zákazník, preto to neberte za samozrejmosť. Vzhľadom na to, ako jednoduché sú všetky naše tipy na výber súvisiacich doplnkov pre WordPress pre inštaláciu, konfiguráciu a používanie, nemáte žiadnu výhovorku..

Dúfame, že vám náš príspevok pomôže vybrať perfektný doplnok pre súvisiace príspevky pre váš web WordPress. Ak chcete získať spätnú väzbu, otázky alebo odporučiť ďalšie najlepšie súvisiace zásuvné moduly príspevkov pre WordPress, môžete použiť časť s komentármi. Tak zatiaľ!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map