Odporúčané témy WordPress pre nezávislých pracovníkov

Nie je nič viac vzrušujúce, ako to zasiahnuť sami ako nezávislý pracovník. Byť svojím vlastným šéfom, hoci je plný rizík a zodpovedností, je jedným z najviac napĺňajúcich povolaní, ktoré si môžete zvoliť. Jednou z vyššie uvedených povinností je vytvorenie a správa vlastnej webovej stránky. Ak nie ste nezávislý webový dizajnér, môže sa to zdať ako skľučujúca úloha, ale nemusí to tak byť. K dispozícii je veľa úžasných prémiových tém WordPress, ktoré môžete použiť na zostavenie svojich webových stránok v žiadnom momente. Pozrite sa na niektoré z našich tipov na najlepšie témy WordPress pre nezávislých pracovníkov.


disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

1. Alona

Alona-wp-theme

Alona je krásna téma portfólia, ktorá obsahuje 4 ohromujúce portfóliá, viac vitrín s obrázkami (mriežka, posuvník alebo video), integráciu ikon FontAwesome, vlastné písma Google a ďalšie. Táto téma je vynikajúcou voľbou pre vytvorenie profesionálneho a pôsobivého online portfólia, ktoré zaujme klientov a presvedčí tému, aby vás najala!

2. Flatiron

flatiron-minimal-business-theme

Flatiron je veľmi jednoduchá a čistá obchodná téma WordPress vytvorená programom WPExplorer. Téma je k dispozícii na predaj na kreatívnom trhu za veľmi výhodnú cenu a zahŕňa všetko, čo potrebujete na vytvorenie veľmi čistého a minimálneho firemného / obchodného webu, ktorý je ideálny pre slobodných povolaní, aby predviedli svoju prácu a zručnosti..

3. Diamant

diamond-wp-theme

Diamond je viacúčelová téma WordPress, ktorú môžete použiť na vytvorenie stránky pre svoju firmu v žiadnom momente. Táto téma je plne integrovaná do WooCommerce, ak chcete predávať akékoľvek produkty na svojom webe, obsahuje niekoľko šablón domovskej stránky, vďaka ktorým bude nastavenie hračkou, a existuje veľa ďalších funkcií, vďaka ktorým môžete webovú stránku skutočne predviesť prácu, ktorú robíte (napríklad paralaxu) posuvníky, vlastný adresár a ďalšie).

4. Spolu

Celkové-wp-theme

Súčet je ďalšou solídnou možnosťou pre vašu nezávislú webovú stránku alebo agentúru. Náš Total Framework obsahuje super jednoduchý drag and drop builder, ktorý môžete použiť na vytvorenie vlastných domovských stránok, o nás, portfóliových položkách, jedného druhu blogu, stránok služieb alebo čohokoľvek iného bez toho, aby ste museli poznať akýkoľvek kód. Možnosti ikon písiem, vlastných farieb, úplného alebo rámčekového rozloženia a ďalšie z nich robia skutočne neobmedzenú tému pri vytváraní vlastnej webovej stránky.

5. Oddiel

Sekcia-wp-theme

Sekcia je ohromujúca téma portfólia muriva od Themes Kingdom, ktorá bola prakticky postavená pre živnostníkov. Portfólio muriva, vlastný blog, responzívny dizajn, ľahko použiteľné šablóny stránok a ďalšie skvelé funkcie robia z tohto skvelého motívu pre nezávislých blogerov, dizajnérov, fotografov alebo kohokoľvek iného..

6. Oswald

Oswald-wp-theme

Oswald je ďalšou fantastickou témou pre vytváranie vašej vlastnej firmy alebo obnovenie webovej stránky. Možnosti pre neobmedzené farby, fonty Google, ikony FontAwesome, vlastné krátke kódy, paralaxové obrázky a videá, portfólio, ktoré je možné filtrovať, a dokonca aj panel možností motívov, sú zapečené priamo do tejto krásnej minimálnej témy..

7. Centric

centric-wp-theme

Už sme hovorili o rámci Genesis Framework a Centric je podradená téma Genesis, ktorá je ideálna na vytváranie vstupných stránok pre malé podniky alebo produkty. Táto podradená téma pridáva 7 farebných odtieňov, vlastné pozadie, vlastné hlavičky a ďalšie, takže môžete navrhnúť stránku, ktorá zaujme pozornosť, za pár minút.

8. SinglePage

single-page-wp-theme

Potrebujete webovú stránku v štýle vstupnej stránky pre produkty alebo služby? Žiadny problém – Jednostránka je úžasná možnosť vytvorenia vlastnej responzívnej webovej stránky s jednou stránkou. Nainštalujte si tému a pomocou možností pre vlastné logo, vlastné farby, responzívne jazdce a vlastné písma vytvorte vlastný web svojho druhu..

9. Nezávislý pracovník

freelancer-wp-theme

Hovoríme o témach pre slobodných povolaní, takže nám nemohla chýbať téma na voľnej nohe od ThemeFuse. Táto téma bola vytvorená pre živnostníkov doslova s ​​návrhom jednej stránky, portfóliom, službami, sekciou o mne, krásnym blogom a samozrejme kontaktným formulárom. Táto krásna téma pripravená na sietnicu je skvelý spôsob, ako propagovať seba a svoje podnikanie.

10. Vlákno

thread-wp-theme

Vlákno je odvážne a elegantné téma, ktoré je ideálne pre pracovisko na voľnej nohe. Nainštalujte tému a pomocou nástroja na tvorbu vytvorte vlastné stránky. Stránky projektu Ajaxed, efekty paralaxy a jeden alebo viac možností rozloženia stránky sú len niektoré z jedinečných možností zahrnutých do témy, ktorú môžete použiť pre vás úžasné vlastné stránky..

11. Kolektívne

kolektívneho wp-theme

Collective by ThemeFuse je ďalšou úžasnou voľbou pre vytvorenie vlastnej webovej stránky nezávislej agentúry alebo agentúry. Téma obsahuje všetky potrebné funkcie bez toho, aby bola nadúvaná. Možnosti reklamných bannerov, bočných panelov, farieb, pozadia, mega ponuky a rozloženia sú úplne jednoduché spôsoby, ako si prispôsobiť tému svojej firmy..

12. CleanPort

cleanport-wp-theme

Táto štýlová téma predstavuje skvelý spôsob, ako ukázať, ako dobre robíte to, čo robíte. CleanBold obsahuje vstavané možnosti v prispôsobiteľke Live WordPress Theme, takže pomocou niekoľkých kliknutí na tlačidlo môžete rýchlo a ľahko meniť farby, logo, posúvače, písma a ďalšie. K dispozícii je tiež sociálna integrácia, takže vaši klienti vás môžu ľahko sledovať na Twitteri, Facebooku atď.

13. StartingUp

startingup-wp-theme

Téma StartingUp je skvelou šablónou použitou pre web, najmä ak práve začínate. Táto téma uľahčuje novým alebo malým podnikom budovať pôsobivú webovú stránku bez toho, aby si museli najímať webového dizajnéra. StartingUp obsahuje možnosti pre portfólio, podporu elektronického obchodu (aby ste mohli predávať svoj vlastný tovar), viacnásobné vzhľady motívov, jednoduché možnosti farieb a písiem a ďalšie.

14. VIAC

VIAC-wp-theme

VIAC je krásna téma WordPress, ktorá je ideálna pre kreatívnych profesionálov. Táto téma má vynikajúce funkcie, ktoré by si chcel každý nezávislý pracovník alebo agentúra vytvoriť. Funkcie, ako sú prezentácie, karusely klientov, jazdce paralaxy, neobmedzené farby a ďalšie, sú skvelé na vytvorenie stránky, ktorá vyzerá podľa vlastných predstáv a zapôsobí na vašu klientelu..

15. Divi

divi-wp-theme

Divi musela byť na tomto zozname. Divi je plná funkcií a je flexibilnou témou, ktorú môžete použiť na vytváranie mnohých typov webových stránok. Na vytvorenie perfektnej webovej stránky s pixelmi môžete použiť predpripravené rozloženia, vlastný tvorca Divi, vlastné typy príspevkov a ďalšie.

16. CleanBold

cleanbold-wp-theme

CleanBold je jednoduchý (uhádli ste) odvážny motív WordPress s množstvom bieleho priestoru, ktorý môžete použiť na predstavenie vašej práce alebo vašej firmy. Téma zahŕňa úžasnú domovskú stránku, krásne portfólio a samozrejme nádherný blog, ktorý môžete použiť na zdieľanie svojich najnovších správ so svojimi čitateľmi a klientmi..

17. Podniková

corporate-wp-theme

Začnite podnikať a pokladajte podnik, čistá viacúčelová téma spoločnosti Themify, ktorú môžete použiť na vytvorenie akéhokoľvek typu profesionálnej webovej stránky. Themify Builder uľahčuje vytváranie vlastných rozložení a vďaka zahrnutým možnostiam písiem, ponúk, farieb, vlastných miniaplikácií, obrázkov na pozadí a videa je všetko oveľa jednoduchšie.

18. Macho

macho-wp-theme

Macho je ďalšia skvelá téma, ktorú môžete použiť na vytvorenie elegantnej webovej stránky, ktorá zapôsobí na vašich klientov. Funkcie zahŕňajú možnosti písma Google, ľahko použiteľné šablóny stránok, vstavané možnosti SEO, portfólio lightboxov, 7 bezplatných doplnkov a oveľa viac. Súčasťou tejto témy je aj podpora softvéru Easy Digital Downloads, aby ste mohli predávať všetky obrázky, elektronické knihy, videá alebo iný požadovaný digitálny tovar.

Zabalenie

Na výber sú samozrejme tisíce tém, ale sú to len niektoré z našich obľúbených položiek. Dúfame, že tu nájdete niečo, čo sa vám páči! A ak si myslíte, že sme vynechali skutočne úžasnú tému, ktorá je ideálna pre živnostníkov alebo malé podniky, zanechajte nám poznámku v sekcii Poznámky nižšie.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map