Top 10 WordPress Profanity filtre a doplnky na blokovanie spamu

Spam a vulgárnosť sú veľkým problémom pre kohokoľvek s webom WordPress. Či už je to váš jednoduchý web s niekoľkými stránkami alebo platforma pre viacerých používateľov, ktorá hostí veľa obsahu generovaného používateľmi, musíte mať na pozore vulgárne a spammery z dvoch hlavných dôvodov:


 1. Profanita vystraší vyhliadky a zanechá vám slabší bankový zostatok.
 2. Spameri okamžite poškodia vaše hodnotenie SEO v službách Google a ďalších vyhľadávacích nástrojoch

V závislosti od typu webovej stránky (alebo komunity), ktorú prevádzkujete, môže alebo nemusí byť problém s vulgárnosťou. Nadmerné používanie kurzívov a jazyka pre dospelých však zníži predaj online a potenciál prilákať životaschopných partnerov. To je správne; spoločnosti budú dvakrát premýšľať o spolupráci s vami, ak je váš web príliš prehnaný.

Spam na druhej strane poškodí vašu dôveryhodnosť s vyhľadávacími nástrojmi, ako aj s ľudskými návštevníkmi webu. Dôveryhodnosť je vaša online mena – stratíte ju a stratíte podnikanie. Táto príručka odhalí päť profánnych filtrov a päť doplnkov proti spamu, ktoré vám pomôžu vylepšiť vaše hodnotenie v službe Google a poskytnúť vám lepší dojem z vášho webu WordPress..

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Päť najlepších profilových zásuvných modulov pre WordPress

Nižšie je uvedených päť najlepších filtrov vulgárnych slov WordPress a doplnkov blokujúcich spam. Nehovorím, že musíte alebo by ste mali používať všetky doplnky, ale určite fungujú, pretože sú skutočne špičkové..

WebPurify Profanity Filter

webpurify-filter-WordPress-plugin

WebPurify je pravdepodobne jedným z najlepších filtrov vulgárnych schopností. Po prvé, nemusíte vytvárať zoznam profánnych slov / fráz, ktoré by ste mohli odfiltrovať, pretože doplnok obsahuje rozsiahly zoznam nielen v angličtine, ale aj v niekoľkých ďalších jazykoch vrátane španielčiny, francúzštiny, arabčiny, taliančiny, portugalčiny a dokonca aj čínštiny..

Vždy, keď používateľ uverejní obsah s profánom, povedzme, v sekcii komentárov používa doplnok rozhranie API WebPurify Profanity Filter API na okamžité nahradenie profánnych slov hviezdičkami..

Ak ste ochotní nastúpiť na prémiovú službu, WebPurify dokáže oveľa viac ako filtrovanie textu. Triedenie obsahu je náročná úloha, ale triedenie obrázkov a videí môže zlomiť chrbát aj toho najodolnejšieho majstra webu.. Prémia na WebPurify obsahuje užitočné moderovanie videa, ktoré vám ušetrí drahocenný čas.

Stiahnite si WebPurify

Word Replacer

Tento bezplatný doplnok funguje ako kúzlo, ktoré nahrádza nevhodné slová podľa vlastného výberu slov. Ak je diskusia na vašom webe WordPress korigovaná konkrétnymi vulgárnymi slovami alebo frázami, môžete sa rozhodnúť otočiť ho pomocou doplnku Word Replacer..

Jedinou nevýhodou je, že musíte tráviť relatívne dlhé obdobie nastavením náhrad slov. Platíte túto cenu, ale keď dôjde k výmene, doplnok automaticky vykoná zvyšok.

Word Replacer vám tiež umožňuje určiť, ktoré oblasti vašej webovej stránky sledovať, čo znamená, že môžete filtrovať slová v určitých častiach svojej webovej stránky, zatiaľ čo ostatné oblasti úplne ignorujete..

Stiahnite si Word Replacer

Word Filter Plus

wordfilterplus-WordPress-plugin

Word filter plus funguje rovnakým spôsobom ako Word Replacer. Bolo by spravodlivé povedať, že program Word Filter Plus je viac ako filter na vulgárne výrazy, pretože výslovné slová a frázy môžete nahradiť vlastnými slovami..

Po stiahnutí a inštalácii Word Filter Plus budete mať prístup k doplnku kliknutím na „Nástroje“ a potom na „Word Filter Plus“ na vašom paneli WordPress..

Po výbere tejto možnosti sa dostanete na novú obrazovku, kde môžete nastaviť filtre. Word Filter Plus je vynikajúci filter vulgárnych výrazov. Akonáhle ste skončili s konfiguráciou slovných filtrov, doplnok skontroluje prítomnosť vašich profilov na celom webe. Rozčleňuje celý váš web WordPress, čo znamená, že nahrádza všetky vulgárne slová, ktoré zostali hlboko v minulosti alebo len nedávno.

Tento doplnok vám pomôže vysporiadať sa s vulgárnosťou a umožní vám vykonať rýchle zmeny vo vašom obsahu. Pomocou doplnku môžete napríklad zmeniť svoje telefónne číslo na niekoľkých stránkach bez toho, aby ste museli každú stránku upravovať manuálne.

Stiahnite si Word Filter Plus

Filter obsahu WP

Filter obsahu WP nadobudol vek a pri každej aktualizácii sa stal inteligentnejším. Tento vulgárny filter teraz obsahuje flexibilné, ale prísne možnosti filtrovania. Napríklad, ak sa vaše označené slová / kľúčové slová objavia uprostred celého slova, bude ignorované (celé slovo)..

Mám na mysli toto:

Povedzme, že ste označili „banku“. Ak používateľ zadá slovo „potbelly“, celé slovo bude na rozdiel od minulosti ignorované, ak by sa objavilo ako „*** brucho“..

Ďalšou skvelou funkciou je možnosť nahradiť všetky písmená zástupnými znakmi podľa vášho výberu alebo ponechať prvé alebo posledné písmeno nahradeného slova. Napríklad „pothead“ by sa filtroval tak, aby vyzeral ako „*******“ alebo „p ******“ alebo p ***** d “..

Okrem toho si môžete zvoliť filtrovanie rôznych častí svojho webu od príspevkov po komentáre k značkám a názvom príspevkov atď. Filter obsahu WP je obzvlášť užitočný nástroj na blokovanie všetkých spôsobov vulgárnosti vrátane výslovného jazyka, urážlivých komentárov a prísahov..

Stiahnite si filter obsahu WP

Defensio Antispam

To je správne; tento doplnok sa zmestí na účet ako filter na vulgár, ako aj na blokovanie spamu. Program Defensio Anti-Spam vám pomôže zaokrúhliť a potrestať všetkých nečestných používateľov na vašom webe WordPress.

Doplnok je jedným z mála profánnych doplnkov, ktoré dokážu spracovať spammery, ako aj nevyžiadaný alebo profánny obsah. Doplnok bol navrhnutý tak, aby okrem iných skvelých funkcií umožnil kategorizáciu adries URL, filtrovanie vulgárnosti, detekciu skriptov a detekciu škodlivého obsahu.

Podľa vývojárov, Websense Inc., Defensio Anti-Spam „sa v priebehu času učí a prispôsobuje vášmu správaniu a správaniu vašich používateľov …“

Jedinou nevýhodou je, že nemôžete používať program Defensio Anti-spam s inými doplnkami proti spamu, ako je napríklad Akismet, pretože to bude viesť iba k problémom s kompatibilitou. To znamená, že musíte deaktivovať Akismet a ďalšie podobné doplnky, aby ste mohli vyskúšať aj Defensio Anti-spam.

Stiahnite si Defensio Anti-spam

Keď už hovoríme o doplnkoch proti spamu, mali by sme sa teraz pozrieť na vrchol päť doplnkov proti spamu , Ktorý vám pomôže dať spammerom boot?

Päť najlepších anti-SPAM pluginov pre WordPress

Akismet

Akismet-WordPress-plugin

Nenávidíte spam, nenávidím spam a my všetci nenávidíme spammerov, pretože sú zúfalí, aj keď veľmi odhodlaní. Túžia po pozornosti a všetci vieme, že zlozvyk je rovnako odporný ako opica v zanedbávaní. Sú to však početné odkazy a nepochopiteľné komentáre, ktoré sú mimo kontextu a ktoré takmer každý majiteľ webu WordPress, s ktorým som hovoril,.

Niektorí spameri sú síce neuveriteľne zábavní, ale aj tak odporní. Viem to z prvej ruky, pretože som bojoval proti prehratej bitke so všetkými typmi spamerov, až kým som nenašiel Akismeta. Vlastne ma to našlo priamo na hlavnom paneli a všetko, čo som musel urobiť, bolo nakonfigurovať kľúč API.

Akismet je veľmi populárny antispamový doplnok, ktorý pomôže aj začiatočníkovi WP odstrániť spam.

Aj keď počet stiahnutí nemusí nevyhnutne znamenať nič, pokiaľ ide o efektívnosť, Akismet som veľmi používal a miloval. Mám pocit, že milióny používateľov, ktorí si doplnok stiahli, sa cítia rovnako.

Akismet je zadarmo pre malé blogy WordPress, ale pre veľké komerčné webové stránky sa budete musieť rozdeľovať s 5 dolárom mesačne..

Akismet, ktorý bol uvedený na trh v roku 2005, má komplexný mechanizmus filtrovania, ktorý sleduje všetky komentáre, spätné odkazy a pingbacky na vašom blogu. Na základe týchto údajov vykonáva prísne testy na odfiltrovanie nevyžiadanej pošty. Doplnok potom vytlačí všetky komentáre týkajúce sa spamu do priečinka so spamom v prípade, že potrebujete skontrolovať.

Akismet môže byť niekedy príliš nadšený, blokovať dokonca aj komentáre od skutočných čitateľov. Doplnok sa však stal veľmi inteligentným, pretože sa učí, ako ho ďalej používate.

Stiahnite si Akismet

WP-reCAPTCHA

Facebook, Twitter a Google sú veľkými fanúšikmi reCAPTCHA. Ale čo to má spoločné s WordPress? WP-reCAPTCHA – verzia reCAPTCHA vo formáte WordPress – vám dáva moc, ktorú majú proti spammerom ľudia z radov Google a Facebook.

Doplnok má stále rastúci počet priaznivcov, ako aj kritikov, ktorí za jeho efektívnosť vyjadrujú pochvalu.

WP-reCAPTCHA používa jedinečný systém, ktorý používa kombináciu archaických slov pre svoje CAPTCHA, na rozdiel od väčšiny anti-spamových doplnkov, ktoré používajú rovnaký chybný verifikačný systém. To je pravdepodobne dôvod, prečo sa ľudia, ktorí čítajú Google, Facebook a Twitter, veľmi páčia.

Dokonca ani inteligentné spamboty, ktoré používajú optické rozpoznávanie znakov (OCR) na dešifrovanie CAPTCHAS, nemôžu ísť cez WP-reCAPTCHA, pretože doplnok skresľuje formulácie a vytvára nové obrázky, ktoré vylučujú všetkých spamerov.

Stiahnite si WP-reCAPTCHA

Spam Stopper

Názov tohto doplnku nemohol byť viac podnetný. “Jéj! Zastavujeme spam a podobné veci pomocou nášho Spam Stopperu. “ Je to také zrejmé, že? Pohybujúce sa na.

Plugin Spam Stopper vyhovuje svojmu názvu. Na overenie a overenie všetkých komentárov vašich používateľov používa overovací proces CAPTCHA (rovnako ako WP-reCAPTCHA). Potom, ak zistí spamový komentár, zastaví ho, ako jeho stopy.

Spam Stopper sa ľahko nastavuje a používa. Všeobecne je doplnok zacielený na spamboty, ktoré útočia na blogy nekonečným reťazcom nevyžiadanej pošty. Doplnok Spam Stopper sa spúšťa automaticky a dokonca kontroluje, či používatelia pred uverejnením komentárov vyplnia všetky povinné polia.

Po nainštalovaní doplnku je dobré ísť a uvidíte ho, iba ak ste odhlásení. To je skvelé, však? Jednou nevýhodou však je, že doplnok nebol aktualizovaný dva roky (iba fyi).

Stiahnite si Spam Stopper

Growmap

growmap-antispambot-WordPress-plugin

Keby mal taký počet stiahnutí ako Akismet, tento anti-spamový doplnok by konkurenčný (a pravdepodobne by vylúčil) Akismet ako hlavný blokovač spamu. S úchvatným hodnotením WordPress 4,9 / 5 je ľahké pochopiť, prečo by Growmap bol hrozbou pre Akismet..

Je to účinný nástroj na ochranu proti spamu, ktorý vám pomôže zbaviť sa automatizovaného spamu – spamu, ktorý zverejňujú spamboty. Pokiaľ ide o boj proti spambotom, je bezchybný, ale pokiaľ ide o skutočných ľudských spamerov a pingbackov, je ťažko postihnutý. V skutočnosti sa chlapci na Growmap vôbec nezaujímajú o pingbacky alebo trackbacky – ich podnikanie začína a končí automatizovaným spamom.

To by malo vysvetľovať, prečo spoločnosť Growmap používa začiarkavacie políčko, v ktorom sa od čitateľov ľudstva vyžaduje, aby označili, či sú skutočne krvaví. Ale hádajte čo, ľudskí spameri môžu zaškrtnúť aj políčko.

Growmap je smrtiaci doplnok proti nevyžiadanej pošte, ktorý bojuje proti spambotom pomocou jednej z najchytrejších technológií proti spamu v okolí.

Stiahnite si Growmap

Spam zadarmo WordPress

Spam Free WordPress je ďalším smrteľným doplnkom proti spamu, ktorý je takmer zaručený, aby vaše stránky neobsahovali spam.

Spam Free WordPress je jedným z najlepších anti-spamových doplnkov podľa vývojárov, ktorí tvrdia, že dokáže zablokovať všetky prípady automatizovaného spamu bez akýchkoľvek falošných pozitív. Ahoj Akismet?

Doplnok SPAM Free WordPress má vynikajúce funkcie, medzi ktoré patrí nulová závislosť na CAPTCHA, nízke zaťaženie databázy, najmä pri silnom prenose servera a blacklisting IP address. Znie to celkom dobre, ak sa ma pýtate.

Doplnok umožňuje používateľom zvoliť si, či by chceli, aby sa spam automaticky odstránil, čo je skvelý spôsob, ako ušetriť čas.

Stiahnite si SPAM Free WordPress

zhrnúť

Tam to máte. Desať veľkých doplnkov, vďaka ktorým bude váš WordPress bez spamu a vulgárnych výrazov. Viem, že tento článok bol pomerne dlhý, takže tu je rýchla rekapitulácia.

Päť najlepších profanitových filtrov

 1. WebPurify Profanity Filter
 2. Word Filter Plus
 3. Word Replacer
 4. Filter obsahu WP
 5. Defensio Anti-spam

Najlepšie doplnky proti spamu

 1. Akismet
 2. Growmap
 3. WP-reCAPTCHA
 4. Spam Stopper
 5. Spam zadarmo WordPress

Poznáte nejaké ďalšie doplnky proti spamu a vulgárne filtre, ktoré neboli uvedené v tomto článku? Dajte nám vedieť v sekcii nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map