Viac bezplatných doplnkov WordPress (o ktorých ste možno nepočuli)

V marci som tu uverejnil príspevok na prehliadači WPExplorer, ktorý obsahoval mojich sedem obľúbených bezplatných doplnkov WordPress. Nebol to každodenný zoznam doplnkov; Snažil som sa spomenúť menej známe pluginy, namiesto toho, aby som išiel obvyklou cestou pomenovania Akismets a W3 Total Caches tohto sveta..


Príspevok sa ukázal ako celkom úspešný (napokon, čo si nerešpektuje používateľ WordPress nie je chcete vyskúšať super doplnky?) tak som si myslel, že by to mohlo mať pokračovanie. A podobne Kmotr II a ďalšie pokračovanie svojej hry, má za cieľ vylepšiť pôvodnú verziu.

Ďalej uvádzam ďalších sedem bezplatných úžasných doplnkov WordPress, ktoré všetky používam (alebo som použil) na svojom vlastnom blogu (blogoch). Nie sú to všetky doplnky typu superstar – niektoré z nich boli stiahnuté iba zopárkrát – ale to je pravdepodobne to, čo ich robí zaujímavejšími ako tie staré pluginy, ktoré ste si znova a znovu prečítali. Užite si to!

N.B. Doplnky nie sú uvedené v žiadnom konkrétnom poradí.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

TablePress

Tento doplnok bol stiahnutý viac ako 80 000-krát a v čase písania dostal 396 hodnotení. Z týchto hodnotení je všetkých okrem ôsmich päťhviezdičkových a ostatné štyri. Sotva treba niečo povedať. Ale ja budem.

TablePress nemá žiadnych rovesníkov; je to najlepší doplnok tabuliek pre WordPress na diaľku. Vo veľkej miere som ho použil na odchode zo zamestnania (pozri stránku s mojimi výkazmi príjmov) a predovšetkým v denníku P90X (pozri moje denníky cvičení):

Tabuľka vytvorená pomocou TablePress.

Tabuľka vytvorená pomocou TablePress.

Je bezchybne kódovaný a dobre podporovaný jedným z najkrajších vývojárov doplnkov.

Získajte TablePress

Ďalšie súvisiace príspevky Príspevok

Zobrazovanie súvisiacich príspevkov v spodnej časti vašich blogových príspevkov je jednoduchý spôsob, ako zvýšiť zapojenie vášho blogu. Ale veľa ľudí to mýli – zle kategorizujú a označujú svoje príspevky, potom používajú zásuvný modul nekvalitnej kvality na zobrazenie doplnkov „súvisiace“ (pre ktoré čítajú „nesúvisiace“) doplnky.

Z tohto dôvodu odporúčam iba ďalší doplnkový príspevok (YARPP) – podľa môjho názoru je tu ten najlepší algoritmus párovania a dá sa tiež veľmi ľahko prispôsobiť:

YARPP na mojom blogu.

YARPP na mojom blogu, vyzerá sexy.

YARPP je v skutočnosti veľmi populárny doplnok, ale cítil som, že je potrebné zahrnúť ho sem pre všetkých ľudí, ktorí používajú alternatívny doplnok pre súvisiace príspevky. Naozaj to považujem za najlepšie.

Získajte YARPP

Evergreen Post Tweeter

Pokiaľ ide o mňa, tak to je  doplnok, ktorý sa použije na zvýšenie návštevnosti Twitteru na vašich stránkach. V záujme úplnej expozície som jednoznačne zaujatý tvrdením, že keď som doplnok vyvíjal spoločne, je to však môj úprimný názor.!

Táto koncepcia je jednoduchá: Evergreen Post Tweeter automaticky pravidelne vyčíta staré blogové príspevky (napr. Raz za šesť hodín). Umožní vám to filtrovať tie príspevky, ktoré budú odblokované výberom značky alebo značiek. Týmto spôsobom si môžete vybrať doplnok, ktorý namiesto tweetu všetkého na blogu vyberie iba váš vždyzelený obsah (t. J. Obsah, ktorý sa stále oplatí prečítať)..

Pomocou tohto doplnku môžete na svoju stránku prilákať veľkú návštevnosť:

Zvýšená prevádzka na Twitteri.

Ak ste používateľom služby Twitter, potom je to premýšľať!

Jednoduché digitálne sťahovanie

Jednoducho povedané, Easy Digital Downloads (EDD) vám umožňuje predávať digitálne súbory na stiahnutie prostredníctvom vašich webových stránok. Používam ho na predaj svojho sprievodcu na voľnej nohe a neodvrátil som sa od prepnutia z E-Junkie.

Toto je jeden z doplnkov, v ktorom nemôžete úplne veriť, že je to zadarmo. V skutočnosti jeho vývojár (Pippin Williamson) vytvoril EDD ako súčasť modelu freemium, ktorý vám umožňuje kúpiť iba tie ďalšie moduly, ktoré požadujete (za veľmi rozumnú cenu). Tu je rýchle video, ktoré vám ukáže, čo je:

Je naozaj také ľahké vyzerať, ako sa EDD rozbehne. Ak na svojich stránkach predávate digitálne produkty, dôrazne odporúčame vyskúšať si ich.

Získajte jednoduché digitálne sťahovanie

Nekonečný zvitok

Infinite Scroll je dokonalá kombinácia úžasnosti a použiteľnosti.

Stručne povedané, upravuje vašu tému tak, že keď sa návštevníci dostanú na spodnú časť stránkovanej obrazovky, ďalšie príspevky sa načítajú v reálnom čase. To znamená, že už viac nekliknete na ďalšiu stránku (nehovoriac o veľmi šikovnom účinku, o ktorý sa nikdy nebudem nudiť)..

Jedinou nevýhodou používania nekonečného posúvania je to, že to môže mať negatívny vplyv na mieru odchodov a počet zobrazených stránok (pretože návštevníci teraz budú prechádzať po tej istej stránke namiesto klikania na novú). To však neznamená, že angažovanosť bola znížená – práve naopak. Menej problémov a menej času na načítanie stránky pravdepodobne povedie k tomu, že sa návštevníci budú zdržiavať dlhšie.

Profilový výkon doplnkov

Aj keď milujem doplnky, môžu byť odtokom zo starých zdrojov. Príliš veľa nafúknutých doplnkov môže viesť k stránkam s pomalým načítaním a nešťastným návštevníkom.

To je miesto, kde môže Plugin Performance Profiler (P3) zmeniť. Kontroluje vaše stránky a poskytuje vám správu o tom, ktoré podrobnosti o zásuvných moduloch, ktoré na vaše stránky kladú najväčšie zaťaženie:

Profilový výkon doplnkov

Ako vidíte z vyššie uvedeného snímku obrazovky, P3 vám poskytuje prehľad relatívnej doby behu pre každý z najnáročnejších doplnkov nainštalovaných na vašom webe. Môžete tiež vidieť, aký vplyv majú doplnky spoločne na čas načítania stránky, ako aj na ďalšie údajové body.

P3 je fantastický nástroj na overenie, či sú vaše stránky dobre optimalizované z hľadiska rýchlosti. Aj keď spôsob skenovania doby vykonávania doplnkov nie je bezchybný, je dostatočne presný, aby vám poskytol informácie, pomocou ktorých môžete robiť informované rozhodnutia..

Komentáre, na ktoré sa neodpovedali

Komentáre blogu predstavujú srdcové srdce väčšiny blogov. Sú to čiastočne to, čo definuje blog ako blog – schopnosť návštevníka pridať sa do konverzácie na webe, ktorý by bol inak jednosmernou dohodou..

A preto by ste podľa môjho názoru mali vždy ubezpečte sa, že ste odpovedali na komentáre vo svojom blogu (ak je odpoveď odôvodnená). Pozvať ľudí, aby kládli otázky a potom sa na ne neodpovedali, je podľa môjho názoru dosť trestné.

Keď sa však váš blog dostane do určitej veľkosti, môže byť dosť ťažké sledovať prijaté pripomienky. Tu prichádzajú komentáre, na ktoré sa neodpovedá: pridá na obrazovku moderovania komentárov ďalší stĺpec, ktorý ukazuje, či ste na komentár odpovedali alebo nie..

Komentáre neodpovedané na snímku obrazovky.

Je to jednoduchý, ale efektívny spôsob, ako zabezpečiť, aby ľudia, ktorí si zaslúžia odpoveď, dostali jednu.

Čo sú tvoj Obľúbené neznáme doplnky?

Som ochotný sa staviť, že v tomto zozname je aspoň jeden doplnok, o ktorom ste nepočuli. Väčšina z nich má menej ako 100 000 stiahnutí (v porovnaní s najpopulárnejšími s ~ 15 milión) a niektoré majú len hŕstku.

Po tom, čo som povedal, som si istý, že existuje veľa neopracovaných diamantov, ktoré mnohí z nás ešte neobjavili. Ak máte radi relatívne neznámy doplnok, ktorý nebol uvedený v tomto príspevku ani v mojom predchádzajúcom zozname, informujte nás o tom v sekcii komentárov nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map