Vybudujte úžasné online komunity s konečným členom pre WordPress

Ak chcete vytvoriť webovú stránku, na ktorej sa ľudia môžu zaregistrovať a stať sa členmi, je k dispozícii nový doplnok, ktorý vám celý život zjednoduší.. Konečný člen je doplnok pre komunitu a profil používateľa, vďaka ktorému je veľmi jednoduché pridávať na svoje stránky krásne profily používateľov a vytvárať pokročilé online komunity.


um-profile

Doplnok je mimoriadne univerzálny a umožní vám vytvoriť širokú škálu webových stránok, na ktorých sa používatelia môžu prihlásiť a stať sa členmi. Je nabitý funkciami a funkciami, ale stále sa ľahko používa a je ľahký.

Aj keď je v tomto príspevku príliš veľa funkcií, na ktoré je potrebné sa zmieniť, medzi hlavné funkcie doplnku patria: vlastné užívateľské role; viacnásobné registračné formuláre s pridelením role; neobmedzené polia formulára na zachytenie užívateľských údajov; podmienená logika pre polia; pokročilý tvorca formulárov drag and drop; krásne užívateľské profily; podmienené ponuky; členské adresáre s voliteľnými vyhľadávacími filtrami; stránka účtu pre používateľov na správu vlastného účtu (zmena hesla, vymazanie účtu, ochrana osobných údajov atď.); obmedzenie obsahu pomocou presmerovaní stránky; e-mailové šablóny a oveľa viac.

UM-memberdirectories

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

Okamžité nastavenie

Skvelá vec, o ktorej je doplnok, je, že svoj komunitný web môžete uviesť do prevádzky v priebehu niekoľkých minút pomocou okamžitého nastavenia doplnku, ktoré automaticky pridá všetky základné stránky potrebné na to, aby sa ľudia mohli zaregistrovať a stať sa členmi..

rozšírenie

Aby sa zachovala jeho jednoduchosť a udržiaval modul ľahký a nadúvaný, doplnok používa model rozšírenia, ktorý používa rovnaký model, aký používajú populárne doplnky, ako napríklad WooCommerce, Easy Digital Downloads a Ninja Forms. Konečný člen v súčasnosti ponúka nasledujúce Konečné rozšírenia členov s ďalším plánovaným do budúcnosti:

Sociálne prihlásenie

Ak chcete používateľom povoliť registráciu / prihlásenie na svoje stránky prostredníctvom sociálnych sietí, aby si nemuseli pamätať inú sadu prihlasovacích údajov, môžete to urobiť pomocou rozšírenia o sociálne prihlásenie, ktoré umožňuje používateľom zaregistrovať sa / prihlásiť sa cez Facebook, Twitter, Google+ , LinkedIn, Instagram, VK.com/VKontakte. Môžete sa rozhodnúť, ktoré siete použijete, a pomocou klávesových skratiek môžete zobraziť tlačidlá na prihlasovacích a registračných formulároch alebo kdekoľvek na webe.

um-sociallogin

MailChimp

Rozšírenie MailChimp integruje MailChimp s doplnkom a umožňuje používateľom prihlásiť sa na odber vašich mailových zoznamov, keď sa zaregistrujú na vašom webe. Používatelia sa môžu prihlásiť na odber viacerých zoznamov a môžu sa odhlásiť zo zoznamov priamo na stránke svojho účtu. Pomocou tohto rozšírenia môžete tiež synchronizovať meta používateľa do svojho zoznamu MailChimp.

um-MailChimp

bbPress

Pri vytváraní komunitných webov je bežné mať fórum, kde používatelia môžu vzájomne komunikovať. Toto rozšírenie bezproblémovo integruje Ultimate Member s bbPress a presúva informácie z profilu bbPress do profilu Ultimate Member.

um-bbPress

Recenzie používateľov

Rozšírenie používateľských recenzií používateľa Ultimate Member poskytuje na vaše stránky 5-hviezdičkový systém hodnotenia a kontroly, ktorý umožňuje používateľom navzájom sa hodnotiť a kontrolovať. Pomocou tohto rozšírenia môžete usporiadať adresáre členov podľa používateľov s najvyšším hodnotením, umožniť používateľom filtrovať adresáre podľa hodnotenia, pridávať widgety na svoje stránky, ktoré zobrazujú najlepšie hodnotených a hodnotených používateľov a oveľa viac.

UM-userreviews

myCRED

Ak hľadáte pre vylepšenie svojich stránok a odmeňovanie používateľov, môžete to urobiť jednoducho integráciou Ultimate Member s myCRED, ktorý je podľa môjho názoru najlepším systémom riadenia bodov pre WordPress. Toto rozšírenie vám umožňuje odmeniť používateľov bodmi za konkrétne akcie a na ich profile zobraziť aj body, odznaky, hodnotenie a postupnosť používateľa..

um-mycred

oznámenia

Existuje mnoho doplnkov, ktoré vám umožnia pridať na váš web oznámenia na celom webe, ale málo z nich má schopnosť zobrazovať upozornenia určitým rolám používateľov alebo prihláseným / odhláseným používateľom. Vďaka tomuto rozšíreniu máte úplnú kontrolu nad tým, ktorí používatelia môžu vidieť každé upozornenie. Upozornenia môžete zobrazovať na celom webe alebo na konkrétnych stránkach iba prostredníctvom skráteného kódu.

UM-oznámenia

Upozornenia v reálnom čase

Ak chcete na svoje stránky pridať systém upozornení podobný tým, ktorý sa nachádza na stránkach Facebook a Twitter, toto rozšírenie vám to umožní. Systém upozornení v reálnom čase umožňuje používateľom prijímať upozornenia v reálnom čase priamo na vašom webe na udalosti, ktoré sa ich týkajú.

UM-oznámenia

Online používatelia (zadarmo)

Ak chcete používateľom umožniť zistiť, ktorí používatelia sú online, toto bezplatné rozšírenie vám umožní zobraziť, kto je momentálne prihlásený na vašich stránkach. Ako v prípade mnohých ďalších prvkov doplnku, toto rozšírenie umožňuje používateľom ovládať svoje súkromie, takže ak si užívateľ neželá nechať ostatných používateľov vedieť, že sú online, môže sa skryť prostredníctvom svojej stránky účtu.

UM-onlineusers

Google reCAPTCHA (zadarmo)

Zatiaľ čo doplnok už obsahuje opatrenia proti spamu pre prihlasovacie a registračné formuláre, toto bezplatné rozšírenie vám umožňuje pridať do svojich formulárov oficiálny reCAPTCHA Google, ktorý pomôže ďalej bojovať proti spamu.

um-reCAPTCHA

Galéria pre UM (rozšírenie od tretích strán)

Galéria pre konečného člena

Doplnok WordPress Galéria pre konečného člena je jednou z najlepších galérií dostupných pre doplnok sociálnej siete Ultimate Member. Je jednoduché ho nastaviť a používať. Používanie tejto galérie UM poskytuje každej sociálnej sieti modernejší zážitok s podporou fotografií a videa, komentárov a kontroly albumov.

Tento doplnok je ideálny pre akúkoľvek sociálnu sieť, pretože udržuje používateľov aktívnych v akejkoľvek sociálnej sieti tým, že ich udržiava zapojených prostredníctvom neobmedzeného počtu albumov a fotografií. Navyše existujú 2 režimy; Režim jedného albumu a režim bez obmedzenia. V režime jedného albumu používatelia odovzdávajú všetky svoje fotografie do jedného albumu, zatiaľ čo režim Unlimited Mode im dáva možnosť usporiadať fotografie a videá do neobmedzených albumov. Doplnok sa môže pochváliť aj svojím vlastne navrhnutým lightboxom, ktorý umožňuje majiteľom médií upravovať popis albumu a popis fotografií.

Ak webová stránka nevyžaduje podporu videa, môžete ju jednoducho vypnúť v sekcii doplnku galérie v správcovi. V tejto časti je možné povoliť aj doplnok komentárov, ktorý by pridal možnosť písať komentáre k fotografiám z lightboxu.

Pri aktivovanej sociálnej aktivite doplnku Ultimate Member môže správca povoliť doplnok Wall Wall pre UM Gallery. Po povolení sa na aktívnej stene zobrazia nové albumy.

Doplnok má pre vývojárov k dispozícii niekoľko háčikov vrátane háčikov po odovzdaní fotografie, úprave albumu, vytvorení albumu atď.


Ak hľadáte jednoduchý spôsob, ako na svoje stránky pridať komunitné funkcie, potom môže byť pre vás doplnok Ultimate Member. Aj keď vám doplnok neumožňuje v súčasnosti vytvárať sociálnu sieť, ako je to v prípade BuddyPress, flexibilita doplnku okrem jeho rastúceho počtu rozšírení znamená, že Ultimate Member bude skvelou voľbou pre mnoho používateľov WordPress, ktorí chcú vytvárať online komunity..

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map