WordPress Reset Plugins na vyčistenie vašich stránok

WordPress Reset Plugins na vyčistenie vašich stránok

S testovaním ste skončili a potrebujete čistú tabuľu? Len sa učíte WordPress a vytvorili ste neporiadok? Obnovte svoje stránky pomocou jedného z týchto doplnkov.


Všetci to vieme – záhadný neporiadok, ktorý sa pomaly hromadí v našich životoch. Nemalo by byť žiadnym prekvapením, že to isté sa môže stať s webovými stránkami WordPress. Môžete povedať, že je to pravda vždy, keď dáte svojej databáze rýchly pohľad.

Nezabúdajte, že program WordPress automaticky vytvára položky v databáze. Ak nebudete venovať pozornosť, mohla by sa zmeniť na lavínu a zničiť rýchlosť vašich stránok pod zbytočnými údajmi. WordPress tiež neprichádza s tlačidlom reset, takže veľa ľudí má sklon tento problém úplne ignorovať.

Alebo by ste mohli byť vývojárom a vytvárať témy a doplnky WordPress. Testovanie je únavné, najmä ak musíte WordPress nainštalovať znova zakaždým, keď chcete vyskúšať nový doplnok alebo tému. Sú to tí, ktorí najviac cítia nedostatok tlačidla reset.

Prečo resetovať?

Aj keď sú oboje dobrým dôvodom na obnovenie pôvodného nastavenia programu WordPress, môže sa vyskytnúť iný, populárnejší. Právomoci WordPress 34% všetkých webových stránok a je pripravený na ďalšie napájanie. Stále je platformou pre blogerov, webové stránky elektronického obchodu a webové stránky pre domácich majstrov.

Posledne menovaný rastie na popularite a spolu s tými je potrebné obnoviť pluginy. Pravda je, že existuje veľa blogov, ktoré ponúkajú rady týkajúce sa dizajnu webových stránok, dostupných doplnkov alebo dokonca bezpečnostných opatrení pre WordPress.

Aj keď sú neuveriteľne užitočné, keď viete, čo robíte, najlepším spôsobom, ako sa učiť, je stále praktický prístup. Priame potápanie a vidieť, čo sa stane, je pravdepodobne najrýchlejší spôsob, ako zistiť, aké sú vaše webové stránky. Je to tiež veľa zábavy!

Po dokončení pokusu o kutilstvo to však môže skončiť ako remeselný projekt tretieho stupňa, dúfajme, že nebude trblietať. A tu sa ľudia väčšinou vzdávajú. Keby existoval len spôsob, ako by mohli resetovať svoje stránky, začnite znova a urobte to správne.

WordPress neprichádza s jednoduchými možnosťami na resetovanie po vybalení z krabice. Existuje však veľa užitočných doplnkov. Každý z nasledujúcich doplnkov vás tam dostane. Pozrime sa, kde a ako.

disclaimer: WPExplorer je pridružená spoločnosť pre jeden alebo viac produktov uvedených nižšie. Ak kliknete na odkaz a dokončíte nákup, môžeme uskutočniť províziu.

WP Reset

Doplnok WP Reset WordPress

WP Reset bol pôvodne určený vývojárom – ktorí by museli web niekoľkokrát denne resetovať. Vďaka ľahkému použitiu sa však stal bežným. Mnoho ľudí, ktorí potrebujú začať odznova, buď aby si dali na svoj web človeka, alebo aby si vyčistilo náhodný neporiadok, sa začalo spoliehať na tento doplnok.

Nielenže v krátkom čase obnoví pôvodný stav databázy webových stránok, ale môže vám tiež pomôcť vyčistiť cieľové segmenty vášho webu. Máte na svojom webe príliš veľa doplnkov alebo motívov? Stačí len kliknúť na tlačidlo, aby ste ich vymazali.

Doplnok má niekoľko mechanizmov zabezpečených proti zlyhaniu, aby ste zaistili, že nikdy neodstránite to, čo nechcete. Najdôležitejšie je, že pomocou funkcie WP Reset si vyberiete nastavenie po resetovaní. Takže nemusíte všetko preinštalovať znova. Tento doplnok, rovnako ako mnoho ostatných v tomto zozname, sa nebude dotýkať vašich údajov, takže sa nemusíte obávať. odstránia sa všetci používatelia, ale používateľ resetujúci web sa môže znova prihlásiť.

Ďalšou dôležitou vlastnosťou tohto doplnku, ktorú pravdepodobne nenájdete s ostatnými, je možnosť vytvárať databázové snímky. Prečo je to dôležité? Po vytvorení snímky databázy sa môžete pomocou tohto doplnku vrátiť k tejto konkrétnej snímke. Znamená to, že obnovíte webovú stránku do určitého bodu, ktorý vývojári považujú za užitočný.

Pravdepodobne najuznávanejšou funkciou tohto doplnku je výnimočná podpora. Tím interného resetovania WP je k dispozícii na pomoc používateľom pri akýchkoľvek problémoch, ktoré môžu mať.

Toto je dosť dôležité, pretože kým program WP Reset bol pôvodne navrhnutý pre vývojárov, každý ho môže použiť. Je to perfektné riešenie na čistenie neporiadku, objavovanie a odstraňovanie drobných problémov a zrýchlenie vývoja, pretože poskytuje rýchly spôsob opätovného testovania kódu..

WP Reset integrácie webového servera

WP Webhooks WP Resetovanie doplnku WordPress

WPWH – Doplnok na integráciu webového pripojenia WP Reset Webhook sám o sebe nedokáže veľa urobiť, ale stojí za zmienku, pretože do WP Reset pridáva ďalšiu vrstvu. Čo to znamená? Tento doplnok sa integruje s funkciou WP Reset, aby sa zvýšila funkčnosť webhook.

Ak máte inú službu, s ktorou používate háčiky na prácu na svojich stránkach, potom je tento doplnok nevyhnutnosťou. Umožní vám to urobiť všetko, čo by ste normálne robili s doplnkom WP Reset, prostredníctvom administračného panela.

Od obnovenia celého webu po vyčistenie priečinka s odovzdanými súbormi, pomocou tejto integrácie môžete vykonať svoj preferovaný softvér.

Ako resetujete svoje stránky pomocou funkcie WP Reset?

Krok 1: Rozhodnite sa, čo si chcete ponechať. Začiarknite potrebné políčka, aby ste sa ubezpečili, že sa vaše stránky vrátia s týmito možnosťami, ktoré sú na nej stále.

Akcie resetovania WP

Krok 2: Vyberte, čo chcete resetovať. Potrebujete resetovať celú webovú stránku alebo potrebujete vyčistiť napríklad prechodný priečinok?

Možnosti resetovania WP

Krok 3: Kliknite na tlačidlo Odstrániť! A ak chcete resetovať celý web, jednoducho napíšte „reset“ a stlačte tlačidlo.

Potvrdenie resetovania WP

Obnovenie databázy WP

Doplnok na obnovenie databázy WP

Reset databázy WP je podobné riešenie ako prvý zmienený doplnok. Niekedy existujú aspekty vášho webu, ktoré chcete zachovať, zatiaľ čo ostatné odstránite.

Konkrétne hovoríme o databázach a databázových tabuľkách. S týmto doplnkom je takmer bez námahy vymazať celú databázu a vrátiť sa na začiatok. Je tiež takmer nič vyčistiť konkrétnu tabuľku. Potrebujete sa zbaviť všetkých svojich príspevkov? Môžete to urobiť naraz jediným kliknutím.

Rovnako ako predchádzajúci doplnok je takmer nemožné odstrániť všetko náhodou. Má nepriestrelný systém podobný systému captcha, takže pred odstránením všetkého musíte skutočne premýšľať dvakrát. Ak ste si istí, že chcete tabuľku alebo databázu vymazať, rýchlo to urobí za vás.

Aj keď nie je veľa funkcií, vývojár potrebuje všetko, aby urýchlil vývojový proces. Pre tých, ktorí potrebujú viac možností, sa vráťte k prvému, alebo čítajte ďalej.

Ako resetujete databázu pomocou WP Database Reset?

Krok 1: Vyberte databázu, ktorú chcete resetovať.

Možnosti resetovania databázy WP

Krok 2: Zadajte zadaný bezpečnostný kód a stlačte reset.

Rozšírené obnovenie WordPress

Rozšírený doplnok na obnovenie WordPress

Rozšírený doplnok Reset WordPress Reset je ďalším riešením na obnovenie pôvodného stavu vašich stránok. Umožní vám to zbaviť sa problémov s testovacím miestom v žiadnom momente, bez toho, aby ste museli znova absolvovať proces inštalácie. Ešte raz – je to perfektné pre každého, kto občas potrebuje čistú tabuľu v WordPress.

S týmto doplnkom, rovnako ako s predchádzajúcimi, získate všetky svoje súbory. Odstráni však všetky prispôsobenia databázy, ktoré pre vás tieto doplnky a témy vytvorili. To môže tiež odstrániť všetky príspevky, čo je ideálne pre tie jarné čistenie okamihy, ktoré by ste mohli mať po celý rok.

Máte tiež možnosť odstrániť všetkých používateľov, ale doplnok automaticky zistí administrátora. Pri obnovení umožňuje doplnok tomuto používateľovi prihlásiť sa znova pomocou rovnakého hesla, čo šetrí veľa času.

Neodstráni však žiadne doplnky ani témy. Ak teda v tejto oblasti hľadáte pomoc, možno by ste si mali pozrieť ďalšie doplnky z nášho zoznamu. To isté platí pre viacmiestne stránky, ktoré nie sú podporované. Vývojári však ocenia ľahkosť začatia od nuly, pretože pohodlie a úspora času sú vždy veľmi dôležité.

Ako resetovať web pomocou rozšíreného obnovenia WordPress?

Krok 1: Do textového poľa zadajte „reset“.

Rozšírené možnosti obnovenia WordPress

Krok 2: Kliknite na tlačidlo obnoviť!

Obnovenie pôvodného nastavenia

Obnovenie pôvodného nastavenia pomocou WPZoom

Reset nástroja Customizer je prvý doplnok, ktorý by ste mali nainštalovať, ak práve začínate s programom WordPress. Prečo? Ako už bolo spomenuté – mnohí sa radi učia nové veci potápaním priamo do toho. A živý prispôsobiteľ nie je nič iné. No, získanie zovretia na Customizer môže vyzerať ako žiadny malý výkon, kým to nevyskúšate. „Intuitívny, drag and drop builder“ vyzerá ako kúsok tortu. Výsledok však môže skončiť menej ako uspokojujúci pohľad.

Nebolo by úžasné, keby ste práve mali tlačidlo resetovania? To je presne to, čo slúži na resetovanie prispôsobovača. Umožňuje vám praktický prístup k vzdelávaniu bez toho, aby ste museli prejsť ďalšiu míľu tým, že budete musieť všetko odstrániť manuálne. Pamätáte si dokonca, čo ste sa skrútili a vylepšili??

O tomto doplnku sa hovorí, že pracuje so všetkými témami a doplnkami, ktoré na ukladanie týchto úprav používajú typ nastavenia „theme_mod“. V podstate, ak to platí pre tému podľa vášho výberu, potom neexistuje ľahší spôsob, ako sa dostať na prázdnu tabuľu a skúsiť to znova.

Ako resetovať prispôsobovač?

Krok 1: Nainštalujte a aktivujte doplnok Reset prispôsobovača.

Tlačidlo resetovania prispôsobovača

Krok 2: Tlačidlo „Reset“ sa objaví vo vašom prispôsobiteľnom paneli. Ak ju potrebujete, použite ju!

Aby som to zhrnul

Aj keď program WordPress neprichádza so zabudovaným tlačidlom reset, je jednoduché pridať potrebnú funkčnosť pomocou jedného z týchto výkonných doplnkov. Funkcie sa môžu v jednotlivých doplnkoch mierne meniť – jednoduchosť použitia však zostáva rovnaká. Všetko, čo musíte urobiť, je nainštalovať, vybrať, čo sa má odstrániť, zadajte bezpečnostný kód a kliknite na tlačidlo.

Keďže vám všetky tieto veci poskytujú takú istú bridlicu, otázka, ktorá je najlepšia, je len na vás. Všetko záleží na tom, čo chcete na svojich stránkach odstrániť alebo resetovať.

Ktorú z nich budete používať? Dajte nám vedieť v komentároch nižšie!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map